sac filtrare durabil pentru aspirator umed uscat
Klarstein sac filtru Accesorii pentru aspirator umed-uscat saci de filtru textil Ø35cm
Sacul de filtrare Klarstein este proiectat pentru aspiratoarele umed-uscat. Acesta captează particulele de praf grosiere, protejând filtrul HEPA și motorul. Sacul este ușor de instalat și poate fi clătit pentru reutilizare.
- Material durabil care captează particulele de praf grosiere
- Protejează filtrul HEPA și motorul împotriva deteriorării
- Instalare rapidă și simplă în recipientul de praf
- Poate fi clătit și reutilizat după curățare
Descoperă similar cu Klarstein sac filtru Accesorii pentru aspirator umed-uscat saci de filtru textil Ø35cm
Klarstein sac filtru Accesorii pentru aspirator umed-uscat saci de filtru textil Ø35cm
Sac de filtrare Klarstein fabricat din material durabil capturează particulele de praf grosiere din fluxul de aer al aspiratorului umed-uscat de la Klarstein. Prin aceasta se previne colmatarea prematură sau chiar deteriorarea filtrului HEPA și a motorului cu nisip, frunze și pietre. Sacul de filtrare este instalat într-o clipită: Pur și simplu localizați în recipientul de praf, si il inlocuiți . Iar filtrul care este plin de praf, este pur și simplu clătit înainte de a utiliza și se usucă.
Descoperă similar cu Klarstein sac filtru Accesorii pentru aspirator umed-uscat saci de filtru textil Ø35cm
Klarstein Reinraum 2G, aspirator pentru aspirare umedă / uscată, curățător de covor, aspirator combinat, 1250 W, 20 L
Aspiratorul combinat Klarstein Reinraum 2G oferă aspirare atât uscată cât și umedă, cu o putere de 1250W și un rezervor de 20 litri. Dispozitivul asigură curățarea eficientă a covoarelor și suprafețelor textile prin tehnologia cu pompa de presiune acoperită în teflon. Sistemul integrat permite aplicarea și aspirarea agentului de curățare pentru o igienizare profundă.
- Versatilitate pentru aspirare uscată și umedă
- Capacitate mare de 20 litri pentru curățare fără întreruperi
- Performanță ridicată asigurată de pompa cu teflon
- Curățare intensivă a covoarelor cu duză specializată
Descoperă similar cu Klarstein Reinraum 2G, aspirator pentru aspirare umedă / uscată, curățător de covor, aspirator combinat, 1250 W, 20 L
Vezi și acestea
sac filtru aspirator umed uscat Klarstein Ø35cm
aspirator industrial 2000W aspirare umeda uscata
perie de înlocuire aspirator umed uscat IVC-50
înlocuire filtru aspirator umed uscat
perie de înlocuire aspirator umed uscat
furtun rezervă aspirator umed uscat IVC-50
roata inlocuire aspirator umed uscat
aspirator umed uscat 30 litri
aspirator umed uscat 1800W 30L
pungi de înlocuire aspirator umed-uscat
pilă electrică pentru tălpi umed uscat
bigudiuri pentru păr umed uscat natural
filtre hepa pentru aspirator clarstein ivc-30
racletă durabilă pentru zone umede
sac de praf pentru aspirator Miele
sac cu supapă pentru aspirator
Klarstein Aspirator industrial, Reinraum 3 în 1, pentru aspirare umedă/uscată, aspirator de cenușă, 1800 W, 30 l, oțel inoxidabil
Aspiratorul industrial Klarstein Reinraum 3-in-1 oferă o soluție versatilă pentru curățenie profesională. Este capabil să aspire atât resturi uscate cât și lichide, funcționează ca aspirator de cenușă și are o priză directă pentru unelte. Are un rezervor de 30 litri din oțel inoxidabil cu filtru permanent, eliminând necesitatea sacilor de hârtie.
- Putere de aspirare de 1800W pentru curatare eficienta
- Rezervor mare de 30L din otel inoxidabil, fara saci de hartie
- Functie 3-in-1: aspirare umeda/uscată, aspirator de cenusa si suflare
- Priză directă pentru conectarea uneltelor si manevrare ușoară cu rotile
Descoperă similar cu Klarstein Aspirator industrial, Reinraum 3 în 1, pentru aspirare umedă/uscată, aspirator de cenușă, 1800 W, 30 l, oțel inoxidabil
Klarstein Filtrele HEPA de rezerva pentru IVC-50 aspirator umed / uscat (10007544)
Filtru HEPA de înlocuire pentru aspiratorul umed/uscat Klarstein IVC-50. Reține particule fine precum praf, polen și acarieni, fiind recomandat pentru persoanele cu alergii. Înlocuirea regulată a filtrului asigură menținerea performanței aspiratorului.
- Filtru HEPA eficient pentru retenția prafului, polenului și acarienilor
- Ideal pentru persoanele cu alergii, asigurând un aer mai curat
- Menține performanța optimă a aspiratorului prin înlocuirea regulată
- Compatibil exclusiv cu aspiratorul umed/uscat Klarstein IVC-50
Descoperă similar cu Klarstein Filtrele HEPA de rezerva pentru IVC-50 aspirator umed / uscat (10007544)
Saci aspirator Nedis DUBG220MIE12 MIELE FJM (51419)
Acest set conține saci de schimb pentru aspiratorul Miele FJM. Include 12 saci de praf, 3 microfiltre și 3 filtre pentru motor. Este un consumabil esențial pentru întreținerea aspiratorului.
- Set complet cu 12 saci de praf pentru înlocuire ușoară
- Include 3 microfiltre și 3 filtre pentru motor pentru întreținere optimă
- Compatibil exclusiv cu aspiratoarele Miele FJM pentru performanță garantată
Descoperă similar cu Saci aspirator Nedis DUBG220MIE12 MIELE FJM (51419)
Saci de aspirator Nedis DUBG220PHI4 Philips Oslo +
Sacii de rezerva sunt compatibili cu aspiratoarele Philips Oslo+ si alte modele precum Classique, Marathon Azur, Vision, Visioin Excel si Vitall. Pachetul contine 4 saci din material textil, un microfiltru si un filtru motor. Aceste accesorii sunt potrivite pentru aspiratoarele Philips cu codurile HR 6939 si HR 6938.
- Pachet complet cu 4 saci textili
- Include microfiltru si filtru motor
- Compatibil cu multiple modele Philips
Descoperă similar cu Saci de aspirator Nedis DUBG220PHI4 Philips Oslo +
Klarstein Reinraum 2G, aspirator pentru aspirare umedă / uscată, curățător de covor, aspirator combinat, 1250 W, 20 L
Un mediu curat creează un sentiment de bunăstare și confort. Mai ales în cazul în care aveți copii și animalele de companie, curățenia este necesară, dar în fibra moale a covorului se ascund mult mai multe impurități decât pare la prima vedere. Aspiratorul combinat Klarstein Reinraum 2G este un dispozitiv versatil atunci când este vorba de curățarea materialelor textile sau de suprafața netedă. Aspiratul prafului, aspirarea umedă - toate aceste caracteristici sunt acoperite de un singur dispozitiv. Cu o putere de 1250 W, aspiratorul aspiră în rezervorul de 20 litri, praf, murdărie sau apă murdară. Capacitatea permite curățarea zonelor mai mari, fără a întrerupe fluxul de lucru. Performanța maximă și durata de viață este asigurată de pompa de presiune, acoperită cu teflon. Curățenia intensivă a covoarelor poate fi realizată printr-o duză a aspiratorului combinat cu aspirarea umedă. Cu ajutorul presiunii, agentul de curățare este pulverizat și pătrunde adânc în fibrele covorului. Apa murdară este pompată direct și nu se întinde pe suprafață. Atunci când se ajunge la capacitate maximă, supapa previne aspirația suplimentară. Cu aspiratorul Klarstein Reinraum 2G curățarea va fi rapidă și ușoară pentru o claritate maximă pe toate suprafețele.
Descoperă similar cu Klarstein Reinraum 2G, aspirator pentru aspirare umedă / uscată, curățător de covor, aspirator combinat, 1250 W, 20 L
Klarstein Perie de rezerva pentru IVC-30 și IVC-50 aspirator umed / uscat
Această perie de rezervă este proiectată pentru aspiratoarele umede/uscat Klarstein IVC-30 și IVC-50. Permite înlocuirea simplă a atașamentelor vechi sau deteriorate. Utilizarea ei asigură funcționarea eficientă a echipamentului.
- Compatibilă cu modelele IVC-30 și IVC-50
- Înlocuire ușoară a pieselor uzate
- Menține performanța optimă a aspiratorului
Descoperă similar cu Klarstein Perie de rezerva pentru IVC-30 și IVC-50 aspirator umed / uscat
Klarstein Perie de rezerva pentru IVC-30 și IVC-50 aspirator umed / uscat
Această perie de rezervă Klarstein este destinată înlocuirii atașamentelor vechi sau deteriorate pentru aspiratoarele umede/uscat IVC-30 și IVC-50. Asigură funcționarea eficientă a echipamentului prin înlocuirea regulată a componentelor. Este o piesă originală concepută pentru compatibilitate și durabilitate.
- Compatibilă cu modelele IVC-30 și IVC-50
- Înlocuire ușoară a pieselor uzate
- Menține performanța optimă a aspiratorului
Descoperă similar cu Klarstein Perie de rezerva pentru IVC-30 și IVC-50 aspirator umed / uscat
Klarstein Furtun pentru IVC-30 și IVC -50 aspirator umed / uscat
Furtun de rezervă pentru aspiratoarele umede/uscat Klarstein IVC-30 și IVC-50. Permite înlocuirea furtunurilor vechi sau deteriorate. Asigură menținerea performanței de aspirație.
- Compatibil cu modelele IVC-30 și IVC-50
- Menține puterea de aspirație optimă
- Înlocuire ușoară a furtunurilor deteriorate
Descoperă similar cu Klarstein Furtun pentru IVC-30 și IVC -50 aspirator umed / uscat
Klarstein Roata de rezerva pentru IVC-50 aspirator umed / uscat
Roata de rezerva este destinată aspiratorului umed/uscat Klarstein model IVC-50. Permite înlocuirea roților vechi, deteriorate sau poluate. Înlocuirea regulată a pieselor uzate asigură menținerea performanței aspiratorului.
- Înlocuire ușoară a roților uzate
- Menține performanța optimă a aspiratorului
- Compatibilă cu modelul IVC-50
- Ideal pentru întreținerea regulată
Descoperă similar cu Klarstein Roata de rezerva pentru IVC-50 aspirator umed / uscat
Klarstein Perie de rezerva pentru IVC-30 și IVC-50 aspirator umed / uscat
Perie de rezervă Klarstein pentru aspiratoarele umede/uscat IVC-30 și IVC-50. Permite înlocuirea pieselor vechi sau deteriorate pentru întreținerea eficienței. Este o piesă esențială pentru menținerea performanței aspiratorului.
- Compatibilă cu modelele IVC-30 și IVC-50
- Înlocuire ușoară a pieselor uzate
- Menține performanța optimă a aspiratorului
- Material durabil pentru utilizare intensă
Descoperă similar cu Klarstein Perie de rezerva pentru IVC-30 și IVC-50 aspirator umed / uscat
Perie de rezerva pentru Klarstein IVC-80 aspirator umed / uscat
Perie de rezervă compatibilă cu aspiratorul umed/uscat Klarstein IVC-80. Permite înlocuirea atașamentelor vechi sau deteriorate. Asigură menținerea performanței aspiratorului prin înlocuirea regulată a pieselor uzate.
- Înlocuire simplă a atașamentelor uzate
- Menține performanța optimă a aspiratorului
- Compatibilă cu modelul Klarstein IVC-80
Descoperă similar cu Perie de rezerva pentru Klarstein IVC-80 aspirator umed / uscat
Klarstein Aspirator industrial, Reinraum 3 în 1, pentru aspirare umedă/uscată, aspirator de cenușă, 1800 W, 30 l, oțel inoxidabil
Acolo unde se rabotează, cad așchii, iar acolo unde se lucrează, se adună praf și murdărie. Nici o problemă pentru curățarea profesionalăcu Reinraum 3-in-1 de la Klarstein! Când oamenii își părăsesc birourile și atelierele seara, acest mic miracol al curățeniei apare și se apucă de treabă cu vigoare datorită manevrării ușoare și puterii eficiente de aspirare.Cu aspiratorul de la Klarstein Reinraum 3-in-1, murdăria de pe drum și alte resturi sunt un lucru al trecutului într-o clipă datorită puterii de aspirare de 1800 W. Pur și simplu se conectează la priză, se selectează atașamentul corect și dispozitivul poate gestiona atât resturi mici, cât și mari. Fie că este vorba de pardoseli netede sau covoare, peria pentru pardoseli le permite să strălucească din nou curate. Mobilier tapițat sau rafturi prăfuite? Nici o problemă cu funcția auxiliară de aspirare și suflare! Dispozitivul nu se oprește chiar și atunci când cuptorul este pornit: Conectați cuptorul din aluminiu și cenușa rece merge deja direct în rezervorul din oțel inoxidabil, scutindu-vă de sarcina plictisitoare de a îndepărta cenușa și de a mătura cuptorul. Datorită rezervorului mare de colectare de 30 de litri, aspiratorul Klarstein Reinraum 3 în 1 curăță fără oprire chiar și camerele mari sau atelierele - iar atunci când este plin, un semnal acustic de avertizare sună pentru a vă avertiza când trebuie golit. O priză direct pe aspirator permite conectarea de burghie sau ferăstraie pentru aspirarea directă a murdăriei cauzate de muncă. Cu cele patru rotițe și mânerul practic, acesta ocolește fără efort orice banc de lucru sau birou de atelier.Când aspiratorul industrial Klarstein Reinraum 3-in-1 și-a terminat treaba, curățenia strălucește peste tot.Aspiratorul are un recipient de colectare cu un filtru permanent, ceea ce înseamnă că nu aveți nevoie de saci de hârtie. Când recipientul de colectare este plin, pur și simplu goliți-l și este gata pentru următoarea utilizare. Salvează portofelul și mediul înconjurător
Descoperă similar cu Klarstein Aspirator industrial, Reinraum 3 în 1, pentru aspirare umedă/uscată, aspirator de cenușă, 1800 W, 30 l, oțel inoxidabil
Lamart LT8025 Set de 2 saci, 60 x 70 cm, M
Setul include 2 saci de depozitare cu dimensiuni de 60x70 cm, fabricați din material antibacterian. Sacii oferă protecție etanșă împotriva factorilor externi și sunt echipați cu supapă de evacuare pentru aspiratoare. Folia rezistentă permite utilizarea repetată și economisirea semnificativă a spațiului.
- Protecție etanșă împotriva prafului, moliilor și umezelii
- Supapă de evacuare compatibilă cu aspiratoarele obișnuite
- Folie rezistentă pentru utilizare repetată și durabilitate ridicată
- Economisește până la 80% din spațiu la depozitare
Descoperă similar cu Lamart LT8025 Set de 2 saci, 60 x 70 cm, M
Geantă pentru gustări Altom Easy Morning 24 x 16,5x 21 cm, alb, alb
Geanta termică Altom Easy Morning asigură transportul sigur al alimentelor gata preparate, menținând temperatura acestora timp de 1-2 ore. Este fabricată din material durabil și are o formă compactă, fiind potrivită pentru utilizare zilnică la serviciu sau școală. Închiderea cu fermoar rezistent protejează conținutul și facilitează transportul.
- Menține temperatura alimentelor 1-2 ore
- Material durabil și ușor
- Închidere sigură cu fermoar rezistent
- Formă compactă care nu ocupă spațiu
Descoperă similar cu Geantă pentru gustări Altom Easy Morning 24 x 16,5x 21 cm, alb, alb
Klarstein Filtre HEPA pentru înlocuire, la IVC-30 aspirator umed / uscat
Coșul de înlocuire pentru filtrele HEPA ale aspiratorului umed/uscat IVC-30. Acesta colectează particulele grosiere de praf și murdărie din aer. Pentru menținerea performanței optime a aspiratorului, este recomandată înlocuirea periodică a filtrului.
- Colectează praful grosier și murdăria din aer
- Menține calitatea constantă a aspirării
- Ușor de înlocuit
- Compatibil cu aspiratorul umed/uscat IVC-30
Descoperă similar cu Klarstein Filtre HEPA pentru înlocuire, la IVC-30 aspirator umed / uscat
Klarstein Sac pentru aspirator, 2G aspirator umed uscat, 5 bucăți de hârtie
Acest set conține 5 pungi de înlocuire pentru aspiratorul combinat Klarstein Cleanroom 2G. Pungile sunt compatibile și se potrivesc perfect cu modelul specificat. Sunt proiectate pentru a facilita curățarea eficientă a diferitelor tipuri de suprafețe.
- Compatibilitate perfectă cu aspiratorul Klarstein Cleanroom 2G
- Ușor de introdus și de înlăturat din aspirator
- Set convenabil cu 5 pungi în ambalaj
- Soluție optimă pentru curățarea atât a materialelor textile, cât și a suprafețelor netede
Descoperă similar cu Klarstein Sac pentru aspirator, 2G aspirator umed uscat, 5 bucăți de hârtie
Klarstein Filtrele HEPA de rezerva pentru IVC-50 aspirator umed / uscat (10007544)
FiltruHEPA înlocuire filtru uzat pentru IVC-50 aspirator cu vid umed / uscat. Filtrul HEPA retine praful , polenul sau acarienii si este deosebit de potrivit pentru cei care sufera de alergii. Pentru a menține calitatea aspiratorului în mod constant, ar trebui să schimbați filtrul regulat.
Descoperă similar cu Klarstein Filtrele HEPA de rezerva pentru IVC-50 aspirator umed / uscat (10007544)
Saci de aspirator Nedis DUBG113ELE10 AEG/ELECTROLUX S-Bag
Saci de hârtie pentru aspiratoarele AEG și Electrolux cu sistem S-Bag. Pachetul conține 10 saci și un microfiltru suplimentar. Dimensiunile sacilor sunt 16,1 x 25,6 cm, 9,9 x 12,2 cm, cu orificiu în flanșă de 5,5 x 4,5 cm.
- Compatibili cu aspiratoarele AEG și Electrolux S-Bag
- Pachet avantajos: 10 saci + 1 microfiltru inclus
- Dimensiuni standard pentru înlocuire ușoară
- Calitate hârtie pentru performanță optimă de aspirare
Descoperă similar cu Saci de aspirator Nedis DUBG113ELE10 AEG/ELECTROLUX S-Bag
Aspirator vertical fără sac Jerome ECG VT 3420 2în1
Aspiratorul vertical ECG VT 3420 2în1 Jerome este un aparat versatil pentru curățarea rapidă a tuturor tipurilor de pardoseli și a suprafețelor. Este alimentat de o baterie Li-Ion care asigură până la 60 de minute de funcționare autonomă și utilizează tehnologie ciclonică fără sac. Include o perie rotativă motorizată, iluminare LED și are un design compact cu mâner rabatabil pentru depozitare ușoară.
- Funcționare fără fir cu autonomie de până la 60 de minute datorită bateriei Li-Ion de 2200 mAh
- Design 2 în 1 care combină aspirarea verticală a pardoselilor cu aspirarea manuală a suprafețelor și locurilor greu accesibile
- Sistem de filtrare ciclonică fără sac, completat cu filtre lavabile, pentru întreținere ușoară și igienică
- Peria rotativă motorizată și iluminare LED integrată pentru aspirare eficientă chiar și în spații întunecate
Descoperă similar cu Aspirator vertical fără sac Jerome ECG VT 3420 2în1
Saci de aspirator Nedis DUBG115ELE10 ElectroluxLux Royal
Acești saci de hârtie sunt concepuți pentru aspiratoarele Electrolux Lux Royal. Pachetul conține 10 bucăți și un microfiltrul. Sunt compatibili cu mai multe modele, inclusiv LUX Royal D748, D750, D768, D770, D775, D780, D790 și D795.
- Compatibili cu o gamă largă de modele Electrolux Lux Royal
- Include microfiltrul pentru o performanță optimă
- Pachet convenabil cu 10 saci + 1 microfiltrul
Descoperă similar cu Saci de aspirator Nedis DUBG115ELE10 ElectroluxLux Royal
Saci de aspirator Nedis DUBG112VOR10 VorwerkKobold VK 118 (53651)
Acești saci de hârtie Nedis sunt concepuți pentru aspiratoarele Vorwerk Kobold VK 118. Ei sunt compatibili și cu modelele Folletto/Kobold VK 119, VK 120, VK 121 și VK 122. Saci asigură o filtrare adecvată pentru aspiratoarele respective.
- Compatibili cu mai multe modele Vorwerk Kobold (VK 118-122)
- Concepuți specific pentru aspiratoarele de performanță
- Material din hârtie pentru o filtrare eficientă
- Înlocuire ușoară și rapidă
Descoperă similar cu Saci de aspirator Nedis DUBG112VOR10 VorwerkKobold VK 118 (53651)
Saci de aspirator Nedis DUBG120HOO10 HOOVER H22 - 61
Saci din material textil compatibili cu aspiratoarele HOOVER H22-61 și alte modele specificate. Pachetul conține 10 saci, microfiltrul și filtrul motorului, având sistem de autoînchidere. Dimensiunile sacului sunt 26 x 31,5 cm, cu flanșă de 13 x 9,3 cm și orificiu de 4,6 cm.
- Compatibilitate extinsă cu multiple modele HOOVER
- Set complet care include saci, microfiltrul și filtrul motorului
- Sistem practic de autoînchidere pentru manipulare ușoară
- Material textil de calitate pentru durabilitate sporită
Descoperă similar cu Saci de aspirator Nedis DUBG120HOO10 HOOVER H22 - 61
Saci de aspirator Nedis DUBG120NUM10 Numatic Henry / James
Saci din material textil pentru aspiratoarele Numatic Henry și James. Sunt compatibile cu multiple modele din gama Numatic, inclusiv Hetty și Harry. Dimensiunile sacilor sunt 39,5 x 36 cm, cu o flanșă de 12 x 8,5 cm și orificiu de 5,2 cm.
- Material textil de înaltă calitate
- Compatibilitate universală cu gama Numatic Henry/James
- Dimensiuni precise pentru montaj perfect
Descoperă similar cu Saci de aspirator Nedis DUBG120NUM10 Numatic Henry / James
Klarstein Reinraum, 2000W, aspirator industrial versatil, aspirarea umedă și uscată,HEPA, 60 L
Aspiratorul industrial Klarstein Reinraum ofera o putere de 2000W si un rezervor de 60 litri pentru curatarea eficienta a suprafețelor mari. Este echipat cu o priza incorporata de 1600W, protejata IP44, pentru alimentarea directa a uneltelor. Dispozitivul asigura aspirare atat umeda cat si uscata, fiind dotat cu sistem de filtrare HEPA si functie de suflanta.
- Putere mare de 2000W pentru aspirare eficienta a prafului, noroiului si apei
- Rezervor generos de 60 litri din otel inoxidabil, reducand necesitatea golirii frecvente
- Filtrare dubla cu sistem HEPA si filtru permanent pentru particule fine
- Versatilitate ridicata cu functie de suflanta si accesoriu pentru aspirarea umeda
Descoperă similar cu Klarstein Reinraum, 2000W, aspirator industrial versatil, aspirarea umedă și uscată,HEPA, 60 L
Klarstein Reinraum, 1400W, aspirator industrial versatil, aspirarea umedă și uscată, 30 L
Aspiratorul industrial Klarstein Reinraum are o putere de 1400W și un rezervor de 30 de litri pentru aspirație umedă și uscată. Este echipat cu o priză protejată IP44 pentru alimentarea uneltelor electrice și un sistem de filtrare dublu. Dispozitivul include accesorii pentru aspirație umedă și poate fi transformat în suflantă de frunze.
- Priză incorporată de 1600W IP44 pentru unelte electrice
- Rezervor din oțel inoxidabil de 30 de litri pentru aspirație umedă și uscată
- Sistem de filtrare dublu cu filtru permanent regenerabil
- Transformare în suflantă de frunze prin tubulatură spiralată
Descoperă similar cu Klarstein Reinraum, 1400W, aspirator industrial versatil, aspirarea umedă și uscată, 30 L
Saci pentru aspirator Nedis DUBG110AEG10 AEG GR5,ELECTROLUX E51
Acest set conține 10 saci de hârtie și un microfiltru pentru tunsoare, compatibil cu aspiratoarele AEG GR5 și Electrolux E51. Produsul se potrivește pentru o gamă largă de modele de la AEG, Electrolux, Progress, Tornado și Zanussi. Saciile sunt concepute pentru înlocuirea periodică în aspiratoarele specificate.
- Pachet complet: 10 saci de hârtie + 1 microfiltru pentru tunsoare
- Compatibilitate extinsă cu multiple modele AEG, Electrolux, Progress, Tornado și Zanussi
- Saci de hârtie de calitate pentru aspirație eficientă
Descoperă similar cu Saci pentru aspirator Nedis DUBG110AEG10 AEG GR5,ELECTROLUX E51
Klarstein IVC-50 aspirator pentru aspirare uscată și umedă
Aspiratorul Klarstein IVC-50 este proiectat pentru aspirare uscată și umedă, cu un recipient din oțel inoxidabil de 50 litri. Are un motor puternic și un cablu lung de 8 metri pentru acoperire extinsă. Greutatea redusă și roțile mari permit utilizarea ușoară de către o singură persoană.
- Recipient din oțel inoxidabil de 50 litri, rezistent la coroziune
- Motor puternic pentru aspirare uscată și umedă cu forță mare
- Cablul lung de 8 metri și roțile mari asigură manevrabilitate ușoară
Descoperă similar cu Klarstein IVC-50 aspirator pentru aspirare uscată și umedă
Klarstein Caswell Plus, fără fir, fără fir, fără fir, cu afișaj LED, pentru aspirare uscată și umedă
Aspiratorul Klarstein Caswell Plus este un model fără fir și fără sac, proiectat pentru aspirare atât uscată, cât și umedă. Este dotat cu două rezervoare de apă, o perie motorizată, filtru HEPA și funcție de auto-curățare. Include asistent vocal, afișaj LED și două perii pentru podele dure și covoare.
- Aspirare simultană uscată și umedă cu două rezervoare de apă
- Funcție auto-curățare pentru peria de podea
- Percie motorizată și filtru HEPA pentru curățare profundă
- Asistent vocal integrat și afișaj LED informativ
Descoperă similar cu Klarstein Caswell Plus, fără fir, fără fir, fără fir, cu afișaj LED, pentru aspirare uscată și umedă
Saci pentru aspirator Nedis DUBG220VOR4 VorwerkVK 135,136 Kobold
Sacii textile de rezervă sunt compatibili cu aspiratoarele Vorwerk Kobold VK 135 și VK 136. Dimensiunea flanșei este de 78 x 209 mm, cu un orificiu de 31/41 mm. Aceste saci asigură o potrivire precisă și o funcționare eficientă a aspiratorului.
- Sacii textile de rezervă pentru o performanță optimă
- Compatibili cu modelele Vorwerk Kobold VK 135 și VK 136
- Dimensiuni precise ale flanșei (78 x 209 mm) pentru o potrivire perfectă
- Orificiu în flanșă de 31/41 mm pentru un flux de aer eficient
Descoperă similar cu Saci pentru aspirator Nedis DUBG220VOR4 VorwerkVK 135,136 Kobold
Klarstein IVC-30 aspirator pentru aspirare uscată și umedă
Klarstein IVC-30 este un aspirator pentru aspirare uscată și umedă, echipat cu un motor puternic și un recipient din oțel inoxidabil de 30 litri. Are un cablu lung de 8 metri și roți mari pentru o utilizare ușoară de către o singură persoană. Dispozitivul include și o funcție de suflare pentru aplicații diverse.
- Motor puternic pentru aspirare uscată și umedă
- Recipient din oțel inoxidabil de 30 litri, rezistent la coroziune
- Cablul lung de 8 metri și roțile mari pentru manevrabilitate ușoară
- Funcție de suflare pentru versatilitate în curățenie
Descoperă similar cu Klarstein IVC-30 aspirator pentru aspirare uscată și umedă
Klarstein Jet Set 2500, uscător de haine, uscător cu aspirare de aer umed, 850W, TEE C, 2,5 kg, 50 cm, alb
Uscătorul Klarstein Jet Set 2500 oferă o soluție rapidă și compactă pentru uscarea hainelor, cu o capacitate de 2.5 kg. Este echipat cu două niveluri de încălzire și un temporizator reglabil între 20 și 200 de minute. Designul său compact îl face potrivit pentru apartamente mici, asigurând uscarea eficientă a articolelor delicate.
- Uscare rapidă și eficientă cu putere de 850W
- Design compact, ideal pentru spații mici
- Capacitate generoasă de 2.5 kg pentru rufe diverse
- Temporizator reglabil pentru control precis al uscării
Descoperă similar cu Klarstein Jet Set 2500, uscător de haine, uscător cu aspirare de aer umed, 850W, TEE C, 2,5 kg, 50 cm, alb
Klarstein Jet Set 2500, uscător de haine, uscător cu aspirare de aer umed, 850W, TEE C, 2,5 kg, 50 cm, negru
Uscătorul Klarstein Jet Set 2500 oferă o soluție rapidă și compactă pentru uscarea hainelor, cu o capacitate de 2.5 kg. Este echipat cu un motor de 850W, două niveluri de încălzire și un temporizator reglabil între 20 și 200 de minute. Designul său compact îl face potrivit pentru spații mici, asigurând uscarea eficientă a lenjeriei fine, prosoapelor și altor articole.
- Uscare rapidă și eficientă cu putere de 850W
- Design compact, ideal pentru spații limitate
- Capacitate generoasă de 2.5 kg pentru diverse articole
- Temporizator reglabil și două niveluri de încălzire
Descoperă similar cu Klarstein Jet Set 2500, uscător de haine, uscător cu aspirare de aer umed, 850W, TEE C, 2,5 kg, 50 cm, negru
Klarstein Patru role de rezervă din plastic pentru IVC-30 aspirator cu vid umed / uscat
Acest set conține 4 role de rezervă din plastic pentru aspiratorul Klarstein IVC-30 cu vid umed/uscat. Acestea sunt destinate înlocuirii rolelor vechi, deteriorate sau poluate. Înlocuirea regulată a pieselor uzate este esențială pentru menținerea performanței aspiratorului.
- Set complet de 4 role de rezervă
- Compatibilitate garantată cu modelul IVC-30
- Înlocuire ușoară a pieselor uzate
- Menține performanța optimă a aspiratorului
Descoperă similar cu Klarstein Patru role de rezervă din plastic pentru IVC-30 aspirator cu vid umed / uscat
Klarstein Perie de rezerva pentru IVC-30 și IVC-50 aspirator umed / uscat
Klarstein, perie de înlocuire pentru modelele de aspirator IVC-30 și IVC 50. Înlocuiți atașamentele vechi și deteriorate sau poluate cu unele noi. Piese uzate ar trebui să fie înlocuite în mod regulat pentru a menține performanța aspiratorului.
Descoperă similar cu Klarstein Perie de rezerva pentru IVC-30 și IVC-50 aspirator umed / uscat
Klarstein Perie de rezerva pentru IVC-30 și IVC-50 aspirator umed / uscat
Klarstein, perie de înlocuire pentru modelele de aspirator IVC-30 și IVC 50. Înlocuiți atașamentele vechi și deteriorate sau poluate cu unele noi. Piese uzate ar trebui să fie înlocuite în mod regulat pentru a menține performanța aspiratorului.
Descoperă similar cu Klarstein Perie de rezerva pentru IVC-30 și IVC-50 aspirator umed / uscat
Klarstein Perie de rezerva pentru IVC-30 și IVC-50 aspirator umed / uscat
Klarstein, perie de înlocuire pentru modelele de aspirator IVC-30 și IVC 50. Înlocuiți atașamentele vechi și deteriorate sau poluate cu unele noi. Piese uzate ar trebui să fie înlocuite în mod regulat pentru a menține performanța aspiratorului.
Descoperă similar cu Klarstein Perie de rezerva pentru IVC-30 și IVC-50 aspirator umed / uscat
Klarstein Roata de rezerva pentru IVC-50 aspirator umed / uscat
Roata de rezerva pentru modelul de aspirator modelul IVC 50- Înlocuiți rolele vechi și deteriorate sau iremediabil poluate. Piesele uzate ar trebui să fie înlocuite în mod regulat pentru a menține performanța aspiratorului.
Descoperă similar cu Klarstein Roata de rezerva pentru IVC-50 aspirator umed / uscat
Aspirator vertical ECG VT 7670 2in1 Luis
Aspiratorul vertical fără fir ECG VT 7670 2in1 Luis combină un corp principal cu un aspirator portabil detașabil. Este echipat cu un motor BLDC de 220W, tehnologie ciclonică fără sac, filtru HEPA H11 și oferă o autonomie de până la 40 de minute. Include accesorii pentru diverse suprafețe și un tub metalic flexibil pentru acces sub mobilă.
- Design 2 în 1 cu corp principal vertical și aspirator portabil detașabil
- Motor BLDC de 220W, silențios (max. 76 dB) și cu durată lungă de viață
- Tehnologie ciclonică fără sac și filtru HEPA H11 pentru menținerea puterii de aspirație și filtrare superioară
- Autonomie de până la 40 de minute și putere reglabilă pentru diferite suprafețe
Descoperă similar cu Aspirator vertical ECG VT 7670 2in1 Luis
Klarstein Furtun pentru IVC-30 și IVC -50 aspirator umed / uscat
Klarstein furtun rezervă pentru modelele de aspirator IVC-30 și IVC 50 . Înlocuirea furtunurilor vechi și deteriorate păstrează vacuum-ul mai curat .
Descoperă similar cu Klarstein Furtun pentru IVC-30 și IVC -50 aspirator umed / uscat
Perie de rezerva pentru Klarstein IVC-80 aspirator umed / uscat
Klarstein, perie de înlocuire pentru IVC 80. Înlocuiți atașamentele vechi și deteriorate sau poluate cu unele noi. Piese uzate ar trebui să fie înlocuite în mod regulat pentru a menține performanța aspiratorului.
Descoperă similar cu Perie de rezerva pentru Klarstein IVC-80 aspirator umed / uscat
Aspirator vertical ECG VT 3630 2în1 Alan
Aspiratorul vertical ECG VT 3630 2în1 Alan este un aparat versatil pentru aspirarea tuturor tipurilor de pardoseli si a interiorului masinii. Functioneaza atat pe retea cat si pe baterie, cu autonomie de pana la 40 de minute, si poate fi transformat intr-un aspirator de mana. Este echipat cu sistem de filtrare ciclonica, perie rotativa motorizata si include multiple accesorii pentru curatare eficienta.
- Functionare atat pe retea cat si pe baterie cu autonomie de pana la 40 de minute
- Sistem de filtrare ciclonica modern si filtru din tesatura lavabil
- Transformare usoara in aspirator de mana si depozitare practica pe perete
- Percie rotativa motorizata si duza din aluminiu cu reglare telescopica
Descoperă similar cu Aspirator vertical ECG VT 3630 2în1 Alan
Aspirator vertical ECG VT 3620 2în1 Jean
Aspiratorul vertical ECG VT 3620 2în1 Jean este un aparat versatil pentru aspirarea tuturor tipurilor de pardoseli, inclusiv in masina. Functioneaza atat pe retea cat si pe baterie, oferind autonomie de pana la 40 de minute si poate fi transformat intr-un aspirator de mana. Este echipat cu sistem de filtrare ciclonic, perie rotativa motorizata si include multiple accesorii pentru curatenie completa.
- Functionare fara sac cu sistem de filtrare ciclonic eficient
- Autonomie lunga de pana la 40 de minute datorita bateriei Li-Ion
- Design versatil 2 in 1: aspirator vertical si aspirator de mana
- Peria rotativa motorizata si duza reglabila pentru curatenie eficienta
Descoperă similar cu Aspirator vertical ECG VT 3620 2în1 Jean
Aspirator multifuncțional Vigan VNPW20X
Aspirator multifuncțional Vigan VNPW20X este proiectat pentru aspirarea lichidelor, materialelor grosiere și a impurităților. Dispunând de o putere de aspirare de 16 kPa și un recipient din inox de 20 litri, este potrivit pentru ateliere, garaje și uz casnic. Include accesorii complete pentru aspirare convențională și în spații înguste.
- Aspirație pe ud și uscat cu recipient de 20 litri
- Funcție dublă de aspirare și suflare
- Filtre detașabile și lavabile pentru întreținere ușoară
- Priză incorporată pentru conectarea altor aparate
Descoperă similar cu Aspirator multifuncțional Vigan VNPW20X
Aspirator vertical ECG VT 4520 2in1 Bruno fărăsac
Aspiratorul vertical ECG VT 4520 2in1 Bruno este un aparat fără sac cu funcție duală, transformabil în aspirator de mână. Este alimentat de o baterie Li-Ion care asigură până la 45 de minute de autonomie și utilizează un sistem de filtrare ciclonică. Include accesorii precum perie motorizată, duză combinată și are iluminare LED pentru aspirare precisă.
- Funcționare fără sac cu recipient detașabil ușor de golit
- Autonomie lungă de până la 45 de minute cu baterie Li-Ion
- Sistem de filtrare ciclonică eficient cu filtru lavabil
- Design 2in1 transformabil în aspirator de mână portabil
Descoperă similar cu Aspirator vertical ECG VT 4520 2in1 Bruno fărăsac
Compactor Set de saci de depozitare sub vidAspispace 6 buc., 3x M + 3x L
Setul Compactor Aspispace include 6 saci de depozitare sub vid, 3 de dimensiune M și 3 de dimensiune L. Sistemul de vidare reduce volumul textilelor cu până la 80%, economisind spațiu. Sacii sunt fabricați din material durabil, compatibili cu aspiratoarele casnice și oferă protecție împotriva factorilor externi.
- Set avantajos cu 6 saci în două dimensiuni practice (M și L)
- Reducere a volumului textilelor cu până la 80% prin sistem de vidare
- Compatibilitate cu toate aspiratoarele casnice prin ventil turbo unidirecțional
- Material rezistent și reciclabil, reutilizabil de peste 100 de ori
Descoperă similar cu Compactor Set de saci de depozitare sub vidAspispace 6 buc., 3x M + 3x L
Compactor Set 2 saci de depozitare în vid Bag Aspispace M, 55 x 90 cm, M
Setul include 2 saci de depozitare în vid cu dimensiuni de 55x90 cm. Sacii sunt echipați cu fermoar cu cursor și supapă de control pentru etanșeitate. Aerul poate fi extras folosind aspiratorul obișnuit, reducând volumul pentru economisirea spațiului.
- Reducere semnificativă a volumului hainelor și plăpumilor
- Fermoar cu cursor pentru închidere ușoară și hidroizolare perfectă
- Supapă de control care previne intrarea aerului după compactare
- Compatibil cu majoritatea aspiratoarelor pentru evacuarea aerului
Descoperă similar cu Compactor Set 2 saci de depozitare în vid Bag Aspispace M, 55 x 90 cm, M
Aspirator fără fir Leifheit Rotaro PowerVac 2in1(16 V) 11927, alb
Aspiratorul fără fir Leifheit Rotaro PowerVac 2in1 este un dispozitiv versatil cu funcție portabilă detașabilă. Este echipat cu tehnologie ciclonică fără sac și baterie litiu-ion de 16V. Include atașamente specializate și LED-uri pentru iluminarea zonelor întunecate.
- Sistem ciclonic fără sac cu putere ridicată de aspirare
- Baterie litiu-ion cu autonomie de până la 35 de minute
- Design 2 în 1 cu atașament portabil detașabil
- Peria BristlePro adaptabilă la toate tipurile de podele
Descoperă similar cu Aspirator fără fir Leifheit Rotaro PowerVac 2in1(16 V) 11927, alb