Unde diversitatea întâlnește valoarea - Katalo.ro

FLEXI New Comfort lesa automata cu banda pentru caini, alb negru, marimea L, 8 m

FLEXI New Comfort lesa automata cu banda pentru caini, alb negru, marimea L, 8 m

Vezi și acestea set 2 perechi de colanti uni negru negru marimea 52

preț 145.31 Lei
Detalii

FLEXI New Comfort lesa automata cu banda pentru caini, alb negru, marimea XS, 3 m

FLEXI New Comfort lesa automata cu banda pentru caini, alb negru, marimea XS, 3 m

Vezi și acestea set 2 perechi de colanti uni teracota negru marimea 52

preț 57.39 Lei
Detalii

FLEXI New Comfort lesa automata cu banda pentru caini, alb negru, marimea M, 5 m

FLEXI New Comfort lesa automata cu banda pentru caini, alb negru, marimea M, 5 m

Vezi și acestea set 2 perechi de colanti uni albastru gri negru marimea 52

preț 85.39 Lei
Detalii

Șireturi elastice Vitility VIT-70110420 76 cm,alb, 2 perechi

 Șiretul elastic vă permite să puneți sau să scoateți pantofii separat, fără a fi nevoie să vă aplecați. Șiretul elastic trebuie legată o singură dată. În pachet veți găsi 2 perechi.

Descoperă similar cu Șireturi elastice Vitility VIT-70110420 76 cm,alb, 2 perechi

preț 40.99 Lei
Detalii

Șireturi elastice Vitility VIT-70110020 60 cm,negru, 2 perechi

 Șiretul elastic vă permite să încălțați sau să scoateți pantofii separat, fără a fi nevoie să vă aplecați. Șiretul elastic trebuie legată o singură dată. Veți găsi 2 perechi în pachet.

Descoperă similar cu Șireturi elastice Vitility VIT-70110020 60 cm,negru, 2 perechi

preț 40.99 Lei
Detalii

Căciulă cu lanternă Sixtol 45 lm, USB, uni, negru-alb

  Căciulă unică din bumbac tricotată, cu o lampă frontală cu LED de 180 lm încorporată, care poate fi îndepărtată și căciula poate fi ușor spălată. Lampa frontală cu LED are 4x45 lm și poate fi reîncărcată cu ușurință prin intermediul USB. Lampa frontală cu LED se aprinde în trei moduri, la 100%, 75% și 50%. Timpul în care puteți lăsa lanterna frontală cu LED aprinsă este de până la 4 ore. Căciula este potrivită pentru o iluminare ușoară în întuneric, în timpul sportului, al plimbărilor de seară sau al călătoriilor. Avantaje: datorită luminii din căciulă aveți mâinile libere reîncărcare ușoară prin USB pentru siguranța dumneavoastră, căciula are un reflector în partea din spate lumina poate fi îndepărtată cu ușurință, iar căciula poate fi spălată cu ușurință gamă largă de culori material plăcut din bumbac Pachetul conține: căciulă din bumbac lumină LED cu conector USB konektorem instrucțiuni Parametri tehnici: număr de LED-uri: 4 x 45 lm timp de iluminare: 100 minute - 150 minute - 4 ore moduri de iluminare: 100% - 75% - 50% tensiune nominală: 3,7 V curent max: 300 mAh alimentare prin USB: 2 - 3 ore greutate cu baterie: 140 g dimensiune pachet: 13 x 18,5 x 5 cm mărime: universală (circumferință cap 58 cm) material: 73 % bumbac / 27 % poliester

Descoperă similar cu Căciulă cu lanternă Sixtol 45 lm, USB, uni, negru-alb

preț 42.99 Lei
Detalii

Banc pentru pantofi 2 nivele, alb-negru, alb + negru

  Aveți nevoie de un suport pentru pantofi și de un loc unde să vă puteți așeza în timp ce vă încălțați? Acest model practic cu taburet vă va oferi ambele. Taburetul este tapițat în piele artificială albă, în timp ce construcția suportului pentru pantofi este realizată din lemn și metal.

Descoperă similar cu Banc pentru pantofi 2 nivele, alb-negru, alb + negru

preț 274.49 Lei
Detalii

Șapcă cu LED Sixtol B-CAP 25lm, USB, uni, alb

  Șapca inovatoare SIXTOL B-CAP este potrivită pentru alergarea pe întuneric, în condiții de vizibilitate redusă sau pentru pescuitul pe întuneric. SIXTOL B-CAP este apreciat în special de șoferii de camioane, mecanicii, electricienii, pescarii, alergătorii și alte meserii. SIXTOL B-CAP facilitează vederea cu stil și confort. Șapca SIXTOL B-CAP are o baterie reîncărcabilă încorporată, bine amplasată, cu 5 LED-uri situate direct în șapcă pentru a ilumina în mod convenabil orice faceți. Vă rugăm să rețineți: Pentru ca luminile LED din vizieră să funcționeze corect, trebuie mai întâi să porniți alimentarea la sursa de alimentare din interiorul vizierei, deasupra urechii drepte.. Vă rugăm să rețineți: Nu îndoiți viziera de la șapcă, altfel luminile LED vor fi deteriorate și veți anula garanția! Avantaje: lumina din șapcă vă lasă mâinile libere încărcare ușoară prin USB intensitate luminoasă ridicată durata de iluminare de până la 8 ore buton de alimentare direct în vizieră, în partea dreaptă șapcă cu curea Velcro pentru ajustarea dimensiunii gamă largă de culori Indicator încărcare: Dacă lumina roșie de pe sursa de alimentare este aprinsă în timpul încărcării, înseamnă că se încarcă. Dacă lumina albastră de pe sursa de alimentare este aprinsă la încărcare, înseamnă că este complet încărcată. Utilizare: pentru pescari pentru excursii pentru alergare pe întuneric pentru mecanici în atelier pentru copii în drum spre/dinspre școală pe întuneric pentru șoferii profesioniști de camion pentru curieri/livrare de alimente pentru camping pentru reparații auto neplanificate pe drum lanternă de rezervă în caz de pană de curent Pachetul conține: șapcă cu lumină LED cablu de încărcare cu micro USB instrucțiuni Parametri tehnici: număr de LED-uri: 5 x 5 lm timp de iluminare: 6 - 8 ore tensiune: 1,8 – 3,4 V curect max.: 20 mA alimentare cu USB: 2 - 3 h mărime universală (circumferință cap 58 cm) material: 85 % bumbac, 15 % poliester

Descoperă similar cu Șapcă cu LED Sixtol B-CAP 25lm, USB, uni, alb

preț 42.99 Lei
Detalii

Set chei universale cu soclu Sixtol UNI Socket1/2" 11-32mm

  Soclu universal practic pentru lucrul cu capete de fixare atipice. Soclu universal SIXTOL practic pentru strângerea sau deșurubarea piulițelor hexagonale, a șuruburilor și a capetelor din alte materiale atipice, cum ar fi capse, ochiuri, cârlige, piulițe și alte forme neregulate în intervalul de 11-32 mm. Avantaje: utilizare universală desface sau strânge orice formă de cap un singur soclu înlocuiește 16 socluri convenționale nu necesită alimentare · fabricat din oțel inoxidabil CrV Parametri tehnici: 1x soclu universal de 1/2" dimensiune: 11-32 mm material: CrV culoare: roșu

Descoperă similar cu Set chei universale cu soclu Sixtol UNI Socket1/2" 11-32mm

preț 47.99 Lei
Detalii

Sixtol Covorașe auto universale CAR MAT UNI SET 1,față, 2 buc

Setul durabil de două covoare auto față oferă o protecție excelentă pentru podeaua mașinii dvs. împotriva murdăriei, apei și uzurii. Acestea sunt fabricate din cauciuc de înaltă calitate, iar designul lor versatil le face compatibile cu o gamă largă de vehicule. În plus, există posibilitatea de ascuțire și de a obține astfel o potrivire perfectă la forma podelei mașinii.

Descoperă similar cu Sixtol Covorașe auto universale CAR MAT UNI SET 1,față, 2 buc

preț 64.49 Lei
Detalii

MOISS Set de cercei din argint E0004885 (3 perechi de cercei)

MOISS Set de cercei din argint E0004885 (3 perechi de cercei)

Descoperă similar cu MOISS Set de cercei din argint E0004885 (3 perechi de cercei)

preț 119.0 Lei
Detalii

MOISS Set de cercei din argint E0004920 (3 perechi de cercei)

MOISS Set de cercei din argint E0004920 (3 perechi de cercei)

Descoperă similar cu MOISS Set de cercei din argint E0004920 (3 perechi de cercei)

preț 111.0 Lei
Detalii

Capital Sports Dumbbell Rack Set, set de gantere, 20 de persoane, 10 x perechi de gantere

Suportul pentru gantere CAPITAL SPORTS Deportar este partenerul tău pentru depozitarea ganterelor dumneavoastră. Suportul pentru gantere este realizat în întregime din oțel și este foarte stabil, pregătit pentru o cantitate mare de greutăți grele. Pulberea neagră protejează părțile metalice împotriva coroziunii și zgârieturilor în cazul în care gantera a fost plasată un pic neglijent.Pe două etaje pot fi montate până la douăzeci de suporturi de gantere care sunt incluse cu aparatul Deportar. Suporturile semicircular din plastic dur, rezistent la impact, mențin cu fermitate ganterele Pro Style. Desigur, cele două etaje sunt potrivite pentru depozitarea ganterelor Hex de la Capital SPORTS. Pentru o astfel de utilizare, vă recomandăm să eliminați suporții de plastic pentru ca ganterele să fie plasate pe rafturi în condiții de siguranță.Fie că este vorba antrenament, cross-training și sau antrenament funcțional, ganterele hexagonale de la CAPITAL SPORTS vă vor oferi întotdeauna greutatea corectă.În plasticul robust din gumă sunt echilibrate miezurile de fier, care dau ganterelor hexagonale greutatea lor. Cu acest set veți primi două gantere cu greutatea de 5; 7.5; 10; 12.5; 17,5; 20; 22,5; 25 și 30 kg, care sunt potrivite pentru a fi utilizate în sala de gimnastică de acasă, în aer liber sau într-un sală profesională. Carcasa din plastic groasă este rezistentă la impact și protejează podeaua de daune, astfel încât greutățile pot fi lăsate să cadă. Datorită capului hexagonal, sunt foarte potrivite pentru mersul de rezistență (push-up walk), permițând în același timp o poziție în condiții de siguranță și fermă.Mânerele lungi de crom de 11 cm sunt fixate în mod solid la capul ganterei (greutatea nu poate fi modificată). Crestăturile și forma ușor conică asigură o aderență bună chiar și cu mâinile ude. Combinația robustă de material din plastic și oțel cromat fac ganterele hexagonale rezistente la vânt si intemperii, deci poate fi utilizat cu ușurință în aer liber.

Descoperă similar cu Capital Sports Dumbbell Rack Set, set de gantere, 20 de persoane, 10 x perechi de gantere

preț 9392.0 Lei
Detalii

MOISS Set de cercei minimaliști din argint E0004884 (3 perechi de cercei)

MOISS Set de cercei minimaliști din argint E0004884 (3 perechi de cercei)

Descoperă similar cu MOISS Set de cercei minimaliști din argint E0004884 (3 perechi de cercei)

preț 119.0 Lei
Detalii

MOISS Set romantic de cercei din argint E0004919 (3 perechi de cercei)

MOISS Set romantic de cercei din argint E0004919 (3 perechi de cercei)

Descoperă similar cu MOISS Set romantic de cercei din argint E0004919 (3 perechi de cercei)

preț 105.0 Lei
Detalii

MOISS Set de cercei mici din argint E0004887 (3 perechi de cercei)

MOISS Set de cercei mici din argint E0004887 (3 perechi de cercei)

Descoperă similar cu MOISS Set de cercei mici din argint E0004887 (3 perechi de cercei)

preț 135.0 Lei
Detalii

MOISS Set de cercei mici din argint E0004635 (3 perechi de cercei)

MOISS Set de cercei mici din argint E0004635 (3 perechi de cercei)

Descoperă similar cu MOISS Set de cercei mici din argint E0004635 (3 perechi de cercei)

preț 112.0 Lei
Detalii

MOISS Set de cercei placați cu aur E0004643 (3 perechi de cercei)

MOISS Set de cercei placați cu aur E0004643 (3 perechi de cercei)

Descoperă similar cu MOISS Set de cercei placați cu aur E0004643 (3 perechi de cercei)

preț 111.0 Lei
Detalii

MOISS Set de cercei jucăuși din argint E0004921 (3 perechi de cercei)

MOISS Set de cercei jucăuși din argint E0004921 (3 perechi de cercei)

Descoperă similar cu MOISS Set de cercei jucăuși din argint E0004921 (3 perechi de cercei)

preț 135.0 Lei
Detalii

MOISS Set de cercei din argint Inimioare E0004640 (3 perechi de cercei)

MOISS Set de cercei din argint Inimioare E0004640 (3 perechi de cercei)

Descoperă similar cu MOISS Set de cercei din argint Inimioare E0004640 (3 perechi de cercei)

preț 111.0 Lei
Detalii

MOISS Set de cercei placați cu aur E0004886 (3 perechi de cercei)

MOISS Set de cercei placați cu aur E0004886 (3 perechi de cercei)

Descoperă similar cu MOISS Set de cercei placați cu aur E0004886 (3 perechi de cercei)

preț 119.0 Lei
Detalii

MOISS Set de cercei fermecători din argint E0004636 (3 perechi de cercei)

MOISS Set de cercei fermecători din argint E0004636 (3 perechi de cercei)

Descoperă similar cu MOISS Set de cercei fermecători din argint E0004636 (3 perechi de cercei)

preț 147.0 Lei
Detalii

MOISS Set de cercei fermecători placați cu aur E0004637 (3 perechi de cercei)

MOISS Set de cercei fermecători placați cu aur E0004637 (3 perechi de cercei)

Descoperă similar cu MOISS Set de cercei fermecători placați cu aur E0004637 (3 perechi de cercei)

preț 147.0 Lei
Detalii

MOISS Set de cercei jucăuși placați cu aur E0004645 (3 perechi de cercei)

MOISS Set de cercei jucăuși placați cu aur E0004645 (3 perechi de cercei)

Descoperă similar cu MOISS Set de cercei jucăuși placați cu aur E0004645 (3 perechi de cercei)

preț 135.0 Lei
Detalii

Set de lux de manichiură și pedicură Solingen, alb + negru

  Acest set de manichiură și pedicură de la marca germană GGS Solingen se remarcă prin manopera de calitate și prin utilizarea celor mai bune materiale, garantând satisfacția pe termen lung cu acest produs. Ustensilele individuale sunt fabricate din oțel inoxidabil de primă clasă. Designul modern face din acest set de lux un cadou ideal care va mulțumi cu siguranță pe toata lumea. Setul include și un toc practică, cu capac. Tocul este asortat cu celelalte componente ale trusei. Datorită faptului ca tocul este rezistent și are închidere cu clips, întregul set este potrivit și pentru călătorii și nu trebuie să vă faceți griji că veți pierde vreuna din piese sau că acestea se vor deteriora. Setul conține: toc solid, cu închidere cu clips unghieră forfecuță pentru cuticule cleștișor pentru cuticule pesetă pilă din safir, pentru unghii ustensilă cu două fețe, pentru cuticule Uneltele individuale sunt fabricate din oțel inoxidabil de primă clasă cu marcaj 18/10 (adică conține 18% crom și 10% nichel), datorită căruia sunt foarte durabile și au o durată lungă de viață.

Descoperă similar cu Set de lux de manichiură și pedicură Solingen, alb + negru

preț 150.99 Lei
Detalii

Șervet bucătărie din bumbac egiptean Dungi negre, 50 x 70 cm, set 3 buc., alb + negru

  Șervetele de bucătărie din bumbac egiptean de înaltă calitate sunt indispensabile în casă. Nu lasă scame pe vase şi au excelente proprietăți de absorbție și lustruire.

Descoperă similar cu Șervet bucătărie din bumbac egiptean Dungi negre, 50 x 70 cm, set 3 buc., alb + negru

preț 34.49 Lei
Detalii

MOISS Set de cercei din argint in formă de inimă E0004634 (3 perechi de cercei)

MOISS Set de cercei din argint in formă de inimă E0004634 (3 perechi de cercei)

Descoperă similar cu MOISS Set de cercei din argint in formă de inimă E0004634 (3 perechi de cercei)

preț 147.0 Lei
Detalii

Troli Închidere pentru cercei 4 piese - 2 perechi Silicon Silver

Troli Închidere pentru cercei 4 piese - 2 perechi Silicon Silver

Descoperă similar cu Troli Închidere pentru cercei 4 piese - 2 perechi Silicon Silver

preț 16.0 Lei
Detalii

Troli Închidere pentru cercei 4 piese - 2 perechi Silicone Gold

Troli Închidere pentru cercei 4 piese - 2 perechi Silicone Gold

Descoperă similar cu Troli Închidere pentru cercei 4 piese - 2 perechi Silicone Gold

preț 16.0 Lei
Detalii

Set de boluri metalice, 2 buc, alb, alb

 Două boluri de fructe din sârmă, cu un aspect simplu și elegant, sunt un accesoriu practic pentru orice casă, cu multiple utilizări pentru depozitarea fructelor și pentru decorare. Bolurile sunt realizate din sârmă metalică lăcuită. Avantajul bolurilor din sârmă este că sunt deschise și aerisite, iar fructele din ele nu se strică devreme. Bolurile de sârmă cu fundul plin pot fi folosite din nou pentru fructe mici, cum ar fi cireșele sau coacăzele, iar în afara sezonului pentru dulciuri sau alte bunătăți. .

Descoperă similar cu Set de boluri metalice, 2 buc, alb, alb

preț 58.49 Lei
Detalii

Cutie Jewellery Inel sclipitor din aur alb Z6716-3352-10-X-2 52 mm

Cutie Jewellery Inel sclipitor din aur alb Z6716-3352-10-X-2 52 mm

Descoperă similar cu Cutie Jewellery Inel sclipitor din aur alb Z6716-3352-10-X-2 52 mm

preț 1730.0 Lei
Detalii

Căciulă cu lanternă Sixtol 45 lm, USB, uni, negru

  Căciulă unică din bumbac tricotată, cu o lampă frontală cu LED de 180 lm încorporată, care poate fi îndepărtată și căciula poate fi ușor spălată. Lampa frontală cu LED are 4x45 lm și poate fi reîncărcată cu ușurință prin intermediul USB. Lampa frontală cu LED se aprinde în trei moduri, la 100%, 75% și 50%. Timpul în care puteți lăsa lanterna frontală cu LED aprinsă este de până la 4 ore. Căciula este potrivită pentru o iluminare ușoară în întuneric, în timpul sportului, al plimbărilor de seară sau al călătoriilor. Avantaje: datorită luminii din căciulă aveți mâinile libere reîncărcare ușoară prin USB pentru siguranța dumneavoastră, căciula are un reflector în partea din spate lumina poate fi îndepărtată cu ușurință, iar căciula poate fi spălată cu ușurință gamă largă de culori material plăcut din bumbac Pachetul conține: căciulă din bumbac lumină LED cu conector USB konektorem instrucțiuni Parametri tehnici: număr de LED-uri: 4 x 45 lm timp de iluminare: 100 minute - 150 minute - 4 ore moduri de iluminare: 100% - 75% - 50% tensiune nominală: 3,7 V curent max: 300 mAh alimentare prin USB: 2 - 3 ore greutate cu baterie: 140 g dimensiune pachet: 13 x 18,5 x 5 cm mărime: universală (circumferință cap 58 cm) material: 73 % bumbac / 27 % poliester

Descoperă similar cu Căciulă cu lanternă Sixtol 45 lm, USB, uni, negru

preț 46.99 Lei
Detalii

Căciulă Sixtol cu frontală 45 lm, USB, uni, negru

  Această căciulă practică, de culoare neagră, este prevăzută cu o lanternă frontală care se încarcă simplu prin USB. Pentru siguranța dvs., căciula are în spate un element reflectorizant. Lanterna poate fi îndepărtată simplu când căciula trebuie spălată. Parametri tehnici: 4x 45 lm LED Li-ion 300 mAh 3 moduri de iluminat: 100 % - 75 % - 50 % timp de iluminat (în funcție de modul utilizat): 100 minute - 150 minute - 4 ore încărcare USB: 2-3 ore greutate cu baterie: 88 g

Descoperă similar cu Căciulă Sixtol cu frontală 45 lm, USB, uni, negru

preț 42.99 Lei
Detalii

Troli Închidere pentru cercei 4 piese - 2 perechi Silicone Rose Gold

Troli Închidere pentru cercei 4 piese - 2 perechi Silicone Rose Gold

Descoperă similar cu Troli Închidere pentru cercei 4 piese - 2 perechi Silicone Rose Gold

preț 16.0 Lei
Detalii

Prosop 4Home Bamboo Premium, alb, 50 x 100 cm, set 2 buc., alb

  Bucurați-vă de un confort exclusivist şi spuneți adio bacteriilor folosind acest prosop extra fin din seria Bamboo Premium. Datorită conținutului mare de fibre de bambus (70%), prosopul este plăcut pe piele şi are proprietăți antibacteriene care împiedică formarea de mucegai şi înmulțirea bacteriilor. Combinația de fibre de bambus şi bumbac fin asigură prosopului o absorbție mare şi o moliciune perfectă, care vă va alinta în fiecare zi. Prosopul de calitate Bamboo Premium oferă pielii dvs. cel mai bun tratament după baie. În plus, se va asorta cu baia datorită culorii neutre elegante şi bordurii decente. Datorită proprietăților sale, acest prosop este adecvat şi pentru pielea fină a copiilor și pentru alergici.

Descoperă similar cu Prosop 4Home Bamboo Premium, alb, 50 x 100 cm, set 2 buc., alb

preț 50.99 Lei
Detalii

Set de boluri metalice, 2 buc, negru, negru

 Două boluri de fructe din sârmă, cu un aspect simplu și elegant, sunt un accesoriu practic pentru orice casă, cu multiple utilizări pentru depozitarea fructelor și decorare. Bolurile sunt realizate din sârmă metalică lăcuită. Avantajul bolurilor din sârmă este că sunt deschise și aerisite, iar fructele din ele nu se strică prea repede. Bolurile de sârmă cu fundul plin pot fi folosite pentru fructe mici, cum ar fi cireșele sau coacăzele, iar în afara sezonului pot fi folosite pentru dulciuri sau alte bunătăți. .

Descoperă similar cu Set de boluri metalice, 2 buc, negru, negru

preț 66.49 Lei
Detalii

Cutie Jewellery Inel uimitor de sclipitor din aur alb Z6149-10-X-2 52 mm

Cutie Jewellery Inel uimitor de sclipitor din aur alb Z6149-10-X-2 52 mm

Descoperă similar cu Cutie Jewellery Inel uimitor de sclipitor din aur alb Z6149-10-X-2 52 mm

preț 1550.0 Lei
Detalii

Cutie Diamonds Inel Minimalistdin aur alb cu diamante DZ6714-3053-00-X-2 52 mm

Dacă bijuteria este încrustată cu mai multe diamante/briliante, atunci valoarea în carate este menționată ca suma a tuturor caratelor încrustate în bijuterie. Bijuteria este livrată în ambalajul original.

Descoperă similar cu Cutie Diamonds Inel Minimalistdin aur alb cu diamante DZ6714-3053-00-X-2 52 mm

preț 1420.0 Lei
Detalii

Cutie Diamonds Inel minimalist din aur alb cu smarald DZ8011-SM-X-2 52 mm

Dacă bijuteria este setată cu mai multe diamante/briliante,atunci valoarea indicată în carate este suma tuturor caratelor stabilite în bijuterie. Bijuteriile sunt livrate în ambalajul original.

Descoperă similar cu Cutie Diamonds Inel minimalist din aur alb cu smarald DZ8011-SM-X-2 52 mm

preț 1473.0 Lei
Detalii

Cutie Jewellery Inel fermecător din aur alb cu zirconi Z8054-10-X-2 52 mm

Cutie Jewellery Inel fermecător din aur alb cu zirconi Z8054-10-X-2 52 mm

Descoperă similar cu Cutie Jewellery Inel fermecător din aur alb cu zirconi Z8054-10-X-2 52 mm

preț 1406.0 Lei
Detalii

Set de coșuri din 2 piese Compactor Lisou, alb, alb

 Coșurile sunt accesorii neprețuite pentru fiecare casă! În loc să aveți lucrurile împrăștiate, le puteți avea într-un singur loc și tot sortate după logica și utilizarea dvs. Așa că, dacă sunteți de acord cu noi, achiziționați neapărat aceste coșuri care vor fi și o decorațiune pentru casă. Împrospătați-vă interiorul cu coșuri elegante tricotate manual pentru a organiza tot felul de lucruri din jurul casei. Designul realizat manual conferă fiecărui coș unicitate. Acestea pot fi folosite singure sau în dulapuri, sertare, cămări, rafturi etc. Setul include 2 dimensiuni de coșuri, cel mai mare este prevăzut cu mânere. Tricotat manual din hârtie, fiecare coș este unic. Piesele individuale pot varia ușor în ceea ce privește culoarea și forma. Dimensiuni: 1x coș S: 17 x 14 x 10 cm 1x coș L: 21 x 16 x 14 cm .

Descoperă similar cu Set de coșuri din 2 piese Compactor Lisou, alb, alb

preț 81.49 Lei
Detalii

Troli Fixator pentru cercei 2 în 1 - 5 perechi

Troli Fixator pentru cercei 2 în 1 - 5 perechi

Descoperă similar cu Troli Fixator pentru cercei 2 în 1 - 5 perechi

preț 16.0 Lei
Detalii

Troli Set de cercei eleganți - Silver (12 perechi)

Troli Set de cercei eleganți - Silver (12 perechi)

Descoperă similar cu Troli Set de cercei eleganți - Silver (12 perechi)

preț 39.0 Lei
Detalii

Set 2 piese coșuri depozitare Kela RIMOSSA, negru

  Nu aveți suficient spațiu de depozitare? Coșurile de depozitare sunt cea mai bună soluție pentru păstrarea obiectelor de uz casnic. De acum, nu veți mai avea lucrurile împrăștiate prin casă. Cutiile de depozitare că vor ajuta să aveți totul la îndemână și perfect aranjat. Setul conține: 2 buc. coș 20 x 14 x 11 cm 2 buc. coș 22 x 16 x 14 cm 1 buc. coș 35 x 25 x 15 cm interior: căptușeală

Descoperă similar cu Set 2 piese coșuri depozitare Kela RIMOSSA, negru

preț 208.49 Lei
Detalii

Șapcă cu lanternă LED Sixtol B-CAP 25lm, USB, uni, negru

  Șapca elegantă și inovatoare Sixtol B-CAP este prevăzută cu lanternă LED de culoare neagră, ideală pentru camping, pescuit, turism sport sau pentru lucrări până seara târziu. Sixtol B-CAP va fi apreciată în special de șoferi, mecanici auto, electricieni, pescari, alergători și alte meserii. Facilitează vizibilitatea în mod elegant și confortabil. Șapca are integrată direct pe cozoroc o lanternă elegantă cu 5 LED-uri care vă va ajuta să luminați confortabil orice faceți. Caracteristici și specificații: veți avea mâinile libere datorită lanternei din cozoroc buton de pornire pe partea dreaptă a cozorocului șapca este prevăzută cu o curea cu scai pentru adaptarea mărimii mărime universală (circumferința capului 58 cm) materiale: 85 % bumbac 15 % poliester Indicator de încărcare: dacă indicatorul luminos roșu este aprins în timpul încărcării, lanterna se încarcă dacă indicatorul luminos albastru este aprins în timpul încărcării, lanterna este comlet încărcată Parametri tehnici: număr de LED-uri: 5 x 5 lm timp de luminat: 6 - 8 ore tensiune nominală: 1,8 - 3,4 V curent max.: 20 mA încărcare USB: 2 - 3 ore (încărcare simplă prin USB)

Descoperă similar cu Șapcă cu lanternă LED Sixtol B-CAP 25lm, USB, uni, negru

preț 46.49 Lei
Detalii

FLEXI Black Design lesa automata cu sir pentru caini, negru, marimea XS, 3 m

FLEXI Black Design lesa automata cu sir pentru caini, negru, marimea XS, 3 m

Descoperă similar cu FLEXI Black Design lesa automata cu sir pentru caini, negru, marimea XS, 3 m

preț 45.45 Lei
Detalii

FLEXI New Comfort lesa automata cu banda pentru caini, negru, marimea L, 5 m

FLEXI New Comfort lesa automata cu banda pentru caini, negru, marimea L, 5 m

Descoperă similar cu FLEXI New Comfort lesa automata cu banda pentru caini, negru, marimea L, 5 m

preț 117.48 Lei
Detalii

FLEXI New Classic lesa automata cu sir pentru caini, negru, marimea M, 5 m

FLEXI New Classic lesa automata cu sir pentru caini, negru, marimea M, 5 m

Descoperă similar cu FLEXI New Classic lesa automata cu sir pentru caini, negru, marimea M, 5 m

preț 63.09 Lei
Detalii

Vezi și acestea