Unde diversitatea întâlnește valoarea - Katalo.ro
Capital Sports Heather CAPITAL sportiv tricou pentru bărbați Dimensiune L, bleumarin
Doar o altă zi la bar! Instruirea cu tricoul de la Capital SPORts va ajuta mereu sa fiti bine îmbrăcat pentru sport și exercitii de agrement.Instruirea tricoului pentru barbati este realizat dintr-un amestec de materiale textile extrem de placute: 50% poliester, 25% vascoza si 25% bumbac. Acest lucru il face confortabil, mai moale și drăgălaș, poate fi combinat cu robustețea ridicată a fibrelor. Deosebit de izbitoare sunt logo-ul imprimate pe partea din față și din spate a SPORTS CAPITAL design care atrage deja vizionarea de formare. dimensiuni disponibile: S, M, L, XL
Vezi și acestea quiksilver hanorac pentru barbai x comp elite stone wash heather eqyft03925 bkjh l
Cratiță cu capac Tescoma PRESIDENT Stone 4,5 l, 4,5 l
Oală, tigaie și tavă de copt într-una - descoperiți vasele PRESIDENT Stone care vă vor schimba gătitul pentru totdeauna. Suprafață non-aderentă perfectă cu aspect piatră naturală, atât în interior, cât și în exterior! Gătitul cu ele capătă o cu totul altă dimensiune, convingeți-vă... De ce să alegeți vase cu aspect de piatră? Puteți prăji în ele fără ca mâncare să se prindă, ca în alte tigăi. În plus, suprafața striată prăjește uniform. Utilizarea unei suprafețe non-aderente la exterior facilitează curățarea - astfel încât nu veți mai avea nevoie niciodată de un burete din sârmă. suprafață extrem de rezistentă compatibilă cu ustensile metalice,deci nu trebuie să cumpărați unelte speciale din nailon (dacă nu doriți). prepararea mâncărurilor pe această suprafață necesită un minim de grăsime - veți găti mai sănătos. aspect de piatră naturală pe ambele părți vasele sunt și rămân mult timp extrem de estetice. PRESDIDENT Stone vor deveni pentru o lungă perioadă de timp nu numai un ajutor inteligent și universal pentru gătit, ci și o decorațiune a bucătăriei dvs. Cratița este echipată cu mânere din oțel inoxidabil, care sunt fixate cu două nituri, prin urmare, sunt etanșe și nu se eliberează în timp. Cratița include un capac solid din oțel inoxidabil - datorită acestui lucru poate fi folosită și în cuptor ca tavă de copt sau doar pentru coacere fără capac. Desigur că au și un fund de inducție tip sandviș, datorită căruia vasele sunt încălzite uniform pe toată suprafața. Adecvate pentru toate tipurile de aragaze și cuptoare (cu capac max. 200 °C). Compatibile cu mașina de spălat vase. 5 ani garanție. Dacă vasele sunt utilizate corect conform instrucțiunilor, mânerele se încălzesc, dar nu ard. Vasele din oțel inoxidabil sunt fabricate în conformitate cu standardul european EN ČSN 12983-1 pentru ustensile de gătit și sunt testate corespunzător de un laborator de testare acreditat. Conform testului efectuat, se evaluează și temperatura mânerelor, care nu trebuie să depășească 55 ° C. Se aplică și mânerelor cu tratament non-aderent (PREZIDENT Stone etc.).
Vezi și acestea quiksilver pentru barbai x comp elite stone wash heather eqyft03925 bkjh xl
Oală cu capac Tescoma PRESIDENT Stone 6 l, 6 l
Oală, tigaie și tavă de copt într-una - descoperiți vasele PRESIDENT Stone care vă vor schimba gătitul pentru totdeauna. Suprafață non-aderentă perfectă cu aspect piatră naturală, atât în interior, cât și în exterior! Gătitul cu ele capătă o cu totul altă dimensiune, convingeți-vă... De ce să alegeți vase cu aspect de piatră? Puteți prăji în ele fără ca mâncare să se prindă, ca în alte tigăi. În plus, suprafața striată prăjește uniform. Utilizarea unei suprafețe non-aderente la exterior facilitează curățarea - astfel încât nu veți mai avea nevoie niciodată de un burete din sârmă. suprafață extrem de rezistentă compatibilă cu ustensile metalice, deci nu trebuie să cumpărați unelte speciale din nailon (dacă nu doriți). prepararea mâncărurilor pe această suprafață necesită un minim de grăsime - veți găti mai sănătos. aspect de piatră naturală pe ambele părți vasele sunt și rămân mult timp extrem de estetice. PRESDIDENT Stone vor deveni pentru o lungă perioadă de timp nu numai un ajutor inteligent și universal pentru gătit, ci și o decorațiune a bucătăriei dvs. Oala este prevăzută cu cu mânere din oțel inoxidabil, care sunt fixate cu două nituri, prin urmare, sunt etanșe și nu se eliberează în timp. Oala include un capac solid din oțel inoxidabil - datorită acestui lucru poate fi folosită și în cuptor ca tavă de copt sau doar pentru coacere fără capac. Desigur că au și un fund de inducție tip sandviș, datorită căruia vasele sunt încălzite uniform pe toată suprafața. Adecvate pentru toate tipurile de aragaze și cuptoare (cu capac max. 200 °C). Compatibile cu mașina de spălat vase. 5 ani garanție.
Vezi și acestea quiksilver pentru barbai x comp elite stone wash heather eqyft03925 bkjh m
Vezi și acestea
- quiksilver pentru barbai x comp elite stone wash heather eqyft03925 bkjh xxl
- quiksilver hanorac pentru barbai x comp elite stone wash heather eqyft03925 bkjh m
- quiksilver hoodie x comp elite dark grey heather eqyft03925 krph m
- quiksilver hoodie x comp elite dark grey heather eqyft03925 krph xl
- quiksilver pantaloni scuri pentru barbai tallulah tango short stone wash heather eqyfb03204 bkjh l
- quiksilver pantaloni scuri pentru barbai tallulah tango short stone wash heather eqyfb03204 bkjh m
- quiksilver maiou pentru barbai waves tank stone wash eqyzt05286 bkj0 xxl
- quiksilver maiou pentru barbai waves tank stone wash eqyzt05286 bkj0 xl
- quiksilver chipiu cursin bartender stone wash aqyha04320 bkj0
- quiksilver tricou pentru barbai comp logo ss kalamata eqyzt05750 gzh0 l
- quiksilver tricou pentru barbai comp logo ss redwood eqyzt05750 mnl0 l
- quiksilver tricou pentru barbai comp logo tank white eqyzt05781 wbb0 l
- quiksilver barbai dream string stone gray eqmzt03071 cpn0 l
- quiksilver tricou pentru barbai comp logo ss navy blaze r eqyzt05750 byj0 l
- quiksilver shorts pentru barbai everyday track short dark grey heather eqyfb03168 krph l
- quiksilver hoodie pentru barbai global grasp hood navy blazer heather eqyft03929 byjh l
- quiksilver t shirt pentru barbai broken leash bright cobalt heather eqykt03686 bpch l
- quiksilver tricou pentru barbai comp logo ss kalamata eqyzt05750 gzh0 m
- quiksilver tricou pentru barbai comp logo tank white eqyzt05781 wbb0 m
- quiksilver tricou pentru barbai comp logo ss redwood eqyzt05750 mnl0 xl
Cratiță cu capac Tescoma PRESIDENT Stone 2,5 l, 2,5 l
Oală, tigaie și tavă de copt într-una - descoperiți vasele PRESIDENT Stone care vă vor schimba gătitul pentru totdeauna. Suprafață non-aderentă perfectă cu aspect piatră naturală, atât în interior, cât și în exterior! Gătitul cu ele capătă o cu totul altă dimensiune, convingeți-vă... De ce să alegeți vase cu aspect de piatră? Puteți prăji în ele fără ca mâncare să se prindă, ca în alte tigăi. În plus, suprafața striată prăjește uniform. Utilizarea unei suprafețe non-aderente la exterior facilitează curățarea - astfel încât nu veți mai avea nevoie niciodată de un burete din sârmă. suprafață extrem de rezistentă compatibilă cu ustensile metalice,deci nu trebuie să cumpărați unelte speciale din nailon (dacă nu doriți). prepararea mâncărurilor pe această suprafață necesită un minim de grăsime - veți găti mai sănătos. aspect de piatră naturală pe ambele părți vasele sunt și rămân mult timp extrem de estetice. PRESDIDENT Stone vor deveni pentru o lungă perioadă de timp nu numai un ajutor inteligent și universal pentru gătit, ci și o decorațiune a bucătăriei dvs. Cratița este echipată cu mânere din oțel inoxidabil, care sunt fixate cu două nituri, prin urmare, sunt etanșe și nu se eliberează în timp. Cratița include un capac solid din oțel inoxidabil - datorită acestui lucru poate fi folosită și în cuptor ca tavă de copt sau doar pentru coacere fără capac. Desigur că au și un fund de inducție tip sandviș, datorită căruia vasele sunt încălzite uniform pe toată suprafața. Adecvate pentru toate tipurile de aragaze și cuptoare (cu capac max. 200 °C). Compatibile cu mașina de spălat vase. 5 ani garanție.
Descoperă similar cu Cratiță cu capac Tescoma PRESIDENT Stone 2,5 l, 2,5 l
Cratiță cu capac Tescoma PRESIDENT Stone 1,8 l, 1,8 l
Oală, tigaie și tavă de copt într-una - descoperiți vasele PRESIDENT Stone care vă vor schimba gătitul pentru totdeauna. Suprafață non-aderentă perfectă cu aspect piatră naturală, atât în interior, cât și în exterior! Gătitul cu ele capătă o cu totul altă dimensiune, convingeți-vă... De ce să alegeți vase cu aspect de piatră? Puteți prăji în ele fără ca mâncare să se prindă, ca în alte tigăi. În plus, suprafața striată prăjește uniform. Utilizarea unei suprafețe non-aderente la exterior facilitează curățarea - astfel încât nu veți mai avea nevoie niciodată de un burete din sârmă. suprafață extrem de rezistentă compatibilă cu ustensile metalice, deci nu trebuie să cumpărați unelte speciale din nailon (dacă nu doriți). prepararea mâncărurilor pe această suprafață necesită un minim de grăsime - veți găti mai sănătos. aspect de piatră naturală pe ambele părți vasele sunt și rămân mult timp extrem de estetice. PRESDIDENT Stone vor deveni pentru o lungă perioadă de timp nu numai un ajutor inteligent și universal pentru gătit, ci și o decorațiune a bucătăriei dvs. Cratița este echipată cu mânere din oțel inoxidabil, care sunt fixate cu două nituri, prin urmare, sunt etanșe și nu se eliberează în timp. Cratița include un capac solid din oțel inoxidabil - datorită acestui lucru poate fi folosită și în cuptor ca tavă de copt sau doar pentru coacere fără capac. Desigur că au și un fund de inducție tip sandviș, datorită căruia vasele sunt încălzite uniform pe toată suprafața. Adecvate pentru toate tipurile de aragaze și cuptoare (cu capac max. 200 °C). Compatibile cu mașina de spălat vase. 5 ani garanție.
Descoperă similar cu Cratiță cu capac Tescoma PRESIDENT Stone 1,8 l, 1,8 l
Oală cu capac Tescoma PRESIDENT Stone, 24 cm, 3 l, 3 l
Oală, tigaie și tavă de copt într-una - descoperiți vasele PRESIDENT Stone care vă vor schimba gătitul pentru totdeauna. Suprafață non-aderentă perfectă cu aspect piatră naturală, atât în interior, cât și în exterior! Gătitul cu ele capătă o cu totul altă dimensiune, convingeți-vă... De ce să alegeți vase cu aspect de piatră? Puteți prăji în ele fără ca mâncare să se prindă, ca în alte tigăi. În plus, suprafața striată prăjește uniform. Utilizarea unei suprafețe non-aderente la exterior facilitează curățarea - astfel încât nu veți mai avea nevoie niciodată de un burete din sârmă. suprafață extrem de rezistentă compatibilă cu ustensile metalice, deci nu trebuie să cumpărați unelte speciale din nailon (dacă nu doriți). prepararea mâncărurilor pe această suprafață necesită un minim de grăsime - veți găti mai sănătos. aspect de piatră naturală pe ambele părți vasele sunt și rămân mult timp extrem de estetice. PRESDIDENT Stone vor deveni pentru o lungă perioadă de timp nu numai un ajutor inteligent și universal pentru gătit, ci și o decorațiune a bucătăriei dvs. Oala este prevăzută cu cu mânere din oțel inoxidabil, care sunt fixate cu două nituri, prin urmare, sunt etanșe și nu se eliberează în timp. Oala include un capac solid din oțel inoxidabil - datorită acestui lucru poate fi folosită și în cuptor ca tavă de copt sau doar pentru coacere fără capac. Desigur că au și un fund de inducție tip sandviș, datorită căruia vasele sunt încălzite uniform pe toată suprafața. Adecvate pentru toate tipurile de aragaze și cuptoare (cu capac max. 200 °C). Compatibile cu mașina de spălat vase. 5 ani garanție.
Descoperă similar cu Oală cu capac Tescoma PRESIDENT Stone, 24 cm, 3 l, 3 l
Prosop Barbara Heather Rose , 50 x 90 cm, roz, 50 x 90 cm
Un prosop din frotir gros, pufos și de înaltă calitate, cu o margine punctată, absorbant, dar cu uscare rapidă, vă va asigura un confort maxim în baie. Prosopul absoarbe perfect umezeala și are un gramaj ridicat care vă garantează confortul. Fibrele lungi și fine de bumbac pieptănat conferă prosopului moliciune și durabilitate. Prosopul este prevăzut cu o buclă practică. Certificare de sănătate Oeko-Tex Standard 100. .
Descoperă similar cu Prosop Barbara Heather Rose , 50 x 90 cm, roz, 50 x 90 cm
Organizator Kesper 30091 din plastic 5 comp., gri, 32,3 x 29,5 x 4,5 cm
Dulapul de la brandul german Kesper în culoarea gri modern este accesoriul ideal pentru orice bucătărie care tânjește după un aranjament estetic. Cu cinci compartimente, acesta oferă o soluție practică și clară pentru depozitarea tacâmurilor, asigurând accesul rapid la instrumentele de care aveți nevoie. Fabricată din plastic de înaltă calitate, această tavă nu este doar durabilă, ci și ușoară, ceea ce o face ușor de manevrat. Suprafața sa noduroasă menține tacâmurile în siguranță la locul lor, în timp ce le face ușor de îndepărtat. Întreținerea este floare la ureche - pur și simplu ștergeți-o cu o pânză umedă și va fi din nou ca nouă. Avantajele produsului: Cinci compartimente pentru depozitarea ușoară a tacâmurilor fabricat din polipropilenă de înaltă calitate suprafața nubby asigură menținerea tacâmurilor la locul lor ușor de curățat cu o cârpă umedă design practic și compact Conținutul pachetului: 1x organizator tacâmuri Parametri și specificații: material: plastic (polipropilenă) dimensiuni (l x î x adân): 29,5 x 4,5 x 32,3 cm culoare: gri
Descoperă similar cu Organizator Kesper 30091 din plastic 5 comp., gri, 32,3 x 29,5 x 4,5 cm
Mega set de ciclism - MAAPPI II. ELITE L
Limitovaná edícia dresov s návrhom autistického dizajnéra - design Maappi exkluzívne pre Holokolo. Matej, mladý autistický designer, miluje cyklistiku, rovnako ako my v Holokolo. Preto bolo len otázkou času, kedy zrealizujeme nejaký spoločný projekt. Predstavujeme náš nový, už druhý dres z tejto spolupráce, tentokrát zobrazuje Víťazný oblúk v Paríži - cieľ Tour de France. Naši jazdci budú nosiť tento špeciálny dres so cťou a veríme, že bude prinášať svojim fanúšikom rovnakú radosť ako nám. Limitovaný dizajn sme skombinovali s našimi najpredávanejšími nohavicami a novými štýlovými rukavicami. Prinášame vám tak zvýhodnené sety, ktoré sú vysoko funkčné a zároveň cenovo dostupné. Dresy sú precízne ušité z prémiového elastického materiálu s maximálnou priedušnosťou. Tkanina odvádza pot a umožňuje optimálnu reguláciu s chladiacim účinkom. Zapracovali sme na detailoch a vychytávkach ako je skryté bočné vrecko, YKK zips alebo talianske silikónové zakončenie MARC, ktoré držia dres na mieste počas jazdy. Cyklistické kraťasy sú vybavené vysokofunkčnou cyklovložkou s antibakteriálnym povrchom, ktorá je zároveň pohodlná a zabraňuje treniu. Rukavice s polstrovaním a protišmykovou úpravou sú vyrobené z priedušných a ľahkých materiálov. Sú navrhnuté tak, aby boli jednoduché, praktické a ľahko sa vyzliekali. CROIALĂ: îngustă, BENEFIT: parte din spate prelungită, elemente anti-alunecare, terminații cu silicon, perniță ciclism integrată, PROPRIETĂȚI: efect de răcire, respirabile, elastice, ÎNCHIDERE: fermoar pe toată lungimea, UTILIZARE: spinning, MTB, ciclism rutier, ANOTIMPUL: primăvară, vară, DETALII PRODUS: 3 buzunare în spate, elemente reflectorizante, buzunar lateral cu fermoar, DESIGN: multi-color, LUNGIMEA: mânecă scurtă, pantaloni scurți, MATERIAL: DeanSilk, Coolmax Lycra, poliester, elastan, SEXUL: pentru femei
Descoperă similar cu Mega set de ciclism - MAAPPI II. ELITE L
Mega set de ciclism - MAAPPI II. ELITE L
Limitovaná edícia dresov s návrhom autistického dizajnéra - design Maappi exkluzívne pre Holokolo. Matej, mladý autistický designer, miluje cyklistiku, rovnako ako my v Holokolo. Preto bolo len otázkou času, kedy zrealizujeme nejaký spoločný projekt. Predstavujeme náš nový, už druhý dres z tejto spolupráce, tentokrát zobrazuje Víťazný oblúk v Paríži - cieľ Tour de France. Naši jazdci budú nosiť tento špeciálny dres so cťou a veríme, že bude prinášať svojim fanúšikom rovnakú radosť ako nám. Limitovaný dizajn sme skombinovali s našimi najpredávanejšími nohavicami a novými štýlovými rukavicami. Prinášame vám tak zvýhodnené sety, ktoré sú vysoko funkčné a zároveň cenovo dostupné. Dresy sú precízne ušité z prémiového elastického materiálu s maximálnou priedušnosťou. Tkanina odvádza pot a umožňuje optimálnu reguláciu s chladiacim účinkom. Zapracovali sme na detailoch a vychytávkach ako je skryté bočné vrecko, YKK zips alebo talianske silikónové zakončenie MARC, ktoré držia dres na mieste počas jazdy. Cyklistické kraťasy sú vybavené vysokofunkčnou cyklovložkou s antibakteriálnym povrchom, ktorá je zároveň pohodlná a zabraňuje treniu. Rukavice s polstrovaním a protišmykovou úpravou sú vyrobené z priedušných a ľahkých materiálov. Sú navrhnuté tak, aby boli jednoduché, praktické a ľahko sa vyzliekali. CROIALĂ: îngustă, BENEFIT: inserție gel, parte din spate prelungită, elemente anti-alunecare, terminații cu silicon, PROPRIETĂȚI: efect de răcire, respirabile, elastice, ÎNCHIDERE: fermoar pe toată lungimea, UTILIZARE: spinning, MTB, ciclism rutier, ANOTIMPUL: primăvară, vară, DETALII PRODUS: 3 buzunare în spate, elemente reflectorizante, buzunar lateral cu fermoar, DESIGN: multi-color, LUNGIMEA: mânecă scurtă, pantaloni scurți, MATERIAL: DeanSilk, Coolmax Lycra, poliester, elastan, SEXUL: pentru femei
Descoperă similar cu Mega set de ciclism - MAAPPI II. ELITE L
Oală cu capac Florina Lava Stone MG, 24 cm, 4 l, gri
Mateusz Gessler, un important bucătar din Polonia, recomandă oala Lava Stone, care poate fi folosită pe orice tip de aragaz, chiar și pe inducție. Este la fel de indestructibilă ca James Bond, deoarece este acoperită cu până la 5 straturi de strat de acoperire din piatră. Se încălzește la roșu, accelerează gătitul și vă economisește timp și energie. Oala din piatră de lavă Florina Lava Stone cu capac pentru inducție și gaz este ideală pentru gătit, prăjit și înăbușit. O oală robustă și durabilă este un element de bază în orice bucătărie. O veselă indestructibilă va fi utilă acasă, unde gătiți cu orice ingrediente. Oala este fabricată din aluminiu, ceea ce o face un excelent conductor de căldură, lucru esențial pentru gătitul eficient din punct de vedere energetic. Frumos în mod natural, deoarece este acoperit cu până la 5 straturi de acoperire din piatră, care este foarte rezistent la deteriorare. Puteți folosi orice ustensilă, din lemn, teflon sau chiar metal, pentru a amesteca ingredientele din oală. Puteți fi siguri că nu veți zgâria suprafața oalei. Puteți pregăti mâncăruri în oală cu un minim de grăsime, iar ingredientele nu se vor lipi de fund. Puteți curăța cu ușurință oala sub jet de apă și uitați de curățarea dificilă a petelor arse o dată pentru totdeauna. Capacul oalei este fabricat din sticlă rezistentă la căldură, deci poate fi folosit și la temperaturile ridicate. Aveți control deplin asupra alimentelor în timp ce gătiți, ceea ce este important. Mânerele oalei Lava Stone sunt acoperite cu un material Soft Touch. Prin urmare, mânerele oalei nu se încălzesc atunci când o folosiți și nu trebuie să folosiți o mânușă pentru a transporta oala fierbinte cu mâncare. Grosimea fundului: 4 mm, grosimea peretelui: 2,3 mm.
Descoperă similar cu Oală cu capac Florina Lava Stone MG, 24 cm, 4 l, gri
Tricoul și pantaloni scurți de ciclism - MAAPPI II. ELITE L
Limitovaná edícia dresov s návrhom autistického dizajnéra - design Maappi exkluzívne pre Holokolo. Matej, mladý autistický designer, miluje cyklistiku, rovnako ako my v Holokolo. Preto bolo len otázkou času, kedy zrealizujeme nejaký spoločný projekt. Predstavujeme náš nový, už druhý dres z tejto spolupráce, tentokrát zobrazuje Víťazný oblúk v Paríži - cieľ Tour de France. Naši jazdci budú nosiť tento špeciálny dres so cťou a veríme, že bude prinášať svojim fanúšikom rovnakú radosť ako nám. Limitovaný dizajn sme skombinovali s našimi najpredávanejšími nohavicami a prinášame vám tak zvýhodnené sety, ktoré sú vysoko funkčné a zároveň cenovo dostupné. Dresy sú precízne ušité z prémiového elastického materiálu s maximálnou priedušnosťou. Tkanina odvádza pot a umožňuje optimálnu reguláciu s chladiacim účinkom. Zapracovali sme na detailoch a vychytávkach ako je skryté bočné vrecko, YKK zips alebo talianske silikónové zakončenie MARC, ktoré držia dres na mieste počas jazdy. Cyklistické kraťasy sú vybavené vysokofunkčnou cyklovložkou s antibakteriálnym povrchom, ktorá je zároveň pohodlná a zabraňuje treniu. CROIALĂ: îngustă, BENEFIT: inserție gel, parte din spate prelungită, elemente anti-alunecare, terminații cu silicon, PROPRIETĂȚI: efect de răcire, respirabile, elastice, ÎNCHIDERE: fermoar pe toată lungimea, UTILIZARE: spinning, MTB, ciclism rutier, ANOTIMPUL: primăvară, vară, DETALII PRODUS: 3 buzunare în spate, elemente reflectorizante, buzunar lateral cu fermoar, DESIGN: multi-color, LUNGIMEA: mânecă scurtă, pantaloni scurți, MATERIAL: DeanSilk, Coolmax Lycra, poliester, elastan, SEXUL: pentru femei
Descoperă similar cu Tricoul și pantaloni scurți de ciclism - MAAPPI II. ELITE L
Tricou de ciclism cu mânecă scurtă - MAAPPI II. ELITE L
CROIALĂ: îngustă, BENEFIT: parte din spate prelungită, terminații cu silicon, PROPRIETĂȚI: efect de răcire, respirabile, elastice, ÎNCHIDERE: fermoar pe toată lungimea, UTILIZARE: spinning, MTB, ciclism rutier, ANOTIMPUL: primăvară, vară, DETALII PRODUS: 3 buzunare în spate, elemente reflectorizante, buzunar lateral cu fermoar, DESIGN: multi-color, LUNGIMEA: mânecă scurtă, MATERIAL: DeanSilk, SEXUL: pentru femei
Descoperă similar cu Tricou de ciclism cu mânecă scurtă - MAAPPI II. ELITE L
Tricou de ciclism cu mânecă scurtă - MAAPPI II. ELITE L
CROIALĂ: îngustă, BENEFIT: parte din spate prelungită, terminații cu silicon, PROPRIETĂȚI: efect de răcire, respirabile, elastice, ÎNCHIDERE: fermoar pe toată lungimea, UTILIZARE: spinning, MTB, ciclism rutier, ANOTIMPUL: primăvară, vară, DETALII PRODUS: 3 buzunare în spate, elemente reflectorizante, buzunar lateral cu fermoar, DESIGN: multi-color, LUNGIMEA: mânecă scurtă, MATERIAL: DeanSilk, SEXUL: pentru femei
Descoperă similar cu Tricou de ciclism cu mânecă scurtă - MAAPPI II. ELITE L
Tricou de ciclism cu mânecă scurtă - MAAPPI II. ELITE L
CROIALĂ: îngustă, BENEFIT: parte din spate prelungită, terminații cu silicon, PROPRIETĂȚI: efect de răcire, respirabile, elastice, ÎNCHIDERE: fermoar pe toată lungimea, UTILIZARE: spinning, MTB, ciclism rutier, ANOTIMPUL: primăvară, vară, DETALII PRODUS: 3 buzunare în spate, elemente reflectorizante, buzunar lateral cu fermoar, DESIGN: multi-color, LUNGIMEA: mânecă scurtă, MATERIAL: DeanSilk, SEXUL: pentru femei
Descoperă similar cu Tricou de ciclism cu mânecă scurtă - MAAPPI II. ELITE L
Tricou de ciclism cu mânecă scurtă - MAAPPI II. ELITE L
CROIALĂ: îngustă, BENEFIT: parte din spate prelungită, terminații cu silicon, PROPRIETĂȚI: efect de răcire, respirabile, elastice, ÎNCHIDERE: fermoar pe toată lungimea, UTILIZARE: spinning, MTB, ciclism rutier, ANOTIMPUL: primăvară, vară, DETALII PRODUS: 3 buzunare în spate, elemente reflectorizante, buzunar lateral cu fermoar, DESIGN: multi-color, LUNGIMEA: mânecă scurtă, MATERIAL: DeanSilk, SEXUL: pentru femei
Descoperă similar cu Tricou de ciclism cu mânecă scurtă - MAAPPI II. ELITE L
Tricou de ciclism cu mânecă scurtă - MAAPPI II. ELITE L
CROIALĂ: îngustă, BENEFIT: parte din spate prelungită, terminații cu silicon, PROPRIETĂȚI: efect de răcire, respirabile, elastice, ÎNCHIDERE: fermoar pe toată lungimea, UTILIZARE: spinning, MTB, ciclism rutier, ANOTIMPUL: primăvară, vară, DETALII PRODUS: 3 buzunare în spate, elemente reflectorizante, buzunar lateral cu fermoar, DESIGN: multi-color, LUNGIMEA: mânecă scurtă, MATERIAL: DeanSilk, SEXUL: pentru femei
Descoperă similar cu Tricou de ciclism cu mânecă scurtă - MAAPPI II. ELITE L
Tricou de ciclism cu mânecă scurtă - MAAPPI II. ELITE L
Tricouri în ediție limitată concepute de un designer autist - Maappi design exclusiv pentru Holokolo. Matěj, un tânăr designer autist, iubește ciclismul, la fel ca noi, cei de la Holokolo. Prin urmare, a fost doar o chestiune de timp până când am realizat un proiect împreună. Colecția Holokolo îndeplinește cele mai exigente cerințe și, în același timp, este accesibilă ca preț. Cu zeci de modele și o gamă largă de dimensiuni, fiecare are ce alege. Pentru că dorim să oferim tuturor senzația de plăcere de a pedala, indiferent de greutate, vârstă, sex sau performanță. Tricourile sunt concepute pentru un confort maxim, punând accentul pe o respirabilitate, o ușurință și o flexibilitate excepționale. Bineînțeles, materialul este foarte confortabil, iar croiala se potrivește oricărui tip de corp. Cu linia Elite, am mers și mai departe cu colecția noastră - materiale premium pe tot tricoul și o serie de caracteristici garantează un confort maxim și o performanță sportivă și mai bună. CROIALĂ: îngustă, BENEFIT: parte din spate prelungită, terminații cu silicon, PROPRIETĂȚI: efect de răcire, respirabile, elastice, ÎNCHIDERE: fermoar pe toată lungimea, UTILIZARE: spinning, MTB, ciclism rutier, ANOTIMPUL: primăvară, vară, DETALII PRODUS: 3 buzunare în spate, elemente reflectorizante, buzunar lateral cu fermoar, DESIGN: multi-color, LUNGIMEA: mânecă scurtă, MATERIAL: DeanSilk, SEXUL: pentru femei
Descoperă similar cu Tricou de ciclism cu mânecă scurtă - MAAPPI II. ELITE L
Neglijeu erotic Heather chemise
Seducătoare Heather chemise Beauty night din material transparent din plasă, decorat cu țesătură roșie. Cupele sunt moi, fără arcuri. Partea din față a chemisei este deschisă. Bretelele de umăr sunt încrucișate și reglabile în lungime. Curelele de la ciorapi nu sunt detașabile și sunt reglabile. Tanga este inclus în chimisa. Produsul este ambalat într-o pungă de cadou, ideală pentru depozitare. Într-o cutie elegantă cu o imagine a articolului în interior și cu logo-ul Beauty Night
Descoperă similar cu Neglijeu erotic Heather chemise
Oală cu capac Florina pentru inducție și gazLava Stone MG, 16 cm, 1,2 l
Mateusz Gessler, celebrul bucătar polonez, recomandă oala Lava Stone, pe care o puteți folosi pe orice aragaz, chiar și pe inducție. Este la fel de indestructibilă ca James Bond, deoarece este acoperită cu până la 5 straturi de acoperire din piatră. Oala se va încălzi la roșu, accelerând gătitul și economisind timp și energie. O oală solidă și durabilă este un element de bază în orice bucătărie. Oala de gătit indestructibilă va fi utilă acasă, unde gătiți cu o varietate de ingrediente. Oala Florina este fabricată din aluminiu, ceea ce o face un excelent conductor de căldură, ceea ce stă la baza gătitului eficient din punct de vedere energetic. Frumoasă în mod natural, deoarece este acoperită cu până la 5 straturi de acoperire din piatră, care este foarte rezistentă la deteriorare. Puteți folosi orice ustensilă, din lemn, teflon sau chiar metal, pentru a amesteca ingredientele din oală. Puteți fi siguri că suprafața oalei nu poate fi zgâriată. Oala este ideală pentru gătitul, prăjirea și fierberea alimentelor. Puteți pregăti mâncăruri în oală cu un minim de grăsime, iar ingredientele nu se vor lipi de fund. Puteți curăța cu ușurință oala sub jet de apă curentă și uitați de frecarea petelor arse o dată pentru totdeauna. Capacul oalei este fabricat din sticlă rezistentă la căldură, deci nu se teme de temperaturile ridicate. Aveți control total asupra alimentelor în timp ce gătiți, ceea ce este important. Mânerele oalei Lava Stone sunt acoperite cu un material moale la atingere. Ca urmare, mânerele oalei nu se încălzesc atunci când sunt folosite și nu trebuie să folosiți un mâner pentru a transporta o oală fierbinte de mâncare. .
Descoperă similar cu Oală cu capac Florina pentru inducție și gazLava Stone MG, 16 cm, 1,2 l
schimbare rotativă - 3.0 COMP
Tah: 1:1 Acțiune Material: Grilon, mâner din cauciuc. Indicator de viteză. Compatibilitate: partea dreaptă - SRAM, partea stângă - SRAM, Shimano. Greutate: 162g. Design: 8, 7, 6 viteze EAN: 710845006548
Descoperă similar cu schimbare rotativă - 3.0 COMP
Pantofi de ciclism - COMP
SCOTT Road Comp demonstrează că un pantof de performanță foarte potrivit nu trebuie să fie întotdeauna prea scump. Noua parte superioară adaptivă îmbrățișează piciorul în mod natural, strângând și reglând pantoful cu trei curele Velcro. Talpa din nylon compozit injectat cu fibră de sticlă atinge un indice de rigiditate de 6, iar zona de reglare a încuietorilor este mai mare. ÎNCHIDERE: scai, UTILIZARE: ciclism rutier, ANOTIMPUL: pentru tot anul, MATERIAL: poliuretan, poliester, SEXUL: unisex
Descoperă similar cu Pantofi de ciclism - COMP
Banquet WOK Tigaie Natural Stone, 28 x 7,8 cm
Tigaie turnată din aluminiu are o suprafață specială, neaderentă, cu aspect de piatră. Fără cantități mari de grăsime, puteți prepara mâncăruri delicioase care nu se vor lipi și ni se vor arde. O tigaie excelentă pentru o gătire rapidă şi sănătoasă. Mânerul este din plastic cu imitație de lemn. Suprafața neaderentă a tăvii este foarte dură și rezistentă la zgârieturi. Conductibilitatea termică ridicată asigură o gătire rapidă și economică - menține temperatura mult timp. Tigaia este rezistentă la lovituri și la deformare. Este potrivită pentru toate tipurile de plite, inclusiv cele cu inducție. Parametrii și specificații tehnice: material: aluminiu cu suprafață neaderentă grosime perete: 3 mm culoare: gri - textură granit material mâner: plastic soft cu imitaţia de lemn mașină de spălat vase: da
Descoperă similar cu Banquet WOK Tigaie Natural Stone, 28 x 7,8 cm
Pantofi de ciclism - ROAD COMP
ÎNCHIDERE: scai, UTILIZARE: ciclism rutier, ANOTIMPUL: pentru tot anul, MATERIAL: poliuretan, poliester, SEXUL: unisex
Descoperă similar cu Pantofi de ciclism - ROAD COMP
Pantofi de ciclism - ROAD COMP
ÎNCHIDERE: scai, UTILIZARE: ciclism rutier, ANOTIMPUL: pentru tot anul, MATERIAL: poliuretan, poliester, SEXUL: unisex
Descoperă similar cu Pantofi de ciclism - ROAD COMP
Pantofi de ciclism - ROAD COMP
ÎNCHIDERE: scai, UTILIZARE: ciclism rutier, ANOTIMPUL: pentru tot anul, MATERIAL: poliuretan, poliester, SEXUL: unisex
Descoperă similar cu Pantofi de ciclism - ROAD COMP
Pantofi de ciclism - ROAD COMP
ÎNCHIDERE: scai, UTILIZARE: ciclism rutier, ANOTIMPUL: pentru tot anul, MATERIAL: poliuretan, poliester, SEXUL: unisex
Descoperă similar cu Pantofi de ciclism - ROAD COMP
Pantofi de ciclism - ROAD COMP
ÎNCHIDERE: scai, UTILIZARE: ciclism rutier, ANOTIMPUL: pentru tot anul, MATERIAL: poliuretan, poliester, SEXUL: unisex
Descoperă similar cu Pantofi de ciclism - ROAD COMP
Pantofi de ciclism - ROAD COMP
ÎNCHIDERE: scai, UTILIZARE: ciclism rutier, ANOTIMPUL: pentru tot anul, MATERIAL: poliuretan, poliester, SEXUL: unisex
Descoperă similar cu Pantofi de ciclism - ROAD COMP
Pantofi de ciclism - COMP BOA
SCOTT Road Comp Boa® demonstrează că un pantof de performanță cu o potrivire excelentă nu trebuie să fie întotdeauna prea scump. Partea superioară cu sistem de fixare Boa® L6 se combină cu o curea de fixare Velcro pentru a se adapta perfect la forma picioarelor. Încălțămintea este suficient de rigidă pentru a satisface instinctele unui rider de performanță, dar și suficient de confortabilă pentru călărie pe tot parcursul zilei. Pe talpă, în plus față de rigiditatea optimă a 6, veți aprecia zona mai mare pentru reglarea încuietorilor. ÎNCHIDERE: BOA® System, scai, UTILIZARE: ciclism rutier, ANOTIMPUL: pentru tot anul, MATERIAL: poliuretan, poliester, SEXUL: unisex
Descoperă similar cu Pantofi de ciclism - COMP BOA
Pantofi de ciclism - ROAD COMP
ÎNCHIDERE: scai, UTILIZARE: ciclism rutier, ANOTIMPUL: pentru tot anul, MATERIAL: poliuretan, poliester, SEXUL: unisex
Descoperă similar cu Pantofi de ciclism - ROAD COMP
Pantofi de ciclism - ROAD COMP
ÎNCHIDERE: scai, UTILIZARE: ciclism rutier, ANOTIMPUL: pentru tot anul, MATERIAL: poliuretan, poliester, SEXUL: unisex
Descoperă similar cu Pantofi de ciclism - ROAD COMP
Șosete clasice de ciclism - COMP
Șosete de ciclism fabricate în Italia, înălțime 15 cm. MATERIAL Poliester MĂRIMI S (36-39), M (40-42), L (43-45), XL (46-48) SEXUL: unisex
Descoperă similar cu Șosete clasice de ciclism - COMP
Șosete clasice de ciclism - COMP
SEXUL: unisex
Descoperă similar cu Șosete clasice de ciclism - COMP
Pantofi de ciclism - COMP BOA
SCOTT Road Comp Boa® demonstrează că un pantof de performanță cu o potrivire excelentă nu trebuie să fie întotdeauna prea scump. Partea superioară cu sistem de fixare Boa® L6 se combină cu o curea de fixare Velcro pentru a se adapta perfect la forma picioarelor. Încălțămintea este suficient de rigidă pentru a satisface instinctele unui rider de performanță, dar și suficient de confortabilă pentru călărie pe tot parcursul zilei. Pe talpă, în plus față de rigiditatea optimă a 6, veți aprecia zona mai mare pentru reglarea încuietorilor. ÎNCHIDERE: BOA® System, scai, UTILIZARE: ciclism rutier, ANOTIMPUL: pentru tot anul, MATERIAL: poliuretan, poliester, SEXUL: unisex
Descoperă similar cu Pantofi de ciclism - COMP BOA
Pantofi de ciclism - ROAD COMP
ÎNCHIDERE: BOA® System, scai, UTILIZARE: ciclism rutier, ANOTIMPUL: pentru tot anul, MATERIAL: poliuretan, poliester, SEXUL: unisex
Descoperă similar cu Pantofi de ciclism - ROAD COMP
Pantofi de ciclism - COMP BOA
SCOTT Road Comp Boa® demonstrează că un pantof de performanță cu o potrivire excelentă nu trebuie să fie întotdeauna prea scump. Partea superioară cu sistem de fixare Boa® L6 se combină cu o curea de fixare Velcro pentru a se adapta perfect la forma picioarelor. Încălțămintea este suficient de rigidă pentru a satisface instinctele unui rider de performanță, dar și suficient de confortabilă pentru călărie pe tot parcursul zilei. Pe talpă, în plus față de rigiditatea optimă a 6, veți aprecia zona mai mare pentru reglarea încuietorilor. ÎNCHIDERE: BOA® System, scai, UTILIZARE: ciclism rutier, ANOTIMPUL: pentru tot anul, MATERIAL: poliuretan, poliester, SEXUL: unisex
Descoperă similar cu Pantofi de ciclism - COMP BOA
Pantofi de ciclism - COMP BOA
SCOTT Road Comp Boa® demonstrează că un pantof de performanță cu o potrivire excelentă nu trebuie să fie întotdeauna prea scump. Partea superioară cu sistem de fixare Boa® L6 se combină cu o curea de fixare Velcro pentru a se adapta perfect la forma picioarelor. Încălțămintea este suficient de rigidă pentru a satisface instinctele unui rider de performanță, dar și suficient de confortabilă pentru călărie pe tot parcursul zilei. Pe talpă, în plus față de rigiditatea optimă a 6, veți aprecia zona mai mare pentru reglarea încuietorilor. ÎNCHIDERE: BOA® System, scai, UTILIZARE: ciclism rutier, ANOTIMPUL: pentru tot anul, MATERIAL: poliuretan, poliester, SEXUL: unisex
Descoperă similar cu Pantofi de ciclism - COMP BOA
Pantofi de ciclism - COMP BOA
ÎNCHIDERE: BOA® System, scai, UTILIZARE: ciclism rutier, ANOTIMPUL: pentru tot anul, MATERIAL: poliuretan, poliester, SEXUL: unisex
Descoperă similar cu Pantofi de ciclism - COMP BOA
Pantofi de ciclism - COMP BOA
ÎNCHIDERE: BOA® System, scai, UTILIZARE: ciclism rutier, ANOTIMPUL: pentru tot anul, MATERIAL: poliuretan, poliester, SEXUL: unisex
Descoperă similar cu Pantofi de ciclism - COMP BOA
Pantofi de ciclism - COMP BOA
SCOTT Road Comp BOA® este perfect pentru entuziaștii exigenți cu un buget redus. Acesta dovedește că o potrivire perfectă și performanțe ridicate nu trebuie să însemne întotdeauna un preț ridicat. Partea superioară adaptivă prezintă sistemul BOA® L6 Fit System. Combinată cu o curea anatomică inferioară, aceasta se articulează pentru a se adapta la forma piciorului riderului. Suficient de rigidă pentru a satisface instinctul de performanță, dar suficient de confortabilă pentru plimbări pe tot parcursul zilei, talpa din nailon injectat și fibră de sticlă prezintă o gamă crescută de ajustare a penei cu un indice de rigiditate de 6. -Sistem de potrivire BOA®
Descoperă similar cu Pantofi de ciclism - COMP BOA
The Munio Heather lumânare parfumată 515 ml
The Munio Heather, 515 ml, Lumânări parfumate Parfumuri pentru casa, Lumânarea parfumată The Munio umple casa cu o aromă minunată, creând astfel o atmosferă confortabilă, unde te simți întotdeauna excelent. Caracteristici: parfum floral lucrat manual arde curat Ingrediente: 100% ceară de soia ceară biodegradabilă conține uleiuri esențiale Cum se utilizează: Lumânarea se plasează pe o suprafață rezistentă la căldură. Nu se lasă să ardă mai mult de 4 ore. Lumânarea aprinsă nu se lasă niciodată să ardă până la capăt, nesupravegheată și în apropierea obiectelor ușor inflamabile. A nu se lăsa la îndemâna copiilor și a animalelor de companie. Lăsați lumânarea să ardă, cel puțin până când se topește tot stratul superior. Preveniți astfel formarea unor adâncituri nedorite în suprafața de ceară. Pentru o ardere optimă, recomandăm scurtarea regulată a fitilului la lungimea recomandată.
Descoperă similar cu The Munio Heather lumânare parfumată 515 ml
The Munio Heather lumânare parfumată 220 ml
The Munio Heather, 220 ml, Lumânări parfumate Parfumuri pentru casa, Lumânarea parfumată The Munio umple casa cu o aromă minunată, creând astfel o atmosferă confortabilă, unde te simți întotdeauna excelent. Caracteristici: parfum floral lucrat manual arde curat Ingrediente: 100% ceară de soia ceară biodegradabilă conține uleiuri esențiale Cum se utilizează: Lumânarea se plasează pe o suprafață rezistentă la căldură. Nu se lasă să ardă mai mult de 4 ore. Lumânarea aprinsă nu se lasă niciodată să ardă până la capăt, nesupravegheată și în apropierea obiectelor ușor inflamabile. A nu se lăsa la îndemâna copiilor și a animalelor de companie. Lăsați lumânarea să ardă, cel puțin până când se topește tot stratul superior. Preveniți astfel formarea unor adâncituri nedorite în suprafața de ceară. Pentru o ardere optimă, recomandăm scurtarea regulată a fitilului la lungimea recomandată.
Descoperă similar cu The Munio Heather lumânare parfumată 220 ml
Pantofi de ciclism - MTB COMP BOA
BENEFIT: compatibilitate talpă SPD, talpă nailon, PROPRIETĂȚI: respirabile, confortabile, anatomice, ÎNCHIDERE: cercul de fixare, scai, UTILIZARE: MTB, DETALII PRODUS: cu scai, cu logo imprimat, MATERIAL: BOA® Fit System, poliuretan, poliester, nylon, EVA, SEXUL: unisex
Descoperă similar cu Pantofi de ciclism - MTB COMP BOA
Pantofi de ciclism - MTB COMP BOA
BENEFIT: compatibilitate talpă SPD, talpă nailon, PROPRIETĂȚI: respirabile, confortabile, anatomice, ÎNCHIDERE: cercul de fixare, scai, UTILIZARE: MTB, DETALII PRODUS: cu scai, cu logo imprimat, MATERIAL: BOA® Fit System, poliuretan, poliester, nylon, EVA, SEXUL: unisex
Descoperă similar cu Pantofi de ciclism - MTB COMP BOA
Pantofi de ciclism - MTB COMP RS
BENEFIT: compatibilitate talpă SPD, talpă nailon, PROPRIETĂȚI: respirabile, confortabile, anatomice, ÎNCHIDERE: scai, UTILIZARE: MTB, DETALII PRODUS: cu scai, cu logo imprimat, MATERIAL: poliuretan, poliester, nylon, EVA, SEXUL: unisex
Descoperă similar cu Pantofi de ciclism - MTB COMP RS
Pantofi de ciclism - ROAD COMP BOA
BENEFIT: talpă nailon, PROPRIETĂȚI: respirabile, confortabile, anatomice, ÎNCHIDERE: cercul de fixare, scai, UTILIZARE: ciclism rutier, GREUTATEA: 295 g, DETALII PRODUS: cu scai, cu logo imprimat, DESIGN: multi-color, MATERIAL: BOA® Fit System, Adjustable Ergologic Insole System, WRAP FIT, poliuretan, nylon, SEXUL: unisex
Descoperă similar cu Pantofi de ciclism - ROAD COMP BOA
Pantofi de ciclism - ROAD COMP BOA
BENEFIT: talpă nailon, PROPRIETĂȚI: respirabile, confortabile, anatomice, ÎNCHIDERE: cercul de fixare, scai, UTILIZARE: ciclism rutier, GREUTATEA: 295 g, DETALII PRODUS: cu scai, cu logo imprimat, DESIGN: multi-color, MATERIAL: BOA® Fit System, Adjustable Ergologic Insole System, WRAP FIT, poliuretan, nylon, SEXUL: unisex
Descoperă similar cu Pantofi de ciclism - ROAD COMP BOA
Pantofi de ciclism - MTB COMP RS
BENEFIT: compatibilitate talpă SPD, talpă nailon, PROPRIETĂȚI: respirabile, confortabile, anatomice, ÎNCHIDERE: scai, UTILIZARE: MTB, DETALII PRODUS: cu scai, cu logo imprimat, MATERIAL: poliuretan, poliester, nylon, EVA, SEXUL: unisex
Descoperă similar cu Pantofi de ciclism - MTB COMP RS
Pantofi de ciclism - MTB COMP BOA
BENEFIT: compatibilitate talpă SPD, talpă nailon, PROPRIETĂȚI: respirabile, confortabile, anatomice, ÎNCHIDERE: cercul de fixare, scai, UTILIZARE: MTB, DETALII PRODUS: cu scai, cu logo imprimat, MATERIAL: BOA® Fit System, poliuretan, poliester, nylon, EVA, SEXUL: unisex
Descoperă similar cu Pantofi de ciclism - MTB COMP BOA
Pantofi de ciclism - MTB COMP BOA
BENEFIT: compatibilitate talpă SPD, talpă nailon, PROPRIETĂȚI: respirabile, confortabile, anatomice, ÎNCHIDERE: cercul de fixare, scai, UTILIZARE: MTB, DETALII PRODUS: cu scai, cu logo imprimat, MATERIAL: BOA® Fit System, poliuretan, poliester, nylon, EVA, SEXUL: unisex
Descoperă similar cu Pantofi de ciclism - MTB COMP BOA
Vezi și acestea
- quiksilver tricou pentru barbai comp logo ss redwood eqyzt05750 mnl0 xxl
- quiksilver tricou pentru barbai comp logo ss sulphur eqyzt05486 gjc0 s
- quiksilver tricou pentru barbai comp logo ss redwood eqyzt05750 mnl0 m
- quiksilver tricou pentru barbai comp logo ss kalamata eqyzt05750 gzh0 xl
- quiksilver tricou pentru barbai comp logo ss kalamata eqyzt05750 gzh0 xxl
- quiksilver barbai dream string stone gray eqmzt03071 cpn0 s
- quiksilver hanorac pentru barbai x elite brick red screen hoodie stripe eqyft03923 rqn3 xxl
- quiksilver hanorac pentru barbai x elite brick red screen hoodie stripe eqyft03923 rqn3 m
- quiksilver tricou pentru barbai comp logo ss burnt brick eqyzt05486 mpm0 s
- trussardi jeans jeansi 260 stone wash
- quiksilver bijuterii pentru barbai revolver stone granite eqydp03387 kzm0 36 32
- quiksilver bijuterii pentru barbai revolver stone granite eqydp03387 kzm0 36 34
- quiksilver bijuterii pentru barbai revolver stone granite eqydp03387 kzm0 33 34
- quiksilver bijuterii pentru barbai revolver stone granite eqydp03387 kzm0 32 34
- quiksilver bijuterii pentru barbai revolver stone granite eqydp03387 kzm0 33 32
- quiksilver pulover everyday crew garnet heather eqyft03847 rqkh l
- quiksilver tricou pentru barbai comp logo ss navy blaze r eqyzt05750 byj0 m
- quiksilver tricou pentru barbai comp logo ss navy blaze r eqyzt05750 byj0 xl
- quiksilver tricou pentru barbai comp logo ss navy blaze r eqyzt05750 byj0 s
- carhartt wip kyoto i018069 black stone wash
- quiksilver hanorac pentru barbai every day crew storm i heather mare xxl