prelată impermeabilă camuflaj pădure 2x3 m
Outsunny Husă pentru seră din plastic, prelată pentru acoperirea plantelor, rezistentă la UV, impermeabilă, 7 x 8 m | Aosom Romania
Această husă pentru seră din plastic transparent oferă protecție UV și impermeabilitate pentru plante. Este construită din material durabil, rezistent la intemperii, inclusiv vânt și zăpadă ușoară. Dimensiunile de 7 x 8 m o fac potrivită pentru utilizare permanentă în exterior.
- Protecție UV de 5% pentru creșterea optimă a plantelor
- Construcție impermeabilă și rezistentă la vânt și zăpadă ușoară
- Material plastic durabil pentru utilizare permanentă în exterior
- Dimensiuni generoase de 7 x 8 m pentru acoperire eficientă
Descoperă similar cu Outsunny Husă pentru seră din plastic, prelată pentru acoperirea plantelor, rezistentă la UV, impermeabilă, 7 x 8 m | Aosom Romania
Redcliffs Cort prelata, 2 x 3 m, negru, 2 x 3 m
Prelata de cort Redcliffs are dimensiunile 2x3 metri și este fabricată din material PE cu gramaj de 90 g/m². Este echipată cu patru ochiuri din aluminiu pentru fixare. Produsul oferă protecție împotriva intemperiilor și este potrivit pentru camping și diverse activități în aer liber.
- Material PE durabil cu gramaj de 90 g/m² pentru protecție fiabilă
- Patru ochiuri din aluminiu pentru fixare rapidă și sigură
- Dimensiuni universale 2x3 metri potrivite pentru multiple utilizări
- Culoare neagră discretă care se adaptează la mediu
Descoperă similar cu Redcliffs Cort prelata, 2 x 3 m, negru, 2 x 3 m
Prelată cu ochiuri 200 x 300 cm, 200 x 300 cm
Prelată cu ochiuri de 200x300 cm, cu grosimea de 70 g/m², destinată acoperirii eficiente a mașinilor, materialelor și sculelor. Este rezistentă la intemperii, impermeabilă și prevăzută cu ochiuri metalice de fixare dispuse la fiecare metru. Poate fi utilizată pentru protecția piscinelor, acoperișuri temporare în camping sau acoperirea materialelor în exterior.
- Rezistentă la intemperii, perforare și rupere
- Impermeabilă și ușor de spălat
- Prevăzută cu ochiuri metalice de fixare la fiecare metru
- Margini duble sudate pentru durabilitate sporită
Descoperă similar cu Prelată cu ochiuri 200 x 300 cm, 200 x 300 cm
Vezi și acestea
prelată impermeabilă extra groasă 6x8m
prelată impermeabilă rezistentă la intemperii
prelată impermeabilă camping
prelată impermeabilă groasă 200 g/m2
prelată impermeabilă 100 g/m2 cu ochiuri metalice
prelată impermeabilă albastră 12x15 metri
prelată impermeabilă albastră 5x6 metri
prelată impermeabilă pentru acoperit mașini
prelată impermeabilă cu ochiuri pentru atașare
prelată impermeabilă pentru obiecte
prelată impermeabilă pentru camping
remorcă bicicletă cu prelată impermeabilă
cărucior bicicletă cu prelată impermeabilă
prelată impermeabilă pentru acoperit plante
prelată verde 2x3 metri 100 g/m2
prelată de cort 2x3 metri negru
Prelată cu ochiuri 400 x 600 cm, 400 x 600 cm
Prelată cu ochiuri metalice de dimensiuni 400x600 cm, destinată acoperirii utilajelor, materialelor și structurilor. Este rezistentă la intemperii, impermeabilă și prevăzută cu ochiuri de fixare la intervale regulate. Poate fi utilizată pentru protecția materialelor de construcții, crearea de adăposturi temporare sau acoperirea lemnului de foc.
- Rezistență ridicată la intemperii, lovituri și rupere
- Impermeabilă și ușor de spălat
- Ochiuri metalice la fiecare metru pentru atașare sigură
- Cusături duble la margini pentru durabilitate sporită
Descoperă similar cu Prelată cu ochiuri 400 x 600 cm, 400 x 600 cm
Prelata camping Heinner, 300x500 cm, poliester, verde
Prelata de camping Heinner are dimensiunile 300x500 cm și este confecționată din poliester impermeabil 210T. Setul include o prelată, 2 stâlpi cu înălțime de 240 cm, 8 cuie, 8 corzi de susținere și o husă de transport. Produsul este destinat acoperirii spațiilor în aer liber, oferind protecție împotriva intemperiilor.
- Dimensiune generoasă de 3x5 metri pentru acoperire eficientă
- Material impermeabil 210T poliester pentru protecție optimă
- Kit complet cu stâlpi reglabili, cuie și corzi de fixare
- Culoare verde discretă pentru integrare în mediul natural
Descoperă similar cu Prelata camping Heinner, 300x500 cm, poliester, verde
Prelată cort Redcliffs, 3 x 4 m, negru, 3 x 4 m
Prelata de cort Redcliffs 3x4 m este fabricată din material PE de înaltă calitate cu gramaj de 90 g/m². Produsul este echipat cu patru ochiuri din aluminiu pentru fixare și este disponibil în culoare neagră. Este potrivită pentru camping, protecția obiectelor și diverse activități în aer liber.
- Dimensiuni generoase de 3x4 metri pentru acoperire extinsă
- Material PE durabil cu gramaj de 90 g/m² pentru protecție optimă
- Echipată cu 4 ochiuri din aluminiu pentru fixare rapidă și stabilă
- Culoare neagră discretă care se camuflează în mediul natural
Descoperă similar cu Prelată cort Redcliffs, 3 x 4 m, negru, 3 x 4 m
Prelata de protecție antigrindină Compass CITY SUV, 460 x 185 x 145 cm
Prelata de protecție antigrindină Compass CITY SUV oferă acoperire integrală pentru vehicul, cu dimensiuni de 460 x 185 x 145 cm. Este confecționată din material armat care absoarbe impactul grindinei până la 12 mm diametru și viteze de până la 74 km/h. Se montează ușor pe mașină prin fixare cu curele și catarame, fiind compatibilă cu multiple modele de SUV-uri mici și mașini compacte.
- Acoperă întregul vehicul cu protecție completă
- Material armat superior pentru absorbție eficientă a impactului
- Montare rapidă și ușoară cu sistem de curele și fixare
- Rezistență ridicată la intemperii și condiții meteorologice extreme
Descoperă similar cu Prelata de protecție antigrindină Compass CITY SUV, 460 x 185 x 145 cm
Prelata de protecție Compass FULL M 100% WATERPROOF, 431 x 165 x 119 cm
Prelata de protecție Compass FULL M oferă acoperire completă impermeabilă pentru autoturisme, cu dimensiuni de 431 x 165 x 119 cm. Este echipată cu ochiuri de fixare și parte inferioară cu cauciuc pentru stabilizare. Produsul este potrivit pentru o gamă largă de modele de mașini compacte și subcompacte.
- Material 100% impermeabil și durabil
- Strat interior protecțional pentru vopseaua mașinii
- Montare universală ușoară și fixare simplă
- Pachet practic cu fermoar pentru depozitare compactă
Descoperă similar cu Prelata de protecție Compass FULL M 100% WATERPROOF, 431 x 165 x 119 cm
Blumfeldt Aegis, prelată țesută, prelată universală, plastic, colțuri întărite, cablu
Prelata Blumfeldt Aegis este o folie țesută din plastic robust, proiectată pentru utilizare în exterior. Colțurile întărite și structura rezistentă asigură o bună capacitate de încărcare și durabilitate. Produsul este versatil, potrivit pentru acoperirea lemnelor de foc, mobilierului de grădină sau ca protecție impermeabilă.
- Material plastic robust și rezistent la intemperii
- Colțuri întărite pentru capacitate ridicată de încărcare
- Versatilitate ridicată: acoperă lemne, mobilier, motociclete
- Impermeabil și protejează împotriva razelor solare
Descoperă similar cu Blumfeldt Aegis, prelată țesută, prelată universală, plastic, colțuri întărite, cablu
Outsunny Acoperis de Schimb 3x3m, Prelata de Schimb pentru Foisor de Gradina din Poliester cu 8 Orificii de Ventilatie, Gri | AOSOM RO
Această prelată de schimb pentru foisor Outsunny, cu dimensiuni de 3x3 metri, este confecționată din poliester rezistent de 180g/m². Acoperirea PA asigură protecție eficientă împotriva soarelui, iar cele 8 orificii de ventilație mențin aerisirea optimă. Este o soluție practică pentru reînnoirea sau protecția suplimentară a foisorului de grădină.
- Realizată din poliester rezistent de 180g/m²
- Oferă protecție optimă împotriva razelor solare datorită acoperirii PA
- Prevăzută cu 8 orificii de ventilație pentru circulația aerului
- Ușor de instalat și potrivită pentru reînnoirea aspectului foisorului
Descoperă similar cu Outsunny Acoperis de Schimb 3x3m, Prelata de Schimb pentru Foisor de Gradina din Poliester cu 8 Orificii de Ventilatie, Gri | AOSOM RO
Blumfeldt Aegis, prelată țesută, prelată universală, plastic, colțuri întărite, cablu
Prelata Blumfeldt Aegis este o soluție versatilă din plastic robust, potrivită pentru acoperirea lemnelor de foc, mobilierului de grădină, motocicletelor sau ca covor de cort impermeabil. Colțurile întărite și distanța scurtă dintre găuri asigură o capacitate de încărcare ridicată. Materialul este rezistent la murdărie, intemperii și raze UV, fiind livrat cu șnur de fixare.
- Material plastic robust și rezistent la intemperii
- Colțuri întărite pentru capacitate ridicată de încărcare
- Versatilitate maximă (grădinărit, camping, acoperire mobilier)
- Include șnur de fixare pentru aplicații diverse
Descoperă similar cu Blumfeldt Aegis, prelată țesută, prelată universală, plastic, colțuri întărite, cablu
Outsunny Prelata pentru Foisor 4x3 m cu 2 Niveluri, Acoperis pentru Foisor din Poliester Anti UV cu Chingi din Velcro si 10 Orificii de Drenaj, Gri
Această prelată Outsunny oferă o soluție practică pentru recondiționarea foișoarelor. Este confecționată din poliester durabil cu acoperire PA pentru protecție solară și rezistență la apă. Se potrivește perfect pentru foișoare cu dimensiuni de 3x4 metri.
- Acoperiș cu două niveluri pentru o ventilație optimă
- Material din poliester de înaltă calitate cu tratament anti UV
- Rezistență la apă cu 10 orificii de drenaj și chingi din Velcro
Descoperă similar cu Outsunny Prelata pentru Foisor 4x3 m cu 2 Niveluri, Acoperis pentru Foisor din Poliester Anti UV cu Chingi din Velcro si 10 Orificii de Drenaj, Gri
Outsunny Acoperis de Schimb pentru Foisor 3x3m, Prelata pentru Foisor cu 2 Niveluri Rezistent la Razele UV, Cafeniu (NUMAI PRELATA)
Prelata de schimb Outsunny este proiectată pentru foișoare 3x3 metri cu acoperiș în două niveluri. Fabricată din material rezistent la UV și intemperii, oferă protecție și ventilație. Culoarea cafenie se integrează armonios în spațiile exterioare.
- Material rezistent la razele UV și intemperii
- Design în două niveluri pentru ventilație optimă
- Culoarea cafenie se potrivește cu decorul exterior
- Ușor de instalat pe foișoare 3x3 m existente
Descoperă similar cu Outsunny Acoperis de Schimb pentru Foisor 3x3m, Prelata pentru Foisor cu 2 Niveluri Rezistent la Razele UV, Cafeniu (NUMAI PRELATA)
Seră de grădină din folie 300 x 200 x 200 cm,prelată albă, alb, 300 x 200 x 200 cm
Sera din folie cu dimensiuni de 300x200x200 cm oferă un microclimat protejat pentru creșterea accelerată a plantelor. Construcția galvanizată asigură stabilitate, iar prelata albă din PP cu protecție UV-4 rezistă la condiții meteorologice extreme. Sistemul cu 6 ferestre și partea inferioară extensibilă facilitează ventilația și fixarea în sol.
- Structură galvanizată stabilă cu tuburi de 19 mm
- Prelată albă din PP 140 g/m² cu plasă incorporată pentru rezistență sporită
- 6 ferestre cu plasă și ușă cu fermoar pentru ventilație optimă
- Protecție UV-4 pentru durabilitate îndelungată
Descoperă similar cu Seră de grădină din folie 300 x 200 x 200 cm,prelată albă, alb, 300 x 200 x 200 cm
PawHut Gard Găini Prelată Protecție Țesătură Oxford Oțel Galvanizat 302x107x172 cm Argintiu | Aosom Romania
Gardul PawHut oferă protecție pentru păsări de curte prin structura din oțel galvanizat și acoperișul din prelată Oxford impermeabilă. Dimensiunile de 302x107x172 cm asigură spațiu adecvat pentru găini, rațe sau alte animale mici. Produsul este proiectat pentru durabilitate și confort, fiind potrivit pentru utilizare în ferme și gospodării.
- Construcție robustă din oțel galvanizat pentru rezistență maximă
- Acoperiș din prelată Oxford impermeabilă pentru protecție completă
- Dimensiuni generoase (302x107x172 cm) pentru spațiu optim
- Ușă de acces sigură și structură stabilă pentru siguranță animalelor
Descoperă similar cu PawHut Gard Găini Prelată Protecție Țesătură Oxford Oțel Galvanizat 302x107x172 cm Argintiu | Aosom Romania
Manner Snack Minis Napolitane cu crema de alune de padure si lapte 5x25g
Manner Snack Minis sunt napolitane mini cu crema de alune de padure si lapte. Produsul este ambalat in 5 pachete individuale a cate 25g fiecare. Se recomanda pastrarea la temperatura intre 10-24°C.
- Ambalaj practic de 5 pachete individuale
- Combinatie delicioasa de ciocolata si alune de padure
- Textura crocanta a napolitanelor
- Gust echilibrat intre dulce si sarat
Descoperă similar cu Manner Snack Minis Napolitane cu crema de alune de padure si lapte 5x25g
Pergale Praline asortate fructe de padure cu ciocolata lapte
Pergale Praline asortate sunt praline cu ciocolată cu lapte, aromatizate cu fructe de pădure. Produsul oferă o varietate de arome într-un ambalaj practic. Este potrivit pentru consum direct sau ca mic dar.
- Praline asortate cu arome diverse de fructe de pădure
- Realizate din ciocolată cu lapte de calitate
- Ambalaj atractiv, potrivit pentru cadouri sau consum personal
- Textură cremoasă și aromă echilibrată
Descoperă similar cu Pergale Praline asortate fructe de padure cu ciocolata lapte
Auga ECO Porridge din ovaz integral cu fructe de padure
Porridge-ul instant organic este realizat din ovăz integral cu fructe de pădure. Este bogat în fibre și se prepară rapid prin adăugarea apei fiarte și așteptarea timp de 3 minute. Produsul este potrivit pentru un mic dejun sănătos și convenabil.
- Porridge instant organic cu fructe de padure
- Bogat în fibre din ovăz integral
- Preparare rapidă în 3 minute cu apă fiartă
Descoperă similar cu Auga ECO Porridge din ovaz integral cu fructe de padure
Cană din porțelan Home Elements cu designde Crăciun Pădurea 300 ml în cutie cadou
Cana din porțelan Home Elements are o capacitate de 300 ml și este decorată cu un design tematic de Crăciun inspirat din pădure. Este fabricată din porțelan New Bone China, rezistentă și ușoară, compatibilă cu cuptorul cu microunde și mașina de spălat vase. Produsul este ambalat într-o pungă de carton, fiind potrivit ca dar pentru sărbători.
- Realizată din porțelan fin New Bone China de înaltă calitate, cu durabilitate și luciu fin.
- Decorată cu design festiv de Crăciun inspirat din pădure și natură, în culori alb, roșu și verde.
- Compatibilă cu cuptorul cu microunde și mașina de spălat vase, ușor de întreținut.
- Ambalată într-o pungă de carton cu buclă, perfectă pentru oferire ca dar.
Descoperă similar cu Cană din porțelan Home Elements cu designde Crăciun Pădurea 300 ml în cutie cadou
Nutella Croissant cu crema de alune de padure
Croissant umplut cu cremă de alune de pădure și cacao Nutella. Produsul este congelat și fabricat în condiții igienice, în spații curate și uscate. Se recomandă depozitarea ferită de razele soarelui.
- Crema bogată de alune de pădure cu cacao Nutella
- Produs congelat pentru păstrare ușoară
- Pregătit în spații curate și bine aerisite
Descoperă similar cu Nutella Croissant cu crema de alune de padure
Alnatura ECO Terci de ovaz cu fructe de padure, 10 luni +
Terci organic pentru copii de la 10 luni, realizat din fulgi de ovaz integral si fructe de padure (capsuni, afine, zmeura). Se prepara rapid prin adaugarea de lapte integral si lasat la macerat 5 minute. Produsul este moale, usor de mestecat si nu contine zahar adaugat, dulceata provenind natural din fructe.
- Organic si fara zahar adaugat, dulceata provenind doar din fructe
- Textura moale si usor de mestecat, ideal pentru incepatorii la hrana solida
- Preparare rapida si versatila, functioneaza atat rece cat si cald
- Continut bogat in fibre din cereale integrale si fructe de padure
Descoperă similar cu Alnatura ECO Terci de ovaz cu fructe de padure, 10 luni +
Protecție impermeabilă de saltea 4Home Lavender cu elastic, 160 x 200 cm, 160 x 200 cm
Protecția impermeabilă pentru saltea Lavender de la 4Home are dimensiunea 160x200 cm și este confecționată din poliester respirabil. Stratul interior de poliuretan asigură impermeabilitate completă, iar extractele de lavandă integrate au efect calmant. Produsul este prevăzut cu elastice în colțuri pentru fixare stabilă și se poate spăla la 40°C.
- Strat impermeabil de poliuretan care protejează salteaua de umezeală și accidente
- Extracte de lavandă integrate cu efect relaxant pentru un somn mai bun
- Elastice rezistente în colțuri pentru fixare stabilă pe saltea
- Certificat OEKO-TEX Standard 100, sigur pentru pielea sensibilă
Descoperă similar cu Protecție impermeabilă de saltea 4Home Lavender cu elastic, 160 x 200 cm, 160 x 200 cm
Protecție impermeabilă pentru saltea 4Home Lavender cu elastic , 90 x 200 cm, 90 x 200 cm
Protecția impermeabilă pentru saltea 4Home Lavender cu elastic, dimensiune 90 x 200 cm, oferă o acoperire funcțională și terapeutică. Stratul de poliuretan asigură impermeabilitate completă, în timp ce extractele de lavandă creează un mediu liniștitor. Produsul este certificat OEKO-TEX Standard 100, respirabil și ușor de întreținut prin spălare la 40°C.
- Strat impermeabil de poliuretan care protejează salteaua de umezeală și accidente
- Extracte integrate de lavandă cu efect relaxant pentru un somn mai bun
- Material respirabil și certificat OEKO-TEX Standard 100, sigur pentru pielea sensibilă
- Benzi elastice rezistente în colțuri pentru fixare ușoară pe saltea
Descoperă similar cu Protecție impermeabilă pentru saltea 4Home Lavender cu elastic , 90 x 200 cm, 90 x 200 cm
Protecție impermeabilă pentru saltea 4Home Bamboo cu elastic, 180 x 200 cm, 180 x 200 cm
Protectia impermeabilă pentru saltea 4Home Bamboo are dimensiunile 180x200 cm și se potrivește pentru saltele cu înălțimea de până la 30 cm. Suprafața este confecționată dintr-un amestec de poliester și viscoză de bambus, cu proprietăți antibacteriene și hipoalergenice. Produsul dispune de un strat impermeabil de poliuretan, elastice în colțuri pentru fixare și poate fi spălat în mașină la 40°C.
- Material hipoalergenic din bambus cu proprietăți antibacteriene
- Strat impermeabil care protejează complet împotriva lichidelor
- Elastice în colțuri pentru fixare stabilă pe saltea
- Certificat OEKO-TEX Standard 100 pentru siguranță
Descoperă similar cu Protecție impermeabilă pentru saltea 4Home Bamboo cu elastic, 180 x 200 cm, 180 x 200 cm
Protecție impermeabilă pentru saltea 4Home Bamboo cu bordură, 90 x 200 cm + 30 cm, 90 x 200 cm
Protecția impermeabilă pentru saltea 4Home Bamboo, dimensiuni 90 x 200 cm cu bordură de 30 cm, protejează salteaua de umezeală, pete și murdărie. Suprafața din viscoză de bambus este moale, antibacteriană și hipoalergenică, iar stratul impermeabil rămâne respirabil. Produsul are bordură elastică pentru fixare, este spălabil la 40°C și este certificat OEKO-TEX Standard 100.
- Material din viscoză de bambus, antibacterian și hipoalergenic
- Strat impermeabil din poliuretan care rămâne respirabil
- Bordură elastică pe tot perimetrul pentru fixare fermă
- Certificat OEKO-TEX Standard 100 și întreținere ușoară (spălare la 40°C)
Descoperă similar cu Protecție impermeabilă pentru saltea 4Home Bamboo cu bordură, 90 x 200 cm + 30 cm, 90 x 200 cm
Protecție impermeabilă pentru saltea 4Home lavender cu benzi elastice, 180 x 200 cm, 180 x 200 cm
Această protecție impermeabilă pentru saltea de 180x200 cm are un strat interior de poliuretan care asigură impermeabilitate completă. Materialul este respirabil și include extracte de lavandă cu efect calmant. Produsul este certificat OEKO-TEX Standard 100 și se fixează ușor pe saltea cu benzi elastice.
- Strat impermeabil din poliuretan care protejează salteaua de lichide
- Extracte integrate de lavandă cu efect relaxant pentru un somn mai bun
- Benzile elastice din colțuri asigură fixarea stabilă pe saltea
- Certificat OEKO-TEX Standard 100 pentru siguranța sănătății
Descoperă similar cu Protecție impermeabilă pentru saltea 4Home lavender cu benzi elastice, 180 x 200 cm, 180 x 200 cm
Protecție impermeabilă pentru saltea 4Home Aloe Vera cu bordură, 90 x 200 cm
Protecția impermeabilă pentru saltea 4Home Aloe Vera, dimensiune 90 x 200 cm, oferă o barieră eficientă împotriva umezelii și a petelor. Este confecționată din poliester cu extract de Aloe Vera și are un strat inferior de poliuretan impermeabil. Produsul este certificat OEKO-TEX Standard 100 și se spală la mașină la 40°C.
- Strat impermeabil și respirabil din poliuretan
- Țesătură cu extract de Aloe Vera pentru piele
- Bordură elastică pentru fixare perfectă
- Certificat OEKO-TEX Standard 100
Descoperă similar cu Protecție impermeabilă pentru saltea 4Home Aloe Vera cu bordură, 90 x 200 cm
Protecție impermeabilă pentru saltea 4Home Bamboo cu bordură, 200 x 200 cm + 30 cm, 200 x 200 cm
Această protecție impermeabilă pentru saltea de 200x200 cm este confecționată din material din bambus cu proprietăți antibacteriene și hipoalergenice. Stratul impermeabil din poliuretan protejează salteaua de umezeală, rămânând în același timp respirabil. Produsul are bordură elastică pentru fixare optimă, este certificat OEKO-TEX Standard 100 și se poate spăla la mașină.
- Material din bambus natural, antibacterian și hipoalergenic
- Strat impermeabil și respirabil care protejează salteaua
- Bordură elastică pentru fixare perfectă pe saltele de până la 30 cm înălțime
- Certificat OEKO-TEX Standard 100 și ușor de întreținut
Descoperă similar cu Protecție impermeabilă pentru saltea 4Home Bamboo cu bordură, 200 x 200 cm + 30 cm, 200 x 200 cm
Vestă impermeabilă cu căptușeală din pluș
Vesta este confecționată din material impermeabil și este complet căptușită cu pluș pentru izolare termică. Are o croială scurtă, glugă reglabilă din trei piese, fermoar frontal și buzunare laterale. Produsul este practic și ușor de întreținut, fiind spălabil în mașină.
- Impermeabilă și izolată termic datorită căptușelii din pluș
- Glugă reglabilă cu căptușeală, elastic și opritoare
- Croială scurtă și practică, cu fermoar frontal și buzunare laterale
- Material durabil și ușor de întreținut – se spală la mașină
Descoperă similar cu Vestă impermeabilă cu căptușeală din pluș
Jachetă impermeabilă cu glugă
Jacheta impermeabilă cu glugă oferă protecție completă împotriva vremii, cu design funcțional și materiale durabile. Este echipată cu căptușeală completă, glugă reglabilă și multiple buzunare pentru utilitate. Construită din poliester reciclat, este ușor de întreținut prin spălare în mașină.
- Impermeabilă completă cu glugă reglabilă din 3 piese
- Confort sporit datorită căptușelii complete și a materialului respirabil
- Durabilitate asigurată de spatele armat și ochiurile metalice
- Eco-friendly realizată din poliester reciclat și spălabilă în mașină
Descoperă similar cu Jachetă impermeabilă cu glugă
Jachetă impermeabilă cu glugă
Jacheta impermeabilă cu glugă oferă protecție completă împotriva vremii, cu lungime sub fund și căptușeală integrală. Este confecționată din poliester reciclat și include glugă reglabilă, multiple buzunare și detalii pentru respirabilitate. Produsul este practic și ușor de întreținut, fiind spălabil la mașină.
- Impermeabilă și protecție completă împotriva vremii
- Confort sporit datorită căptușelii complete și a respirabilității
- Material ecologic din poliester reciclat
- Practică cu glugă reglabilă și multiple buzunare
Descoperă similar cu Jachetă impermeabilă cu glugă
Protecție impermeabilă pentru salteacu elastic, 200 x 200 cm, 200 x 200 cm
Protecția impermeabilă pentru saltea de 200x200 cm este confecționată dintr-un amestec de poliester și viscoză de bambus cu proprietăți antibacteriene. Stratul de poliuretan asigură impermeabilitate completă, protejând salteaua de lichide, în timp ce elasticul din colțuri menține fixarea stabilă. Produsul este potrivit pentru spălare în mașină la 40°C și este certificat OEKO-TEX Standard 100.
- Material din bambus cu proprietăți antibacteriene și hipoalergenice
- Strat impermeabil care protejează salteaua de lichide
- Elastic în colțuri pentru fixare stabilă pe saltea
- Certificat OEKO-TEX Standard 100 pentru siguranță
Descoperă similar cu Protecție impermeabilă pentru salteacu elastic, 200 x 200 cm, 200 x 200 cm
Sticlă de alcool Bohemia Gifts - Pădurea te cheamă, 200 ml
Sticla din oțel inoxidabil are o capacitate de 200 ml și este decorată cu o imprimare neagră cu tematică de pădure. Este concepută în special pentru vânători și iubitorii de natură. Produsul servește ca un cadou potrivit pentru această categorie de persoane.
- Material durabil din oțel inoxidabil
- Design atractiv cu imprimare neagră tematică
- Capacitate practică de 200 ml
- Cadou ideal pentru pasionații de natură și vânătoare
Descoperă similar cu Sticlă de alcool Bohemia Gifts - Pădurea te cheamă, 200 ml
Protecție impermeabilă pentru saltea 4Home Harmony, 90 x 200 cm
Protecția impermeabilă pentru saltea 4Home Harmony, dimensiuni 90 x 200 cm, este confecționată din bumbac frotir 100% pe partea superioară și are un strat de poliuretan impermeabil pe partea inferioară. Se fixează ușor pe saltea cu benzi elastice și este spălabilă în mașină la 60°C. Produsul este certificat OEKO-TEX Standard 100, fiind sigur pentru sănătate și potrivit chiar și pentru pielea sensibilă.
- Material superior din bumbac frotir 100% pentru confort și respirabilitate
- Strat impermeabil din poliuretan care protejează împotriva lichidelor
- Fixare stabilă cu benzi elastice în colțuri
- Spălabil în mașină la 60°C pentru igienă maximă
Descoperă similar cu Protecție impermeabilă pentru saltea 4Home Harmony, 90 x 200 cm
Protecție impermeabilă pentru saltea 4Home Harmony, 120 x 200 cm
Protecția impermeabilă pentru saltea Harmony 4Home, dimensiuni 120x200 cm, protejează salteaua împotriva umezelii și petelor. Partea superioară din bumbac froté asigură confort și respirabilitate, iar stratul de poliuretan din partea inferioară oferă impermeabilitate. Produsul are fixare cu benzi elastice, este spălabil la 60°C și posedă certificarea OEKO-TEX Standard 100.
- Material superior din bumbac froté 100% pentru confort și respirabilitate
- Strat impermeabil de poliuretan care protejează împotriva lichidelor
- Fixare stabilă cu benzi elastice în colțuri
- Spălabil la mașină la 60°C pentru igienă maximă
Descoperă similar cu Protecție impermeabilă pentru saltea 4Home Harmony, 120 x 200 cm
Pereți laterali pentru cort de petrecere Cattara 13344 impermeabil, gri, 2 x 3 m, gri
Peretele lateral de 2 x 3 metri este un accesoriu opțional pentru corturile de petrecere. Este confecționat din material impermeabil din poliester 210D. Se fixează prin legare directă la structura cortului.
- Material impermeabil din poliester 210D pentru protecție în orice vreme
- Dimensiuni generoase de 2 x 3 metri pentru acoperire laterală completă
- Sistem simplu de fixare prin legare în multiple puncte ale structurii
- Compatibil cu corturile de petrecere Cattara din aceeași serie
Descoperă similar cu Pereți laterali pentru cort de petrecere Cattara 13344 impermeabil, gri, 2 x 3 m, gri
Protecție saltea 4Home Harmony impermeabilă cu bordură, 140 x 200 cm
Protecția de saltea Harmony este impermeabilă și respirabilă, asigurând confort și protecție împotriva accidentelor. Este confecționată din bumbac frotir și poliester, cu un strat inferior de poliuretan. Se fixează ușor pe saltea datorită bordurii practice și este potrivită pentru saltele cu înălțimea de până la 30 cm.
- Impermeabilă și foarte respirabilă pentru confort maxim
- Material din bumbac frotir și poliester pentru partea superioară
- Bordură practică pentru fixare ușoară pe saltea
- Potrivită pentru saltele cu înălțimea de până la 30 cm
Descoperă similar cu Protecție saltea 4Home Harmony impermeabilă cu bordură, 140 x 200 cm
Protecție impermeabilă pentru saltea 4Home Harmony, 180 x 200 cm
Protecția impermeabilă pentru saltea 4Home Harmony, dimensiuni 180x200 cm, protejează salteaua de umezeală și pete. Este confecționată din bumbac frotir pe partea superioară și are un strat de poliuretan impermeabil pe partea inferioară. Produsul este spălabil la mașină la 60°C și are certificarea OEKO-TEX Standard 100.
- Bumbac 100% frotir plăcut și respirabil
- Strat impermeabil de poliuretan pentru protecție eficientă
- Benzile elastice din colțuri asigură fixarea perfectă
- Spălabil la mașină la 60°C pentru igienă maximă
Descoperă similar cu Protecție impermeabilă pentru saltea 4Home Harmony, 180 x 200 cm
Matex Bamboo cearșaf impermeabil alb, alb, 90 x 200 cm
Cearșaful impermeabil Matex din fibră de bambus oferă protecție împotriva umezelii, prafului și murdăriei, menținând circulația aerului. Materialul este hipoalergenic, antibacterian și reglează temperatura pentru un somn confortabil. Este obținut prin metode ecologice și se recomandă pentru persoanele cu piele sensibilă sau alergii.
- Protecție impermeabilă și respirabilă pentru saltea
- Material din bambus hipoalergenic și antibacterian
- Proprietăți termoregulatoare pentru confort în orice sezon
Descoperă similar cu Matex Bamboo cearșaf impermeabil alb, alb, 90 x 200 cm
Protecție saltea 4Home Lavender impermeabilă cu bordură, 200 x 200 cm
Protecția de saltea Lavender de la 4Home, dimensiuni 200 x 200 cm, este impermeabilă și infuzată cu extract de lavandă. Asigură igiena patului, protejează salteaua de transpirație și murdărie, și prelungește durabilitatea acesteia. Este ușor de spălat, are bordura elastică pentru prindere și este potrivită și pentru pătuțuri de copii.
- Impermeabilă cu strat de poliuretan pentru protecție maximă împotriva accidentelor
- Îmbibată cu extract de lavandă pentru efect calmant și aromă plăcută
- Bordura elastică pentru prindere ușoară pe saltele de până la 30 cm înălțime
- Spălabilă și certificată Öko-Tex Standard 100 pentru siguranță
Descoperă similar cu Protecție saltea 4Home Lavender impermeabilă cu bordură, 200 x 200 cm
Protecție impermeabilă pentru saltea 4Home Harmony, 80 x 200 cm
Protecția impermeabilă pentru saltea Harmony 80x200 cm are un strat superior din bumbac froté și un strat inferior impermeabil din poliuretan. Se fixează ușor pe saltea cu benzi elastice și se poate spăla la 60°C. Produsul este certificat OEKO-TEX Standard 100 pentru siguranță.
- Material superior din bumbac froté 100% pentru confort și respirabilitate
- Strat impermeabil de poliuretan care protejează salteaua de lichide
- Fixare stabilă cu benzi elastice în colțuri
- Spălabil la mașină la 60°C pentru igienă maximă
Descoperă similar cu Protecție impermeabilă pentru saltea 4Home Harmony, 80 x 200 cm
Protecție impermeabilă pentru saltea 4Home Aloe Vera cu bordură, 160 x 200 cm
Protectia impermeabila pentru saltea 4Home Aloe Vera, dimensiuni 160 x 200 cm, ofera o bariera eficienta impotriva umezelii, transpiratiei si murdariei. Este confectionata din 100% poliester imbibat cu extract de Aloe Vera si dispune de un strat inferior de poliuretan impermeabil dar respirabil. Produsul este certificat OEKO-TEX Standard 100, se fixeaza ferm datorita bordurii elastice si se poate spala la masina la 40°C.
- Strat impermeabil din poliuretan care permite si respiratia
- Tesatura cu extract de Aloe Vera pentru efect calmant si antibacterian
- Bordura elastica pe tot perimetrul pentru fixare ferma
- Certificare OEKO-TEX Standard 100 pentru siguranta si lipsa substantei nocive
Descoperă similar cu Protecție impermeabilă pentru saltea 4Home Aloe Vera cu bordură, 160 x 200 cm
Protecție impermeabilă pentru saltea 4Home Bamboo cu elastic, 160 x 200 cm, 160 x 200 cm
Protecția impermeabilă pentru saltea 4Home Bamboo, dimensiune 160x200 cm, are un strat de poliuretan impermeabil și o față din amestec de bambus cu proprietăți antibacteriene. Se fixează ușor pe saltea datorită elasticilor din colțuri și este potrivită pentru persoane alergice. Produsul este certificat OEKO-TEX Standard 100 și poate fi spălat în mașină la 40°C.
- Strat impermeabil de poliuretan care protejează complet împotriva lichidelor
- Față din bambus antibacteriană și hipoalergenică, plăcută la atingere
- Elastici în colțuri pentru fixare perfectă pe saltea
- Certificat OEKO-TEX Standard 100 pentru siguranță și spălabil în mașină
Descoperă similar cu Protecție impermeabilă pentru saltea 4Home Bamboo cu elastic, 160 x 200 cm, 160 x 200 cm
Protecție impermeabilă pentru saltea 4Home Harmony, 140 x 200 cm
Protecția impermeabilă pentru saltea Harmony 4Home, dimensiuni 140 x 200 cm, protejează salteaua de umezeală și pete. Este confecționată din bumbac froté pe partea superioară și are un strat impermeabil de poliuretan. Produsul este spălabil la mașină la 60°C și are certificarea OEKO-TEX Standard 100.
- Suprafață din bumbac froté 100% plăcută și respirabilă
- Strat impermeabil de poliuretan care protejează împotriva lichidelor
- Benzile elastice din colțuri asigură o fixare stabilă
- Se poate spăla la mașină la 60°C pentru igienă completă
Descoperă similar cu Protecție impermeabilă pentru saltea 4Home Harmony, 140 x 200 cm
Protecție impermeabilă pentru saltea 4Home Aloe Vera cu bordură, 180 x 200 cm
Această protecție impermeabilă pentru saltea de 180x200 cm oferă o barieră eficientă împotriva umezelii, transpirației și petelor. Este confecționată din poliester cu extract de Aloe Vera și dispune de un strat inferior de poliuretan impermeabil dar respirabil. Produsul este certificat OEKO-TEX Standard 100 și se fixează ușor datorită bordurii elastice.
- Impermeabilă și respirabilă datorită stratului de poliuretan
- Conține extracte de Aloe Vera cu proprietăți calmante și antibacteriene
- Bordură elastică pe tot perimetrul pentru fixare sigură
- Certificată OEKO-TEX Standard 100, sigură pentru pielea sensibilă
Descoperă similar cu Protecție impermeabilă pentru saltea 4Home Aloe Vera cu bordură, 180 x 200 cm
Protecție impermeabilă pentru saltea 4Home Harmony, 200 x 200 cm
Protecția impermeabilă pentru saltea Harmony 200x200 cm protejează salteaua împotriva umezelii, petelor și uzurii. Este confecționată din bumbac froté natural și are un strat impermeabil de poliuretan. Produsul este spălabil la mașină la 60°C și are certificarea OEKO-TEX Standard 100.
- Suprafață din bumbac froté 100% plăcută și respirabilă
- Strat impermeabil din poliuretan care protejează salteaua
- Benzile elastice din colțuri asigură o fixare stabilă
- Se poate spăla la mașină la 60°C pentru igienă maximă
Descoperă similar cu Protecție impermeabilă pentru saltea 4Home Harmony, 200 x 200 cm
Protecție impermeabilă pentru saltea 4Home Harmony, 160 x 200 cm
Protecția impermeabilă pentru saltea Harmony 160x200 cm protejează salteaua împotriva umezelii și petelor. Partea superioară din bumbac froté asigură confort și respirabilitate, iar stratul de poliuretan oferă impermeabilitate. Produsul are benzi elastice pentru fixare, este spălabil la 60°C și posedă certificarea OEKO-TEX Standard 100.
- Material superior din bumbac froté 100% pentru confort și respirabilitate
- Strat inferior de poliuretan pentru protecție impermeabilă eficientă
- Benzile elastice din colțuri asigură fixarea perfectă pe saltea
- Se poate spăla la mașină la 60°C pentru igienă maximă
Descoperă similar cu Protecție impermeabilă pentru saltea 4Home Harmony, 160 x 200 cm
Protecție impermeabilă pentru saltea 4Home Bamboo cu elastic, 90 x 200 cm, 90 x 200 cm
Protectia impermeabila pentru saltea 4Home Bamboo, dimensiune 90 x 200 cm, este confectionata dintr-un amestec de poliester si viscoza de bambus cu proprietati antibacteriene. Stratul de poliuretan asigura impermeabilitate totala, protejand salteaua de lichide, in timp ce materialul ramane respirabil. Produsul se fixeaza usor cu elastice in colturi, este spalabil la 40°C si este certificat OEKO-TEX Standard 100.
- Tesatura din bambus cu proprietati antibacteriene si hipoalergenice
- Strat impermeabil care protejeaza salteaua fara a compromite respirabilitatea
- Elastice in colturi pentru fixare stabila si usoara
- Certificat OEKO-TEX Standard 100 pentru siguranta materialelor
Descoperă similar cu Protecție impermeabilă pentru saltea 4Home Bamboo cu elastic, 90 x 200 cm, 90 x 200 cm
Protecție impermeabilă pentru saltea 4Home Bamboo cu bordură, 180 x 200 cm + 30 cm, 180 x 200 cm
Această protecție impermeabilă pentru saltea, de dimensiunea 180 x 200 cm, este confecționată din viscoză de bambus cu proprietăți antibacteriene și hipoalergenice. Stratul inferior din poliuretan oferă protecție eficientă împotriva umezelii, păstrând în același timp respirabilitatea. Produsul este ușor de întreținut, se spală la 40°C și este certificat OEKO-TEX Standard 100.
- Material din viscoză de bambus, antibacterian și hipoalergenic
- Strat impermeabil din poliuretan care protejează împotriva umezelii
- Margine elastică pe tot perimetrul pentru fixare fermă
- Certificat OEKO-TEX Standard 100, sigur pentru sănătate
Descoperă similar cu Protecție impermeabilă pentru saltea 4Home Bamboo cu bordură, 180 x 200 cm + 30 cm, 180 x 200 cm
Protecție impermeabilă pentru saltea 4Home cubordură Cooler, 180 x 200 cm + 30 cm, 180 x 200 cm
Protecția impermeabilă pentru saltea 4Home Cooler asigură un somn uscat și răcoros datorită materialului din nailon cu efect de răcire. Stratul impermeabil din poliuretan protejează salteaua de lichide, transpirație și murdărie, prelungindu-i durata de viață. Produsul este ușor de montat datorită bordurii elastice, se spală în mașină la 40°C și este potrivit pentru adulți, copii și persoane alergice.
- Material cu tehnologie de fibre răcoritoare care elimină căldura și umiditatea
- Strat impermeabil din poliuretan care protejează salteaua de lichide și murdărie
- Bordură elastică pentru fixare ușoară pe saltele cu înălțime de până la 30 cm
- Certificat OEKO-TEX Standard 100, potrivit pentru persoane alergice și cu piele sensibilă
Descoperă similar cu Protecție impermeabilă pentru saltea 4Home cubordură Cooler, 180 x 200 cm + 30 cm, 180 x 200 cm