banca suplimentara spuma 13 cm

Garvia Bancă + scaun pentru genunchi pentrugrădină 60 x 27 x 49 cm

Această bancă multifuncțională de grădină, cu dimensiuni de 60 x 49 x 27 cm, poate fi utilizată ca scaun stabil sau rotită pentru genuflexiune. Este confecționată dintr-o structură metalică robustă și o saltea din spumă EVA, oferind o capacitate de încărcare de 100 kg. Designul pliabil o face ușor de depozitat și transportat, fiind potrivită atât pentru grădină, cât și pentru atelier.

  • Structură metalică solidă pentru stabilitate și rezistență ridicată
  • Suprafață moale din spumă EVA pentru confort la șezut și protecție a genunchilor
  • Design pliabil și compact pentru depozitare și transport ușor
  • Mânere laterale ergonomice care facilitează ridicarea

Descoperă similar cu Garvia Bancă + scaun pentru genunchi pentrugrădină 60 x 27 x 49 cm

HOMCOM Bancă de Pat Vintage cu Butoni, Bancă Capitonată cu Picioare din Lemn, 110x40x48 cm, Bej | Aosom Romania

Banca HOMCOM are dimensiuni de 110x40x48 cm și este confecționată din lemn de cauciuc cu tapițerie capitonată. Suportă o greutate maximă de 180 kg datorită construcției robuste. Poate fi utilizată ca bancă de hol, element decorativ în living sau bancă pentru picioarele patului.

  • Design vintage elegant cu capitonaj și nasturi decorative
  • Construcție robustă din lemn de cauciuc cu capacitate 180 kg
  • Versatilitate maximă (hol, living, dormitor, bancă de pat)
  • Finisaj de calitate în nuanța bej intemporală

Descoperă similar cu HOMCOM Bancă de Pat Vintage cu Butoni, Bancă Capitonată cu Picioare din Lemn, 110x40x48 cm, Bej | Aosom Romania

HOMCOM Bancă pentru Capătul Patului, Bancă cu Picioare din Oțel și Țesătură cu Efect de Catifea, 100x36x45 cm, Verde | Aosom Romania

Banca HOMCOM pentru capătul patului are dimensiuni de 100x36x45 cm și este confecționată din țesătură cu efect de catifea. Este echipată cu picioare din oțel și o căptușeală groasă din spumă pentru confort. Acest model verde oferă o soluție practică și elegantă pentru diverse spații din casă.

  • Tapițerie din țesătură catifelată respirabilă pentru un confort sporit
  • Construcție robustă cu picioare din oțel pentru stabilitate și durabilitate
  • Căptușeală groasă din spumă care asigură o experiență de ședere plăcută
  • Design versatil, potrivit pentru dormitor, intrare sau alte încăperi

Descoperă similar cu HOMCOM Bancă pentru Capătul Patului, Bancă cu Picioare din Oțel și Țesătură cu Efect de Catifea, 100x36x45 cm, Verde | Aosom Romania

HOMCOM Bancă banca la capat de pat căptușită din catifea cotelată și picioare din oțel negru suport 220 kg 100 x 36 x 45 cm verde | Aosom Romania

Banca HOMCOM are un șezut capitonat din catifea cotelată cu spumă de 13 cm. Picioarele din oțel acoperit cu pulbere oferă stabilitate și suportă până la 220 kg. Este potrivită pentru intrare, capătul patului sau ca scaun suplimentar.

  • Șezut capitonat din catifea cotelată cu spumă de 13 cm pentru confort ridicat
  • Picioare din oțel acoperit cu pulbere, stabile și cu suport de până la 220 kg
  • Design versatil, potrivit ca bancă de intrare, la capătul patului sau scaun suplimentar

Descoperă similar cu HOMCOM Bancă banca la capat de pat căptușită din catifea cotelată și picioare din oțel negru suport 220 kg 100 x 36 x 45 cm verde | Aosom Romania

HOMCOM Bancă Tapițată din Catifea cu Șezut Căptușit și Picioare din Oțel, 100x36x45 cm, Gri | Aosom Romania

Banca HOMCOM are dimensiuni de 100x36x45 cm și este realizată din catifea gri cu tapițerie căptușită. Picioarele din oțel asigură stabilitate și o capacitate de încărcare de 220 kg. Este potrivită ca bancă de intrare, la piciorul patului sau ca loc de șezut suplimentar.

  • Perna groasă de 13 cm din catifea moale cu dungi pentru confort ridicat
  • Picioare din oțel vopsit electrostatic, cu capacitate de încărcare de până la 220 kg
  • Design șic și mat, versatil pentru intrare, dormitor sau living

Descoperă similar cu HOMCOM Bancă Tapițată din Catifea cu Șezut Căptușit și Picioare din Oțel, 100x36x45 cm, Gri | Aosom Romania

HOMCOM Bancă de Capăt de Pat cu Cotiere Rulate, Bancă Căptușită pentru Dormitor, 102x36x51 cm, Alb | Aosom Romania

Această bancă de capăt de pat HOMCOM este tapitată și căptușită pentru confort. Cotierele rulate adaugă eleganță și siguranță. Este important să verificați dimensiunile înainte de achiziție.

  • Căptușeală confortabilă din material textil pentru o senzație de moliciune
  • Cotiere rulate pentru eleganță și siguranță sporită
  • Design elegant care se integrează în dormitor

Descoperă similar cu HOMCOM Bancă de Capăt de Pat cu Cotiere Rulate, Bancă Căptușită pentru Dormitor, 102x36x51 cm, Alb | Aosom Romania

HOMCOM Banc de pantofi cu pernă rembursată și raft de depozitare, banc de intrare pentru hol, cameră, 90x41x40 cm, gri | Aosom Romania

Banca de pantofi HOMCOM oferă o soluție practică pentru hol sau cameră, cu dimensiuni de 90x41x40 cm. Include o pernă confortabilă și un sistem de depozitare pentru organizare. Construcția robustă și protecția podelei completează caracteristicile funcționale.

  • Pernă rembursată din material respirabil pentru confort sporit
  • Raft de depozitare metalic cu capacitate pentru patru perechi de pantofi
  • Structură metalică robustă asigură stabilitate maximă
  • Picioare protejatoare care previn deteriorarea podelei

Descoperă similar cu HOMCOM Banc de pantofi cu pernă rembursată și raft de depozitare, banc de intrare pentru hol, cameră, 90x41x40 cm, gri | Aosom Romania

HOMCOM Bancă hol, cu un Cuier în Bambus, Design Modern, Spațiu de Depozitare, Alb și Lemn, 80x30x180 cm | Aosom Romania

Această bancă de hol Homcom combină un design modern din bambus natural cu un cuier integrat cu șase cârlige. Este potrivită pentru hol sau dormitor, oferind un spațiu practic pentru agățat haine și așezat. Dimensiunile sale sunt 80x30x180 cm.

  • Design modern din bambus natural și finisaj alb
  • Cuier integrat cu șase cârlige rotunjite pentru haine și accesorii
  • Bancă confortabilă pentru încălțat pantofi
  • Funcțională pentru hol sau dormitor

Descoperă similar cu HOMCOM Bancă hol, cu un Cuier în Bambus, Design Modern, Spațiu de Depozitare, Alb și Lemn, 80x30x180 cm | Aosom Romania

HOMCOM Bancă Tapizată cu Spațiu de Depozitare, Înveliș din Catifea, Picioare din Lemn, pentru Living, Dormitor, Hol, 80 x 35 x 40 cm, Alb | Aosom Roma

Banca HOMCOM oferă un spațiu de depozitare practic sub capacul său. Este confortabilă datorită tapițeriei din spumă groasă și învelișului din catifea. Designul său versatil se potrivește în living, dormitor sau hol.

  • Spațiu de depozitare integrat sub capac
  • Înveliș din catifea și tapițerie confortabilă din spumă groasă
  • Design versatil pentru living, dormitor sau hol
  • Picioare din lemn pentru stabilitate

Descoperă similar cu HOMCOM Bancă Tapizată cu Spațiu de Depozitare, Înveliș din Catifea, Picioare din Lemn, pentru Living, Dormitor, Hol, 80 x 35 x 40 cm, Alb | Aosom Roma

Bancă Vina Dark Blue and Atlanitc Pine, albastru închis

Banca Vina combină decorul de pin atlantic cu culoarea albastru închis, oferind un aspect proaspăt și atemporal. Este realizată din plăci aglomerate acoperite cu melamină de 18 mm și are picioare din lemn de carpen, asigurând rezistență și stabilitate. Banca are dimensiunile de 110 x 85 x 40 cm, oferă un spațiu de depozitare integrat și este potrivită pentru sufragerie, dormitor sau hol.

  • Combinație elegantă de decor din pin atlantic și culoare albastru închis
  • Partea de șezut acoperită cu țesătură 100% in pentru confort maxim
  • Construcție rezistentă din plăci aglomerate acoperite cu melamină, cu grosimea de 18 mm
  • Spațiu de depozitare integrat ascuns sub partea de șezut

Descoperă similar cu Bancă Vina Dark Blue and Atlanitc Pine, albastru închis

Bănci Brda Beige și Verde, verde închis

Banca industrială are un cadru metalic solid și o țesătură din piele PU 100%. Dimensiunile sale sunt 92 cm lățime, 44 cm înălțime și 46 cm adâncime, cu picioare de 32.5 cm. Este confortabilă datorită spumei DNS 32 și se integrează ușor în sufragerie sau dormitor.

  • Cadru metalic solid pentru durabilitate și stabilitate
  • Țesătură din piele PU 100% ușor de întreținut
  • Spumă DNS 32 pentru confort superior la șezut
  • Design industrial versatil care se adaptează diverselor decorațiuni

Descoperă similar cu Bănci Brda Beige și Verde, verde închis

Happy Green Bancă de grădină Gallen, 180 x 60 x 70cm

Banca de grădină Gallen oferă un loc confortabil pentru relaxare sau citit. Este construită din picioare din fontă și șapte scânduri din lemn de molid. Are dimensiunile de 180 x 60 x 70 cm.

  • Structură solidă cu picioare din fontă
  • Șapte scânduri din lemn de molid durabil
  • Dimensiuni generoase pentru confort maxim

Descoperă similar cu Happy Green Bancă de grădină Gallen, 180 x 60 x 70cm

Kesper 58190 Cutie universală din bambus, 13 x 13x 13 cm

Cutia universală din bambus Kesper măsoară 13x13x13 cm și este fabricată din material certificat FSC. Include un insert din plastic detașabil care simplifică curățarea. Produsul este potrivit pentru organizarea ustensilelor în bucătărie, dar poate fi utilizat și în alte spații.

  • Dimensiuni compacte (13x13x13 cm) pentru sertare și dulapuri
  • Material din bambus certificat FSC, ecologic și durabil
  • Insert din plastic detașabil pentru întreținere ușoară
  • Utilizare versatilă în bucătărie, baie sau birou

Descoperă similar cu Kesper 58190 Cutie universală din bambus, 13 x 13x 13 cm

Orion Cutie metalică Greenish, diametru 13 cm, diam. 13 cm

Cutia metalică Greenish de la Orion are un volum de 2,2 litri și diametrul de 13 cm. Este realizată din tablă și este prevăzută cu un capac cu mâner și compartiment pentru etichete. Este potrivită pentru depozitarea alimentelor uscate sau a obiectelor mici în bucătărie, birou sau alte încăperi.

  • Design elegant în nuanță verde discretă, potrivită pentru orice interior
  • Capac cu mâner pentru deschidere ușoară și protecție împotriva umidității și prafului
  • Compartiment practic pentru etichete personalizate (6,5 x 3 cm) pentru identificarea conținutului
  • Întreținere ușoară - se spală cu apă caldă și detergent datorită finisajului metalic

Descoperă similar cu Orion Cutie metalică Greenish, diametru 13 cm, diam. 13 cm

Set de forme pentru tarte Toro , 13 cm, 2 buc

Setul include două forme pentru tarte cu diametrul de 13 cm, fiecare având fund detașabil. Acestea sunt utile pentru coacerea preparatelor dulci sau sărate. Sunt ideale pentru reuniuni sau ocazii festive.

  • Fond detașabil pentru ușurință în demontare
  • Set de 2 forme pentru utilizare multiplă
  • Potrivite pentru preparate dulci și sărate
  • Dimensiune compactă de 13 cm

Descoperă similar cu Set de forme pentru tarte Toro , 13 cm, 2 buc

Cuțit universal Tescoma Home Profi, 13 cm, 13 cm

Cuțitul universal Tescoma Home Profi are o lamă de 13 cm din oțel inoxidabil și un mâner ergonomic din plastic fixat cu nituri. Este proiectat pentru eficiență maximă în tăiere și este compatibil cu mașina de spălat vase. Produsul beneficiază de o garanție de 5 ani.

  • Lama din oțel inoxidabil de înaltă calitate pentru tăiere precisă și durabilitate
  • Mâner ergonomic din plastic rezistent, fixat cu trei nituri pentru siguranță și control
  • Compatibil cu mașina de spălat vase pentru curățare ușoară
  • Garanție de 5 ani pentru încredere în calitate

Descoperă similar cu Cuțit universal Tescoma Home Profi, 13 cm, 13 cm

Vetro-plus Cutie pentru gustare divizată PATROLA17,5 x 13 cm, albastru

Cutia pentru gustări PATROLA de la Vetro-plus, cu dimensiunile de 17,5 x 13 cm, este destinată copiilor. Are compartimente separate pentru depozitarea alimentelor și o închidere sigură cu clemă. Este fabricată din plastic rezistent, ușor de curățat și are un design colorat cu motivul Paw Patrol.

  • Compartimente separate pentru organizarea și menținerea proaspătă a alimentelor
  • Închidere sigură cu clemă care prevină vărsarea și protejează conținutul
  • Fabricată din plastic ușor și rezistent, ușor de spălat și potrivită pentru călătorii
  • Design colorat cu motivul Paw Patrol, atractiv pentru copii

Descoperă similar cu Vetro-plus Cutie pentru gustare divizată PATROLA17,5 x 13 cm, albastru

Mäser Subiect pentru espresso Pintar White cu puncte maro 13 cm, maro, S

Farfurioara Mäser Pintar are un diametru de 13 cm și este proiectată special pentru cești de espresso. Este confecționată din porțelan de înaltă calitate, cu glazură crem și decor cu puncte maro. Produsul este rezistent, se poate spăla în mașina de vase și este potrivit atât pentru uz zilnic, cât și pentru ocazii speciale.

  • Design vintage elegant cu glazură crem și puncte maro delicate
  • Fabricată din porțelan de calitate, rezistentă și ușor de întreținut
  • Potrivită pentru spălarea în mașina de spălat vase
  • Bază stabilă și estetică pentru cești de espresso

Descoperă similar cu Mäser Subiect pentru espresso Pintar White cu puncte maro 13 cm, maro, S

Mäser Subiect pentru espresso Pintar Alb cu puncte albastre 13 cm, albastru, S

Farfurioara Mäser Pintar are un diametru de 13 cm și este fabricată din porțelan de calitate. Designul său cu glazură crem și puncte albastre conferă un aspect vintage. Este potrivită pentru cești de espresso și poate fi spălată în mașina de spălat vase.

  • Design vintage elegant cu glazură crem și puncte albastre delicate
  • Fabricată din porțelan de calitate, rezistentă și ușor de întreținut
  • Potrivită pentru mașina de spălat vase
  • Bază stabilă și estetică pentru ceștile de espresso

Descoperă similar cu Mäser Subiect pentru espresso Pintar Alb cu puncte albastre 13 cm, albastru, S

Vaza ceramică uscată Vintage Pompei, 16 x 15,5 x 13 cm

Vaza ceramica uscata Vintage Pompei are dimensiunile de 16 x 15,5 x 13 cm si este proiectata pentru aranjamente cu flori uscate sau decorative. Suprafata glazurata asigura o intretinere simpla prin stergere cu o carpa umeda. Designul cu decor gri pe fond crem si forma de ulcior cu toarta se potriveste in interioare clasice, moderne sau rustice.

  • Design vintage unic cu modele ornamentale delicate
  • Material ceramic glazurat pentru durabilitate si intretinere usoara
  • Forma de ulcior antic care se integreaza in diverse stiluri de interior

Descoperă similar cu Vaza ceramică uscată Vintage Pompei, 16 x 15,5 x 13 cm

Suport lumânare Căsuța ciupercilor, 1 buc, 12x 12 x 13 cm

Suportul de lumânări ceramic are forma unei căsuțe de ciuperci cu dimensiuni de 12x12x13 cm. Design-ul include ferestre care permit filtrarea luminii flăcării. Produsul este disponibil în variante de culoare maro și roșu.

  • Design ceramic inspirat de ciuperci din pădure
  • Ferestre care filtrează lumina flăcării pentru efect decorativ
  • Dimensiuni compacte (12x12x13 cm) pentru diverse suprafețe
  • Material ceramic durabil pentru uz repetat

Descoperă similar cu Suport lumânare Căsuța ciupercilor, 1 buc, 12x 12 x 13 cm

Altom Vază din porțelan Nature Awakening 9 x 13 cm

Vaza din porțelan Nature Awakening de la Altom are dimensiunile de 9 × 13 cm și este decorată cu un motiv floral primăvăratic. Este fabricată din porțelan de calitate, asigurând rezistență și durabilitate. Datorită dimensiunilor compacte, este potrivită atât pentru aranjamente florale mici, cât și ca element decorativ independent.

  • Decor floral delicat inspirat din natură
  • Fabricată din porțelan de calitate, rezistentă
  • Dimensiuni compacte, versatilă în utilizare
  • Design elegant, potrivită ca idee de cadou

Descoperă similar cu Altom Vază din porțelan Nature Awakening 9 x 13 cm

Racleta pentru curatarea plitei Fackelmann 60140, 5 lame inlocuibile, 13 cm, Otel inoxidabil, Argintiu

Racleta Fackelmann 60140 este un accesoriu pentru curățarea plitelor, cu 5 lame înlocuibile. Este fabricată din oțel inoxidabil și are o lungime de 13 cm. Designul compact o face potrivită pentru îndepărtarea eficientă a reziduurilor de pe plite.

  • 5 lame înlocuibile pentru utilizare prelungită
  • Construită din oțel inoxidabil durabil
  • Dimensiune compactă de 13 cm pentru manevrabilitate

Descoperă similar cu Racleta pentru curatarea plitei Fackelmann 60140, 5 lame inlocuibile, 13 cm, Otel inoxidabil, Argintiu

Vas de copt din sticlă cu capacdreptunghiular Orion, 32,5 x 20 x 13 cm

Vasul de copt Orion din sticlă borosilicată are o capacitate de 3 litri și dimensiuni de 32,5 x 20 x 13 cm. Este compatibil cu cuptoarele obișnuite și cu microundele, rezistând la temperaturi extreme. Materialul transparent permite vizualizarea preparatelor, iar capacul de 1,4 litri poate fi folosit independent.

  • Sticlă borosilicată durabilă, rezistentă la temperaturi de la -20°C la +300°C
  • Capacitate generoasă de 3 litri, ideală pentru porții de familie
  • Design transparent care permite monitorizarea procesului de coacere
  • Capacul din sticlă poate fi utilizat separat ca recipient suplimentar

Descoperă similar cu Vas de copt din sticlă cu capacdreptunghiular Orion, 32,5 x 20 x 13 cm

Mobli Dotty, One White House, raft pentru copii, Montessori, multiplex, 60 × 95 × 13 cm

Raftul pentru copii Dotty este proiectat conform principiilor Montessori, prezentând cărțile cu coperta vizibilă pentru a încuraja lectura. Are o structură robustă din multiplex de mesteacăn, cu trei niveluri și o adâncime de doar 13 cm, economisind spațiu. Oferă capacitatea de a expune până la 30 de cărți, fiind potrivit pentru camere mici.

  • Prezintă cărțile cu coperta în față pentru a stimula interesul copilului
  • Construit stabil din multiplex de mesteacăn, cu design compact (13 cm adâncime)
  • Are 3 niveluri la înălțime adaptată, cu capacitate pentru până la 30 de cărți
  • Design distractiv în formă de casă, potrivit pentru decorul camerelor copiilor

Descoperă similar cu Mobli Dotty, One White House, raft pentru copii, Montessori, multiplex, 60 × 95 × 13 cm

Mobli Dotty, One White House, raft pentru copii, Montessori, multiplex, 60 × 95 × 13 cm

Raftul pentru copii Dotty, în formă de casă albă, este realizat din multiplex de mesteacăn și are dimensiuni de 60x95x13 cm. Prezintă cărțile cu coperta în față, pe trei niveluri la înălțime adaptată, conform metodei Montessori. Poate găzdui până la 30 de cărți, facilitând alegerea independentă de către copil.

  • Prezintă cărțile cu coperta în față, conform principiilor Montessori, pentru a stimula interesul copilului.
  • Construit stabil din multiplex de mesteacăn, cu adâncime de doar 13 cm, ideal pentru spații mici.
  • Design distractiv în formă de casă, adaptat înălțimii copiilor pentru acces și organizare ușoară.

Descoperă similar cu Mobli Dotty, One White House, raft pentru copii, Montessori, multiplex, 60 × 95 × 13 cm

Mobli Dotty, One White House, raft pentru copii, Montessori, multiplex, 60 × 95 × 13 cm

Raftul pentru copii Dotty, în formă de casă albă, este realizat din multiplex și are dimensiunile 60x95x13 cm. Prezintă cărțile cu coperta în față, conform metodei Montessori, pe trei niveluri accesibile. Oferă spațiu pentru până la 30 de cărți și are un design compact, potrivit pentru camere mici.

  • Prezintă cărțile cu coperta în față, conform principiilor Montessori, pentru a stimula interesul copilului.
  • Construit stabil din multiplex de mesteacăn, cu adâncime de doar 13 cm, ideal pentru spații reduse.
  • Design potrivit copiilor (formă de casă) și capacitate pentru până la 30 de cărți pe trei niveluri la înălțime accesibilă.

Descoperă similar cu Mobli Dotty, One White House, raft pentru copii, Montessori, multiplex, 60 × 95 × 13 cm

Set de funde de Crăciun 10 x 13 cm, crem, 3 buc.

Setul conține trei funde decorative de Crăciun cu dimensiunile 10x13 cm în culoare crem. Materialul rezistent și suprafața structurată asigură durabilitate și un aspect elegant. Produsul este potrivit pentru decorarea bradului, coroanelor, cadourilor și altor aranjamente festive.

  • Set de 3 funde în nuanță crem naturală
  • Suprafață structurată pentru aspect elegant și atemporal
  • Material rezistent care menține forma pe termen lung
  • Utilizare universală pentru interior și exterior

Descoperă similar cu Set de funde de Crăciun 10 x 13 cm, crem, 3 buc.

Set de funde de Crăciun 10 x 13 cm, champagne, 3bucăți, 7 cm

Setul include trei funde decorative de Crăciun în nuanța șampanie, cu dimensiunile 10x13 cm. Produsele sunt fabricate dintr-un material durabil care menține forma și aspectul estetic. Sunt potrivite pentru decorarea pomului de Crăciun, coroanelor, cadourilor și altor aranjamente festive.

  • Culoare elegantă de șampanie care se potrivește atât cu decorul clasic, cât și cu cel modern
  • Material de calitate cu structură solidă care își păstrează forma pe termen lung
  • Utilizare versatilă pentru brad, coroane, cadouri și aranjamente festive

Descoperă similar cu Set de funde de Crăciun 10 x 13 cm, champagne, 3bucăți, 7 cm

Cutie din lemn Orion, albă, 31 x 21 x 13 cm, alb, M

Cutia din lemn Orion, în culoarea albă, are dimensiunile 31 x 21 x 13 cm. Este proiectată pentru organizarea obiectelor de uz zilnic și servește simultan ca element decorativ. Prezintă două orificii laterale care facilitează manipularea.

  • Material din lemn durabil și elegant
  • Dimensiuni generoase (31 x 21 x 13 cm) pentru depozitare flexibilă
  • Design simplu cu două orificii laterale pentru manipulare ușoară
  • Culoarea albă versatilă care se potrivește în orice interior

Descoperă similar cu Cutie din lemn Orion, albă, 31 x 21 x 13 cm, alb, M

Manșon Colombo, 53 x 13 cm

Manșonul Colombo este un accesoriu esențial pentru călcarea părților greu accesibile ale hainelor, cum ar fi manșetele și mânecile. Are o construcție metalică acoperită cu husă din bumbac și se pliază pentru depozitare compactă. Dimensiunile sale sunt 53 x 13 cm în stare desfăcută și 13 x 58 x 3,5 cm în stare pliată.

  • Ușurează călcarea manșetelor și mânecilor
  • Construcție metalică durabilă cu husă din bumbac
  • Pliabil pentru depozitare compactă
  • Echipat cu încuietoare de siguranță

Descoperă similar cu Manșon Colombo, 53 x 13 cm

Cuțit universal Tescoma FEELWOOD, 13 cm

Cuțitul universal Tescoma FEELWOOD are o lamă de 13 cm din oțel inoxidabil forjat și un mâner din lemn de frasin întărit. Face parte dintr-un sortiment de 8 cuțite cu lungimi între 9 și 21 cm, proiectate pentru uz frecvent în bucătărie. Este ascuțit din fabrică și oferă o rezistență ridicată.

  • Lame forjate din oțel inoxidabil de calitate superioară, cu profil V pentru ascuțire optimă
  • Mânere elegante și ergonomice din lemn de frasin special întărit, oferind un confort sporit
  • Sortiment complet care include 8 tipuri de cuțite pentru diverse sarcini culinare
  • Lungimea lamei de 13 cm, ideală pentru tăierea și feliatul precis al alimentelor

Descoperă similar cu Cuțit universal Tescoma FEELWOOD, 13 cm

Castron ceramic Banquet, 13 cm, roşu cu buline

Castronul ceramic Banquet, cu diametrul de 13 cm, este decorat cu un model de buline roșii. Este proiectat pentru servirea fructelor, müsli-ului sau cerealelor la micul dejun. Diametrul inferior al produsului este de 6,5 cm.

  • Design atractiv cu buline roșii, perfect pentru a începe ziua cu o notă plăcută.
  • Dimensiune ideală (13 cm diametru) pentru servirea fructelor, müsli-ului sau cerealelor.
  • Material ceramic durabil și ușor de curățat, potrivit pentru uz zilnic.

Descoperă similar cu Castron ceramic Banquet, 13 cm, roşu cu buline

Pyrex Formă pentru pâine episcopală Glide 24 x 13 cm

Forma Pyrex Glide pentru pâine episcopală măsoară 24 x 13 cm și este realizată dintr-un material rezistent cu suprafață antiaderentă fără PFAS. Distribuie căldura uniform și este potrivită pentru coacerea pâinii, tocănelor și budincilor, atât dulci cât și sărate. Rezistă la temperaturi de până la 230°C și poate fi spălată în mașina de vase.

  • Suprafață antiaderentă fără PFAS pentru demulare ușoară
  • Material care distribuie uniform căldura pentru coacere perfectă
  • Design practic cu mâner confortabil pentru manipulare ușoară
  • Rezistență la temperaturi înalte (până la 230°C) și spălare în mașină de vase

Descoperă similar cu Pyrex Formă pentru pâine episcopală Glide 24 x 13 cm

Oală emailată cu capac Sfinx BSE, 16 cm, 1,5 l, 1,5 l

Oala emailată Sfinx BSE are un diametru de 16 cm și un volum de 1,5 litri, fiind potrivită pentru prepararea porțiilor mici. Este fabricată din tablă de oțel cu suprafață emailată, cu interior albastru și exterior negru mat. Produsul este compatibil cu toate tipurile de aragazuri, inclusiv inducția, și poate fi utilizată în cuptor.

  • Distribuție uniformă a căldurii datorită plăcii groase de 2 mm
  • Compatibilă cu toate tipurile de aragazuri, inclusiv inducție și cuptor
  • Suprafață emailată ușor de curățat, sigură pentru mașina de spălat vase

Descoperă similar cu Oală emailată cu capac Sfinx BSE, 16 cm, 1,5 l, 1,5 l

Coltar extensibil stanga 4 locuri ELTAP, LT-10FL, Noble, 255x201x100 cm, lemn/poliester, negru

Coltarul extensibil Noble ELTAP este un model functional cu 4 locuri, realizat din lemn si poliester. Este echipat cu un mecanism delfin care il transforma intr-un pat cu suprafata de dormit de 120x195 cm si include o lada de depozitare. Produsul are 5 tetiere reglabile, picioare inalte de 13 cm si necesita asamblare partiala.

  • Mecanism extensibil tip delfin pentru transformare rapida in pat
  • Lada de depozitare incorporata pentru asternuturi si pilote
  • 5 tetiere reglabile pentru confort personalizat
  • Picioare inalte de 13 cm, compatibile cu robotii de curatare

Descoperă similar cu Coltar extensibil stanga 4 locuri ELTAP, LT-10FL, Noble, 255x201x100 cm, lemn/poliester, negru

Palisadă pentru grădină maro închis, 250 cm

Palisada pentru grădină în culoarea maro închis este o soluție practică pentru delimitarea paturilor de flori. Este formată dintr-un set de 10 module, fiecare având 25 cm lungime, asigurând o lungime totală de 250 cm. După instalare, înălțimea vizibilă este de aproximativ 13 cm.

  • Instalare rapidă și ușoară prin introducere directă în pământ
  • Permite crearea de forme personalizate pentru paturile de flori
  • Set complet cu 10 module pentru o acoperire totală de 250 cm
  • Înălțime utilă de aproximativ 13 cm după montaj

Descoperă similar cu Palisadă pentru grădină maro închis, 250 cm

Felinar metalic Turnul bisericii, înălțime 46 cm, albă

Felinar metalic alb cu design inspirat de turnul bisericii, având înălțimea de 46 cm. Este confecționat din metal și sticlă transparentă, potrivit pentru utilizare atât în interior, cât și în exterior protejat. Produsul poate fi agățat sau așezat pe diverse suprafețe, oferind o iluminare decorativă.

  • Design elegant metalic cu sticlă transparentă
  • Versatil - poate fi agățat sau așezat pe suprafață
  • Creează o atmosferă luminoasă și confortabilă

Descoperă similar cu Felinar metalic Turnul bisericii, înălțime 46 cm, albă

Orion Tigaie smaltată BROWN, 34,5 x 23 cm, M

Tigaie emailată maro cu dimensiuni de 34,5 x 23 cm, cu capac care servește ca a doua tavă separată. Suprafața emailată asigură rezistență și igienă, fiind potrivită pentru coacerea cărnii, plăcintelor și clătitelor. Produsul este ușor de întreținut și se spală atât manual, cât și în mașina de spălat vase.

  • Suprafață emailată rezistentă și complet igienică
  • Capacul funcționează ca a doua tavă separată
  • Mânere solide pentru manipulare ușoară
  • Conduce bine căldura și este potrivită pentru toate tipurile de cuptoare

Descoperă similar cu Orion Tigaie smaltată BROWN, 34,5 x 23 cm, M

Cattara 13703 Cărucior pliabil pentru campingTrogir Pic colo, 94 x 77 x 54 cm, gri, S

Căruciorul pliabil Trogir Piccolo are o capacitate de încărcare de 50 kg și este echipat cu roți din cauciuc pentru terenuri variate. Mânerul telescopic este reglabil și cadrul din oțel poate fi demontat rapid fără unelte. Include buzunare din plasă și se pliază compact pentru depozitare.

  • Capacitate de încărcare mare de până la 50 kg
  • Roți din cauciuc solide pentru terenuri diverse
  • Mâner telescopic reglabil și ergonomic
  • Design pliabil și demontabil rapid fără unelte

Descoperă similar cu Cattara 13703 Cărucior pliabil pentru campingTrogir Pic colo, 94 x 77 x 54 cm, gri, S

Rappa Tram, care anunță stațiile în limba cehăBRNO , 28 cm

Tramvaiul Rappa cu design Brno are o lungime de 28 cm și este fabricat din plastic. Jucăria dispune de uși care se deschid și închid prin apăsarea unui buton pe acoperiș, declanșând anunțuri sonore și efecte luminoase. Este alimentat cu 3 baterii LR44/AG13 incluse și este recomandat pentru copii de peste 3 ani.

  • Uși care se deschid și închid automat cu buton pe acoperiș, însoțite de efecte sonore și luminoase
  • Iluminare albastră în interior la deschiderea ușilor din față
  • Include 3 baterii LR44/AG13 pentru funcționare imediată
  • Dimensiuni compacte (28 cm lungime), potrivit pentru copii de la 3 ani

Descoperă similar cu Rappa Tram, care anunță stațiile în limba cehăBRNO , 28 cm

Vas de lapte Orion Grande, diametru 17 cm

Vasul de lapte Orion Grande are un diametru de 17 cm și o capacitate de 2,3 litri, fiind confecționat din aliaj de aluminiu cu suprafață antiaderentă. Este compatibil cu toate tipurile de aragazuri, inclusiv cu inducție, și poate fi spălat în mașina de spălat vase. Produsul include o gură practică pentru turnare și un mâner din plastic.

  • Suprafața antiaderentă PFLUON GRANIT de înaltă calitate.
  • Compatibilă cu toate tipurile de aragazuri, inclusiv inducție.
  • Fund sandwich gros pentru distribuție uniformă a căldurii și economie de energie.
  • Rezistentă la mașina de spălat vase.

Descoperă similar cu Vas de lapte Orion Grande, diametru 17 cm

Piscină Bestway cu 50 buc. mingi, diam. 91 cm, albastru

Piscina gonflabilă Bestway are diametrul de 91 cm și înălțimea de 20 cm, fiind potrivită pentru copii de la vârsta de 2 ani sub supraveghere adultă. Setul include 50 de mingi multicolore, doi colaci gonflabili și un petec de reparații. Produsul este ușor de manipulat, cu greutatea de 1 kg și dimensiuni compacte de ambalaj.

  • Include 50 de mingi colorate pentru distracție maximă
  • Ușor de umflat, dezumflat și împachetat pentru depozitare
  • Pereți transparenți cu decor albastru de buline
  • Include colaci gonflabili pentru sprijin și petec de reparații

Descoperă similar cu Piscină Bestway cu 50 buc. mingi, diam. 91 cm, albastru

Tavă de copt emailată Orion BROWN, 42,5 x 27,5 cm, XL

Tava de copt emailată Orion BROWN XL are dimensiuni de 42,5 x 27,5 cm și o suprafață emailată maro durabilă. Capacul poate fi folosit ca a doua tavă de copt separată. Produsul este potrivit pentru prepararea cărnii, chiflelor și a altor preparate culinare.

  • Suprafață emailată durabilă și non-toxică
  • Capacul funcționează ca a doua tavă de copt
  • Mânere robuste pentru manipulare ușoară
  • Compatibilă cu toate tipurile de cuptoare

Descoperă similar cu Tavă de copt emailată Orion BROWN, 42,5 x 27,5 cm, XL

Kesper 69723 Dulap pentru pantofi cu 3 rafturi,deschis, 77 x 40 x 26 cm

Raftul pentru pantofi Kesper cu trei niveluri este fabricat din lemn de brad certificat FSC. Are dimensiunile de 77 x 40 x 26 cm și poate găzdui până la 9 perechi de pantofi. Sistemul de fixare cu pini permite montarea fără șuruburi.

  • Capacitate de depozitare pentru până la 9 perechi de pantofi
  • Fabricat din lemn de brad certificat FSC, ecologic și durabil
  • Montare ușoară fără șuruburi datorită sistemului de fixare cu pini
  • Aspect natural cu noduri vizibile și textură autentică

Descoperă similar cu Kesper 69723 Dulap pentru pantofi cu 3 rafturi,deschis, 77 x 40 x 26 cm

Set de ramuri de Gypsophila cu flori albe, 3 bucăți, auriu, 68 cm

Setul conține 3 ramuri decorative din plastic, cu flori albe mici și tulpini aurii strălucitoare, având înălțimea de 68 cm. Acestea pot fi așezate singure într-o vază sau integrate în coroane și buchete festive. Produsul este potrivit pentru decorarea interioară în diverse ocazii de-a lungul anului.

  • Aspect delicat cu flori albe și tulpini aurii strălucitoare
  • Material plastic de calitate, cu durată lungă de viață și întreținere ușoară
  • Tulpini flexibile, ușor de modelat și adaptat la diverse compoziții
  • Utilizare universală pe tot parcursul anului, pentru Crăciun și alte ocazii

Descoperă similar cu Set de ramuri de Gypsophila cu flori albe, 3 bucăți, auriu, 68 cm

Bol pentru fructe Kitchisimo, 25,5 x 16 x 12 cm

Bol pentru fructe din sârmă metalică cu dimensiuni de 25,5 x 16 x 12 cm. Designul aerisit permite circulația aerului, contribuind la păstrarea fructelor proaspete pe o perioadă mai lungă. Este un accesoriu practic și decorativ pentru casă.

  • Permite circulația aerului, menținând fructele proaspete mai mult timp
  • Design simplu și elegant, potrivit pentru decorare
  • Material durabil din sârmă metalică vopsită
  • Versatil - poate fi folosit și pentru dulciuri sau alte alimente

Descoperă similar cu Bol pentru fructe Kitchisimo, 25,5 x 16 x 12 cm

Tavă dublă emailată Sfinx, 30 cm, 4HOME

Tava dublă emailată Sfinx, de 30 cm, este fabricată din tablă de oțel cu suprafață emailată neagră. Are dimensiuni interioare de 30x18x7 cm și mânere ergonomice pentru manipulare sigură. Este potrivită pentru toate tipurile de încălzire și poate fi spălată în mașina de vase.

  • Distribuie căldura uniform pentru gătire eficientă
  • Compatibilă cu toate tipurile de încălzire și cuptoare
  • Suprafață emailată durabilă, ușor de întreținut

Descoperă similar cu Tavă dublă emailată Sfinx, 30 cm, 4HOME

Orhidee artificială în ghiveci, alb, 42 cm, alb

Această orhidee artificială albă, cu înălțimea totală de 50 cm, este realizată din plastic, textile și silicon. Este livrată într-un ghiveci alb cu diametrul de 13 cm și înălțimea de 9 cm. Reprezintă o alternativă fără întreținere la orhideele tropicale reale, potrivită pentru decorarea etajerelor sau birourilor.

  • Realism ridicat cu flori colorate ca vii
  • Materiale durabile: plastic, textile și silicon
  • Livrată într-un ghiveci alb elegant
  • Întreținere zero, ideală pentru spații interioare

Descoperă similar cu Orhidee artificială în ghiveci, alb, 42 cm, alb

Palisadă pentru grădină, teracota, 250 cm

Palisada din teracotă este destinată delimitării paturilor de flori de gazon și alei. Setul include 10 module, fiecare având 25 cm lungime, pentru o lungime totală de 250 cm. După instalare, înălțimea vizibilă este de aproximativ 13 cm.

  • Instalare foarte simplă - se introduce direct în pământ
  • Permite crearea de forme diferite pentru paturile de flori
  • Material durabil din teracotă
  • Set complet de 10 module pentru o lungime totală de 250 cm

Descoperă similar cu Palisadă pentru grădină, teracota, 250 cm