oala electrica orez 1.8 litri

Oala electrica pentru fiert orez Royalty Line RL-RC18.10D, 700 W, 1.8L, Oprire automata Alb

Oala electrica Royalty Line RL-RC18.10D are o capacitate de 1,8 litri si putere de 700W. Dispunde de incalzire 3D la 360° si oprire automata. Recipientul detasabil are strat antiaderent si este usor de curatat.

  • Oprire automata pentru orez gatit perfect
  • Incalzire 3D la 360° pentru gatire uniforma
  • Recipient detasabil de 1,8L cu strat antiaderent pentru curatare usoara
  • Capac din sticla pentru vizualizarea procesului de gatire

Descoperă similar cu Oala electrica pentru fiert orez Royalty Line RL-RC18.10D, 700 W, 1.8L, Oprire automata Alb

Oala cu capac Voltz V51210G18, 18 cm, 2.7 litri, Inductie, Inox

Oala Voltz V51210G18 este fabricată din oțel inoxidabil, are o capacitate de 2.7 litri și un diametru de 18 cm. Este echipată cu un fund multistrat pentru o conductivitate termică eficientă și un capac din sticla temperată cu deschidere pentru abur. Produsul este compatibil cu multiple surse de căldură, inclusiv inducția, și este potrivit pentru mașina de spălat vase.

  • Fabricată din oțel inoxidabil de înaltă calitate cu fund multistrat pentru conductivitate termică superioară și economie de energie.
  • Capac din sticla temperată cu deschidere pentru abur și mânere nituite din inox pentru rezistență maximă.
  • Compatibilă cu toate sursele de căldură (gaz, electric, halogen, sticlă-ceramică, inducție) și potrivită pentru mașina de spălat vase.
  • Design neted cu strălucire oglindă pentru curățare ușoară, păstrează căldura după gătit și include o scală de măsurare detașabilă.

Descoperă similar cu Oala cu capac Voltz V51210G18, 18 cm, 2.7 litri, Inductie, Inox

Set Pompa de Stropit cu Acumulator, 18 Litri, Elefant + Atomizor electric, Vermorel electric

Setul include o pompă de stropit electrică Elefant cu acumulator de 18 litri și un atomizor electric portabil Vermorel de 80W. Pompa asigură presiune constantă și are protecție automată împotriva suprapresiunii. Atomizorul se conectează la pompa cu acumulator și este potrivit pentru aplicarea ierbicidelor și pesticidelor în agricultură.

  • Capacitate mare de 18 litri pentru lucru eficient
  • Functionare neîntreruptă 5-7 ore cu acumulator
  • Sistem automat de reglare a presiunii pentru siguranță
  • Atomizor electric portabil 80W pentru acoperire uniformă

Descoperă similar cu Set Pompa de Stropit cu Acumulator, 18 Litri, Elefant + Atomizor electric, Vermorel electric

Pulverizator electric RURIS RS 1900, 30 W, capacitate rezervor 18 litri, presiune 6 bar, debit 2.9 l/min, acumulator 12 V, 8 Ah, cu 5 duze stropire

Pulverizatorul electric RURIS RS 1900 are un motor de 30W si un rezervor de 18 litri. Funcționează la o presiune de 6 bar cu un debit de 2.9 l/min, fiind alimentat de un acumulator de 12V/8Ah. Include cinci duze de stropire pentru aplicații diverse în agricultură și grădinărit.

  • Capacitate mare de 18 litri pentru lucrari lungi fara realimentare
  • Acumulator integrat 12V/8Ah pentru portabilitate totala
  • Presiune ajustabila de 6 bar si 5 duze pentru versatilitate

Descoperă similar cu Pulverizator electric RURIS RS 1900, 30 W, capacitate rezervor 18 litri, presiune 6 bar, debit 2.9 l/min, acumulator 12 V, 8 Ah, cu 5 duze stropire

Oala Oliver Voltz OV51210P18 Berlin Premium Collection, 18 cm, 2.6 L, Otel inoxidabil 18/10, Inductie, Inox

Oala Oliver Voltz OV51210P18 Berlin Premium Collection este fabricată din oțel inoxidabil 18/10, are o capacitate de 2,6 litri și un diametru de 18 cm. Este potrivită pentru toate tipurile de plite, inclusiv inducție, și dispune de un fund termic multistrat pentru o conductivitate optimă a căldurii. Include un capac din sticlă termorezistentă cu orificiu pentru abur și poate fi spălată în mașina de spălat vase.

  • Fabricată din oțel inoxidabil 18/10 de înaltă calitate și durabilitate
  • Compatibilă cu toate tipurile de plite, inclusiv inducție
  • Capac din sticlă termorezistentă cu orificiu pentru abur și scală de măsurare
  • Fund termic multistrat pentru conductivitate optimă și economie de energie

Descoperă similar cu Oala Oliver Voltz OV51210P18 Berlin Premium Collection, 18 cm, 2.6 L, Otel inoxidabil 18/10, Inductie, Inox

Set Pompa de Stropit cu Acumulator, 18 Litri, Elefant + Lance telescopica stropit pomi 2.7m, Vermorel electric

Stropitoarea electrică Elefant cu acumulator are o capacitate de 18 litri și oferă o autonomie de 5-7 ore. Este echipată cu o lance telescopică care se extinde până la 2.7 metri și un sistem automat de reglare a presiunii. Produsul este proiectat pentru aplicarea eficientă a ierbicidelor și pesticidelor în grădini și livezi.

  • Autonomie lungă de 5-7 ore de funcționare
  • Lance telescopică extensibilă până la 2.7 metri pentru pomi
  • Sistem automat de oprire și pornire la variații de presiune
  • Presiune constantă de 5.5 bar pentru pulverizare eficientă

Descoperă similar cu Set Pompa de Stropit cu Acumulator, 18 Litri, Elefant + Lance telescopica stropit pomi 2.7m, Vermorel electric

Set Pompa de Stropit cu Acumulator, 18 Litri, Elefant + Atomizor + Lance telescopica stropit pomi 2.7m, Vermorel electric

Stropitoarea electrică Elefant cu acumulator are o capacitate de 18 litri și este echipată cu o pompă electrică care asigură o presiune de 5.5 bar. Include o lance telescopică de 2.7 metri, furtun, pistol și trei duze pentru pulverizare. Este proiectată pentru aplicarea ierbicidelor și pesticidelor în grădini și livezi.

  • Autonomie lungă de 5-7 ore de funcționare neîntreruptă
  • Lance telescopică extensibilă până la 2.7 metri pentru acoperire largă
  • Sistem automat de oprire și pornire la variații de presiune
  • Presiune puternică și constantă de 5.5 bar pentru pulverizare eficientă

Descoperă similar cu Set Pompa de Stropit cu Acumulator, 18 Litri, Elefant + Atomizor + Lance telescopica stropit pomi 2.7m, Vermorel electric

Oala adanca Rosberg R51211B24, 24 cm, 9 litri, inductie, capac, inox

Oala adanca din otel inoxidabil cu diametrul de 24 cm si capacitatea de 9 litri, dotata cu baza speciala pentru conductivitate termica optima. Dispune de capac din sticla cu aerisire si manere nituite, fiind compatibila cu toate tipurile de surse de caldura inclusiv inductie. Constructia fara margini faciliteaza curatarea si este potrivita pentru masina de spalat vase.

  • Baza speciala cu straturi multiple pentru conductivitate termica optima si economisire de energie
  • Capac din sticla securizat cu sistem de aerisire pentru controlul aburului si retentie termica
  • Constructie integrala din otel inoxidabil de calitate cu manere nituite pentru rezistenta maxima
  • Forma fara margini pentru curatare usoara si compatibilitate cu toate tipurile de surse de caldura inclusiv inductie

Descoperă similar cu Oala adanca Rosberg R51211B24, 24 cm, 9 litri, inductie, capac, inox

Oala cu margine si gauri pentru lichid Voltz V51210D18, 18 cm, 2,6 L, Inductie, Inox

Oala Voltz V51210D18 este confecționată din oțel inoxidabil de înaltă calitate, având o capacitate de 2,6 litri și un diametru de 18 cm. Este dotată cu orificii pentru turnare, un fund termic special pentru conductivitate optimă și mănere nituite. Poate fi folosită pe toate tipurile de plite și este potrivită pentru spălarea în mașină de vase.

  • Fund termic multistratificat pentru conductivitate optimă și economie de energie
  • Mănere din oțel inoxidabil nituite pentru stabilitate sporită
  • Capac din sticlă cu aerisire pentru abur și scală de măsurare a volumului
  • Compatibilă cu toate tipurile de plite, inclusiv inductie

Descoperă similar cu Oala cu margine si gauri pentru lichid Voltz V51210D18, 18 cm, 2,6 L, Inductie, Inox

Oala Oliver Voltz OV51210P22 Berlin Premium Collection, 22 cm, 4.7 L, Otel inoxidabil 18/10, Inductie, Inox

Oala este fabricată din oțel inoxidabil 18/10, are diametrul de 22 cm și o capacitate de 4,7 litri. Este potrivită pentru toate tipurile de aragaz, inclusiv inducție, și dispune de un fund termic multistrat pentru o conductivitate optimă a căldurii. Include un capac din sticlă termorezistentă cu orificiu pentru abur și poate fi spălată în mașina de spălat vase.

  • Fabricată din oțel inoxidabil 18/10 de înaltă calitate și durabilitate
  • Compatibilă cu toate tipurile de aragaz, inclusiv inducție
  • Capac din sticlă termorezistentă cu orificiu pentru abur și scală de măsurare
  • Fund termic multistrat pentru conductivitate optimă a căldurii și economie de energie

Descoperă similar cu Oala Oliver Voltz OV51210P22 Berlin Premium Collection, 22 cm, 4.7 L, Otel inoxidabil 18/10, Inductie, Inox

Oală sub presiune Zwilling EcoQuick II 64243422, 4 l, 22 cm, 2 setări, Supapă de siguranță, Oțel inoxidabil 18/10, Inducție, Argint

Oala sub presiune Zwilling EcoQuick II are o capacitate de 4 litri și este confecționată din oțel inoxidabil 18/10. Este echipată cu două setări de presiune, o supapă de siguranță și un fund multistrat SIGMA Classic. Este compatibilă cu plitele cu inducție și poate fi spălată în mașina de spălat vase.

  • Două nivele de presiune pentru gătit delicat sau rapid
  • Supapă de siguranță care previne deschiderea accidentală
  • Compatibilă cu toate tipurile de plite, inclusiv inducție
  • Se poate spăla în mașina de spălat vase pentru întreținere ușoară

Descoperă similar cu Oală sub presiune Zwilling EcoQuick II 64243422, 4 l, 22 cm, 2 setări, Supapă de siguranță, Oțel inoxidabil 18/10, Inducție, Argint

Oala cu capac Rosberg R51211C55, 130,5 litri, 55x55 cm, Inox

Oala Rosberg R51211C55 este fabricată din oțel inoxidabil, cu o capacitate de 130,5 litri și dimensiuni de 55x55 cm. Are un fund cu grosimea de 1 mm și pereți de 0,6 mm. Este potrivită pentru gătitul preparatelor în volume mari.

  • Material durabil din oțel inoxidabil
  • Capacitate mare de 130,5 litri pentru preparate voluminoase
  • Grosimea fundului de 1 mm asigură o distribuție uniformă a căldurii

Descoperă similar cu Oala cu capac Rosberg R51211C55, 130,5 litri, 55x55 cm, Inox

Oala cu cos de prajit Rosberg R51213A, 24 cm, 4 litri, Negru

Oala cu coș de prăjit Rosberg R51213A are o capacitate de 4 litri și un diametru de 24 cm. Este fabricată din oțel carbon cu acoperire antiaderentă internă și exterioară rezistentă. Include un capac cu deschidere pentru abur și este potrivită pentru diverse tipuri de plite.

  • Acoperire antiaderentă internă pentru prăjire ușoară și curățare simplă
  • Construită din oțel carbon cu acoperire exterioară rezistentă la temperaturi ridicate și coroziune
  • Capac cu deschidere pentru abur pentru controlul temperaturii
  • Potrivită pentru toate tipurile de plite (gaz, halogen, electrice, vitroceramice) și fără PFOA

Descoperă similar cu Oala cu cos de prajit Rosberg R51213A, 24 cm, 4 litri, Negru

Cuptor electric Ariete VINTAGE 0979/04, 1380 W, 18 L, 3 moduri, Pana la 230°C, Geam dublu, Timer, Alb/Verde

Cuptorul electric Ariete VINTAGE are o capacitate de 18 litri și o putere de 1380 W. Include trei moduri de gătit, temperatură reglabilă până la 230°C și un timer de până la 60 minute. Este echipat cu geam termic dublu, grill din oțel inoxidabil și o tavă din aluminiu.

  • Capacitate generoasă de 18 litri pentru gătitul diverselor preparate.
  • Design retro compact și funcțional, ideal pentru bucătării mici.
  • Geam termic dublu pentru siguranță și economie de energie.
  • Temperatură reglabilă până la 230°C și timer de 60 minute.

Descoperă similar cu Cuptor electric Ariete VINTAGE 0979/04, 1380 W, 18 L, 3 moduri, Pana la 230°C, Geam dublu, Timer, Alb/Verde

Plita electrica Oliver Voltz OV51010A, 1650 W, 5,5 litri, 5 nivele, Termostat, Negru/Argintiu

Plita electrică Oliver Voltz OV51010A are o putere de 1650 W și o capacitate de 5,5 litri, cu acoperire antiaderentă dublă. Include 5 setări de temperatură, protecție împotriva supraîncălzirii și un design compact pliabil. Este alimentată la 220-240V și are dimensiuni de 30x30x7 cm.

  • Acoperire antiaderentă dublă pentru gătit fără lipire și curățare ușoară
  • 5 setări de temperatură cu termostat pentru control precis al căldurii
  • Design compact și pliabil cu mâner și bază care se depozitează în tigaie
  • Protecție împotriva supraîncălzirii și picioare antiderapante pentru siguranță

Descoperă similar cu Plita electrica Oliver Voltz OV51010A, 1650 W, 5,5 litri, 5 nivele, Termostat, Negru/Argintiu

Boiler bauturi cu alimentare automata, electric, Hendi, 20 litri, termostat reglabil

Boilerul electric Hendi de 20 litri este fabricat din oțel inoxidabil periat și dispune de alimentare automată cu apă. Este echipat cu termostat reglabil între 30-100°C, afișaj digital și funcție de menținere a temperaturii. Include senzori de nivel, protecție împotriva supraîncălzirii și robinet cool-touch cu tavă detașabilă.

  • Alimentare automată cu apă și umplere continuă
  • Termostat reglabil precis între 30°C și 100°C
  • Design cu pereți dubli pentru izolație termică superioară
  • Robinet cool-touch și capac cu blocare sigură

Descoperă similar cu Boiler bauturi cu alimentare automata, electric, Hendi, 20 litri, termostat reglabil

Klarstein AeroVital Jumbo 3 în 1, Friteuză cu aer cald, prăjitor de pâine, deshidrator, 1550 W, 18 litri

Friteuza cu aer cald Klarstein AeroVital Jumbo 3 în 1 are o capacitate de 18 litri și o putere de 1550W. Include 10 programe prestabilite, control manual și funcții de prăjire, coacere și deshidratare. Este livrată cu un kit extins de accesorii pentru preparate diverse.

  • Capacitate generoasă de 18 litri pentru preparate voluminoase
  • 10 programe prestabilite și control manual al temperaturii și timpului
  • 3 funcții în 1: friteuză cu aer cald, prăjitor și deshidrator
  • Operare fără ulei pentru preparate mai sănătoase

Descoperă similar cu Klarstein AeroVital Jumbo 3 în 1, Friteuză cu aer cald, prăjitor de pâine, deshidrator, 1550 W, 18 litri

Klarstein Vita Pro, friteuză cu aer cald cu gătit cu aburi, 2450 W, 18 litri, 14 programe, rezervor de apă de 800 ml

Friteuza Klarstein Vita Pro este un aparat de gătit multifuncțional cu o putere de 2450 W și o capacitate de 18 litri. Echiparea include 14 programe presetate, un sistem de gătire cu aer cald și abur, precum și un rezervor de apă de 800 ml. Accesoriile oferite sunt o tavă pentru grătar, un accesoriu pentru abur și o tavă de copt.

  • Capacitate mare de 18 litri pentru prepararea unor mese complete
  • 14 programe presetate pentru diverse alimente și funcții
  • Sistem dual de gătire cu aer cald și abur pentru opțiuni sănătoase
  • Design compact cu rezervor integrat de apă și tavă de picurare

Descoperă similar cu Klarstein Vita Pro, friteuză cu aer cald cu gătit cu aburi, 2450 W, 18 litri, 14 programe, rezervor de apă de 800 ml

Klarstein Vita Pro, friteuză cu aer cald cu gătit cu aburi, 2450 W, 18 litri, 14 programe, rezervor de apă de 800 ml

Friteuza Klarstein Vita Pro este un aparat multifuncțional de 2450W cu capacitate de 18 litri și 14 programe presetate. Utilizează tehnologia cu aer cald și abur pentru gătire sănătoasă și include un rezervor de apă de 800 ml. Este echipată cu accesorii variate și un design compact.

  • Gătire sănătoasă cu conținut redus de grăsimi datorită tehnologiei cu aer cald și abur
  • Versatilitate ridicată cu 14 programe presetate pentru diverse preparate și funcții
  • Capacitate generoasă de 18 litri, potrivită chiar și pentru un pui întreg
  • Design compact și accesorii complete (tavă grătar, accesoriu abur, tavă de copt)

Descoperă similar cu Klarstein Vita Pro, friteuză cu aer cald cu gătit cu aburi, 2450 W, 18 litri, 14 programe, rezervor de apă de 800 ml

Lada frigorifica ATLANTIC, 18 litri, Pasiva, Racire, Fara BPA, Albastru

Lada frigorifică ATLANTIC este o soluție portabilă pentru depozitarea și răcirea alimentelor în timpul călătoriilor. Are o capacitate de 18 litri și este fabricată din material polipropilenă, fără BPA. Este ușoară, cu mâner pentru transport și disponibilă în culoarea albastru.

  • Capacitate generoasă de 18 litri pentru depozitarea alimentelor
  • Construită din polipropilenă fără BPA, sigură pentru alimente
  • Ușoară (1,1 kg) cu mâner confortabil, perfectă pentru transport
  • Design compact (30x20x38 cm) și portabil pentru excursii

Descoperă similar cu Lada frigorifica ATLANTIC, 18 litri, Pasiva, Racire, Fara BPA, Albastru

Lada frigorifica ATLANTIC, 18 litri, Activa, 12V, Racire, Fara BPA, Albastru

Lada frigorifică Atlantic are o capacitate de 18 litri și funcționează la 12V. Este construită din polipropilenă fără BPA și are dimensiunile de 39 x 39 x 24 cm. Include un maner pentru transport și cântărește 1,8 kg.

  • Capacitate generoasă de 18 litri pentru depozitarea alimentelor și băuturilor
  • Alimentare la 12V, ideală pentru utilizare în mașină sau în excursii
  • Construită din materiale fără BPA, sigură pentru alimente
  • Maner ergonomic pentru transport ușor și portabilitate ridicată

Descoperă similar cu Lada frigorifica ATLANTIC, 18 litri, Activa, 12V, Racire, Fara BPA, Albastru

Pompa de stropit cu acumulator, Vermorel electric - Elefant, 14 litri, 6 bar, regulator, lance 85 cm

Stropitoarea electrică Elefant cu acumulator are o capacitate de 14 litri și generează o presiune maximă de 6 bar. Este echipată cu regulator, lance de 85 cm și sistem automat de siguranță la presiune excesivă. Dispozitivul asigură o funcționare continuă timp de 5-7 ore.

  • Funcționare continuă 5-7 ore fără întrerupere
  • Presiune puternică și de lungă durată (6 bar)
  • Sistem automat de oprire/pornire la variații de presiune
  • Ideală pentru aplicarea ierbicidelor și pesticidelor

Descoperă similar cu Pompa de stropit cu acumulator, Vermorel electric - Elefant, 14 litri, 6 bar, regulator, lance 85 cm

Klarstein Galloway, oală din fontă, 5.8 oală barbecue, fontă, dimensiune M/5.8 qt/5,5 l

Oala barbecue Klarstein Galloway este o oală universală din fontă cu o capacitate de 5.8 qt (5.5 litri). Designul său asigură o distribuție uniformă a căldurii, iar capacul cu margine înaltă este funcțional pentru coacere. Poate fi utilizată cu suportul furnizat sau, opțional, cu picioare pentru așezare directă pe foc.

  • Distribuție optimă a căldurii datorită construcției din fontă.
  • Capac practic cu margine înaltă, potrivit pentru coacere sau servire.
  • Versatilitate ridicată: potrivită pentru gătit, fierbere, prăjire și coacere.
  • Opțional, poate fi echipată cu picioare pentru poziționare directă deasupra focului.

Descoperă similar cu Klarstein Galloway, oală din fontă, 5.8 oală barbecue, fontă, dimensiune M/5.8 qt/5,5 l

Oală din fontă Lamart LT1303 Iron 26 cm, 4,8 l, 4,8 l

Oala din fontă Lamart LT1303 Iron are o capacitate de 4.8 litri și un diametru de 26 cm. Este fabricată din fontă emailată, compatibilă cu toate tipurile de plite și rezistentă la temperaturi de până la 280°C. Include un capac emailat cu mâner metalic.

  • Fontă emailată cu acumulare excelentă de căldură
  • Compatibilă cu toate tipurile de plite, inclusiv inducție
  • Mânere ergonomice pentru prindere sigură
  • Suprafață internă care minimizează lipirea alimentelor

Descoperă similar cu Oală din fontă Lamart LT1303 Iron 26 cm, 4,8 l, 4,8 l

Florina Oală din aluminiu Serrano 6,1 l, 28 cm, diam. 28 cm

Oala Serrano Florina are un volum de 6,1 litri și un diametru de 28 cm, fiind fabricată din aluminiu presat. Este dotată cu un strat dublu antiaderent și un fund universal compatibil cu toate tipurile de aragaze. Capacul din sticlă include o supapă pentru evacuarea aburului.

  • Încălzire rapidă și uniformă datorită aluminiului presat
  • Fund universal compatibil cu toate tipurile de aragaze, inclusiv inducție
  • Strat dublu antiaderent pentru gătit sănătos și curățare ușoară
  • Mânere ergonomice din bakelit care rămân reci și asigură prindere sigură

Descoperă similar cu Florina Oală din aluminiu Serrano 6,1 l, 28 cm, diam. 28 cm

Florina Oală din aluminiu Carina Black 2,2 l, 20 cm, diam. 20 cm

Oala Carina Black de la Florina are un volum de 2,2 litri și diametrul de 20 cm, fiind fabricată din aluminiu pentru încălzire rapidă și uniformă. Suprafața ceramică este rezistentă, iar produsul este potrivit pentru toate tipurile de aragaz și pentru cuptor până la 180°C. Designul modern include mânere din oțel inoxidabil și un capac din sticlă.

  • Suprafață ceramică rezistentă la zgârieturi și ușor de curățat
  • Compatibilă cu toate tipurile de aragaz, inclusiv inducție
  • Design ecologic fabricat din 90% aluminiu reciclat
  • Capac din sticlă pentru control vizual al preparatelor

Descoperă similar cu Florina Oală din aluminiu Carina Black 2,2 l, 20 cm, diam. 20 cm

Boiler bauturi calde cu pereti dubli 18 litri, termostat, 2400 W temperatura, ajustabila pana la 100 C, Inox, robinet anti-picurare, Hendi

Boilerul profesional de 18 litri este fabricat din otel inoxidabil cu pereti dubli izolati, asigurand o eficienta energetica ridicata. Este echipat cu termostat reglabil pana la 100°C, robinet anti-picurare si sistem usor de demontat pentru intretinere. Are o putere de 2400W si este destinat preparatelor calde, excluzand ciocolata topita.

  • Constructie cu pereti dubli din otel inoxidabil pentru izolare termica superioara si economie de energie de pana la 30%
  • Termostat cu reglaj precis al temperaturii pana la 100°C si robinet anti-picurare pentru control optim
  • Design modular cu componente demontabile pentru curatare usoara si durabilitate sporita

Descoperă similar cu Boiler bauturi calde cu pereti dubli 18 litri, termostat, 2400 W temperatura, ajustabila pana la 100 C, Inox, robinet anti-picurare, Hendi

Oala inalta cu capac 95 Lit ,50 cm diametru x 50 cm inaltime, inox,potrivita si pentru uz profesional

Oala înaltă cu capac din oțel inoxidabil are o capacitate de 95 litri și dimensiuni de 50 cm diametru și 50 cm înălțime. Este potrivită pentru uz profesional și casnic, funcționând pe toate tipurile de aragaz, inclusiv cu inducție. Baza sa sandwich asigură o distributie optimă a căldurii și rezistență la coroziune.

  • Capacitate mare de 95 litri, ideală pentru preparate voluminoase.
  • Baza sandwich din inox-aluminiu-inox pentru distributie uniformă a căldurii și compatibilitate cu inductia.
  • Manere fixate în multiple puncte, care nu se încălzesc în timpul utilizării.
  • Rezistentă la acizi și fabricată din oțel inoxidabil durabil.

Descoperă similar cu Oala inalta cu capac 95 Lit ,50 cm diametru x 50 cm inaltime, inox,potrivita si pentru uz profesional

Banquet Oală emailată METALLIC Black 24 cm, 3,7 l,cu capac, 24 cm

Oala emailată METALLIC Black de 24 cm și 3,7 litri are un capac din sticlă cu orificiu de aerisire. Este fabricată cu pereți de 0,8 mm grosime pentru rezistență sporită și proprietăți termice superioare. Produsul este compatibil cu toate tipurile de plite, inclusiv cu inducție.

  • Suprafață emailată de calitate pentru distribuție uniformă a căldurii și întreținere ușoară
  • Capac din sticlă cu orificiu de aerisire pentru urmărirea preparatelor
  • Compatibilă cu toate tipurile de plite, inclusiv inducție
  • Design modern negru metalic și mânere ergonomice

Descoperă similar cu Banquet Oală emailată METALLIC Black 24 cm, 3,7 l,cu capac, 24 cm

Oală emailată Toro cu capac 20 l, maro

Oala emailată Toro are o capacitate de 20 de litri și este disponibilă în culoarea maro. Este potrivită pentru toate tipurile de aragazuri, inclusiv pentru inducție, și dispune de două mânere practice. Poate fi folosită atât pentru prepararea mâncărurilor, cât și ca element decorativ.

  • Potrivită pentru toate tipurile de aragazuri, inclusiv inducție
  • Capacitate mare de 20 de litri, ideală pentru preparate voluminoase
  • Mânere practice pentru o manevrare ușoară și sigură
  • Design decorativ maro care aduce o notă veselă în casă

Descoperă similar cu Oală emailată Toro cu capac 20 l, maro

Oala cu margine si gauri pentru lichid Voltz V51210D20, 20 cm, 3 L, Inductie, Inox

Oala Voltz V51210D20 este fabricată din oțel inoxidabil de înaltă calitate, având o capacitate de 3 litri și un diametru de 20 cm. Este dotată cu orificii pentru turnare ușoară, fund termic multistratificat și manere nituite. Se poate folosi pe toate tipurile de plite și este potrivită pentru spălare în mașină de vase.

  • Fund termic multistratificat pentru conductivitate optimă și economie de energie
  • Compatibilă cu toate tipurile de plite, inclusiv inductie
  • Capac din sticlă cu aerisire și scală de măsurare a volumului
  • Manere din inox nituite pentru stabilitate și durabilitate

Descoperă similar cu Oala cu margine si gauri pentru lichid Voltz V51210D20, 20 cm, 3 L, Inductie, Inox

Oala cu margine si gauri pentru lichid Voltz V51210D22, 22 cm, 4,7 L, Inductie, Inox

Oala Voltz V51210D22 este confecționată din oțel inoxidabil de înaltă calitate, având o capacitate de 4.7 litri și un diametru de 22 cm. Este dotată cu orificii pentru turnare, fund termic multistratificat și maner nituit pentru stabilitate. Se poate spăla în mașină de spălat vase și este potrivită pentru plite de gaz, vitroceramică, electrică, halogen și inducție.

  • Fund termic multistratificat pentru conductivitate optimă și economie de energie
  • Compatibilă cu toate tipurile de plite, inclusiv inducție
  • Capac din sticlă cu aerisire și scală de măsurare pentru control ușor

Descoperă similar cu Oala cu margine si gauri pentru lichid Voltz V51210D22, 22 cm, 4,7 L, Inductie, Inox

Oala Rosberg R51210O18, 2.1 L, 18x10.5 cm, Capac din sticlaa, Inox

Oala Rosberg R51210O18 are o capacitate de 2.1 litri si dimensiuni de 28x10.5 cm, fiind confectionata din otel inoxidabil. Este dotata cu un capac din sticla securizat si manere nituite, fiind compatibila cu toate tipurile de plite casnice. Produsul este potrivit exclusiv pentru uz casnic si poate fi spalat in masina de spalat vase.

  • Capac din sticla cu orificiu pentru controlul aburului
  • Maner nituit din inox pentru stabilitate sporita
  • Compatibila cu toate tipurile de plite (gaz, electrice, vitroceramica)
  • Constructie din otel inoxidabil de inalta calitate

Descoperă similar cu Oala Rosberg R51210O18, 2.1 L, 18x10.5 cm, Capac din sticlaa, Inox

Oala cu capac Tasty 678540, 24 cm, 5 L, Dozator grasime, Aluminiu, Acoperire antiaderenta, Albastru

Oala Tasty 678540 are o capacitate de 5 litri și diametrul de 24 cm, fiind confecționată din aluminiu cu acoperire antiaderentă. Este echipată cu un sistem de dozare a uleiului și manere moi, fiind compatibilă cu toate tipurile de plite. Produsul este disponibil în culoarea albastră și se poate spăla în mașină de spălat vase.

  • Sistem integrat de dozare a uleiului pentru preparate mai sănătoase
  • Compatibilă cu toate tipurile de plite, inclusiv cu inducție
  • Acoperire antiaderentă de înaltă calitate și manere moi pentru siguranță
  • Se poate spăla în mașină de spălat vase pentru întreținere ușoară

Descoperă similar cu Oala cu capac Tasty 678540, 24 cm, 5 L, Dozator grasime, Aluminiu, Acoperire antiaderenta, Albastru

Oala Oliver Voltz Siena OV51318J20D, 20 cm, 3.1L, Finisaj marmura, Inductie, Manere moi, Gri/Maro

Oala Oliver Voltz Siena OV51318J20D este o oală adâncă din aluminiu de 20 cm cu capacitate de 3,1 litri, finisată cu acoperire ceramică marmură. Este potrivită pentru toate tipurile de plite, inclusiv inducție, și poate fi spălată în mașina de spălat vase. Include un capac din sticlă cu orificiu pentru abur și mânere moi pentru protecție termică.

  • Acoperire ceramică marmură de înaltă calitate, rezistentă la temperaturi ridicate și ușor de curățat
  • Mânere cu înveliș moale pentru protecție termică și confort la manipulare
  • Compatibilă cu toate tipurile de plite (gaz, halogen, electrică, vitroceramică, inducție) și mașina de spălat vase
  • Construcție fără PFOA, garantând un gătit sănătos și sigur

Descoperă similar cu Oala Oliver Voltz Siena OV51318J20D, 20 cm, 3.1L, Finisaj marmura, Inductie, Manere moi, Gri/Maro

Oala Oliver Voltz Siena OV51318J22D, 22 cm, 4.3L, Finisaj marmura, Inductie, Manere moi, Gri/Maro

Oala Oliver Voltz Siena OV51318J22D este fabricata din aluminiu de inalta calitate, cu o capacitate de 4.3 litri si diametrul de 22 cm. Dispune de o acoperire ceramica de marmura, manere moi si un capac din sticla cu orificiu pentru abur. Este potrivita pentru toate tipurile de plite, inclusiv inductie, si se poate spala in masina de spalat vase.

  • Acoperire ceramica de marmura de inalta calitate, rezistenta la temperaturi ridicate si usor de curatat
  • Compatibila cu toate tipurile de plite, inclusiv inductie, si potrivita pentru masina de spalat vase
  • Manere moi pentru protectia mainilor si capac din sticla cu orificiu pentru controlul aburului
  • Fara substante chimice PFOA, asigurand un gatit sanatos si sigur

Descoperă similar cu Oala Oliver Voltz Siena OV51318J22D, 22 cm, 4.3L, Finisaj marmura, Inductie, Manere moi, Gri/Maro

Oala Oliver Voltz Siena OV51318J24D, 24 cm, 5.6L, Finisaj marmura, Inductie, Manere moi, Gri/Maro

Oala Oliver Voltz Siena este o oală adâncă din aluminiu cu capacitate de 5,6 litri, acoperită cu strat ceramic de marmură. Este potrivită pentru toate tipurile de plite, inclusiv inducție, și poate fi utilizată în mașina de spălat vase. Include un capac din sticlă cu orificiu pentru abur și mânere moi pentru protecție.

  • Acoperire ceramică de marmură, durabilă și ușor de curățat
  • Mânere moi pentru protecție și confort la manipulare
  • Compatibilă cu toate tipurile de plite, inclusiv inducție
  • Fără substanțe PFOA, sigură pentru gătit sănătos

Descoperă similar cu Oala Oliver Voltz Siena OV51318J24D, 24 cm, 5.6L, Finisaj marmura, Inductie, Manere moi, Gri/Maro

Oala Goldmann GM 8017-24W, 6.2 L, 24x15 cm, Email, Acoperire antiaderenta, Inductie, Alb/Marmură

Oala Goldmann GM 8017-24W are o capacitate de 6.2 litri și dimensiuni de 24x15 cm, cu acoperire antiaderentă. Este potrivită pentru toate sursele de încălzire, inclusiv inducție, și poate fi spălată în mașină de spălat vase. Produsul este disponibil în culoarea alb/marmură.

  • Acoperire antiaderentă pentru gătit fără grăsimi și curățare ușoară
  • Compatibilă cu toate sursele de încălzire, inclusiv inducție
  • Capac din sticlă securizată de înaltă calitate cu orificiu pentru abur
  • Păstrează căldura pentru menținerea alimentelor calde după gătire

Descoperă similar cu Oala Goldmann GM 8017-24W, 6.2 L, 24x15 cm, Email, Acoperire antiaderenta, Inductie, Alb/Marmură

Oala pentru scoici Rosberg R54525A22, 22cm, 5l, Email, Inducție, Negru

Oala Rosberg R54525A22 are o capacitate de 5 litri și diametrul de 22 cm, fiind fabricată din email. Este compatibilă cu toate tipurile de plite, inclusiv cu inducție, și poate fi spălată în mașina de vase. Culoarea produsului este neagră.

  • Compatibilă cu toate tipurile de plite, inclusiv inducție
  • Suprafață emailată, ușor de întreținut și spălat în mașina de vase
  • Capacitate generoasă de 5 litri, ideală pentru preparate voluminoase

Descoperă similar cu Oala pentru scoici Rosberg R54525A22, 22cm, 5l, Email, Inducție, Negru

Găleată din oțel inoxidabil cu mâner Orion A 18 l, 18 l

Găleata din oțel inoxidabil Orion A are o capacitate de 18 litri și este proiectată pentru utilizări multiple. Este potrivită pentru curățenie, depozitare și transportul de substanțe solide sau lichide. Construcția din material rezistent asigură durabilitate și fiabilitate în diverse medii.

  • Material durabil din oțel inoxidabil, rezistent la coroziune
  • Capacitate generoasă de 18 litri, ideală pentru sarcini voluminoase
  • Mâner ergonomic pentru transport ușor și sigur
  • Versatilitate în utilizare, de la curățenie la depozitare

Descoperă similar cu Găleată din oțel inoxidabil cu mâner Orion A 18 l, 18 l

Aragaz combinat electric si gaz Elite FSEGC-0515W, 1500W, 58 L, Ventilator, Termostat, Iluminat, Turbo, Alb

Aragazul combinat Elite FSEGC-0515W integrează 2 arzătoare pe gaz și 2 plite electrice într-un design compact de 50 cm lățime. Cuptorul de 58 litri este echipat cu ventilator turbo, termostat, iluminat interior și dispozitive de siguranță FFD. Include accesorii standard și este alimentat atât electric cât și prin gaz natural.

  • Combinație versatilă: 2 arzătoare pe gaz și 2 plite electrice (1000W + 1500W) pentru flexibilitate maximă
  • Cuptor spațios de 58 litri cu ventilator turbo și termostat pentru gătit uniform și precis
  • Siguranță avansată cu dispozitiv FFD pe fiecare arzător și ușă dublă din sticlă cu geam detașabil
  • Dotări complete: iluminat interior, capac metalic, picioare reglabile și kit de accesorii inclus

Descoperă similar cu Aragaz combinat electric si gaz Elite FSEGC-0515W, 1500W, 58 L, Ventilator, Termostat, Iluminat, Turbo, Alb

Cutie de pâine Brabantia Fall Front 1003246, 18 l, 46.5x25 cm, Montare pe perete, Fără amprente, Alb

Cutia de pâine Brabantia Fall Front are o capacitate de 18 litri și dimensiuni de 46.5x25 cm. Este fabricată din oțel inoxidabil rezistent la amprente și oferă posibilitate de montare pe perete. Designul include fund ventilat și protecții pentru deschidere silențioasă.

  • Capacitate generoasă de 18 litri pentru două pâini mari
  • Construită din oțel inoxidabil rezistent la coroziune și amprente
  • Design ecologic fabricat din materiale reciclate și reciclabil 98%
  • Partea superioară plată funcționează ca raft suplimentar

Descoperă similar cu Cutie de pâine Brabantia Fall Front 1003246, 18 l, 46.5x25 cm, Montare pe perete, Fără amprente, Alb

Cuptor electric Ariete VINTAGE 3919/05, 800W, 10 l, 3 moduri, Până la 230°C, Geam termopan dublu, Timer 60 min, Albastru

Cuptorul electric Ariete VINTAGE 3919/05 are o capacitate de 10 litri și o putere de 800W, atingând temperaturi de până la 230°C. Este echipat cu un timer de 60 de minute, geam termopan dublu și trei moduri de funcționare. Dimensiunile sale compacte și designul vintage în albastru îl fac potrivit pentru bucătării mici.

  • Geam termopan dublu pentru siguranță și eficiență energetică
  • Timer de până la 60 de minute pentru control precis al gătitului
  • Termostat cu reglare continuă pentru temperaturi personalizate

Descoperă similar cu Cuptor electric Ariete VINTAGE 3919/05, 800W, 10 l, 3 moduri, Până la 230°C, Geam termopan dublu, Timer 60 min, Albastru

Friteuza Electrica Profesionala cu Inductie Kitchen Line, 8 lt, corp inox, 3500W, Functie Boost Pentru Incalzire Rapida

Friteuza electrică profesională Kitchen Line are o capacitate de 8 litri și putere de 3500W. Este construită din inox și include funcția Boost pentru încălzire rapidă. Dispozitivul este potrivit atât pentru gastronomie, cât și pentru uz casnic.

  • Încălzire rapidă cu funcția Boost
  • Control precis al temperaturii uleiului
  • Carcasă din inox pentru curățare ușoară
  • Sistem de siguranță împotriva supraîncălzirii

Descoperă similar cu Friteuza Electrica Profesionala cu Inductie Kitchen Line, 8 lt, corp inox, 3500W, Functie Boost Pentru Incalzire Rapida

Pompa Submersibila Apa Curata IBO Sting, 370 W, 18 l/min, H Refulare 50m

Pompa submersibilă IBO Sting de 2 inch este proiectată pentru pomparea apei reci curate. Are o înălțime de refulare de 50 metri, debit maxim de 18 l/min și putere de 370W. Este construită predominant din oțel inoxidabil și este potrivită pentru case unifamiliale, grădini și ferme mici.

  • Diametru compact de doar 52 mm, potrivită pentru puțuri cu diametru minim de 63 mm
  • Construcție robustă din oțel inoxidabil cu etanșare mecanică ceramica/SIC
  • Echipată cu protecție termică înfășurării motorului și cablu de 14 metri
  • Consum redus de energie (370W) cu performanțe ridicate (50m înălțime refulare)

Descoperă similar cu Pompa Submersibila Apa Curata IBO Sting, 370 W, 18 l/min, H Refulare 50m

Saci de gunoi Simplehuman V 16-18 l, 20 buc.

Saci de gunoi Simplehuman cu volum de 16-18 litri, cu cusaturi duble si snur puternic. Pachetul contine 20 de bucati, compatibile cu pubelele Simplehuman. Materialul rezistent si designul cu snur asigura utilizare sigura si manipulare convenabila.

  • Cusaturi duble groase pentru rezistenta sporita
  • Snur puternic pentru manipulare usoara si sigura
  • Plastic extrem de rezistent, anti-spargere si ruptura

Descoperă similar cu Saci de gunoi Simplehuman V 16-18 l, 20 buc.

Klarstein Set de mic dejun Velaire | prăjitor de pâine, fierbător electric și aparat de cafea | 800 W | 10 cești | 1,7 l

Setul Klarstein Velaire include un prăjitor de pâine de 800 W cu două fante și 7 niveluri de rumenire, un ceainic electric de 1,7 litri cu filtru de calcar și o cafetieră pentru cafea filtrată cu capacitate de 10 cești. Cafetiera are funcție de menținere a temperaturii timp de 30 de minute. Designul minimalist și geometric se integrează ușor în bucătăriile moderne.

  • Set complet 3-in-1 pentru micul dejun: prăjitor de pâine, ceainic electric și aparat de cafea filtrată.
  • Design modern și minimalist, potrivit pentru bucătării contemporane.
  • Funcții practice: prăjitor cu 7 niveluri de rumenire și atașament pentru chifle, ceainic cu filtru de calcar, cafetieră cu menținere a căldurii.

Descoperă similar cu Klarstein Set de mic dejun Velaire | prăjitor de pâine, fierbător electric și aparat de cafea | 800 W | 10 cești | 1,7 l

Klarstein Biggie Digital, oală sub presiune electrică, 27 litri, 2000 W, oțel inoxidabil

Oala sub presiune Klarstein Biggie Digital este un aparat electric de 2000W cu capacitate de 27 litri, realizat din otel inoxidabil. Functioneaza automat si permite conservarea alimentelor sau prepararea bauturilor calde prin robinetul incorporat. Afisajul digital indica temperatura si timpul ramas de preparare.

  • Capacitate mare de 27 litri pentru conservare eficienta
  • Functionare automata cu afisaj digital intuitiv
  • Versatilitate (conservare, preparat bauturi calde)
  • Constructie din otel inoxidabil durabil

Descoperă similar cu Klarstein Biggie Digital, oală sub presiune electrică, 27 litri, 2000 W, oțel inoxidabil

Klarstein Biggie Digital, oală sub presiune electrică, 27 litri, 1800 W, oțel inoxidabil

Oala sub presiune electrica Klarstein Biggie Digital are o capacitate de 27 litri si putere de 1800W. Permite conservarea alimentelor si pregatirea bauturilor calde prin intermediul unui robinet incorporat. Functioneaza automat cu control digital al temperaturii si timpului.

  • Capacitate mare de 27 litri pentru pana la 14 borcane
  • Functionare automata cu afisaj digital si timer
  • Versatilitate: conservare, preparare bauturi calde, vin fiert
  • Constructie din otel inoxidabil durabil

Descoperă similar cu Klarstein Biggie Digital, oală sub presiune electrică, 27 litri, 1800 W, oțel inoxidabil

Florina Oală pentru gătit la abur 18 cm

Oala pentru gătit la abur Florina de 18 cm este realizată din oțel inoxidabil și are o capacitate de 2,4 litri. Este dotată cu un fund gros, mânere ergonomice și un capac cu orificiu pentru evacuarea aburului. Poate fi utilizată pe toate tipurile de aragaze și este compatibilă cu mașina de spălat vase.

  • Fabricată din oțel inoxidabil de calitate superioară cu fund gros
  • Mânere ergonomice și capac cu orificiu pentru controlul aburului
  • Compatibilă cu toate tipurile de aragaze (gaz, electric, vitroceramic, inducție)
  • Potrivită pentru mașina de spălat vase

Descoperă similar cu Florina Oală pentru gătit la abur 18 cm