oală inox pentru gătit fără grăsimi

Cratiță inox Orion Stock, cu capac Stock, 30 l, 30 l

Cratița din inox Orion Stock are o capacitate de 30 de litri și este echipată cu un capac. Este fabricată din oțel inoxidabil 18/10 de înaltă calitate, cu un fund sandviș care asigură acumulare termică. Suprafața lustruită facilitează curățarea și este potrivită pentru gătit sănătos.

  • Fabricată din oțel inoxidabil de înaltă calitate 18/10
  • Fund sandviș cu acumulare termică pentru economie de energie
  • Suprafață lustruită care împiedică depunerea impurităților
  • Potrivită pentru gătit fără grăsimi și păstrarea nutrienților

Descoperă similar cu Cratiță inox Orion Stock, cu capac Stock, 30 l, 30 l

Oală de fiert la aburi Florina, 20 cm

Oala de gătit la aburi Florina, cu diametrul de 20 cm, este un ustensil de bucătărie conceput pentru prepararea rapidă a meselor sănătoase, fără grăsimi adăugate. Este confecționată din oțel de calitate și sticlă rezistentă la căldură, care nu absorb mirosurile, păstrând aroma și gustul alimentelor. Poate fi utilizată pentru gătit pe toate tipurile de plite, depozitată în frigider și spălată în mașina de vase.

  • Materiale de calitate superioară: confecționată din oțel de înaltă calitate și sticlă rezistentă la căldură, care nu absorb mirosurile.
  • Transparență și control: capacul din sticlă transparentă și vasul de gătit la aburi permit monitorizarea întregului proces de preparare.
  • Versatilitate și ușurință în utilizare: potrivită pentru gătit pe toate tipurile de plite, poate fi depozitată în frigider și spălată în mașina de vase.

Descoperă similar cu Oală de fiert la aburi Florina, 20 cm

Vasul de gătit la aburi Tescoma GrandCHEF, 20 / 22 cm

Oala de gătit la aburi Tescoma GrandCHEF este proiectată pentru a găti la aburi și se potrivește cu oalele și tigăile de 20 cm și 22 cm. Este fabricată din oțel inoxidabil de înaltă calitate și include un capac de 22 cm. Produsul este spălabil în mașina de spălat vase și beneficiază de o garanție extinsă de 3 ani.

  • Fabricată din oțel inoxidabil de calitate superioară
  • Mânere din plastic durabil și ergonomice
  • Compatibilă cu toate oalele și tigăile de 20 cm și 22 cm
  • Se poate spăla în mașina de spălat vase

Descoperă similar cu Vasul de gătit la aburi Tescoma GrandCHEF, 20 / 22 cm

Oală emailată Orion BROWN Lem, 20 l

Oala emailată Orion BROWN Lem are o capacitate de 20 de litri și este realizată din oțel acoperit cu smalț, oferind o suprafață durabilă și neaderentă. Este potrivită pentru gătit cantități mari de mâncare, catering sau conservare de legume și fructe. Poate fi utilizată pe toate tipurile de aragazuri, inclusiv cu inducție, și în cuptor.

  • Potrivită pentru toate tipurile de aragazuri, inclusiv inducție
  • Suprafață durabilă și nepericuloasă, ușor de întreținut
  • Volum mare (20L) ideal pentru gătit cantități mari sau conservare

Descoperă similar cu Oală emailată Orion BROWN Lem, 20 l

Oală din fontă LAVA Metal , diametru 10 cm, verde, 0,35 l

Oala din fontă LAVA Metal are un diametru de 10 cm și o capacitate de 0,35 litri, fiind disponibilă în culoarea verde. Este fabricată din fontă de înaltă calitate cu grosimi de 5 mm la fund și 4 mm la pereți, oferind o bună reținere a căldurii. Înălțimea totală cu capac este de 7 cm.

  • Construită din fontă de înaltă calitate pentru durabilitate excepțională
  • Capacitate excelentă de reținere a căldurii, menținând temperatura alimentelor
  • Suprafață netedă și construcție precisă pentru rezultate culinare superioare
  • Design compact (diametru 10 cm) ideal pentru porții mici și sosuri

Descoperă similar cu Oală din fontă LAVA Metal , diametru 10 cm, verde, 0,35 l

Oală Orion cu capac din sticlă Grande, diametru 20cm, 2,3 l

Oala Orion Grande cu diametrul de 20 cm și capacitate de 2,3 litri este confecționată din aluminiu cu suprafață antiaderentă Pfluon Granit. Este potrivită pentru toate tipurile de plite, inclusiv inducție, și poate fi utilizată în cuptor fără capac. Capacul din sticlă include un orificiu pentru evacuarea aburului în exces.

  • Suprafață antiaderentă Pfluon Granit de înaltă calitate
  • Compatibilă cu toate tipurile de plite, inclusiv inducție
  • Capac din sticlă cu orificiu pentru evacuarea aburului
  • Utilizare multifuncțională (gătit, prăjit, coacere în cuptor)

Descoperă similar cu Oală Orion cu capac din sticlă Grande, diametru 20cm, 2,3 l

Oală fontă Berlinger Haus BurgundyLine, cu capac , 26 cm

Oala din fontă Berlinger Haus BurgundyLine, cu diametrul de 26 cm, este un vas durabil și rezistent. Materialul asigură o acumulare și transmitere excelentă a căldurii, permițând gătitul economic. Produsul este potrivit pentru utilizare în cuptor și pe plite cu inducție, cu respectarea instrucțiunilor de încălzire progresivă.

  • Construită din fontă robustă pentru o durată de viață extrem de lungă
  • Excelentă acumulare și distribuție a căldurii pentru gătit economic
  • Rezistentă la coroziune, ardere și potrivită pentru cuptoare până la 280°C

Descoperă similar cu Oală fontă Berlinger Haus BurgundyLine, cu capac , 26 cm

Oală din oțel inoxidabil cu capac Orion Anett8,2 l, 8,2 l

Oala din oțel inoxidabil Orion Anett cu capac are o capacitate de 8,2 litri și este fabricată din oțel inoxidabil 18/10. Designul cu fund sandwich termo-acumulativ asigură o distribuție uniformă a căldurii și economisirea energiei. Suprafața lustruită facilitează curățarea și întreținerea.

  • Fabricată din oțel inoxidabil 18/10 de înaltă calitate
  • Fund sandwich termo-acumulativ pentru gătire rapidă și economică
  • Suprafață lustruită care împiedică acumularea de murdărie
  • Capac inclus pentru prepararea integrală a mâncărurilor

Descoperă similar cu Oală din oțel inoxidabil cu capac Orion Anett8,2 l, 8,2 l

Cratiță din inox Kitchisimo cu capac Chef, 5 l, 24 cm

Cratița Kitchisimo din oțel inoxidabil are o capacitate de 5 litri și diametrul de 24 cm. Este echipată cu un capac din oțel inoxidabil și fund dublu pentru distribuție eficientă a căldurii. Produsul este compatibil cu aragazurile cu inducție, gaz, ceramice și electrice, iar mânerele fixate cu nituri asigură o manipulare sigură.

  • Realizată din oțel inoxidabil de înaltă calitate cu fund dublu pentru distribuție uniformă a căldurii
  • Capac din oțel inoxidabil rezistent cu găuri pentru scurgerea aburului, potrivit și pentru cuptor
  • Mânere fixate ferm cu nituri care nu se încălzesc excesiv și compatibilitate cu toate tipurile de aragazuri

Descoperă similar cu Cratiță din inox Kitchisimo cu capac Chef, 5 l, 24 cm

Oală cu capac Tescoma VISION, 28 cm, 28 cm

Oala Tescoma VISION, cu diametrul de 28 cm, este un ustensil de bucătărie din oțel inoxidabil, proiectat pentru uz atât profesional, cât și casnic. Este dotată cu un capac de sticlă, un fund sandwich solid și mânere din oțel inoxidabil, oferind o experiență de gătit confortabilă. Produsul beneficiază de o garanție de 10 ani.

  • Fabricată din oțel inoxidabil de calitate superioară pentru durabilitate
  • Capac de sticlă și mânere din oțel inoxidabil pentru o utilizare ușoară
  • Fund solid tip sandwich care asigură o distribuție uniformă a căldurii
  • Garanție extinsă de 10 ani pentru siguranță pe termen lung

Descoperă similar cu Oală cu capac Tescoma VISION, 28 cm, 28 cm

Grilă pentru grătar Orion, crom, 32 x 23 cm, L

Grilă Orion din sârmă cromată, cu dimensiuni de 32 x 23 cm, pentru grătar. Se potrivește în tăvi de copt de diferite dimensiuni, inclusiv modelele Grande. Permite prepararea fripturii crocante prin evaporarea aburului parfumat, fără contact direct cu grăsimea.

  • Se potrivește în tăvi de diferite dimensiuni, inclusiv tăvile Grande
  • Permite prepararea fripturii crocante fără contact direct cu grăsimea
  • Aburul evaporat cu mirodenii îmbunătățește aroma cărnii
  • Construită din sârmă cromată, durabilă și ușor de curățat

Descoperă similar cu Grilă pentru grătar Orion, crom, 32 x 23 cm, L

Set de oale inox Banquet Swing Small, 4 piese, S

Setul contine doua oale din inox cu capace din sticla rezistenta, cu capacitati de 1,9 litri si 3,6 litri. Vasele sunt fabricate din otel inoxidabil cu suprafata lucioasa si au baza multicompozit pentru distributie uniforma a caldurii. Sunt compatibile cu toate sursele de caldura si pot fi spalate in masina de spalat vase.

  • Fabricate din otel inoxidabil cu suprafata lucioasa in interior si exterior
  • Capace din sticla rezistenta cu orificii pentru abur pentru control optim al gatitului
  • Compatibile cu toate sursele de caldura si pot fi spalate in masina de spalat vase
  • Manere prinse prin insurubare pentru fixare sigura

Descoperă similar cu Set de oale inox Banquet Swing Small, 4 piese, S

Oală inox Orion Stock, cu capac, 22 l, 22 l

Oala din inox Orion Stock are o capacitate de 22 de litri și este dotată cu capac. Este fabricată din oțel inoxidabil 18/10 și dispune de un fund sandviș cu proprietăți de acumulare termică. Înălțimea produsului fără capac este de 31 cm.

  • Fabricată din oțel inoxidabil de înaltă calitate 18/10
  • Fund sandviș cu acumulare termică pentru economie de energie
  • Suprafață lustruită care împiedică depunerea impurităților
  • Potrivită pentru gătit fără grăsimi și păstrarea nutrienților

Descoperă similar cu Oală inox Orion Stock, cu capac, 22 l, 22 l

Oală din inox cu capac Kitchisimo Chef, 4,7 l, 20 cm

Oala Kitchisimo Chef este confecționată din oțel inoxidabil de calitate, cu un capac inoxidabil robust și găuri pentru evacuarea aburului. Are un fund dublu care asigură o distribuție uniformă a căldurii și menține temperatura pentru o perioadă mai lungă. Este compatibilă cu toate tipurile de aragaz, poate fi utilizată în cuptor și este ușor de întreținut, fiind spălabilă în mașina de vase.

  • Realizată din oțel inoxidabil de înaltă calitate, cu capac inoxidabil indestructibil și găuri pentru scurgerea aburului.
  • Fund dublu care distribuie căldura uniform și o păstrează mai mult timp, potrivită pentru toate tipurile de aragaz, inclusiv inducție.
  • Mânere solide fixate cu nituri care nu se încălzesc excesiv, sigură pentru utilizare în cuptor și spălare în mașina de vase.

Descoperă similar cu Oală din inox cu capac Kitchisimo Chef, 4,7 l, 20 cm

Set de oale inox Banquet Swing Big, 4 piese, L

Setul conține două oale din oțel inoxidabil cu capace din sticlă rezistentă. Vasele au capacități de 2,6 litri și 4,1 litri, cu diametre de 18 cm și respectiv 22 cm. Sunt compatibile cu toate sursele de căldură și pot fi spălate în mașina de vase.

  • Fabricate din oțel inoxidabil cu suprafață lucioasă, ușor de întreținut și pot fi spălate în mașina de vase
  • Capace din sticlă rezistentă cu orificii pentru aburi, pentru un control precis al gătitului
  • Compatibile cu toate sursele de căldură, inclusiv plitele cu inducție
  • Mânere din inox prinse prin înșurubare pentru o fixare sigură

Descoperă similar cu Set de oale inox Banquet Swing Big, 4 piese, L

Oală cu capac inox Orion STOCK, 11 l, 11 l

Oala cu capac din inox Orion STOCK are o capacitate de 11 litri și o înălțime de 54 cm fără capac. Este fabricată din oțel inoxidabil 18/10 cu fund sandwich pentru acumulare termică și economie de energie. Suprafața lustruită asigură igiena și întreținerea ușoară, fiind compatibilă cu toate tipurile de plite și mașina de spălat vase.

  • Fabricată din oțel inoxidabil de înaltă calitate 18/10
  • Fund sandwich cu proprietăți de acumulare termică pentru economie de energie
  • Suprafață interioară și exterioară lustruită pentru întreținere ușoară
  • Compatibilă cu toate tipurile de plite, cuptoare și mașina de spălat vase

Descoperă similar cu Oală cu capac inox Orion STOCK, 11 l, 11 l

Oală din inox cu capac Kitchisimo Chef, 8,6 l, 24 cm

Oala Kitchisimo Chef din oțel inoxidabil are o capacitate de 8,6 litri și diametrul de 24 cm. Este echipată cu un capac inoxidabil cu găuri pentru scurgerea aburului și un fund dublu pentru distribuția uniformă a căldurii. Produsul este compatibil cu toate tipurile de aragaz, poate fi utilizat în cuptor și este potrivit pentru spălarea în mașina de vase.

  • Realizată din oțel inoxidabil de înaltă calitate cu capac inoxidabil indestructibil
  • Fund dublu care distribuie căldura uniform și păstrează căldura mai mult timp
  • Compatibilă cu toate tipurile de aragaz (inducție, gaz, vitroceramică, electric) și cuptor
  • Mânere solide fixate cu nituri care nu se încălzesc excesiv

Descoperă similar cu Oală din inox cu capac Kitchisimo Chef, 8,6 l, 24 cm

Oală inox Banquet Living, 4,3 l, 4,3 l

Oala din inox Banquet Living are un volum de 4.3 litri și un capac din sticlă cu mâner din inox. Este potrivită pentru toate tipurile de surse de gătit, inclusiv inducția. Acest produs este un accesoriu esențial pentru orice bucătărie.

  • Capac din sticlă cu mâner din inox
  • Compatibilă cu toate sursele de gătit, inclusiv inducția
  • Volum generos de 4.3 litri

Descoperă similar cu Oală inox Banquet Living, 4,3 l, 4,3 l

Set de oale din inox APETIT, 10 piese

Setul Apetit cu 10 piese include cratițe și oale din oțel inoxidabil, cu capace din sticlă. Produsele pot fi spălate în mașina de spălat vase, dar programele lungi pot lăsa urme permanente. Setul nu este compatibil cu plitele cu inducție.

  • Fabricat din oțel inoxidabil rezistent la șocuri termice
  • Capace din sticlă cu orificii pentru evacuarea aburului
  • Mânere ergonomice și rezistente la căldură

Descoperă similar cu Set de oale din inox APETIT, 10 piese

Set oale din inox Florina POLPO 8 piese,

Setul Florina POLPO cu 8 piese este compus din patru oale cu capac, fabricate din otel inoxidabil 201. Acestea au baza cu 3 straturi pentru eficienta termica si margini profilate pentru turnare fara stropire. Setul include oale cu volume de 1,3 L, 1,8 L, 2,5 L si 4,5 L, potrivite pentru gatitul zilnic.

  • Fabricate din otel inoxidabil 201 de inalta calitate, durabile si rezistente la coroziune
  • Baza cu 3 straturi pentru incalzire rapida si economisire de energie
  • Manere nituite din otel inoxidabil si capac din sticla calita cu ventilator de aburi
  • Margine special profilata pentru turnare precisa fara stropire

Descoperă similar cu Set oale din inox Florina POLPO 8 piese,

Set oale din inox Florina POLPO 8 piese

Setul Florina POLPO cu 8 piese include 4 oale din oțel inoxidabil 201, fiecare cu capac din sticlă și marcaj interior pentru măsurare. Oalele sunt durabile, rezistente la coroziune și au dimensiuni variate de la 1,3 litri la 4,5 litri. Acest set este conceput pentru uz zilnic în bucătărie.

  • Fabricate din oțel inoxidabil 201 de înaltă calitate, durabile și rezistente la coroziune.
  • Capace din sticlă cu orificiu de aerisire pentru aburi, permițând vizualizarea conținutului în timpul gătitului.
  • Marcaj interior pentru măsurarea apei, util în special pentru prepararea supei.
  • Set complet de 4 oale cu capacități și dimensiuni variate, potrivite pentru gătitul zilnic.

Descoperă similar cu Set oale din inox Florina POLPO 8 piese

Oală de paste Orion Anett, 3 piese, din inox, 6 l

Setul Anett include o oală principală, o oală perforată pentru abur și un capac cu orificiu de degajare. Este fabricat din oțel inoxidabil de calitate și are o capacitate de 6 litri. Produsul este potrivit pentru fierbere convențională, la abur și poate fi utilizat pe orice tip de plită.

  • Set complet de 3 piese pentru gătit versatil
  • Construită din oțel inoxidabil durabil 18/10
  • Compatibilă cu toate tipurile de surse de căldură
  • Capacitate generoasă de 6 litri pentru preparate volume

Descoperă similar cu Oală de paste Orion Anett, 3 piese, din inox, 6 l

Set de oale de gătit Berlinger Haus 18 piese Burgundy Metallic Line

Setul Berlinger Haus Burgundy Metallic Line cuprinde 18 piese, inclusiv cratițe, tigăi și accesorii. Este fabricat din materiale fără substanțe nocive și are o suprafață antiaderentă durabilă. Setul este potrivit pentru toate tipurile de aragaz și permite stivuirea ușoară pentru depozitare.

  • Suprafață antiaderentă cu 3 straturi pentru gătit sănătos și curățare ușoară
  • Compatibil cu toate tipurile de aragaz, inclusiv inducție, și cuptorul până la 160°C
  • Mânere ergonomice antiderapante care rămân reci și capace din sticlă termorezistentă cu deschidere pentru abur
  • Bază TURBO din aluminiu forjat pentru încălzire rapidă și uniformă cu economie de energie

Descoperă similar cu Set de oale de gătit Berlinger Haus 18 piese Burgundy Metallic Line

Set de oale de gătit antiaderente 4Home Titanium din 7 piese

Setul este format din 7 piese din aluminiu turnat de înaltă calitate, cu o grosime de 4 mm pentru o distribuție excelentă a căldurii. Include o oală cu capac din sticlă de 24 cm (4,7 L), una de 20 cm (2,7 L), o oală joasă de 26 cm (3,8 L) și o tigaie de 26 cm (2,5 L). Toate piesele au suprafață antiaderentă întărită cu titan, sunt compatibile cu plitele de inducție și se pot spăla în mașina de vase.

  • Suprafață antiaderentă întărită cu titan pentru rezistență extremă la zgârieturi și uzură
  • Distribuție uniformă și eficientă a căldurii datorită aluminiului turnat de 4 mm și bazei pentru inducție
  • Sigur și sănătos, fără PFOA, ideal pentru gătit cu puțină grăsime la temperaturi ridicate
  • Design ergonomic cu mânere confortabile și întreținere ușoară, potrivit pentru spălat în mașina de vase

Descoperă similar cu Set de oale de gătit antiaderente 4Home Titanium din 7 piese

Lamart LTB2418 oală Leger 24 cm, inox

Oala Leger Lamart LTB2418 de 24 cm este realizată din oțel inoxidabil de înaltă calitate, cu fund sandwich gros și mânere ergonomice. Include o scală de măsurare în interior și un capac cu orificiu pentru controlul aburului. Este potrivită pentru toate tipurile de plite, ușor de întreținut și beneficiază de o garanție de 3 ani.

  • Fabricată din oțel inoxidabil de calitate superioară
  • Fund sandwich extra gros pentru o distribuție uniformă a căldurii
  • Mânere ergonomice cu finisaj antiderapant din bakelit pentru prindere sigură
  • Capac inoxidabil cu orificiu pentru evacuarea aburului

Descoperă similar cu Lamart LTB2418 oală Leger 24 cm, inox

Beper BC510 oală pentru gătit lent 4,5 l

Oala digitală pentru gătit lent de 4,5 litri cu carcasă din oțel inoxidabil și vas interior din ceramică. Oferă trei setări de temperatură, un temporizator de până la 16 ore și opțiune de pornire întârziată. Vasul ceramic detașabil este lavabil în mașina de spălat vase, iar capacul din sticlă permite monitorizarea preparatelor.

  • Vas detasabil din ceramică, sigur pentru alimente și ușor de spălat în mașina de vase
  • Trei setări de temperatură (WARM, LOW, HIGH) și temporizator programabil până la 16 ore
  • Capac din sticlă pentru vizualizare și mânere răcite pentru siguranță la manipulare

Descoperă similar cu Beper BC510 oală pentru gătit lent 4,5 l

Florina Oală pentru gătit la abur 18 cm

Oala pentru gătit la abur Florina de 18 cm este realizată din oțel inoxidabil și are o capacitate de 2,4 litri. Este dotată cu un fund gros, mânere ergonomice și un capac cu orificiu pentru evacuarea aburului. Poate fi utilizată pe toate tipurile de aragaze și este compatibilă cu mașina de spălat vase.

  • Fabricată din oțel inoxidabil de calitate superioară cu fund gros
  • Mânere ergonomice și capac cu orificiu pentru controlul aburului
  • Compatibilă cu toate tipurile de aragaze (gaz, electric, vitroceramic, inducție)
  • Potrivită pentru mașina de spălat vase

Descoperă similar cu Florina Oală pentru gătit la abur 18 cm

Set veselă inox Altom Remo, 8 piese

Setul Remo este compus din 8 piese din oțel inoxidabil, destinate uzului zilnic. Include cratițe și oale cu dimensiuni variate, de la 1,3 la 4,7 litri, toate cu capace din sticlă. Este compatibil cu mașina de spălat vase, dar spălarea frecventă cu programe lungi poate afecta suprafața.

  • Fabricat din oțel inoxidabil durabil
  • Capace din sticlă cu orificiu pentru evacuarea aburului
  • Mânere din inox pentru un prins sigur
  • Compatibil cu mașina de spălat vase

Descoperă similar cu Set veselă inox Altom Remo, 8 piese

Castron inox Kela Athos, 20 cm

Castronul din inox Athos are o grosime a peretelui de 0,7 mm, oferind rezistenta si durabilitate. Este fabricat din inox, ceea ce il face igienic si usor de curatat. Este ideal pentru servirea si portionarea alimentelor in bucatarie.

  • Grosimea peretelui de 0,7 mm pentru rezistenta sporita
  • Material inox igienic si usor de intretinut
  • Potrivit pentru servirea si portionarea alimentelor

Descoperă similar cu Castron inox Kela Athos, 20 cm

Vase din inox Orion Anett, 10 piese

Setul Anett este format din 10 vase din otel inoxidabil 18/10 cu capace si manere din inox. Include cinci oale cu capacitati de la 1,9 la 6,2 litri, cu fund sandwich pentru acumulare termica. Suprafata lustruita asigura igiena si intretinere usoara.

  • Fabricat din otel inoxidabil de inalta calitate 18/10
  • Fund sandwich cu acumulare termica pentru economie de energie
  • Suprafata lustruita care impiedica depunerea impuritatilor
  • Pastreaza gustul natural si continutul de vitamine al alimentelor

Descoperă similar cu Vase din inox Orion Anett, 10 piese

Castron inox Orion GERMAN, 25 cm, 25 cm

Castronul din oțel inoxidabil Orion, cu diametrul de 25 cm, este un accesoriu de bucătărie durabil și versatil. Este proiectat pentru bătutul și frământarea aluatului, prepararea salatelor și păstrarea alimentelor. Materialul rezistent îl face potrivit pentru uz frecvent în gospodărie.

  • Material durabil din oțel inoxidabil
  • Versatil pentru bătut, frământat și preparat salate
  • Potrivit pentru păstrarea alimentelor în frigider

Descoperă similar cu Castron inox Orion GERMAN, 25 cm, 25 cm

Număr inox de casă 2, 2D plat

Număr de casă plat 2D fabricat din inox. Se montează prin lipire cu benzi dublu adezive incluse în pachet. Este potrivit pentru suprafețe netede și medii grosiere.

  • Fabricat din inox durabil și rezistent
  • Include benzi dublu adezive pentru montare rapidă
  • Design plat 2D, potrivit pentru diverse suprafețe

Descoperă similar cu Număr inox de casă 2, 2D plat

Set 4 boluri inox Florina

Setul conține 4 boluri din inox cu diametre de 12 cm, 14 cm, 16 cm și 18 cm. Bolurile sunt potrivite pentru transportul și depozitarea alimentelor. Capacitățile lor variate și designul suprapus facilitează organizarea în bucătărie.

  • Set universal de 4 boluri din inox pentru transportul și depozitarea alimentelor.
  • Bolurile pot fi suprapuse ușor pentru economisirea spațiului în bucătărie.
  • Fiecare bol este echipat cu un capac de plastic pentru siguranță și etanșeitate.

Descoperă similar cu Set 4 boluri inox Florina

Castron inox Orion GERMAN, 29,5 cm, 29,5 cm

Castronul din oțel inoxidabil Orion are un diametru de 29,5 cm. Este proiectat pentru bătutul și frământarea aluatului, prepararea salatelor și păstrarea alimentelor. Materialul durabil îl face potrivit pentru uz intensiv în bucătărie.

  • Material durabil din oțel inoxidabil
  • Multifuncțional pentru bătut, frământat și preparat
  • Potrivit pentru păstrarea alimentelor în frigider

Descoperă similar cu Castron inox Orion GERMAN, 29,5 cm, 29,5 cm

Ceainic inox Orion ANETT, 1,2 l, S

Acest ceainic din inox are un volum util de 0,9 litri și o gură largă. Este compatibil cu toate tipurile de plite, inclusiv cu inducție, datorită fundului plat. Se recomandă umplerea până la jumătate pentru a preveni supraîncălzirea și curățarea periodică împotriva depunerilor de calcar.

  • Capac detașabil pentru umplere ușoară
  • Compatibil cu toate tipurile de plite, inclusiv cu inducție
  • Fund plat pentru încălzire uniformă și rapidă

Descoperă similar cu Ceainic inox Orion ANETT, 1,2 l, S

Castron inox Orion GERMAN, 21 cm, 21 cm

Castron din oțel inoxidabil Orion cu diametrul de 21 cm. Este potrivit pentru bătutul și frământarea aluatului, prepararea salatelor și păstrarea alimentelor. Produs durabil și multifuncțional pentru uz în bucătărie.

  • Material durabil din oțel inoxidabil
  • Multifuncțional pentru bătut, frământat și preparare salate
  • Potrivit pentru păstrarea alimentelor în frigider
  • Dimensiune practică de 21 cm

Descoperă similar cu Castron inox Orion GERMAN, 21 cm, 21 cm

Ploscă inox Banquet Akcent

Plosca din inox Banquet Akcent este proiectată pentru transportul sucurilor și băuturilor spirtoase. Forma sa o face un companion de încredere în călătorii. Este realizată din inox pentru durabilitate.

  • Material inox durabil și rezistent
  • Design ergonomic pentru călătorii
  • Potrivită pentru sucuri și băuturi spirtoase

Descoperă similar cu Ploscă inox Banquet Akcent

Castron inox Kela Athos, 18 cm

Castronul din inox Athos are o grosime a peretelui de 0.7 mm, oferind rezistenta si durabilitate. Este fabricat din inox, ceea ce il face igienic si usor de curatat. Produsul este potrivit pentru servirea si portionarea alimentelor in bucatarie.

  • Grosime perete de 0.7 mm pentru rezistenta sporita
  • Material inox igienic si usor de intretinut
  • Dimensiune potrivita pentru servire si portionare alimente

Descoperă similar cu Castron inox Kela Athos, 18 cm

Oală emailată cu capac Emalia Pleszew Rubinka, 20 cm, 3,7 l, diam. 20 cm

Oala emailată Rubinka de la Emalia Pleszew are o capacitate de 3,7 litri și un diametru de 20 cm. Este fabricată din oțel carbon acoperit cu email natural, fiind potrivită pentru prepararea mâncărurilor pentru copii și persoanele cu alergii. Produsul este compatibil cu toate sursele de încălzire și poate fi spălat în mașina de spălat vase.

  • Compatibilă cu toate tipurile de aragaz, inclusiv inducție
  • Email natural fără substanțe nocive, sigur pentru sănătate
  • Capac de sticlă pentru vizualizarea preparatelor
  • Material durabil din oțel carbon cu strat de email

Descoperă similar cu Oală emailată cu capac Emalia Pleszew Rubinka, 20 cm, 3,7 l, diam. 20 cm

Oală lentă Sencor SPR 5500SS

Oala lentă Sencor SPR 5500SS are un vas interior din aluminiu de 6 litri cu strat antiaderent fără PFOA. Este dotată cu temporizator Set & Forget, funcție Keep Warm și panou de control digital. Include o oală din inox pentru gătit la abur și are capac de sticlă durificată cu sistem de dublă blocare.

  • Vas interior din aluminiu de 3 mm cu strat antiaderent fără PFOA, ușor de curățat
  • Temporizator Set & Forget și funcție Keep Warm pentru gătit automat și menținere a temperaturii
  • Capac de sticlă durificată și sistem de dublă blocare pentru etanșeitate maximă
  • Include oală din inox pentru gătit la abur și are 5 niveluri reglabile de prăjire

Descoperă similar cu Oală lentă Sencor SPR 5500SS

Sufertaș Banquet Store Line, 4 piese, inox

Sufertașul Banquet Store Line este un set de 4 vase din inox, conceput pentru transportul alimentelor. Fiecare vas are o înălțime de 5,7 cm, iar setul complet măsoară 21,8 cm înălțime. Materialul are o grosime de 0,5 mm, asigurând durabilitate.

  • Set complet de 4 vase din inox durabil
  • Înălțime optimă de 5,7 cm per vas pentru porții generoase
  • Grosime material de 0,5 mm pentru rezistență sporită
  • Înălțime totală compactă de 21,8 cm pentru depozitare ușoară

Descoperă similar cu Sufertaș Banquet Store Line, 4 piese, inox

Oală emailată cu capac Emalia Pleszew Rubinka, 18 cm, 2,6 l, diam. 18 cm

Oala emailată Rubinka de la Emalia Pleszew, cu diametrul de 18 cm și capacitatea de 2,6 litri, este fabricată din oțel carbon acoperit cu email natural. Este compatibilă cu toate tipurile de aragaz, inclusiv inducție, și se poate spăla în mașina de spălat vase. Este recomandată pentru gătit sănătos, în special pentru copii și persoane cu alergii.

  • Potrivită pentru toate tipurile de aragaz, inclusiv inducție
  • Construită din oțel carbon acoperit cu email natural, fără substanțe nocive
  • Capac de sticlă pentru vizualizarea preparatelor în timpul gătitului
  • Se poate spăla în mașina de spălat vase

Descoperă similar cu Oală emailată cu capac Emalia Pleszew Rubinka, 18 cm, 2,6 l, diam. 18 cm

Oală emailată cu capac Emalia Pleszew Rubinka, 22 cm, 4,7 l, diam. 22 cm

Oala emailată Rubinka de 22 cm și 4,7 litri este fabricată din oțel carbon cu acoperire de email natural. Este potrivită pentru toate tipurile de aragaz, inclusiv inducție, și se recomandă pentru prepararea mâncărurilor pentru copii și persoanele cu alergii. Capacul de sticlă permite vizualizarea conținutului, iar produsul poate fi spălat în mașină de vase.

  • Compatibilă cu toate tipurile de aragaz, inclusiv inducție
  • Construcție din oțel carbon acoperit cu email natural, fără substanțe nocive
  • Capac de sticlă pentru monitorizarea preparatelor
  • Se poate spăla în mașină de spălat vase

Descoperă similar cu Oală emailată cu capac Emalia Pleszew Rubinka, 22 cm, 4,7 l, diam. 22 cm

Elo 90024 Basic Oală multifuncțională Cubus 32 x25 cm

Oala multifuncțională Cubus din aluminiu turnat are o capacitate de 4,3 litri și dimensiuni de 24x24 cm. Setul include capac grătar nervurat, accesoriu pentru aburire din oțel inoxidabil și capac din sticlă cu mâner special. Toate componentele sunt compatibile cu plitele cu inducție, cuptorul și mașina de spălat vase.

  • Înlocuiește 3 vase: oală clasică, tigaie grătar și recipient aburire
  • Suprafață antiaderentă ELODUR® fără PFAS pentru gătit sănătos
  • Compatibilă cu toate tipurile de plite (inclusiv inducție) și cuptorul
  • Ușor de curățat și potrivită pentru mașina de spălat vase

Descoperă similar cu Elo 90024 Basic Oală multifuncțională Cubus 32 x25 cm

Oală cu capac Florina Lava Stone MG, 24 cm, 4 l, gri, diam. 24 cm

Oala Florina Lava Stone MG de 24 cm este fabricată din aluminiu și acoperită cu până la 5 straturi de strat din piatră, oferind rezistență ridicată. Este compatibilă cu toate tipurile de aragaz, inclusiv inducție, și permite gătitul cu ustensile din diverse materiale fără risc de zgârieturi. Capacul din sticlă rezistentă la căldură și mânerele cu acoperire Soft Touch asigură o utilizare practică și sigură.

  • Se încălzește rapid și economisește energie
  • Suprafață extrem de rezistentă la zgârieturi și uzură
  • Mânere rămân reci la atingere datorită acoperirii Soft Touch
  • Se poate folosi pe toate tipurile de aragaz, inclusiv inducție

Descoperă similar cu Oală cu capac Florina Lava Stone MG, 24 cm, 4 l, gri, diam. 24 cm

Sucitor Tescoma din inox

Sucitorul Tescoma din inox este proiectat pentru aluat, cu o construcție robustă din inox de calitate și mânere din lemn. Suprafața sa din inox împiedică aluatul să se lipească, permițând o curățare simplă. Se recomandă spălarea manuală și uscarea, iar produsul beneficiază de o garanție de 3 ani.

  • Fabricat din inox de înaltă calitate pentru durabilitate
  • Mânere din lemn rezistent de Hevea brasiliensis pentru un confort sporit
  • Suprafața din inox previne lipirea aluatului, facilitând curățarea ușoară

Descoperă similar cu Sucitor Tescoma din inox

Oală cu capac Florina Master MG, 28 cm, 6,1 l, gri, diam. 28 cm

Oala Florina Master MG din aluminiu are un diametru de 28 cm și o capacitate de 6,1 litri, fiind compatibilă cu toate tipurile de aragaz, inclusiv cu inducție. Este dotată cu un capac din sticlă și un interior antiaderent, permițând gatitul sănătos și ușor de curățat. Mânerele practice nu se încălzesc, oferind siguranță în timpul utilizării.

  • Fabricată din aluminiu pentru încălzire rapidă și uniformă, economisind timp și energie.
  • Capac din sticlă rezistent care permite urmărirea preparatelor fără a deschide oala.
  • Interior cu strat antiaderent pentru gatit sănătos cu puțină grăsime și curățare ușoară.
  • Mânere ergonomice care nu se încălzesc, asigurând siguranță și confort în utilizare.

Descoperă similar cu Oală cu capac Florina Master MG, 28 cm, 6,1 l, gri, diam. 28 cm

Orion Oală sub presiune cu capac GRANDE, 26 cm

Oala sub presiune Orion cu capac Grande de 26 cm reduce consumul de energie și timpul de gătit prin minimizarea pierderii de abur. Capacul are o supapă de abur care asigură egalizarea presiunii și prevenirea suprapresiunii, permițând deschiderea în orice moment. Este fabricată din aluminiu cu suprafață antiaderentă internă și este potrivită pentru toate tipurile de plite, dar nu pentru cuptor.

  • Economisește până la 50% din energie și scurtează timpul de gătit
  • Capac cu supapă de abur pentru siguranță și egalizare constantă a presiunii
  • Compatibilă cu toate tipurile de plite (gaz, electrice, vitroceramice, inducție)
  • Suprafață antiaderentă cu două straturi pentru curățare ușoară

Descoperă similar cu Orion Oală sub presiune cu capac GRANDE, 26 cm

Oală sub presiune Tescoma ULTIMA DUO 4 și 6 l

Setul Tescoma ULTIMA DUO include două oale sub presiune din oțel inoxidabil de 4 și 6 litri cu capac universal. Sistemul permite controlul presiunii și oferă siguranță quadruplă, fiind potrivit pentru toate tipurile de aragaze. Accesoriile includ capac din sticlă și sită pentru abur, transformând setul într-o oală versatilă pentru gătit zilnic.

  • Set dublu cu vase de 4 și 6 litri pentru flexibilitate
  • Sistem de siguranță quadruplă și control al presiunii cu indicator
  • Compatibilă cu toate tipurile de aragaze, inclusiv inducție
  • Include capac din sticlă și sită pentru abur pentru utilizare versatilă

Descoperă similar cu Oală sub presiune Tescoma ULTIMA DUO 4 și 6 l

Castron din inox Orion ANETT, 12,5 cm

Castronul din oțel inoxidabil Orion ANETT de 12,5 cm este un vas versatil pentru prepararea sosurilor, beșamelului sau marinatelor. Este compatibil cu toate sursele de căldură și poate fi folosit și ca ceainic datorită pâlniei integrate. Baza sa groasă asigură o distribuție uniformă a căldurii și economisirea energiei.

  • Fabricat din oțel inoxidabil de înaltă calitate tip 304
  • Compatibil cu toate sursele de căldură, inclusiv plite cu inducție
  • Bază groasă pentru economisire eficientă a energiei
  • Poate fi spălat în mașină de spălat vase

Descoperă similar cu Castron din inox Orion ANETT, 12,5 cm