reducerea presiunii pe picioare

Mufa reducatoare FI x FE, Elysee , Dimensiune 3/4"x1/2",Presiune 10 Bari

Mufa reducătoare Elysee cu dimensiunea 3/4" x 1/2" permite conectarea conductelor cu diametre diferite. Produsul suportă o presiune maximă de lucru de 10 bari. Este fabricat conform standardelor de calitate pentru instalații hidraulice și sanitare.

  • Dimensiune standard 3/4" x 1/2" pentru conexiuni universale
  • Rezistență la presiune ridicată de până la 10 bari
  • Calitate Elysee pentru durabilitate și etanșeitate
  • Design compact pentru instalare ușoară în spații limitate

Descoperă similar cu Mufa reducatoare FI x FE, Elysee , Dimensiune 3/4"x1/2",Presiune 10 Bari

Mufa reducatoare FI x FE, Elysee , Dimensiune 3/4"x1",Presiune 10 Bari

Mufa reducătoare Elysee are filet interior și exterior, cu dimensiunile 3/4" x 1". Este proiectată pentru o presiune maximă de lucru de 10 bari. Acest accesoriu este utilizat pentru conectarea țevilor cu diametre diferite.

  • Material durabil pentru o lungă durată de viață
  • Compatibil cu sistemele standard de țevi
  • Presiune de lucru ridicată de 10 bari
  • Dimensiune precisă pentru o etanșeitate optimă

Descoperă similar cu Mufa reducatoare FI x FE, Elysee , Dimensiune 3/4"x1",Presiune 10 Bari

Capital Sports Masaj pentru picioare ReCrest, 3 camere de presiune, 5 moduri de masaj, funcție de încălzire, oprire automată

Aparatul de masaj Capital Sports ReCrest oferă masaj pentru picioare, viței și coapse prin 3 camere de presiune. Dispozitivul include 5 moduri de masaj, funcție de încălzire și oprire automată. Este fabricat din materiale ușor de curățat și se operează prin telecomandă sau butoane integrate.

  • 3 camere de presiune pentru masaj precis
  • 5 moduri de masaj și 3 niveluri de intensitate reglabile
  • Funcție de încălzire pentru relaxare adâncă
  • Oprire automată și telecomandă pentru utilizare ușoară

Descoperă similar cu Capital Sports Masaj pentru picioare ReCrest, 3 camere de presiune, 5 moduri de masaj, funcție de încălzire, oprire automată

Capital Sports Masaj pentru picioare ReCrest, 3 camere de presiune, 5 moduri de masaj, funcție de încălzire, oprire automată

Aparatul de masaj ReCrest oferă un masaj complet pentru picioare, viței și coapse prin intermediul a 3 camere de presiune. Dispozitivul include 5 moduri de masaj, o funcție de încălzire și un sistem de oprire automată. Este operat prin telecomandă sau butoane integrate și este fabricat din materiale ușor de curățat.

  • 3 camere de presiune pentru masaj complet
  • 5 moduri de masaj pentru tratament personalizat
  • Funcție de încălzire pentru relaxare adâncă
  • Oprire automată pentru siguranță și confort

Descoperă similar cu Capital Sports Masaj pentru picioare ReCrest, 3 camere de presiune, 5 moduri de masaj, funcție de încălzire, oprire automată

Oală sub presiune Orion Profi 9 l, 9 l

Oala sub presiune Orion Profi are un volum de 9 litri și este echipată cu un fund aquatermic cu trei straturi. Capacul dispune de un sistem de siguranță cu supapă din silicon care se activează la presiune crescută. Produsul este potrivit pentru toate tipurile de plite și poate fi spălat în mașina de vase, cu excepția garniturilor și supapelor.

  • Fund aquatermic cu 3 straturi pentru economisire de energie și timp
  • Capac cu supapă de siguranță silicon pentru protecție suplimentară
  • Compatibilă cu toate tipurile de plite și spălabilă în mașină de vase

Descoperă similar cu Oală sub presiune Orion Profi 9 l, 9 l

Supapă de reducere G21 cu furtun pentru grătare pegaz

Supapa de reducere G21 cu furtun permite conectarea buteliei de gaz la grătarele cu gaz. Ea reduce presiunea din butelie la nivelul necesar pentru arzătoare. Produsul funcționează fără supraveghere și asigură o utilizare sigură.

  • Conectare ușoară și sigură la butelia de gaz
  • Reduce presiunea din butelie la nivelul necesar pentru arzătoare
  • Funcționare fără supraveghere pentru comoditate
  • Compatibil cu grătarele cu gaz standard G21

Descoperă similar cu Supapă de reducere G21 cu furtun pentru grătare pegaz

Outsunny Jardiniere pe picioare, gradina inalta pe picioare cu 2 gauri de drenaj din lemn 100 x 30 x 70,5 cm lemn natural | Aosom Romania

Jardinierea Outsunny este o solutie inalta pentru gradina, construita din lemn natural cu dimensiuni de 100 x 30 x 70,5 cm. Dispune de un cuib spatios pentru flori, un raft util pentru unelte si doua gauri de drenaj. Include o captuseala ne tesuta care ajuta la mentinerea conditiilor optime ale solului pentru plante.

  • Spatiu generos pentru plante cu raft integrat pentru depozitare
  • Sistem eficient de drenaj cu doua gauri pentru sanatatea plantelor
  • Constructie din lemn natural rezistent la intemperii
  • Captuseala ne tesuta pentru mentinerea conditiilor optime ale solului

Descoperă similar cu Outsunny Jardiniere pe picioare, gradina inalta pe picioare cu 2 gauri de drenaj din lemn 100 x 30 x 70,5 cm lemn natural | Aosom Romania

Sare de baie cu lavanda si collagen pentru ingrijirea picioarelor - 1250gr - Nappa

Sarea de baie cu lavanda si colagen este conceputa pentru ingrijirea si relaxarea picioarelor obosite. Produsul inmoaie pielea, reduce umflaturile si durerea, iar prin continutul de colagen hidrateaza si imbunatateste elasticitatea epidermei. Este potrivita pentru toate tipurile de piele si ofera o experienta de spa acasa.

  • Inmoaie si hidrateaza in profunzime pielea picioarelor obosite
  • Reduce umflaturile si durerea prin efect antiedematos si antiinflamator
  • Relaxeaza muschii incordati si imbunatateste circulatia sanguina
  • Elimina mirosurile neplacute si deodorizeaza picioarele

Descoperă similar cu Sare de baie cu lavanda si collagen pentru ingrijirea picioarelor - 1250gr - Nappa

Spray relaxant pentru picioare cu complex LEGACTIF - 55ml - Nappa

Spray-ul relaxant Nappa cu complexul Legactif este conceput pentru ameliorarea disconfortului picioarelor obosite, umflate sau cu senzație de greutate. Prin ingrediente active precum extractele de tătăneasă, ruscu și lămâie, stimulează circulația sanguină, reduce edemele și întărește vasele capilare. Produsul oferă o senzație imediată de răcoare și ușurare, fiind potrivit pentru uz zilnic.

  • Reduce rapid senzația de picioare grele și obosite
  • Întărește pereții vaselor de sânge și stimulează circulația
  • Hidratează intens și protejează microbiomul pielii
  • Formula vegan cu absorbție rapidă și efect răcoritor

Descoperă similar cu Spray relaxant pentru picioare cu complex LEGACTIF - 55ml - Nappa

Outsunny Jardinieră pe picioare pătrată Potager 3 etaje Stil Rustic cu 2 roți de căruță orificii de drenaj, 62x61x57cm maro | Aosom Romania

Jardiniera pe picioare cu trei niveluri este realizată din lemn de brad tratat în autoclava. Are un design compact cu roți și orificii de drenaj, fiind potrivită pentru balcon, terasă sau grădină. Permite plantarea legumelor, plantelor aromatice sau florilor fără efort excesiv.

  • Construită din lemn de brad tratat în autoclava pentru durabilitate
  • Dotată cu 4 roți pentru manevrabilitate ușoară
  • Design compact cu trei niveluri pentru plantare fără aplecare
  • Orificii de drenaj integrate pentru sănătatea plantelor

Descoperă similar cu Outsunny Jardinieră pe picioare pătrată Potager 3 etaje Stil Rustic cu 2 roți de căruță orificii de drenaj, 62x61x57cm maro | Aosom Romania

Sampon pentru picioare cu eucalipt si ulei de lemongrass

Acest șampon pentru picioare oferă o curățare intensivă a pielii intacte, fiind deosebit de eficient pentru pielea sensibilă la ciuperci. Conține uleiuri de eucalipt și lemongrass care conferă o senzație de curățenie și prospețime. Produsul poate fi pulverizat și distribuit direct pe picioare folosind un aplicator de spumă.

  • Curățare intensivă pentru pielea intactă
  • Compoziție cu uleiuri de eucalipt și lemongrass pentru senzație de prospețime
  • Aplicare ușoară cu aplicator de spumă
  • Potrivit pentru pielea sensibilă la ciuperci

Descoperă similar cu Sampon pentru picioare cu eucalipt si ulei de lemongrass

SKIN EFFECT CREMA HIDRATANTA PT PICIOARE 75ML

Crema hidratantă pentru picioare este formulată pentru pielea foarte uscată, oferind hidratare și efect calmant. Produsul conține ulei de măsline și se absoarbe rapid, fără lăsare de textură grasă. Este testat dermatologic și se aplică dimineața și seara pe pielea curată și uscată.

  • Hidratează intens și calmează pielea foarte uscată a picioarelor.
  • Conține ulei de măsline pentru hrănirea pielii, cu absorbție rapidă și textură non-grasă.
  • Testată dermatologic, potrivită pentru uz zilnic dimineața și seara.

Descoperă similar cu SKIN EFFECT CREMA HIDRATANTA PT PICIOARE 75ML

Outsunny Grătar la cărbuni de lemn pliabil portabil Grătar BBQ pe picioare cu tava de cărbuni detasabila 74L x 30l x 37H cm | Aosom Romania

Grătarul portabil Outsunny cu cărbuni de lemn are picioare pliabile, ideal pentru camping. Este dotat cu o tavă de cărbuni detașabilă care ușurează curățarea. Sistemul de ventilație asigură o ardere eficientă a cărbunilor.

  • Picioare pliabile pentru transport și depozitare ușoară
  • Tavă de cărbuni detașabilă pentru curățare simplificată
  • Canale de aer și orificii de ventilare pentru ardere optimă

Descoperă similar cu Outsunny Grătar la cărbuni de lemn pliabil portabil Grătar BBQ pe picioare cu tava de cărbuni detasabila 74L x 30l x 37H cm | Aosom Romania

PawHut Canapea câini pisici pe picioare cu depozitare stil modern perne de șezut detașabile 76 x 45 x 43 cm verde | Aosom Romania

Canapea pentru animale de companie cu structură din lemn și înveliș din catifea moale. Picioarele înalte oferă stabilitate și protecție împotriva umidității. Include perne detașabile și compartiment de depozitare în design modern.

  • Structură stabilă din lemn cu patru picioare pentru protecție împotriva umidității
  • Înveliș din catifea moale pentru confort maxim al animalului
  • Design modern cu perne detașabile și spațiu de depozitare integrat
  • Dimensiuni compacte (76x45x43 cm) potrivite pentru spații interioare

Descoperă similar cu PawHut Canapea câini pisici pe picioare cu depozitare stil modern perne de șezut detașabile 76 x 45 x 43 cm verde | Aosom Romania

Balsam pentru picioare hranitor Karite - 30ml

Balsamul este destinat îngrijirii pielii uscate, decumate și aspre. Se aplică zilnic dimineața și seara, având proprietăți regeneratoare și bactericide. Textura ușoară hidratează pielea, sporește elasticitatea și o protejează de factorii externi.

  • Textură ușoară care hidratează profund și mărește elasticitatea pielii
  • Compoziție naturală cu unt de shea, alantoină și vitamine A și E
  • Testat dermatologic și cu proprietăți regeneratoare și bactericide
  • Protejează pielea de factorii externi și reduce edemele

Descoperă similar cu Balsam pentru picioare hranitor Karite - 30ml

Klarstein Yuma, coș de gunoi, 40 l, inclusiv compostor, cu picioare, filtru de mirosuri

Cosul de gunoi Klarstein Yuma are o capacitate totala de 40 litri, impartita in doua compartimente principale de 28 si 12 litri. Este echipat cu un filtru de carbon activ care reduce mirosurile si include un recipient de compostare de 4 litri. Designul cu picioare si carcasa din otel inoxidabil il face potrivit pentru spatii interioare.

  • Interior cu doua compartimente pentru sortarea deseurilor (28L + 12L)
  • Filtru de carbon activ incorporat care elimina mirosurile timp de 3 luni
  • Design elegant cu picioare inalte si carcasa din otel inoxidabil acoperit cu pulbere
  • Recipient suplimentar de compostare de 4 litri inclus

Descoperă similar cu Klarstein Yuma, coș de gunoi, 40 l, inclusiv compostor, cu picioare, filtru de mirosuri

Klarstein Yuma, coș de gunoi, 40 l, inclusiv compostor, cu picioare, filtru de mirosuri

Cosul de gunoi Klarstein Yuma are o capacitate totala de 40 de litri, cu interior compartimentat pentru sortarea deseurilor. Include un recipient suplimentar de 4 litri pentru compostare si un filtru de carbon activ incorporat in capac. Constructia din otel inoxidabil si deschiderea prin buton il fac functional si estetic.

  • Interior compartimentat cu 3 recipiente (28L, 12L, 4L compostare)
  • Filtru de carbon activ care neutralizeaza mirosurile pana la 3 luni
  • Design elegant cu picioare si carcasa din otel inoxidabil
  • Deschidere usoara prin apasarea butonului

Descoperă similar cu Klarstein Yuma, coș de gunoi, 40 l, inclusiv compostor, cu picioare, filtru de mirosuri

Klarstein Yuma, coș de gunoi, 40 l, inclusiv compostor, cu picioare, filtru de mirosuri

Cosul de gunoi Klarstein Yuma are o capacitate totala de 40 de litri, impartita in doua compartimente principale de 28 si 12 litri. Este echipat cu un filtru de carbon activ care reduce mirosurile si include un recipient pentru compostare. Designul cu carcasa metalica si picioare subtiri il face potrivit pentru spatii interioare.

  • Interior cu doua compartimente pentru sortarea uscata a deseurilor (28L + 12L)
  • Filtru de carbon activ incorporat in capac pentru neutralizarea mirosurilor
  • Design elegant cu carcasa din otel inoxidabil si picioare subtiri
  • Recipient suplimentar de compostare de 4 litri inclus

Descoperă similar cu Klarstein Yuma, coș de gunoi, 40 l, inclusiv compostor, cu picioare, filtru de mirosuri

HOMCOM Fotoliu coquillage fotoliu de machiaj fotoliu din catifea fotoliu de salon cu picioare din oțel 69 x 64 x 80 cm verde închis | Aosom Romania

Fotoliul HOMCOM oferă un confort ridicat datorită spătarului ergonomic în formă de lotus și a materialului textil moale cu efect de catifea. Este construit pe picioare din oțel electroplacat pentru stabilitate și durabilitate. Designul său compact îl face potrivit pentru livinguri, dormitoare sau birouri la domiciliu, adăugând o notă de eleganță.

  • Confort învăluitor și spătar ergonomic în formă de lotus
  • Material textil moale cu efect de catifea pentru o senzație plăcută
  • Picioare din oțel electroplacat, durabile și stabile
  • Design compact, ideal pentru a adăuga eleganță în spații mici

Descoperă similar cu HOMCOM Fotoliu coquillage fotoliu de machiaj fotoliu din catifea fotoliu de salon cu picioare din oțel 69 x 64 x 80 cm verde închis | Aosom Romania

HOMCOM Fotoliu Modern din Catifea cu Spătar în Formă de Lotus și Picioare din Oțel, 69x64x80 cm, Roz | Aosom Romania

Fotoliul HOMCOM combină designul modern al spătarului în formă de lotus cu confortul materialului plușat cu textură de catifea. Este susținut de picioare din oțel electroplacat, încrucișate, care asigură stabilitate. Potrivit pentru camere de zi, dormitoare, birouri de acasă sau colțuri mici.

  • Spătar ergonomic în formă de lotus pentru susținere și stil
  • Material plușat cu textură de catifea și capitonaj pentru confort maxim
  • Picioare din oțel electroplacat, încrucișate, pentru stabilitate și design modern

Descoperă similar cu HOMCOM Fotoliu Modern din Catifea cu Spătar în Formă de Lotus și Picioare din Oțel, 69x64x80 cm, Roz | Aosom Romania

HOMCOM Comodă 6 sertare, corp de depozitare cu picioare din lemn de pin, stil modern, 120 x 38 x 71 cm, lemn natural și alb | Aosom Romania

Comoda HOMCOM cu 6 sertare oferă spațiu generos de depozitare pentru dormitor. Este construită din lemn de pin și dispune de picioare robuste cu dispozitiv anti-răsturnare. Designul modern combină finisajul alb cu lemnul natural.

  • 6 sertare pentru organizare eficientă
  • Picioare robuste și dispozitiv anti-răsturnare pentru siguranță
  • Design modern în culori alb și lemn natural
  • Dimensiuni generoase (120 x 38 x 71 cm)

Descoperă similar cu HOMCOM Comodă 6 sertare, corp de depozitare cu picioare din lemn de pin, stil modern, 120 x 38 x 71 cm, lemn natural și alb | Aosom Romania

Oală sub presiune Tescoma ULTIMA DUO 4 și 6 l

Setul Tescoma ULTIMA DUO include două oale sub presiune din oțel inoxidabil de 4 și 6 litri cu capac universal. Sistemul permite controlul presiunii și oferă siguranță quadruplă, fiind potrivit pentru toate tipurile de aragaze. Accesoriile includ capac din sticlă și sită pentru abur, transformând setul într-o oală versatilă pentru gătit zilnic.

  • Set dublu cu vase de 4 și 6 litri pentru flexibilitate
  • Sistem de siguranță quadruplă și control al presiunii cu indicator
  • Compatibilă cu toate tipurile de aragaze, inclusiv inducție
  • Include capac din sticlă și sită pentru abur pentru utilizare versatilă

Descoperă similar cu Oală sub presiune Tescoma ULTIMA DUO 4 și 6 l

Pompa Pentru Ridicarea Presiunii cu Invertor (convertizor de frecventa) Incorporat AUTO IBO, 800W, 55 l/min, H ref 45m, IBO POLONIA

Pompa AUTO IBO cu invertor integrat este destinată alimentării cu apă potabilă a imobilelor sau creșterii presiunii în sistemele existente. Funcționează complet automat, pornind și oprindu-se la deschiderea robinetelor, menținând presiunea setată de utilizator. Are o capacitate maximă de 55 l/min, înălțime de refulare de 45m și necesită ca presiunea de aspirație să nu depășească 2,5 bari.

  • Presiune constantă reglabilă indiferent de consum
  • Economie de energie electrică peste 30% datorită invertorului
  • Pornire lentă fără șocuri hidraulice în rețea
  • Protecții incorporate pentru evitarea defectărilor

Descoperă similar cu Pompa Pentru Ridicarea Presiunii cu Invertor (convertizor de frecventa) Incorporat AUTO IBO, 800W, 55 l/min, H ref 45m, IBO POLONIA

Reductor presiune argon/CO2 Black

Reductorul Black este proiectat pentru gaze argon si CO2, functionand la o presiune de intrare de 200 bari si mentinand o presiune de lucru reglabila intre 0,5 si 6 bari. Este echipat cu un robinet de siguranta, un filtru micro-poros si ofera un debit maxim de 32 litri/min pentru argon. Constructia sa solida si conformitatea cu standardele de siguranta asigura durabilitate si operare fiabila.

  • Presiune de intrare ridicata de 200 bari cu mentinere constanta a presiunii de lucru setate
  • Constructie robusta cu robinet de siguranta integrat si filtru micro-poros pentru protectie contra poluanti
  • Reglare precisa si usoara a presiunii, cu robinet de iesire pentru operare eficienta
  • Conform cu standardul PN-EN ISO 2503 si include piese de schimb cu disponibilitate garantata

Descoperă similar cu Reductor presiune argon/CO2 Black

Aparat De Spalat cu Presiune DZ-CI109, Putere 1800W, Presiune 135 bari

Aparatul de spălat cu presiune DZ-CI109 are o putere de 1800W și o presiune de 135 bari, fiind destinat curățării suprafețelor cu murdărie moderată în casă, curte sau mașină. Este echipat cu accesorii complete, inclusiv lance, furtun și dispozitiv de spumare. Produsul este construit din materiale de calitate pentru o utilizare durabilă și un raport preț-calitate excelent.

  • Presiune puternică de 135 bari pentru curățare eficientă
  • Design ergonomic pentru manipulare ușoară și confort sporit
  • Construcție din materiale rezistente pentru durabilitate ridicată
  • Consum redus de energie și funcționare silențioasă

Descoperă similar cu Aparat De Spalat cu Presiune DZ-CI109, Putere 1800W, Presiune 135 bari

Aparat De Spalat cu Presiune Hecht323, Putere 2200W, Presiune 165 bar, 480L

Aparatul de spălat cu presiune Hecht 323 este un model electric cu o putere de 2200W. Generează o presiune de până la 165 bar și un debit de 480 litri pe oră. Este echipat cu sistem de oprire automată, variator de jet, rezervor pentru detergent și furtun de 5 metri.

  • Presiune puternică de 165 bar pentru curățare eficientă
  • Debit generos de 480 litri pe oră pentru acoperire rapidă
  • Echipat cu rezervor pentru detergent și duză de spumă
  • Cablu lung de 5 metri și furtun de presiune de 5 metri pentru manevrabilitate

Descoperă similar cu Aparat De Spalat cu Presiune Hecht323, Putere 2200W, Presiune 165 bar, 480L

Oală sub presiune din oțel inoxidabil Orion Profi Duo, 5 l, 3,5 l

Setul Orion Profi Duo include o oală sub presiune din oțel inoxidabil de 3,5 litri și una de 5 litri. Este dotată cu un fund sandwich, două supape de siguranță, un capac de sticlă și un coș pentru strecurat. Oala este potrivită pentru toate tipurile de aragaz, inclusiv inducție, și poate fi spălată în mașina de vase, cu excepția garniturilor și supapelor.

  • Fabricată din oțel inoxidabil de înaltă calitate cu fund sandwich pentru economie de timp și energie.
  • Echipată cu două supape de siguranță, capac de sticlă și coș din oțel inoxidabil pentru strecurat.
  • Compatibilă cu toate sursele de căldură, inclusiv aragazurile cu inducție.

Descoperă similar cu Oală sub presiune din oțel inoxidabil Orion Profi Duo, 5 l, 3,5 l

Oală cu presiune Tescoma BIO EXCLUSIVE+, 4 l, 4 l

Oala sub presiune Tescoma BIO EXCLUSIVE+ de 4 litri permite reglarea simplă a presiunii și dispune de 4 sisteme de siguranță. Este compatibilă cu toate tipurile de plite, inclusiv cu inducție, datorită fundului sandwich triplu. Produsul are gradare interioară, mâner ergonomic, se poate spăla în mașina de vase și beneficiază de o garanție de 5 ani.

  • Sistem de reglare ușoară a presiunii (scăzută/ridicată)
  • 4 sisteme de siguranță pentru utilizare protejată
  • Fund sandwich triplu pentru plite cu inducție și economie de energie
  • Capac cu închidere tip baionetă pentru deschidere sigură și ușoară

Descoperă similar cu Oală cu presiune Tescoma BIO EXCLUSIVE+, 4 l, 4 l

Orion Oală sub presiune cu capac GRANDE, 26 cm

Oala sub presiune Orion cu capac Grande de 26 cm reduce consumul de energie și timpul de gătit prin minimizarea pierderii de abur. Capacul are o supapă de abur care asigură egalizarea presiunii și prevenirea suprapresiunii, permițând deschiderea în orice moment. Este fabricată din aluminiu cu suprafață antiaderentă internă și este potrivită pentru toate tipurile de plite, dar nu pentru cuptor.

  • Economisește până la 50% din energie și scurtează timpul de gătit
  • Capac cu supapă de abur pentru siguranță și egalizare constantă a presiunii
  • Compatibilă cu toate tipurile de plite (gaz, electrice, vitroceramice, inducție)
  • Suprafață antiaderentă cu două straturi pentru curățare ușoară

Descoperă similar cu Orion Oală sub presiune cu capac GRANDE, 26 cm

Pompa de Ridicare a Presiunii in Instalatii IBO W15IH-10, 90 W, 20 l/min, H Refulare 10 m

Pompa de suprafață IBO W15IH-10 este proiectată pentru creșterea și menținerea presiunii constante în sistemele hidraulice. Poate fi utilizată ca circulator pentru echipamente industriale sau pentru alimentarea cu apă a cazanelor mici. Setul include comutator automat și acceptă presiune minimă de pornire de 0.5 bar.

  • Funcționare automată cu comutator integrat
  • Construcție durabilă din alamă pentru conector și rotor
  • Funcționare silențioasă și dimensiuni compacte
  • Compatibilă atât cu apă rece, cât și caldă (până la 100°C)

Descoperă similar cu Pompa de Ridicare a Presiunii in Instalatii IBO W15IH-10, 90 W, 20 l/min, H Refulare 10 m

Pompa Pentru Ridicarea Presiunii cu Invertor (convertizor de frecventa) Incorporat AUTO IBO 2, 1500W, 100 L/MIN, H ref 60m, IBO POLONIA

Pompa AUTO IBO 2 cu invertor incorporat este destinată alimentării cu apă potabilă a imobilelor, menținând presiunea constantă setată de utilizator. Funcționează complet automat, pornind și oprindu-se la deschiderea robinetelor, iar prin senzorul de presiune intern ajustează turația în funcție de consumul momentan. Are o capacitate maximă de aspirație de 8 metri coloană de apă și necesită instalarea unui reductor de presiune dacă presiunea de intrare depășește 2,5 bari.

  • Presiune constantă reglabilă indiferent de consum
  • Economie de peste 30% la energie electrică datorită invertorului
  • Pornire lentă fără șocuri hidraulice în rețea
  • Protecții incorporate împotriva defectărilor

Descoperă similar cu Pompa Pentru Ridicarea Presiunii cu Invertor (convertizor de frecventa) Incorporat AUTO IBO 2, 1500W, 100 L/MIN, H ref 60m, IBO POLONIA

Traductor de presiune cu 2 senzori,7 benzi,IP54, semnal iesire 0-10V si 4-20MA,accesorii ANS

Traductor de presiune de înaltă precizie pentru aplicații industriale, echipat cu 2 senzori și 7 benzi de măsurare. Oferă ieșire duală analogică (0-10V și 4-20mA) și protecție IP54 pentru medii dificile. Include accesorii ANS pentru montaj și este potrivit pentru sisteme HVAC, automatizări industriale și procese pneumatice/hidraulice.

  • Ieșire duală (0-10V și 4-20mA) pentru compatibilitate extinsă
  • Carcasă robustă cu protecție IP54, rezistentă la praf și stropituri
  • Precizie ridicată și stabilitate datorită celor 2 senzori integrați
  • Include accesorii ANS pentru montaj și conectare rapidă

Descoperă similar cu Traductor de presiune cu 2 senzori,7 benzi,IP54, semnal iesire 0-10V si 4-20MA,accesorii ANS

Aparat de Spalat cu Presiune Elefant E-90P-D, 1600 W, 480l/h, 90bar, lungime Furtun 5 m

Aparatul de spalat cu presiune ELEFANT E-90P-D are o putere de 1600W si presiune de lucru de 90 bar. Este echipat cu furtun de 5 metri cu tambur incorporat si include pistol de pulverizare cu siguranta. Dispozitivul este potrivit pentru curatarea masinilor, pavajelor, mobilierului de gradina si a fatadelor.

  • Presiune de lucru de 90 bar pentru curatare eficienta
  • Furtun de 5 metri cu tambur incorporat pentru manevrabilitate
  • Protectie impotriva supraincalzirii si sistem de oprire automata
  • Duzi interschimbabile si reglaj de presiune pentru versatilitate

Descoperă similar cu Aparat de Spalat cu Presiune Elefant E-90P-D, 1600 W, 480l/h, 90bar, lungime Furtun 5 m

Oală sub presiune Zwilling EcoQuick II 64243422, 4 l, 22 cm, 2 setări, Supapă de siguranță, Oțel inoxidabil 18/10, Inducție, Argint

Oala sub presiune Zwilling EcoQuick II are o capacitate de 4 litri și este confecționată din oțel inoxidabil 18/10. Este echipată cu două setări de presiune, o supapă de siguranță și un fund multistrat SIGMA Classic. Este compatibilă cu plitele cu inducție și poate fi spălată în mașina de spălat vase.

  • Două nivele de presiune pentru gătit delicat sau rapid
  • Supapă de siguranță care previne deschiderea accidentală
  • Compatibilă cu toate tipurile de plite, inclusiv inducție
  • Se poate spăla în mașina de spălat vase pentru întreținere ușoară

Descoperă similar cu Oală sub presiune Zwilling EcoQuick II 64243422, 4 l, 22 cm, 2 setări, Supapă de siguranță, Oțel inoxidabil 18/10, Inducție, Argint

Pompa Electrica Pentru Testarea Presiunii in Instalatii, Ibo Dambat PR AUTO, 250 W, 170 l/h, Presiune Maxima 60bar

Pompa electrica Ibo Dambat PR AUTO este proiectata pentru testarea presiunii si etanseitatii instalatiilor. Are o putere de 250 W, debit de 170 l/h si presiune maxima de 60 bar. Poate fi utilizata si pentru umplerea instalatiilor solare cu apa.

  • Presiune maxima de 60 bar pentru teste de etanseitate
  • Capacitate de 170 l/h pentru umplere rapida a instalatiilor
  • Inlocuieste complet sistemul hidrofor conventional
  • Kit complet cu toate accesoriile necesare

Descoperă similar cu Pompa Electrica Pentru Testarea Presiunii in Instalatii, Ibo Dambat PR AUTO, 250 W, 170 l/h, Presiune Maxima 60bar

Reductor presiune apa IBO Polonia DN50, 2 toli, 16 bar

Reductor de presiune din alama pentru instalatii de apa si aer, cu dimensiunea DN50 (2 toli). Are o presiune maxima de intrare de 16 bar si functioneaza la temperaturi intre 0 si 85°C. Este echipat cu un filtru din otel inoxidabil si este fabricat in Polonia.

  • Protejeaza instalatia impotriva salturilor de presiune
  • Dimensiuni compacte si nivel redus de zgomot
  • Filtru din otel inoxidabil ASI309 pentru durabilitate
  • Presiune de intrare reglabila intre 1 si 6 bar

Descoperă similar cu Reductor presiune apa IBO Polonia DN50, 2 toli, 16 bar

Pompa de Presiune Atomizor Model 2

Pompa de presiune atomizor Model 2 este un dispozitiv de pulverizare profesional. Este conceput pentru aplicatii care necesita control precis al presiunii. Constructia robusta asigura durabilitate in utilizare intensiva.

  • Design compact si ergonomic
  • Constructie durabila din materiale de calitate
  • Control precis al presiunii de pulverizare
  • Compatibil cu diverse lichide

Descoperă similar cu Pompa de Presiune Atomizor Model 2

Regulator De Presiune Pentru Tub De Picurare3/4"

Regulatorul de presiune pentru tub de picurare 3/4" menține o presiune internă constantă de 1 atm. Dispozitivul suportă presiuni exterioare maxime de 7 bar. Este proiectat pentru sistemele de irigatii prin picurare.

  • Presiune interna optimizata de 1 atm pentru functionarea eficienta a sistemelor de picurare
  • Rezistenta la presiuni exterioare ridicate, cu un maxim de 7 bar
  • Dimensiune standard de 3/4" pentru instalare usoara in sistemele de irigatii
  • Asigura o distributie uniforma a apei in tuburile de picurare

Descoperă similar cu Regulator De Presiune Pentru Tub De Picurare3/4"

Niplu Redus Din Pe, Elysee , Dimensiune 2"x1 1/2",Presiune 6 Bari

Niplu de reducție din polietilenă marca Elysee cu dimensiunile 2" x 1 1/2". Produsul suportă o presiune maximă de lucru de 6 bari. Este proiectat pentru conectarea conductelor cu diametre diferite în instalații hidraulice.

  • Material durabil din polietilenă de înaltă densitate
  • Presiune de lucru maximă de 6 bari pentru utilizare în diverse instalații
  • Dimensiuni standardizate 2" x 1 1/2" pentru compatibilitate ridicată
  • Conectare rapidă și sigură a conductelor de diferite diametre

Descoperă similar cu Niplu Redus Din Pe, Elysee , Dimensiune 2"x1 1/2",Presiune 6 Bari

Reductie Fe X Fi, Din Pe, Elysee, Dimensiune 1"x1/2" , Presiune 10 Bari

Această reducție este un racord de tranziție din fier fontă pe polietilenă, cu dimensiunea de 1" x 1/2". Este proiectată pentru o presiune maximă de 10 bari și este potrivită pentru utilizare în sistemele de conducte de apă. Produsul face parte din gama Elysee de accesorii pentru tevi.

  • Realizată din materiale durabile (fier fontă și polietilenă) pentru o lungă durată de viață.
  • Proiectată pentru o presiune de lucru de 10 bari, fiabilă în sistemele de apă.
  • Asigură o tranziție sigură între dimensiuni diferite de țevi (1" la 1/2").
  • Compatibilă cu produsele Elysee, ușor de integrat în instalatii existente.

Descoperă similar cu Reductie Fe X Fi, Din Pe, Elysee, Dimensiune 1"x1/2" , Presiune 10 Bari

Regulator de Presiune, Convertizor de Frecventa IVR-02M (0,37-1,5kW / 12A / 230V) Putere Nominala de Iesire IVR-02, 0.37-1,5kW (2HP)

Regulatorul de presiune IVR-02M este un convertizor de frecventa pentru pompe monofazate cu putere nominala 0,37-1,5kW. Sistemul mentine presiunea apei constanta prin ajustarea vitezei motorului si ofera protectie integrata impotriva defectelor. Este proiectat pentru pompe de adancime, de suprafata si submersibile.

  • Eficienta energetica ridicata (economiseste 30-60% energie)
  • Protectie completa integrata (supracurent, supratensiune, scurtcircuit)
  • Mentinere automata a presiunii apei constante
  • Instalare simpla fara senzori suplimentari

Descoperă similar cu Regulator de Presiune, Convertizor de Frecventa IVR-02M (0,37-1,5kW / 12A / 230V) Putere Nominala de Iesire IVR-02, 0.37-1,5kW (2HP)

Pompa cu Piston Pentru Testarea Presiunii in Instalatii Ibo Dambat PR-50 Presiune maxima 50 Bar (IB040000)

Pompa manuală PR-50 este o pompă cu piston destinată testării presiunii și etanșeității instalațiilor, precum și umplerii instalațiilor solare. Funcționează independent de rețeaua electrică și are o capacitate a rezervorului de 12 litri. Este utilizată pentru introducerea cantității finale de lichid necesare obținerii presiunii dorite în instalații.

  • Funcționează fără acces la sursă electrică
  • Capacitate rezervor de 12 litri pentru testare eficientă
  • Presiune maximă de 50 bar pentru teste complexe
  • Utilizare simplă cu supape de control separate

Descoperă similar cu Pompa cu Piston Pentru Testarea Presiunii in Instalatii Ibo Dambat PR-50 Presiune maxima 50 Bar (IB040000)

Pompa de presiune pentru pompa de stropit cu acumulator Pandora GF-0642, prindere prin infiletare

Pompa de presiune Pandora GF-0642 este o unitate de 12V cu debit de 3.1 L/min si presiune maxima de 80 PSI (5.5 bar). Are sistem de prindere prin infiletare si include protectie la supraincalzire cu autoamorsare. Dimensiunile sale compacte de 16x95x65mm si greutatea de 0.6kg o fac potrivita pentru diverse aplicatii de stropit.

  • Autoamorsare pentru functionare imediata
  • Protectie dubla: supraincalzire si presiune automata
  • Constructie rezistenta la coroziune chimica
  • Functionare silențioasa cu zgomot redus

Descoperă similar cu Pompa de presiune pentru pompa de stropit cu acumulator Pandora GF-0642, prindere prin infiletare

Pompa Pentru Ridicarea Presiunii cu Invertor (convertizor de frecventa) Incorporat - IQ-750 AUTO, 130l/min, H-37m

Pompa IQ-750 AUTO este un dispozitiv compact cu convertizor de frecvență incorporat, destinat alimentării cu apă curată din fântâni sau ridicării presiunii în rețelele existente. Realizează un debit de 130 l/min și o înălțime de 37 m cu un motor de doar 750 W, fiind potrivită pentru case unifamiliale și irigații. Include protecții împotriva funcționării în uscat, a variațiilor de tensiune și a loviturii de berbec, asigurând funcționare continuă în clasa S1.

  • Presiune constantă asigurată de convertizorul de frecvență incorporat
  • Funcționare silențioasă și consum redus de energie
  • Protecții integrate împotriva funcționării în uscat și a suprasarcinelor
  • Configurare simplă prin butoane +/- fără automatizare complexă

Descoperă similar cu Pompa Pentru Ridicarea Presiunii cu Invertor (convertizor de frecventa) Incorporat - IQ-750 AUTO, 130l/min, H-37m

Niplu Redus Din Pe, Elysee , Dimensiune3"x2 1/2",Presiune 6 Bari

Niplu de reducție fabricat din polietilenă, marca Elysee. Dimensiunile nominale sunt 3" x 2 1/2". Produsul este proiectat pentru o presiune maximă de lucru de 6 bari.

  • Material din polietilenă de înaltă rezistență
  • Dimensiune precisă 3" x 2 1/2" pentru conexiuni perfecte
  • Rezistență la presiune de până la 6 bari
  • Design Elysee pentru etanșeitate optimă

Descoperă similar cu Niplu Redus Din Pe, Elysee , Dimensiune3"x2 1/2",Presiune 6 Bari

Multicooker sub presiune Crown CPC-506BF, 1000W, 6 L, 11 programe, 95 kPa, Pornire intarziata, Timer, LCD, Argintiu / Negru

Multicookerul Crown CPC-506BF este un aparat versatil cu o capacitate de 6 litri și o putere de 1000W. Dispune de 11 programe de gătit, funcție de gătit sub presiune până la 95 kPa și opțiuni precum pornirea întârziată și menținerea căldurii. Este echipat cu un afișaj LCD, timer și un vas interior detașabil pentru curățare ușoară.

  • Capacitate generoasă de 6 litri, ideală pentru familii
  • 11 programe predefinite pentru gătit diversificat și ușor
  • Funcții avansate: pornire întârziată, timer și menținere a căldurii
  • Vas interior detașabil cu înveliș neaderent, ușor de curățat

Descoperă similar cu Multicooker sub presiune Crown CPC-506BF, 1000W, 6 L, 11 programe, 95 kPa, Pornire intarziata, Timer, LCD, Argintiu / Negru

Pompa de presiune pentru pompa de stropit cu acumulator Pandora GF-0641, prindere colier

Pompa de presiune Pandora GF-0641 functioneaza la 12V cu debit de 3.1 L/min si presiune maxima de 80PSI. Este echipata cu protectie la supraincalzire si sistem autoamorsare. Are dimensiuni compacte de 16x95x65mm si este proiectata pentru rezistenta la coroziune chimica.

  • Protectie dubla: la supraincalzire si presiune automata
  • Autoamorsare si functionare cu zgomot redus
  • Rezistenta la coroziune chimica pentru durabilitate

Descoperă similar cu Pompa de presiune pentru pompa de stropit cu acumulator Pandora GF-0641, prindere colier

Furtun de presiune din PVC, 9 mm, 80 bari, rola 50 m

Furtunul din PVC cu diametrul interior de 9 mm este proiectat pentru presiuni de lucru de pana la 80 bar. Este utilizat pentru transportul aerului comprimat, apei, pesticidelor si fertilizatorilor. Are o constructie flexibila cu doua straturi PVC si insertie textila, fiind potrivit pentru pulverizatoare si compresoare.

  • Rezistenta ridicata la presiune (80 bar lucru, 240 bar spargere)
  • Versatilitate: potrivit pentru aer comprimat, apa, pesticide, fertilizatori
  • Constructie durabila cu insertie textila si doua straturi PVC
  • Lungime generoasa de 50 de metri pe rola

Descoperă similar cu Furtun de presiune din PVC, 9 mm, 80 bari, rola 50 m

Furtun de presiune din PVC, 10 mm, 80 bari, rola 100 m

Furtun din PVC cu insertie textila, diametru interior de 10 mm, proiectat pentru presiuni de lucru de pana la 80 bar. Este utilizat pentru transportul aerului comprimat, apei, pesticidelor si fertilizatorilor in aplicatii agricole si industriale. Are o temperatura de functionare intre -10°C si +50°C si o greutate de 222 g pe metru.

  • Rezistenta ridicata la presiune (80 bar lucru, 240 bar spargere)
  • Versatilitate: potrivit pentru aer comprimat, apa, solutii chimice agricole
  • Constructie durabila cu insertie textila si doua straturi PVC
  • Lungime generoasa (100 m) pentru acoperirea unor suprafete mari

Descoperă similar cu Furtun de presiune din PVC, 10 mm, 80 bari, rola 100 m

Furtun alimentar cu insertie, Glass Clear, 6 x 3 mm, 65 bar, rola 50m, PVC transparent, multistrat, pentru presiune

Furtun alimentar transparent din PVC multistrat, cu diametrul interior de 6 mm și grosimea peretelui de 3 mm. Este proiectat pentru transportul de lichide alimentare și aer comprimat, cu o presiune de spargere de 65 bar și o rolă de 50 de metri. Produs în Germania, respectă normele UE pentru siguranța alimentară.

  • Transparență totală pentru monitorizarea vizuală a fluxului
  • Construcție multistrat din PVC armat cu fibre de poliester pentru rezistență ridicată
  • Conform cu regulamentul UE 10/2011 pentru contact cu alimente, inclusiv băuturi alcoolice
  • Presiune de spargere de 65 bar și temperatură de funcționare de la -20°C la +65°C

Descoperă similar cu Furtun alimentar cu insertie, Glass Clear, 6 x 3 mm, 65 bar, rola 50m, PVC transparent, multistrat, pentru presiune