unealta pentru montat stalpi in vie

Stalp de Zgariat pentru Pisici cu Pat PawHut, Perna din funie de Sisal, Inaltime 91 cm | Aosom Romania

Stalpul de zgariat PawHut ofera pisicii un spatiu multifunctional pentru activitati. Este echipat cu stalpi infasurati in sisal natural, un cuib confortabil si o perna moale. Constructia solida incurajeaza zgariatul natural si protejeaza mobilierul.

  • Stalp inalt de 91 cm acoperit cu sisal natural pentru zgariat
  • Pat integrat si perna moale pentru relaxare si confort
  • Constructie solida si stabila pentru activitati de joc si catarat
  • Acoperire din plus placut la atingere si usor de curatat

Descoperă similar cu Stalp de Zgariat pentru Pisici cu Pat PawHut, Perna din funie de Sisal, Inaltime 91 cm | Aosom Romania

PawHut Set 2 Stâlpi de Zgâriat pentru Pisici, Bază Stabilă, 42,5x42,5 cm, Gri | Aosom Romania

Setul PawHut include 2 stâlpi de zgâriat pentru pisici cu dimensiuni de 42,5x42,5 cm. Produsul are o bază stabilă și poate fi atașat pe mobilier pentru a proteja suprafețele. Culoarea gri neutră îl face potrivit pentru diverse interioare.

  • Set de 2 stâlpi de zgâriat cu bază stabilă
  • Dimensiuni compacte (42,5x42,5 cm) pentru plasare ușoară
  • Culoarea gri se potrivește cu majoritatea mobilierului
  • Poate fi atașat pe cotierele canapelelor sau fotoliilor

Descoperă similar cu PawHut Set 2 Stâlpi de Zgâriat pentru Pisici, Bază Stabilă, 42,5x42,5 cm, Gri | Aosom Romania

Aparat de Legat Vie si Legume Micul Fermier GF-2600, 4.2V, 2.0Ah

Aparatul de legat GF-2600 este un dispozitiv electric portabil cu acumulator, proiectat pentru legarea plantelor. Utilizează bandă de hârtie cu inserție metalică și oferă o capacitate de legare de 45 mm. Este potrivit pentru vița de vie, tomate, ardei, castraveți și fixarea puieților de tutori.

  • Funcționare cu o singură mână pentru ergonomie maximă
  • Acumulator cu autonomie de 6000 de legături la o încărcare
  • Viteză de legare de 2 secunde, eficientizând munca
  • Construcție din oțel inoxidabil pentru durabilitate

Descoperă similar cu Aparat de Legat Vie si Legume Micul Fermier GF-2600, 4.2V, 2.0Ah

PawHut Arbore de Zgâriat pentru Pisici Adulte și Pui, Stâlp cu Culcuș pentru Pisici, Stâlp din Iută și Minge Atârnată, 40x40x49 cm, Bej

Acest arbore de zgâriat PawHut oferă o platformă de odihnă cu pat și margine de siguranță. Include un stâlp învelit în frânghie de iută pentru ascuțit ghearele și o minge agățată pentru joc. Este potrivit pentru pisici adulte și pui, cu dimensiuni compacte de 40x40x49 cm.

  • Platformă confortabilă cu pat și margine de siguranță
  • Stâlp învelit în frânghie de iută pentru ascuțit ghearele
  • Minge agățată pentru distracție și joc
  • Căptușeală moale de pluș pentru confort sporit

Descoperă similar cu PawHut Arbore de Zgâriat pentru Pisici Adulte și Pui, Stâlp cu Culcuș pentru Pisici, Stâlp din Iută și Minge Atârnată, 40x40x49 cm, Bej

Lampă de exterior tip stâlp Rabalux 7197 Wales cu elemente din lemn

Lampa de exterior Rabalux 7197 Wales este un model cu elemente din lemn și abajur din sticlă transparentă cu ramă neagră mată. Are clasificarea IP44 pentru protecție împotriva pătrunderii obiectelor și a stropirii cu apă, fiind compatibilă cu becuri E27 de până la 60W. Este proiectată pentru iluminatul aleilor din grădină sau pentru accentuarea elementelor decorative.

  • Design modern cu elemente din lemn care se integrează armonios în peisajul natural
  • Protecție IP44 împotriva pătrunderii obiectelor mici și a stropirii cu apă din orice direcție
  • Compatibilă cu surse de lumină E27 de până la 60W pentru iluminat eficient
  • Dimensiuni compacte (90mm lățime, 820mm înălțime) ideală pentru alei sau accentare decorativă

Descoperă similar cu Lampă de exterior tip stâlp Rabalux 7197 Wales cu elemente din lemn

Lampă de exterior tip stâlp Rabalux 7196 Wales cu elemente din lemn

Lampa de exterior Rabalux 7196 Wales are un design din lemn și sticlă transparentă cu ramă neagră. Are protecție IP44 și acceptă becuri E27 de până la 60W. Dimensiunile sale sunt 90 mm lățime și 420 mm înălțime.

  • Design modern cu elemente din lemn care se integrează armonios în natură
  • Protecție IP44 pentru rezistență la stropi de apă și particule fine
  • Compatibilă cu becuri E27 de până la 60W pentru iluminare eficientă
  • Abajur din sticlă transparentă cu ramă neagră mată pentru aspect elegant

Descoperă similar cu Lampă de exterior tip stâlp Rabalux 7196 Wales cu elemente din lemn

Ansamblu Multinivel PawHut pentru Pisici, Stâlpi de Zgâriat în Sisal, Material Ecologic, 147cm | Aosom Romania

Ansamblul multinivel PawHut pentru pisici oferă un spațiu de joacă, dormit și ascutit gheare. Este acoperit cu frânghie din sisal, un material natural care protejează mobilierul. Asamblarea este rapidă și nu necesită unelte speciale.

  • Ansamblu multifuncțional cu pat, suport de cățărat și două platforme
  • Înveliș din frânghie de sisal ecologică, prietenoasă pentru animale
  • Montare rapidă și ușoară, asamblare în aproximativ 30 de minute
  • Înălțime generoasă de 147 cm, ideală pentru joc și exercițiu

Descoperă similar cu Ansamblu Multinivel PawHut pentru Pisici, Stâlpi de Zgâriat în Sisal, Material Ecologic, 147cm | Aosom Romania

PawHut Copac zgâriat în design zebra, 1 tunel pentru pisici, 3 stâlpi de zgâriat 48,5 cm x 35 cm x 93 cm, Negru + Alb | Aosom Romania

Acest copac zgâriat PawHut include un tunel, stâlpi de zgâriat și o jucărie cu bilă pentru activitate. Este realizat din materiale durabile, cu placă de fibră densă pentru stabilitate și jută pentru gheare. Designul zebră îl face un accesoriu estetic pentru casă.

  • Design atractiv cu model zebră, perfect pentru decorul casei.
  • Construcție stabilă din placă de fibră densă, asigurând siguranță.
  • Tunel acoperit cu material moale pentru confort maxim al pisicii.
  • Stâlpi de zgâriat din jută, ideali pentru întreținerea ghearelor sănătoase.

Descoperă similar cu PawHut Copac zgâriat în design zebra, 1 tunel pentru pisici, 3 stâlpi de zgâriat 48,5 cm x 35 cm x 93 cm, Negru + Alb | Aosom Romania

PawHut Copac de Zgariat pentru Pisici, Stalpi din Sfoara de Sisal, Plus Moale, Design Multifunctional, Jucarie cu Minge, Gri, 59x35x100 cm | Aosom Rom

Acest copac de zgâriat oferă pisicii un spațiu de joacă și relaxare cu elemente variate. Include platforme, pat moale, peșteră dublă și jucărie cu minge suspendată. Protejează mobilierul prin redirecționarea instinctului natural de zgâriat.

  • Stâlpi din sfoară de sisal pentru ascuțirea ghearelor
  • Design multifuncțional cu pat, peșteră dublă și jucărie cu minge
  • Construcție stabilă pentru siguranța pisicii

Descoperă similar cu PawHut Copac de Zgariat pentru Pisici, Stalpi din Sfoara de Sisal, Plus Moale, Design Multifunctional, Jucarie cu Minge, Gri, 59x35x100 cm | Aosom Rom

Ventuza dubla pentru montat parbrize geamuri, Tolsen

Ventuza dubla Tolsen este o unealta specializata pentru montarea si demontarea parbrizelor si geamurilor auto. Dispunand de doua cupe de aspirare cu diametrul de 11,5 cm, ofera o prindere stabila pe suprafete plane cu capacitate de incarcare de 50 kg. Este fabricata din material plastic durabil si este ambalata intr-un blister dublu.

  • Capacitate ridicata de incarcare de pana la 50 kg
  • Doua cupe de aspirare pentru prindere stabila si sigura
  • Constructie din material plastic durabil si rezistent
  • Ambalaj blister dublu pentru depozitare si transport usor

Descoperă similar cu Ventuza dubla pentru montat parbrize geamuri, Tolsen

Casa Chic Croxley Oglindă de perete în ramă metalică dreptunghiulară 90 x 60 cm

Oglinda Croxley de la Casa Chic are un cadru metalic subțire acoperit cu pulbere, oferind un aspect de înaltă calitate. Cu dimensiunile de 90 x 60 cm, este rezistentă la umezeală și potrivită pentru living, dormitor, hol sau baie. Poate fi montată atât vertical, cât și orizontal.

  • Cadru metalic subțire pentru un design elegant
  • Rezistență la umezeală datorită finisajului galvanizat
  • Versatilă pentru montare în orientare portret sau peisaj
  • Dimensiuni generoase (90 x 60 cm) pentru un impact vizual puternic

Descoperă similar cu Casa Chic Croxley Oglindă de perete în ramă metalică dreptunghiulară 90 x 60 cm

Casa Chic Croxley Oglindă de perete în ramă metalică dreptunghiulară 90 x 60 cm

Oglinda Croxley de la Casa Chic are un cadru metalic subțire acoperit cu pulbere, oferind un aspect elegant. Cu dimensiunile de 90 x 60 cm și cadrul galvanizat rezistent la umezeală, este potrivită pentru baie, living, dormitor sau hol. Poate fi montată atât vertical, cât și orizontal, adaptându-se ușor decorului.

  • Cadru metalic subțire acoperit cu pulbere pentru o estetică elegantă
  • Rezistență la umezeală datorită cadrului galvanizat, potrivită și pentru baie
  • Versatilitate de montare atât în orientare portret, cât și peisaj
  • Dimensiuni generoase (90 x 60 cm) care se adaptează diverselor spații

Descoperă similar cu Casa Chic Croxley Oglindă de perete în ramă metalică dreptunghiulară 90 x 60 cm

Lumânare în sticlă Lame, verde deschis, 11 x 9 cm

Lumânare decorativă în borcan de sticlă, cu model de frunze în culoare verde deschis. Dimensiuni: 11 x 9 cm. Potrivită pentru agățat în pergole sau pe terase.

  • Design elegant cu model de frunze
  • Culoare pastel atractivă
  • Versatilă pentru interior sau exterior
  • Se poate agăța pentru decor suspendat

Descoperă similar cu Lumânare în sticlă Lame, verde deschis, 11 x 9 cm

Klarstein Bol de amestecare Bella Evo/Bella Pico | oțel inoxidabil | 5 litri | 0,6 kg aluat | se spală în mașina de spălat vase

Bolul de amestecare Klarstein Bella Evo/Bella Pico are o capacitate de 5 litri și este fabricat din oțel inoxidabil. Este compatibil cu procesoarele de alimente cu același nume și poate fi spălat în mașina de spălat vase. Capacitatea sa de aluat de 0,6 kg îl face potrivit pentru prepararea pâinii, prăjiturilor și a meselor de familie.

  • Capacitate generoasă de 5 litri pentru diverse preparate culinare
  • Compatibil cu procesoarele de alimente Klarstein Bella Evo și Bella Pico
  • Material robust din oțel inoxidabil, sigur pentru mașina de spălat vase
  • Capacitate de aluat de 0,6 kg, ideal pentru prepararea pâinii și prăjiturilor

Descoperă similar cu Klarstein Bol de amestecare Bella Evo/Bella Pico | oțel inoxidabil | 5 litri | 0,6 kg aluat | se spală în mașina de spălat vase

Lumânare parfumată în sticlă Arome VanillaCupcake, 90 g

Lumânarea parfumată Arome VanillaCupcake, de 90 g, creează o atmosferă plăcută cu un miros de prăjitură cu vanilie. Este prezentată într-un borcan de sticlă decorativ și are o durată de ardere de până la 22 de ore. Produsul vine ambalat într-o cutie cadou colorată.

  • Miros intens de vanilie și cupcake după aprindere
  • Borcan de sticlă decorativ cu imprimeu colorat, perfect ca cadou
  • Durată lungă de ardere de până la 22 de ore
  • Ambalaj elegant în cutie cadou colorată

Descoperă similar cu Lumânare parfumată în sticlă Arome VanillaCupcake, 90 g

Aparat de măcinat piper Kesper 13501 acrilic, în.20 cm

Râșnița de condimente Kesper 13501 are un corp din acrilic transparent și un mecanism ceramic pentru măcinare eficientă. Cu dimensiuni compacte de 20 cm înălțime, este un accesoriu practic pentru bucătărie. Produsul este furnizat fără condimente.

  • Mecanism ceramic de înaltă calitate pentru măcinare fină și uniformă
  • Corp din acrilic transparent rezistent, ușor și durabil
  • Dimensiuni compacte (5,2 x 20 cm), potrivită pentru orice bucătărie

Descoperă similar cu Aparat de măcinat piper Kesper 13501 acrilic, în.20 cm

Tescoma SEASON piperniţe în suport rotativ 16buc, L

Set de 16 pipernițe din sticlă premium așezate într-un suport rotativ pentru organizarea condimentelor. Include capace duble pentru condimente măcinate și boabe, plus dispozitiv de umplere. Piesele din sticlă și plastic sunt spălabile în mașină, iar suportul se curăță cu o cârpă umedă.

  • Suport rotativ pentru acces facil la toate condimentele
  • Set complet cu 16 recipiente și capace duble pentru condimente măcinate și boabe
  • Fabricat din sticlă premium și plastic de calitate, ușor de curățat
  • Dispozitiv special pentru umplere ușoară a condimentelor

Descoperă similar cu Tescoma SEASON piperniţe în suport rotativ 16buc, L

Lumânare în sticlă Black & Gold, Leather, 870 g

Lumânarea este realizată din sticlă și are o bază metalică. Parfumul plăcut parfumează întregul interior. Produsul aduce un sentiment de bunăstare în casă.

  • Design elegant în sticlă cu accente Black & Gold
  • Bază metalică stabilă și decorativă
  • Parfum plăcut care răspândește un sentiment de bunăstare
  • Capacitate generoasă de 870 g pentru o durată lungă de ardere

Descoperă similar cu Lumânare în sticlă Black & Gold, Leather, 870 g

Outsunny Pergolă ferigă de grădină pop-up pliabilă, ajustabilă în înălțime, protecție UV 30+, 2 pereți laterali, sac de transport inclus | Aosom Roman

Această pergolă pliabilă oferă umbră rapidă în grădină sau la evenimente în aer liber. Este construită dintr-o structură metalică și o pânză Oxford cu protecție UV 30+. Include un sac de transport și este ușor de instalat.

  • Instalare rapidă și ușoară
  • Protecție UV 30+ împotriva razelor soarelui
  • Structură metalică durabilă
  • Sac de transport inclus pentru portabilitate

Descoperă similar cu Outsunny Pergolă ferigă de grădină pop-up pliabilă, ajustabilă în înălțime, protecție UV 30+, 2 pereți laterali, sac de transport inclus | Aosom Roman

Cantu Avocado Hydrating Repair Leave-In Cream balsam fără clatire cu efect de hidratare 340 g

Cantu Avocado Hydrating Repair Leave-In Cream este un balsam fără clătire conceput pentru femei. Produsul oferă hidratare și reparație intensă pentru toate tipurile de păr. Are o textură ușoară și o greutate de 340 g.

  • Hidratare profundă cu avocado
  • Reparare intensă a firului de păr
  • Potrivit pentru toate tipurile de păr
  • Textură ușoară, fără clătire

Descoperă similar cu Cantu Avocado Hydrating Repair Leave-In Cream balsam fără clatire cu efect de hidratare 340 g

Dizolvant cu acetona 2M 2 in 1 Strawberry - 100 ml

Acest dizolvant cu acetona 2M este o soluție 2 în 1 pentru îndepărtarea porțelanului, tipsurilor și GelLack-ului, cu un timp de acțiune de 10-15 minute. Deoarece poate dizolva grăsimea pielii și provoca leziuni, trebuie utilizat cu precauție. Este potrivit pentru curățarea rapidă a pensulelor de porțelan și gel.

  • Dizolvă rapid porțelanul, tipsurile și GelLack-ul în 10-15 minute
  • Are un miros plăcut de căpșuni
  • Ideal pentru curățarea pensulelor de porțelan și gel
  • Formulă 2 în 1 pentru multiple aplicații

Descoperă similar cu Dizolvant cu acetona 2M 2 in 1 Strawberry - 100 ml

Ulei Motoare in 2 timpi RURIS - 2TT-MAX (1 Litru)

Ruris 2TT-MAX este un ulei mineral pentru lubrifierea motoarelor în doi timpi cu răcire cu aer. Este destinat preparării amestecului ulei/benzină conform raportului specificat de producătorul motorului. Produsul este ambalat într-un recipient de 1 litru.

  • Ulei mineral special conceput pentru motoare în doi timpi
  • Compatibil cu motociclete, motorete, motoferastraie și motocoase cu răcire cu aer
  • Recipient convenabil de 1 litru pentru prepararea amestecului

Descoperă similar cu Ulei Motoare in 2 timpi RURIS - 2TT-MAX (1 Litru)

Klarstein Vinovilla 17 Built-in Duo Onyx Edition, vinotecă cu două zone, 53 l, 17 sticle, ușă din sticlă în 3 culori

Vinoteca Klarstein Vinovilla 17 Onyx Edition are o capacitate de 53 de litri și poate găzdui până la 17 sticle. Dispună de două zone de răcire separate cu temperaturi reglabile între 5-12°C pentru vinuri albe și 12-20°C pentru vinuri roșii. Este echipată cu rafturi din lemn de fag, iluminare LED în trei culori și un design subțire de 30 cm lățime.

  • Două zone de temperatură independente pentru vinuri roșii și albe
  • Iluminare interioară reglabilă în 3 culori (roșu, albastru, alb)
  • Design subțire de doar 30 cm lățime pentru integrare ușoară
  • Rafturi din lemn de fag și sistem anti-vibrații pentru depozitare optimă

Descoperă similar cu Klarstein Vinovilla 17 Built-in Duo Onyx Edition, vinotecă cu două zone, 53 l, 17 sticle, ușă din sticlă în 3 culori

Klarstein Bolero, ventilator de tavan 2 în 1, 134 cm, lumină, 55 W, telecomandă, alb

Ventilatorul de tavan Klarstein Bolero integrează un ventilator și o lampă într-un singur dispozitiv, utilizând o conexiune electrică existentă. Este operat prin telecomandă, are un diametru de 134 cm și consumă 55W, cu trei viteze și două direcții de rotație pentru răcire sau distribuirea căldurii. Lampă cu capac din sticlă mată acceptă becuri E14 de până la 60W.

  • Combinație practică de ventilator și lampă de tavan într-un singur dispozitiv
  • Control convenabil prin telecomandă, fără necesitatea unui comutator de perete
  • Consum energetic redus de 55W și trei viteze de rotație reglabile
  • Design elegant cu finisaj nichel periat și palete albe din MDF

Descoperă similar cu Klarstein Bolero, ventilator de tavan 2 în 1, 134 cm, lumină, 55 W, telecomandă, alb

Klarstein Bolero, ventilator de tavan 2 în 1, 134 cm, lumină, 55 W, telecomandă, negru

Ventilatorul de tavan Klarstein Bolero este un dispozitiv 2 în 1 care integrează un ventilator cu diametru de 134 cm și o lampă cu capac din sticlă mată. Funcționează cu becuri E14 de până la 60W și oferă trei viteze de rotație, controlate prin telecomandă. Are două direcții de rotație pentru răcire sau distribuirea căldurii și un consum energetic de 55W.

  • Funcționalitate 2 în 1: combină ventilator și lampă de tavan într-un singur dispozitiv, economisind spațiu și instalare.
  • Control convenabil: include telecomandă pentru operare la distanță a ventilatorului și a luminii.
  • Eficiență energetică: consum redus de 55W și două direcții de rotație pentru răcire sau distribuție de căldură.
  • Design versatil: finisaj nichel periat și palete negre din MDF se potrivesc în diverse decoruri.

Descoperă similar cu Klarstein Bolero, ventilator de tavan 2 în 1, 134 cm, lumină, 55 W, telecomandă, negru

Klarstein Icefestival Bullet, mașină de făcut gheață, 195 W, 1,9 litri, 20 kg în 24 ore

Aparatul Klarstein Icefestival Bullet produce până la 20 kg de gheață pe zi, în cuburi sau zdrobită, ideal pentru baruri și evenimente. Este echipat cu un rezervor de 1,9 litri și un sistem de autocurățare. Construcția din oțel inoxidabil asigură durabilitate și integrare ușoară în spații comerciale.

  • Producție mare de până la 20 kg de gheață pe zi
  • Funcție de preparare a gheții zdrobite cu un singur buton
  • Rezervor generos de 1,9 litri și sistem de autocurățare
  • Design durabil din oțel inoxidabil, ușor de întreținut

Descoperă similar cu Klarstein Icefestival Bullet, mașină de făcut gheață, 195 W, 1,9 litri, 20 kg în 24 ore

Klarstein Icefestival Cube, mașină de făcut gheață, 195 W, 1,9 litri, 20 kg în 24 ore

Aparatul Klarstein Icefestival Cube produce până la 20 kg de gheață în 24 de ore, oferind atât cuburi cât și gheață zdrobită. Este echipat cu un rezervor de 1,9 litri, panou de control cu LED și opțiune de alimentare automată cu apă. Construcția din oțel inoxidabil și funcția de autocurățare îl fac potrivit pentru utilizare intensă în baruri, evenimente sau acasă.

  • Producție mare de 20 kg de gheață în 24 de ore
  • Funcție de preparare a gheții zdrobite cu un singur buton
  • Rezervor generos de 1,9 litri și sistem de autocurățare
  • Construcție durabilă din oțel inoxidabil, ușor de întreținut

Descoperă similar cu Klarstein Icefestival Cube, mașină de făcut gheață, 195 W, 1,9 litri, 20 kg în 24 ore

Klarstein Jersey, bucătărie în aer liber, stație de lucru, inox, portabil, husă de ploaie

Stația de lucru Klarstein Jersey este o bucătărie completă portabilă pentru grădină, construită din oțel inoxidabil. Include tocător, recipient cu capac pentru răcire, multiple opțiuni de depozitare și coș de gunoi integrat. Este echipată cu roți cu frâne și vine cu husă de protecție împotriva ploii și vântului.

  • Suprafață de lucru din oțel inoxidabil, spațioasă și ușor de curățat
  • Sistem complet de depozitare cu sertare, rafturi și cârlige pentru organizare optimă
  • Mobilitate maximă cu roți cu frâne și mânere ergonomice
  • Protecție completă împotriva intemperiilor cu husă de ploaie inclusă

Descoperă similar cu Klarstein Jersey, bucătărie în aer liber, stație de lucru, inox, portabil, husă de ploaie

Lenjerie de pat din amestec de bumbac și in Monstera, 160 x 200 cm, 2 buc. 70 x 80 cm

Setul de lenjerie de pat este confecționat dintr-un amestec natural de bumbac și in, oferind proprietăți termoregulatoare pentru utilizare pe tot parcursul anului. Materialul este respirabil, moale la atingere și durabil. Setul include o husă pentru plapumă de 160x200 cm și două husă pentru pernă de 70x80 cm.

  • Material natural termoregulator (răcorește vara, încălzește iarna)
  • Compozitie ideală bumbac și in pentru rezistență și confort
  • Textură moale și respirabilă, tipică inului de calitate
  • Design minimalist potrivit pentru stiluri boho, scandinav sau ecologic

Descoperă similar cu Lenjerie de pat din amestec de bumbac și in Monstera, 160 x 200 cm, 2 buc. 70 x 80 cm

Lenjerie de pat din bumbac și in Pajiște, 220 x 200 cm, 2x 70 x 80 cm

Setul de lenjerie de pat este confectionat dintr-o combinatie de bumbac si in, oferind confort termic pe tot parcursul anului. Materialul natural este respirabil si are o textura fina placuta la atingere. Setul include o husa pentru pat de 220x200 cm si doua husi pentru perne de 70x80 cm.

  • Compozitie din bumbac si in cu proprietati termoregulatoare
  • Material natural respirabil si moale la atingere
  • Design minimalist potrivit pentru interioare moderne
  • Set complet cu husa de pat si doua husi pentru perne

Descoperă similar cu Lenjerie de pat din bumbac și in Pajiște, 220 x 200 cm, 2x 70 x 80 cm

Racleta de geamuri, Blaze 2 în 1, 23 cm, racleta de silicon, husă din microfibră

Racleta Blaze 2 in 1 este o unealta multifunctionala pentru curatarea geamurilor, gresiei si a suprafetelor netede. Este echipata cu o lama din silicon care asigura o finisare fara urme si o husa detasabila din microfibra pentru retinerea murdariei. Constructia robusta cu miez din otel inoxidabil si designul ergonomic ofera durabilitate si manevrabilitate.

  • Lama din silicon pentru stralucire fara urme
  • Husa detasabila din microfibra, spalabila la masina
  • Constructie durabila cu miez din otel inoxidabil
  • Design ergonomic pentru manevrare usoara

Descoperă similar cu Racleta de geamuri, Blaze 2 în 1, 23 cm, racleta de silicon, husă din microfibră

Klarstein ChillOut Ice Cube Maker, 12 kg/zi, 9 cuburi de gheață în 8 minute, 120 W, rezervor de apă

Aparatul Klarstein ChillOut produce pana la 12 kg de cuburi de gheata pe zi, generand 9 cuburi in 8 minute. Functioneaza automat cu un rezervor de apa si include indicatori LED pentru nivelul apei si starea tavei. Are un design portabil cu colector transparent si este usor de curatat dupa utilizare.

  • Produce pana la 12 kg de gheata pe zi
  • Genereaza 9 cuburi de gheata in doar 8 minute
  • Functionare automata cu indicator LED pentru nivelul apei
  • Design portabil cu maner si usor de curatat

Descoperă similar cu Klarstein ChillOut Ice Cube Maker, 12 kg/zi, 9 cuburi de gheață în 8 minute, 120 W, rezervor de apă

Lenjerie de pat din bumbac și in Rose, 220 x 200 cm, 2x 70 x 80 cm

Setul de lenjerie de pat este confectionat dintr-o combinatie de bumbac si in natural. Materialul ofera proprietati termoregulatoare si este respirator. Setul include o husa pentru patura de 220x200 cm si doua husi pentru perne de 70x80 cm.

  • Material natural termoregulator (racoresc vara, incalzeste iarna)
  • Compozitie ideala bumbac-in pentru rezistenta si confort
  • Textura fina si moale, respirabila si placuta la atingere
  • Design minimalist perfect pentru interioare moderne

Descoperă similar cu Lenjerie de pat din bumbac și in Rose, 220 x 200 cm, 2x 70 x 80 cm

Lenjerie de pat din bumbac și in Monstera, 220 x 200 cm, 2x 70 x 80 cm

Set de lenjerie de pat din bumbac si in cu model Monstera, inclusiv husa pentru patura de 220x200 cm si doua husi pentru perne de 70x80 cm. Materialul natural ofera proprietati termoregulatoare si este respirabil. Este potrivit pentru utilizare pe tot parcursul anului in interioare cu stil modern.

  • Material natural termoregulator (racoresc vara, incalzeste iarna)
  • Compozitie rezistenta din bumbac si in cu structura fina
  • Design minimalist potrivit pentru interioare moderne
  • Set complet cu husa de patura si doua husi pentru perne

Descoperă similar cu Lenjerie de pat din bumbac și in Monstera, 220 x 200 cm, 2x 70 x 80 cm

Set de cuțite G21 Gourmet Damascus în bloc de bambus 4 bucăți + piatră de ascuțit

Setul G21 Gourmet Damascus include patru cuțite din oțel damascen stratificat VG-10 cu duritate 60 HRC, un bloc de depozitare din bambus cu cinci orificii și o piatră de ascuțit cu granulație dublă. Cuțitele au mânere din material Micarta rezistent și acoperă patru tipuri funcționale pentru bucătărie. Setul este proiectat pentru durabilitate și întreținere ușoară a tăișurilor.

  • Lame din oțel damasc VG-10 cu 67 de straturi pentru rezistență și duritate ridicată (60 HRC)
  • Set complet cu 4 cuțite specializate (bucătar, universal, Santoku) și bloc de bambus ecologic cu 5 orificii
  • Include piatră de ascuțit cu granulație dublă 1000/6000 pentru întreținere profesională
  • Mânere din Micarta termorezistente și bloc de bambus care protejează tăișurile

Descoperă similar cu Set de cuțite G21 Gourmet Damascus în bloc de bambus 4 bucăți + piatră de ascuțit

Lumânare de Crăciun în pahar verde, 150 g, 10 x 5cm, verde

Lumânarea de Crăciun este prezentată într-un pahar din sticlă verde cu dimensiuni de 10x10x5 cm. Conține 150g de ceară de calitate, oferind o atmosferă caldă și festivă când este aprinsă. Este potrivită ca cadou mic, decor pentru masă sau accesoriu de interior în perioada sărbătorilor.

  • Pahar elegant din sticlă verde, dimensiuni 10x10x5 cm
  • Conține 150g de ceară de calitate pentru o ardere durabilă
  • Creează o atmosferă caldă și festivă ideală pentru sărbători
  • Versatilă ca cadou, decor pentru masă sau accesoriu de interior

Descoperă similar cu Lumânare de Crăciun în pahar verde, 150 g, 10 x 5cm, verde

Set joacă tobogan cu scară și leagăn Hape 4 în 1

Acest set multifuncțional de joacă combină patru activități într-un design compact: tobogan, perete de cățărare, cort și poartă de fotbal. Este fabricat din lemn de fag solid și materiale rezistente, potrivit pentru utilizare atât în interior cât și în exterior. Produsul este recomandat pentru copii cu vârsta între 2 și 3 ani, având dimensiuni de aproximativ 79,2 × 176,3 × 52,5 cm.

  • 4 funcții într-un singur produs: tobogan, perete cățărare, cort și poartă de fotbal
  • Construit din lemn de fag solid și materiale durabile, sigur pentru uz zilnic
  • Design universal potrivit atât pentru interior cât și pentru exterior
  • Tobogan reversibil care funcționează și ca rampă de cățărare cu mânere

Descoperă similar cu Set joacă tobogan cu scară și leagăn Hape 4 în 1

Lenjerie de pat din bumbac și in Pajiște, 160 x 200 cm, 2 buc. 70 x 80 cm

Setul de lenjerie de pat include o husa pentru patura de 160x200 cm si doua husi pentru perne de 70x80 cm. Este confectionat dintr-un amestec de bumbac si in cu proprietati termoregulatoare si respirabilitate naturala. Materialul ofera o textura fina si este potrivit pentru utilizarea pe tot parcursul anului.

  • Material natural termoreglator (racoresc vara, incalzesc iarna)
  • Compozitie rezistenta din bumbac si in
  • Textura fina si moale, respirabila
  • Design minimalist pentru interioare moderne

Descoperă similar cu Lenjerie de pat din bumbac și in Pajiște, 160 x 200 cm, 2 buc. 70 x 80 cm

Față de pernă 4Home Snowfall in Red, 45 x 45 cm

Fața de pernă decorativă 4Home Snowfall in Red are dimensiunea de 45x45 cm și este confecționată din poliester. Designul prezentă fulgi albi pe fundal roșu, creând o atmosferă de iarnă. Produsul este ușor de întreținut și se spală la 40°C.

  • Design festiv cu fulgi albi pe fundal roșu intens
  • Material din 100% poliester, moale și ușor de întreținut
  • Fermoar practic pentru schimbare rapidă
  • Certificat OEKO-TEX Standard 100, sigur pentru sănătate

Descoperă similar cu Față de pernă 4Home Snowfall in Red, 45 x 45 cm

Set de saci de depozitare în vid CompactorBag Aspispace, 5 buc.

Setul include 5 saci de depozitare în vid de 70 de litri pentru haine, plapume și alte textile. Sacii reduc volumul cu până la 80% prin aspirarea aerului și sunt fabricați dintr-un material cu memorie de formă care protejează fibrele. Sunt reutilizabili și pot fi folosiți atât acasă, cât și în deplasare.

  • Economie de spațiu de până la 80% pentru textile
  • Material cu memorie de formă care revine la starea inițială
  • Reutilizabile și protejează fibrele textile
  • Ideal pentru depozitarea acasă și în călătorii

Descoperă similar cu Set de saci de depozitare în vid CompactorBag Aspispace, 5 buc.

Decorațiune funerară Ghiveci de beton in formă deinimă, 17,5 x 6,5 x 16 cm

Ghiveciul din beton în formă de inimă este o decorație funerară destinată cimitirelor și locurilor comemorative. Este fabricat din beton rezistent la intemperii, cu dimensiuni de 17,5 x 6,5 x 16 cm, potrivit pentru aranjamente florale mici. Designul său include un relief cu motive de pene de înger și o culoare gri cu patină naturală.

  • Design simbolic în formă de inimă cu motiv de pene de înger
  • Fabricat din beton rezistent pentru utilizare pe tot parcursul anului în exterior
  • Dimensiuni compacte (17,5 x 6,5 x 16 cm) ideale pentru aranjamente florale mici
  • Suprafață gri cu patină naturală care se integrează ușor în spații comemorative

Descoperă similar cu Decorațiune funerară Ghiveci de beton in formă deinimă, 17,5 x 6,5 x 16 cm

Masă de camping în finisaj de lemn, 90 x 60 x 30cm

Masă de camping cu dimensiuni de 90 x 60 cm și înălțime reglabilă între 30 și 70 cm. Construită din MDF cu aspect de lemn și cadru din aluminiu, este pliabilă și rezistentă la intemperii. Ideală pentru activități în aer liber precum camping, picnicuri sau grădină.

  • Blat elegant din MDF cu finisaj imitație lemn
  • Cadru ușor și rezistent din aluminiu pulverizat
  • Înălțime reglabilă (30 cm sau 70 cm)
  • Design pliabil pentru depozitare și transport ușor

Descoperă similar cu Masă de camping în finisaj de lemn, 90 x 60 x 30cm

Set de leagăne metalice 2 în 1 Plum, 181 x 171 x164 cm

Setul de leagăne metalice Plum este un leagăn 2 în 1 cu cadru din oțel pulverizat, livrat cu două scaune balansoare și o placă de balans reglabilă. Este potrivit pentru copii de la 12 luni, oferind caracteristici de siguranță precum centură și spătar înalt. Dimensiunile asamblate sunt 181 x 171 x 164 cm, iar setul include ancore pentru fixare în pământ, fiind destinat uzului exterior sub supraveghere adultă.

  • Design 2 în 1 cu scaune balansoare interschimbabile pentru copii de diferite vârste
  • Cadru metalic din oțel pulverizat, rezistent și protejat împotriva coroziunii
  • Scaun cu spătar înalt, centură de siguranță și centură în T pentru stabilitate
  • Include placă de balans din plastic cu frânghii reglabile și ancore de fixare

Descoperă similar cu Set de leagăne metalice 2 în 1 Plum, 181 x 171 x164 cm

Set de cuțite G21 Gourmet Damascus în bloc de bambus 5 bucăți + piatră de ascuțit

Setul include cinci cuțite din oțel damascen VG-10 cu 67 de straturi, cu duritate de 60 HRC. Fiecare cuțit are un mâner din Micarta și este depozitat într-un bloc din bambus cu cinci orificii. Setul este completat cu o piatră de ascuțit cu granulație dublă pentru întreținere.

  • Lame din oțel damasc VG-10 cu 67 de straturi pentru rezistență și durabilitate excepțională
  • Bloc de depozitare din bambus ecologic care protejează tăișurile și organizează spațiul
  • Include piatră de ascuțit cu granulație dublă (1000/3000) pentru întreținere profesională
  • Mânere din Micarta, un material extrem de rezistent și ergonomic

Descoperă similar cu Set de cuțite G21 Gourmet Damascus în bloc de bambus 5 bucăți + piatră de ascuțit

Set de cuțite G21 Gourmet Damascus în bloc de bambus 3 bucăți + piatră de ascuțit

Setul include trei cuțite din oțel damasc VG-10 cu 67 de straturi (bucătar, universal, tranșat), un bloc de depozitare din bambus cu cinci orificii și o piatră de ascuțit cu granulație dublă. Lamele au o duritate de 60 HRC și sunt rezistente la uzură, iar mânerele sunt fabricate din material Micartă. Accesoriile asigură protecția și întreținerea optimă a cuțitelor.

  • Lame din oțel damasc VG-10 cu 67 de straturi pentru rezistență și duritate ridicată (60 HRC).
  • Set complet cu bloc de bambus ecologic și piatră de ascuțit dublă (granulație 1000/3000) inclusă.
  • Mânere din Micartă, solidă și rezistentă la deteriorare, cu design ergonomic.

Descoperă similar cu Set de cuțite G21 Gourmet Damascus în bloc de bambus 3 bucăți + piatră de ascuțit

Lenjerie de pat din bumbac și in Crin, 220 x 200 cm, 2x 70 x 80 cm

Setul de lenjerie de pat include o husă pentru pătură de 220x200 cm și două husi pentru pernă de 70x80 cm. Este confecționat dintr-un amestec de bumbac și in cu proprietăți termoregulatoare. Materialul natural este respirabil și moale la atingere.

  • Material natural din bumbac și in cu proprietăți termoregulatoare
  • Potrivită pentru utilizare pe tot parcursul anului
  • Textură moale și respirabilă
  • Design minimalist pentru interioare moderne

Descoperă similar cu Lenjerie de pat din bumbac și in Crin, 220 x 200 cm, 2x 70 x 80 cm

Sticlă Sodastream Fuse Orange/Yellow 2x 1 l,lavabilă în mașina de spălat vase

Setul include 2 sticle reutilizabile Sodastream Fuse, cu capacitate de 1 litru fiecare, fabricate din materialul Tritan, fără BPA. Sticlele sunt spălabile în mașina de spălat vase și sunt compatibile cu majoritatea aparatelor SodaStream pentru prepararea apei plate sau spumante. Sunt proiectate pentru utilizare zilnică, acasă sau în deplasare.

  • Material Tritan premium, fără BPA și rezistent la spălare în mașină de vase (până la 70°C).
  • Design portabil de 1 litru, ideal pentru utilizare acasă, la serviciu, în călătorii sau activități sportive.
  • Compatibilă cu majoritatea aparatelor SodaStream (GAIA, TERRA, ART, DUO), excepție făcând modelele JET, COOL și CRYSTAL.
  • Set de 2 sticle cu culori vibrante (portocaliu și galben), reutilizabile, reducând deșeurile de plastic.

Descoperă similar cu Sticlă Sodastream Fuse Orange/Yellow 2x 1 l,lavabilă în mașina de spălat vase

Sticlă Sodastream Fuse Black 2x 1 l,lavabile în mașina de spălat vase, negru

Setul include două sticle presurizate reutilizabile Sodastream Fuse, cu capacitate de 1 litru fiecare, fabricate din materialul Tritan fără BPA. Sticlele sunt rezistente, se pot spăla în mașina de spălat vase și sunt compatibile cu majoritatea modelelor de aparate Sodastream. Sunt concepute pentru prepararea și transportul apei plate sau spumante, înlocuind sticlele de unică folosință.

  • Set de 2 sticle reutilizabile din Tritan, fără BPA, durabile și sigure
  • Compatibile cu majoritatea aparatelor Sodastream (excepție JET, COOL, CRYSTAL)
  • Se pot spăla în mașina de spălat vase (maxim 70°C) și sunt rezistente la UV
  • Design universal, potrivite pentru casă, serviciu, călătorii sau activități sportive

Descoperă similar cu Sticlă Sodastream Fuse Black 2x 1 l,lavabile în mașina de spălat vase, negru

Sticlă Sodastream Fuse Green/Blue 2x 1l, lavabilă în mașina de spălat vase

Setul include două sticle reutilizabile Sodastream FUSE din material Tritan, cu capacitate de 1 litru fiecare. Sticlele sunt spălabile în mașina de vase, compatibile cu majoritatea aparatelor Sodastream și pot fi utilizate pentru apă plată sau spumantă. Designul rezistent și lipsa de substanțe nocive le fac potrivite pentru utilizare acasă, la serviciu sau în deplasare.

  • Material Tritan premium, fără BPA și rezistent la uzură
  • Design practic și elegant, spălabil în mașina de vase
  • Compatibilă cu majoritatea aparatelor Sodastream (excepție JET/COOL/CRYSTAL)
  • Capacitate generoasă de 1 litru, ideală pentru utilizare zilnică

Descoperă similar cu Sticlă Sodastream Fuse Green/Blue 2x 1l, lavabilă în mașina de spălat vase

Lenjerie de pat din bumbac și in Rose, 160 x 200 cm, 2 buc. 70 x 80 cm

Setul de lenjerie de pat este confecționat dintr-un amestec natural de bumbac și in, oferind proprietăți termoregulatoare pentru utilizare pe tot parcursul anului. Materialul este respirabil, moale și durabil. Setul include o husă pentru pătură de 160x200 cm și două husă pentru pernă de 70x80 cm.

  • Material natural termoregulator (răcorește vara, încălzește iarna)
  • Compoziție ideală bumbac-in pentru rezistență și confort
  • Textură fină și moale, plăcută la atingere
  • Design minimalist potrivit pentru interioare moderne

Descoperă similar cu Lenjerie de pat din bumbac și in Rose, 160 x 200 cm, 2 buc. 70 x 80 cm