pompa de recirculare pentru atomizor Ruris
Ax pompa booster, pompa de recirculare solutie atomizor RURIS, pentru atomizor Ruris A103s
Aceasta este o pompa booster originala Ruris, proiectata pentru atomizorul Ruris A103s. Ea functioneaza ca o pompa de recirculare a solutiei in sistemul de atomizare. Piesa asigura performanta optima si compatibilitate directa cu echipamentul specificat.
- Piesa originala Ruris, asigurand compatibilitate perfecta
- Creste eficienta de recirculare a solutiei in atomizor
- Simplu de instalat si intretinut
- Durabilitate ridicata pentru utilizare intensa in agricultura
Descoperă similar cu Ax pompa booster, pompa de recirculare solutie atomizor RURIS, pentru atomizor Ruris A103s
Turbina pompa booster, de recirculare, pentru atomizor Ruris 103s
Turbina pompa booster, de recirculare atomizor Ruris 103s Piesa originala Ruris
Descoperă similar cu Turbina pompa booster, de recirculare, pentru atomizor Ruris 103s
Pompa Booster pentru Atomizor Ruris 109S
Pompa booster este o piesa originala Ruris pentru atomizorul 109S. Aceasta functioneaza ca o pompa de recirculare a solutiei. Este un produs tehnic destinat intretinerii echipamentului.
- Piesa originala Ruris pentru compatibilitate garantata
- Pompa de recirculare pentru eficienta sporita a atomizorului
- Constructie durabila pentru utilizare intensa in agricultura
Descoperă similar cu Pompa Booster pentru Atomizor Ruris 109S
Vezi și acestea
pompa booster pentru atomizor Ruris A103s
accesoriu original pentru atomizor Ruris
furtun pentru atomizor Ruris A102
garnitură galerie admisie pentru atomizor Ruris
ansamblu alimentare pentru atomizor Ruris
accesoriu compatibil pentru atomizor Ruris
turbina pentru atomizor Ruris
aprindere pentru atomizor Ruris exterior
pompă de recirculare electronică pentru centrală
pompă de recirculare electronică IBO MAGI 2
pompă de recirculare electronică IBO MAGI MAX 25-100/180
garnitură de înlocuire pentru atomizor 3WF
ansamblu de pornire pentru motofierastrau Ruris DAC 400
capac de frana pentru motofierastrau Ruris 501RS
toba de esapament pentru motofierastrau RURIS
toba de esapament pentru drujba RURIS
Pompa Recirculare Centrala IBO OHI 32-80/180, 270 W, 142 l/min, H Refulare 8 m
Pompa de recirculare IBO OHI 32-80/180 are un debit maxim de 142 l/min și o înălțime de refulare de 8 metri. Este proiectată pentru centrale pe gaz sau lemne, cu racorduri de 2" și distanță între ele de 180 mm. Funcționează la temperaturi de până la 110°C și acceptă lichid de răcire cu antigel.
- Debit maxim de 142 l/min pentru circulație eficientă a apei
- 3 trepte de viteză reglabile pentru adaptare la orice sistem de încălzire
- Construcție robustă din fontă cenușie cu rotor din Noryl
- Compatibilă cu amestec de apă și antigel în concentrație de până la 30%
Descoperă similar cu Pompa Recirculare Centrala IBO OHI 32-80/180, 270 W, 142 l/min, H Refulare 8 m
Pompa recirculare apa calda IBO OHI 25-80/180, 270 W, 142l /min, H Refulare 8 m
Pompa de recirculare IBO OHI 25-80/180 are un debit maxim de 142 l/min și o înălțime de refulare de 8 metri. Este proiectată pentru transportul apei potabile sau a amestecurilor cu agenți anti-îngheț, având certificarea PZH. Se racordează prin olandez de 1 1/2" pentru țeavă de 1" și funcționează la o temperatură maximă de +110°C.
- 3 trepte de viteza pentru reglaj optim al parametrilor
- Certificat PZH pentru utilizare cu apa potabila
- Compatibila cu agenti anti-inghet pana la 30% vascozitate
- Functionare silențioasă cu eficiență energetică ridicată
Descoperă similar cu Pompa recirculare apa calda IBO OHI 25-80/180, 270 W, 142l /min, H Refulare 8 m
Garnitura Galerie Admisie Atomizor 3WF-3A, Ruris
Garnitura galerie admisie este proiectată pentru atomizoarele/pulverizatoarele cu motor pe benzină tip 3WF-3A. Este compatibilă și cu modelele Ruris A102 și A103. Servește ca piesă de înlocuire pentru întreținerea echipamentului.
- Compatibilă cu majoritatea atomizoarelor/pulverizatoarelor cu motor pe benzină tip 3WF-3A.
- Compatibilă și cu modelele Ruris A102 și A103.
- Garnitură de înlocuire esențială pentru întreținerea echipamentului.
Descoperă similar cu Garnitura Galerie Admisie Atomizor 3WF-3A, Ruris
Rezervor benzina Ruris pentru atomizor Ruris A109S
Acest rezervor de benzina este o piesa originala Ruris proiectata pentru atomizorul model A109S. Componenta poarta codul de identificare PSA109s-2-85 si este fabricata conform specificatiilor producatorului. Este destinata inlocuirii sau intretinerii atomizoarelor Ruris compatibile.
- Piesa originala Ruris cu compatibilitate garantata
- Design specific pentru modelul A109S pentru montaj perfect
- Constructie durabila pentru utilizare de lunga durata
- Dimensiuni precise PSA109s-2-85 conforme specificatiilor
Descoperă similar cu Rezervor benzina Ruris pentru atomizor Ruris A109S
Pompa recirculare apa calda, IBO OHI MAX 40-80/200, 270 W, 160 l/min, H Refulare 8 m
Specificatii Tehnice: Clasa de izolatie - Clasa F Debit max. - 160 l/min, sau 9.6 mc/h Densitatea max a fluidului - 30% Distanta intre racorduri - 200 mm Diametre racordaj - flansa Grad de protectie la umezeala - IP 44 Inaltimea max de refulare - 6.5 / 7.5 / 8 metri Presiunea max din instalatie - 10 bari Putere motor (230 V) - 150 / 220 / 270 W Se poate regla, avand 3 trepte de putere - 150 / 220 / 270 W ( 6.5 / 7.5 / 8 metri ) Temperatura max a apei - +110 C Greutate 6 kg Pompa de recirculare pentru centrale termice, cu racord pe flansa si filet interior de 6/4, IBO Dambat OHI 40-80/200, debit maxim de 9.6 mc/h, inaltime de pompare de 8m si distanta dintre racorduri de 200 mm . Pompa de recirculare a apei calde IBO Dambat OHI 40-80/200, recomandata la centrale termice pe gaz sau pe lemne, existente pe piata la ora actuala. Racordarea se face prin flansa de fier prevazuta cu filet interior de 6/4, care poate fi sudata direct pe teava de racordare. Este o pompa de recirculare cu 3 trepte de viteza, reglare manuala, ceea ce permite sistemului setarea parametrilor optimi de presiune si putere. Proiectata si conceputa cu un singur rotor fabricat din Noryl, pentru a lucra in parametrii optimi intr-o deplina silentiozitate si eficienta energetica ridicata. Certificat PZH ( Pantstwowy Zakland Higieny ), adica a obtinut atestarea de la Institutul National de Igiena. Pompa de recirculare IBO Dambat OHI 40-80/200, este indicata pentru transportul de apa potabila sau i
Descoperă similar cu Pompa recirculare apa calda, IBO OHI MAX 40-80/200, 270 W, 160 l/min, H Refulare 8 m
Pompa Recirculare Centrala IBO IPML 65/3000, 3 kW, 660 l/min, H Refulare 22 m
Pompa de recirculare industriala IBO IPML 65/3000 este o pompa trifazata pentru sisteme mari de incalzire si/sau racire. Are un debit maxim de 39.6 mc/h si o inaltime de pompare de 22 m. Este proiectata pentru a rezista la apa care contine impuritati solide si are racordarea realizata prin flansa cu filet interior de 6/4.
- Constructie robusta din fonta si aluminiu pentru rezistenta si racire optima
- Etansare mecanica dubla din ceramica, grafit si cauciuc pentru durabilitate
- Capacitate de functionare cu apa ce contine impuritati solide (pana la 270 g/m3)
- Racordare versatila prin flansa de fier sudabila cu filet interior
Descoperă similar cu Pompa Recirculare Centrala IBO IPML 65/3000, 3 kW, 660 l/min, H Refulare 22 m
Pompa booster atomizor 3WF-14B
Pompa booster atomizor 3WF-14B este o pompa de presiune compatibila cu atomizoarele model 3WF-14B. Are o distanta intre prinderi de 14 cm si dimensiunile axului de 10 mm si 7 mm. Cuplajul este inclus in pachet.
- Compatibilitate garantata cu atomizoarele model 3WF-14B
- Cuplaj inclus pentru montaj imediat
- Dimensiuni compacte si precise pentru integrare usoara
Descoperă similar cu Pompa booster atomizor 3WF-14B
Ansamblu alimentare pentru atomizor Ruris A109S
Ansamblul de alimentare RURIS PSA109S-2-142 este o piesa originala de schimb pentru pulverizatorul Ruris A109S. Acest component asigura distributia corecta a lichidului in sistemul de pulverizare. Este conceput pentru inlocuire exacta si functionare fiabila.
- Piesa originala Ruris - compatibilitate si fiabilitate garantata
- Design precis pentru montaj perfect pe modelul A109S
- Materiale durabile pentru rezistenta la uzura in conditii agricole
- Mentinerea performantei optime a pulverizatorului
Descoperă similar cu Ansamblu alimentare pentru atomizor Ruris A109S
Pompa de recirculare electronica pentru centrala IBO MAGI MAX 25-100/180, 10-180 W, 170 l/min, H Refulare 10 m
Pompa electronică MAGI MAX 25-100/180 este proiectată pentru sistemele de încălzire și climatizare, având o capacitate de 170 l/min și înălțime de refulare de 10 metri. Echipată cu motor cu magneți permanenți și regulator automat de presiune, asigură funcționare eficientă adaptată nevoilor reale ale instalației. Include set complet de fitinguri și adaptor pentru conexiune.
- Eficiență energetică ridicată (clasa A) cu economie de energie
- Reglare automată continuă a presiunii pentru adaptare la sistem
- Interfață de control accesibilă cu afișaj consum energie
- 9 regimuri de funcționare incluzând modul ECO presetat
Descoperă similar cu Pompa de recirculare electronica pentru centrala IBO MAGI MAX 25-100/180, 10-180 W, 170 l/min, H Refulare 10 m
Pompa de recirculare electronica pentru centrala IBO MAGI 2, 25-60/130, 5-45 W, 55 l/min, H Refulare 6 m
Pompa electronică IBO MAGI 2 25-60/130 este o pompă de recirculare energetic eficientă pentru centrale. Are o înălțime de refulare de 6 m, debit de 55 l/min și putere reglabilă 5-45 W. Este echipată cu regulator de presiune și este potrivită pentru sisteme de încălzire cu temperatură variabilă sau constantă.
- Clasă energetică A și reglare automată a presiunii pentru economie maximă
- Motor cu magneți permanenți și 8 regimuri de funcționare (inclusiv Auto)
- Panou de control integrat și afișaj consum energie, ușor de operat
- Compatibilă cu multiple sisteme: încălzire, AC, apă caldă menajeră
Descoperă similar cu Pompa de recirculare electronica pentru centrala IBO MAGI 2, 25-60/130, 5-45 W, 55 l/min, H Refulare 6 m
Pompa de recirculare electronica pentru centrala IBO Dambat AMG SOLAR 25-80/180, 65l/min, 65W, Cablu comunicare pompa de caldura inclus
Pompa de recirculare electronică IBO Dambat AMG SOLAR 25-80/180 este proiectată pentru sisteme de încălzire centrală și instalatii solare. Echipată cu un procesor electronic și convertor de frecvență, permite economii de energie prin control automat al funcționării. Are o capacitate de debit de 65 l/min, o putere de 65W și oferă 10 moduri de funcționare programabile.
- Procesor electronic cu 10 moduri de funcționare programabile pentru adaptare optimă la sistem
- Convertor de frecvență care asigură economii semnificative de energie
- Consum redus de curent, de la 1/10 la 1/3 față de pompele convenționale
- Include cablu PWM și cablu de alimentare, gata de instalare
Descoperă similar cu Pompa de recirculare electronica pentru centrala IBO Dambat AMG SOLAR 25-80/180, 65l/min, 65W, Cablu comunicare pompa de caldura inclus
Pompa de recirculare pentru centrala IBO Einbach EH 25-40/180, 48l/min, Putere 72W
Descriere produs: Pompele EINBACH - sunt concepute pentru a circula apa in instalatiile de incalzire centrala si apa calda de serviciu. De asemenea, pot fi utilizate in sistemele solare de incalzire, aer conditionat si sisteme de circulatie de racire. Pompa recirculare apa centrala cu trei viteze, care permite reglarea parametrilor (eficienta si presiune) realizati de aparate la cerintele instalatiei. Foarte silentioasa. Pompa trebuie instalata pe o sectiune de teava dreapta intre doua supape de inchidere, intr-un loc accesibil pentru aerisirea, inspectia sau intretinerea acesteia. Pompa trebuie instalata astfel incat axa pompei sa fie orizontala. Inainte de a instala pompa, cititi cu atentie manualul. Ridicare: Treapta 1 - 2 metri Treapta a 2-a - 3 metri Treapta a 3-a - 4.5 metri Putere si curent de alimentare: Treapta 1 - 38 W / 0,12 A / 18l / min. Treapta a 2-a - 53 W / 0,16 A / 36 l / min Treapta a 3-a - 72 W / 0,20 A / 48 l / min Specificatii tehnice: lungime de montare: 180 mm, temperatura minima a lichidului: +2 ° C, temperatura maxima a lichidului: +110 ° C, presiune maxima de lucru: 1,0 MPa, alimentare: 230/240 V - 50 Hz, grad de protectie: IP44, clasa de izolare: I, ridicarea coloanei de apa: 4.5 m, capacitate 48
Descoperă similar cu Pompa de recirculare pentru centrala IBO Einbach EH 25-40/180, 48l/min, Putere 72W
Filtru Aer Atomizor 3WF-3A
Acest filtru de aer este un produs compatibil, destinat atomizoarelor, pulverizatoarelor și motocoaselor cu motor pe benzină. Este proiectat să se potrivească modelului 3WF-3A și altor modele similare. Nu este un produs original, dar servește ca alternativă funcțională.
- Compatibil cu majoritatea atomizoarelor, pulverizatoarelor și motocoaselor pe benzină
- Potrivit pentru modelul specific 3WF-3A
- Opțiune economică de înlocuire pentru filtrele originale
Descoperă similar cu Filtru Aer Atomizor 3WF-3A
Rezervor Solutie Atomizor 3WF, Ruris103, 103s,102 14L
Acest rezervor de benzină cu o capacitate de 14 litri este proiectat pentru utilizare cu atomizoare, pulverizatoare și motocoase pe benzină. Este compatibil cu modelele Ruris103, 103s și 102. Produsul este livrat inclusiv cu capac și garnitură.
- Capacitate mare de 14 litri pentru lucru continuu
- Compatibil cu o gamă largă de atomizoare și motocoase pe benzină
- Livrat complet cu capac și garnitură de etanșare
Descoperă similar cu Rezervor Solutie Atomizor 3WF, Ruris103, 103s,102 14L
Klarstein Baretta, hotă suspendată, Ø 35 cm, recirculare a aerului 560 m³/h, LED, cupru
Hota suspendată Klarstein Baretta are diametrul de 35 cm și un debit de aer de până la 650 m³/h. Este echipată cu iluminare LED și funcționează în ambele moduri, evacuare și recirculare, ultimul folosind filtre cu cărbune activ. Designul rotund din oțel inoxidabil are un finisaj cupru.
- Debit aer puternic de până la 650 m³/h
- Iluminare LED integrată reglabilă
- Design elegant din oțel inoxidabil cu finisaj cupru
- Funcționează atât în mod evacuare, cât și recirculare
Descoperă similar cu Klarstein Baretta, hotă suspendată, Ø 35 cm, recirculare a aerului 560 m³/h, LED, cupru
Toba esapament motopompa Ruris MP50, MP80, MP90
Toba de eșapament este un accesoriu esențial pentru motopompele Ruris MP50, MP80 și MP90. Ea facilitează evacuarea gazelor de eșapament și contribuie la reducerea zgomotului. Produsul este fabricat din materiale rezistente la coroziune.
- Fabricată din materiale rezistente și durabile
- Asigură rezistență ridicată la rugină și coroziune
- Reduce semnificativ nivelul de zgomot al motopompei
- Compatibilă perfect cu modelele Ruris MP50, MP80 și MP90
Descoperă similar cu Toba esapament motopompa Ruris MP50, MP80, MP90
Pompa submersibila apa curata din inox, 2.5QGDA550-100 Gmax, 550W, 35 l/min, H ref. 100m
Pompa submersibilă Gmax 2.5QGDA550-100 este proiectată pentru foraje, cu carcasă din inox și motor cu baie de ulei. Are o putere de 550W, oferă un debit de până la 35 l/min și o înălțime de refulare de 100m. Este alimentată monofazic (220-240V) și are racord de 1 inch.
- Carcasă din oțel inoxidabil durabilă
- Motor cu baie de ulei pentru răcire superioară și viață lungă
- Debit generos de 35 litri/minut și înălțime de refulare de 100m
- Construcție reparabilă - motorul poate fi deservit
Descoperă similar cu Pompa submersibila apa curata din inox, 2.5QGDA550-100 Gmax, 550W, 35 l/min, H ref. 100m
Pompa benzina generator,tractoras tuns gazon WALBRO Briggs & Stratton, Kohler, Honda
Pompa de benzină este compatibilă cu generatoare și tractoare de tuns gazon. Se conectează la furtun de benzină cu diametrul de 8mm. Este potrivită pentru motoare de la producători precum WALBRO, Briggs & Stratton, Kohler și Honda.
- Compatibilă cu motoare de la producători de top
- Proiectată pentru generatoare și tractoare de tuns gazon
- Conectare ușoară cu furtun de 8mm
Descoperă similar cu Pompa benzina generator,tractoras tuns gazon WALBRO Briggs & Stratton, Kohler, Honda
Carburator drujba RURIS DAC 456, DAC 450, DAC 455, DAC 455S, cu pompita de amorsare
Acest carburator este o piesa originala RURIS, echipata cu o pompita de amorsare. Este compatibil cu drujbele RURIS DAC 456, DAC 450, DAC 455 si DAC 455S. Producatorul a oferit aceste modele de drujbe atat cu carburator fara, cat si cu pompita de amorsare.
- Carburator original RURIS, compatibil cu modelele specificate.
- Echipat cu pompita de amorsare pentru o pornire mai usoara.
- Piesa de schimb directa, proiectata pentru modelele DAC 456, 450, 455 si 455S.
Descoperă similar cu Carburator drujba RURIS DAC 456, DAC 450, DAC 455, DAC 455S, cu pompita de amorsare
Pompa ulei drujba compatibila pentru modelele Husqvarna 51, 55
Această pompă de ulei este proiectată pentru drujbele Husqvarna 51 și 55. Ea asigură alimentarea constantă cu ulei a lanțului drujbei. Este o piesă de schimb esențială pentru menținerea performanței echipamentului.
- Compatibilă cu modelele Husqvarna 51 și 55
- Asigură o lubrifiere eficientă a lanțului drujbei
- Ușor de instalat și înlocuit
- Construcție durabilă pentru o utilizare îndelungată
Descoperă similar cu Pompa ulei drujba compatibila pentru modelele Husqvarna 51, 55
Pompa de presiune pentru pompa de stropit cu acumulator Pandora GF-0642, prindere prin infiletare
Pompa de presiune Pandora GF-0642 este o unitate de 12V cu debit de 3.1 L/min si presiune maxima de 80 PSI (5.5 bar). Are sistem de prindere prin infiletare si include protectie la supraincalzire cu autoamorsare. Dimensiunile sale compacte de 16x95x65mm si greutatea de 0.6kg o fac potrivita pentru diverse aplicatii de stropit.
- Autoamorsare pentru functionare imediata
- Protectie dubla: supraincalzire si presiune automata
- Constructie rezistenta la coroziune chimica
- Functionare silențioasa cu zgomot redus
Descoperă similar cu Pompa de presiune pentru pompa de stropit cu acumulator Pandora GF-0642, prindere prin infiletare
Georplast Pompă de rezervă pentru fântână Trevi,400 l/h
Pompa de rezervă este proiectată pentru fântâna Trevi. Are un debit maxim de 400 l/h și o înălțime de ridicare de până la 50 cm. Este echipată cu un cablu de alimentare de 1.4 m.
- Debit maxim de 400 de litri pe oră
- Înălțime maximă de ridicare de 50 cm
- Cablul de alimentare are o lungime de 1.4 metri
Descoperă similar cu Georplast Pompă de rezervă pentru fântână Trevi,400 l/h
Pompa de presiune pentru pompa de stropit cu acumulator Pandora GF-0641, prindere colier
Pompa de presiune Pandora GF-0641 functioneaza la 12V cu debit de 3.1 L/min si presiune maxima de 80PSI. Este echipata cu protectie la supraincalzire si sistem autoamorsare. Are dimensiuni compacte de 16x95x65mm si este proiectata pentru rezistenta la coroziune chimica.
- Protectie dubla: la supraincalzire si presiune automata
- Autoamorsare si functionare cu zgomot redus
- Rezistenta la coroziune chimica pentru durabilitate
Descoperă similar cu Pompa de presiune pentru pompa de stropit cu acumulator Pandora GF-0641, prindere colier
PetSafe® Pompă de rezervă pentru fântână PetSafe®Viva™
Pompa de rezervă este compatibilă exclusiv cu fântânile PetSafe Viva™ 1,8 l și 4,1 l. Ea asigură circulația apei printr-un sistem dublu de filtrare și se oprește automat la nivel scăzut de apă. Pompa include indicator LED și este furnizată cu cablu USB și adaptor.
- Pompa ultra-silențioasă pentru funcționare discretă
- Sistem dublu de filtrare pentru apă proaspătă și curată
- Funcție de oprire automată la nivel scăzut de apă
- Indicator LED care avertizează când este necesară reumplerea
Descoperă similar cu PetSafe® Pompă de rezervă pentru fântână PetSafe®Viva™
PetSafe® Pompă de rezervă pentru fântână Mini
Această pompă de rezervă este proiectată pentru fântâna PetSafe® Mini. Înlocuirea pompei asigură funcționarea continuă a dispozitivului. Dimensiunile ambalajului sunt de 13,5 x 9 x 6 cm.
- Pompă de schimb originală pentru fântâna PetSafe® Mini
- Menține funcționalitatea optimă a fântânii
- Asigură o sursă constantă de apă proaspătă pentru animale
- Dimensiuni compacte pentru ușurință în utilizare
Descoperă similar cu PetSafe® Pompă de rezervă pentru fântână Mini
PetSafe® Pompă de rezervă pentru fântână Platinum
Această pompă de schimb este destinată fântânii pentru animale PetSafe® Platinum. Permite restabilirea funcționalității dispozitivului original. Dimensiunile ambalajului sunt 13,7 x 6,2 x 8,6 cm.
- Restabilește funcționalitatea fântânii originale
- Asigură accesul neîntrerupt la apă proaspătă
- Compatibilă cu modelul Platinum PetSafe
Descoperă similar cu PetSafe® Pompă de rezervă pentru fântână Platinum
PetSafe® Pompă de rezervă pentru fântână Original
Această pompă de rezervă este proiectată pentru fântâna PetSafe® Original. Ea asigură funcționalitatea continuă a fântânii, oferind apă proaspătă animalelor de companie. Dimensiunile ambalajului sunt de 13,5 x 9 x 6 cm.
- Menține funcționalitatea fântânii originale PetSafe
- Asigură o sursă constantă de apă proaspătă și curată
- Compatibilă cu modelul de fântână PetSafe Original
- Dimensiuni compacte pentru ușurință în utilizare
Descoperă similar cu PetSafe® Pompă de rezervă pentru fântână Original
PawHut Acvariu de 26 de litri cu filtru, iluminare cu LED-uri, pompă de apă, pentru diferite specii de pești, aproximativ 38 x 26 x 38 cm | Aosom Roma
Acest acvariu de 26 de litri este echipat cu filtru, iluminare LED și pompă de apă. Sistemul de curățare facilitează întreținerea, menținând mediul curat. Este potrivit pentru începători și pentru diferite specii de pești.
- Iluminare LED cu culori variate
- Pompă de apă silențioasă
- Sistem inteligent de curățare pentru întreținere ușoară
- Dimensiuni compacte, ideal pentru spații mici
Descoperă similar cu PawHut Acvariu de 26 de litri cu filtru, iluminare cu LED-uri, pompă de apă, pentru diferite specii de pești, aproximativ 38 x 26 x 38 cm | Aosom Roma
Klarstein QuickStick sousvide Termostat Garer cu pompă de circulație pentru 20 L și funcție de timer , din oțel inoxidabil / negru
Klarstein QuickStick este un stick sous vide cu pompă de circulație pentru vase de până la 20 de litri. Menține temperatura constantă între 50-95°C și dispune de timer și oprire automată. Este fabricat din oțel inoxidabil, are panou tactil LCD și poate fi utilizat pentru multiple metode de gătit.
- Pompă de circulație integrată pentru temperatură constantă
- Funcție timer și oprire automată inteligentă
- Construcție din oțel inoxidabil și panou tactil LCD
- Versatil: pentru sous vide, gătit la temperatură scăzută și păstrare caldă
Descoperă similar cu Klarstein QuickStick sousvide Termostat Garer cu pompă de circulație pentru 20 L și funcție de timer , din oțel inoxidabil / negru
Klarstein QuickStick sousvide Termostat Garer cu pompă de circulație pentru 20 L și funcție de timer , din oțel inoxidabil / negru
Klarstein QuickStick este un dispozitiv de gătit Sous Vide cu pompă de circulație pentru vase de până la 20 de litri. Menține temperatura constantă între 50 și 95°C și poate fi utilizat și pentru gătit tradițional la temperatură scăzută. Este fabricat din oțel inoxidabil și include funcții precum timer și oprire automată.
- Menține temperatura constantă cu ajutorul pompei de circulație
- Funcționează atât pentru metoda Sous Vide, cât și pentru gătit normal la temperatură scăzută
- Construit din oțel inoxidabil și ușor de curățat
- Dispune de timer și oprire automată pentru siguranță
Descoperă similar cu Klarstein QuickStick sousvide Termostat Garer cu pompă de circulație pentru 20 L și funcție de timer , din oțel inoxidabil / negru
Klarstein Beretta, hota în formă de insulă, Ø35 cm, recirculație, 650m³/h, LED, oțel inoxidabil
Hota tip insulă Klarstein Beretta, cu diametrul de 35 cm, oferă o performanță de 650 m³/h și este potrivită pentru insulele de bucătărie. Este echipată cu iluminare LED și este construită din oțel inoxidabil. Funcționează atât în modul de evacuare, cât și în cel de recirculare, fiind livrată cu filtre de carbon activ.
- Performanță ridicată de 650 m³/h pentru spații mari
- Design elegant din oțel inoxidabil negru
- Iluminare LED integrată și control ușor
- Compatibilă atât cu evacuarea cât și cu recircularea
Descoperă similar cu Klarstein Beretta, hota în formă de insulă, Ø35 cm, recirculație, 650m³/h, LED, oțel inoxidabil
Klarstein Beretta, hota în formă de insulă, Ø35 cm, recirculație, 650m³/h, LED, negru
Hota tip insulă Klarstein Beretta are un diametru de 35 cm și este proiectată pentru montare la tavan deasupra insulelor de bucătărie. Echipată cu trei trepte de aspirație, extrage până la 650 m³/h de aer și poate funcționa în ambele moduri: evacuare sau recirculare cu filtre de carbon activ. Include iluminare LED reglabilă și este realizată din oțel inoxidabil negru.
- Performanță ridicată de 650 m³/h pentru spații mari
- Design elegant în oțel inoxidabil negru pentru insule de bucătărie
- Funcționează atât în mod evacuare, cât și recirculare cu filtre carbon incluse
- Iluminare LED integrată și control ușor prin panou frontal
Descoperă similar cu Klarstein Beretta, hota în formă de insulă, Ø35 cm, recirculație, 650m³/h, LED, negru
Klarstein Beretta, hota în formă de insulă, Ø35 cm, recirculație, 650m³/h, LED, alb
Hota tip insulă Klarstein Beretta are un diametru de 35 cm și o performanță de aspirație de 650 m³/h. Este echipată cu iluminare LED și poate funcționa în regim de evacuare sau recirculare cu filtre de carbon activ. Designul din oțel inoxidabil negru se adaptează bucătăriilor cu insulă.
- Performanță ridicată de 650 m³/h pentru spații mari
- Iluminare LED integrată pentru vizibilitate optimă
- Design elegant din oțel inoxidabil negru
- Funcționează atât în mod evacuare, cât și recirculare
Descoperă similar cu Klarstein Beretta, hota în formă de insulă, Ø35 cm, recirculație, 650m³/h, LED, alb
Distribuitor de miere și sirop Tescoma DELICIA
Dozatorul Tescoma Delicia se înșurubează pe borcane cu capac de 82 mm pentru distribuirea controlată a mierii nepasteurizate sau a siropurilor lichide. Prin apăsarea mânerului, utilizatorul poate doza convenabil în băuturi sau alimente, o apăsare scurtă echivalând cu aproximativ o linguriță. După utilizare, produsul rămâne atașat pe borcan, asigurând depozitarea igienică și pregătirea pentru următoarea utilizare.
- Dozează precis mierea și siropul direct din borcan
- Se montează pe borcane cu capac standard de 82 mm
- Permite depozitarea igienică pe blat sau în dulap
- Garanție extinsă de 3 ani de la producător
Descoperă similar cu Distribuitor de miere și sirop Tescoma DELICIA
Rulment pompa Booster RURIS , 26 x 10 x 8 mm, pentru atomizor Ruris 103s
Rulment pompa Booster atomizor Ruris 103s. Diametru 26x10x8. Piesa originala Ruris
Descoperă similar cu Rulment pompa Booster RURIS , 26 x 10 x 8 mm, pentru atomizor Ruris 103s
Simering pompa Booster RURIS, 10 x 19 x 7 mm, pentru atomizor Ruris 103s
Simering pompa Booster atomizor Ruris 103s. Diametru 10x19x7. Piesa originala Ruris
Descoperă similar cu Simering pompa Booster RURIS, 10 x 19 x 7 mm, pentru atomizor Ruris 103s
Garnitura pompa Booster RURIS , pentru atomizor Ruris 103s
Garnitura pompa Booster atomizor Ruris 103s. Cod original PSA103S-2-141. Piesa originala Ruris
Descoperă similar cu Garnitura pompa Booster RURIS , pentru atomizor Ruris 103s
Corp pompa booster RURIS, pentru atomizor Ruris 103s
Corp pompa booster atomizor Ruris 103s. Cod original psa103-2-144. Piesa originala Ruris
Descoperă similar cu Corp pompa booster RURIS, pentru atomizor Ruris 103s
Capac pompa booster RURIS, pentru atomizor Ruris 103s
Capac pompa booster atomizor Ruris103s. Cod original psa103s-2-140. Piesa originala Ruris
Descoperă similar cu Capac pompa booster RURIS, pentru atomizor Ruris 103s
Grilaj, suport pompa booster RURIS, pentru atomizor Ruris 103S
Grilaj, suport pompa booster atomizor Ruris103S. Cod original PSA103S-2-143. Piesa originala Ruris
Descoperă similar cu Grilaj, suport pompa booster RURIS, pentru atomizor Ruris 103S
Demaror atomizor Ruris, Hercules, 3WF
Atomizorul Demaror Ruris este un produs original destinat aplicării tratamentelor fitosanitare. Este compatibil cu o gamă variată de modele, inclusiv A102, A103, A103S, Hercules 100 și 3WF 2.6/2.7. Produsul asigură o distribuție uniformă a lichidelor în operațiunile agricole.
- Produs original Ruris cu garantie de calitate
- Compatibil cu multiple modele (A102, A103, A103S, Hercules 100, 3WF 2.6, 3WF 2.7)
- Construcție durabilă pentru utilizare agricolă intensivă
- Performanță constantă în aplicarea tratamentelor
Descoperă similar cu Demaror atomizor Ruris, Hercules, 3WF
Cilindru atomizor Ruris A102, A103, A103S Hercules 100, 3WF 2.6, 2.7
Acest cilindru atomizor este o piesă originală Ruris. Este compatibil cu modelele A102, A103, A103S, Hercules 100, 3WF 2.6 și 3WF 2.7. Asigură funcționarea corectă a dispozitivelor pentru care este destinat.
- Piesă originală Ruris pentru compatibilitate și durabilitate garantată.
- Compatibil cu multiple modele: A102, A103, A103S, Hercules 100, 3WF 2.6, 3WF 2.7.
- Design specific pentru performanță optimă în atomizare.
Descoperă similar cu Cilindru atomizor Ruris A102, A103, A103S Hercules 100, 3WF 2.6, 2.7
Aprindere Atomizor Ruris 102, 103 -exterior
Acest modul de aprindere este un produs compatibil, destinat atomizoarelor Ruris 102 și 103 pentru exterior. Nu este un produs original, dar oferă o alternativă funcțională pentru înlocuire. Este proiectat să se potrivească modelelor specificate.
- Compatibil cu modelele Ruris 102 și 103 (exterior)
- Funcționalitate de înlocuire pentru modulul SP415
- Soluție accesibilă pentru reparații
Descoperă similar cu Aprindere Atomizor Ruris 102, 103 -exterior
Furtun Solutie Atomizor Ruris A103S, A102, Hercules 100,3WF2.6, 3WF2.7
Acest furtun de solutie este un produs original Ruris, compatibil cu atomizoarele Ruris A103S, A102, Hercules 100, 3WF2.6 si 3WF2.7. Este destinat utilizarii in agricultura pentru distributia solutiei. Asigura o functionare fiabila si durabila a echipamentului.
- Produs original Ruris, asigurand compatibilitate si fiabilitate
- Compatibil cu multiple modele de atomizoare, inclusiv A103S, A102, Hercules 100, 3WF2.6 si 3WF2.7
- Furtun de solutie pentru aplicatii agricole, proiectat pentru durabilitate
Descoperă similar cu Furtun Solutie Atomizor Ruris A103S, A102, Hercules 100,3WF2.6, 3WF2.7
Turbina atomizor Ruris A109S
Turbina RURIS PSA109S-2-65 este o piesa originala proiectata pentru pulverizatorul Ruris A109S. Aceasta asigura o functionare fiabila si eficienta a echipamentului. Este o componenta esentiala pentru intretinerea si reparatia atomizorului.
- Piesa originala Ruris, garantand compatibilitate perfecta
- Constructie durabila pentru utilizare intensa in agricultura
- Design optimizat pentru performanta superioara de pulverizare
Descoperă similar cu Turbina atomizor Ruris A109S
Volanta Atomizor Ruris A102, A103, A103S, Hercules 100, 3WF 2.6, 3WF 2.7
Volanta RURIS PSA103-1-34 este o piesa originala Ruris. Este compatibila cu atomizoarele Ruris A102, A103, A103S, Hercules 100, 3WF 2.6 si 3WF 2.7. Asigura inlocuirea precisa a componentei.
- Piesa originala Ruris, garantand compatibilitate si durabilitate.
- Compatibila cu o gama larga de modele de atomizoare.
- Asigura functionarea optima a echipamentului.
Descoperă similar cu Volanta Atomizor Ruris A102, A103, A103S, Hercules 100, 3WF 2.6, 3WF 2.7
Aprindere Completa Atomizor SP415, Ruris 102, 103 - Externa , Interna si Volanta
Set complet de aprindere pentru atomizorul SP415 și modelele Ruris 102 și 103. Include toate componentele: aprinderea externă, cea internă și volanta. Produsul este o piesă de înlocuire compatibilă, fabricată în China.
- Set complet care include toate piesele necesare
- Compatibil cu modelele SP415, Ruris 102 și Ruris 103
- Preț accesibil pentru o piesă de înlocuire
Descoperă similar cu Aprindere Completa Atomizor SP415, Ruris 102, 103 - Externa , Interna si Volanta