Unde diversitatea întâlnește valoarea - Katalo.ro
TRIXIE Asternut Humus cu fibre de cocos presate 9 L
TRIXIE Asternut Humus cu fibre de cocos presate 9 L
Vezi și acestea cap pentru matura cu fibre dure de palmier addis varnished 27 5 cm
So Eco Paddle Brush perie de par cu fibre de nailon 1 buc
So Eco Paddle Brush, 1 buc, Piepteni pentru femei, Doriți să aveți mereu controlul asupra părului și a coafurii? Din trusa dvs. nu ar trebui să lipsească pieptenele de păr So Eco Paddle Brush . Este un ajutor indispensabil, atât pentru coafatul zilnic, cât și pentru coafurile complicate. Oferă beneficii care completează perfect periile rotunde și plate și alte accesorii pentru coafarea părului. Permite pieptănarea părului uscat sau umed, în plus, îl puteți folosi pentru stabilirea cărării, în timpul tunsului, tapării și altor aranjări ale părului. Caracteristici: are formă ergonomică, pentru o descurcare comodă a părului material rezistent neagresiv față de piele pentru toate tipurile de păr aranjează părul fără să tragă neplăcut Ingrediente: produs vegan Cum se utilizează: Se pieptănă părul cu treceri lungi, de la rădăcini la vârfuri.
Vezi și acestea cap pentru matura cu fibre dure din plastic reciclat addis varnished 27 5 cm
VERSELE-LAGA Nature Snack pentru rozatoare si iepuri, cu fibre si legume 500 g
VERSELE-LAGA Nature Snack pentru rozatoare si iepuri, cu fibre si legume 500 g
Vezi și acestea cap pentru matura cu fibre moi din cocos addis varnished 27 5 cm
Vezi și acestea
- cap pentru matura cu fibre moi din plastic reciclat addis varnished 27 5 cm
- matura cu cap dur addis gri
- cap dur pentru matura addis broom crem
- cap dur pentru matura addis broom gri
- cap moale pentru matura addis broom crem
- cap moale pentru matura addis broom gri
- set fara i matura cu cap dur addis crem
- set fara i matura cu cap dur addis gri
- set fara i matura cu cap moale addis gri
- perie din lemn addis varnished
- coada pentru matura addis broom lungime 130 5 cm negru
- perie din lemn cu maner addis varnished
- coada pentru matura addis broom gri
- coada pentru matura addis broom crem
- coada pentru matura addis broom lungime 120 cm negru
- set matura i fara addis bamboo
- matura din cauciuc addis broom negru
- cap pentru mop addis superdry albastru
- cap pentru mop addis rivera albastru alb
- ghiveci din plastic cu vas terra caramiziu 26 5 cm 26 5 cm
Artdeco Perie profesională pentru machiaj cu fibre de nailon (Make Up Brush Premium Quality)
perie specială și profesionale pe machiaj.
Descoperă similar cu Artdeco Perie profesională pentru machiaj cu fibre de nailon (Make Up Brush Premium Quality)
Notino Hair Collection Hair brush with nylon fibers perie de par cu fibre de nailon 1 buc
Notino Hair Collection Hair brush with nylon fibers, 1 buc, Perii plate pentru femei
Descoperă similar cu Notino Hair Collection Hair brush with nylon fibers perie de par cu fibre de nailon 1 buc
Oral B iO Radiant White capete de schimb pentru periuta de dinti cu fibre de albire Black 4 buc
Oral B iO Radiant White, 4 buc, Capete inlocuitoare pentru periute unisex, Capul de schimb pentru periuța de dinți Oral B iO Radiant White asigură rezultate excelente în igiena bucală. Înlocuirea sa periodică garantează în continuare o curățare a dinților la fel de eficientă ca și cu o periuță nouă. Caracteristici: curăță dinții și în locuri greu accesibile confortabil și ușor de manipulat asigură curățarea neagresivă a dinților ușor de schimbat curăță dinții mai bine decât o periuță de dinți manuală Cum se utilizează: Se vor urma instrucțiunile de utilizare incluse.
Descoperă similar cu Oral B iO Radiant White capete de schimb pentru periuta de dinti cu fibre de albire Black 4 buc
Tigaie de banchet cu suprafață antiaderentă LUMIA26 x 5 cm, diam. 26 cm
Tigaia LUMIA 26 x 5 cm cu căptușeală de protecție de la Banquet este o tigaie din aluminiu forjat de calitate, cu o suprafață antiaderentă în 3 straturi, care asigură o gătire ușoară fără ardere și o întreținere simplă. Exteriorul este finisat în negru mat cu un strat rezistent la căldură, asigurând durabilitate și rezistență la temperaturi ridicate.Una dintre caracteristicile inovatoare ale acestei tigăi este indicatorul de temperatură de pe mâner. Inelul de protecție își schimbă treptat culoarea de la negru la roșu intens pe măsură ce tigaia se încălzește. Atunci când tigaia atinge 70 °C, este gata pentru gătit complet. Această caracteristică ajută la optimizarea gătitului și protejează împotriva supraîncălzirii tigăii.O căptușeală de protecție de culoare roșie este inclusă pentru a preveni zgârierea tigăii în timpul depozitării.Puncte forte ale produsului: Construcție din aluminiu forjat pentru încălzire uniformă suprafață antiaderentă cu 3 straturi pentru gătit și întreținere ușoară indicator de temperatură pe mâner care își schimbă culoarea atunci când este încălzit Căptușeală protectoare în roșu inclusă Potrivit pentru toate tipurile de aragazuri, inclusiv cu inducție se poate spăla în mașina de spălat vaseConținutul pachetului: 1x tigaie LUMIA 26 cm 1x protecție pentru tigaie 31 cmParametri și specificații: 1: înălțime: 5 cm diametru: 26 cm material tigaie: aluminiu cu suprafață antiaderentă grosimea peretelui: 3,0 mm material mâner: plastic greutate: 0,82 kg compatibilitate: electric, gaz, ceramică, inducție mașină de spălat vase: da cuptor și cuptor cu microunde: nu Garanție: 24 de luni
Descoperă similar cu Tigaie de banchet cu suprafață antiaderentă LUMIA26 x 5 cm, diam. 26 cm
Set perii de precizie dure Sixtol pentru curățare mașinilor CAR DETAILING 5 HARD, 5 buc
Kitul de curățare a mașinii conține 5 perii de curățare dure de diferite mărimi pentru a intra în pliurile ușilor, panoului central, grilei de ventilație și pentru a vă ajuta să vă păstrați mașina curată. Specificații: Dimensiunile setului: 3,5 x 18 x 30 cm Dimensiunile periei: mare - 23 x 3 cm, medie - 23 x 2,5 cm, mică - 21 x 2 cm
Descoperă similar cu Set perii de precizie dure Sixtol pentru curățare mașinilor CAR DETAILING 5 HARD, 5 buc
Umbrelă de plajă Happy Green Palmier 180 cm, mix de culori
Umbrelă de plajă practică cu construcție metalică și înveliș din țesătură de poliester, potrivit pentru scaunele din grădină, piscine și pentru vacanțele în familie, unde aveți nevoie să creați umbră privată pe plajă. Diametrul stâlpului este de 2,2 cm, care este echipat cu o pârghie pentru a fixa umbrela în poziția desfășurată. Umbrela este disponibilă într-un mix de culori și decoruri. .
Descoperă similar cu Umbrelă de plajă Happy Green Palmier 180 cm, mix de culori
Pandora Pandantiv din argint Palmier 793352C01
Cutia de bijuterii Pandora este posibil să nu fie inclusă. Certificatul Pandora nu este inclus.
Descoperă similar cu Pandora Pandantiv din argint Palmier 793352C01
Orion Caserolă emailată Chessboard Lem , 5 l, dia.26 cm
Colecția de design CHESSBOARD include piese emailate interesante care au o durată lungă de viață și un design distinctiv care va reîmprospăta bucătăriile și sufrageriile adesea monocromatice. Acestea sunt piese elegante care nu vor fi trecute cu vederea.Puteți folosi caserola pentru a găti cantități mici de supe, sosuri, amestecuri de carne, garniturile dvs. preferate, tăiței de supă etc., precum și pentru coacere, finisarea cărnii în cuptor etc. Diametrul exterior este de 26 cm, iar diametrul interior de 24 cm, astfel încât poate fi completat cu un capac din gama noastră. Baza de oțel este acoperită cu email, o topitură asemănătoare sticlei, creând o suprafață durabilă, complet sigură pentru sănătate. Avantajele vaselor de gătit emailate: potrivite pentru toate tipurile de aragazuri, inclusiv cele cu inducție pot fi utilizate în cuptor ușor de manevrat datorită mânerelor metalice cu un finisaj argintiu (aspect argintiu) întreținere ușoară, pot fi spălate în mașina de spălat vase după utilizare Recomandat: folosiți mănuși de cuptor atunci când încălziți intens, folosiți o dimensiune a plitei proporțională cu dimensiunea bazei. Material: tablă emailată, oțel inoxidabil, metalCulori: bej, negru
Descoperă similar cu Orion Caserolă emailată Chessboard Lem , 5 l, dia.26 cm
Gillette Cap de înlocuire Gillette Mach3 5 buc.
O generație îmbunătățită de sisteme de bărbierit cu trei lame pentru un bărbierit mai detaliat, cu o iritare minima a pielii, chiar și atunci când vă bărbieriți împotriva direcției de creștere a bărbii! Lamele de ras vor rade fiecare fir de păr cu mai puțină iritație.
Descoperă similar cu Gillette Cap de înlocuire Gillette Mach3 5 buc.
Gillette Cap de rezervă Fusion 5 12 buc
Cap de înlocuire pentru un bărbierit perfect neted, fără iritații ale pielii.
Descoperă similar cu Gillette Cap de rezervă Fusion 5 12 buc
Decorațiune de Crăciun din lemn cu LED-uri Cerb șibiserică maro, 41 x 26 x 5 cm
Decorațiunea frumoasă din lemn va completa perfect decorul de Crăciun. Potrivit pentru un pervaz sau o masă de sufragerie. Natură statică din lemn cu căprioare și o mică biserică va da casei dvs. o atmosferă magică. Alimentată de 2x baterii AA, nu sunt incluse.
Descoperă similar cu Decorațiune de Crăciun din lemn cu LED-uri Cerb șibiserică maro, 41 x 26 x 5 cm
Wilkinson Sword Cap de rezervă Hydro 5 Groomer 4 buc
Produsul Wilkinson Sword Hydro5 Groomer completează cu ușurință și rapid aparatul de ras cu noi lame de rezervă. Caracteristici: este ușor de înlocuit. banda de umezire face parte din lamă, asigură un bărbierit neted maxim.
Descoperă similar cu Wilkinson Sword Cap de rezervă Hydro 5 Groomer 4 buc
Mătură Lamart LT8069 Clean 120 cm
Mătură de măturat Lamart Clean este potrivită pentru interior, pe toate tipurile de suprafețe. Lățimea măturii este de 25 cm, lungimea periilor este de 9 cm, lungimea mânerului metalic este de 120 cm.
Descoperă similar cu Mătură Lamart LT8069 Clean 120 cm
Wilkinson Sword Cap de schimb Hydro 5 Skin Protection 8 buc
Lamele de schimb sunt o modalitate excelentă de a adăuga rapid și ușor lame noi în aparatul dvs. de ras. Capetele asigură un bărbierit perfect neted și delicat, hidratând în același timp pielea și protejând-o de iritații.
Descoperă similar cu Wilkinson Sword Cap de schimb Hydro 5 Skin Protection 8 buc
Înger din lemn de mango InDecor cu aripi dinsârmă, 13 x 5 x 26 cm
Silueta unui înger frumos cu aripi de sârmă și o inimă mică sculptată se potrivește perfect în orice interior. De asemenea, va fi un cadou minunat, pentru zile de naștere sau ca mulțumire pentru cei dragi. Este realizat din lemn masiv de mango.
Descoperă similar cu Înger din lemn de mango InDecor cu aripi dinsârmă, 13 x 5 x 26 cm
Mătură cu făraș Leifheit 41410
Acest set de mătură și făraș include o mătură foarte lată și un făraș cu formă specială, cu capătul din cauciuc, pentru o manevrare simplă și o măturare mai ușoară a murdăriei. Mătura are peri moi tăiați de 5 cm lungime care mătură chiar și cele mai fine particule de praf. Mânerul este ergonomic și are un finisaj antiderapant.
Descoperă similar cu Mătură cu făraș Leifheit 41410
Racletă cu mătură Compass Telescop, 90 cm
Dacă nu dețineți un garaj sau doar parcați mult afară, vă confruntați cu aceeași situație în fiecare dimineață de iarnă. Geamurile mașinii înghețate. Această racletă are și o mătură pentru a mătura cu ușurință zăpada. Racleta de cauciuc prinde cu ușurință scurgerile de apă. La îndemână este mânerul telescopic, care poate fi extins sau retras atunci când este rotit, iar după ce a fost setată lungimea dorită, rotiți în direcția opusă pentru a fixa racleta. Lungimea poate fi selectată de la 60 la 90 cm. Manșeta moale de pe mâner îl face foarte ușor de utilizat. Livrăm în trei variante de culoare fără alegere. Lățime mătură: 24 cm Lățime racletă de cauciuc: 20 cm Lățime racletă: 10 cm .
Descoperă similar cu Racletă cu mătură Compass Telescop, 90 cm
Wilkinson Sword Cap de schimb Hydro 5 Skin Protection Sensitive 4 buc
Produsul Wilkinson Sword Hydro 5 Skin Protection Sensitive completează cu ușurință și rapid aparatul de ras cu noi lame de rezervă. Caracteristici: ușor de înlocuit, asigură un bărbierit perfect fin și blând, hidratează și protejează pielea de iritații.
Descoperă similar cu Wilkinson Sword Cap de schimb Hydro 5 Skin Protection Sensitive 4 buc
Mătură cu făraș Ultra Clean Bamboo Black
Cu acest set de mătură și făraș, vă veți păstra întotdeauna podelele curate. Utilizați racleta practică de pe partea laterală fărașului pentru a curăța cu ușurință mătura. Mătura are un mâner din bambus, iar fărașul este realizat din plastic negru mat. Dimensiuni: fărașul lăț. 22 cm, lung. 32,5 cm, mătura lung. 30 cm. .
Descoperă similar cu Mătură cu făraș Ultra Clean Bamboo Black
Mătură de interior Orion Beech, 31,5 cm, L
Mătură de podele cu fibre lungi. Se fixează cu un filet pe bară. Lemn de fag cu orificiu pentru mâner. Dimensiuni: 31 x 8,5 x 8 cm. Material: lemn de fag, fibre sintetice
Descoperă similar cu Mătură de interior Orion Beech, 31,5 cm, L
Racletă Compass cu mătură Maxi Truck, 120 cm
Dețineți un camion și racletele de gheață obișnuite nu sunt suficiente din cauza dimensiunii lor? Luați-l pe acesta, care are o racletă rotativă cu mătură și o racletă detașabilă. Mânerul telescopic se poate extinde de la 80 la 120 cm. Lățimea racletei: 10 cmFurnizat într-o varietate de culori, fără selecție disponibilă. .
Descoperă similar cu Racletă Compass cu mătură Maxi Truck, 120 cm
Wilkinson Sword Aparat de ras + 1 cap de schimb Hydro 5 Skin Protection Sensitive
Apar de ras pentru bărbați cu cap de schimb cu 5 lame. Aparatul de ras Wilkinson Hydro 5 Skin Protection Sensitive asigură un bărbierit fin și perfect neted datorită celor 5 lame Ultra Glide. Lamele cu tehnologia Skin Guard netezesc suprafața pielii și ajută la eliminarea iritației pielii. Aparatul de bărbierit pentru bărbați Wilkinson Sword Hydro 5 Sensitive protejează pielea datorită hidratării unice cu gel. Caracteristici: Conține un gel hidratant îmbogățit cu vitamina E care permite un bărbierit confortabil, mâner metalic, ambalaj fără plastic, ecologic.
Descoperă similar cu Wilkinson Sword Aparat de ras + 1 cap de schimb Hydro 5 Skin Protection Sensitive
Racletă cu mătură BLUE telescopică pliabilă 55 - 80 cm
Racletă telescopică robustă cu mătură pivotantă cu construcție din aluminiu și plastic durabil. Racletă poate fi utilizată vertical sau orizontal prin rotirea acesteia. Mecanismul telescopic asigură o lungime totală de 55 - 80 cm. Mânerul are spumă moale pentru o prindere confortabilă și ușurință în utilizare. Designul racletei în sine este completat de o protecție "val" pentru a proteja mâinile de zăpada și gheața răzuite. Parametrii tehnici: lungime totală: 55 - 80 cm lățimea racletei: 10 cm lungimea măturii: 23 cm
Descoperă similar cu Racletă cu mătură BLUE telescopică pliabilă 55 - 80 cm
ROYAL CANIN Veterinary Senior Consult Mature Large Dogs 14 kg hrana dietetica pentru caini de talie mare cu varsta peste 5 ani
ROYAL CANIN Veterinary Senior Consult Mature Large Dogs 14 kg hrana dietetica pentru caini de talie mare cu varsta peste 5 ani
Descoperă similar cu ROYAL CANIN Veterinary Senior Consult Mature Large Dogs 14 kg hrana dietetica pentru caini de talie mare cu varsta peste 5 ani
DURA-ACE R9150
Patinajul DURA-ACE Di2 are un design ergonomic îmbunătățit pentru o mai bună aerodinamică și compactitate. SHIMANO Synchonized Shifting, durabilitate în toate condițiile meteo și schimbare rapidă și lină a vitezelor chiar și la cuplu mare. Montare directă, schimbare sincronizată a treptelor de viteză, Di2 Tip: ROAD, Greutatea totală a pachetului: 261g, 11 viteze, Deraiorator dublu, Tip de montaj: Reel Mount, Negru, Material: Aluminiu/Oțel, Negru, Negru. Performanța și precizia lui Di2 sunt de neegalat. Acesta permite o schimbare de viteze frumos de lină. Aproape că nu necesită întreținere: odată ce ați personalizat kitul Di2 după bunul plac, nu veți mai dori nimic altceva. Setul DURA-ACE Di2 este testat temeinic de către cicliștii profesioniști din peloton. Utilizarea fără cusur în toate condițiile meteorologice este un element cheie care contribuie la un confort fără cusur la frânare și schimbare de viteze în timpul antrenamentelor, curselor sau plimbărilor de weekend. EAN: 4524667746447
Descoperă similar cu DURA-ACE R9150
DURA-ACE R9250
Patina Dura Ace R9250 este mai compactă și mai rapidă ca niciodată. Combinat cu tehnologia Hypreglide+, schimbarea este rapidă și precisă din punct de vedere digital. (Cu 45% mai rapid comparativ cu FD-R9150) Design mai mic, mai elegant și mai ușor. Zona frontală este redusă cu 33%, iar greutatea este redusă cu 96 g. Capacitatea traductorului mare este de 50-55 de dinți. Tip: ROAD, Greutatea totală a pachetului: 270g, 12 viteze, Cadran dublu, Tracțiune inferioară, Tip de montare: Montare pe tambur, Negru, Material: Aluminiu/Oțel. ȘTIINȚA VITEZEI Anii de muncă ai noștri vă aduc secunde. Viteza este forța motrice din spatele unei noi generații de kituri rutiere. Designerii Shimano au rafinat toate componentele și caracteristicile pentru a oferi o plăcere superioară de a pedala, indiferent dacă sprintezi spre linia de sosire pe Champs-Élysées sau urci un deal din apropiere. EAN: 4550170875282
Descoperă similar cu DURA-ACE R9250
Dermalogica Ulei de noapte pentru piele matură (Retinol Clearing Oil) 30 ml
Îngrijire extrem de eficientă a uleiului de noapte, care combină retinolul și acidul salicilic pentru a crea o compoziție liniștitoare care ajută la atenuarea semnelor îmbătrânirii premature a pielii în timp ce calmează și hrănește. Dimineața, pielea dvs. va fi mai iluminată și mai elastică.
Descoperă similar cu Dermalogica Ulei de noapte pentru piele matură (Retinol Clearing Oil) 30 ml
Clarins Set cadou de îngrijire pentru pielea matură Super Restorative Day & Night
Setul conține: Cremă de zi pentru ten matur SPF 15 (Super Restorative Day Cream) 50 ml Cremă de noapte pentru ten matur (Super Restorative Night Cream) 50 ml
Descoperă similar cu Clarins Set cadou de îngrijire pentru pielea matură Super Restorative Day & Night
Tigaie Tescoma PRESTO, 26 cm, 26 cm
Tigaie de bucătărie elegantă PRESTO pentru uz zilnic, prevăzută cu un strat anti-aderent de calitate împotriva lipirii. 3 ani garanție.
Descoperă similar cu Tigaie Tescoma PRESTO, 26 cm, 26 cm
Tigaie Tescoma TitanPOWER, 26 cm, 26 cm
Tigaia din titan TitanPOWER, marca Tescoma, face față solicitărilor extreme. Tigăile superioare, cu o suprafață non-aderentă cu strat din titan, sunt niște tigăi fiabile pe care vă puteți baza chiar și când le utilizați intensiv zilnic. Se caracterizează prin rezistență extrem de ridicată, duritate și rezistență la abraziune, printr-o distribuție foarte rapidă și uniformă a căldurii, prin menținerea pe termen lung a temperaturii acumulate și printr-o structură masivă care nu se deformează. Datorită suprafeței non-aderente mâncărurile nu se vor prinde în tigaia TitanPOWER, se vor prăji uniform, păstrându-și gustul natural și suculența. Puteți prăji sănătos și cu o cantitate minimă de grăsime. Mânerul confortabil din inox este atașat la tigaie cu nituri metalice masive. Tigăile TitanPOWER nu conțin nicio piesă din plastic, sunt rezistente la căldură și le puteți folosi și pentru coacerea în cuptoare. Materialele utilizate sunt metal de calitate, suprafață din titan extra rezistent și oțel inoxidabil pentru mâner. Suprafața din titan a tigăi este potrivită și pentru palete metalice sau ustensile metalice care nu sunt contondente. Tigăile TitanPOWER pot fi utilizate pe toate tipurile de aragaze, inclusiv cu inducție și în mașina de spălat vase. Garanție prelungită de 5 ani.
Descoperă similar cu Tigaie Tescoma TitanPOWER, 26 cm, 26 cm
Guerlain Tratament hidratant pentru pielea matură Orchidée Impériale (Essence-in-Lotion) 125 ml
Tratamentul pentru piele combină prospețimea și catifelarea unei loțiuni cu puterea esenței. Hidratează intens și mărește hidratarea naturală a pielii cu o eficacitate remarcabilă. Pielea este perfect netedă, moale și strălucitoare, gata să primească efectele benefice ale tratamentului suplimentar. Parfumul său floral, cu o notă de orhidee, se amestecă cu tonuri de trandafir, mosc alb și lemn de cedru rar.
Descoperă similar cu Guerlain Tratament hidratant pentru pielea matură Orchidée Impériale (Essence-in-Lotion) 125 ml
Nivea Set cadou de îngrijire fermă pentru pielea matură 45+Hyaluron Cellular Filler
Setul include: Cremă de zi pentru fermitate SPF 15 Hyaluron Cellular Filler (Firming Day Cream) 50 ml Cremă de noapte pentru fermitate Hyaluron Cellular Filler (Firming Night Cream) 50 ml
Descoperă similar cu Nivea Set cadou de îngrijire fermă pentru pielea matură 45+Hyaluron Cellular Filler
Tescoma President tigaie 26 cm, diam. 26 cm
Tigăile de top President, datorită perfecțiunii și universalității lor, vor câștiga foarte rapid o poziție de prestigiu în fiecare bucătărie modernă. Tigăile au o suprafață special modificată, cu caracter de piatră naturală neşlefuită. De aceea, puteți să prăjiți intens și cu cantitatea minimă de ulei. Carnea pregătită va fi întotdeauna roșie, suplă și fragilă datorită suprafeței special structurate a tigăi. Stratul anti-aderent foarte durabil a tigăi este într-o relaţie perfectă nu numai cu unelte de bucătărie din plastic sau din lemn, ci rezistă cu siguranţă şi uneltelor metalice. Mânerul masiv din oțel inoxidabil este fixat ferm la tigaie cu 2 nituri metalice. Tigăile nu conțin părți din plastic și le puteți folosi perfect și în cuptor pentru a finaliza gătirea. tigăile sunt ideale pentru toate tipurile de plite inclusiv cele cu inducţie se pot utiliza în toate tipurile de cuptoare: electrice, cu inducţie sau pe gaz mânerul din oţel inoxidabil este compact şi perfect neted, fără asperităţi, de aceea în mâner nu pot pătrunde impurităţile şi tigaia se curăţă foarte uşor Material: Tigaie masivă turnată cu suprafaţă anti-aderentă foarte rezistentă, mâner din oțel inoxidabil. Garantie: 3 ani
Descoperă similar cu Tescoma President tigaie 26 cm, diam. 26 cm
Tigaie Tescoma i-PREMIUM, 26 cm, 26 cm
Tigăile i-PREMIUM sunt tigăi turnate masive cu un strat antiaderent foarte rezistent, potrivite pentru ustensile de bucătărie metalice. Sunt echipate cu un fund de inducție din oțel inoxidabil, potrivit pentru toate tipurile de plite. Mânerele tigăilor sunt fabricate din plastic rezistent în combinație cu oțel inoxidabil. Proprietăți: material: aliaj metalic, oțel inoxidabil, plastic rezistent garanție 5 ani
Descoperă similar cu Tigaie Tescoma i-PREMIUM, 26 cm, 26 cm
pedale - DURA ACE R9100
Pedale de șosea PDR9100 seturi SHIMANO DURA-ACE. Cele mai ușoare, mai ușoare și mai eficiente pedale de la Shimano, design SPD SL. Alegerea clară a profesioniștilor și a cicliștilor de performanță. Cu o bază a corpului pedalei foarte largă pentru un transfer mai bun al puterii de pedalare. Corp de pedală din compozit de carbon pentru greutate redusă și rigiditate ridicată cu o bază joasă. Rulmenți extinși și pivot din oțel pentru rigiditate și transfer de putere sporite. Zonă de contact a pedalei cu opritorul întărită cu plăci de oțel pentru a reduce uzura. 3 ani garanție. Reglarea forței de pornire și oprire a pedalei. Include stopuri SM-SH11, cu un spațiu liber de 6° atunci când pedala este pornită. Tip: ROAD, Greutatea totală a pachetului: 228g, Aplicație: ROAD/TT/TRI, cu o singură față, SPD-SL, negru, cu stopuri SM-SH11, Material: corp pedală (carbon+oțel special lustruit), crampon (crom+oțel+nichel), crampon (crom+oțel+nichel), crampon (crom+oțel+nichel). SHIMANO DURA-ACE. Inginerie în cea mai bună formă. Fiecare componentă a fost proiectată pentru a împinge la limită niveluri de performanță de neegalat atunci când este folosită împreună. EAN: 4524667741800
Descoperă similar cu pedale - DURA ACE R9100
DURA ACE CL900 160mm
Forma mai robustă a brațelor, împreună cu tehnologia FREEZA de la ICE TECHNOLOGIES, oferă o disipare eficientă a căldurii în timpul frânării, ceea ce reduce zgomotul și distorsiunea rotorului, îmbunătățind performanța și fiabilitatea frânării în cele mai solicitante condiții. ICE TECHNOLOGIES FREEZA, blocare centrală Tip: ROAD, Greutate totală a pachetului: 256g, față/spate, Negru, Center Lock, Diametru disc: 160mm, Tip disc: Rezină/Metal, Tehnologie: Ice Tech Freeza, Material: Aluminiu/Oțel diametru: 160 mm, EAN: 4550170232764
Descoperă similar cu DURA ACE CL900 160mm
DURA ACE CL900 140mm
Forma mai robustă a brațelor, împreună cu tehnologia FREEZA de la ICE TECHNOLOGIES, oferă o disipare eficientă a căldurii în timpul frânării, ceea ce reduce zgomotul și distorsiunea rotorului, îmbunătățind performanța și fiabilitatea frânării în cele mai solicitante condiții. ICE TECHNOLOGIES FREEZA, blocare centrală Tip: ROAD, Greutate totală a pachetului: 237g, față/spate, Negru, Center Lock, Diametru disc: 140mm, Tip disc: Rezină/Metal, Tehnologie: Ice Tech Freeza, Material: Aluminiu/Oțel diametru: 140 mm, EAN: 4550170232702
Descoperă similar cu DURA ACE CL900 140mm
Babor Esență de curățare pentru pielea matură (Phyto HY-ÖL Booster Reactivating) 100 ml
BABOR HY-ÖL® supliment de curățare în două faze pentru îngrijirea pielii pentru tenul stresat și matur. Procesul de curățare susține o barieră a pielii intactă și un microbiom bine echilibrat.
Descoperă similar cu Babor Esență de curățare pentru pielea matură (Phyto HY-ÖL Booster Reactivating) 100 ml
Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Cremă de zi pentru piele matură SPF 15 50 ml
Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity, 50 ml, Creme pentru ten pentru femei, Nu doriți să subestimați îngrijirea tenului? Folosiți zilnic o cremă de față – este elementul de bază al îngrijirii tenului, care nu ar trebui să lipsească din nicio rutină cosmetică, indiferent de tipul de ten și nevoile acestuia. Crema de față Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity susține funcțiile naturale cutanate, contribuie la menținerea echilibrului și a hidratării tenului și favorizează un aspect mai sănătos. Cum se utilizează: Se aplică pe pielea curată, cu mișcări circulare și se masează ușor. Se aplică pe față, pe gât și pe decolteu. A se utiliza regulat, în fiecare dimineață.
Descoperă similar cu Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Cremă de zi pentru piele matură SPF 15 50 ml
Oală cu capac Tescoma VISION, 26 cm, 26 cm
Vase de bucătărie de lux pentru uz profesional și casnic, fabricate din oțel inoxidabil premium. Capac din oțel inoxidabil, fund solid de tip sandwich și mânere din oțel inoxidabil pentru gătit confortabil. Potrivite pentru toate tipurile de aragazuri - pe gaz, electrice, ceramice și cu inducție, lavabile în mașina de spălat vase.
Descoperă similar cu Oală cu capac Tescoma VISION, 26 cm, 26 cm
Orion Castron emailat Buline, 26 cm, diam. 26 cm
Castron emailat cu mânere va fi un ajutor minunat în fiecare bucătărie. Va ajuta la coacere și gătit. Un vas, pe care fiecare gospodină îl va aprecia atunci când face aluat pentru chifle, prăjituri sau găluște.
Descoperă similar cu Orion Castron emailat Buline, 26 cm, diam. 26 cm
Tigaie Tescoma Manico Rosso 26 cm, roșu, 26 cm
Tigaia practică este dotată cu un strat antiaderent de primă clasă care nu se va lipi și nu va arde mâncarea. Siguranța produsului este garantată de mânerul masiv antiderapant.
Descoperă similar cu Tigaie Tescoma Manico Rosso 26 cm, roșu, 26 cm
Formă pentru tort Tescoma Delícia, 26 cm, 26 cm
Formele și tăvile de copt DELÍCIA sunt excelente pentru coacerea gustărilor dulci sau sărate. Acestea sunt prevăzute cu un strat antiadeziv foarte rezistent, care previne arderea gustărilor, sunt adecvate pentru mașina de spălat vase, cuptoarele electrice, cu gaz și cu aer cald. Garanție 3 ani.
Descoperă similar cu Formă pentru tort Tescoma Delícia, 26 cm, 26 cm
Capac emailat Sfinx Standard, 26 cm, diam. 26 cm
Capacul emailat Standard de la brandul ceh Sfinx, cu un diametru de 26 cm, este un accesoriu excelent pentru orice ustensilă de bucătărie, datorită căruia alimentele dvs. vor fi gătite mai eficient și uniform. Capacul este fabricat din material emailat de înaltă calitate, care este rezistent la zgârieturi și asigură o durată lungă de viață. Finisajul emailat negru conferă capacului un aspect elegant, în timp ce rezistența sa la temperaturi ridicate îl face sigur de utilizat în cuptor. Acest capac versatil este conceput pentru a se potrivi cu precizie pe vasele de gătit cu diametrul de 26 cm din aceeași gamă, asigurând gătirea eficientă a alimentelor cu scurgeri minime de abur. Gama de ustensile de gătit Standard este un clasic practic și dovedit care a fost mult timp popular pe piețele cehă și slovacă. Oalele și tigăile emailate din această gamă au fost mult timp printre cele mai căutate datorită durabilității, ușurinței de întreținere și duratei lungi de viață. Oalele standard sunt ideale pentru gătitul de zi cu zi și, datorită suprafeței emailate, sunt rezistente la zgârieturi și ușor de curățat. Combină designul tradițional cu funcționalitatea, ceea ce o face o alegere populară în case de mulți ani. Puncte forte ale produsului: Suprafață emailată durabilă pentru o durată lungă de viață Rezistent la temperaturi ridicate, potrivit și pentru cuptor design versatil pentru o combinație ușoară cu vasele de gătit Conținutul pachetului: 1x capac emailat Standard Parametri și specificații: Diametru: 26 cm material: email culoare: negru/alb întreținere: rezistent la mașina de spălat vase
Descoperă similar cu Capac emailat Sfinx Standard, 26 cm, diam. 26 cm
Capac de sticlă Tescoma UNICOVER, 26 cm, 26 cm
Doriți să folosiți și tigaia pentru înăbușire sau fierbere? Atunci aveți nevoie de capac! Capacul din sticlă UNICOVER se potrivește perfect pe tigăi și vase TESCOMA, astfel încât să puteți utiliza la maximum potențialul lor. Este fabricat din sticlă rezistentă solidă, și astfel îl veți utiliza mult timp. Este indicat pentru tigăi rotunde TESCOMA cu diametrul aferent, dar poate fi folosit și pentru alte tigăi și vase cu o margine adecvată.
Descoperă similar cu Capac de sticlă Tescoma UNICOVER, 26 cm, 26 cm
Capac de cuptor Tescoma UNICOVER, 26 cm, 26 cm
Un capac universal din sticlă borosilicată rezistentă cu mâner din silicon termorezistentpotrivită pentru cuptoare (până la 230 °C). Înainte de prima utilizare slăbiți șurubul și îndepărtați ambalajul. Încălziți și răciți treptat și lăsați să se răcească înainte de spălare. Compatibilă cu mașina de spălat vase. 3 ani garanție. Pe plite, capacele UNICOVER pot fi utilizate împreună cu toate vasele de bucătărie TESCOMA. În cuptoare, sunt excelente împreună cu tigăile și vasele pentru cuptor.
Descoperă similar cu Capac de cuptor Tescoma UNICOVER, 26 cm, 26 cm
Lamart LT1257 Natur tigaie, diametru 26 cm, 26 cm
Tigaia Lamart LT1257 este fabricată din aluminiu foarte durabil, care asigură o durată lungă de viață. Are o suprafață internă antiaderentă, rezistentă la abraziune și arsură, care permite gătitul sănătos, fără ardere. Fundul gros asigură distribuirea uniformă a căldurii. Mânerul moale elegant contribuie la manevrarea confortabilă. Materialul antiaderent este fără PFOA, astfel încât nu emite substanțe toxice atunci când este supraîncălzit. Tigaia este ușor de întreținut și de curățat.
Descoperă similar cu Lamart LT1257 Natur tigaie, diametru 26 cm, 26 cm
L’Oréal Paris Age Specialist 45+ Cremă de zi pentru piele matură SPF 20 50 ml
L’Oréal Paris Age Specialist 45+, 50 ml, Creme pentru ten pentru femei, Doriți să vă mențineți aspectul tineresc pentru cât mai mult timp? Ca bază a rutinei dvs. cosmetice regulate, veți aprecia crema de față L’Oréal Paris Age Specialist 45+. Vă va ajuta să combateți semnele de îmbătrânire, să încetiniți apariția și adâncirea ridurilor și, nu în ultimul rând, să favorizați elasticitatea, fermitatea și densitatea tenului. În același timp, va oferi nutriția și hidratarea de care tenul are nevoie pentru a rămâne proaspăt, neted și suplu. Caracteristici: reface fermitatea pielii și are efect de lifting uniformizează nuanța pielii regenerează și revitalizează reduce ridurile și previne formarea acestora reface aspectul tineresc al tenului întinerește pielea și îi conferă energie Cum se utilizează: Se aplică pe pielea curată, cu mișcări circulare și se masează ușor. Se aplică pe față, pe gât și pe decolteu. A se utiliza regulat, în fiecare dimineață.
Descoperă similar cu L’Oréal Paris Age Specialist 45+ Cremă de zi pentru piele matură SPF 20 50 ml
Vezi și acestea
- cap din microfibre pentru mop addis spray albastru
- cap din bumbac pentru mop addis samantha alb
- cap pentru mop din microfibre addis mega albastru
- cap pentru mop din microfibre addis twist alb gri
- cizme dure de snowboard
- delicatese dure pentru câini
- jucarii dure pentru caini
- matura rezistenta cu led
- matura de gradina
- instalatie cu led frunze de palmier
- tricou cu print frunze de palmier
- ulei de palmier pentru câini
- jucării dure pentru câinii mari
- cizme de schi 26 5
- suport pentru farfurii addis essentials 35 x 8 5 cm negru
- organizator pentru tacamuri addis classic 40 x 38 5 cm gri
- organizator pentru tacamuri addis classic 40 x 38 5 cm rou
- organizator pentru tacamuri addis classic 40 x 38 5 cm negru
- organizator pentru tacamuri addis classic 40 x 38 5 cm crem
- shopper cu imprimeu palmier bonprix
- oala cu capac blaumann gourmet line 26 cm diam 26 cm