set cuțite alb pentru servire
Tocator cu 4 cutite Trebonn Block 1320109, 30x20 cm, Bambus, Otel japonez, Multicolor
Tocatorul Trebonn Block 1320109 este un set complet din bambus cu patru cuțite specializate din oțel inoxidabil. Include suport magnetic pentru siguranță, suport pentru tabletă și fund antiderapant. Dimensiunile sunt 30,5x33x14,2 cm, cu design multicolor conceput de Richard Clough.
- Tocator din bambus cu 4 cuțite specializate (gătit, Santoku, carne uscată, pâine)
- Suport magnetic pentru fixarea sigură a cuțitelor și suport integrat pentru tabletă
- Design ergonomic cu mânere antiderapante și fund stabilizat
Descoperă similar cu Tocator cu 4 cutite Trebonn Block 1320109, 30x20 cm, Bambus, Otel japonez, Multicolor
Solo Quinta Vin alb sec
Vinul alb sec Solo Quinta are culoarea galben pai si este limpede. Prezinta arome de fructe exotice, flori si note secundare de stejar si vanilie. Este un vin cu corp puternic, postgust lung si se serveste la 8-10°C.
- Corp puternic si armonios, echilibrat de prospetimea Sauvignon Blanc.
- Arome complexe de fructe exotice, flori si note secundare de stejar si vanilie.
- Vin de garda care evolueaza si se pastreaza bine in timp.
- Temperatura ideala de servire intre 8°C si 10°C.
Descoperă similar cu Solo Quinta Vin alb sec
Set de 4 căni de porțelan Floral, 90 ml
Setul include patru căni de porțelan cu o capacitate de 90 ml, decorate cu un motiv floral delicat. Este potrivit pentru servirea cafelei, ceaiului și altor băuturi calde. Designul elegant și romantic îl face ideal atât pentru uz personal, cât și pentru primirea oaspeților.
- Set de 4 căni elegante cu design floral delicat
- Material din porțelan de calitate, potrivit pentru băuturi calde
- Capacitate de 90 ml, ideal pentru cafea sau ceai
- Versatil pentru uz personal sau pentru primirea oaspeților
Descoperă similar cu Set de 4 căni de porțelan Floral, 90 ml
Vezi și acestea
set de porțelan pentru servire zilnică
set 8 piese pentru servire elegantă
set ceramică Rose pentru servire
set cești espresso pentru servire oaspeți
set boluri moderne pentru servire festiva
set de masă pentru servire hrană copii
set de căni pentru servire oaspeți
set cuțite profesionale pentru acasă
set cuțite complet pentru gătit
set cuțite profesionale pentru uz zilnic
set cuțite profesionale pentru fripturi
set cuțite versatil pentru gătit
set cuțite multifuncționale pentru bucătărie
set cuțite Kissaki pentru bucătărie
set cuțite profesionale pentru gătit
set cuțite profesionale pentru bucătărie
Set 3 cutite, decojitor si ascutitor Bohmann BH 5253, Negru/Alb
Setul Bohmann BH 5253 include 3 cutite cu lame de 20 cm, 13 cm și 9 cm, un decojitor și un ascutitor. Este fabricat din oțel inoxidabil și plastic, oferind un echipament esențial pentru bucătărie. Culorile setului sunt negru și alb.
- Set complet cu 3 cutite, decojitor și ascutitor pentru pregătirea alimentelor.
- Lame din oțel inoxidabil, durabile și ușor de întreținut.
- Design ergonomic cu mânere din plastic pentru o prindere sigură.
Descoperă similar cu Set 3 cutite, decojitor si ascutitor Bohmann BH 5253, Negru/Alb
Set 2 tacamuri servire salata Trebonn 1524140, 27,5 cm, Melamina, Alb/Negru
Set de două tacâmuri pentru servirea salatei, fabricate din melamină rezistentă. Produsul are dimensiuni de 27,5 x 7,5 x 0,8 cm și este disponibil în combinația de culori alb/negru. Tacâmurile sunt practice, ușor de curățat și pot fi spălate în mașina de vase.
- Material durabil din melamină cu finisaj lucios
- Ușor de întreținut și compatibil cu mașina de spălat vase
- Design compact care economisește spațiu în depozitare
Descoperă similar cu Set 2 tacamuri servire salata Trebonn 1524140, 27,5 cm, Melamina, Alb/Negru
Set de cuțite G21 Gourmet Damascus în bloc de bambus 3 bucăți + piatră de ascuțit
Setul include trei cuțite din oțel damasc VG-10 cu 67 de straturi (bucătar, universal, tranșat), un bloc de depozitare din bambus cu cinci orificii și o piatră de ascuțit cu granulație dublă. Lamele au o duritate de 60 HRC și sunt rezistente la uzură, iar mânerele sunt fabricate din material Micartă. Accesoriile asigură protecția și întreținerea optimă a cuțitelor.
- Lame din oțel damasc VG-10 cu 67 de straturi pentru rezistență și duritate ridicată (60 HRC).
- Set complet cu bloc de bambus ecologic și piatră de ascuțit dublă (granulație 1000/3000) inclusă.
- Mânere din Micartă, solidă și rezistentă la deteriorare, cu design ergonomic.
Descoperă similar cu Set de cuțite G21 Gourmet Damascus în bloc de bambus 3 bucăți + piatră de ascuțit
Klarstein Set cuțite sushi Shibui, 15 piese, 4 cuțite cu accesorii practice
Setul Klarstein Shibui cuprinde 15 piese esențiale pentru prepararea sushi-ului, inclusiv 4 cuțite specializate din oțel inoxidabil și accesorii precum covorașe din bambus. Lamele din oțel 3Cr13 cu duritate 52-54 HRC asigură tăiere precisă a ingredientelor. Setul facilitează prepararea rapidă a sushi-ului, fiind potrivit atât pentru începători, cât și pentru utilizatori avansați.
- Set complet de 15 piese pentru prepararea ușoară a sushi-ului
- 4 cuțite din oțel inoxidabil 3Cr13 cu mânere ergonomice
- Include accesorii practice: lingură/spatulă pentru orez și covorașe din bambus
- Ideal atât pentru uz casnic, cât și ca cadou pentru pasionații de gastronomie
Descoperă similar cu Klarstein Set cuțite sushi Shibui, 15 piese, 4 cuțite cu accesorii practice
Klarstein Kissaki, set de cuțite, mâner magnetic, suprafață antiaderență, formă de undă
Setul Klarstein Kissaki include șase cuțite cu lame din oțel inoxidabil întărit, proiectate pentru tăieri precise. Acestea au o suprafață ceramică antiaderentă și antibacteriană, cu formă ondulată pentru o utilizare eficientă. Setul vine cu un suport magnetic din lemn de salcâm pentru depozitare sigură.
- Lame din oțel inoxidabil întărit (54-56 HRC) pentru tăiere precisă și durabilă
- Suprafață ceramică antiaderentă și antibacteriană, cu formă ondulată pentru feliere fără lipire
- Suport magnetic din lemn de salcâm care menține cuțitele în siguranță și ușor accesibile
- Set complet de 6 cuțite pentru diverse sarcini de tăiere (feliat, tocat, decojit, filetat)
Descoperă similar cu Klarstein Kissaki, set de cuțite, mâner magnetic, suprafață antiaderență, formă de undă
Klarstein Kazuno, set de cuțite, 7 piese, bloc magnetic, PVD, strat de titan
Setul Klarstein Kazuno include 6 cuțite cu lame din oțel întărit, acoperite cu un strat de titan PVD pentru rezistență la coroziune. Cuțitele sunt proiectate pentru tăiere precisă și sunt stocate pe un bloc magnetic din lemn de salcâm, care asigură stabilitate și protecție. Mânerele din lemn oferă un confort sporit în timpul utilizării.
- Lame din oțel de înaltă calitate, ascuțite și rezistente, cu strat de titan PVD pentru protecție împotriva coroziunii și durabilitate sporită.
- Bloc magnetic din lemn de salcâm care fixează cuțitele în siguranță, prevenind alunecarea și menținând ascuțimea lamei.
- Set complet de 6 cuțite pentru diverse sarcini culinare (de ex., feliat, tăiat, decojit), cu mânere ergonomice din lemn pentru un control precis.
Descoperă similar cu Klarstein Kazuno, set de cuțite, 7 piese, bloc magnetic, PVD, strat de titan
Set de cuțite G21 Gourmet Nature 5 bucăți + bloc de bambus
Setul include cinci cuțite pentru bucătărie cu lame din oțel 5CR15 și mânere din lemn Pakka. Fiecare cuțit este proiectat pentru sarcini specifice: bucătărește, tranșat, dezosat, universal și de tranșat mic. Setul este completat cu un bloc de depozitare din bambus cu locașuri individuale.
- Lame din oțel 5CR15, rezistente și durabile
- Mânere din lemn Pakka, impermeabile și ergonomice
- Bloc de depozitare din bambus, protejează tăișurile
Descoperă similar cu Set de cuțite G21 Gourmet Nature 5 bucăți + bloc de bambus
Klarstein Set de cuțite Komaki 8 buc 5 cuțite 3 plăci de tăiere Suport de ascuțire a cuțitelor Suport de ascuțire a cuțitelor
Setul Klarstein Komaki include 5 cuțite din oțel inoxidabil călit și 3 plăci de tăiere. Plăcile se pot glisa una în alta pentru a forma un bloc de depozitare, iar placa centrală are găuri pentru organizarea cuțitelor. Placa mare de tăiat are un ascuțitor integrat, iar plăcile pot servi și ca suport pentru dispozitive sau cărți.
- 5 cuțite din oțel inoxidabil călit pentru diferite sarcini
- 3 plăci de tăiere glisante care formează bloc de depozitare
- Ascuțitor integrat în placa mare de tăiat
- Plăcile de tăiere pot fi folosite ca suport pentru dispozitive sau cărți
Descoperă similar cu Klarstein Set de cuțite Komaki 8 buc 5 cuțite 3 plăci de tăiere Suport de ascuțire a cuțitelor Suport de ascuțire a cuțitelor
Set cutite 7piese cu suport din lemn Magnat, Ambition, otel, negru
Setul Magnat Ambition include 7 cutite cu dimensiuni și funcții diferite, de la tăiat carne la preparat legume. Lamele sunt din oțel inoxidabil, iar setul este completat cu un suport din lemn pentru depozitare. Acesta este un set esențial pentru bucătăria modernă.
- Set complet de 7 cutite pentru toate nevoile din bucătărie
- Suport din lemn pentru depozitare sigură și organizată
- Lame din oțel inoxidabil pentru tăiere precisă și durabilitate
- Mânere ergonomice pentru un control și confort maxim
Descoperă similar cu Set cutite 7piese cu suport din lemn Magnat, Ambition, otel, negru
Set cutite si suport 6 piese BergHOFF, Leo, 38.5 x 8.8 x 27 cm, plastic, gri
Setul BergHOFF Leo cuprinde 6 cutite si un suport pentru bucatarie. Cutitele sunt realizate din otel inoxidabil cu strat antiaderent si manere ergonomice. Suportul dispune de baza antiderapanta si insertie in doua tonuri.
- Suport antiderapant premiat pentru stabilitate maxima
- Insertie in doua tonuri (gri/roz) pentru organizare usoara
- Lame din otel inoxidabil cu strat antiaderent pentru taiere precisa
- Manere cu finisaj moale pentru un confort sporit in utilizare
Descoperă similar cu Set cutite si suport 6 piese BergHOFF, Leo, 38.5 x 8.8 x 27 cm, plastic, gri
Klarstein KISSAKI SET DE CUTITE FORMAT DIN 7 PIESE, STATIV MAGNETIC, ACOPERIRE NON STICK, LAME ONDULATE, NEGRU
Setul Klarstein Kissaki include șase cuțite cu lame ondulate și un stativ magnetic. Lamele sunt fabricate din oțel călit cu duritate Rockwell 54-56 și au o acoperire ceramică antibacteriană. Stativul magnetic asigură depozitarea sigură și accesul rapid la cuțite.
- Set complet de 7 cuțite pentru diverse activități culinare
- Lame din oțel călit cu duritate Rockwell 54-56 pentru ascuțime durabilă
- Stativ magnetic pentru depozitare sigură și organizată
- Suprafață antibacteriană ceramică pentru igienă sporită
Descoperă similar cu Klarstein KISSAKI SET DE CUTITE FORMAT DIN 7 PIESE, STATIV MAGNETIC, ACOPERIRE NON STICK, LAME ONDULATE, NEGRU
Klarstein Kitano XL Set de 13 piese Set de cuțite cu suport, 12 cuțite, oțel, suport luxos din lemn
Setul Klarstein Kitano XL include 12 cuțite cu lame din oțel călit și un suport din lemn. Mânerele ergonomice și antiderapante asigură o manipulare confortabilă. Suportul cu capac din plexiglas permite depozitarea igienică și în siguranță a cuțitelor.
- Set complet de 13 piese cu 12 cuțite pentru diverse utilizări
- Lame din oțel călit cu ascuțime optimă pentru tăiere precisă
- Mânere ergonomice cu material antiderapant pentru control superior
- Suport din lemn luxos cu capac din plexiglas pentru depozitare igienică
Descoperă similar cu Klarstein Kitano XL Set de 13 piese Set de cuțite cu suport, 12 cuțite, oțel, suport luxos din lemn
Set de 5 cutite Voltz V51633A5, Acoperire din marmura, Cuport din acril, Gri/Rosu
Setul Voltz V51633A5 include 5 cutite de gatit cu lame din otel acoperite cu marmura antiaderenta. Manerele sunt ergonomice pentru o manipulare confortabila, iar setul vine cu un suport acrilic pentru depozitare. Produsul este usor de curatat si este recomandat sa fie spalat inainte de prima utilizare.
- Lame din otel de inalta calitate cu acoperire antiaderenta de marmura
- Manere ergonomice pentru un control si confort superior
- Usor de intretinut si curatat prin spalare sau stergere
- Set complet cu 5 cutite si suport acrilic pentru depozitare sigura
Descoperă similar cu Set de 5 cutite Voltz V51633A5, Acoperire din marmura, Cuport din acril, Gri/Rosu
Set cutite cu suport Klausberg KB 7616, 6 piese, Otel inoxidabil, Maro/Gri
Setul include 5 cuțite din oțel inoxidabil cu suport, proiectate pentru tăierea cărnii, pâinii, legumelor și fructelor. Lamele au suprafață antiaderentă și nu necesită ascuțire, iar manerele sunt ergonomice. Produsul este ușor de spălat în mașina de vase și are o greutate de 2,04 kg.
- Lame din otel inoxidabil cu suprafață antiaderentă, nu necesită ascuțire
- Manere ergonomice pentru o utilizare confortabilă și sigură
- Ușor de spălat și curățat, compatibil cu mașina de spălat vase
- Set complet cu 5 tipuri de cuțite pentru diverse preparate culinare
Descoperă similar cu Set cutite cu suport Klausberg KB 7616, 6 piese, Otel inoxidabil, Maro/Gri
Set cutite Rosberg R51633B3, 3 piese, Otel, Acoperire antiaderenta, Negru
Setul Rosberg R51633B3 contine trei cutite din otel cu acoperire antiaderenta: un cutit de bucatar de 20 cm, un cutit universal de 12,7 cm si un cutit pentru curatat de 9 cm. Manerele ergonomice asigura o prindere confortabila si controlata in timpul utilizarii. Produsul este usor de curatat si se recomanda spalarea inainte de prima utilizare.
- Lame din otel de inalta calitate cu strat antiaderent pentru taiere precisa
- Manere ergonomice concepute pentru o prindere confortabila si control optim
- Usoare de intretinut, se curata prin simpla spalare sau stergere cu o carpa
Descoperă similar cu Set cutite Rosberg R51633B3, 3 piese, Otel, Acoperire antiaderenta, Negru
Set cutite cu suport Klausberg KB 7769, 6 piese, Manere ergonomice, Otel inoxidabil, Marmura alba
Setul Klausberg KB 7769 contine 6 cutite din otel inoxidabil cu suprafata neaderenta. Include cutit de bucatar, cutit universal, cutit pentru paine, cutit multifunctional si cutit pentru decojit, toate cu manere ergonomice. Setul este completat cu un suport pentru depozitare sigura si este usor de intretinut.
- Lame din otel inoxidabil cu suprafata neaderenta care nu necesita ascutire
- Manere ergonomice pentru o prindere confortabila si utilizare usoara
- Set complet de 6 cutite pentru toate nevoile culinare, inclusiv suport pentru depozitare sigura
- Materiale de inalta calitate, usor de spalat si intretinut
Descoperă similar cu Set cutite cu suport Klausberg KB 7769, 6 piese, Manere ergonomice, Otel inoxidabil, Marmura alba
Set 5 cutite Brabantia Profile 1003298, Otel calit, Rezistent la zgarieturi si coroziune, Fag, Maro
Setul include cinci cutite de bucătărie cu lame din oțel molibden-vanadiu călit la rece, rezistente la uzură. Acestea sunt depozitate într-un bloc din lemn de fag cu picioare antiderapante. Dimensiunile blocului sunt 36 cm înălțime, 12 cm lățime și 10 cm adâncime.
- Lame din oțel molibden-vanadiu de înaltă calitate (X50CRMOV15), călite la rece, rezistente la zgârieturi și coroziune
- Bloc din lemn de fag cu picioare din cauciuc pentru stabilitate maximă pe blat
- Set complet de 5 cutite esențiale: pentru pâine, bucătar mare/mic, sculptat și decojitor
- Construcție ecologică: 11% materiale reciclate, 99% reciclabile după utilizare
Descoperă similar cu Set 5 cutite Brabantia Profile 1003298, Otel calit, Rezistent la zgarieturi si coroziune, Fag, Maro
Set de cuțite de masă EH 23,5 cm, 2 buc.
Setul este format din două cuțite de masă cu lungimea de 23,5 cm. Acestea sunt realizate din oțel inoxidabil 201 și au o grosime de 5 mm. Sunt potrivite atât pentru mesele de zi cu zi, cât și pentru ocazii festive.
- Fabricate din oțel inoxidabil 201 de înaltă calitate
- Grosime robustă de 5 mm pentru rezistență sporită
- Set de 2 bucăți, ideal pentru uz zilnic și ocazii
Descoperă similar cu Set de cuțite de masă EH 23,5 cm, 2 buc.
Set de cuțite de masă Toro Scandinavia, 6 buc.
Setul Toro Scandinavia cuprinde 6 cuțite de masă realizate din oțel inoxidabil de calitate. Lamele au o lungime de 8,8 cm, fiind potrivite atât pentru mesele zilnice, cât și pentru ocazii festive. Produsul este practic, deoarece poate fi spălat în mașina de vase.
- Realizate din oțel inoxidabil de înaltă calitate
- Lavabile în mașina de spălat vase
- Lungimea lamei de 8,8 cm, potrivită pentru mese
- Set complet de 6 bucăți pentru diverse ocazii
Descoperă similar cu Set de cuțite de masă Toro Scandinavia, 6 buc.
Set cuțit și decojitor Switzňer SW-5555-BLK, 4 piese, Decojitor, Acoperire ceramică, Ascuțire laser, Oțel inoxidabil, Negru
Setul Switzňer SW-5555-BLK cuprinde 4 piese din oțel inoxidabil cu acoperire ceramică antibacteriană. Include trei cuțite cu dimensiuni diferite și un decojitor pentru legume și fructe, toate ascuțite cu laser. Produsul este rezistent la rugină și decolorare, fiind livrat într-o cutie elegantă.
- Acoperire ceramică antibacteriană care nu lasă gust metalic
- Lame ascuțite cu laser de precizie pentru tăiere eficientă
- Mânere ergonomice anti-alunecare pentru siguranță maximă
- Set complet cu decojitor inclus și ambalaj cadou
Descoperă similar cu Set cuțit și decojitor Switzňer SW-5555-BLK, 4 piese, Decojitor, Acoperire ceramică, Ascuțire laser, Oțel inoxidabil, Negru
Set cuțite Klausberg KB 7979, 6 piese, Oțel inoxidabil, Suport, Grafit/maro
Setul Klausberg KB 7979 include 5 cuțite și un suport, cu lame din oțel inoxidabil și mânere din plastic canelat. Suportul este realizat din lemn de salcâm și corp din grafit, oferind depozitare organizată. Dimensiunile suportului sunt de 22,2 cm înălțime, cu o bază de 14,5 x 6,7 cm.
- Set complet de 6 cuțite pentru diverse sarcini culinare
- Lame din oțel inoxidabil durabil și rezistent la rugină
- Suport elegant din lemn de salcâm și grafit pentru depozitare sigură
- Mânere ergonomice din plastic canelat pentru o prindere fermă
Descoperă similar cu Set cuțite Klausberg KB 7979, 6 piese, Oțel inoxidabil, Suport, Grafit/maro
Set cuțite Klausberg KB 7981, 6 piese, Oțel inoxidabil, Suport, Maro/grafit
Setul cuțite Klausberg KB 7981 include 5 cuțite și un suport de depozitare. Lamele sunt din oțel inoxidabil, iar mânerele sunt din plastic canelat în culoarea grafit. Suportul este realizat din lemn de salcâm și corp din grafit canelat.
- Set complet de 6 cuțite pentru toate nevoile culinare
- Lame din oțel inoxidabil pentru tăiere precisă și durabilitate
- Suport din lemn de salcâm și grafit pentru depozitare sigură și estetică
- Mânere din plastic canelat pentru un confort sporit și prindere sigură
Descoperă similar cu Set cuțite Klausberg KB 7981, 6 piese, Oțel inoxidabil, Suport, Maro/grafit
Set 2 cuțite friptură Tescoma CLASSIC
Setul include două cuțite de friptură din oțel inoxidabil premium, cu design clasic și execuție fină. Este potrivit pentru uzul de zi cu zi și beneficiază de o garanție de 5 ani.
- Fabricat din oțel inoxidabil de înaltă calitate
- Design clasic cu execuție perfectă pentru uz zilnic
- Garanție de 5 ani pentru siguranță pe termen lung
Descoperă similar cu Set 2 cuțite friptură Tescoma CLASSIC
Set de cuțite din 5 piese în suport
Setul este format din 5 cuțite cu lame din oțel inoxidabil și mânere ergonomice. Acestea sunt depozitate într-un suport negru. Produsul este durabil și ușor de întreținut.
- Mânere ergonomice colorate Soft Touch pentru un confort sporit
- Lame ascuțite din oțel inoxidabil, durabile și ușor de întreținut
- Suport negru de design pentru depozitare sigură și organizată
- Set versatil de 5 cuțite diferite pentru diverse sarcini în bucătărie
Descoperă similar cu Set de cuțite din 5 piese în suport
Set de servire EH Torrente, 3 buc , albastru, 30 x12 cm
Setul Torrente include un bol din gresie cu glazura reactiva albastra, un cutit pentru unt din otel inoxidabil cu maner din lemn si o tava de servire din lemn de salcam. Dimensiunile totale ale setului sunt 30 x 12 cm. Materialele de calitate asigura o prezentare eleganta a untului, sosurilor sau aperitivelor.
- Set complet din 3 piese pentru servire eleganta
- Materiale premium: gresie, otel inoxidabil si lemn de salcam
- Design modern cu combinatia albastru reactiv si lemn natural
- Functional si practic pentru unt, sosuri sau aperitive
Descoperă similar cu Set de servire EH Torrente, 3 buc , albastru, 30 x12 cm
Set cutite Oliver Voltz OV51633K9G, 9 piese, Suport, Negru/Golden Rose
Setul Oliver Voltz OV51633K9G cuprinde 9 piese din oțel inoxidabil cu strat antiaderent, inclusiv suport acrilic pivotant. Lamele sunt ușor de curățat sub apă sau cu o cârpă, iar mânerele ergonomice oferă confort. Setul este disponibil în combinația de culori negru/roz auriu.
- Lame din oțel inoxidabil de înaltă calitate cu strat antiaderent pentru tăiere precisă și durabilitate
- Mânere ergonomice care asigură un confort și control excelent în timpul utilizării
- Suport acrilic cu bază pivotantă pentru depozitare sigură și acces ușor la toate piesele
- Set complet de 9 piese, inclusiv satâr, cuțite specializate, ascuțitor, decojitor și foarfecă
Descoperă similar cu Set cutite Oliver Voltz OV51633K9G, 9 piese, Suport, Negru/Golden Rose
Set cutite Oliver Voltz OV51633I5, 6 piese, Acoperire marmura, Suport, Negru
Setul Oliver Voltz OV51633I5 include 6 cutite cu lame din oțel de înaltă calitate acoperite cu strat antiaderent de marmură. Mânerele ergonomice oferă confort și control în timpul utilizării, iar setul vine cu un suport acrilic pentru depozitare. Este disponibil în culoarea neagră și include cutite pentru gătit, pâine, bucătar, utilitar și decojit.
- Lame din oțel de înaltă calitate cu strat antiaderent de marmură pentru tăiere precisă și ușoară
- Mânere ergonomice speciale care asigură confort și control optim în timpul utilizării
- Set complet de 6 cutite pentru diverse sarcini culinare, inclusiv suport acrilic pentru depozitare sigură
Descoperă similar cu Set cutite Oliver Voltz OV51633I5, 6 piese, Acoperire marmura, Suport, Negru
Mäser Set de servire din 12 piese Cordelia Atacama Green, turcoaz
Setul de servire Cordelia Atacama Green este format din 12 piese din ceramică de calitate, rezistentă și sigură pentru utilizarea în cuptorul cu microunde. Include 6 boluri mici și 6 boluri alungite, ideale pentru servirea tapasurilor, aperitivelor sau deserturilor. Glazura reactivă oferă fiecărei piese un model unic, iar designul versatil se potrivește ușor cu alte elemente din serie.
- Ceramică de calitate superioară, rezistentă și sigură pentru cuptorul cu microunde și mașina de spălat vase.
- Design versatil cu 6 boluri mici și 6 boluri alungite, perfecte pentru servirea tapasurilor, aperitivelor sau deserturilor.
- Glazură reactivă care creează modele unice și naturale, accentuând caracterul artizanal al fiecărei piese.
Descoperă similar cu Mäser Set de servire din 12 piese Cordelia Atacama Green, turcoaz
Set cutite zimtate Tasty Ocean Blue 678267, 2 buc., Maner moale, 21 cm, Otel inoxidabil, Albastru
Setul include 2 cutite zimtate Tasty Ocean Blue, cu lame din otel inoxidabil și manere moi. Produsul are dimensiunile de 21 x 2 cm și este destinat spălării manuale. Culoarea albastră oferă un aspect modern în bucătărie.
- Set de 2 cutite cu manere moi pentru un confort sporit.
- Lame din otel inoxidabil, rezistente la rugină și ușor de întreținut.
- Design albastru Ocean Blue, modern și atractiv pentru bucătărie.
- Dimensiuni compacte (21 cm), ideale pentru tăierea precisă a alimentelor.
Descoperă similar cu Set cutite zimtate Tasty Ocean Blue 678267, 2 buc., Maner moale, 21 cm, Otel inoxidabil, Albastru
Set cutite Oliver Voltz OV51633K9S, 9 piese, Suport, Negru/Argintiu
Setul Oliver Voltz OV51633K9S cuprinde 9 piese din oțel inoxidabil cu strat antiaderent, inclusiv cutite pentru diverse utilizări și un suport acrilic pivotant. Lamele sunt ușor de curățat sub apă sau cu o cârpă, iar mânerele ergonomice oferă confort. Setul include ascuțitor, decojitor și foarfecă pentru o experiență completă de tăiere.
- Lame din oțel inoxidabil de înaltă calitate cu strat antiaderent pentru tăiere precisă
- Mânere ergonomice care asigură confort și control superior în timpul utilizării
- Suport acrilic cu bază pivotantă pentru depozitare sigură și acces ușor
- Set complet de 9 piese care acoperă toate nevoile de tăiere în bucătărie
Descoperă similar cu Set cutite Oliver Voltz OV51633K9S, 9 piese, Suport, Negru/Argintiu
Set cutite HausRoland HR010-1, 6 piese, Decojitor, Foarfeca, Maner gumat, Maro
Setul include 4 cutite, un decojitor si o foarfeca, toate cu lame din otel inoxidabil de 2 mm grosime. Fiecare instrument este proiectat pentru sarcini specifice in bucatarie, cum ar fi taierea carnii, legumelor sau curatarea fructelor. Setul este usor de spalat si vine cu o cutie pentru depozitare.
- Lame din otel inoxidabil cu finisaj de marmura
- Set complet cu satar, cutit bucatar, cutit universal, cutit pentru fructe si decojitor
- Maner gumat pentru prindere sigura si confortabila
- Cutie pentru depozitare si transport usor
Descoperă similar cu Set cutite HausRoland HR010-1, 6 piese, Decojitor, Foarfeca, Maner gumat, Maro
Klausberg KB 7980 set cuțit și placă de tăiat, 8 piese, Oțel inoxidabil, Suport, Negru/inox
Setul Klausberg KB 7980 include 4 cuțite cu lame din oțel inoxidabil și 3 plăci de tăiere din plastic antiderapant. Dimensiunile plăcilor variază între 8,8 cm și 31,8 x 20,8 cm, iar setul este completat cu un suport organizator. Este potrivit pentru uz atât casnic, cât și profesional.
- Set complet cu 4 cuțite și 3 plăci de tăiere
- Lame din oțel inoxidabil pentru durabilitate
- Suport organizator care economisește spațiu
- Plăci cu suprafață antiderapantă pentru siguranță
Descoperă similar cu Klausberg KB 7980 set cuțit și placă de tăiat, 8 piese, Oțel inoxidabil, Suport, Negru/inox
Set de cuțite de masă Altom Planet, 2 buc.
Setul cuțite de masă Altom Planet este confecționat din oțel inoxidabil durabil. Lamele sunt proiectate pentru feliere optimă a cărnii, cârnatului și pâinii. Produsul este rezistent și se poate spăla în mașina de vase.
- Fabricate din oțel inoxidabil rezistent la pete și coroziune
- Design atent elaborat pentru feliere precisă a diverselor alimente
- Ușor de întreținut, pot fi spălate în mașina de vase
Descoperă similar cu Set de cuțite de masă Altom Planet, 2 buc.
Cutit scarificator Stiga SVP40B, Pilote S400E, S400B, Set 16 bucati, Cod original 118801546/0, 73852 - Lungime 54cm, D-16.2
Cutitul scarificator Stiga SVP40B este proiectat pentru motocoasele de gazon Stiga Pilote S400E și S400B. Este realizat din otel durabil și creează canale în gazon pentru a îmbunătăți aerarea și sănătatea acestuia. Dimensiunile sale sunt lungimea de 540 mm și diametrul găurii centrale de 16.2 mm.
- Realizat din otel de înaltă calitate, rezistent la uzură și coroziune
- Creează canale în gazon pentru aer, apă și nutrienți
- Îmbunătățește sănătatea gazonului și previne boli
- Ușor de utilizat și întreținut
Descoperă similar cu Cutit scarificator Stiga SVP40B, Pilote S400E, S400B, Set 16 bucati, Cod original 118801546/0, 73852 - Lungime 54cm, D-16.2
Set 12 cuțite de masă Banquet COLETTE
Setul cuprinde 12 cuțite de masă din seria Banquet COLETTE. Acestea sunt confecționate din oțel inoxidabil de calitate superioară, cu finisaj lustruit manual. Designul elegant și suprafața prelucrată le fac potrivite pentru aranjarea rafinată a mesei.
- Fabricat din oțel inoxidabil de înaltă calitate
- Finisaj lustruit manual pentru aspect rafinat
- Design elegant care adaugă farmec fără efort la masă
- Suprafață prelucrată cu efect decorativ remarcabil
Descoperă similar cu Set 12 cuțite de masă Banquet COLETTE
Set de cuțite de sculptură Asist FR21-034, 15 buc.
Setul Asist FR21-034 include 15 piese: un mâner și 14 lame din oțel carbon, cu diferite forme pentru sculptură detaliată. Lamele sunt depozitate într-o cutie de plastic cu închidere de siguranță. Setul este potrivit pentru proiecte de bricolaj și artizanat.
- Set complet cu 15 piese pentru diverse tipuri de sculptură
- Lame din oțel carbon, ascuțite și durabile
- Cutie de plastic cu închidere sigură pentru depozitare organizată
- Mâner universal pentru schimb rapid al lamelor
Descoperă similar cu Set de cuțite de sculptură Asist FR21-034, 15 buc.
Set de 2 boluri de servire cu suport Turtă dulce
Setul este format din două boluri de ceramică în formă de turtă dulce și o tavă din bambus cu mâner auriu. Bolurile sunt rezistente și ușor de curățat, iar tava din bambus este ecologică. Setul este ambalat într-o cutie cadou cu tematică de Crăciun.
- Design original de Crăciun în formă de turtă dulce
- Combinație de ceramică rezistentă și bambus natural
- Mâner metalic auriu pentru transport ușor
- Ambalaj elegant de cadou cu motiv de Crăciun
Descoperă similar cu Set de 2 boluri de servire cu suport Turtă dulce
Set Pila Cutit, Pila Abraziva Oranjollie
Setul de manichiură Oranjollie include o pilă cuțit și o pilă abrazivă pentru curățarea și modelarea unghiilor. Este potrivit atât pentru uz acasă, cât și în salon. Setul oferă toate ustensilele necesare pentru o manichiură eficientă.
- Set complet pentru manichiura, ideal pentru uz acasă și salon.
- Include pila cutit și pila abrazivă pentru curățare și modelare ușoară.
- Ustensile de calitate pentru rezultate profesionale.
Descoperă similar cu Set Pila Cutit, Pila Abraziva Oranjollie
Mäser Set de servire din 12 piese Cordelia Royal Blue, albastru închis
Setul Cordelia Royal Blue este compus din 12 piese din ceramică, inclusiv șase boluri mici și șase boluri alungite pentru tapas. Materialul este rezistent, cu o glazură reactivă care conferă un aspect artizanal și unic fiecărei piese. Produsul este potrivit pentru servirea diverselor preparate și poate fi utilizat în condiții de uz casnic.
- Ceramică de înaltă calitate, rezistentă și durabilă
- Glazură reactivă ce creează modele unice pe fiecare piesă
- Potrivit pentru servirea tapasurilor, aperitivelor și deserturilor
- Compatibil cu mașina de spălat vase și cuptorul cu microunde
Descoperă similar cu Mäser Set de servire din 12 piese Cordelia Royal Blue, albastru închis
Set tăvi de servire din lemn de mango Tangela, 2buc
Setul include două tăvi de servire din lemn de mango, cu dimensiuni diferite. Materialul natural nu reacționează cu alimentele, iar mânerele facilitează transportul. Designul etnic adaugă un aspect decorativ, fiind potrivite pentru servirea gustărilor pe blat sau masă.
- Material natural din lemn de mango, sigur pentru alimente
- Mânere integrate pentru transport ușor
- Design etnic decorativ, perfect pentru prezentare
- Dimensiuni practice (tavă mică și mare)
Descoperă similar cu Set tăvi de servire din lemn de mango Tangela, 2buc
Klarstein Katana 8 cutite 8 piese foarfece de ascutit cutite Block
Setul Klarstein Katana 8 include 8 cuțite versatile pentru tăierea cărnii, peștelui și legumelor, împreună cu foarfece și un oțel de ascuțit. Lamele sunt depozitate într-un bloc din lemn de calitate care protejează tăișurile și previne accidentările. Designul atractiv și funcționalitatea completă îl fac un accesoriu esențial pentru orice bucătărie.
- Set complet de 8 cuțite pentru toate nevoile de tăiere
- Include foarfece și oțel de ascuțit pentru întreținere
- Design din lemn de calitate, sigur și estetic
- Depozitare sigură care prelungește durata de viață a tăișurilor
Descoperă similar cu Klarstein Katana 8 cutite 8 piese foarfece de ascutit cutite Block
Zelite Infinity by Klarstein Seria japoneză Alpha-Royal, cuțitul bucătarului șef 10”, oțel damasc
Cuțitul bucătar șef 10" Zelite Infinity Alpha-Royal este un instrument de bucătărie profesional, tăiat manual în stil japonez. Lama este construită din 67 de straturi de oțel damasc, iar mânerul ergonomic din fibră de sticlă G10 asigură un control excelent. Este versatil și potrivit pentru o gamă largă de tehnici culinare, de la tăiat până la tocat.
- Lama din 67 de straturi de oțel damasc japonez de înaltă calitate
- Mâner ergonomic din fibră de sticlă G10 cu trei fire metalice decorative
- Design perfect echilibrat pentru control și manevrabilitate superioară
- Vârf extrem de ascuțit și lamă rotunjită pentru tăiere precisă și rapidă
Descoperă similar cu Zelite Infinity by Klarstein Seria japoneză Alpha-Royal, cuțitul bucătarului șef 10”, oțel damasc
Zelite Infinity by Klarstein Seria japoneză Alpha-Royal, cuțitul bucătarului șef 8”, oțel damasc
Cuțitul bucătar șef 8" Zelite Infinity Alpha-Royal este un instrument profesional tăiat manual, cu lamă din oțel damasc japonez cu 67 de straturi. Designul său ergonomic cu mâner din fibră de sticlă G10 asigură o balanță perfectă și control superior. Este versatil pentru toate operațiunile de tăiere în bucătărie, de la tocat până la feliat precis.
- Lama din 67 de straturi de oțel damasc japonez de înaltă calitate
- Mâner ergonomic din fibră de sticlă G10 cu trei fire metalice decorative
- Design echilibrat pentru control și manevrabilitate superioară
- Vârf extrem de ascuțit și lamă rotunjită pentru tăiere rapidă și precisă
Descoperă similar cu Zelite Infinity by Klarstein Seria japoneză Alpha-Royal, cuțitul bucătarului șef 8”, oțel damasc
Zelite Infinity by Klarstein Seria japoneză Alpha-Royal, cuțit universal 5,5”, margine zimțată, oțel damasc
Cuțitul universal Zelite Infinity din seria Klarstein Alpha-Royal are o lamă de 5,5 inch din oțel damasc cu 67 de straturi și margine zimțată. Mânerul este realizat din fibră de sticlă G10 cu inserții metalice pentru o ergonomie optimă. Este proiectat pentru tăierea precisă a unei game largi de alimente, de la legume moi la pâine.
- Lama din oțel damasc japonez cu 67 de straturi pentru rezistență și ascuțime superioară.
- Mâner ergonomic din fibră de sticlă G10 cu inserții metalice, oferind un control și o manevrabilitate excepționale.
- Lama zimțată de 5,5" este ideală pentru tăierea ușoară a alimentelor de la legume până la pâine crocantă.
Descoperă similar cu Zelite Infinity by Klarstein Seria japoneză Alpha-Royal, cuțit universal 5,5”, margine zimțată, oțel damasc
Zelite Infinity by Klarstein Seria japoneză Alpha-Royal, cuțit universal 6”, oțel damasc, 67 de straturi
Cuțitul universal Zelite Infinity de 6 inch face parte din seria japoneză Alpha-Royal Klarstein. Este confecționat manual din 67 de straturi de oțel damasc și are un mâner ergonomic din fibră de sticlă G10. Instrumentul este versatil, potrivit pentru tăierea legumelor, fructelor și a cărnii.
- Lama din 67 de straturi de oțel damasc japonez de înaltă calitate
- Mâner ergonomic din fibră de sticlă G10 cu trei fire metalice decorative
- Tăiere fină și precisă fără lipirea alimentelor pe lamă
- Design echilibrat și versatil pentru multiple utilizări în bucătărie
Descoperă similar cu Zelite Infinity by Klarstein Seria japoneză Alpha-Royal, cuțit universal 6”, oțel damasc, 67 de straturi
Zelite Infinity by Klarstein Alpha-Royal German 5", cuțit universal, 56 HCR, oțel inoxidabil
Setul de cuțite germane Alpha-Royal este fabricat din oțel inoxidabil Thyssenkrupp de înaltă calitate. Mânerul ergonomic din material G-10 asigură o prindere confortabilă și sigură. Fiecare cuțit este livrat cu teacă din piele pentru protecție.
- Lame din oțel inoxidabil Thyssenkrupp german de înaltă calitate
- Mâner ergonomic din material G-10 cu model mozaic pentru prindere sigură
- Teacă din piele inclusă pentru fiecare cuțit
- Design elegant și finisaj impecabil pentru precizie în bucătărie
Descoperă similar cu Zelite Infinity by Klarstein Alpha-Royal German 5", cuțit universal, 56 HCR, oțel inoxidabil
Zelite Infinity by Klarstein Seria Executive-Plus, cuțit universal de 6", oțel damasc 61 HRC
Cuțitul universal Zelite Infinity Executive-Plus de 6" este proiectat pentru performanță superioară în bucătărie. Lamele din oțel damasc japonez cu 45 de straturi asigură tăiere precisă și durabilitate. Instrumentul este ideal pentru sarcini intermediare între cuțitul de curățat și cel de bucătărie.
- Lamă din oțel damasc japonez premium cu 45 de straturi
- Duritate excepțională de 61 HRC pentru menținerea tăișului
- Mâner ergonomic cu design unic și parte superioară rotunjită
- Versatilitate ridicată pentru legume, brânză, carne, păsări și pește
Descoperă similar cu Zelite Infinity by Klarstein Seria Executive-Plus, cuțit universal de 6", oțel damasc 61 HRC