Unde diversitatea întâlnește valoarea - Katalo.ro
Vileda Ultramax XL TURBO
Setul Vileda Ultramax Turbo XL este un set de curățare cu mop Vileda cu găleată și coș de stoarcere. Datorită pedalei de picior, nu este necesar niciun efort la stoarcere. Mopul perfect stors va lăsa apoi podeaua uscată rapid. Laveta conține 2 tipuri de fibre pentru a îndepărta mai bine murdăria și pentru a vă curăța perfect podeaua. Fibrele micro-active absorb și șterg grăsimea și petele. Fibrele abrazive vor îndepărta, de asemenea, mai bine murdăria uscată. Tija telescopică în unghi de 180° pentru acces ușor chiar și în cele mai dificile zone, cum ar fi sub paturi și mobilă. Potrivit pentru toate tipurile de pardoseli dure. Forma storcătorului previne stropirea apei la stoarcere. Fabricat din materiale reciclate. Bară telescopică din trei piese de înaltă calitate, cu lungime opțională. Manșonul pentru mop Vileda poate fi spălat până la 60°C, dar nu folosiți balsam de rufe sau uscător. Mopul Vileda îndepărtează peste 99% din bacterii și viruși doar cu apă. Microfibrele subțiri aderă fizic perfect la suprafața podelei, unde captează murdăria și mai mult de 99% din bacterii și viruși și le îndepărtează fără a fi nevoie de substanțe chimice. Cu setul Vileda Ultramax XL Turbo, puteți curăța cu ușurință toate podelele dure, inclusiv cele din lemn și laminat. Cu o lungime de 41 cm, capul de mop este cu 20% mai lung decât cel al mopului standard Ultramax Turbo. Acest lucru vă permite să curățați suprafețe mai mari în mai puțin timp. În plus, mopul absoarbe cu 30% mai multe particule decât versiunea sa anterioară. Chiar și resturile mari și lungi, cum ar fi părul, sunt curățate cu ușurință. Podelele dvs. sunt curate după o singură ștergere. Caracteristici ale setului de mop Vileda: Cap cu 20% mai lung în comparație cu produsele din gama standard lavetă compatibilă Ultramax XL Microfibre 2în1 adecvat pentru toate tipurile de pardoseli dure, inclusiv lemn și laminat pedală de picior pentru o ștergere perfectă mop cu zonă de putere XL pentru o curățare mai eficientă bară telescopică articulație rotativă specială lavetă de mop din 2 feluri de fibre pentru utilizare umedă și uscată fabricat din materiale reciclate Dimensiuni: bară telescopică din trei piese de calitate cu lungime selectabilă (max 125 cm) dimensiune cap: 43 x 13 cm dimensiuni găleată: 50 x 27 cm volumul maxim recomandat: 6 l greutatea găleții goale: 1,6 kg .
Vezi și acestea rezerva mop vileda ultramax micro cotton
Rezervă mop Vileda Ultramax XL Microfibre 2în1
Rezerva de mop VILEDA este concepută pentru mopurile Ultramax XL, Ultramat TURBO XL. Este cu 20% mai lung decât mopurile Ultramax standard. Avantajul său constă în cele două tipuri de fibre care garantează un rezultat perfect. Fibrele microactive absorb și șterg grăsimea și petele, în timp ce fibrele abrazive se pot ocupa de murdăria uscată. Rezerva lavabilă poate fi îndepărtată cu ușurință și spălată în mașina de spălat la 60 °C, fără a folosi balsam de rufe sau uscător. Rezerva de mop Ultramax XL poate fi utilizată pe toate tipurile de pardoseli dure, cum ar fi pardoselile de lemn, parchetul, PVC și gresia. Dimensiuni rezervă: 43 x 14 cm. Rezerva compatibilă cu cap de mop cu dimensiune 41 x 10 cm. Fabricat în Italia.
Vezi și acestea vileda rezerva mop ultramax microfibre
Rezervă pentru Vileda Ultramax Microfibre 2în1,2 buc.
Vileda Ultramax Microfibre 2în1. Acum la ofertă rezerve Ultramax microfibre 2în1 într-un pachet convenabil de 2 bucăți. Fibrele microactive absorb și șterg grăsimea și petele. De asemenea, fibrele abrazive îndepărtează mai bine murdăria uscată. Rezervă pentru mopul Ultramax și Ultramat TURBO, potrivit și pentru mopul cu pulverizare 1.2. Dimensiunile rezervei: 36 x 14 cm. Rezervă potrivită pentru capetele de mop cu dimensiuni de 34 x 10 cm. Potrivit pentru toate tipurile de pardoseli dure - PVC, pardoseli flotante, parchet, gresie. Se poate spăla până la 60 °C, nu folosiți balsam de rufe sau uscător. Îndepărtează mai mult de 99% din bacterii doar cu apă. Microfibrele subțiri aderă fizic perfect la suprafața podelei, unde rețin murdăria și peste 99% din bacterii și le îndepărtează fără a fi nevoie de substanțe chimice. Cercetări efectuate de un institut independent și acreditat pentru microbiologie și imunologie. Fabricat în Italia. .
Vezi și acestea vileda galeata cu co de stoarcere ultramax
Vezi și acestea
- mop de podea leifheit piccolo micro duo
- rezerva mop vileda supermocio
- set 6 prosoape din bumbac micro cotton 50 x 90 cm
- husa universala vileda total reflect
- vileda ultramat set box nou
- vileda virobi rezerva 20 buc
- nux mod core
- mooer mod factory
- mobilier minecraft mod
- rezerva vileda activemax pentru mop plat
- pasta de dinti pentru caini vileda
- nux mod core deluxe
- fender squier vintage mod
- electro harmonix mod rex
- vans mod rapidweld va4btqbka
- vans mod rapidweld va4btqy45
- royal canin, mod hipoalergenic
- timex mod 44 tw2r64200
- acordoare de podea
- podea de canisa
Rezervă mop Vileda Ultramax Caredin fibre reciclate
Rezerva de mop pentru Vileda Ultramax Care este conceput special pentru curățarea podelelor delicate. Formula sa unică lasă mai puțină apă pe podele. Acest lucru permite podelelor să se usuce mai repede, asigurând în același timp că nu se deteriorează pardoselile din lemn, cum ar fi parchetul, laminatul sau alte podele din lemn cu scurgeri comune. Acest manșon de înlocuire este ecologic atunci când aveți grijă de pardoseala dvs. și de suprafețele delicate. Este conceput cu gândul la sustenabilitate și la nevoile podelei dvs., deoarece microfibra este realizată parțial din fibre reciclate. Fibrele mov ale lavetei de rezervă Vileda Ultramax Care Replacement Washcloth curăță murdăria și rețin părul, în timp ce fibrele albe și microfibrele 100% reciclate de înaltă calitate vă vor usca podelele rapid și le vor lăsa strălucitoare. Datorită 4 capse de prindere, rezerva poate fi înlocuită ușor și rapid. Spălați rezerva în mașina de spălat cu materiale similare până la 60 °C, fără balsam de rufe sau înălbitor de rufe. Pentru rezultate excelente de curățare, vă recomandăm să înlocuiți rezerva la fiecare 6 luni. Rezerva pentru mop Vileda Ultramax Care este compatibil cu mopurile Ultramax și Ultramax Turbo și este potrivită pentru toate tipurile de pardoseli dure. Dimensiuni: 36 x 14 cm. Rezerva pentru mop este aplicabil pentru capetele de mop Vileda cu dimensiuni de 34 x 10 cm. .
Descoperă similar cu Rezervă mop Vileda Ultramax Caredin fibre reciclate
Rezervă mop Vileda Ultramax Micro+Cotton
Rezervă pentru mopurile Ultramax, Ultramax PINK țși Easy Wring Ultramat Set - mop plat. Rezerva este utilizabilă pe capete cu dimensiuni de 34 × 10 cm. Parametri şi specificații tehnice: dimensiuni rezervă: 36 × 14 cm 3 tipuri de fibre pentru o îndepărtare fiabilă a impurităților microfibrele îndepărtează ușor petele uscate fibre de bumbac pentru o absorbție excelentă fibre de silon pentru curățare în profunzime potrivite pentru gresie și suprafețe mai grosiere se poate spăla la 60 °C; a nu se utiliza balsam și a nu se usca în mașina de uscat rufe compoziție: 70 % poliester, 25 % bumbac, 5 % poliamidă fabricat în Italia.
Descoperă similar cu Rezervă mop Vileda Ultramax Micro+Cotton
AQUAEL Filtru Ultramax pentru acvariu 2000
AQUAEL Filtru Ultramax pentru acvariu 2000
Descoperă similar cu AQUAEL Filtru Ultramax pentru acvariu 2000
AQUAEL Filtru Ultramax pentru acvariu 1000
AQUAEL Filtru Ultramax pentru acvariu 1000
Descoperă similar cu AQUAEL Filtru Ultramax pentru acvariu 1000
AQUAEL Filtru Ultramax pentru acvariu 1500
AQUAEL Filtru Ultramax pentru acvariu 1500
Descoperă similar cu AQUAEL Filtru Ultramax pentru acvariu 1500
Podea puzzle din spumă - Panda
O podea de puzzle de design în formă de panda va fi un cadou potrivit pentru fiecare copil mic. Padul moale face ca timpul petrecut pe burtica copilului sa fie mai placut sau poate atenua consecintele caderilor mici in timpul sesiunii de antrenament sau a primilor pasi ai acestuia. În plus, tamponul izolează de sol de frig. Produs ceh de calitate sănătoasă. Materialul este testat și certificat în mod regulat. Îți place din cauza longevității sale - nu se rupe. Caracteristici : moale și sigur proprietăți de izolare termică rezistent la umiditate ușor de curățat - doar ștergeți cu o cârpă umedă motive interesante atrag atentia copilului dimensiuni: Dimensiuni: 1290 x 790 Inaltime: 129 cm Latime: 79 cm Grosime: 1 cm
Descoperă similar cu Podea puzzle din spumă - Panda
Lampă de podea Rabalux 74029 Ghita
Cu designul său creativ și combinația de culori alb-negru, lampa de podea Ghita în stil modern poate fi un accesoriu fermecător și confortabil pentru orice cameră de zi modernă. Datorită dimensiunilor sale mici, acest model poate fi amplasat cu ușurință lângă canapea, într-un colț sau oriunde în camera de zi. Modelul din metal, finisat în negru, are un abajur sferic din sticlă albă care este atașat la partea superioară a elementului de lampă alungit și rotunjit. Stabilitatea modelului Ghita este asigurată de baza decorativă rotundă de culoare neagră. Acest model poate fi utilizat cu o singură sursă de lumină cu o putere maximă de până la 20 W, tip soclu E27. Alegând un bec cu lumină naturală pentru lampa de podea, veți obține un efect modern și curat, ideal pentru una dintre cele mai frecventate încăperi din casa dvs., livingul. Acest model este livrat fără sursă de lumină.
Descoperă similar cu Lampă de podea Rabalux 74029 Ghita
Aspirator de podea ECG VP S3010
Un ajutor practic și la îndemână pentru aspirarea perfectă a oricărei suprafețe, acesta este aspiratorul cu sac cu filtru HEPA ECG VP S3010. Are un motor foarte eficient de 700 W. Acest aspirator va face curățarea casei dvs. ușoară și rapidă. Caracteristici și specificații: aspirator cu sac pentru podea cu filtru HEPA (filtru HEPA clasa 11) volumul sacului: 3 l indicator de sac plin 1 sac de pânză lavabil tip de sac: KOMA ECG VP 3163 S, SWIRL Y12 control putere filtru de evacuare anti-static din spumă cu ieșire de praf filtru motor: filtru HEPA clasa 11 înfășurare automată a cablului 2 poziții de parcare rază de acțiune: 7,5 m tub telescopic metalic: 54-92 cm diametrul duzei pentru podea: 32 mm roți cauciucate pentru deplasare ușoară blocare de siguranță la supraîncălzire putere de aspirație >18 kPa (<180 W) nivel de zgomot: <75 dB Accesorii: duză universală pentru pardoseală cu perie extensibilă duză cu perii pentru pardoseli dure mini perie turbo PET combinație 2în1 de duză conică și perie pentru praf
Descoperă similar cu Aspirator de podea ECG VP S3010
Lampă de podea Rabalux 4075 Beta
Lampa de podea Beta se remarcă prin designul său unic și original. Această lampă poate fi un iluminat perfect, dar și un accesoriu decorativ excelent pentru interiorul dvs. Parametri tehnici: R7s / 1x max. 230 W + G9 / 1x max. 40 W IP20 finisaj: crom lucios inclusiv sursa de lumină 230 W (4800lm, 2700K) + 28 W(370lm, 2700K) întrerupător întrerupător cu regulator de intensitate clasă energetică 4.8.
Descoperă similar cu Lampă de podea Rabalux 4075 Beta
Lampă de podea Rabalux 74051 Barto
Lampa de podea Barto poate fi un accesoriu interesant pentru camera dvs. de zi modernă. Datorită designului său simplu și curat, poate fi ușor de încorporat într-o cameră minimalistă. Lampa Barto din metal în negru mat este completată de un abajur din plastic alb și de o bază decorativă rotundă plată neagră. Sursa de lumină LED încorporată are o putere de 19 W și o durată de viață de 25.000 de ore. Acest model, care este capabil de iluminare RGB, este o modalitate eficientă de a crea o atmosferă plăcută pentru relaxare și odihnă seara, datorită culorilor sale schimbătoare. Datorită dimensiunilor sale reduse, poate fi amplasat cu ușurință lângă canapea, într-un colț sau oriunde în camera de zi. Barto are o funcție de memorie care poate fi setată cu ajutorul telecomenzii sau al unui întrerupător. Lampa de podea are o lățime de 100 mm, o înălțime de 1250 mm și o lungime a cablului de 2100 mm.
Descoperă similar cu Lampă de podea Rabalux 74051 Barto
Lampă de podea Rabalux 4192 Thomas
Lampa de podea Thomas este realizată în stil scandinav. Designul este pentru un bec cu soclu E27 de max. 60 W, astfel încât puteți alege intensitatea sau culoarea luminii în funcție de nevoile dvs. Lampa de podea elegantă Thomas, într-o combinație de lemn natural și elemente albe, are un aspect curat și aerisit. Cu siguranță va fi un element de design în camera de zi sau în dormitor.
Descoperă similar cu Lampă de podea Rabalux 4192 Thomas
Lampă de podea Rabalux 4067 Diana
Lampa verticală de la marca maghiară Rabalux, cu design frumos și elegant, este potrivită ca accesoriu de iluminat în interioare clasice, dar și moderne. Tratamentul de suprafață este sun formă de crom mat (satinat). Abajururile sunt din plastic (cel mare) și din sticlă de opal (cel mic), răspândind excelent lumina. Fiecare sursă are un întrerupător propriu, amplasat pe cablul de alimentare, putând f i utilizată doar atunci când este nevoie. Avantajele acestei lămpi constă din modul de execuți și design, care o fac utilizabilă pentru luminatul în camere de zi, birouri, holuri etc. Lampa verticală Diana utilizează două tipuri de becuri. Direcția sursei de lumină inferioare poate fi reglată prin intermediul brațului flexibil. Se recomandă becuri 1 x 60 W cu soclu E27 și 1 x 40 W cu soclu E14. Becurile se pot înlocui cu unele economice sau LED.
Descoperă similar cu Lampă de podea Rabalux 4067 Diana
Mop de podea Spontex Microwiper Multi
Acest mop Spontex Microwiper Multi Flat este echipat cu un cap mobil și o bară telescopică care poate fi reglată până la 140 cm lungime. Datorită capului mobil, puteți ajunge cu ușurință chiar și în locurile greu accesibile - mopul curăță fără efort colțurile, zonele de-a lungul pereților sau sub mobilier. Laveta din microfibră cu o structură specială prinde toată murdăria și praful direct în fibre, asigurând o curățare perfectă după o singură ștergere. Mopul este potrivit pentru toate tipurile de pardoseli și curăță eficient fără a utiliza detergenți, ceea ce nu este doar delicat, ci și ecologic. Mopul este conceput pentru a fi ușor de utilizat și confortabil de manevrat. Mânerul reglabil pe înălțime și mantaua detașabilă din microfibră lavabilă fac din acest mop un ajutor excelent pentru curățenia zilnică. Husa poate fi spălată la mașină până la 40°C (fără a utiliza balsam de rufe), ceea ce o face ușor de întreținut și îi asigură longevitatea. Avantajele produsului: cap pivotant pentru acces ușor la zonele greu accesibile bară telescopică cu lungime reglabilă până la 140 cmm laveta din microfibră detașabilăcare poate fi spălată eficient fărădetergenți potrivit pentru toate tipurile de pardoseli Conținutul pachetului: 1 x mop cu bară telescopică și cap pivotant 1x manșon detașabil din microfibră Parametri și specificații dimensiunea mopului: 46 x 15 cm întreținere: se spală la 40 °C (nu folosiți balsam de rufe, nu se usucă cu tambur, nu se calcă) lungimea barei: reglabilă până la 140 cm
Descoperă similar cu Mop de podea Spontex Microwiper Multi
Klarstein LARMA, aspirator, perie de podea de schimb, perie de praf, pentru podele dure
Peria de rezervă înlocuiește peria de podea deteriorată și murdară în aspiratorul Klarstein LARMA. Perie de podea de schimb cu suprafață pufoasă este la fel ca și peria originală, deosebit de potrivită pentru îndepărtarea prafului de pe podelele dure. Pentru a menține performanța de curățare pe termen lung a aspiratorului, piesele foarte uzate trebuie înlocuite în mod regulat.
Descoperă similar cu Klarstein LARMA, aspirator, perie de podea de schimb, perie de praf, pentru podele dure
Klarstein LARMA, aspirator, perie de podea de schimb, perie de praf, pentru podele dure
Peria de rezervă înlocuiește peria de podea deteriorată și murdară în aspiratorul Klarstein LARMA. Perie de podea de schimb cu suprafață pufoasă este la fel ca și peria originală, deosebit de potrivită pentru îndepărtarea prafului de pe podelele dure. Pentru a menține performanța de curățare pe termen lung a aspiratorului, piesele foarte uzate trebuie înlocuite în mod regulat.
Descoperă similar cu Klarstein LARMA, aspirator, perie de podea de schimb, perie de praf, pentru podele dure
Aspirator de podea Sencor SVC 511TQ-EUE2
Sencor este un aspirator practic și fiabil. Este echipat cu un recipient de praf lavabil cu un filtru de admisie HEPA lavabil. În plus, sistemul Cyclone permite separarea perfectă a prafului din aer. Veți aprecia sistemul de filtrare în 5 trepte. Bineînțeles, există un control electronic al puterii de aspirare, un termostat pentru a preveni supraîncălzirea motorului, un tub de plastic din două piese și 2 poziții de parcare pentru duza de podea. Roțile cauciucate vă vor facilita deplasarea pe podea. Veți aprecia, de asemenea, dimensiunile optime ale aspiratorului, care îl fac ușor de depozitat într-un dulap sau vestiar. Noul Sistem Cyclone de generația a 4-a pentru o separare perfectă a prafului din aer captează mai mult praf încă din prima etapă de filtrare și economisește filtrul H.E.P.A., eliminând necesitatea unui filtru H.E.P.A. de ieșire. Specificații tehnice: filtrul HEPA de intrare lavabil recipientul de praf lavabil (1,5 litri) sistemul Cyclone de generația a 4-a sistemul de filtrare în 5 etape control electronic al puterii de aspirare protecție termică de supraîncălzire a motorului tub de plastic din două piese accesorii: Duză pentru spații înguste, duză pentru tapițerie, duză cu perie .
Descoperă similar cu Aspirator de podea Sencor SVC 511TQ-EUE2
Lampă de podea Rabalux 4019 Pearl classic
Lampa de podea Pearl îndeplineşte atât rolul de corp de iluminat cât şi pe cel de element decorativ. Materiale utilizate, metalul şi plasticul, asigură o durabilitate şi o rezistenţă mare. Pentur becul mai mare de sus dispune de un soclu E27, este cel mai răspândit tip, în care se poate monta un bac economic, standard sau LED. Sursele de lumină pentru partea superioară a lămpii pot avea o putere maximă de 60 W. La alegerea sursei de lumină pentru partea de jos a lămpii este suficient să se cunoască tipul de soclu, E14 şi puterea maximă de 25 W. Clasa de protecţie PI20 face ca această lustră să poată fi utilizată numai în spaţii interioare şi uscate. Lampa include şi un întrerupător de cablu..
Descoperă similar cu Lampă de podea Rabalux 4019 Pearl classic
Lampă de podea Rabalux 74003 Azim, negru
Lampa de podea în stil industrial Azim este o alegere deosebit de bună pentru camerele de zi cu alte tipuri de mobilier din lemn sau cu efect de lemn. Stabilitatea modelului negru realizat din metal este susținută de o bază decorativă circulară mare, în timp ce părțile cu efect de lemn vizibile pe tija lămpii și pe partea superioară a capului lămpii contribuie la unicitatea designului. Capul lămpii, echipat cu un abajur liniar tipic lămpilor de lectură tradiționale, este atașat la tija, care se îndoaie puternic la capătul superior. Modelul Azim poate fi utilizat cu o singură sursă de lumină de până la 40 W, soclu de tip E27. În funcție de gustul dumneavoastră, puteți alege o sursă de lumină cu lumină albă caldă sau naturală. Dimensiunile lămpii de podea sunt următoarele: lățimea 400 mm, înălțimea 1480 mm, diametrul abajurului 110 mm, diametrul instalației 210 mm, lungimea cablului 1800 mm. Acest model este livrat fără sursă de lumină.
Descoperă similar cu Lampă de podea Rabalux 74003 Azim, negru
Lampă de masă/podea Rabalux 76014 Paco
Recomandăm lampa de podea Paco în special celor care doresc să creeze o cameră de zi modernă cu o soluție de iluminat spectaculoasă și jucăușă, care va contribui la crearea unei atmosfere confortabile și primitoare. Diametrul său mic facilitează găsirea unui loc pentru acest model: îl puteți așeza lângă canapea, într-un colț sau oriunde în living. Lampa de podea cilindrică este realizată în întregime din plastic și este completată de o bază rotundă plată și un abajur alb. Într-un set există două lămpi. Modelul Paco are încorporată o sursă de lumină LED de 5 W cu o durată de viață de 25.000 de ore. Lampa poate fi reglată cu ajutorul unei telecomenzi, ceea ce înseamnă că luminozitatea sa poate fi variată, și este capabilă de iluminare RGB, astfel încât se poate adapta în orice moment la starea dvs. de spirit datorită culorilor schimbătoare, promovând relaxarea și destinderea seara. Lampa de podea Paco are următoarele dimensiuni: lățime 35 mm, înălțime 380 mm, diametru de instalare 80 mm, lungime cablu 2000 mm.
Descoperă similar cu Lampă de masă/podea Rabalux 76014 Paco
Lampă de podea Rabalux 4020 Action, violet, mov
Lampa de podea Action îndeplineşte atât rolul de corp de iluminat cât şi pe cel de element decorativ. Materialele utilizate, metalul şi plasticul. asigură o durabilitate şi o rezistenţă mare. Pentru becul mai mare de sus dispune de un soclu E27, este cel mai răspândit tip, în care se poate monta un bac economic, standard sau LED. Sursele de lumină pentru partea superioară a lămpii pot avea o putere maximă de 100 W. La alegerea sursei de lumină pentru partea de jos a lămpii este suficient să se cunoască tipul de soclu, E14 şi puterea maximă de 25 W. Clasa de protecţie PI20 face ca această lustră să poată fi utilizată numai în spaţii interioare şi uscate. Lampa include şi un întrerupător de cablu..
Descoperă similar cu Lampă de podea Rabalux 4020 Action, violet, mov
Lampă de podea Rabalux 4061 Action, alb, alb
Lampă de podea Rabalux Action, cu veioză pentru citit.  Barva: albă  Material: corp metalic, abajur plastic  Soclu: E27 1x max.100W + E14 1x max.25W  Clasă de protecţie: IP20  Dimensiuni: înălţime 1800 mm, diametru 230 mm  Control: întrerupător pe cablul de alimentare
Descoperă similar cu Lampă de podea Rabalux 4061 Action, alb, alb
Lampă de podea Rabalux 4026 Action, portocaliu, portocaliu
Farmecul lămpilor de podea constă în versatilitatea lor: sunt ușor de instalat și oferă o gamă largă de aplicații. Ele pot fi folosite ca lămpi de lectură și decorative. Folosiți-le în camera de zi și în dormitor, alegeți tipul care se potrivește stilului dvs. și înveseliți atmosfera din casa dvs. Lampa de podea Action este potrivită ca iluminare suplimentară, dar și ca un ajutor practic atunci când citiți o carte. Lampa poate fi utilizată atât în casă, cât și la birou.Parametri tehnici: comutator dublu pe cablu fără sursă de lumină poate fi utilizată cu becuri cu consum redus de energie socluri: E27 1x max. 100 W + E14 1x max. 25 W clasa de protecție: IP20 culoare lampă: argintiu material lampă: metal culoarea abajurului: portocaliu material abajur: plastic
Descoperă similar cu Lampă de podea Rabalux 4026 Action, portocaliu, portocaliu
Perie WC GEDY PY3389 Pyxis de podea Nemo
Un set de toaletă vesel pentru toaleta dumneavoastră. Este inspirat de popularul film de animație Finding Nemo. În partea de sus se află pești colorați înveliți în termoplastic, care par să înoate în apă.
Descoperă similar cu Perie WC GEDY PY3389 Pyxis de podea Nemo
Lampă de podea Rabalux 4064 Action, crom, argintiu
O lampă verticală modernă, cu corp metalic și abajururi din plastic, care va lumina frumos orice încăpere. La lampa mai mică puteți regla înălțimea și înclinarea. Cablul de alimentare are întrerupător separat. Pentru becul mai mare de sus dispune de un soclu E27, este cel mai răspândit tip, în care se poate monta un bac economic, standard sau LED. Sursele de lumină pentru partea superioară a lămpii pot avea o putere maximă de 100 W. Becul mai mic este pentru soclu tip E14 și puterea maximă de 25 W. Clasa de protecție PI20 face ca această lustră să poată fi utilizată numai în spații interioare și uscate.
Descoperă similar cu Lampă de podea Rabalux 4064 Action, crom, argintiu
Lampă de podea Rabalux 4028 Action, argintiu, gri
Lampa de podea Action îndeplineşte atât rolul de corp de iluminat cât şi pe cel de element decorativ. Materialele utilizate, metalul şi plasticul. asigură o durabilitate şi o rezistenţă mare.Pentru becul mai mare de sus dispune de un soclu E27, este cel mai răspândit tip, în care se poate monta un bac economic, standard sau LED. Sursele de lumină pentru partea superioară a lămpii pot avea o putere maximă de 100 W. La alegerea sursei de lumină pentru partea de jos a lămpii este suficient să se cunoască tipul de soclu, E14 şi puterea maximă de 25 W. Clasa de protecţie PI20 face ca această lustră să poată fi utilizată numai în spaţii interioare şi uscate. Lampa include şi un întrerupător de cablu..Lungimea cablului de alimentare: 235 cm.
Descoperă similar cu Lampă de podea Rabalux 4028 Action, argintiu, gri
Lampă de podea Rabalux 6640 Godric, negru, negru
Lampa de podea Godric va fi o piesă elegantă într-o cameră de zi modernă, dormitor sau birou. Modelul care seamănă cu o lampă de lectură supradimensionată este fabricat cu un suport și o bază decorativă din metal negru și un abajur din material textil tot negru. Corpul de iluminat Godric poate fi utilizat cu un bec de până la 25 W. Tipul de soclu este E14. Dacă amplasați corpul de iluminat în dormitor, vă recomandăm un bec cu lumină albă caldă. Pentru lucru sau lectură, vă recomandăm un bec care să emită lumină albă naturală. Acest model se livrează fără sursă de lumină.
Descoperă similar cu Lampă de podea Rabalux 6640 Godric, negru, negru
Lampă de podea Rabalux 4060 Action, auriu, auriu
Lampa de podea Action îndeplineşte atât rolul de corp de iluminat cât şi pe cel de element decorativ. Materialele utilizate, metalul şi plasticul. asigură o durabilitate şi o rezistenţă mare. Pentru becul mai mare de sus dispune de un soclu E27, este cel mai răspândit tip, în care se poate monta un bac economic, standard sau LED. Sursele de lumină pentru partea superioară a lămpii pot avea o putere maximă de 100 W. La alegerea sursei de lumină pentru partea de jos a lămpii este suficient să se cunoască tipul de soclu, E14 şi puterea maximă de 25 W. Clasa de protecţie PI20 face ca această lustră să poată fi utilizată numai în spaţii interioare şi uscate. Lampa include şi un întrerupător de cablu..
Descoperă similar cu Lampă de podea Rabalux 4060 Action, auriu, auriu
Vileda TURBO
Mop rotativ cu franjuri din microfibră curăță rapid și eficient pardoseala. O rezervă unică care combină două tipuri de franjuri: albe 100% Microfibre, curățarea ușoară a murdăriei zilnice cu o capacitate excelentă de absorbție și franjuri roșii, realizate dintr-un material special abraziv, care nu zgârie. Franjurile permit curățarea murdăriei rezistente printr-o singură manevră. Parametrii: Mai ușor: pentru o manevrare mai ușoară în gospodăriei. Mâner longitudinal: pentru o manevrare mai echilibrată și o mai bună stabilitate. Deschidere frontală: pentru o golire mai comodă a găleții. Datorită pedalei nu necesită efort la stoarcere, forma triunghiulară asigură o curățare ușoară a colțurilor! Mopul este stors aproape complet deci o uscare foarte rapida a suprafeței de curățat. Mopul de microfibră se detașează ușor pentru a putea fi curățat în mașina de spălat chiar la 60 °C coadă telescopică din trei părți cu lungime ajustabilă (lungimea max. 125 cm) - coada se rotește, pentru o stoarcere mai ușoară. Potrivit pentru toate tipurile de pardoseli.
Descoperă similar cu Vileda TURBO
Vileda Rezervă mop Ultramax Microfibre
Rezervă mop Ultramax, Ultramax PINK și Easy Wring Ultramat Set - mop plat. Potrivite și pentru 1.2. Spray mop. Compatibilă cu mopul : 604558 Parametri tehnici și specificații: dimensiunile rezervei: 36 ×14 cm rezerva potrivită pentru un cap cu diametru 35 ×10 cm fibrele micro-active absorb și șterg grăsimile și petele potrivit pentru toate tipurile de pardoseli: PVC, parchet laminat, parchet lemn, gresie se poate spăla la 60 °C, nu utilizați balsam și uscător compoziție: 90% poliester, 10% poliamidă fabricat în Italia
Descoperă similar cu Vileda Rezervă mop Ultramax Microfibre
Duză de podea combinată Nedis VCBR110CF35 , diametru 35 mm
Această duză combinată pentru podele poate fi utilizată pe orice suprafață. Este potrivită pentru toate aspiratoarele de uz casnic cu un diametru de 35 mm. Oferă două setări ale periei. Lățime 27 cm. Ambalată într-o pungă cu agățător.
Descoperă similar cu Duză de podea combinată Nedis VCBR110CF35 , diametru 35 mm
Lampă de podea Rabalux 5240 Daron, negru mat, negru
Lampa de podea în stil industrial Daron va fi o alegere excelentă pentru camera de zi sau dormitor. Poate fi amplasată lângă canapea sau lângă fotoliul dvs. preferat, unde vă place să vă așezați seara cu o carte. Acest corp de iluminat din metal negru mat amintește în aspect de o lampă de masă supradimensionată. Piciorul alungit și subțire al corpului Daron se termină într-o bază decorativă rotundă în partea de jos, iar abajurul său clasic în formă de umbrelă lasă lumina să curgă liber. Lampa poate fi utilizată cu un singur bec de până la 40 W. Tipul de soclu este E27. Dacă preferați o atmosferă intimă și confortabilă în cameră, alegeți o sursă de lumină albă caldă pentru acest corp de iluminat. Dimensiunile lămpii de podea Daron sunt următoarele: înălțime 1 580 mm, lățime 480 mm, diametrul abajurului becului este de 200 mm. Acest model poate fi acționat cu ajutorul unui întrerupător de picior. Lampa este furnizată fără sursă de lumină. .
Descoperă similar cu Lampă de podea Rabalux 5240 Daron, negru mat, negru
Duză de podea combinată Nedis VCBR110CF32 , diam. 32 mm
Această duză combinată pentru podele poate fi utilizată pe orice suprafață. Este potrivită pentru toate aspiratoarele de uz casnic cu un diametru de 32 mm. Două setări ale periei. Lățime de 270 mm.
Descoperă similar cu Duză de podea combinată Nedis VCBR110CF32 , diam. 32 mm
Lampă de podea Rabalux 6639 Godric, negru/gri, gri
Lampa de podea Godric va fi o piesă elegantă într-o cameră de zi modernă, dormitor sau birou. Modelul care seamănă cu o lampă de lectură supradimensionată este fabricat cu un suport și o bază decorativă din metal negru și un abajur din material textil gri. Corpul de iluminat Godric poate fi utilizat cu un bec de până la 25 W. Tipul de soclu este E14. Dacă amplasați corpul de iluminat în dormitor, vă recomandăm un bec cu lumină albă caldă. Pentru lucru sau lectură, vă recomandăm un bec care să emită lumină albă naturală. Acest model se livrează fără sursă de lumină.
Descoperă similar cu Lampă de podea Rabalux 6639 Godric, negru/gri, gri
Lampă de podea Rabalux 5239 Daron, alb mat, alb
Lampa de podea în stil industrial Daron va fi o alegere excelentă pentru camera de zi sau dormitor. Poate fi așezată lângă canapea sau lângă fotoliul dvs. preferat, unde vă place să vă așezați seara cu o carte. Acest corp de iluminat alb mat, complet metalic, amintește, prin aspectul său, de o lampă de masă supradimensionată. Piciorul alungit și subțire al corpului de iluminat Daron se termină în partea de jos cu o bază decorativă rotundă, iar abajurul său clasic în formă de umbrelă lasă lumina să circule liber. Corpul de iluminat poate fi utilizat cu un bec cu o capacitate de până la 40 W. Tipul de soclu este E27. Dacă preferați o atmosferă intimă și confortabilă în cameră, alegeți o sursă de lumină albă caldă pentru acest corp de iluminat. Dimensiunile lămpii de podea Daron sunt următoarele: înălțime 1 580 mm, lățime 480 mm, diametrul abajurului becului este de 200 mm. Acest model poate fi acționat cu ajutorul unui întrerupător de picior. Se livrează fără sursă de lumină.
Descoperă similar cu Lampă de podea Rabalux 5239 Daron, alb mat, alb
Lampă de podea cu braț Rabalux 7006 Vlasta, crom satinat
Lampa de podea Vlasta va fi un accesoriu practic pentru camera dvs. de zi modernă sau chiar pentru interiorul dormitorului, unde poate avea două funcții: atunci când este așezată lângă canapea sau pat, luminează camera cu o lumină confortabilă, dar, datorită brațului de lectură, vă poate ajuta și atunci când aveți nevoie de lumină pentru a citi sau pentru a folosi laptopul înainte de a merge la culcare. Lampa din crom satinat este fabricată din metal și plastic și poate fi controlată cu ajutorul unui întrerupător de pe cablu. Lampa este echipată cu două surse de lumină LED încorporate, care economisesc energie. Puterea luminii mai mari este de 18 W și fluxul său luminos este de 1400 de lumeni, în timp ce puterea luminii brațului de lectură este de 5 W și fluxul său luminos este de 400 de lumeni. Sursele de lumină au o durată de viață de 30 000 de ore și, în conformitate cu temperatura lor de culoare de 3 000 K, emit o lumină albă caldă.
Descoperă similar cu Lampă de podea cu braț Rabalux 7006 Vlasta, crom satinat
Klarstein LARMA, aspirator, perie de podea de schimb, pentru toate suprafețele
Peria de rezervă înlocuiește peria de podea deteriorată și murdară în aspiratorul Klarstein LARMA. Peria de podea de schimb cu o suprafață pufoasă este, ca și peria originală, deosebit de potrivită pentru curățarea tuturor tipurilor de suprafețe și covoare. Pentru a menține performanța de curățare pe termen lung a aspiratorului, piesele foarte uzate trebuie înlocuite în mod regulat.
Descoperă similar cu Klarstein LARMA, aspirator, perie de podea de schimb, pentru toate suprafețele
Klarstein LARMA, aspirator, perie de podea de schimb, pentru toate suprafețele
Peria de rezervă înlocuiește peria de podea deteriorată și murdară în aspiratorul Klarstein LARMA. Peria de podea de schimb cu o suprafață pufoasă este, ca și peria originală, deosebit de potrivită pentru curățarea tuturor tipurilor de suprafețe și covoare. Pentru a menține performanța de curățare pe termen lung a aspiratorului, piesele foarte uzate trebuie înlocuite în mod regulat.
Descoperă similar cu Klarstein LARMA, aspirator, perie de podea de schimb, pentru toate suprafețele
Perie din silicon AQUALINE TF010, de WC, murală/pe podea, alb
Această perie practică din silicon se va potrivi în orice baie sau toaletă. Lipiți-o de perete cu ajutorul suportului de montare inclus. Acest produs nu are fund, fiind conceput pentru a preveni acumularea apei în peria și suportul de toaletă, ceea ce ar cauza producerea de mirosuri și bacterii. Se recomandă ca peria să fie bine scuturată înainte de a fi așezată în suport. Se poate produce o scurgere minimă de apă.
Descoperă similar cu Perie din silicon AQUALINE TF010, de WC, murală/pe podea, alb
Lampă de podea Rabalux 74009 Adelmo cu LED, 10 W, negru
Cu designul său simplu, curat și caracteristicile sale suplimentare, lampa de podea Adelmo este o alegere excelentă pentru aproape orice cameră de zi modernă. Datorită spațiului redus pe care îl necesită, poate fi amplasată cu ușurință chiar și într-o cameră mai puțin spațioasă. Modelul din metal negru are o tijă curbată subțire și un cap de lampă complet plat, care arată aproape ca o prelungire dreaptă a tijei din lateral. Lampa este completată de un abajur din plastic alb și de o bază decorativă rotundă. Adelmo are încorporată o sursă de lumină LED de 10 W, un corp de lampă de 910 lumeni, o putere luminoasă de 1000 de lumeni și o durată de viață de 20.000 de ore. Temperatura de culoare a sursei de lumină poate fi setată între 3000-6000 K cu ajutorul unui comutator tactil, adică corpul de iluminat poate străluci cu lumină albă caldă, naturală sau rece. Lampa de podea are o lățime de 430 mm, o înălțime de 1400 mm și o lungime de 1800 mm.
Descoperă similar cu Lampă de podea Rabalux 74009 Adelmo cu LED, 10 W, negru
Lampă de podea cu LED Rabalux 74004 Rader, 11 W, negru
Datorită spațiului său redus, lampa de podea Rader este o alegere ideală chiar și pentru camerele de zi mai mici, se potrivește cu ușurință lângă un perete, într-un colț. Tija lungă și subțire a modelului din metal negru este încununată de un cap de lampă în formă rotundă, iar stabilitatea lămpii este asigurată de baza decorativă rotundă și plată. Abajurul alb este fabricat din plastic. Rader are încorporată o sursă de lumină LED care se încadrează în clasa energetică G, care are o putere de 11 W, o intensitate luminoasă de 570 de lumeni cu abajur, 930 de lumeni fără abajur și o durată de viață de 25.000 de ore. Temperatura de culoare a sursei de lumină este de 3000 K, lampa emite o lumină albă caldă corespunzătoare, care creează o atmosferă intimă și familiară în cameră. Lampa de podea este reglabilă, ceea ce înseamnă că luminozitatea sa poate fi modificată prin intermediul unui comutator tactil. Dimensiunile modelului Rader sunt următoarele: lățime 360 mm, înălțime 1330 mm, diametru de instalare 220 mm, lungime cablu 2300 mm.
Descoperă similar cu Lampă de podea cu LED Rabalux 74004 Rader, 11 W, negru
Lampă de podea cu LED Rabalux 74010 Adelmo, 10 W, gri
Cu designul său simplu, curat și caracteristicile sale suplimentare, lampa de podea Adelmo este o alegere excelentă pentru aproape orice cameră de zi modernă. Datorită spațiului redus pe care îl necesită, poate fi amplasată cu ușurință chiar și într-o cameră mai puțin spațioasă. Modelul din metal negru are o tijă curbată subțire și un cap de lampă complet plat, care arată aproape ca o prelungire dreaptă a tijei din lateral. Lampa este completată de un abajur din plastic alb și de o bază decorativă rotundă. Adelmo are încorporată o sursă de lumină LED de 10 W, un corp de lampă de 910 lumeni, o putere luminoasă de 1000 de lumeni și o durată de viață de 20.000 de ore. Temperatura de culoare a sursei de lumină poate fi setată între 3000-6000 K cu ajutorul unui comutator tactil, adică corpul de iluminat poate străluci cu lumină albă caldă, naturală sau rece. Lampa de podea are o lățime de 430 mm, o înălțime de 1400 mm și o lungime de 1800 mm.
Descoperă similar cu Lampă de podea cu LED Rabalux 74010 Adelmo, 10 W, gri
Rezervă mop Vileda Steam
Set de 2 huse de rezervă pentru mopuri potrivite pentru 100 °C (număr de comandă mop 100 °C 883116) și mop cu aburi (număr de comandă Steam mop 883119). Capacul se fixează cu ajutorul unui sistem Velcro. Pachetul conține 2 huse de rezervă care se pot spăla la mașină. .
Descoperă similar cu Rezervă mop Vileda Steam
Mop Vileda Spin & Clean
Vileda Spin & Clean este un mop rotativ cu un cap de mop rotund și plat. Umpleți găleata spațioasă cu apă până la marcajul marcat și adăugați detergentul preferat. Apăsați încet mopul pe tija aflată în mijlocul găleții, care rotește capul și este spălată de apa de dedesubt. Acest sistem unic asigură că mopul este perfect liber de orice murdărie și pregătit pentru următoarea utilizare. Dacă apăsați mopul pe mandrină cu o intensitate mai mare, veți obține o stoarcere eficientă. Prin urmare, nu există riscul ca picăturile de apă să se scurgă pe podea atunci când spălați cu mopul. Parametrii tehnici și specificații: dimensiuni compacte ale găleții: înălțime 17,5 cm și diametru 33 cm - nu ocupă spațiu atunci când este depozitată diametrul capului: 27 cm poate fi spălată până la 60 °C, nu folosiți balsam de rufe sau uscător compoziția husei mopului: 96% poliester, 4% polipropilenă .
Descoperă similar cu Mop Vileda Spin & Clean
Rezervă mop Vileda SuperMocio
Rezervă pentru mop SuperMocio cu proporție mărită de microfibre. Tehnologia 3D a compartimentelor de curățare patentată în SUA. Cu un efect de curățare cu 40% mai mare decât mopul cu franjuri obișnuit. Efect de curățare 3 în 1. Cuprinde și particule mici de murdărie. Curăță și murdăria persistentă în colțuri. Adună părul si toate particulele. Poate fi spălată la 60 °C, franjuri cu suprafața 3D și microfibre, care îndepărtează murdăria persistentă și are o absorbție mai mare.
Descoperă similar cu Rezervă mop Vileda SuperMocio
Blumfeldt Pantheon Solid Ground, podea de pavilion, 3 × 6 m, material compozit
Potrivit pentru gama noastră de pavilioane de grădină: podeaua pentru pavilionul blumfeldt Pantheon Solid Ground oferă baza ideală pentru ore confortabile sub pergolă. Experimentați confortul maxim, mai ales când vă bucurați de ore de relaxare desculț vara! Materialul compozit de înaltă calitate realizat din 60% lemn și 40% plastic nu este doar plăcut la atingere, ci este și rezistent la fisuri și cioburi. Acest material foarte puternic are și alte avantaje: este rezistent la formarea mucegaiului, este rezistent la îngheț și necoroziv. Asigură conservarea formei substratului și protejează împotriva radiațiilor UV. Mucegaiul și insectele nu au nicio șansă împotriva rezistenței sale. Puteți recicla complet podeaua, ceea ce îi conferă un caracter foarte durabil. O podea tradițională din lemn pur nu poate concura cu aceasta în acest sens.O mică petrecere în grădină, ziua de naștere sau grătar cu prietenii: furnicile nu mai sunt invitate! Insectelor nu le place materialul compozit. Pardoseala pentru pavilion este un plus perfect pentru orice foișor, dar poate fi, desigur, așezat și pe un gazon deschis sau pe o terasă.Desfășurați conectați și vă puteți relaxa: instalarea podelei este foarte simplă. Datorită sistemului sofisticat de conectare, pur și simplu conectați șinele individuale și apoi le înșurubați. Sunt incluse cleme, șuruburi, burghie și chei. Podeaua oferă o suprafață fermă, antiderapantă, mai ales pe vreme umedă.Camera de zi în aer liber: podeaua din pavilionul blumfeldt Pantheon Solid Ground este podeaua perfectă pentru grădină sau terasă. Acesta este în conformitate cu gama noastră de pavilioane de grădină și este disponibil în diferite culori și dimensiuni. De asemenea, vă va îmbunătăți vizual oaza de bunăstare, deoarece va impresiona prin designul său funcțional și modern.
Descoperă similar cu Blumfeldt Pantheon Solid Ground, podea de pavilion, 3 × 6 m, material compozit
AQUAEL FINISH SPONGE 30PPI Cartus burete filtru Ultramax si Maxi Kani
AQUAEL FINISH SPONGE 30PPI Cartus burete filtru Ultramax si Maxi Kani
Descoperă similar cu AQUAEL FINISH SPONGE 30PPI Cartus burete filtru Ultramax si Maxi Kani
Husă universală Vileda Total Reflect
O husă cu folie metalică, care reflectă 100 % căldura și aburul înapoi către rufe, ceea ce asigură un călcat mai rapid.Parametri şi specificații tehnice: șnur elastic ce asigură o suprafață netedă a husei potrivită pentru majoritate tipurilor de mese de călcat 38 - 45 cm x 120 - 130 cm fabricat în Italia
Descoperă similar cu Husă universală Vileda Total Reflect
Mop Vileda 1.2 Spray Max ,
Mop plat cu cap de curățare cu două fețe, duză de pulverizare și rezervor mare pentru o curățare rapidă și eficientă a podelelor, care vă permite să economisiți timp.Pur și simplu umpleți recipientul cu apă și o cantitate mică de detergent obișnuit. Mai mult de 99% din bacterii sunt eliminate doar cu apă. Datorită manșonului reversibil pentru mop, poate curăța o suprafață de două ori mai mare decât alte mopuri.Mopul Vileda Spray Max este ideal pentru toate tipurile de pardoseli - fie că este vorba de suprafețe și podele sensibile, cum ar fi parchet, parchet laminat sau gresie. Datorită puterii mari de curățare, firimiturile și murdăria nu mai reprezintă o problemă.Duza de pulverizare este proiectată pentru a asigura o pulverizare perfectă. Ceața fină pulverizată oferă suficientă umiditate pentru a curăța podelele fără a deteriora pardoselile din lemn. Pulverizarea acoperă întreaga lățime a capului de mop. Manșonul de mop 1.2 Spray Max este format din microfibre albe și fibre roșii. Microfibrele albe curăță în profunzime și îndepărtează chiar și murdăria grasă. Fibrele abrazive roșii adună părul și firimiturile. Capul mopului cu pulverizare se rotește la 180 de grade, ceea ce înseamnă că oferă o acoperire dublă a zonei pe care o curățați și puteți curăța mai mult timp fără să vă opriți. Cu un nivel corect de umiditate permanent, mopul nu este nici prea umed, nici prea uscat.Caracteristici: recipientul cu volum de 750 ml este detașabil dimensiune cap: 36 x 14 cm potrivit pentru toate tipurile de pardoseli manșonul poate fi spălat la 60 °C, nu folosiți balsamuri și nu uscați în uscător compoziția materialului lavetei: 88 % poliester, 12 % poliamidă
Descoperă similar cu Mop Vileda 1.2 Spray Max ,
Vezi și acestea
- podea cușcă savică
- podea pentru canisa
- micro maxi micro 4v1 floral
- micro mini micro classic green
- uscator de rufe vileda universal 18 m
- uscator de rufe vileda infinity 27 m
- vileda rezerva pentru mop plat activemax classic
- masa de calcat vileda viva express compact
- vileda easy wring and clean turbo mop
- rezerva mop vileda supermocio din microfibra 142050
- vileda turbo easy wring and clean turbo
- rucsac de artă vileda pe un câine
- micro maxi micro deluxe shocking pink
- micro mini micro deluxe 3v1 green
- valeton cme 1 coral mod
- deparazitând câinele în mod natural
- rulând gantere pe podea
- betele de podea exel
- randamentul mobilierului la podea
- podea cenușie ce mobilier
- protecție podea sub scaun