Unde diversitatea întâlnește valoarea - Katalo.ro
Covor de lână Blană, alb, 110 - 120 cm
Covor decorativ din piele de oaie autentică. Lungimea totală a pielii este de 110 - 120 cm, iar lățimea este de aproximativ 80 cm. Blana are un aspect foarte elegant și de lux și va aduce o senzație de căldură și confort în casa voastră. Blana este foarte bine curățată, ceea ce garantează firul de lână foarte fin și previne căderea acestuia. Pentru spălare, vă recomandăm să utilizați un produs special pentru lână - lanolină sau curățătorie chimică.
Vezi și acestea covor vitaus walden 80x150 cm
TRIXIE Pătură de lână Laslo 75 × 50 cm, bej
TRIXIE Pătură de lână Laslo 75 × 50 cm, bej
Vezi și acestea covor vitaus aidan 80x150 cm
Pernă de spate 4Home, imitaţie de lână, 60 x 30 cm
Protejaţi-vă spatele cu imitaţia de lână maxim de călduroasă şi de moale.. În timpul lunilor de toamnă și de iarnă este necesar ca spatele, în zona lombară, să se menţină în cald pentru că este extrem de sensibil la răceală, dureri şi blocare. Această pernă de spate din microfibre moi vă va ajuta. Forma specială a pernei asigură protecţia spatelui în toate punctele sensibile, oferindu-vă confort şi o căldură plăcută atunci când staţi jos acasă sau la serviciu.
Vezi și acestea covor vitaus cadmus 80x150 cm
Vezi și acestea
- covor vitaus lee 80x150 cm
- covor vitaus remus 80x150 cm
- covor vitaus rolanda 80x150 cm
- covor chappe 80x150
- covor rezistent vitaus primrose 80x150 cm crem
- covor flair rugs splinter ochre 80x150 cm
- covor homefesto digital carpets dots 80 x 140 cm
- mobilier asiatic
- armitism asiatic
- covor din lana milo 152x243 cm
- covor din lana mollie 121x182 cm
- covor milano 90 cm rou caramiziu
- covor din lana augusta 91x152 cm crem
- covor de lana edie 121x182 cm
- covor de lana chara 152x243 cm
- covor de lana edie 60x91 cm
- covor din lana ava light blue 91x152 cm
- covor din lana ava 121x182 cm alb bej
- covor din lana noelle 121 x 182 cm
- covor din lana ava light grey 182x274 cm
Pernă de spate 4Home, imitaţie de lână, 130 x 20 cm
Iarna nu va avea nicio şansă cu această centură de rinichi fabricată din imitaţie de lână şi care este un accesoriu indispensabil atunci când vremea este rece. Această centură vă ţine în cald spatele şi zona lombară , ajutându-vă să preveniţi răceala neplăcută. Este moale, uşoară şi confortabilă datorită microfibrelor fine. Centura de rinichi este prevăzută cu scai care o fixează bine la locul ei şi permite utilizarea universală pe circumferinţa zonei lombare în intervalul 70 - 120 cm.
Descoperă similar cu Pernă de spate 4Home, imitaţie de lână, 130 x 20 cm
Pătura 4Home din imitaţie de lână, Moderngri, 150 x 200 cm
După ce aţi încercat perna din imitaţie de lână Modern, nu veţi mai vrea alta. Coloritul decent de gri cu alb dă acestei pături o eleganţă aparte şi modelul geometric este atât de original încât atrage atenţia de la prima vedere. O faţă a păturii este din micro-pluş fin şi cealaltă parte din imitaţie de lână stufoasă, care îmbie să vă acoperiţi. Este un companion ideal pentru zilele reci de toamnă şi de iarnă, când staţi în faţa televizorului, când citiţi o carte să când vă savuraţi ceaiul preferat. Poate fi şi un excelent cadou pentru cei apropiaţi. Imitaţia de lână din microfibre moi este foarte fină, mătăsoasă şi pufoasă. Încălzeşte perfect, fapt pentru care va fi apreciată şi de cei mai friguroşi. Încălzeşte la fel de bine ca lâna naturală, cu diferenţa că nu atrage acarienii. Poate fi aşadar o alegere perfectă pentru persoanele cu alergii şi pentru cele cu piele sensibilă.
Descoperă similar cu Pătura 4Home din imitaţie de lână, Moderngri, 150 x 200 cm
Pătura 4Home din imitaţie de lână, burgund, 150 x 200 cm, vișiniu
Această excepţională şi minunată pătură din imitaţie de lână chiar că vă invită să vă înveliţi pentru o relaxare confortabilă. Este un companion ideal pentru serile de umede de toană şi pentru nopţile geroase de iarnă, încălzindu-vă întreaga familie, oferind un maxim de confort clipelor petrecute împreună. O faţă a păturii este de culoare burgund, în nuanţă plăcută şi cealaltă faţă este de culoare albă şi este confecţionată din microfibre foarte fine, fiind astfel potrivită şi pentru persoanele cu ce mai sensibilă piele. Pătura din imitaţie de lână vă aduce în casă o atmosferă confortabilă şi călduroasă plină de experienţe irepetabile.
Descoperă similar cu Pătura 4Home din imitaţie de lână, burgund, 150 x 200 cm, vișiniu
Pătura 4Home din imitaţie de lână, maro, 150 x 200 cm, maro
Această excepţională şi minunată pătură din imitaţie de lână chiar că vă invită să vă înveliţi pentru o relaxare confortabilă. Este un companion ideal pentru serile de umede de toană şi pentru nopţile geroase de iarnă, încălzindu-vă întreaga familie, oferind un maxim de confort clipelor petrecute împreună.O faţă a păturii este de culoare maro natural din microflanelă şi cealaltă faţă este de culoare albă din imitație de blăniță şi este confecţionată din microfibre foarte fine, fiind astfel potrivită şi pentru persoanele cu ce mai sensibilă piele. Pătura din imitaţie de lână vă aduce în casă o atmosferă confortabilă şi călduroasă plină de experienţe irepetabile.
Descoperă similar cu Pătura 4Home din imitaţie de lână, maro, 150 x 200 cm, maro
Cearşaf 4Home din imitaţie de lână, bej, bej, 180 x 200 cm
Numai cu cearşaful din imitaţie de lână de culoare bej vă veţi simţi confortabil şi în căldură chiar şi în cele mai geroase zile. Cearşaful este confecţionat din cele mai fine microfibre, este mătăsos şi moale, făcând să adormiţi plăcut în fiecare zi bucurându-vă de căldură. Acest cearşaf este potrivit şi pentru persoanele cu piele sensibilă sau cu alergii, aşadar va fi pe placul tuturor. Un alt avantaj constă din elasticul de pe circumferinţă care asigură fixarea confortabilă pe saltea. Cearşaful din imitaţie de lână din microfibre poate fi completat şi cu faţă de pernă şi cearşaf de plapumă din acelaşi material, care se găsesc în oferta noastră. Chiar şi cei mai friguroşi se vor încălzi!
Descoperă similar cu Cearşaf 4Home din imitaţie de lână, bej, bej, 180 x 200 cm
Cearşaf 4Home din imitaţie de lână, bej, bej, 90 x 200 cm
Numai cu cearşaful din imitaţie de lână de culoare bej vă veţi simţi confortabil şi în căldură chiar şi în cele mai geroase zile. Cearşaful este confecţionat din cele mai fine microfibre, este mătăsos şi moale, făcând să adormiţi plăcut în fiecare zi bucurându-vă de căldură. Acest cearşaf este potrivit şi pentru persoanele cu piele sensibilă sau cu alergii, aşadar va fi pe placul tuturor. Un alt avantaj constă din elasticul de pe circumferinţă care asigură fixarea confortabilă pe saltea. Cearşaful din imitaţie de lână din microfibre poate fi completat şi cu faţă de pernă şi cearşaf de plapumă din acelaşi material, care se găsesc în oferta noastră. Chiar şi cei mai friguroşi se vor încălzi!
Descoperă similar cu Cearşaf 4Home din imitaţie de lână, bej, bej, 90 x 200 cm
Pătură de lână cu franjuri Matex MAORI bej, 140 x 200 cm
Pătura MAORI de la Matex este o pătură de înaltă calitate, fabricată din lână moale din Noua Zeelandă, care este antibacteriană și antistatică - acest lucru înseamnă că praful nu se depune pe ea și că bacteriile nu se înmulțesc în ea. Acest lucru face ca acest material să fie ideal pentru persoanele care suferă de alergii. De asemenea, lâna neozeelandeză nu absoarbe mirosurile neplăcute, astfel încât rămâne proaspătă pentru o perioadă lungă de timp.Beneficii :1. Proprietățile termoregulatoare ale lânii neozeelandeze - lâna se caracterizează printr-o conductivitate termică minimă. Prin urmare, este o materie primă ideală pentru fabricarea păturilor și a hainelor care rețin căldura aproape de piele iarna și împiedică expunerea la aerul cald vara. Cu siguranță ați auzit afirmația că lâna este caldă iarna și răcoroasă vara. Da, este ceva adevărat.2. Absorbția umezeliiLana merinos este capabilă să absoarbă umezeala, care reprezintă până la 35% din volumul său pur și simplu. Această proprietate se datorează faptului că umiditatea absorbită se află în interiorul fibrei. Fibrele formează pori prin care pătrunde umiditatea. Spre deosebire de fibrele artificiale, apa nu se condensează pe suprafața fibrelor naturale, ci se evaporă. Prin urmare, absorbția de umiditate face ca pielea să se simtă uscată, deși este de fapt umedă. Aceasta este o caracteristică foarte dorită, deoarece chiar și în timpul transpirației, senzația de confort rămâne.3. RespirabilitateProdusele din lână sunt respirabile indiferent de grosimea materialului, totul datorită porilor care permit un schimb optim de aer.4. Capacitate de autocurățareProdusele din lână nu necesită spălare frecventă deoarece lâna se regenerează singură în contact cu oxigenul. Cu excepția cazului în care produsul este de-a dreptul murdar, acesta trebuie doar aerisit sau curățat ușor. De regulă, produsele din lână se spală foarte rar.5. Lâna neozeelandeză nu se pătează ușorLâna are un conținut ridicat de grăsimi naturale. Din acest punct de vedere, murdăria nu se lipește ușor de ea și, în același timp, este ușor de îndepărtat. Grăsimea naturală acționează ca o impregnare naturală.6. Proprietăți antibacterieneFibra de lână creează un mediu natural ostil pentru bacterii. Acest lucru înseamnă că bacteriile nu se vor înmulți pe lână. Acest lucru este foarte important, deoarece în acest fel lâna nu miroase. Agenții patogeni nu au nicio șansă!7. ElasticitateLâna este elastică, își păstrează forma. De fapt, fibra este neobișnuit de plastică. Când este întinsă, își recapătă rapid forma inițială. .
Descoperă similar cu Pătură de lână cu franjuri Matex MAORI bej, 140 x 200 cm
Pătură de lână cu franjuri Matex MAORI gri închis, 140 x 200 cm
Pătura MAORI de la Matex este o pătură de calitate realizată din lână moale din Noua Zeelandă, care este antibacteriană și antistatică - ceea ce înseamnă că praful nu se depune pe ea și bacteriile nu se înmulțesc în ea. Acest lucru face ca acest material să fie ideal pentru persoanele care suferă de alergii. De asemenea, lâna din Noua Zeelandă nu absoarbe mirosurile neplăcute, astfel încât rămâne proaspătă pentru o perioadă lungă de timp. Beneficii : 1. Proprietățile termoregulatoare ale lânii neozeelandeze - lâna este caracterizată de o conductivitate termică minimă. Prin urmare, este o materie primă ideală pentru fabricarea păturilor și a hainelor care rețin căldura aproape de piele iarna și previn expunerea la aerul cald vara. Cu siguranță ați întâlnit afirmația că lâna este caldă iarna și răcoroasă vara. Da, este ceva adevărat. 2. Absorbția umidității Lana este capabilă să absoarbă umezeala, care reprezintă până la 35% din volumul său pur și simplu. Această proprietate se datorează faptului că umiditatea absorbită se află în interiorul fibrei. Fibrele formează pori prin care pătrunde umiditatea. Spre deosebire de fibrele artificiale, apa nu se condensează pe suprafața fibrelor naturale, ci se evaporă. Prin urmare, absorbția de umiditate face ca pielea să se simtă uscată, deși este de fapt umedă. Aceasta este o caracteristică foarte dorită, deoarece chiar și în timpul transpirației, senzația de confort rămâne. 3. Respirabilitate Produsele din lână sunt respirabile indiferent de grosimea materialului, totul datorită porilor care permit un schimb optim de aer. 4. Capacitate de autocurățare Produsele din lână nu necesită spălare frecventă deoarece lâna se regenerează singură în contact cu oxigenul. Cu excepția cazului în care produsul este de-a dreptul murdar, acesta trebuie doar aerisit sau curățat ușor. De regulă, produsele din lână sunt rareori spălate. 5. Lâna din Noua Zeelandă nu se pătează ușor Lâna are un conținut ridicat de grăsimi naturale. Din acest punct de vedere, murdăria nu se lipește ușor de ea și, în același timp, este ușor de îndepărtat. Grăsimea naturală acționează ca o impregnare naturală. 6. Proprietăți antibacteriene Fibra de lână creează un mediu natural neplăcut pentru bacterii. Acest lucru înseamnă că bacteriile nu se vor înmulți pe lână. Acest lucru este foarte important, deoarece în acest fel lâna nu miroase. Agenții patogeni nu au nicio șansă! 7. Elasticitate Lâna este elastică, își păstrează forma. De fapt, fibra este neobișnuit de plastică. Când este întinsă, își recapătă rapid forma inițială. .
Descoperă similar cu Pătură de lână cu franjuri Matex MAORI gri închis, 140 x 200 cm
Pătură din imitaţie de lână pentru copii, Jonas Liebling, 75 x 100 cm
O pătură veselă şi moale, cu animăluţe simpatice, pentru toţi micii ştrengari. Nu doar mămicile vor aprecia materialul şi calitatea execuţiei. Microfibrele mătăsoase sunt prietenoase cu piele sensibilă a copiilor şi le asigură un maxim de confort.
Descoperă similar cu Pătură din imitaţie de lână pentru copii, Jonas Liebling, 75 x 100 cm
Pătura 4Home din imitaţie de lână, Vis de iarnă, roşu, 150 x 200 cm
Bucuraţi-vă de o odihnă confortabilă cu pătura mătăsoasă Vis de iarnă. O faţă a păturii este din micro-pluş cald şi cealaltă parte din imitaţie de lână stufoasă. Fiţi originali şi procuraţi-vă această pătură frumoasă care va deveni un companion preferat în zilele reci de toamnă şi de iarnă, când staţi în faţa televizorului, când citiţi o carte. Poate fi şi un excelent cadou pentru cei apropiaţi. Imitaţia de lână din microfibre moi este foarte fină, mătăsoasă şi pufoasă. Încălzeşte perfect, fapt pentru care va fi apreciată şi de cei mai friguroşi. Încălzeşte la fel de bine ca lâna naturală, cu diferenţa că nu atrage acarienii. Poate fi aşadar o alegere perfectă pentru persoanele cu alergii şi pentru cele cu piele sensibilă.
Descoperă similar cu Pătura 4Home din imitaţie de lână, Vis de iarnă, roşu, 150 x 200 cm
Pătura 4Home din imitaţie de lână, maro închis, 150 x 200 cm, maro închis
Această excepţională şi minunată pătură din imitaţie de lână chiar că vă invită să vă înveliţi pentru o relaxare confortabilă. Este un companion ideal pentru serile de umede de toamnă şi pentru nopţile geroase de iarnă, încălzindu-vă întreaga familie, oferind un maxim de confort clipelor petrecute împreună. O faţă a păturii este de culoare maro, în nuanţă plăcută şi cealaltă faţă este de culoare albă şi este confecţionată din microfibre foarte fine, fiind astfel potrivită şi pentru persoanele cu ce mai sensibilă piele. Pătura din imitaţie de lână vă aduce în casă o atmosferă confortabilă şi călduroasă plină de experienţe irepetabile.
Descoperă similar cu Pătura 4Home din imitaţie de lână, maro închis, 150 x 200 cm, maro închis
Cearşaf 4Home din imitaţie de lână, burgund, 180 x 200 cm, vișiniu, 180 x 200 cm
Numai cu cearşaful din imitaţie de lână de culoare burgund vă veţi simţi confortabil şi în căldură chiar şi în cele mai geroase zile. Cearşaful este confecţionat din cele mai fine microfibre, este mătăsos şi moale, făcând să adormiţi plăcut în fiecare zi bucurându-vă de căldură. Acest cearşaf este potrivit şi pentru persoanele cu piele sensibilă sau cu alergii, aşadar va fi pe placul tuturor. Un alt avantaj constă din elasticul de pe circumferinţă care asigură fixarea confortabilă pe saltea. Cearşaful din imitaţie de lână din microfibre poate fi completat şi cu faţă de pernă şi cearşaf de plapumă din acelaşi material, care se găsesc în oferta noastră. Chiar şi cei mai friguroşi se vor încălzi!
Descoperă similar cu Cearşaf 4Home din imitaţie de lână, burgund, 180 x 200 cm, vișiniu, 180 x 200 cm
Cearşaf 4Home din imitaţie de lână, burgund, 90 x 200 cm, vișiniu, 90 x 200 cm
Numai cu cearşaful din imitaţie de lână de culoare burgund vă veţi simţi confortabil şi în căldură chiar şi în cele mai geroase zile. Cearşaful este confecţionat din cele mai fine microfibre, este mătăsos şi moale, făcând să adormiţi plăcut în fiecare zi bucurându-vă de căldură. Acest cearşaf este potrivit şi pentru persoanele cu piele sensibilă sau cu alergii, aşadar va fi pe placul tuturor. Un alt avantaj constă din elasticul de pe circumferinţă care asigură fixarea confortabilă pe saltea. Cearşaful din imitaţie de lână din microfibre poate fi completat şi cu faţă de pernă şi cearşaf de plapumă din acelaşi material, care se găsesc în oferta noastră. Chiar şi cei mai friguroşi se vor încălzi!
Descoperă similar cu Cearşaf 4Home din imitaţie de lână, burgund, 90 x 200 cm, vișiniu, 90 x 200 cm
Cearşaf 4Home din imitaţie de lână, crem, 90 x 200 cm, crem deschis, 90 x 200 cm
Numai cu cearşaful din imitaţie de lână de culoare crem vă veţi simţi confortabil şi în căldură chiar şi în cele mai geroase zile. Cearşaful este confecţionat din cele mai fine microfibre, este mătăsos şi moale, făcând să adormiţi plăcut în fiecare zi bucurându-vă de căldură. Acest cearşaf este potrivit şi pentru persoanele cu piele sensibilă sau cu alergii, aşadar va fi pe placul tuturor. Un alt avantaj constă din elasticul de pe circumferinţă care asigură fixarea confortabilă pe saltea. Cearşaful din imitaţie de lână din microfibre poate fi completat şi cu faţă de pernă şi cearşaf de plapumă din acelaşi material, care se găsesc în oferta noastră. Potrivit pentru saltea de înălțime de 25 cm.Chiar şi cei mai friguroşi se vor încălzi!
Descoperă similar cu Cearşaf 4Home din imitaţie de lână, crem, 90 x 200 cm, crem deschis, 90 x 200 cm
Cearşaf 4Home din imitaţie de lână, crem, 180 x 200 cm, crem deschis, 180 x 200 cm
Numai cu cearşaful din imitaţie de lână de culoare crem vă veţi simţi confortabil şi în căldură chiar şi în cele mai geroase zile. Cearşaful este confecţionat din cele mai fine microfibre, este mătăsos şi moale, făcând să adormiţi plăcut în fiecare zi bucurându-vă de căldură. Acest cearşaf este potrivit şi pentru persoanele cu piele sensibilă sau cu alergii, aşadar va fi pe placul tuturor. Un alt avantaj constă din elasticul de pe circumferinţă care asigură fixarea confortabilă pe saltea. Cearşaful din imitaţie de lână din microfibre poate fi completat şi cu faţă de pernă şi cearşaf de plapumă din acelaşi material, care se găsesc în oferta noastră. Potrivit pentru saltea de înălțime de 25 cm.Chiar şi cei mai friguroşi se vor încălzi!
Descoperă similar cu Cearşaf 4Home din imitaţie de lână, crem, 180 x 200 cm, crem deschis, 180 x 200 cm
Ghiveci de balustradă Lofly Railing, cărămiziu, 24,5 cm, 24,5 cm
Acest ghiveci practic este fabricat din plastic de calitate, fiind conceput pentru balustrada de balcon. Este suficient să plantaţi florile şi să în aşezaţi pe balustradă.
Descoperă similar cu Ghiveci de balustradă Lofly Railing, cărămiziu, 24,5 cm, 24,5 cm
Prosop Colecție Grecia, cărămiziu, 70 x 140 cm
Doriți să aveți baia ca în Grecia antică? Acest prosop este inspirat de civilizația grecească antică, dar avansată. Are un gramaj mare și este confecționat din bumbac fin plăcut. Acesta se caracterizează prin capacitate bună de absorbție, se usucă repede și este ușor de întreținut.
Descoperă similar cu Prosop Colecție Grecia, cărămiziu, 70 x 140 cm
Prosop Colecție Grecia, cărămiziu, 50 x 100 cm
Doriți să aveți baia ca în Grecia antică? Acest prosop este inspirat de civilizația grecească antică, dar avansată. Are un gramaj mare și este confecționat din bumbac fin plăcut. Acesta se caracterizează prin capacitate bună de absorbție, se usucă repede și este ușor de întreținut.
Descoperă similar cu Prosop Colecție Grecia, cărămiziu, 50 x 100 cm
Ghiveci Balcony, cu irigare, cărămiziu, 60 x 18 x 14 cm
?Ghiveciul cu irigare Balcony are o construcţie care împiedică udarea excesivă sau uscarea pământului. Este destinat mai ales pentru cultivarea florilor şi plantelor mai mici.
Descoperă similar cu Ghiveci Balcony, cu irigare, cărămiziu, 60 x 18 x 14 cm
Ghiveci suspendat cu auto-irigare Gardenico Marina,cărămiziu, diam. 25 cm
Acest ghiveci de flori este perfect pentru grădină, terasă sau balcon. Este echipat cu un sistem profesional de auto-irigare datorită căruia plantele își iau din sol câtă apa și substanțele nutritive. În ghiveci este un grătar special care absoarbe apă. Ghiveciul se atârnă cu ajutorul unor cabluri, care se atașează de mânerele cu cârlige. Aparatul include: grilă, fitil, sistem de agățare – cârlige, manșoane, sfori.Volum total: 4,5 l, volum de apă: 0,9 l și volum de pământ: 3,6 l.
Descoperă similar cu Ghiveci suspendat cu auto-irigare Gardenico Marina,cărămiziu, diam. 25 cm
Ghiveci suspendat cu auto-irigare Gardenico Marina,cărămiziu, diam. 30 cm
Acest ghiveci de flori este perfect pentru grădină, terasă sau balcon. Este echipat cu un sistem profesional de auto-irigare datorită căruia plantele își iau din sol câtă apa și substanțele nutritive. În ghiveci este un grătar special care absoarbe apă. Ghiveciul se atârnă cu ajutorul unor cabluri, care se atașează de mânerele cu cârlige. Ambalajul include: grilă, fitil, sistem de agățare – cârlige, manșoane, sfori.Volum total: 7,95 l, volum de apă: 1,75 l și volum de pământ: 6,2 l.
Descoperă similar cu Ghiveci suspendat cu auto-irigare Gardenico Marina,cărămiziu, diam. 30 cm
Ghiveci cu auto-irigare Gardenico Smart System Gardenie, cărămiziu, 40 cm
Acest ghiveci cu auto-irigare este destinat pentru un volum mai mare de pământ. Îl puteți pune pe un balcon, pe o terasă sau în casă. Un sistem inovator de irigare și monitorizare: Datebook: 2 agende ergonomice colorate pentru înregistrarea intervalelor de udare și fertilizare. Nu mai udați și nu fertilizați niciodată prea mult! Sistemul Smart System este echipat cu găuri în grătar pentru poziționarea comodă a piesei de udare cu dopuri colorate. Construcția cu două compartimente asigură măsurarea continuă a nivelului de apă, chiar și în timpul turnării. Rezervoarele mari de apă asigură o alimentare cu apă de lungă durată. Orificiu de turnare de formă convenabilă, cu măsurare ușoară a nivelului de apă.
Descoperă similar cu Ghiveci cu auto-irigare Gardenico Smart System Gardenie, cărămiziu, 40 cm
Strat înălțat de grădină BASE WOODY cărămiziu, , 75,6 x 25 x 75,6 cm
Stratul de grădină BASE WOODY de la Prosperplast, în formă de cărămidă rustică și elegantă, este soluția perfectă pentru grădina dvs. Designul înălțat facilitează grădinăritul și protecția plantelor. Materialul din plastic este rezistent la intemperii și ușor de întreținut. Aduce practicitate și estetică grădinii dvs., pune în valoare frumusețea plantelor și permite o îngrijire comodă.
Descoperă similar cu Strat înălțat de grădină BASE WOODY cărămiziu, , 75,6 x 25 x 75,6 cm
essie nails lac de unghii culoare 858 handmade with love 13,5 ml
essie nails, 13,5 ml, Unghii pentru femei, Lacul de unghii essie nails asigură, în scurt timp, unghii frumoase și îngrijite. Caracteristici: culori strălucitoare și bogate aplicare confortabilă pentru rezistență de lungă durată Cum se utilizează: Lacul se aplică pe unghiile curate și degresate, cu ajutorul pensulei. Pentru un rezultat mai estetic, se vor aplica 2 straturi.
Descoperă similar cu essie nails lac de unghii culoare 858 handmade with love 13,5 ml
Pernă din lână, 40 x 60 cm
Perna din colecția unică, din lână merino european pentru odihnă confortabilă. Perna este concepută special pentru un client la care îi place în mod special căldura. Lâna este foarte ușoară, permeabilă și conținutul de lanolină îi conferă un efect antialergic. Merino european. Colecția de produse din lână exclusive, care este reprezentată pe piața mondială de mai bine de 20 de ani. Produsele sunt realizate din lână naturală. Colecția este realizată din produse de lux, sănătoase care se caracterizează prin combinarea inovatoare a lânii celei mai fine și tehnologiilor inovatoare de prelucrare a acesteia.
Descoperă similar cu Pernă din lână, 40 x 60 cm
Pătură imitație lână 4Home Frosty, 150 x 200 cm
Când afară e frig și plouă, o pătură din imitație de lână este cel mai bun companion pentru momentele confortabile. Această pătură moale de iarnă, în popularul design roșu și alb, confecționată din imitație de lână pufoasă, va face mai plăcute momentele petrecute cu familia și de relaxare cu ceașca preferată de ceai. Modelul simplu cu fulgi de zăpadă evocă o adevărată atmosferă de iarnă. O faţă a păturii este din micro-flanelă fină şi cealaltă parte din imitație de lână stufoasă, care îmbie să vă acoperiți. Imitația de lână din microfibre moi este foarte fină, mătăsoasă şi pufoasă. Încălzește perfect, fapt pentru care va fi apreciată şi de cei mai friguroși. Încălzește la fel de bine ca lâna naturală, cu diferența că nu atrage acarienii. Poate fi așadar o alegere perfectă pentru persoanele cu alergii şi pentru cele cu piele sensibilă.
Descoperă similar cu Pătură imitație lână 4Home Frosty, 150 x 200 cm
Pătură imitație lână 4Home Bulină albastru, 150 x 200 cm
O pătură elegantă din imitație lână, ideală pentru cei pretențioși. Bulinele de pe suprafață și combinația decentă de albastru și alb, vor fi pe placul tuturor celor care țin să aibă accesorii decente , cu șarm personal. Această pătură din imitație lână, irezistibil de moale și călduroasă, vă va face mai plăcute zilele și nopțile reci de iarnă, fiind pe placul tuturor friguroșilor. O faţă a păturii este din micro-pluș fin şi cealaltă parte din imitație de lână stufoasă, care îmbie să vă acoperiți. Este un companion ideal pentru zilele reci de toamnă şi de iarnă, când stați în fața televizorului, când citiți o carte să când vă savurați ceaiul preferat. Imitația de lână din microfibre moi este foarte fină, mătăsoasă şi pufoasă. Încălzește perfect, fapt pentru care va fi apreciată şi de cei mai friguroși. Încălzește la fel de bine ca lâna naturală, cu diferența că nu atrage acarienii. Poate fi așadar o alegere perfectă pentru persoanele cu alergii şi pentru cele cu piele sensibilă.
Descoperă similar cu Pătură imitație lână 4Home Bulină albastru, 150 x 200 cm
Pătură din lână DUO Caschmere Pietre, 155 x 200 cm
Caşmirul este una dintre cea mai exclusivistă şi mai apreciată materie primă textilă din lume. Lâna, care provine de la caprele de Kashmir crescute în Himalaya (10 %) și din lâna Merino (90 %), este obţinută prin pieptănarea manuală a caprelor o dată pe an. Produsele din caşmir se remarcă prin fineţe şi durabilitate. Absorb surplusul de umiditate, iar fineţea lor excepţională vă vor asigura cel mai dulce somn.
Descoperă similar cu Pătură din lână DUO Caschmere Pietre, 155 x 200 cm
Pătură Crăciun imitație lână 4Home Snowflakes, 150 x 200 cm
Cu pătura din imitație de lână Snowflakes veți vrea ca iarna să dureze o veșnicie. Fulgii eleganți, în tonuri de gri și roșu, vă vor trezi fanteziile de iarnă care încălzesc inima. Această pătură din imitație lână, irezistibil de moale și călduroasă, vă va face mai plăcute zilele și nopțile reci de iarnă, fiind pe placul tuturor friguroșilor. O faţă a păturii este din micro-pluș fin şi cealaltă parte din imitație de lână stufoasă, care îmbie să vă acoperiți. Este un companion ideal pentru zilele reci de toamnă şi de iarnă, când stați în fața televizorului, când citiți o carte să când vă savurați ceaiul preferat. Imitația de lână din microfibre moi este foarte fină, mătăsoasă şi pufoasă. Încălzește perfect, fapt pentru care va fi apreciată şi de cei mai friguroși. Încălzește la fel de bine ca lâna naturală, cu diferența că nu atrage acarienii. Poate fi așadar o alegere perfectă pentru persoanele cu alergii şi pentru cele cu piele sensibilă.
Descoperă similar cu Pătură Crăciun imitație lână 4Home Snowflakes, 150 x 200 cm
Covor Deny bej, 90 cm
Un accesoriu original, care va însufleți orice interior, tocmai așa va fi acest covoraș rotund Deni. Covorașul este în aspect clasic și din material plăcut, va adăuga farmec și grație în orice încăpere. Este fabricat din denim cu tiv din iută și este rezistent.
Descoperă similar cu Covor Deny bej, 90 cm
Covor Mandala gri, 82 cm
Acest covor rotund, cu ?esătură fină ?i cu simbolul mandala, este foarte plăcută la atingere. Potrivit pentru aproape orice spa?iu de locuit.
Descoperă similar cu Covor Mandala gri, 82 cm
Pătură Bellatex din lână Merinos european, bej, 155 x 200 cm
Merinos european este o colecție de produse exclusiviste din lână, prezentă de peste 20 de ani pe piața de produse sănătoase din lână naturală. Produsele din lână merinos sunt destinate pentru clienții cărora le place căldura excepțională. Fabricat în Republica Cehă.
Descoperă similar cu Pătură Bellatex din lână Merinos european, bej, 155 x 200 cm
Pătură imitație lână 4Home Let it snow, 150 x 200 cm
Cuibăriți-vă în această pătură elegantă, din imitație de lână, care impresionează prin designul său subtil și culoarea universală. Combinația de micro-flanelă gri închis și imitație de lână albă este alegerea potrivită pentru cei cărora nu le plac modelele extravagante și culorile îndrăznețe. Deși este decentă, nu este plictisitoare. Partea gri este decorată cu un model delicat de fulg de zăpadă în relief, ceea ce face din această pătură un accesoriu perfect pentru cuibărire confortabilă în zilele de iarnă. O faţă a păturii este din micro-flanelă fină şi cealaltă parte din imitație de lână stufoasă. Imitația de lână din microfibre moi este foarte fină, mătăsoasă şi pufoasă. Încălzește perfect, fapt pentru care va fi apreciată şi de cei mai friguroși. Încălzește la fel de bine ca lâna naturală, cu diferența că nu atrage acarienii. Poate fi așadar o alegere perfectă pentru persoanele cu alergii şi pentru cele cu piele sensibilă.
Descoperă similar cu Pătură imitație lână 4Home Let it snow, 150 x 200 cm
Pătură imitație lână 4Home Into the woods, 150 x 200 cm
Această pătură simpatică, din imitație de lână, cu model de animale, va crea o atmosferă veselă chiar și în zilele mohorâte și răcoroase. Cuibăriți-vă în imitația de lână călduroasă și bucurați-vă de momentele confortabile în compania prietenilor din pădure. Fundalul crem, completat de un model vesel în culori calde de toamnă, va evoca un confort potrivit pentru casă și va aduce zâmbetul pe fața copiilor și a adulților. O faţă a păturii este din micro-flanelă fină şi cealaltă parte din imitație de lână stufoasă, care îmbie să vă acoperiți. Imitația de lână din microfibre moi este foarte fină, mătăsoasă şi pufoasă. Încălzește perfect, fapt pentru care va fi apreciată şi de cei mai friguroși. Încălzește la fel de bine ca lâna naturală , cu diferența că nu atrage acarienii. Poate fi așadar o alegere perfectă pentru persoanele cu alergii şi pentru cele cu piele sensibilă.
Descoperă similar cu Pătură imitație lână 4Home Into the woods, 150 x 200 cm
Pătură luminoasă din imitație lână 4Home Heart, 150 x 200 cm
O pătură luminoasă, din imitație de lână, pentru momente de relaxare pline de romantism. Înveliți-vă în imitația de lână călduroasă atunci când savurați o cană de ceai preferat și bucurați-vă de zilele reci într-o armonie perfectă. Modelul fermecător, cu inimi și stele pe un fundal roz, strălucește în întuneric, fiind astfel apreciat nu numai de copii, ci și de toți membrii familiei dvs. care au un suflet romantic. O faţă a păturii este din micro-flanelă fină şi cealaltă parte din imitație de lână stufoasă, care îmbie să vă acoperiți. Imitația de lână din microfibre moi este foarte fină, mătăsoasă şi pufoasă. Încălzește perfect, fapt pentru care va fi apreciată şi de cei mai friguroși. Încălzește la fel de bine ca lâna naturală, cu diferența că nu atrage acarienii. Poate fi așadar o alegere perfectă pentru persoanele cu alergii şi pentru cele cu piele sensibilă.Pătura este realizată printr-o metodă specială, în care se adaugă la imprimeu fibre fluorescente, care strălucesc atunci când sunt expuse la lumină. Pătura are toate aprobările necesare și îndeplinește toate cerințele de siguranță pentru sănătate. Lăsați pătura expusă la lumina directă a soarelui sau sub iluminare interioară în timpul zilei. Pătura se va "reîncărca" în mod natural, astfel încât să strălucească seara.Cu cât lumina este mai intensă, cu atât produsul va străluci mai mult și pe mai mult timp în întuneric. Vă recomandăm să lăsați pătura la lumină cât mai mult timp posibil, dar cel puțin 10 minute.
Descoperă similar cu Pătură luminoasă din imitație lână 4Home Heart, 150 x 200 cm
Pătură din lână Alpaca DUO UNI gri, 155 x 200 cm
O colecţie unică din lână exclusivistă provenită de la lama Alpaca (10 %), un animal crescut cu precădere în zona Anzilor din Peru şi Bolivia și din lâna Merino (90 %). Această pătura din lână este foarte elastică şi este extrem de călduroasă. Pătura DUO din lână este compusă din două pături propriu-zise. Prin această componenţă se formează în interior un buzunar de aer care susţine proprietăţile de încălzire şi aşa destul de mari. Cele două pături sunt îmbinate între ele printr-un tiv. Pătura din lână Alpaca DUO este foarte uşoară, aerată şi conţinutul de lanolină asigură un efect anti-alergic. Recomandăm ca împreună cu această pătură să se cumpere şi o pernă pe care o puteţi găsi în oferta de perne medicinale.
Descoperă similar cu Pătură din lână Alpaca DUO UNI gri, 155 x 200 cm
Pătură luminoasă din imitație lână 4Home Dino, 150 x 200 cm
Această pătură luminoasă, din imitație de lână, cu dinozauri, va fi pe placul oricărui mic aventurier. Este un companion ideal pentru zilele reci de toamnă şi de iarnă, când stați în fața televizorului sau când vă savurați ceaiul preferat. Modelul original, cu dinozauri veseli pe un fundal gri, strălucește în întuneric, fiind astfel apreciat nu numai de copii, ci și de toți membrii familiei dvs. care au un suflet romantic. O faţă a păturii este din micro-flanelă fină şi cealaltă parte din imitație de lână stufoasă, care îmbie să vă acoperiți. Imitația de lână din microfibre moi este foarte fină, mătăsoasă şi pufoasă. Încălzește perfect, fapt pentru care va fi apreciată şi de cei mai friguroși. Încălzește la fel de bine ca lâna naturală, cu diferența că nu atrage acarienii. Poate fi așadar o alegere perfectă pentru persoanele cu alergii şi pentru cele cu piele sensibilă.Pătura este realizată printr-o metodă specială, în care se adaugă la imprimeu fibre fluorescente, care strălucesc atunci când sunt expuse la lumină. Pătura are toate aprobările necesare și îndeplinește toate cerințele de siguranță pentru sănătate. Lăsați pătura expusă la lumina directă a soarelui sau sub iluminare interioară în timpul zilei. Pătura se va "reîncărca" în mod natural, astfel încât să strălucească seara.Cu cât lumina este mai intensă, cu atât produsul va străluci mai mult și pe mai mult timp în întuneric. Vă recomandăm să lăsați pătura la lumină cât mai mult timp posibil, dar cel puțin 10 minute.
Descoperă similar cu Pătură luminoasă din imitație lână 4Home Dino, 150 x 200 cm
Pătură din lână cu franjuri Matex MAORI gri , 140x 200 cm
Pătura MAORI de la Matex este o pătură de calitate realizată din lână moale din Noua Zeelandă, care este antibacteriană și antistatică - ceea ce înseamnă că praful nu se depune pe ea și bacteriile nu se înmulțesc în ea. Acest lucru face ca acest material să fie ideal pentru persoanele care suferă de alergii. De asemenea, lâna din Noua Zeelandă nu absoarbe mirosurile neplăcute, astfel încât rămâne proaspătă pentru o perioadă lungă de timp. Beneficii : 1. Proprietățile termoregulatoare ale lânii neozeelandeze - lâna este caracterizată de o conductivitate termică minimă. Prin urmare, este o materie primă ideală pentru fabricarea păturilor și a hainelor care rețin căldura aproape de piele iarna și previn expunerea la aerul cald vara. Cu siguranță ați întâlnit afirmația că lâna este caldă iarna și răcoroasă vara. Da, este ceva adevărat. 2. Absorbția umidității Lana merino este capabilă să absoarbă umezeala, care reprezintă până la 35% din volumul său pur și simplu. Această proprietate se datorează faptului că umiditatea absorbită se află în interiorul fibrei. Fibrele formează pori prin care pătrunde umiditatea. Spre deosebire de fibrele artificiale, apa nu se condensează pe suprafața fibrelor naturale, ci se evaporă. Prin urmare, absorbția de umiditate face ca pielea să se simtă uscată, deși este de fapt umedă. Aceasta este o caracteristică foarte dorită, deoarece chiar și în timpul transpirației, senzația de confort rămâne. 3. Respirabilitate Produsele din lână sunt respirabile, indiferent de grosimea materialului, totul datorită porilor care permit un schimb optim de aer. 4. Capacitate de autocurățare Produsele din lână nu necesită spălare frecventă deoarece lâna se regenerează singură în contact cu oxigenul. Cu excepția cazului în care produsul este de-a dreptul murdar, acesta trebuie doar aerisit sau curățat ușor. De regulă, produsele din lână sunt rareori spălate. 5. Lâna din Noua Zeelandă nu se pătează ușor Lâna are un conținut ridicat de grăsimi naturale. Din acest punct de vedere, murdăria nu se lipește ușor de ea și, în același timp, este ușor de îndepărtat. Grăsimea naturală acționează ca o impregnare naturală. 6. Proprietăți antibacteriene Fibra de lână creează un mediu natural neplăcut pentru bacterii. Acest lucru înseamnă că bacteriile nu se vor înmulți pe lână. Acest lucru este foarte important, deoarece în acest fel lâna nu miroase. Agenții patogeni nu au nicio șansă! 7. Elasticitate Lâna este elastică, își păstrează forma. De fapt, fibra este neobișnuit de plastică. Când este întinsă, își recapătă rapid forma inițială. .
Descoperă similar cu Pătură din lână cu franjuri Matex MAORI gri , 140x 200 cm
Pătură imitație lână, de Crăciun, 4Home Deer, 150 x 200 cm
O pătură perfect călduroasă, din imitație de lână, cu un design modern. Intrați în atmosfera de sărbătoare și bucurați-vă la maximum de momentele de relaxare. Această pătură din imitație de lână are un model tradițional cu cerbi și brazi asortat în nuanțe neobișnuite de mov și roz. Pătura va deveni un accesoriu original pentru orice casă și un ajutor indispensabil atunci când vă cuibăriți confortabil iarna. O faţă a păturii este din micro-flanelă fină şi cealaltă parte din imitație de lână stufoasă. Imitația de lână din microfibre moi este foarte fină, mătăsoasă şi pufoasă. Încălzește perfect, fapt pentru care va fi apreciată şi de cei mai friguroși. Încălzește la fel de bine ca lâna naturală, cu diferența că nu atrage acarienii. Poate fi așadar o alegere perfectă pentru persoanele cu alergii şi pentru cele cu piele sensibilă.
Descoperă similar cu Pătură imitație lână, de Crăciun, 4Home Deer, 150 x 200 cm
Friedrich Lederwaren Tăvi pliante Ascot 26116-3
Friedrich Lederwaren Tăvi pliante Ascot 26116-3
Descoperă similar cu Friedrich Lederwaren Tăvi pliante Ascot 26116-3
Friedrich Lederwaren Tăvi pliante Ascot 26116-1
Friedrich Lederwaren Tăvi pliante Ascot 26116-1
Descoperă similar cu Friedrich Lederwaren Tăvi pliante Ascot 26116-1
Covor roz, 60 x 90 cm
Un accesoriu original, care va însufleți orice interior, tocmai așa va fi acest covoraș cu motiv original și franjuri. Covorașul este în aspect clasic și din material plăcut, va adăuga farmec și grație în orice încăpere. Este fabricat din bumbac, care este moale și rezistent.
Descoperă similar cu Covor roz, 60 x 90 cm
Covor Jade, 80 x 150 cm
Sunteți în căutarea unui accesoriu de interior care să înveselească orice interior? Alegeți covorul Jade, care datorită aspectului său modern și materialului plăcut va adăuga farmec și farmec oricărei încăperi. Covorul va deveni un refugiu moale pentru picioarele dvs, răsfățându-vă la fiecare pas. Covoarele din poliester sunt potrivite pentru casă și pentru zonele comerciale mai puțin stresate. Ele sunt foarte rezistente la petele solubile în apă, nu absorb umezeala, nu se deformează și au culori stabile. .
Descoperă similar cu Covor Jade, 80 x 150 cm
Covor Lucy, 80 x 150 cm
Sunteți în căutarea unui accesoriu de interior care să înveselească orice încăpere? Alegeți covorul Lucy, care datorită aspectului său modern și materialului plăcut va adăuga farmec și farmec oricărei încăperi. Covorul va deveni un refugiu moale pentru picioarele dvs., răsfățându-le la fiecare pas. Covoarele din poliester sunt potrivite pentru casă și pentru zonele comerciale mai puțin stresate. Ele sunt foarte rezistente la petele solubile în apă, nu absorb umezeala, nu se deformează și au culori stabile. .
Descoperă similar cu Covor Lucy, 80 x 150 cm
Covor Erin, 80 x 150 cm
Sunteți în căutarea unui accesoriu de interior care să înveselească orice interior? Alegeți covorul Erin, care datorită aspectului său modern și materialului plăcut va conferi farmec oricărei încăperi. Covorul va deveni un refugiu moale pentru picioarele dvs., răsfățându-le la fiecare pas. Covoarele din poliester sunt potrivite pentru casă și zonele comerciale mai puțin stresate. Ele sunt foarte rezistente la petele solubile în apă, nu absorb umezeala, nu se deformează și au culori stabile. .
Descoperă similar cu Covor Erin, 80 x 150 cm
Covor Trinity, 80 x 150 cm
Sunteți în căutarea unui accesoriu de interior care să înveselească orice încăpere? Alegeți covorul Trinity, care datorită aspectului său modern și materialului plăcut va adăuga farmec oricărei încăperi. Covorul va deveni un refugiu moale pentru picioarele dvs., răsfățându-vă la fiecare pas. Covoarele din poliester sunt potrivite pentru casă și zonele comerciale mai puțin stresate. Ele sunt foarte rezistente la petele solubile în apă, nu absorb umezeala, nu se deformează și au culori stabile. .
Descoperă similar cu Covor Trinity, 80 x 150 cm
Covor Kobbi, 60 x 90 cm
Covorul moale va oferi confort și comoditate pentru picioarele dumneavoastră. Suprafața este realizată din bumbac și oferă o senzație moale și delicată la atingere. Covorul este ușor de curățat și poate fi spălat manual.
Descoperă similar cu Covor Kobbi, 60 x 90 cm
Pătură imitație lână, de Crăciun, 4Home White Christmas, 150 x 200 cm
Cum ar fi zilele de sărbătoare fără să fă cuibăriți confortabil într-o pătură moale? Combinația tradițională de alb și roșu și modelul fermecător cu brazi, căprioare, inimioare și fulgi de zăpadă fac din această pătură un accesoriu ideal pentru o relaxare perfectă în timpul iernii, nu doar în așteptarea Crăciunului. O faţă a păturii este din micro-flanelă fină şi cealaltă parte din imitație de lână stufoasă. Imitația de lână din microfibre moi este foarte fină, mătăsoasă şi pufoasă. Încălzește perfect, fapt pentru care va fi apreciată şi de cei mai friguroși. Încălzește la fel de bine ca lâna naturală, cu diferența că nu atrage acarienii. Poate fi așadar o alegere perfectă pentru persoanele cu alergii şi pentru cele cu piele sensibilă.
Descoperă similar cu Pătură imitație lână, de Crăciun, 4Home White Christmas, 150 x 200 cm
Vezi și acestea
- covor de lana brenna 121x182 cm gri
- covor de lana leta 121x182 cm portocaliu
- covor de lana leta 121x182 cm galben
- covor de lana serena dhurie 91x152 cm
- covor de lana stella 152x243 cm negru
- covor de lana augusta yellow 91x152 cm
- covor de lana marina blue 121x182 cm
- covor din lana safavieh marina 152 x 243 cm
- covor din lana safavieh hugo 152 x 91 cm
- covor din lana safavieh safi 152 x 91 cm
- covor din lana safavieh edie 182 x 121 cm
- covor din lana safavieh serena 182 x 121 cm
- covor din lana safavieh lotta 243 x 152 cm
- covor din lana safavieh augusta 152 x 91 cm
- covor din lana safavieh brenna 152 x 91 cm
- covor din lana safavieh casablanca 152 x 91 cm
- covor din lana safavieh darien 152 x 91 cm
- covor din lana safavieh dhurrie 152 x 91 cm
- covor din lana safavieh edie 152 x 91 cm
- covor din lana safavieh karina 152 x 91 cm
- covor din lana safavieh lotta 152 x 91 cm
- covor din lana safavieh margo 152 x 91 cm