Unde diversitatea întâlnește valoarea - Katalo.ro
Avène XeraCalm A.D. Ultra-Rich Bar cub de spălare ultra hrănitor pentru piele uscata spre atopica 100 g
Avène XeraCalm A.D. Ultra-Rich Bar, 100 g, Accesorii de baie pentru femei, Spălarea temeinică și regulată a pielii este esențială pentru menținerea unei igiene corecte, iar doar apa nu este suficientă pentru asta. Săpunul solid Avène XeraCalm A.D. Ultra-Rich Bar este un clasic dovedit în timp, care garantează o igienă de calitate. Spală eficient pielea, îndepărtează toate impuritățile și grăsimea, lăsând-o delicată la atingere. În plus, veți evita să aruncați o mulțime de deșeuri din plastic, odată consumat – spre deosebire de săpunurile lichide obișnuite, acesta nu este ambalat într-o sticlă de plastic. Caracteristici: curăță delicat pielea nu irită și nu usucă pielea lasă pielea fină și suplă Ingrediente: nu conține parfum Cum se utilizează: Se aplică săpunul pe piele, se spumează delicat și se masează. Se clătește cu apă călduță.
Vezi și acestea avne xeracalm a d cub de spalare ultra hranitor pentru piele uscata spre atopica 100 g
WoodenSpoon Oatmeal A-Cream crema calmanta hrănitoare pentru piele uscata spre atopica 100 ml
WoodenSpoon Oatmeal A-Cream, 100 ml, Îngrijire speciala pentru femei, Copiii dvs. merită cea mai blândă îngrijire, care să le asigure o senzație de confort. Produsul WoodenSpoon Oatmeal A-Cream a fost dezvoltat special pentru nevoile corpului și ale pielii copilului. Prin urmare, oferă pielii tot ceea ce are nevoie, pentru a se menține sănătoasă, în echilibru și fără iritații. Caracteristici: are efect de calmare reduce iritațiile, roșeața și mâncărimea pielii ajută funcțiile naturale ale pielii pentru epiderma sensibilă a copilului Ingrediente: conține cel puțin 99 % ingrediente de origine naturală Cum se utilizează: Se aplică produsul pe pielea curată și se masează ușor, până la absorbția completă. A se evita zona ochilor.
Vezi și acestea avne xeracalm a d crema pentru refacerea lipidelor pentru piele uscata spre atopica 200 ml
Mustela Bébé Stelatopia gel pentru spălarea și curățarea copiilor și a bebelușilor pentru piele uscata spre atopica 500 ml
Mustela Bébé Stelatopia, 500 ml, Geluri de duș pentru copii pentru copii, Pielea copiilor este mult mai sensibilă și mai delicată decât cea a adulților, de aceea este important să îi oferiți o îngrijire deosebit de blândă, chiar și în timpul curățării. Produsul Mustela Bébé Stelatopia va lăsa pielea delicată a bebelușului sau a copilului dvs. perfect curată, fără să o usuce. Îndepărtează de pe față și de pe întregul corp toate impuritățile, fără a perturba însă bariera protectoare cutanată. Dimpotrivă, va contribui la hrănirea, hidratarea și catifelarea pielii. Oferiți copilului dvs. cea mai blândă îngrijire și senzația de confort absolut în timpul spălării. Caracteristici: curăță delicat pielea de impurități spală delicat regenerează pielea copilului în timpul băii previne uscarea pielii lasă pielea fină și suplă calmează iritațiile Ingrediente: conține cel puțin 98 % ingrediente de origine naturală Cum se utilizează: Se aplică pe pielea udă și se spală ușor. După spălare, se clătește bine.
Vezi și acestea avne xeracalm a d crema pentru refacerea lipidelor pentru piele uscata spre atopica 400 ml
Vezi și acestea
- crema avene xeracalm
- a derma exomega gel hidratant spumant pentru piele uscata spre atopica 500 ml
- a derma exomega gel hidratant spumant pentru piele uscata spre atopica 200 ml
- a derma exomega ulei de du emolient pentru piele uscata spre atopica 200 ml
- a derma exomega ulei de du emolient pentru piele uscata spre atopica 500 ml
- dermedic baby balsam de corp light pentru piele uscata spre atopica 205 g
- dermedic linum emolient lotiune de corp pentru piele uscata spre atopica 400 g
- dermedic linum emolient lapte de corp pentru piele uscata spre atopica 400 g
- ducray dexyane gel de curatare pentru fata pentru piele uscata spre atopica 100 ml
- bioderma gel de curaare pentru pielea uscata pana la atopica atoderm pp ultra rich foaming gel 500 ml
- ducray dexeryl crema de curaare pentru piele uscata spre atopica 200 ml
- svr topialyse crema de maini pentru piele uscata spre atopica 50 ml
- eucerin atopicontrol crema de maini pentru piele uscata spre atopica 75 ml
- svr topialyse crema de corp pentru piele uscata spre atopica 200 ml
- svr topialyse balsam calmant pentru piele uscata spre atopica 200 ml
- dermedic linum emolient crema calmanta si hidratanta pentru piele uscata spre atopica 50 g
- avne xeracalm a d balsam pentru refacerea lipidelor pentru piele foarte sensibila sau cu dermatita atopica 400 ml
- avne xeracalm a d balsam pentru refacerea lipidelor pentru piele foarte sensibila sau cu dermatita atopica 200 ml
- eucerin atopicontrol lapte de corp calmant pentru piele uscata spre atopica 250 ml
- dermedic linum emolient ulei de baie pentru piele uscata spre atopica 400 ml
Linola Sun Lotion SPF50 crema pentru bronzat pentru piele uscata spre atopica 100 ml
Linola Sun Lotion SPF50, 100 ml, Îngrijire specială pentru piele unisex, Protejați-vă pielea împotriva arsurilor solare, îmbătrânirii premature și a altor afecțiuni cauzate de expunerea la soare. Produsul de protecție solară Linola Sun Lotion SPF50 creează un scut defensiv eficient împotriva radiațiilor UV și vă ajuta să preveniți nu doar arsurile solare sau petele pigmentare, ci și reducerea elasticității pielii, pierderea colagenului și alte semne de îmbătrânire a pielii. Și nu în ultimul rând, reduce semnificativ riscul de cancer de piele. Caracteristici: protejează pielea față de radiațiile UVA și UVB poate fi folosit pe față și pe corp preparatul este hipoalergenic nu lasă pete albe pe piele se aplică ușor și nu lasă o peliculă grasă hidratează și hrănește nu provocă reacții alergice Cum se utilizează: Se aplică pe piele, imediat înainte de expunerea la soare. Se aplică înainte de expunerea la soare, întinzându-se foarte bine. Se repetă dacă este necesar, în special după îmbăiere, după uscarea cu prosopul sau în caz de transpirație excesivă. A se evita expunerea îndelungată la soare, chiar dacă pielea este protejată împotriva razelor solare.
Descoperă similar cu Linola Sun Lotion SPF50 crema pentru bronzat pentru piele uscata spre atopica 100 ml
Noreva Xerodiane AP+ Relipidant Nourishing Balm balsam hranitor pentru piele uscata spre atopica 200 ml
Noreva Xerodiane AP+ Relipidant Nourishing Balm, 200 ml, Îngrijirea corpului copilului pentru copii, Crema de corp Noreva Xerodiane AP+ răsfață pielea, oferindu-i nutriția necesară și o hidratare de lungă durată. Caracteristici: se poate utiliza pe corp și pe față calmează iritațiile pielii oferă pielii hidratare și suplețe de lungă durată regenerează pielea hipoalergenic Ingrediente: testat dermatologic Cum se utilizează: Se aplică produsul pe pielea curată și se masează ușor, până la absorbția completă.
Descoperă similar cu Noreva Xerodiane AP+ Relipidant Nourishing Balm balsam hranitor pentru piele uscata spre atopica 200 ml
Noreva Eczeane Anti-Itch Lipid-Replenishing Balm 48H balsam calmant pentru piele uscata spre atopica 100 ml
Noreva Eczeane Anti-Itch Lipid-Replenishing Balm 48H, 100 ml, Creme de corp pentru femei, Crema de corp Noreva Eczeane răsfață pielea, oferindu-i nutriția necesară și o hidratare de lungă durată. Caracteristici: calmează și înviorează pielea regenerează bariera pielii acțiune hrănitoare și emolientă reduce pruritul și senzația de arsură a pielii Cum se utilizează: Utilizați de 1× pe zi.
Descoperă similar cu Noreva Eczeane Anti-Itch Lipid-Replenishing Balm 48H balsam calmant pentru piele uscata spre atopica 100 ml
A-Derma Exomega Control Emollient Foaming gel gel hidratant spumant pentru piele uscata spre atopica 500 ml
A-Derma Exomega Control Emollient Foaming gel, 500 ml, Geluri de duș pentru copii pentru femei, Doriți să transformați dușul obișnuit într-o experiență unică, impregnată cu un parfum plăcut? Vă va ajuta gelul de duș A-Derma Exomega Control Emollient Foaming gel. În timp ce simțurile vă vor fi răsfățate de parfumul său irezistibil, textura sa spumoasă îndepărtează eficient toate impuritățile de pe piele, fără să o usuce. Veți ieși din duș sau din baie cu o piele perfect curată, dar totodată catifelată și frumos parfumată. Astfel, acest gel de duș va deveni o parte esențială a igienei dvs. zilnice, transformând-o într-un ritual plăcut pe care îl veți aștepta cu nerăbdare. Caracteristici: spală pielea și îndepărtează impuritățile catifelează și îmbunătățește elasticitatea pielii redă pielii senzația de confort creează o spumă abundentă Ingrediente: nu conține săpun Cum se utilizează: Se aplică în timpul dușului sau al băii. Se aplică pe întregul corp și se clătește cu apă caldă.
Descoperă similar cu A-Derma Exomega Control Emollient Foaming gel gel hidratant spumant pentru piele uscata spre atopica 500 ml
A-Derma Exomega Control Emollient Foaming gel gel hidratant spumant pentru piele uscata spre atopica 200 ml
A-Derma Exomega Control Emollient Foaming gel, 200 ml, Geluri de duș pentru copii pentru femei, Doriți să transformați dușul obișnuit într-o experiență unică, impregnată cu un parfum plăcut? Vă va ajuta gelul de duș A-Derma Exomega Control Emollient Foaming gel. În timp ce simțurile vă vor fi răsfățate de parfumul său irezistibil, textura sa spumoasă îndepărtează eficient toate impuritățile de pe piele, fără să o usuce. Veți ieși din duș sau din baie cu o piele perfect curată, dar totodată catifelată și frumos parfumată. Astfel, acest gel de duș va deveni o parte esențială a igienei dvs. zilnice, transformând-o într-un ritual plăcut pe care îl veți aștepta cu nerăbdare. Caracteristici: spală pielea și îndepărtează impuritățile catifelează și îmbunătățește elasticitatea pielii redă pielii senzația de confort creează o spumă abundentă Ingrediente: nu conține săpun Cum se utilizează: Se aplică în timpul dușului sau al băii. Se aplică pe întregul corp și se clătește cu apă caldă.
Descoperă similar cu A-Derma Exomega Control Emollient Foaming gel gel hidratant spumant pentru piele uscata spre atopica 200 ml
A-Derma Exomega Control Emollient Shower Oil ulei de duș emolient pentru piele uscata spre atopica 750 ml
A-Derma Exomega Control Emollient Shower Oil, 750 ml, Geluri de duș pentru copii pentru femei, Nu doriți să subestimați igiena zilnică, însă pielea dvs. este predispusă la uscare excesivă atunci când folosiți geluri de duș clasice în timpul spălării? Uleiul de duș A-Derma Exomega Control Emollient shower oil este alegerea ideală pentru dvs. Nu numai că vă va ajuta să eliminați toate impuritățile în timpul spălării, dar va oferi pielii dvs. hidratarea necesară și va crea la suprafața ei o peliculă protectoare. Veți obține cu ajutorul lui o curățare perfectă, fără a afecta stratul natural lipidic de la suprafața pielii. Caracteristici: spală delicat pielea de pe întregul corp hrănește și tratează pielea Ingrediente: nu conține săpun Cum se utilizează: Se aplică în timpul dușului sau al băii. Se aplică pe întregul corp și se clătește cu apă caldă.
Descoperă similar cu A-Derma Exomega Control Emollient Shower Oil ulei de duș emolient pentru piele uscata spre atopica 750 ml
A-Derma Exomega Control Emollient Shower Oil ulei de duș emolient pentru piele uscata spre atopica 200 ml
A-Derma Exomega Control Emollient Shower Oil, 200 ml, Geluri de duș pentru copii pentru femei, Nu doriți să subestimați igiena zilnică, însă pielea dvs. este predispusă la uscare excesivă atunci când folosiți geluri de duș clasice în timpul spălării? Uleiul de duș A-Derma Exomega Control Emollient shower oil este alegerea ideală pentru dvs. Nu numai că vă va ajuta să eliminați toate impuritățile în timpul spălării, dar va oferi pielii dvs. hidratarea necesară și va crea la suprafața ei o peliculă protectoare. Veți obține cu ajutorul lui o curățare perfectă, fără a afecta stratul natural lipidic de la suprafața pielii. Caracteristici: spală delicat pielea de pe întregul corp hrănește și tratează pielea Ingrediente: nu conține săpun Cum se utilizează: Se aplică în timpul dușului sau al băii. Se aplică pe întregul corp și se clătește cu apă caldă.
Descoperă similar cu A-Derma Exomega Control Emollient Shower Oil ulei de duș emolient pentru piele uscata spre atopica 200 ml
A-Derma Exomega Control Emollient shower oil ulei de duș emolient pentru piele uscata spre atopica 500 ml
A-Derma Exomega Control Emollient shower oil, 500 ml, Geluri de duș pentru copii pentru femei, Nu doriți să subestimați igiena zilnică, însă pielea dvs. este predispusă la uscare excesivă atunci când folosiți geluri de duș clasice în timpul spălării? Uleiul de duș A-Derma Exomega Control Emollient shower oil este alegerea ideală pentru dvs. Nu numai că vă va ajuta să eliminați toate impuritățile în timpul spălării, dar va oferi pielii dvs. hidratarea necesară și va crea la suprafața ei o peliculă protectoare. Veți obține cu ajutorul lui o curățare perfectă, fără a afecta stratul natural lipidic de la suprafața pielii. Caracteristici: spală delicat pielea de pe întregul corp hrănește și tratează pielea Ingrediente: nu conține săpun Cum se utilizează: Se aplică în timpul dușului sau al băii. Se aplică pe întregul corp și se clătește cu apă caldă.
Descoperă similar cu A-Derma Exomega Control Emollient shower oil ulei de duș emolient pentru piele uscata spre atopica 500 ml
Topicrem Ultra gel de spălare nutritiv AD (Ultra-Rich Cleansing Gel) 500 ml
Gel de curățare ultra hrănitor pentru nevoile pielii foarte uscate, sensibile și atopice, potrivit pentru nou-născuți, copii și adulți. Gelul de curățare nutritiv îndepărtează cu atenție impuritățile, transpirația și excesul de grăsime de pe piele și, în același timp, hrănește și înmoaie. Calmează iritația și asigură pielii hidratarea necesară.
Descoperă similar cu Topicrem Ultra gel de spălare nutritiv AD (Ultra-Rich Cleansing Gel) 500 ml
A-Derma Exomega Control 2 in 1 emollient cleansing gel gel de duș pentru piele uscata spre atopica 200 ml
A-Derma Exomega Control 2 in 1 emollient cleansing gel, 200 ml, Geluri de duș pentru copii pentru copii, Pielea copiilor este mult mai sensibilă și mai delicată decât cea a adulților, de aceea este important să îi oferiți o îngrijire deosebit de blândă, chiar și în timpul curățării. Produsul A-Derma Exomega Control 2 in 1 emollient cleansing gel va lăsa pielea delicată a bebelușului sau a copilului dvs. perfect curată, fără să o usuce. Îndepărtează de pe față și de pe întregul corp toate impuritățile, fără a perturba însă bariera protectoare cutanată. Oferiți copilului dvs. cea mai blândă îngrijire și senzația de confort absolut în timpul spălării. Caracteristici: elimină delicat toată murdăria lasă pielea fină și suplă spală și părul Cum se utilizează: Se aplică pe pielea udă și se masează ușor. După spălare, se clătește bine.
Descoperă similar cu A-Derma Exomega Control 2 in 1 emollient cleansing gel gel de duș pentru piele uscata spre atopica 200 ml
A-Derma Exomega Control 2 in 1 emollient cleansing gel gel de duș pentru piele uscata spre atopica 500 ml
A-Derma Exomega Control 2 in 1 emollient cleansing gel, 500 ml, Geluri de duș pentru copii pentru copii, Pielea copiilor este mult mai sensibilă și mai delicată decât cea a adulților, de aceea este important să îi oferiți o îngrijire deosebit de blândă, chiar și în timpul curățării. Produsul A-Derma Exomega Control 2 in 1 emollient cleansing gel va lăsa pielea delicată a bebelușului sau a copilului dvs. perfect curată, fără să o usuce. Îndepărtează de pe față și de pe întregul corp toate impuritățile, fără a perturba însă bariera protectoare cutanată. Oferiți copilului dvs. cea mai blândă îngrijire și senzația de confort absolut în timpul spălării. Caracteristici: elimină delicat toată murdăria lasă pielea fină și suplă spală și părul Cum se utilizează: Se aplică pe pielea udă și se masează ușor. După spălare, se clătește bine.
Descoperă similar cu A-Derma Exomega Control 2 in 1 emollient cleansing gel gel de duș pentru piele uscata spre atopica 500 ml
SVR Topialyse crema de maini pentru piele uscata spre atopica 50 ml
SVR Topialyse, 50 ml, Creme de maini pentru femei, Mâinile îngrijite sunt cartea dvs. de vizită. Crema SVR Topialyse le va menține perfect catifelate și hidratate. Va asigura mâinilor o nutriție de lungă durată, catifelare și protecție împotriva uscării, pentru ca acestea să fie frumoase întreaga zi. Caracteristici: regenerează protejează împotriva influențelor negative ale mediului lasă pielea fină și netedă Cum se utilizează: Se aplică crema pe mâini, după nevoie și se masează până la absorbție.
Descoperă similar cu SVR Topialyse crema de maini pentru piele uscata spre atopica 50 ml
Avène XeraCalm A.D. Lipid-Replenishing Cleansing Oil ulei de curatare si refacere a lipidelor pentru piele uscată, cu tendință la eczeme 400 ml
Avène XeraCalm A.D. Lipid-Replenishing Cleansing Oil, 400 ml, Geluri de duș pentru copii unisex, Nu doriți să subestimați igiena zilnică, însă pielea dvs. este predispusă la uscare excesivă atunci când folosiți geluri de duș clasice în timpul spălării? Uleiul de duș Avène XeraCalm A.D. Lipid-Replenishing Cleansing Oil este alegerea ideală pentru dvs. Nu numai că vă va ajuta să eliminați toate impuritățile în timpul spălării, dar va oferi pielii dvs. hidratarea necesară și va crea la suprafața ei o peliculă protectoare. Veți obține cu ajutorul lui o curățare perfectă, fără a afecta stratul natural lipidic de la suprafața pielii. Caracteristici: calmează pielea uscată ameliorează pruritul hrănește și catifelează pielea uscată Cum se utilizează: Se aplică în timpul dușului sau al băii. Se aplică pe întregul corp și se clătește cu apă caldă.
Descoperă similar cu Avène XeraCalm A.D. Lipid-Replenishing Cleansing Oil ulei de curatare si refacere a lipidelor pentru piele uscată, cu tendință la eczeme 400 ml
Ziaja Olive Oil unguent de masline pentru piele uscata spre atopica 20 ml
Ziaja Olive Oil, 20 ml, Creme pentru ten pentru femei, Nu doriți să subestimați îngrijirea tenului? Folosiți zilnic o cremă de față – este elementul de bază al îngrijirii tenului, care nu ar trebui să lipsească din nicio rutină cosmetică, indiferent de tipul de ten și nevoile acestuia. Crema de față Ziaja Olive Oil susține funcțiile naturale cutanate, contribuie la menținerea echilibrului și a hidratării tenului și favorizează un aspect mai sănătos. Caracteristici: regenerează și revitalizează hrănește în profunzime reface fermitatea pielii și are efect de lifting Cum se utilizează: Se aplică pe pielea curată, cu mișcări circulare și se masează ușor. Se aplică pe față, pe gât și pe decolteu. A se utiliza regulat, în fiecare dimineață.
Descoperă similar cu Ziaja Olive Oil unguent de masline pentru piele uscata spre atopica 20 ml
SVR Topialyse ulei micelar pentru curățare pentru piele uscata spre atopica 400 ml
SVR Topialyse, 400 ml, Ulei de dus pentru femei, Nu doriți să subestimați igiena zilnică, însă pielea dvs. este predispusă la uscare excesivă atunci când folosiți geluri de duș clasice în timpul spălării? Uleiul de duș SVR Topialyse este alegerea ideală pentru dvs. Nu numai că vă va ajuta să eliminați toate impuritățile în timpul spălării, dar va oferi pielii dvs. hidratarea necesară și va crea la suprafața ei o peliculă protectoare. Veți obține cu ajutorul lui o curățare perfectă, fără a afecta stratul natural lipidic de la suprafața pielii. Caracteristici: spală delicat pielea de pe întregul corp ameliorează tensionarea a pielii și o protejează împotriva iritării Ingrediente: nu conține parfum Cum se utilizează: Se aplică în timpul dușului sau al băii. Se aplică pe întregul corp și se clătește cu apă caldă.
Descoperă similar cu SVR Topialyse ulei micelar pentru curățare pentru piele uscata spre atopica 400 ml
SVR Topialyse ulei micelar pentru curățare pentru piele uscata spre atopica 1000 ml
SVR Topialyse, 1000 ml, Ulei de dus pentru femei, Nu doriți să subestimați igiena zilnică, însă pielea dvs. este predispusă la uscare excesivă atunci când folosiți geluri de duș clasice în timpul spălării? Uleiul de duș SVR Topialyse este alegerea ideală pentru dvs. Nu numai că vă va ajuta să eliminați toate impuritățile în timpul spălării, dar va oferi pielii dvs. hidratarea necesară și va crea la suprafața ei o peliculă protectoare. Veți obține cu ajutorul lui o curățare perfectă, fără a afecta stratul natural lipidic de la suprafața pielii. Caracteristici: spală delicat pielea de pe întregul corp ameliorează tensionarea a pielii și o protejează împotriva iritării Ingrediente: nu conține parfum Cum se utilizează: Se aplică în timpul dușului sau al băii. Se aplică pe întregul corp și se clătește cu apă caldă.
Descoperă similar cu SVR Topialyse ulei micelar pentru curățare pentru piele uscata spre atopica 1000 ml
Linola Face crema hidratanta si hranitoare pentru piele uscata spre atopica 50 ml
Linola Face, 50 ml, Îngrijire specială pentru piele unisex, Nu doriți să subestimați îngrijirea tenului? Folosiți o cremă hidratantă în fiecare zi – este baza îngrijirii tenului, care nu poate lipsi din rutina dvs. cosmetică. Crema de față Linola Face îi va oferi tenului doza necesară de hidratare, îi va ameliora senzația de deshidratare și va preveni descuamarea. Lasă tenul echilibrat, catifelat, hrănit și neted. În plus, efectele sale hidratante vor contribui, de asemenea, la combaterea semnelor de îmbătrânire. Caracteristici: are efect de calmare regenerează și revitalizează hidratează intens hrănește în profunzime se recomandă pentru tenul sensibil Cum se utilizează: Se aplică pe pielea curată, cu mișcări circulare și se masează ușor.
Descoperă similar cu Linola Face crema hidratanta si hranitoare pentru piele uscata spre atopica 50 ml
SVR Topialyse ulei micelar pentru curățare pentru piele uscata spre atopica 200 ml
SVR Topialyse, 200 ml, Ulei de dus pentru femei, Nu doriți să subestimați igiena zilnică, însă pielea dvs. este predispusă la uscare excesivă atunci când folosiți geluri de duș clasice în timpul spălării? Uleiul de duș SVR Topialyse este alegerea ideală pentru dvs. Nu numai că vă va ajuta să eliminați toate impuritățile în timpul spălării, dar va oferi pielii dvs. hidratarea necesară și va crea la suprafața ei o peliculă protectoare. Veți obține cu ajutorul lui o curățare perfectă, fără a afecta stratul natural lipidic de la suprafața pielii. Caracteristici: spală delicat pielea de pe întregul corp ameliorează tensionarea a pielii și o protejează împotriva iritării Ingrediente: nu conține parfum Cum se utilizează: Se aplică în timpul dușului sau al băii. Se aplică pe întregul corp și se clătește cu apă caldă.
Descoperă similar cu SVR Topialyse ulei micelar pentru curățare pentru piele uscata spre atopica 200 ml
Nacomi Next Level Dermo crema calmanta pentru piele uscata spre atopica 50 ml
Nacomi Next Level Dermo, 50 ml, Creme pentru ten pentru femei, Nu doriți să subestimați îngrijirea tenului? Folosiți zilnic o cremă de față – este elementul de bază al îngrijirii tenului, care nu ar trebui să lipsească din nicio rutină cosmetică, indiferent de tipul de ten și nevoile acestuia. Crema de față Nacomi Next Level Dermo susține funcțiile naturale cutanate, contribuie la menținerea echilibrului și a hidratării tenului și favorizează un aspect mai sănătos. Caracteristici: hidratează intens regenerează bariera pielii calmează iritațiile și înroșirea la atingere, pielea este fină ca mătasea Ingrediente: produs vegan Cum se utilizează: Se aplică pe pielea curată, cu mișcări circulare și se masează ușor. Se aplică pe față, pe gât și pe decolteu. Se utilizează în fiecare dimineață și/sau seară.
Descoperă similar cu Nacomi Next Level Dermo crema calmanta pentru piele uscata spre atopica 50 ml
Avène XeraCalm Nutrition Cleansing Gel Gel de curatare delicat pentru piele uscata si sensibila 500 ml
Avène XeraCalm Nutrition Cleansing Gel, 500 ml, Geluri de duș pentru copii pentru femei, Gelul de duș Avène XeraCalm este o parte esențială a rutinei zilnice de igienă. Curăță pielea ușor, dar temeinic și îi conferă hidratarea necesară. Caracteristici: potrivite și pentru pielea sensibilă, predispusă la alergii spală pielea și îndepărtează impuritățile împrospătează plăcut Ingrediente: testat dermatologic conține cel puțin 99 % ingrediente de origine naturală parfum delicat Cum se utilizează: Se aplică pe un prosop umed și se spumează. Apoi se clătește bine.
Descoperă similar cu Avène XeraCalm Nutrition Cleansing Gel Gel de curatare delicat pentru piele uscata si sensibila 500 ml
Ziaja Med Atopic Dermatitis Care crema calmanta pentru piele uscata spre atopica 50 ml
Ziaja Med Atopic Dermatitis Care, 50 ml, Îngrijirea pielii pentru copii pentru femei, Nu doriți să subestimați îngrijirea tenului? Folosiți zilnic o cremă de față – este elementul de bază al îngrijirii tenului, care nu ar trebui să lipsească din nicio rutină cosmetică, indiferent de tipul de ten și nevoile acestuia. Crema de față Ziaja Med Atopic Dermatitis Care susține funcțiile naturale cutanate, contribuie la menținerea echilibrului și a hidratării tenului și favorizează un aspect mai sănătos. Caracteristici: calmează iritațiile și înroșirea regenerează bariera pielii hidratează intens Cum se utilizează: Se aplică pe pielea curată, cu mișcări circulare și se masează ușor. Se aplică pe față, pe gât și pe decolteu.
Descoperă similar cu Ziaja Med Atopic Dermatitis Care crema calmanta pentru piele uscata spre atopica 50 ml
Noreva Xerodiane AP+ Relipidant Balm crema nutritiva pentru piele uscata spre atopica 400 ml
Noreva Xerodiane AP+ Relipidant Balm, 400 ml, Îngrijirea corpului copilului unisex, Crema de corp Noreva Xerodiane AP+ răsfață pielea, oferindu-i nutriția necesară și o hidratare de lungă durată. Caracteristici: reduce pruritul și senzația de arsură a pielii acțiune hrănitoare și emolientă calmează și înviorează pielea se poate utiliza pe corp și pe față Cum se utilizează: Se aplică produsul pe pielea curată și se masează ușor, până la absorbția completă.
Descoperă similar cu Noreva Xerodiane AP+ Relipidant Balm crema nutritiva pentru piele uscata spre atopica 400 ml
Mixa Panthenol Comfort cremă de corp regeneratoare pentru piele uscata spre atopica 400 ml
Mixa Panthenol Comfort, 400 ml, Creme de corp pentru femei, Simțiți că pielea dvs. are nevoie de o îngrijire mai intensă decât vă poate oferi loțiunea de corp? Va avea grijă de asta crema de corp Mixa Panthenol Comfort , care se remarcă printr-o consistență bogată și are capacitatea de a hidrata și hrăni pe termen lung. Oferă pielii întregului corp catifelarea și nutriția de care are nevoie, o răsfață cu textura sa cremoasă și o protejează împotriva uscării nedorite. Caracteristici: combate deshidratarea pielii redă pielii confortul și vitalitatea reduce pruritul și senzația de arsură a pielii se poate utiliza pe corp și pe față oferă pielii o emoliere de lungă durată Cum se utilizează: Se aplică produsul pe pielea curată și se masează ușor, până la absorbția completă. Se aplică numai pe pielea sănătoasă. Se poate aplica nu doar pe corp, ci și pe față.
Descoperă similar cu Mixa Panthenol Comfort cremă de corp regeneratoare pentru piele uscata spre atopica 400 ml
Topicrem DA Emollient Face Cream crema emolienta pentru piele uscata spre atopica 40 ml
Topicrem DA Emollient Face Cream, 40 ml, Creme pentru ten pentru femei, Crema de fațăTopicrem DA oferă tenului îngrijirea pe care o merită. Caracteristici: se absoarbe rapid hrănește în profunzime hidratează intens se recomandă pentru tenul sensibil are efect de calmare nu lasă pe ten o peliculă lucioasă și grasă Ingrediente: nu conține parfum provitamina B5 (pantenol) unt de shea – hrănește, ajută la menținerea umidității necesare în piele, conferă catifelare și netezime, oferă protecție împotriva uscării și a influențelor externe dăunătoare ceară de albine – creează un strat protector rezistent la apă, datorită căruia pielea este catifelată, calmată, hrănită și protejată împotriva influențelor externe, hidratează și previne deshidratarea și deteriorarea, accelerează regenerarea Cum se utilizează: Se aplică pe față, pe gât și pe decolteu. Se aplică pe pielea curată, cu mișcări circulare și se masează ușor.
Descoperă similar cu Topicrem DA Emollient Face Cream crema emolienta pentru piele uscata spre atopica 40 ml
Mixa Panthenol Comfort cremă de corp regeneratoare pentru piele uscata spre atopica 150 ml
Mixa Panthenol Comfort, 150 ml, Creme de corp pentru femei, Simțiți că pielea dvs. are nevoie de o îngrijire mai intensă decât vă poate oferi loțiunea de corp? Va avea grijă de asta crema de corp Mixa Panthenol Comfort , care se remarcă printr-o consistență bogată și are capacitatea de a hidrata și hrăni pe termen lung. Oferă pielii întregului corp catifelarea și nutriția de care are nevoie, o răsfață cu textura sa cremoasă și o protejează împotriva uscării nedorite. Caracteristici: combate deshidratarea pielii redă pielii confortul și vitalitatea reduce pruritul și senzația de arsură a pielii se poate utiliza pe corp și pe față oferă pielii o emoliere de lungă durată Cum se utilizează: Se aplică produsul pe pielea curată și se masează ușor, până la absorbția completă. Se aplică numai pe pielea sănătoasă. Se poate aplica nu doar pe corp, ci și pe față.
Descoperă similar cu Mixa Panthenol Comfort cremă de corp regeneratoare pentru piele uscata spre atopica 150 ml
Soaphoria Dermacare+ Zero Irritation Balm Balsam calmant intens pentru piele uscata spre atopica 200 ml
Soaphoria Dermacare+ Zero Irritation Balm, 200 ml, Creme de corp pentru femei, Simțiți că pielea dvs. are nevoie de o îngrijire mai intensă decât vă poate oferi loțiunea de corp? Va avea grijă de asta crema de corp Soaphoria Dermacare+ Zero Irritation Balm, care se remarcă printr-o consistență bogată și are capacitatea de a hidrata și hrăni pe termen lung. Oferă pielii întregului corp catifelarea și nutriția de care are nevoie, o răsfață cu textura sa cremoasă și o protejează împotriva uscării nedorite. Caracteristici: hidratează pielea în profunzime acțiune hrănitoare și emolientă combate deshidratarea pielii regenerează pielea calmează și înviorează pielea are efect de calmare Ingrediente: produs vegan testat dermatologic conține cel puțin 99 % ingrediente de origine naturală Cum se utilizează: Se aplică produsul pe pielea curată și se masează ușor, până la absorbția completă.
Descoperă similar cu Soaphoria Dermacare+ Zero Irritation Balm Balsam calmant intens pentru piele uscata spre atopica 200 ml
Eucerin AtopiControl crema de maini pentru piele uscata spre atopica cu extract de ovăz 75 ml
Eucerin AtopiControl, 75 ml, Creme de maini pentru femei, Mâinile îngrijite sunt cartea dvs. de vizită. Crema Eucerin AtopiControl le va menține perfect catifelate și hidratate. Va asigura mâinilor o nutriție de lungă durată, catifelare și protecție împotriva uscării, pentru ca acestea să fie frumoase întreaga zi. Caracteristici: protejează pielea previne uscarea pielii hidratează și hrănește pielea Ingrediente: nu conține parfum Cum se utilizează: Se aplică crema pe mâini, după nevoie și se masează până la absorbție.
Descoperă similar cu Eucerin AtopiControl crema de maini pentru piele uscata spre atopica cu extract de ovăz 75 ml
Bioderma Gel de curățare pentru piele uscată (Atoderm PP Ultra Rich Foaming Gel) 500 ml - 3401399372865
Gel de curățare destinat pielii uscate sau atopice a corpului și feței sugarilor, copiilor și adulților.
Descoperă similar cu Bioderma Gel de curățare pentru piele uscată (Atoderm PP Ultra Rich Foaming Gel) 500 ml - 3401399372865
Uriage Bébé 1st Cleansing Soothing Oil ulei calmant pentru curatare pentru piele uscata spre atopica 500 ml
Uriage Bébé 1st Cleansing Soothing Oil, 500 ml, Curățarea tenului și a pielii copilului pentru copii, Produsul Uriage Bébé curăță delicat și îngrijește pielea și fața copilului. Caracteristici: calmează iritarea acțiune emolientă și hrănitoare menține capacitatea naturală de apărare a pielii Cum se utilizează: Se aplică o cantitate suficientă de produs și se curăță pielea.
Descoperă similar cu Uriage Bébé 1st Cleansing Soothing Oil ulei calmant pentru curatare pentru piele uscata spre atopica 500 ml
Uriage Xémose Soothing Eye Contour Care crema calmanta pentru ochi pentru piele uscata spre atopica 15 ml
Uriage Xémose Soothing Eye Contour Care, 15 ml, Creme și geluri pentru ochi pentru femei, Zona ochilor este extrem de sensibilă, tenul acesteia fiind foarte subțire și fragil și, prin urmare, mai predispus la semnele de oboseală și îmbătrânire. De aceea, necesită o îngrijire specială, cu o compoziție și consistență concepute exact pentru nevoile ei. Crema de ochi Uriage Xémose Soothing Eye Contour Care face față problemelor specifice zonei ochilor. Aceasta va asigura tenului din jurul ochilor nutriția și hidratarea necesare, îi va îmbunătăți calitatea și îi va restabili vitalitatea și aspectul proaspăt și odihnit. Caracteristici: elimină pungile și cercurile întunecate de sub ochi hidratează în profunzime calmează iritațiile din zona ochilor înviorează și netezește zona ochilor Ingrediente: nu conține parfum Cum se utilizează: Produsul se aplică în jurul ochilor dimineața și/sau seara, prin tapotare cu degetele, până la absorbție.
Descoperă similar cu Uriage Xémose Soothing Eye Contour Care crema calmanta pentru ochi pentru piele uscata spre atopica 15 ml
Avène XeraCalm Nutrition loțiune hidratantă pentru corp și față pentru piele foarte uscata 400 ml
Avène XeraCalm Nutrition, 400 ml, Îngrijirea corpului copilului unisex, Loțiunea de corp asigură pielii hidratarea necesară și îi conferă o netezime catifelată. Caracteristici: acțiune hrănitoare și emolientă hidratează pielea în profunzime Ingrediente: conține cel puțin 97 % ingrediente de origine naturală Cum se utilizează: Se aplică o cantitate adecvată de produs pe pielea curată, ideal după duș sau baie. Se masează bine.
Descoperă similar cu Avène XeraCalm Nutrition loțiune hidratantă pentru corp și față pentru piele foarte uscata 400 ml
Uriage Xémose Gentle Cleansing Syndet gel crema restorativ pentru curatare delicata pentru piele uscata spre atopica 500 ml
Uriage Xémose Gentle Cleansing Syndet, 500 ml, Geluri de duș pentru copii pentru femei, Crema de duș Uriage Xémose răsfață pielea de pe corp, oferindu-i hidratarea și nutriția necesare. Caracteristici: spală delicat pielea și îndepărtează impuritățile redă pielii senzația de confort lasă pielea catifelată, moale și netedă hidratează intens are efect de calmare are efecte emoliente respectă pH-ul natural al pielii Ingrediente: nu conține parfum Cum se utilizează: Se aplică pe pielea udă și se masează ușor. După spălare, se clătește bine.
Descoperă similar cu Uriage Xémose Gentle Cleansing Syndet gel crema restorativ pentru curatare delicata pentru piele uscata spre atopica 500 ml
Uriage Xémose Gentle Cleansing Syndet gel crema restorativ pentru curatare delicata pentru piele uscata spre atopica 200 ml
Uriage Xémose Gentle Cleansing Syndet, 200 ml, Geluri de duș pentru copii pentru femei, Crema de duș Uriage Xémose răsfață pielea de pe corp, oferindu-i hidratarea și nutriția necesare. Caracteristici: spală delicat pielea și îndepărtează impuritățile redă pielii senzația de confort lasă pielea catifelată, moale și netedă hidratează intens are efect de calmare are efecte emoliente respectă pH-ul natural al pielii Ingrediente: nu conține parfum Cum se utilizează: Se aplică pe pielea udă și se masează ușor. După spălare, se clătește bine.
Descoperă similar cu Uriage Xémose Gentle Cleansing Syndet gel crema restorativ pentru curatare delicata pentru piele uscata spre atopica 200 ml
Avène XeraCalm A.D. Lipid-replenishing balm balsam pentru refacerea lipidelor pentru piele foarte sensibila sau cu dermatita atopica 200 ml
Avène XeraCalm A.D. Lipid-replenishing balm, 200 ml, Îngrijirea corpului copilului pentru femei, Crema de corp răsfață pielea, oferindu-i nutriția necesară și o hidratare de lungă durată. Caracteristici: ușor de aplicat, se absoarbe bine și nu lipește oferă pielii o emoliere de lungă durată reduce pruritul și senzația de arsură a pielii regenerează pielea Cum se utilizează: Se aplică produsul pe pielea curată și se masează ușor, până la absorbția completă.
Descoperă similar cu Avène XeraCalm A.D. Lipid-replenishing balm balsam pentru refacerea lipidelor pentru piele foarte sensibila sau cu dermatita atopica 200 ml
La Roche-Posay Lipikar Baume AP+M balsam loțiune de corp îngrijire pentru piele uscata spre atopica 200 ml
La Roche-Posay Lipikar Baume AP+M, 200 ml, Îngrijirea corpului copilului pentru femei, Simțiți că pielea dvs. are nevoie de o îngrijire mai intensă decât vă poate oferi loțiunea de corp? Va avea grijă de asta crema de corp La Roche-Posay Lipikar Baume AP+M, care se remarcă printr-o consistență bogată și are capacitatea de a hidrata și hrăni pe termen lung. Oferă pielii întregului corp catifelarea și nutriția de care are nevoie, o răsfață cu textura sa cremoasă și o protejează împotriva uscării nedorite. Caracteristici: acțiune hrănitoare și emolientă combate deshidratarea pielii redă pielii confortul și vitalitatea regenerează pielea calmează și înviorează pielea reduce pruritul și senzația de arsură a pielii ușor de aplicat, se absoarbe bine și nu lipește se poate utiliza pe corp și pe față Cum se utilizează: Se aplică produsul pe pielea curată și se masează ușor, până la absorbția completă.
Descoperă similar cu La Roche-Posay Lipikar Baume AP+M balsam loțiune de corp îngrijire pentru piele uscata spre atopica 200 ml
Topicrem AD Ultra-Rich Cleansing Gel gel de curățare pentru piele foarte sensibila sau cu dermatita atopica 500 ml
Topicrem AD Ultra-Rich Cleansing Gel, 500 ml, Geluri de dus pentru femei, Doriți să transformați dușul obișnuit într-o experiență unică, impregnată cu un parfum plăcut? Vă va ajuta gelul de duș Topicrem AD Ultra-Rich Cleansing Gel. În timp ce simțurile vă vor fi răsfățate de parfumul său irezistibil, textura sa spumoasă îndepărtează eficient toate impuritățile de pe piele, fără să o usuce. Veți ieși din duș sau din baie cu o piele perfect curată, dar totodată catifelată și frumos parfumată. Astfel, acest gel de duș va deveni o parte esențială a igienei dvs. zilnice, transformând-o într-un ritual plăcut pe care îl veți aștepta cu nerăbdare. Caracteristici: spală pielea și îndepărtează impuritățile redă pielii senzația de confort ameliorează tensionarea a pielii și o protejează împotriva iritării combate deshidratarea pielii pentru pielea sensibilă, predispusă la alergii Ingrediente: nu conține săpun nu conține parfum Cum se utilizează: Se aplică pe pielea udă și se masează ușor. După spălare, se clătește bine.
Descoperă similar cu Topicrem AD Ultra-Rich Cleansing Gel gel de curățare pentru piele foarte sensibila sau cu dermatita atopica 500 ml
Nuxe Rêve de Miel Face and Body Ultra-Rich Cleansing Gel gel de curățare pentru piele uscata si sensibila 400 ml
Nuxe Rêve de Miel Face and Body Ultra-Rich Cleansing Gel, 400 ml, Geluri de dus pentru femei, Doriți să transformați dușul obișnuit într-o experiență unică, impregnată cu un parfum plăcut? Vă va ajuta gelul de duș Nuxe Rêve de Miel Face and Body Ultra-Rich Cleansing Gel. În timp ce simțurile vă vor fi răsfățate de parfumul său irezistibil, textura sa spumoasă îndepărtează eficient toate impuritățile de pe piele, fără să o usuce. Veți ieși din duș sau din baie cu o piele perfect curată, dar totodată catifelată și frumos parfumată. Astfel, acest gel de duș va deveni o parte esențială a igienei dvs. zilnice, transformând-o într-un ritual plăcut pe care îl veți aștepta cu nerăbdare. Caracteristici: spală pielea și îndepărtează impuritățile hrănește și tratează pielea ameliorează tensionarea a pielii și o protejează împotriva iritării lasă pielea catifelată, moale și netedă Cum se utilizează: Se aplică în timpul dușului sau al băii. Se aplică pe întregul corp și se clătește cu apă caldă. Ideal pentru utilizarea zilnică.
Descoperă similar cu Nuxe Rêve de Miel Face and Body Ultra-Rich Cleansing Gel gel de curățare pentru piele uscata si sensibila 400 ml
Uriage Bébé 1st Anti-Itch Soothing Oil Balm balsam calmant pentru piele uscata spre atopica pentru nou-nascuti si copii 200 ml
Uriage Bébé 1st Anti-Itch Soothing Oil Balm, 200 ml, Îngrijirea corpului copilului pentru copii, Preparatul Uriage Bébé îngrijește eficient pielea fină a copilului. Caracteristici: calmează iritarea hrănește pielea copilului combate deshidratarea pielii se poate utiliza pe corp și pe față Cum se utilizează: Se aplică zilnic, pe pielea curată a copilului.
Descoperă similar cu Uriage Bébé 1st Anti-Itch Soothing Oil Balm balsam calmant pentru piele uscata spre atopica pentru nou-nascuti si copii 200 ml
Avène Săpun hidratant pentru pielea uscată sau foarte uscată Cold Cream (Ultra Rich Soap) 100 g
Cubul de spălare, care produce o emulsie moale, spumă ușor și hrănește pielea. Un săpun foarte eficient, cu aspect de piele, este potrivit și pentru pielea sensibilă.
Descoperă similar cu Avène Săpun hidratant pentru pielea uscată sau foarte uscată Cold Cream (Ultra Rich Soap) 100 g
BioNike Triderm A. D. cremă de curățare pentru piele atopica 490 ml
BioNike Triderm A. D., 490 ml, produs pentru baie unisex, Oricare ar fi cauzele pielii uscate sau chiar iritate, gelul de corp BioNike Triderm A. D. vă va oferi o doză instantanee de hidratare și calmare. Va îngriji pielea întregului corp mult mai delicat decât cremele de corp, unturile sau loțiunile foarte consistente – o va lăsa catifelată, armonizată și cu o senzație de confort, în timp ce se absoarbe rapid și nu lasă o peliculă grasă. Veți aprecia efectele sale răcoritoare și revigorante în multe situații, în special după plajă sau după epilare. Caracteristici: hidratează pielea în profunzime acțiune hrănitoare și emolientă conferă pielii o netezime de catifea combate deshidratarea pielii îmbunătățește suplețea și elasticitatea pielii redă pielii confortul și vitalitatea oferă pielii o emoliere de lungă durată regenerează pielea calmează și înviorează pielea Cum se utilizează: Se utilizează după cum este necesar.
Descoperă similar cu BioNike Triderm A. D. cremă de curățare pentru piele atopica 490 ml
ISDIN UREADIN Ultra 10 ro balsam hidratant pentru piele uscata 400 ml
ISDIN UREADIN Ultra 10, 400 ml, Lapte de corp pentru femei, Loțiunea de corp ISDIN UREADIN asigură pielii hidratarea necesară și îi conferă o netezime catifelată. Caracteristici: oferă hidratare și suplețe de lungă durată are efect de calmare ușor de aplicat, se absoarbe bine nu lasă o peliculă grasă pe piele Cum se utilizează: Se aplică o cantitate adecvată de produs pe pielea curată, ideal după duș sau baie. Se masează bine.
Descoperă similar cu ISDIN UREADIN Ultra 10 ro balsam hidratant pentru piele uscata 400 ml
SeventyOne Ulei ultra-hidratant și protector pentru piele uscată Feel Good (Universal Face Oil) 30 ml
Ulei ultraprotector și antioxidant pentru piele uscată. Conține ingrediente 100% naturale și este ultra-hidratant. Protejează pielea de poluare, lumina albastră, antioxidanți și radicali liberi. Rezultatul este o piele reînnoită, netezită și strălucitoare.
Descoperă similar cu SeventyOne Ulei ultra-hidratant și protector pentru piele uscată Feel Good (Universal Face Oil) 30 ml
The Body Shop Săpun de curățare pentru față și corp pentru piele uscată și sensibilă Almond Milk (Cleansing Face & Body Bar) 100 g
Săpunul pentru față și corp este bogat în ingrediente naturale, curăță și împrospătează pielea uscată și sensibilă, lăsând-o moale.
Descoperă similar cu The Body Shop Săpun de curățare pentru față și corp pentru piele uscată și sensibilă Almond Milk (Cleansing Face & Body Bar) 100 g
Avène XeraCalm A.D. Lipid-replenishing cream crema pentru refacerea lipidelor pentru piele uscata spre atopica 400 ml
Avène XeraCalm A.D. Lipid-replenishing cream, 400 ml, Îngrijirea corpului copilului unisex, Simțiți că pielea dvs. are nevoie de o îngrijire mai intensă decât vă poate oferi loțiunea de corp? Va avea grijă de asta crema de corp Avène XeraCalm A.D. Lipid-replenishing cream, care se remarcă printr-o consistență bogată și are capacitatea de a hidrata și hrăni pe termen lung. Oferă pielii întregului corp catifelarea și nutriția de care are nevoie, o răsfață cu textura sa cremoasă și o protejează împotriva uscării nedorite. Caracteristici: combate deshidratarea pielii reduce pruritul și senzația de arsură a pielii acțiune hrănitoare și emolientă Ingrediente: testat dermatologic Cum se utilizează: Crema de corp se aplică uniform, pe pielea spălată și uscată și se lasă să absoarbă.
Descoperă similar cu Avène XeraCalm A.D. Lipid-replenishing cream crema pentru refacerea lipidelor pentru piele uscata spre atopica 400 ml
Avène XeraCalm A.D. Lipid-replenishing cream crema pentru refacerea lipidelor pentru piele uscata spre atopica 200 ml
Avène XeraCalm A.D. Lipid-replenishing cream, 200 ml, Îngrijirea corpului copilului unisex, Simțiți că pielea dvs. are nevoie de o îngrijire mai intensă decât vă poate oferi loțiunea de corp? Va avea grijă de asta crema de corp Avène XeraCalm A.D. Lipid-replenishing cream, care se remarcă printr-o consistență bogată și are capacitatea de a hidrata și hrăni pe termen lung. Oferă pielii întregului corp catifelarea și nutriția de care are nevoie, o răsfață cu textura sa cremoasă și o protejează împotriva uscării nedorite. Caracteristici: combate deshidratarea pielii reduce pruritul și senzația de arsură a pielii acțiune hrănitoare și emolientă Ingrediente: testat dermatologic Cum se utilizează: Crema de corp se aplică uniform, pe pielea spălată și uscată și se lasă să absoarbă.
Descoperă similar cu Avène XeraCalm A.D. Lipid-replenishing cream crema pentru refacerea lipidelor pentru piele uscata spre atopica 200 ml
Avène Gel de spălare pentru față și corp Xeracalm Nutrition (Cleansing Gel) 750 ml
Detergentul pentru corp și față cu 99% ingrediente naturale curăță delicat și hrănește pielea sensibilă și uscată pentru întreaga familie. Datorită toleranței sale ridicate și aromei delicate, este potrivit pentru îngrijirea zilnică.
Descoperă similar cu Avène Gel de spălare pentru față și corp Xeracalm Nutrition (Cleansing Gel) 750 ml
Avène Gel de spălare pentru față și corp Xeracalm Nutrition (Cleansing Gel) 500 ml
Detergentul pentru corp și față cu 99% ingrediente naturale curăță delicat și hrănește pielea sensibilă și uscată pentru întreaga familie. Datorită toleranței sale ridicate și aroma delicată, este potrivit pentru îngrijirea zilnică.
Descoperă similar cu Avène Gel de spălare pentru față și corp Xeracalm Nutrition (Cleansing Gel) 500 ml
A-Derma Essentials Dermatological Bar baton dermatologic pentru curatare pentru piele sensibila si iritata 100 g
A-Derma Essentials Dermatological Bar, 100 g, Geluri de duș pentru copii pentru femei, Spălarea temeinică și regulată a pielii este esențială pentru menținerea unei igiene corecte, iar doar apa nu este suficientă pentru asta. Săpunul solid A-Derma Essentials Dermatological Bar este un clasic dovedit în timp, care garantează o igienă de calitate. Spală eficient pielea, îndepărtează toate impuritățile și grăsimea, lăsând-o delicată la atingere. În plus, veți evita să aruncați o mulțime de deșeuri din plastic, odată consumat – spre deosebire de săpunurile lichide obișnuite, acesta nu este ambalat într-o sticlă de plastic. Caracteristici: curăță delicat pielea nu irită și nu usucă pielea calmează iritarea are pH neutru Ingrediente: nu conține parfum Cum se utilizează: Se aplică săpunul pe piele, se spumează delicat și se masează. Se clătește cu apă călduță.
Descoperă similar cu A-Derma Essentials Dermatological Bar baton dermatologic pentru curatare pentru piele sensibila si iritata 100 g
Vezi și acestea
- ziaja natural olive unguent de masline pentru piele uscata spre atopica 20 ml
- emolium skin care a topic crema cu efect triplu pentru piele uscata spre atopica 50 ml
- svr topialyse balsam calmant intens pentru piele uscata spre atopica 200 ml
- dermedic linum emolient crema de corp nutritiva 200 ml pentru piele uscata spre atopica 225 g
- ducray dexyane gel de curatare pentru fata pentru piele uscata spre atopica 400 ml
- svr topialyse ulei micelar pentru curaare pentru piele uscata spre atopica 400 ml
- avne xeracalm a d ulei de curatare si refacere a lipidelor 100 ml
- american dj ultra bar 12
- behringer gi 100 ultra g
- sylveco body care ro balsam hidratant pentru piele uscata spre atopica 300 ml
- eucerin hyal urea crema de zi pentru contur pentru piele uscata spre atopica 50 ml
- eucerin hyal urea crema de noapte pentru contur pentru piele uscata spre atopica 50 ml
- eucerin hyal urea crema contur pentru ochi pentru piele uscata spre atopica 15 ml
- sylveco face care crema nutritiva pentru reparare pentru piele uscata spre atopica 50 ml
- eucerin urearepair plus crema de maini pentru piele uscata spre atopica urea 5 75 ml
- nuxe crema de umplere pentru pielea uscata si foarte uscata nuxuriance ultra replenishing rich creme 50 ml
- eucerin atopicontrol crema de maini pentru piele uscata spre atopica cu extract de ovaz 75 ml
- american dj ub 12h ultra bar
- american dj ub 6h ultra bar
- american dj ultra hex bar 6
- uriage xemose gel crema restorativ pentru curatare delicata pentru piele uscata spre atopica 200 ml
- uriage xemose gel crema restorativ pentru curatare delicata pentru piele uscata spre atopica 500 ml