Unde diversitatea întâlnește valoarea - Katalo.ro
SAPHO XQ401 Suport pentru prosoape X-Square 35 cm,argintiu
Suportul elegant pentru prosoape va fi un accesoriu practic pentru orice baie. Se instalează prin găurire în perete sau prin lipire pe gresie. Nu sunt incluse nici kitul de fixare, nici adezivul.
Vezi și acestea odyssey o works red jailbird mni putter winn 35 rh
Set 2 doze din plastic Square, 1,5 l
Acest set practic de doze va fi foarte util în orice casă. Este potrivit pentru păstrarea mâncărurilor în frigider sau pentru transportul acestora. Setul conține 2 caserole transparente cu volum de 1,5 l și cu capace colorate. Ușor de întreținut. Se livrează în două variante coloristice ala capacelor, fără a fi posibilă o alegere.
Vezi și acestea odyssey o works red jailbird mini s putter winn 35 rh
Mushie Square Dinnerware Bowl bol Blush 2 buc
Mushie Square Dinnerware Bowl, 2 buc, Veselă pentru copii pentru copii, Mâncarea are un gust și mai bun dintr-un vas frumos. Vesela pentru copii Mushie Square Dinnerware Bowl este fabricată dintr-un material rezistent și de bună calitate, se spală ușor, iar designul său jucăuș este amuzant pentru copii, care vor sta la masă cu și mai multă plăcere. Caracteristici: material de calitate pentru a putea lua masa în siguranță produs potrivit pentru cuptorul cu microunde Ingrediente: plastic
Vezi și acestea odyssey putter versa rh 1 35
Vezi și acestea
- odyssey versa 9 putter rh 35
- odyssey o works 2 putter superstroke 2 0 35 rh
- odyssey o works red 2 ball putter 35 rh
- odyssey white hot pro 2 0 2b putter rh 35
- odyssey o works 1 putter superstroke 2 0 rh 35
- odyssey o works 9 putter superstroke 2 0 rh 35
- odyssey o works 9 putter superstroke 2 0 35 lh
- odyssey white hot pro 2 0 v line putter rh 35
- odyssey o works black 1 putter superstroke 2 0 35 rh
- odyssey white hot rx rh 1 putter 35
- odyssey white hot rx lh 1 putter 35
- plafoniera nice lamps square black 2
- plafoniera nice lamps square chrom 2
- odyssey works 17 rline cs ss pstl 35 rh
- superstroke odyssey slime 2 0 putter grip
- odyssey white hot rx 2 ball v line putter superstroke rh 35
- odyssey o works red 2 ball fang putter s winn 35 rh
- odyssey o works tour exo 7 putter superstroke 2 0 rh 35
- odyssey o works red 1 tank putter superstroke 2 0 35 rh
- odyssey o works 1 putter superstroke pistol rh 35
Nextime Vasco Square 3303ZW
Nextime Vasco Square 3303ZW
Descoperă similar cu Nextime Vasco Square 3303ZW
Bering Square Classic 14528-307
Bering Square Classic 14528-307
Descoperă similar cu Bering Square Classic 14528-307
Ghiveci plastic Ratolla Square, antracit
Ghiveciul RATOLLA SQUARE imită perfect împletitura de ratan și cu siguranță că va da viață oricărei camere, terase sau exteriorului casei. Este fabricat din plastic rezistent de calitate.
Descoperă similar cu Ghiveci plastic Ratolla Square, antracit
Tescoma Square Dessert Cutter Delícia
Cutterul de desert pătrat Delícia de la Tescoma este instrumentul ideal pentru prepararea deserturilor cu forme perfecte. Datorită sistemului unic de lame dreptunghiulare din oțel inoxidabil, puteți crea cu ușurință tăieturi egale, de formă pătrată, care uimesc nu numai prin forma lor, ci și prin precizie. Acest feliator vă permite să serviți deserturi dulci și sărate fără riscul de a deteriora alte porții - trebuie doar să strângeți mânerul, lamele se fixează și felia rămâne bine atașată, gata de transfer în farfurie.Feliatorul este fabricat din oțel inoxidabil premium și plastic de calitate, combinând durabilitatea cu o viață lungă. Este ușor de spălat și se poate spăla în mașina de spălat vase, astfel încât se curăță rapid și ușor după fiecare utilizare. Cu designul său elegant și dimensiunile practice, este ideal pentru oricine îi place să coacă și să-și servească creațiile cu perfecțiune și stil.Linia de produse Delícia este concepută pentru a face coacerea și gătitul mai ușoare pentru toată lumea, de la începători la profesioniști. Aceasta oferă o gamă largă de tăvi de copt, forme pentru prăjituri, torturi și pâine, disponibile în diferite forme, dimensiuni și materiale. Pe lângă forme, aceasta include și zeci de unelte de patiserie pentru a face prepararea dulciurilor și a produselor de patiserie sărate mai plăcută. Linia Delícia este alegerea ideală pentru oricine dorește să obțină rezultate de coacere perfecte cu echipamente practice și de calitate.Principalele avantaje ale produsului: Sistem de lame dreptunghiulare din oțel inoxidabil pentru tăieri pătrate uniforme Ușor de transportat bucata tăiată fără a deteriora patiseria din jur Fabricat din oțel inoxidabil premium și plastic durabil Se spală în mașina de spălat vase pentru o curățare ușoară Ideal pentru deserturi dulci și sărate Conținutul pachetului: 1x feliator de desert Tescoma DelíciaParametri și specificații: întreținere: se poate spăla în mașina de spălat vase material: plastic, oțel inoxidabil dimensiuni (l x î x p): 5,3 x 12,8 x 8,2 cm durata garanției: 3 ani
Descoperă similar cu Tescoma Square Dessert Cutter Delícia
Recipient ghiveci Rato Square, alb
Recipientele RATOLLA SQUARE imită perfect împletitura de ratan și cu siguranță că va da viață oricărei camere, terase sau exteriorului casei. Recipientele sunt confecţionate din plastic rezistent, de înaltă calitate.
Descoperă similar cu Recipient ghiveci Rato Square, alb
Recipient ghiveci Rato Square, alb
Recipientele RATOLLA SQUARE imită perfect împletitura de ratan și cu siguranță că va da viață oricărei camere, terase sau exteriorului casei. Sunt confecţionate din plastic rezistent, de înaltă calitate.
Descoperă similar cu Recipient ghiveci Rato Square, alb
Bering Square Classic 14533-000
Bering Square Classic 14533-000
Descoperă similar cu Bering Square Classic 14533-000
Future Time Square Red FT1010RD
Future Time Square Red FT1010RD
Descoperă similar cu Future Time Square Red FT1010RD
Ochelari de ciclism - LEGERE SQUARE
Transmisia luminii: 13% Filtru pentru lentile: Cat 3 Tip lentile: Oglindă Fără greutate. Fără limite. Dezvoltarea tehnologiei UltraCarbon™ pentru modelul Hypercraft® a dus la extinderea beneficiilor rezistenței și reducerii greutății sale în gama noastră Active Performance cu cele două noi modele Legere®. Utilizând aceleași tehnologii UltraCarbon™, am proiectat modelul Legere® pentru a fi noii ochelari de soare preferați de zi cu zi pentru sportivii activi și preocupați de stil. Silueta unisex a lentilelor cu un singur ecran este pusă în valoare de gravura detaliată din jurul perimetrului, oferindu-i un aspect unic, fiind în același timp atât de ușoare încât pare că nu purtați nimic. Nu simțiți nimic. Vedeți totul. -Desenați în California -Design cu ecran cu 2 baze fără rame pentru o potrivire ultralight și confortabilă -100% material proprietar UltraCarbon™ pentru o ramă durabilă, puternică și ușoară -100% protecție UV (UV400)- Acoperire a lentilelor rezistentă la zgârieturi de cea mai înaltă calitate -Lentilele hidrofobe și oleofobe resping apa, murdăria și uleiul -Montura TR90 durabilă, flexibilă și ușoară -Ultra-grip din cauciuc pentru nas și tâmple asigură o fixare sigură -Disponibilă cu lentile HiPER® care definesc contrastul -Ultra-lightweight de 17 grame, performanță activă cu greutate minimă -Lentile interschimbabile vândute separat -Se livrează cu o pungă de curățare din microfibră -Filtre categoria 1-3, transmisie a luminii 77%-10% EAN: 841269193115
Descoperă similar cu Ochelari de ciclism - LEGERE SQUARE
Ochelari de ciclism - LEGERE SQUARE
Transmisia luminii: 13% Filtru pentru lentile: Cat 3 Tip lentile: HiPER Fără greutate. Fără limite. Dezvoltarea tehnologiei UltraCarbon™ pentru modelul Hypercraft® a dus la extinderea beneficiilor rezistenței și reducerii greutății sale în gama noastră Active Performance cu cele două noi modele Legere®. Utilizând aceleași tehnologii UltraCarbon™, am proiectat modelul Legere® pentru a fi noii ochelari de soare preferați de zi cu zi pentru sportivii activi și preocupați de stil. Silueta unisex a lentilelor cu un singur ecran este pusă în valoare de gravura detaliată din jurul perimetrului, oferindu-i un aspect unic, fiind în același timp atât de ușoare încât pare că nu purtați nimic. Nu simțiți nimic. Vedeți totul. -Desenați în California -Design cu ecran cu 2 baze fără rame pentru o potrivire ultralight și confortabilă -100% material proprietar UltraCarbon™ pentru o ramă durabilă, puternică și ușoară -100% protecție UV (UV400)- Acoperire a lentilelor rezistentă la zgârieturi de cea mai înaltă calitate -Lentilele hidrofobe și oleofobe resping apa, murdăria și uleiul -Montura TR90 durabilă, flexibilă și ușoară -Ultra-grip din cauciuc pentru nas și tâmple asigură o fixare sigură -Disponibilă cu lentile HiPER® care definesc contrastul -Ultra-lightweight de 17 grame, performanță activă cu greutate minimă -Lentile interschimbabile vândute separat -Se livrează cu o pungă de curățare din microfibră -Filtre categoria 1-3, transmisie a luminii 77%-10% EAN: 841269193122
Descoperă similar cu Ochelari de ciclism - LEGERE SQUARE
Ochelari de ciclism - LEGERE SQUARE
Transmisia luminii: 13% Filtru pentru lentile: Cat 3 Tip lentile: HiPER Fără greutate. Fără limite. Dezvoltarea tehnologiei UltraCarbon™ pentru modelul Hypercraft® a dus la extinderea beneficiilor rezistenței și reducerii greutății sale în gama noastră Active Performance cu cele două noi modele Legere®. Utilizând aceleași tehnologii UltraCarbon™, am proiectat modelul Legere® pentru a fi noii ochelari de soare preferați de zi cu zi pentru sportivii activi și preocupați de stil. Silueta unisex a lentilelor cu un singur ecran este pusă în valoare de gravura detaliată din jurul perimetrului, oferindu-i un aspect unic, fiind în același timp atât de ușoare încât pare că nu purtați nimic. Nu simțiți nimic. Vedeți totul. -Desenați în California -Design cu ecran cu 2 baze fără rame pentru o potrivire ultralight și confortabilă -100% material proprietar UltraCarbon™ pentru o ramă durabilă, puternică și ușoară -100% protecție UV (UV400)- Acoperire a lentilelor rezistentă la zgârieturi de cea mai înaltă calitate -Lentilele hidrofobe și oleofobe resping apa, murdăria și uleiul -Montura TR90 durabilă, flexibilă și ușoară -Ultra-grip din cauciuc pentru nas și tâmple asigură o fixare sigură -Disponibilă cu lentile HiPER® care definesc contrastul -Ultra-lightweight de 17 grame, performanță activă cu greutate minimă -Lentile interschimbabile vândute separat -Se livrează cu o pungă de curățare din microfibră -Filtre categoria 1-3, transmisie a luminii 77%-10% EAN: 196261016758
Descoperă similar cu Ochelari de ciclism - LEGERE SQUARE
Ochelari de ciclism - LEGERE SQUARE
Transmisia luminii: 12% Filtru pentru lentile: Cat 3 Tip de lentilă: Bază Fără greutate. Fără limite. Dezvoltarea tehnologiei UltraCarbon™ pentru modelul Hypercraft® a dus la extinderea beneficiilor rezistenței și reducerii greutății sale în gama noastră Active Performance cu cele două noi modele Legere®. Utilizând aceleași tehnologii UltraCarbon™, am proiectat modelul Legere® pentru a fi noii ochelari de soare preferați de zi cu zi pentru sportivii activi și preocupați de stil. Silueta unisex a lentilelor cu un singur ecran este pusă în valoare de gravura detaliată din jurul perimetrului, oferindu-i un aspect unic, fiind în același timp atât de ușoare încât pare că nu purtați nimic. Nu simțiți nimic. Vedeți totul. -Desenați în California -Design cu ecran cu 2 baze fără rame pentru o potrivire ultralight și confortabilă -100% material proprietar UltraCarbon™ pentru o ramă durabilă, puternică și ușoară -100% protecție UV (UV400)- Acoperire a lentilelor rezistentă la zgârieturi de cea mai înaltă calitate -Lentilele hidrofobe și oleofobe resping apa, murdăria și uleiul -Montura TR90 durabilă, flexibilă și ușoară -Ultra-grip din cauciuc pentru nas și tâmple asigură o fixare sigură -Disponibilă cu lentile HiPER® care definesc contrastul -Ultra-lightweight de 17 grame, performanță activă cu greutate minimă -Lentile interschimbabile vândute separat -Se livrează cu o pungă de curățare din microfibră -Filtre categoria 1-3, transmisie a luminii 77%-10% EAN: 196261040463
Descoperă similar cu Ochelari de ciclism - LEGERE SQUARE
Ochelari de ciclism - LEGERE SQUARE
Transmisia luminii: 12% Filtru pentru lentile: Cat 3 Tip de lentilă: Bază Fără greutate. Fără limite. Dezvoltarea tehnologiei UltraCarbon™ pentru modelul Hypercraft® a dus la extinderea beneficiilor rezistenței și reducerii greutății sale în gama noastră Active Performance cu cele două noi modele Legere®. Utilizând aceleași tehnologii UltraCarbon™, am proiectat modelul Legere® pentru a fi noii ochelari de soare preferați de zi cu zi pentru sportivii activi și preocupați de stil. Silueta unisex a lentilelor cu un singur ecran este pusă în valoare de gravura detaliată din jurul perimetrului, oferindu-i un aspect unic, fiind în același timp atât de ușoare încât pare că nu purtați nimic. Nu simțiți nimic. Vedeți totul. -Desenați în California -Design cu ecran cu 2 baze fără rame pentru o potrivire ultralight și confortabilă -100% material proprietar UltraCarbon™ pentru o ramă durabilă, puternică și ușoară -100% protecție UV (UV400)- Acoperire a lentilelor rezistentă la zgârieturi de cea mai înaltă calitate -Lentilele hidrofobe și oleofobe resping apa, murdăria și uleiul -Montura TR90 durabilă, flexibilă și ușoară -Ultra-grip din cauciuc pentru nas și tâmple asigură o fixare sigură -Disponibilă cu lentile HiPER® care definesc contrastul -Ultra-lightweight de 17 grame, performanță activă cu greutate minimă -Lentile interschimbabile vândute separat -Se livrează cu o pungă de curățare din microfibră -Filtre categoria 1-3, transmisie a luminii 77%-10% EAN: 196261016765
Descoperă similar cu Ochelari de ciclism - LEGERE SQUARE
Ochelari de ciclism - LEGERE SQUARE
Transmisia luminii: 11% Filtru pentru lentile: Cat 3 Tip lentile: HiPER Fără greutate. Fără limite. Dezvoltarea tehnologiei UltraCarbon™ pentru modelul Hypercraft® a dus la extinderea beneficiilor rezistenței și reducerii greutății sale în gama noastră Active Performance cu cele două noi modele Legere®. Utilizând aceleași tehnologii UltraCarbon™, am proiectat modelul Legere® pentru a fi noii ochelari de soare preferați de zi cu zi pentru sportivii activi și preocupați de stil. Silueta unisex a lentilelor cu un singur ecran este pusă în valoare de gravura detaliată din jurul perimetrului, oferindu-i un aspect unic, fiind în același timp atât de ușoare încât pare că nu purtați nimic. Nu simțiți nimic. Vedeți totul. -Desenați în California -Design cu ecran cu 2 baze fără rame pentru o potrivire ultralight și confortabilă -100% material proprietar UltraCarbon™ pentru o ramă durabilă, puternică și ușoară -100% protecție UV (UV400)- Acoperire a lentilelor rezistentă la zgârieturi de cea mai înaltă calitate -Lentilele hidrofobe și oleofobe resping apa, murdăria și uleiul -Montura TR90 durabilă, flexibilă și ușoară -Ultra-grip din cauciuc pentru nas și tâmple asigură o fixare sigură -Disponibilă cu lentile HiPER® care definesc contrastul -Ultra-lightweight de 17 grame, performanță activă cu greutate minimă -Lentile interschimbabile vândute separat -Se livrează cu o pungă de curățare din microfibră -Filtre categoria 1-3, transmisie a luminii 77%-10% EAN: 196261041705
Descoperă similar cu Ochelari de ciclism - LEGERE SQUARE
Ochelari de ciclism - LEGERE SQUARE
Transmisia luminii: 15% Filtru pentru lentile: Cat 3 Tip lentile: Smoke Fără greutate. Fără limite. Dezvoltarea tehnologiei UltraCarbon™ pentru modelul Hypercraft® a condus la extinderea beneficiilor rezistenței și economiei de greutate în gama noastră Active Performance cu cele două noi modele Legere®. Utilizând aceleași tehnologii UltraCarbon™, am proiectat modelul Legere® pentru a fi noii ochelari de soare preferați de zi cu zi pentru sportivii activi și preocupați de stil. Silueta unisex a lentilelor cu un singur ecran este pusă în valoare de gravura detaliată din jurul perimetrului, oferindu-i un aspect unic, fiind în același timp atât de ușoare încât pare că nu purtați nimic. Nu simțiți nimic. Vedeți totul. -Desenați în California -Design cu ecran cu 2 baze fără rame pentru o potrivire ultralight și confortabilă -100% material proprietar UltraCarbon™ pentru o ramă durabilă, puternică și ușoară -100% protecție UV (UV400)- Acoperire a lentilelor rezistentă la zgârieturi de cea mai înaltă calitate -Lentilele hidrofobe și oleofobe resping apa, murdăria și uleiul -Montura TR90 durabilă, flexibilă și ușoară -Ultra-grip din cauciuc pentru nas și tâmple asigură o fixare sigură -Disponibilă cu lentile HiPER® care definesc contrastul -Ultra-lightweight de 17 grame, performanță activă cu greutate minimă -Lentile interschimbabile vândute separat -Se livrează cu o pungă de curățare din microfibră -Filtre categoria 1-3, transmisie a luminii 77%-10% EAN: 196261040456
Descoperă similar cu Ochelari de ciclism - LEGERE SQUARE
Ochelari de ciclism - LEGERE SQUARE
Transmisia luminii: 15% Filtru pentru lentile: Cat 3 Tip lentile: Smoke Fără greutate. Fără limite. Dezvoltarea tehnologiei UltraCarbon™ pentru modelul Hypercraft® a condus la extinderea beneficiilor rezistenței și economiei de greutate în gama noastră Active Performance cu cele două noi modele Legere®. Utilizând aceleași tehnologii UltraCarbon™, am proiectat modelul Legere® pentru a fi noii ochelari de soare preferați de zi cu zi pentru sportivii activi și preocupați de stil. Silueta unisex a lentilelor cu un singur ecran este pusă în valoare de gravura detaliată din jurul perimetrului, oferindu-i un aspect unic, fiind în același timp atât de ușoare încât pare că nu purtați nimic. Nu simțiți nimic. Vedeți totul. -Desenați în California -Design cu ecran cu 2 baze fără rame pentru o potrivire ultralight și confortabilă -100% material proprietar UltraCarbon™ pentru o ramă durabilă, puternică și ușoară -100% protecție UV (UV400)- Acoperire a lentilelor rezistentă la zgârieturi de cea mai înaltă calitate -Lentilele hidrofobe și oleofobe resping apa, murdăria și uleiul -Montura TR90 durabilă, flexibilă și ușoară -Ultra-grip din cauciuc pentru nas și tâmple asigură o fixare sigură -Disponibilă cu lentile HiPER® care definesc contrastul -Ultra-lightweight de 17 grame, performanță activă cu greutate minimă -Lentile interschimbabile vândute separat -Se livrează cu o pungă de curățare din microfibră -Filtre categoria 1-3, transmisie a luminii 77%-10% EAN: 841269193085
Descoperă similar cu Ochelari de ciclism - LEGERE SQUARE
Liu Jo Glamour Square TLJ1557
Liu Jo Glamour Square TLJ1557
Descoperă similar cu Liu Jo Glamour Square TLJ1557
Bulova Sutton Square Automatic 98A308
Bulova Sutton Square Automatic 98A308
Descoperă similar cu Bulova Sutton Square Automatic 98A308
Citizen Square Eco-Drive EW5590-62A
Citizen Square Eco-Drive EW5590-62A
Descoperă similar cu Citizen Square Eco-Drive EW5590-62A
Găleată Orion UH Square 12 l
Găleata pătrată cu gură de scurgere este utilă pentru orice lucrare de curățenie. Datorită dimensiunii sale ideale, o puteți folosi pentru curățarea spațiilor mici, băi, toalete. De asemenea, este utilă pentru curățarea ferestrelor, curățarea ramei cu apă și detergent. Datorită mânerului, puteți transporta și fructele și legumele din grădină sau livadă, le puteți curăța și le puteți pregăti pentru conserve. Poate fi folosită pentru a transporta apă pentru animalele de companie sau pentru a uda ghivecele din terasă. Această găleată mai mică este fabricată din plastic PP și are în interior o scală marcată, în trepte de 1 litru până la 11 litri. Este disponibilă în două culori (gri, bej), fără selecție. .
Descoperă similar cu Găleată Orion UH Square 12 l
Recipient ghiveci Rato Square, maro închis
Recipientele RATOLLA SQUARE imită perfect împletitura de ratan și cu siguranță că va da viață oricărei camere, terase sau exteriorului casei. Recipientele sunt confecţionate din plastic rezistent, de înaltă calitate.
Descoperă similar cu Recipient ghiveci Rato Square, maro închis
farul din spate - BLINDER MINI SQUARE
Cele mai mari vin în pachete mici, iar acest lucru a fost făcut din nou cu noul Blinder Mini. Cu noua tehnologie COB, Blinder Mini din spate are o putere uimitoare de 30 de lumeni pentru a vă asigura că sunteți vizibil și în siguranță în orice condiții de iluminare. Dispune de o varietate de modele care fac din acest Blinder Mini una dintre cele mai individuale lumini KNOG de până acum, mai ales pentru dimensiunile sale mici, dar puternice.Blinder Mini are încărcare USB integrată și o autonomie incredibilă de 60 de ore de funcționare atunci când se utilizează modul flash eco. Se potrivește, de asemenea, pentru genți de șa aero. 30 lumeni7 moduriViața maximă a bateriei 12 ore100% IP67 rezistent la apăÎncărcare USBBaterie: tehnologie LiPoDimensiuni: 40 mm x 33 mm x 31 mmGreutate: 17 g EAN: 9328389030687
Descoperă similar cu farul din spate - BLINDER MINI SQUARE
Preș Square, 45 x 70 cm
Preșul Square, de culoare neagră elegantă, cu un model subtil, vă scutește de multă muncă de curățenie și, în plus, arată bine. Veți aprecia caracterul său practic maxim. Combinația dintre materialul PVC și fibra de polipropilenă oferă o absorbție mare și, ulterior, o întreținere ușoară. Stratul inferior antiderapant previne alunecarea pe podea. Conceput pentru utilizare în interior și în exterior.
Descoperă similar cu Preș Square, 45 x 70 cm
farul din față - BLINDER MINI SQUARE
Cele mai mari vin în pachete mici, iar acest lucru a fost făcut din nou cu noul Blinder Mini. Dispunând de noua tehnologie COB, Blinder Mini din față are o putere uimitoare de 50 de lumeni pentru a vă asigura că sunteți vizibil și în siguranță în orice condiții de iluminare. Dispune de o varietate de modele care fac din acest Blinder Mini una dintre cele mai individuale lumini KNOG de până acum, mai ales pentru dimensiunile sale mici, dar puternice.Blinder Mini are încărcare USB integrată și o autonomie incredibilă de 60 de ore de funcționare atunci când se utilizează modul flash eco. De asemenea, se potrivește și la genți de șa aero. 50 lumeni7 moduriViața maximă a bateriei 12 ore100% IP67 rezistent la apăÎncărcare USBBaterie: tehnologie LiPoDimensiuni: 40 mm x 33 mm x 31 mmGreutate: 17 g EAN: 9328389030649
Descoperă similar cu farul din față - BLINDER MINI SQUARE
SAPHO XQ202 X-Square cârlig pătrat
Cârligul elegant va fi un accesoriu practic pentru orice baie. Se instalează prin găurire în perete sau prin lipire pe gresie.Nu sunt incluse nici kitul de fixare, nici adezivul.
Descoperă similar cu SAPHO XQ202 X-Square cârlig pătrat
Ochelari de ciclism - KONNOR AVIATOR SQUARE
Transmisia luminii: 12% Filtru pentru lentile: Cat 3 Tip lentile: Oglindă Vă prezentăm Konnor: Inspirație clasică. Performanță modernă. O reinterpretare modernă a clasicului aviator, Konnor prezintă o lentilă pătrată sofisticată cu o punte dublă puternică pentru confort și durabilitate optime. O trimitere solidă către piloții anilor '50 din peloton, rama TR90 cu 6 baze include plăcuțe ultra-grip pentru nas și tâmple pentru o potrivire elegantă și confortabilă. -Tratamentul hidrofobic și oleofobic al lentilelor respinge apa, murdăria și uleiul -Disponibil cu lentile HiPER® care definesc contrastul și lentile PEAKPOLAR - Acoperire a lentilelor rezistentă la zgârieturi de cea mai înaltă calitate -Protecție UV completă cu spectru complet, inclusiv lungimi de undă UVA, UVB și UV400 -Templele și vârfurile nasului din cauciuc ultra-grip încrustat asigură o fixare sigură -Include o husă de curățare 100%® din microfibră -Confort ultra ușor - Curba lentilelor cu 6 baze -Frame este gata de prescripție medicală EAN: 841269157759
Descoperă similar cu Ochelari de ciclism - KONNOR AVIATOR SQUARE
Ochelari de ciclism - KONNOR AVIATOR SQUARE
Transmisia luminii: 24% Filtru lentile: Cat 2 Tip lentile: HiPER Vă prezentăm Konnor: Inspirație clasică. Performanță modernă. O reinterpretare modernă a clasicului aviator, Konnor prezintă o lentilă pătrată sofisticată cu un pod dublu puternic pentru confort și durabilitate optime. O trimitere solidă către piloții anilor '50 din peloton, rama TR90 cu 6 baze include plăcuțe ultra-grip pentru nas și tâmple pentru o potrivire elegantă și confortabilă. -Tratamentul hidrofobic și oleofobic al lentilelor respinge apa, murdăria și uleiul -Disponibil cu lentile HiPER® care definesc contrastul și lentile PEAKPOLAR - Acoperire a lentilelor rezistentă la zgârieturi de cea mai înaltă calitate -Protecție UV completă cu spectru complet, inclusiv lungimi de undă UVA, UVB și UV400 -Templele și vârfurile nasului din cauciuc ultra-grip încrustat asigură o fixare sigură -Include o husă de curățare 100%® din microfibră -Confort ultra ușor - Curba lentilelor cu 6 baze -Frame este gata de prescripție medicală EAN: 841269157735
Descoperă similar cu Ochelari de ciclism - KONNOR AVIATOR SQUARE
SAPHO XQ203 Cârlig X-Square, argintiu
Cârligul elegant va fi un accesoriu practic pentru orice baie. Se instalează prin găurire în perete sau prin lipire pe gresie.Nu sunt incluse nici kitul de fixare, nici adezivul.
Descoperă similar cu SAPHO XQ203 Cârlig X-Square, argintiu
MPM Quality Classic Square - A E01.4234.00
Ceasul nu are capac pentru baterie.
Descoperă similar cu MPM Quality Classic Square - A E01.4234.00
MPM Quality Classic Square - C E01.4234.90
Ceasul nu are capac pentru baterie.
Descoperă similar cu MPM Quality Classic Square - C E01.4234.90
Pătură Square maro , 125 x 150 cm
Pătura Square este sinonimă cu confortul și căldura. Fabricată din material moale și confortabil, această pătură este ideală pentru serile răcoroase în care vrei să te cuibărești și să te relaxezi. Este ușoară, dar suficient de caldă pentru a vă menține la căldură în timpul lunilor de iarnă. Designul său elegant și opțiunile de culori diferite o fac să se potrivească ușor în orice interior, fie că o folosiți în camera de zi, în dormitor sau pe terasă. Pătura moale este, de asemenea, un cadou excelent pentru cei dragi, care îi vor aprecia calitatea și confortul. În plus, este ușor de întreținut, ceea ce o face un accesoriu practic și elegant pentru casa dvs.
Descoperă similar cu Pătură Square maro , 125 x 150 cm
Pernă Square bej , 45 x 45 cm
Perna Square este un accesoriu moale și confortabil care aduce confort și stil oricărui interior. Este fabricată din materiale de calitate care asigură o durată lungă de viață și o senzație plăcută. Perna este ideală pentru relaxare, lectură sau vizionarea TV. Designul său elegant și opțiunile de culori diferite o fac ușor de integrat în orice spațiu, fie că este vorba de o cameră de zi, dormitor sau birou. În plus, este ușor de întreținut, ceea ce o face un plus practic și estetic pentru casa dvs.
Descoperă similar cu Pernă Square bej , 45 x 45 cm
Pătură Square bej , 125 x 150 cm
Pătura Square este sinonimă cu confortul și căldura. Fabricată din material moale și confortabil, această pătură este ideală pentru serile răcoroase când doriți să vă cuibăriți și să vă relaxați. Este ușoară, dar suficient de caldă pentru a vă menține la căldură în timpul lunilor de iarnă. Designul său elegant și opțiunile de culori diferite o fac să se potrivească ușor în orice interior, fie că o folosiți în camera de zi, în dormitor sau pe terasă. Pătura moale este, de asemenea, un cadou excelent pentru cei dragi, care îi vor aprecia calitatea și confortul. În plus, este ușor de întreținut, ceea ce o face un accesoriu practic și elegant pentru casa dvs
Descoperă similar cu Pătură Square bej , 125 x 150 cm
Pernă Square verde , 45 x 45 cm
Perna Square este un accesoriu moale și confortabil care aduce confort și stil oricărui interior. Este fabricată din materiale de calitate care asigură o durată lungă de viață și o senzație plăcută. Perna este ideală pentru relaxare, lectură sau vizionarea TV. Designul său elegant și opțiunile de culori diferite o fac ușor de integrat în orice spațiu, fie că este vorba de o cameră de zi, dormitor sau birou. În plus, este ușor de întreținut, ceea ce o face un plus practic și estetic pentru casa dvs.
Descoperă similar cu Pernă Square verde , 45 x 45 cm
Mască de ghiveci Rato Square, culoare antracit
Mască de ghiveci RATO SQUARE cu o textură asemănătoare cu ratan, va împodobi orice interior, sau exterior al casei. Masca este fabricată din material de plastic de calitate rezistent.
Descoperă similar cu Mască de ghiveci Rato Square, culoare antracit
Pătură Square verde , 125 x 150 cm
Pătura Square este sinonimă cu confortul și căldura. Fabricată din material moale și confortabil, această pătură este ideală pentru serile răcoroase când doriți să vă cuibăriți și să vă relaxați. Este ușoară, dar suficient de caldă pentru a vă menține la căldură în timpul lunilor de iarnă. Designul său elegant și opțiunile de culori diferite o fac să se potrivească ușor în orice interior, fie că o folosiți în camera de zi, în dormitor sau pe terasă. Pătura moale este, de asemenea, un cadou excelent pentru cei dragi, care îi vor aprecia calitatea și confortul. În plus, este ușor de întreținut, ceea ce o face un accesoriu practic și elegant pentru casa dvs.
Descoperă similar cu Pătură Square verde , 125 x 150 cm
Amazfit Cheetah ceas inteligent Square 1 buc
Amazfit Cheetah, 1 buc, Echipamente de fitness pentru bărbați, Urmăriți-vă activitatea zilnică de mișcare și datele biometrice și monitorizați-vă performanța. Ceasul inteligent AmazfitCheetah este accesoriul ideal pentru monitorizarea unui stil de viață sănătos. Poate servi drept asistent personal, antrenor și companion elegant pentru orice situație. Caracteristici: GPS Bluetooth afișaj colorat design modern produs etanș funcție de măsurare a activităților sportive aplicație mobilă măsoară pulsul compatibil cu sistemele iOS și Android confortabil de purtat
Descoperă similar cu Amazfit Cheetah ceas inteligent Square 1 buc
Pătură Square gri , 125 x 150 cm
Pătura Square este sinonimă cu confortul și căldura. Fabricată din material moale și confortabil, această pătură este ideală pentru serile răcoroase în care doriți să vă cuibăriți și să vă relaxați. Este ușoară, dar suficient de caldă pentru a vă menține caldă în timpul lunilor de iarnă. Designul său elegant și opțiunile de culori diferite o fac să se potrivească ușor în orice interior, fie că o folosiți în camera de zi, în dormitor sau pe terasă. Pătura moale este, de asemenea, un cadou excelent pentru cei dragi, care îi vor aprecia calitatea și confortul. În plus, este ușor de întreținut, ceea ce o face un accesoriu practic și elegant pentru casa dvs.
Descoperă similar cu Pătură Square gri , 125 x 150 cm
SAPHO XQ201 Cârlig dublu X-Square, crom
Cârligul dublu elegant va fi un accesoriu practic pentru orice baie. Se instalează prin găurire în perete sau prin lipire pe gresie.Nu sunt incluse nici kitul de fixare, nici adezivul.
Descoperă similar cu SAPHO XQ201 Cârlig dublu X-Square, crom
Rucsac Redcliffs Square 30 x 40 cm, albastru
Rucsac practic și compact pentru diverse activități, pentru școală, muncă, drumeții sau sport, pentru studenți și lucrători. Fabricat din material de poliester 600D, rezistent la apă, rezistent la rupere. Rucsac mare cu închidere dublă cu fermoar. Buzunar mai mic în partea din față. Curele de umăr reglabile. Mânere de transport practice. .
Descoperă similar cu Rucsac Redcliffs Square 30 x 40 cm, albastru
Serviciu de masă Banquet square Dolores, 18 piese
Acest serviciu de masă din porțelan are un motiv floral care vă va lumina masa. Serviciul este destinat uzului de zi cu zi, putând fi folosit în cuptorul cu microunde şi spălat în mașina de spălat vase. Setul conține: 6 buc. farfurie de desert (diagonală 20 cm, lățime 18,5 cm) 6 buc. farfurie adâncă (diagonală 23 cm, lățime 22 cm) 6 buc. farfurie întinsă (diagonală 27 cm, lățime 25 cm)
Descoperă similar cu Serviciu de masă Banquet square Dolores, 18 piese
Serviciu de masă Banquet square Agnes, 12 piese
Acest serviciu de masă din porțelan are un motiv floral mărunt care va fi pe placul oricărei gospodine. Serviciul este destinat uzului de zi cu zi, fiind compatibil cu cuptorul cu microunde şi cu mașina de spălat vase. Setul conține: 4 buc. farfurie de desert (diagonală 20 cm, lățime 18,5 cm) 4 buc. farfurie adâncă (diagonală 23 cm, lățime 22 cm) 4 buc. farfurie întinsă (diagonală 27 cm, lățime 25 cm)
Descoperă similar cu Serviciu de masă Banquet square Agnes, 12 piese
Nail HQ Square French unghii artificiale 24 buc
Nail HQ Square French, 24 buc, Manichiură și pile de unghii pentru femei
Descoperă similar cu Nail HQ Square French unghii artificiale 24 buc
Suport pentru prosoape SAPHO XQ406 X-Square,argintiu
Suportul elegant pentru prosoape în formă de cerc va fi un accesoriu practic pentru orice baie. Se instalează prin găurire în perete sau prin lipire pe gresie. Nu sunt incluse nici kitul de fixare, nici adezivul.
Descoperă similar cu Suport pentru prosoape SAPHO XQ406 X-Square,argintiu
Pahar de baie pătrat SAPHO XQ903 X-square, crom
Un pahar practic în stil minimalist nu poate lipsi din nicio baie. Combinația de crom și sticlă cu aspect de lapte îi conferă o notă elegantă. Îl puteți folosi pentru perii și pensule cosmetice. Poate fi fixat prin înșurubare în perete sau lipit de faianță.
Descoperă similar cu Pahar de baie pătrat SAPHO XQ903 X-square, crom
Capital Sports Dominate Edition RACK SQUARE 24, negru, metal
CAPITAL SPORTS Dominate Edition Rack Square este un accesoriu stabil pentru setul Power Cage. Toate produsele noastre Dominate Edition pot fi combinate în mod liber, pot fi asamblate în mod individual și reconstrui și extinde gama largă de accesorii. Elementul de cuplare extrem de robust este realizat din metal acoperit cu pulbere și poate fi montat prin niște găuri pre-forate în mai multe etape. Materialul de instalare necesar este inclus.
Descoperă similar cu Capital Sports Dominate Edition RACK SQUARE 24, negru, metal
Set de servire pentru gustări EH 13 buc , square
Setul elegant de servire din boluri, pahare și linguri pe o tavă de ardezie pentru tot felul de ocazii, festive și de zi cu zi, își va găsi locul în casa dvs. Perfect pentru servirea aperitivelor, gustărilor, dip-urilor și sosurilor. Ușor de întreținut, se spală în mașina de spălat vase. Material: boluri: porțelan, pahare: sticlă, linguri: porțelan și tavă de servire cu picioare antiderapante: ardezie Dimensiunile tăvii: 29,5 x 20 x 5 cm. Dimensiunile paharelor: diam. 4,2 x în. 6 cm. Conținutul setului: 1x tavă de servire 4x farfurii 4x pahare 4x lingurițe
Descoperă similar cu Set de servire pentru gustări EH 13 buc , square
Dozator de săpun SAPHO XQ100 X-Square 250ml, crom
Aveți întotdeauna săpun la dispoziție în baie. Dispenserul elegant din sticlă cu suport metalic rezolvă eterna problemă a depozitării săpunului. Datorită aspectului său minimalist și neutru, se potrivește în interiorul tuturor băilor. Se instalează prin înșurubare pe perete sau prin lipire pe faianță.
Descoperă similar cu Dozator de săpun SAPHO XQ100 X-Square 250ml, crom
Vezi și acestea
- odyssey o works 9 putter superstroke pistol lh 35
- odyssey o works 9 putter superstroke pistol rh 35
- odyssey o works 1w putter superstroke pistol rh 35
- odyssey works 17 black 2m cs winn chrm 35 rh
- odyssey o works red marxman s putter winn 35 rh
- plumb square 60g x2
- plumb square 100g x2
- makia square pocket m4144b
- carafa square 1 l
- makia square pocket m24041 999
- joc mozaic recenttoys square plus
- future time square white ft1010wh
- ghiveci plastic ratolla square alb
- makia square pocket m41073 910
- troli cercei square moonlight argintii
- troli cercei square moonlight aurii
- future time square red ft1010rd
- makia square pocket m41073 923
- suport tableta yamazaki square negru
- ghiveci plastic ratolla square antracit
- veioza leitmotiv hefty square negru
- future time square black ft1010bk