Unde diversitatea întâlnește valoarea - Katalo.ro
BaByliss PRO Diffuser Pro 2 difuzor pentru uscator de par BABD12E 1 buc
BaByliss PRO Diffuser Pro 2, 1 buc, Difuzoare pentru par pentru femei, Doriți să vă mențineți sau chiar să vă accentuați valurile sau buclele în timp ce vă uscați părul cu uscătorul? Trebuie doar să atașați difuzorul BaByliss PRO Diffuser Pro 2 la uscătorul de păr ca orice altă extensie și să uscați părul ondulat sau creț cu o mișcare circulară. Acest difuzor vă ajută să mențineți forma buclelor sau să le ondulați mai mult, distribuie căldura uniform pe tot capul, astfel încât să nu deterioreze buclele, facilitează crearea unei coafuri voluminoase de la rădăcină. Datorită construcției sale speciale, poate crea bucle bogate chiar și din părul ușor ondulat. Accentuați-vă părul ondulat sau creț și oferiți-i un volum bogat! Caracteristici: definește valuri și bucle conferă volum părului Cum se utilizează: Capul se fixează pe gâtul uscătorului compatibil. În timpul uscării, se prind șuvițe individuale între țepii rotunjiți ai difuzorului și se ridică ușor.
Vezi și acestea decksaver le numark mixtrack pro iii cover light edition
Satisfyer Stimulator Satisfyer Pro 2 Vibration
.
Vezi și acestea decksaver novation launchpad pro cover
Moser Pro Curl Pro 2 4437-0050 ondulator conic 25 - 13 mm 1 buc
Moser Pro Curl Pro 2 4437-0050, 1 buc, Ondulatoare pentru femei, Doriți să creați valuri romantice, bucle voluminoase ori cârlionți dezlănțuiți? Ondulatorul de păr Moser Pro Curl Pro 2 4437-0050 vă ondulează părul în câteva minute și îi asigură o formă perfectă, exact așa cum vă doriți. Fie că mergeți la muncă, la o petrecere sau chiar la un bal de absolvire, acest ondulator vă va oferi un styling perfect ca din mâinile unui profesionist, în confortul propriei băi. Caracteristici: ondulator conic ondulează părul, fără a-l stresa sau a-l rupe Cum se utilizează: Se vor urma instrucțiunile de utilizare incluse.
Vezi și acestea decksaver akai pro apc40 mk2 cover
Vezi și acestea
- decksaver behringer pro x32 compact cover
- canisa pro 2 psy
- babyliss le pro compact 6730e uscator de par
- decksaver le teenage engineering op z cover
- granule pro psy 2 * 15kg
- babyliss pro diffuser pro 2 difuzor pentru uscator de par babd12e
- vânător cz pro pro psy
- kshíry pro mini pro chihuahua
- babyliss le pro light 2000w 6604we uscator de par
- babyliss le pro light volume uscator de par 6610de
- decksaver le akai professional mpk mini play cover
- decksaver le arturia micro brute cover light edition
- behringer b 2 pro dual diaphragm
- forfac ligne pro line nr 2
- bratara fitness huawei band 2 pro
- granule pro psy fitmin 2 * 15kg
- koss porta pro 2 year warranty
- decksaver ableton push 2 cover
- moser chromstyle pro moser chromstyle pro
- granule pro calibru psi pro stenata
Skytec SPL700EQ, amplificator cu 2 difuzoare, pult de mixaj BT
Modelul Skytec SPL700EQ este un amplificator DJ și amplificator PA, ușor de utilizat, conceput pentru a găzdui mici evenimente private. Pentru aceasta, amplificatorul combină puterea unui amplificator PA cu spectrul de conexiuni al unui amplificator de acasă. Un jack și trei intrări RCA stereo elimină semnalul unui CD de uz casnic, al unui player MP3 etc. Puteți conecta difuzoarele normale de înaltă definiție la cele două seturi de terminale stereo. Tehnologia de sunet face dispozitivul cu un sunet de pământ, dinamic, care poate fi reglat pe 3 benzi de egalizator. Construcția robustă și durabilă asigură faptul că dispozitivul poate fi transportat fără probleme, iar modelul Skytec SPL700 este, desigur, potrivit și pentru montarea pe standuri de 48 cm. În plus față de amplificatorul Skytec SPL700EQ, setul include și două difuzoare puternice Malone PW 2222 PA cu max. 1000 wați. și mixerul Resident DJ 21 BT, ușor de utilizat, cu Bluetooth. Un cablu de difuzor și două cabluri RCA rotunjesc setul.
Descoperă similar cu Skytec SPL700EQ, amplificator cu 2 difuzoare, pult de mixaj BT
Skytec SPL700EQ, amplificator cu 2 difuzoare, pult de mixaj, microfon
Modelul Skytec SPL700EQ este un amplificator DJ și amplificator PA, ușor de utilizat, conceput pentru a găzdui mici evenimente private. Pentru aceasta, amplificatorul combină puterea unui amplificator PA cu spectrul de conexiuni al unui amplificator de acasă. Un jack și trei intrări RCA stereo elimină semnalul unui CD de uz casnic, al unui player MP3 etc. Puteți conecta difuzoarele normale de înaltă definiție la cele două seturi de terminale stereo. Tehnologia de sunet face dispozitivul cu un sunet de pământ, dinamic, care poate fi reglat pe 3 benzi de egalizator. Construcția robustă și durabilă asigură faptul că dispozitivul poate fi transportat fără probleme, iar modelul Skytec SPL700EQ este, desigur, potrivit și pentru montarea pe standuri de 48 cm. În plus față de amplificatorul Skytec SPL700EQ, setul include și două difuzoare puternice Malone PW 2222 PA cu max. 1000 wați. și mixerul Resident DJ 21 BT, ușor de utilizat, cu Bluetooth. Un cablu de difuzor și două cabluri RCA rotunjesc setul.
Descoperă similar cu Skytec SPL700EQ, amplificator cu 2 difuzoare, pult de mixaj, microfon
genunchiere - PRO RUGGED 2
Gărzile de genunchi Pro-Rugged 2 au suferit o ușoară schimbare de look pentru a le oferi multă putere pentru traseele tale preferate! Capacul este extins sub genunchi și protejează și o parte din tibie. Noul strat superior DuraTx este și mai rezistent la rupere și abraziune și, de asemenea, respinge apa. Stratul din mijloc este realizat din material activ SmartFlex - materialul flexibil devine un protector dur la impact. Căptușeala din spumă moale din interiorul dispozitivului de protecție asigură o potrivire confortabilă și, împreună cu benzile de silicon, menține dispozitivul de protecție ferm la locul său. Marginea superioară a dispozitivului de protecție este acum foarte lată pentru o mai bună distribuție a presiunii. Plasa de pe partea din spate a manșonului este plăcut ventilată. Protectorii sunt potriviți pentru riderii mai agresivi care doresc să meargă pe dealuri toată ziua și să fie protejați corespunzător. Ideal pentru. Protectorii îndeplinesc standardul CE EN 1621-1. - Căptușeală Smartflex ergonomică și care absoarbe șocurile. - Țesătura durabilă DuraTx prelungește durata de viață a dispozitivului de protecție și previne ruperea acestuia - Spumă interioară moale pentru un confort suplimentar - Curele reglabile pentru o potrivire perfectă - Cureaua superioară foarte lată distribuie presiunea pe o suprafață mai mare și menține protectorul la locul său - Cureaua inferioară joasă împiedică protectorul să se rostogolească - Țesătură matlasată foarte confortabilă pentru o protecție și mai bună - Plasă pe partea din spate a dispozitivului de protecție pentru o mai bună ventilație - Pernuțe ușoare și flexibile care nu restricționează mișcarea - Se poate spăla la mașină - Certificare CE-1621 Întreținere: protecțiile G-Form se pot spăla la mașină la temperatură scăzută. MĂRIMEA M Mărimea M corespunde circuitelor: Circumferința coapsei (15 cm deasupra genunchiului): 48,5 - 51 cm. circumferința gambei (în punctul cel mai lat): 35,5 - 38 cm SEXUL: unisex
Descoperă similar cu genunchiere - PRO RUGGED 2
genunchiere - PRO RUGGED 2
SEXUL: unisex
Descoperă similar cu genunchiere - PRO RUGGED 2
genunchiere - PRO RUGGED 2
SEXUL: unisex
Descoperă similar cu genunchiere - PRO RUGGED 2
genunchiere - PRO RUGGED 2
SEXUL: unisex
Descoperă similar cu genunchiere - PRO RUGGED 2
genunchiere - PRO RUGGED 2
SEXUL: unisex
Descoperă similar cu genunchiere - PRO RUGGED 2
Skytec SPL700EQ, amplificator cu 2 difuzoare, pult de mixaj BT, microfon
Modelul Skytec SPL700EQ este un amplificator DJ și amplificator PA, ușor de utilizat, conceput pentru a găzdui mici evenimente private. Pentru aceasta, amplificatorul combină puterea unui amplificator PA cu spectrul de conexiuni al unui amplificator de acasă. Un jack și trei intrări RCA stereo elimină semnalul unui CD de uz casnic, al unui player MP3 etc. Puteți conecta difuzoarele normale de înaltă definiție la cele două seturi de terminale stereo. Tehnologia de sunet face dispozitivul cu un sunet de pământ, dinamic, care poate fi reglat pe 3 benzi de egalizator. Construcția robustă și durabilă asigură faptul că dispozitivul poate fi transportat fără probleme, iar modelul Skytec SPL700EQ este, desigur, potrivit și pentru montarea pe standuri de 48 cm. În plus față de amplificatorul Skytec SPL700EQ, setul include și două difuzoare puternice Malone PW 2222 PA cu max. 1000 wați. și mixerul Resident DJ 21 BT, ușor de utilizat, cu Bluetooth de la Oneconcept. Un cablu de difuzor și două cabluri RCA rotunjesc setul.
Descoperă similar cu Skytec SPL700EQ, amplificator cu 2 difuzoare, pult de mixaj BT, microfon
Tricou de ciclism cu mânecă scurtă - ENDURANCE PRO 2
CE ESTE / CARACTERISTICILE PRODUSULUI Mașina ideală pentru toate tipurile de tricou pentru cursele de anduranță, oferind confort și practicitate, o excelentă absorbție a transpirației și aerodinamica miraculoasă Castelli. Maieu universal de performanță pentru un mix de confort, practicitate și aerodinamică. Tesatura Velocity pe trunchi pentru o uscare foarte rapidă. Mâneci din plasă cu un finisaj plat, fără cusături. Țesătura multifibră de pe spate blochează 94% din razele UV. Inserturi nervato sub subsuori pentru o aerodinamică îmbunătățită. Cernier YKK® Vislon pe toată lungimea cu garaj la gât. Tiv elastic cu silicon la talie. Bucsac de siguranță cu fermoar. 3 buzunare extinse în spate pentru așezarea ideală a încărcăturii. Culoare: 030 gri închis, 346 verde apărător, 424 albastru belgian/azur, 502 night shadow Mărimi: XS - 3XL Greutate: 148 g (M) Față de temperatură: 16 - 35 °C Compoziția materialului: Compoziția materialului: Fata, șolduri, jugul din spate 85%poliester 15%elastan. Spate 100%poliester Mâneci 81%poliester 19%elastan Subrațele 85%poliamidă 15%elastan Dacă ar trebui să alegeți un singur tricou care să le facă pe toate, acesta ar fi acesta. Numele cam spune totul: Anduranță. În timpul unei plimbări lungi, tricoul trebuie să se descurce cu totul, oferind confort, capacitate de încărcare, o gamă largă de temperaturi cu protecție solară și o bună aerodinamică. Acest tricou combină toate aceste cerințe. Confortul provine de la croiala ajustabilă și de la țesăturile elastice, astfel încât nu se simte deloc strâmt. Patru țesături diferite vă mențin uscat și acoperă temperaturi de la blândă la caldă. Confortul suplimentar provine din detalii precum o clapetă sub fermoar pentru a proteja gâtul și mâneci elastice cu margini plate care nu împing sau trag niciodată. Buzunarele prezintă designul nostru Castelli, care poziționează buzunarele mai jos pentru un acces mai ușor și o mai bună plasare a încărcăturii. Există chiar și un al patrulea buzunar cu fermoar pentru obiectele tale de valoare. Plimbările dvs. lungi sau scurte vor fi mai rapide cu mai puțin efort, deoarece acest tricou este, de asemenea, foarte aerodinamic, în special la mâneci și umeri, care prezintă aceeași țesătură folosită pe mai multe generații de tricouri de curse la nivel profesionist. Tricoul Endurance Pro este cu adevărat un maestru al tuturor lucrurilor. SEXUL: pentru bărbați
Descoperă similar cu Tricou de ciclism cu mânecă scurtă - ENDURANCE PRO 2
Tricou de ciclism cu mânecă scurtă - ENDURANCE PRO 2
SEXUL: pentru bărbați
Descoperă similar cu Tricou de ciclism cu mânecă scurtă - ENDURANCE PRO 2
protector pentru coturi - PRO RUGGED 2
Apărătorile de cot Pro-Rugged 2 au suferit o ușoară schimbare de look pentru a le oferi multă putere pentru traseele tale preferate! Noul strat superior DuraTx este și mai rezistent la rupere și abraziune și, de asemenea, respinge apa. Stratul intermediar este alcătuit din material activ SmartFlex - materialul flexibil devine un protector rezistent la impact. Căptușeala din spumă moale din interiorul dispozitivului de protecție asigură o potrivire confortabilă și, împreună cu benzile de silicon, menține dispozitivul de protecție ferm la locul său. Marginea superioară a dispozitivului de protecție este acum foarte lată pentru o mai bună distribuție a presiunii. Plasa de pe partea din spate a manșonului este plăcut ventilată. Protectorii sunt potriviți pentru riderii mai agresivi care doresc să meargă pe dealuri toată ziua și să fie protejați corespunzător. Ideal pentru. Protectorii îndeplinesc standardul CE EN 1621-1. - Căptușeală Smartflex ergonomică și care absoarbe șocurile. - Țesătura durabilă DuraTx prelungește durata de viață a dispozitivului de protecție și previne ruperea acestuia - Spumă interioară moale pentru un confort suplimentar - Curele reglabile pentru o potrivire perfectă - Cureaua superioară foarte lată distribuie presiunea pe o suprafață mai mare și menține protectorul la locul său - Cureaua inferioară joasă împiedică protectorul să se rostogolească - Țesătură matlasată foarte confortabilă pentru o protecție și mai bună - Plasă pe partea din spate a dispozitivului de protecție pentru o mai bună ventilație - Pernuțe ușoare și flexibile care nu restricționează mișcarea - Se poate spăla la mașină - Certificare CE-1621 Întreținere: protecțiile G-Form se pot spăla la mașină la temperatură scăzută. MĂRIMEA XL Mărimile XL corespund circuitelor: 37 - 40,5 cm circumferința bicepsului în punctul cel mai lat. circumferința antebrațului (12-15 cm sub cot): 26,5 - 30,5 cm SEXUL: unisex
Descoperă similar cu protector pentru coturi - PRO RUGGED 2
Șapcă de ciclism - PRO THERMAL 2
Thermoflex este cald, moale și elastic Cu cusături flat-lock Conturnată pentru a acoperi urechile Bordul cu tăietură rasă este plat și nu se strânge sub cască Detalii reflectorizante pe spate ANOTIMPUL: toamnă, iarnă, SEXUL: pentru femei
Descoperă similar cu Șapcă de ciclism - PRO THERMAL 2
Șapcă de ciclism - PRO THERMAL 2
Thermoflex este cald, moale și elastic Cu cusături flat-lock Conturnată pentru a acoperi urechile Bordul cu tăietură rasă este plat și nu se strânge sub cască Detalii reflectorizante pe spate ANOTIMPUL: toamnă, iarnă, SEXUL: pentru femei
Descoperă similar cu Șapcă de ciclism - PRO THERMAL 2
Banderolă de ciclism - PRO THERMAL 2
Thermoflex este cald, moale și elastic Cu cusături flat-lock Conturnată pentru a acoperi urechile Bordul cu tăietură rasă este plat și nu se strânge sub cască Detalii reflectorizante pe spate ANOTIMPUL: toamnă, primăvară, iarnă, SEXUL: unisex
Descoperă similar cu Banderolă de ciclism - PRO THERMAL 2
Banderolă de ciclism - PRO THERMAL 2
Thermoflex este cald, moale și elastic Cu cusături flat-lock Conturnată pentru a acoperi urechile Bordul cu tăietură rasă este plat și nu se strânge sub cască Detalii reflectorizante pe spate ANOTIMPUL: toamnă, primăvară, iarnă, SEXUL: pentru femei
Descoperă similar cu Banderolă de ciclism - PRO THERMAL 2
Banderolă de ciclism - PRO THERMAL 2
Thermoflex este cald, moale și elastic Cu cusături flat-lock Conturnată pentru a acoperi urechile Bordul cu tăietură rasă este plat și nu se strânge sub cască Detalii reflectorizante pe spate ANOTIMPUL: toamnă, primăvară, iarnă, SEXUL: unisex
Descoperă similar cu Banderolă de ciclism - PRO THERMAL 2
Șapcă de ciclism - PRO THERMAL 2
Thermoflex este cald, moale și elastic Cu cusături flat-lock Conturnată pentru a acoperi urechile Bordul cu tăietură rasă este plat și nu se strânge sub cască Detalii reflectorizante pe spate ANOTIMPUL: toamnă, iarnă, SEXUL: unisex
Descoperă similar cu Șapcă de ciclism - PRO THERMAL 2
Șapcă de ciclism - PRO THERMAL 2
Thermoflex este cald, moale și elastic Cu cusături flat-lock Conturnată pentru a acoperi urechile Bordul cu tăietură rasă este plat și nu se strânge sub cască Detalii reflectorizante pe spate ANOTIMPUL: toamnă, iarnă, SEXUL: pentru femei
Descoperă similar cu Șapcă de ciclism - PRO THERMAL 2
Șapcă de ciclism - PRO THERMAL 2
Thermoflex este cald, moale și elastic Cu cusături flat-lock Conturnată pentru a acoperi urechile Bordul cu tăietură rasă este plat și nu se strânge sub cască Detalii reflectorizante pe spate ANOTIMPUL: toamnă, iarnă, SEXUL: unisex
Descoperă similar cu Șapcă de ciclism - PRO THERMAL 2
Banderolă de ciclism - PRO THERMAL 2
Materialul Themoflex este moale, cald și flexibil. Cu cusături plate confortabile. Jambiere inferioară modelată pentru a acoperi urechile. Închiderea inferioară plată nu apasă nici sub cască. Elemente reflectorizante la spate. Compoziția materialului: 85% poliester 15%elastan ANOTIMPUL: toamnă, iarnă, SEXUL: unisex
Descoperă similar cu Banderolă de ciclism - PRO THERMAL 2
Șapcă de ciclism - PRO THERMAL 2
Materialul Themoflex este moale, cald și flexibil. Cu cusături plate confortabile. Jambiere inferioară modelată pentru a acoperi urechile. Închiderea inferioară plată nu apasă nici sub cască. Elemente reflectorizante la spate. Compoziția materialului: 85% poliester 15%elastan ANOTIMPUL: toamnă, iarnă, SEXUL: unisex
Descoperă similar cu Șapcă de ciclism - PRO THERMAL 2
Șapcă de ciclism - PRO THERMAL 2
ANOTIMPUL: toamnă, iarnă, SEXUL: pentru femei
Descoperă similar cu Șapcă de ciclism - PRO THERMAL 2
Șapcă de ciclism - PRO THERMAL 2
ANOTIMPUL: toamnă, iarnă, SEXUL: pentru femei
Descoperă similar cu Șapcă de ciclism - PRO THERMAL 2
Șapcă de ciclism - PRO THERMAL 2
ANOTIMPUL: toamnă, iarnă, SEXUL: unisex
Descoperă similar cu Șapcă de ciclism - PRO THERMAL 2
Banderolă de ciclism - PRO THERMAL 2
ANOTIMPUL: toamnă, iarnă, SEXUL: unisex
Descoperă similar cu Banderolă de ciclism - PRO THERMAL 2
Șapcă de ciclism - PRO THERMAL 2
ANOTIMPUL: toamnă, iarnă, SEXUL: unisex
Descoperă similar cu Șapcă de ciclism - PRO THERMAL 2
Șapcă de ciclism - PRO THERMAL 2
ANOTIMPUL: toamnă, iarnă, SEXUL: pentru femei
Descoperă similar cu Șapcă de ciclism - PRO THERMAL 2
Banderolă de ciclism - PRO THERMAL 2
ANOTIMPUL: toamnă, primăvară, iarnă, SEXUL: pentru femei
Descoperă similar cu Banderolă de ciclism - PRO THERMAL 2
Banderolă de ciclism - PRO THERMAL 2
ANOTIMPUL: toamnă, primăvară, iarnă, SEXUL: unisex
Descoperă similar cu Banderolă de ciclism - PRO THERMAL 2
Banderolă de ciclism - PRO THERMAL 2
ANOTIMPUL: toamnă, primăvară, iarnă, SEXUL: unisex
Descoperă similar cu Banderolă de ciclism - PRO THERMAL 2
Șapcă de ciclism - PRO THERMAL 2
ANOTIMPUL: toamnă, iarnă, SEXUL: unisex
Descoperă similar cu Șapcă de ciclism - PRO THERMAL 2
protector pentru coturi - PRO RUGGED 2
SEXUL: unisex
Descoperă similar cu protector pentru coturi - PRO RUGGED 2
protector pentru coturi - PRO RUGGED 2
SEXUL: unisex
Descoperă similar cu protector pentru coturi - PRO RUGGED 2
protector pentru coturi - PRO RUGGED 2
SEXUL: unisex
Descoperă similar cu protector pentru coturi - PRO RUGGED 2
protector pentru coturi - PRO RUGGED 2
SEXUL: unisex
Descoperă similar cu protector pentru coturi - PRO RUGGED 2
Satisfyer Stimulator de vid Satisfyer PRO 2 Generation 3 violet
Acest stimulator de vid vine cu o nouă tehnologie „Liquid Air” care imită un curent de apă pulsatorie. Puteți alege dintre 12 programe de vibrații și 11 programe de unde de presiune care pot fi utilizate singure sau combinate cu 5 viteze de vibrație și 7 modele de vibrații.
Descoperă similar cu Satisfyer Stimulator de vid Satisfyer PRO 2 Generation 3 violet
Xiaomi Watch 2 Pro 4G LTE Black
Un ceas inteligent nu este un dispozitiv medical. Informațiile obținute în urma utilizării lui sunt doar orientative și nu ar trebui să fie utilizate pentru cercetare medicală, diagnostic sau tratament.
Descoperă similar cu Xiaomi Watch 2 Pro 4G LTE Black
Banderolă de ciclism - PRO THERMAL 2 W
Materialul Themoflex este moale, cald și flexibil. Cu cusături plate confortabile. Jambiere inferioară modelată pentru a acoperi urechile. Închiderea inferioară plată nu apasă nici sub cască. Elemente reflectorizante la spate. Compoziția materialului: 85% poliester 15%elastan ANOTIMPUL: toamnă, iarnă, SEXUL: pentru femei
Descoperă similar cu Banderolă de ciclism - PRO THERMAL 2 W
Banderolă de ciclism - PRO THERMAL 2 W
ANOTIMPUL: toamnă, iarnă, SEXUL: pentru femei
Descoperă similar cu Banderolă de ciclism - PRO THERMAL 2 W
Banderolă de ciclism - PRO THERMAL 2 W
ANOTIMPUL: toamnă, iarnă, SEXUL: pentru femei
Descoperă similar cu Banderolă de ciclism - PRO THERMAL 2 W
Banderolă de ciclism - PRO THERMAL 2 W
Materialul Themoflex este moale, cald și flexibil. Cu cusături plate confortabile. Jambiere inferioară modelată pentru a acoperi urechile. Închiderea inferioară plată nu apasă nici sub cască. Elemente reflectorizante la spate. Compoziția materialului: 85% poliester 15%elastan ANOTIMPUL: toamnă, iarnă, SEXUL: pentru femei
Descoperă similar cu Banderolă de ciclism - PRO THERMAL 2 W
Satisfyer Aparat de masaj intim de lux Satisfyer PRO 2 1 buc
Cea mai tare jucărie din lume! Satisfyer PRO 2 este un gadget high-tech revoluționar, sexy, care vă va duce la următorul nivel de plăcere.
Descoperă similar cu Satisfyer Aparat de masaj intim de lux Satisfyer PRO 2 1 buc
Încălzitoare de braț pentru ciclism - PRO SEAMLESS 2
Descoperă similar cu Încălzitoare de braț pentru ciclism - PRO SEAMLESS 2
Încălzitoare de braț pentru ciclism - PRO SEAMLESS 2
PROPRIETĂȚI: termoregulatoare, ușor, confortabile, anatomice, UTILIZARE: ciclism rutier, TEMPERATURĂ MINIMĂ: +10°C, TEMPERATURĂ MAXIMĂ: +20°C, ANOTIMPUL: pentru tot anul, DETALII PRODUS: cu logo imprimat, DESIGN: într-o singură culoare, MATERIAL: poliamidă, poliester, elastan, SEXUL: unisex
Descoperă similar cu Încălzitoare de braț pentru ciclism - PRO SEAMLESS 2
Încălzitoare de braț pentru ciclism - PRO SEAMLESS 2
PROPRIETĂȚI: termoregulatoare, ușor, confortabile, anatomice, UTILIZARE: ciclism rutier, TEMPERATURĂ MINIMĂ: +10°C, TEMPERATURĂ MAXIMĂ: +20°C, ANOTIMPUL: pentru tot anul, DETALII PRODUS: cu logo imprimat, DESIGN: într-o singură culoare, MATERIAL: poliamidă, poliester, elastan, SEXUL: unisex
Descoperă similar cu Încălzitoare de braț pentru ciclism - PRO SEAMLESS 2
Garmin epix™ Pro (Gen 2) – Standard Edition | 47 mm + hărți Topo Czech PRO Gray / Black Band 010-02803-01
Un ceas inteligent nu este un dispozitiv medical. Informațiile obținute în urma utilizării lui sunt doar orientative și nu ar trebui să fie utilizate pentru cercetare medicală, diagnostic sau tratament.
Descoperă similar cu Garmin epix™ Pro (Gen 2) – Standard Edition | 47 mm + hărți Topo Czech PRO Gray / Black Band 010-02803-01
BaByliss PRO 4Barbers Blade covers extensie rezervă 2 buc
BaByliss PRO 4Barbers Blade covers, 2 buc, Accesorii pentru bărbați, Nu mai obțineți aceleași rezultate precise cu aparatul de ras ca înainte? Este timpul să schimbați lamele. Capetele de rezervă BaByliss PRO 4Barbers Blade covers și schimbarea periodică a acestora garantează un bărbierit la fel de neted ca și cu un aparat de ras nou. Caracteristici: ușor de schimbat nu irită pielea asigură un bărbierit extrem de neted lasă tenul proaspăt și fără roșeață Cum se utilizează: Se vor urma instrucțiunile incluse.
Descoperă similar cu BaByliss PRO 4Barbers Blade covers extensie rezervă 2 buc
BaByliss PRO 4Barbers Blade covers extensie rezervă 2 buc
BaByliss PRO 4Barbers Blade covers, 2 buc, Accesorii pentru bărbați, Nu mai obțineți aceleași rezultate precise cu aparatul de ras ca înainte? Este timpul să schimbați lamele. Capetele de rezervă BaByliss PRO 4Barbers Blade covers și schimbarea periodică a acestora garantează un bărbierit la fel de neted ca și cu un aparat de ras nou. Caracteristici: nu irită pielea ușor de schimbat asigură un bărbierit extrem de neted lasă tenul proaspăt și fără roșeață Cum se utilizează: Se vor urma instrucțiunile incluse.
Descoperă similar cu BaByliss PRO 4Barbers Blade covers extensie rezervă 2 buc
Vezi și acestea
- decksaver le pioneer ddj sb and rbcover light edition
- pro toolbox
- pro wheelbag
- nyx pro
- vânător pro
- roti trotineta pro ultra pro 100 mm
- pro plan granules pro citlive numit yorksir
- geanta pro câine pe roată pro cavalier
- probiotice pro psy pro-colină proteină enterogenică
- xiaomi mi in ear headphones pro 2
- forfac pro line 2 carlige nr 6
- forfac pro line 2 carlige 1 0
- set 2 tuburi x 4 mingi pro
- bratara fitness huawei band 2 pro o2
- granule pro psy orient tundra 2 kg
- revolution pro eyebrow cushion culoare auburn 2 2 g
- revolution pro eyebrow cushion culoare chocolate 2 2 g
- revolution pro eyebrow cushion culoare taupe 2 2 g
- revolution pro eyebrow cushion culoare blonde 2 2 g
- remington pro profesionala pearl bigudiu pro ci9532 curl
- ddrum rxb3 pro rx series pro boom stand
- granule pro psy 20 kg pro energie el