liquid polygel 2m hema free no filing clear 15g
Liquid Polygel 2M Hema Free No Filing Mauve - 15g
Polygel-ul 2M Hema Free de culoare mauve are o densitate medie și o textură autonivelantă care nu curge, ci se întinde uniform. Combină proprietățile gelului și acrilului, fiind ușor de pilat și rezistent după polimerizare. Produsul este fără HEMA și TPO, iar timpul de polimerizare este de 60-120 secunde în lampă UV/LED.
- Fără HEMA și TPO, reducând riscul de alergii
- Textură autonivelantă, ideală pentru tehnica fără pilire
- Conține vitamine A și E pentru hidratarea pielii
- Timp scurt de polimerizare (60-120 secunde în lampă UV/LED)
Descoperă similar cu Liquid Polygel 2M Hema Free No Filing Mauve - 15g
Liquid Polygel 2M Hema Free No Filing Cover - 15g
Polygel-ul 2M Hema Free este un produs de densitate medie, autonivelant, care combină proprietățile gelului și acrilicului. Este formulat fără HEMA și TPO pentru a minimiza riscul de reacții alergice și este ideal pentru tehnica de construcție fără pilire. Se recomandă utilizarea împreună cu o bază de fixare adecvată și respectarea timpilor de polimerizare în funcție de tipul de lampă UV/LED utilizat.
- Fără HEMA și TPO, reducând riscul de alergii
- Textură autonivelantă ideală pentru tehnica fără pilire
- Se întărește tare și se pilește ușor
- Conține vitaminele A și E pentru hidratare
Descoperă similar cu Liquid Polygel 2M Hema Free No Filing Cover - 15g
Liquid Polygel 2M Hema Free No Filing Clear - 15g
Liquid Polygel 2M transparent, este autonivelant, de densitate medie, nu curge, ci se întinde uniform, accelerând astfel munca în salon. Combină proprietățile gelului și acrylului – se pilește ușor, se întărește tare și suprafața sa nu este granulară după polimerizare. Datorită texturii, este ideal pentru tehnica FĂRĂ PILIRE! Fără HEMA & TPO, ceea ce reduce riscul apariției reacțiilor alergice! Pentru o aderență perfectă, recomandăm baza Bonding sealer sau HEMA&TPO Free 2MBEAUTY Gel Lack - All Base. Timp de polimerizare: 60–120 secunde în lampă UV/LED 120–180 secunde în lampă UV Se poate modela la 10-30 secunde, în lampă uv/led se poate simți o ușoară senzație de căldură. Respectați întotdeauna timpul de polimerizare adecvat puterii lămpii dvs. Înainte de a începe construcția unghiilor false, nu uitați de pregătire. Înainte de construcție, utilizați lichidele de pregătire. Când ați terminat lucrarea, utilizați unul dintre uleiurile noastre de îngrijire a cuticulelor. Conțin vitaminele A și E, astfel încât catifelează și hidratează pielea. Depozitați gelurile ferite de lumina soarelui și, în timpul lucrului, acordați atenție ca recipientul să nu fie expus la lumină UV, deoarece materialul se poate întări cu ușurință. Trebuie să fiți atenți și la lumina solară indirectă, deoarece aceasta poate declanșa procesul de polimerizare, ceea ce poate duce la întărirea gelului în recipient.
Descoperă similar cu Liquid Polygel 2M Hema Free No Filing Clear - 15g
Vezi și acestea
Oja Semi GELlack 2M Hema Free
NF Top Gel 2M Hema Free Red pentru uz casnic și profesional
gel uv 2M Hema Free
Oja Semi GELlack 2M Hema Free 034
gel UV 2M Hema Free pentru unghii naturale
oja semi gel lack 2m hema free nr 033
gel uv 2m hema free aquamarine
gel UV 2M Hema Free light nude
oja semi gel lack 2m hema free nuanță 443
polygel pentru tehnica no filing
Acryl Pro Gel Hema Free 15g
gel HEMA Free 15g
polygel fără HEMA 15g
polygel 2M Beauty 15g
gel color hema free 2m beauty
Acryl Pro Gel Hema Free 2M Beauty
Liquid Polygel 2M Hema Free No Filing Clear - 30g
Liquid Polygel 2M transparent este un produs de densitate medie, autonivelant, care nu curge. Combină caracteristicile gelului și acrilului, oferind o suprafață netedă după polimerizare și fiind potrivit pentru tehnica fără pilire. Produsul este fără HEMA și TPO, iar timpul de polimerizare este de 60-120 secunde în lampă UV/LED.
- Textură autonivelantă care nu curge și se întinde uniform, accelerând munca în salon
- Combină proprietățile gelului și acrilului: se pilește ușor, se întărește tare și suprafața nu este granulară
- Fără HEMA și TPO, reducând riscul de reacții alergice
- Conține vitaminele A și E pentru hidratarea pielii din jurul unghiilor
Descoperă similar cu Liquid Polygel 2M Hema Free No Filing Clear - 30g
Liquid Polygel 2M Hema Free No Filing Bossa Nova - 15g
Polygel-ul roz lila de densitate medie este autonivelant și nu curge, accelerând munca în salon. Combină proprietățile gelului și acrilului, fiind ideal pentru tehnica fără pilire. Produsul este fără HEMA și TPO, reducând riscul de alergii, și se polimerizează în 60-120 de secunde în lampă UV/LED.
- Fără HEMA și TPO, reducând riscul de reacții alergice
- Textură autonivelantă, ideală pentru tehnica fără pilire
- Se întărește tare și se pilește ușor după polimerizare
- Conține vitaminele A și E pentru hidratarea pielii
Descoperă similar cu Liquid Polygel 2M Hema Free No Filing Bossa Nova - 15g
Liquid Polygel 2M Hema Free No Filing Just Married - 30g
Polygelul 2M este un produs de densitate medie, autonivelant, care combină proprietățile gelului și acrilicului. Este formulat fără HEMA și TPO pentru a minimiza riscul de reacții alergice și este potrivit pentru tehnica de construcție fără pilire. Se polimerizează în 60-120 de secunde în lampă UV/LED și necesită depozitare ferită de lumină pentru a preveni întărirea prematură.
- Textură autonivelantă pentru aplicare rapidă și uniformă
- Compoziție fără HEMA și TPO, reducând riscul de alergii
- Ideal pentru tehnica 'fără pilire', economisind timp în salon
- Conține vitaminele A și E pentru hidratarea cuticulelor
Descoperă similar cu Liquid Polygel 2M Hema Free No Filing Just Married - 30g
Liquid Polygel 2M Hema Free No Filing - Macaron 06 Soft Lavender - 15gr
Polygelul lichid 2M în culoarea Soft Lavender are densitate medie, este autonivelant și nu curge. Combină proprietățile gelului și acrilului, fiind ușor de pilat și oferind o întărire puternică. Este fără HEMA și TPO, ceea ce minimizează riscul de alergii.
- Autonivelant și nu curge, accelerând munca în salon
- Se pilește ușor și se întărește tare, fără suprafață granulară
- Fără HEMA și TPO, reducând riscul de reacții alergice
- Ideal pentru tehnica fără pilire, cu textură optimă
Descoperă similar cu Liquid Polygel 2M Hema Free No Filing - Macaron 06 Soft Lavender - 15gr
Liquid Polygel 2M Hema Free No Filing - Glossy Bride 03 Rose - 30gr
Polygel-ul lichid 2M în nuanța Rose este un produs autonivelant de densitate medie, care combină proprietățile gelului și acrilului. Este formulat fără HEMA și TPO pentru a minimiza riscul de alergii și este potrivit pentru tehnici rapide, inclusiv cea fără pilire. Timpul de polimerizare variază între 60 și 180 de secunde, în funcție de tipul de lampă UV/LED utilizat.
- Autonivelant și se întinde uniform, accelerând munca în salon
- Textură ideală pentru tehnica fără pilire, se pilează ușor
- Fără HEMA și TPO, reduce riscul de reacții alergice
- Se întărește tare, suprafața netedă după polimerizare
Descoperă similar cu Liquid Polygel 2M Hema Free No Filing - Glossy Bride 03 Rose - 30gr
Liquid Polygel 2M Hema Free No Filing - Glossy Bride 02 Light Rose - 50gr
Polygel-ul în nuanța roz deschis are o densitate medie și o textură autonivelantă care nu curge. Combină proprietățile gelului și acrilicului, fiind potrivit pentru tehnica de construcție fără pilire. Produsul este fără HEMA și TPO pentru a minimiza riscul de alergii.
- Fără HEMA și TPO, reducând riscul de reacții alergice
- Textură autonivelantă, ideală pentru tehnica fără pilire
- Se întărește tare și se pilește ușor, cu suprafață netedă
- Timp scurt de polimerizare în lampă UV/LED (60-120 secunde)
Descoperă similar cu Liquid Polygel 2M Hema Free No Filing - Glossy Bride 02 Light Rose - 50gr
Liquid Polygel 2M Hema Free No Filing - Glossy Bride 03 Rose - 50gr
Polygel-ul roz mireasă are o textură autonivelantă de densitate medie, ideală pentru tehnica fără pilire. Este fără HEMA și TPO, reducând riscul de reacții alergice. Se polimerizează în 60-120 secunde în lampă LED/UV și conține vitamine pentru îngrijirea cuticulelor.
- Textură autonivelantă pentru tehnica fără pilire
- Compoziție fără HEMA și TPO, hipoalergenică
- Se întărește rapid (60-120 secunde în lampă LED/UV)
- Conține vitamine A și E pentru hidratarea cuticulelor
Descoperă similar cu Liquid Polygel 2M Hema Free No Filing - Glossy Bride 03 Rose - 50gr
Liquid Polygel 2M Hema Free No Filing Cover - 30g
Polygel-ul lichid 2M este un produs de densitate medie, autonivelant, care combină proprietățile gelului și acrilicului. Este formulat fără HEMA și TPO pentru a minimiza riscul de reacții alergice și se caracterizează prin timp scurt de polimerizare. Produsul este ideal pentru tehnica de construcție fără pilire și necesită depozitare ferită de lumină pentru a preveni întărirea prematură.
- Textură autonivelantă pentru aplicare rapidă și uniformă
- Compoziție fără HEMA și TPO, reducând riscul de alergii
- Se pilează ușor și oferă o suprafață netedă după polimerizare
- Conține vitamine A și E pentru hidratarea pielii din jurul unghiilor
Descoperă similar cu Liquid Polygel 2M Hema Free No Filing Cover - 30g
Liquid Polygel 2M Hema Free No Filing Light Baby Pink - 30g
Polygel de densitate medie în nuanța roz deschis, cu textură autonivelantă care accelerează aplicarea. Produsul nu conține HEMA sau TPO, reducând riscul de reacții alergice. Se polimerizează în 60-120 secunde în lampă UV/LED și necesită depozitare protejată de lumină.
- Textură autonivelantă care elimină necesitatea pilirii
- Compoziție fără HEMA și TPO, hipoalergenică
- Se întărește rezistent dar se pilește ușor
- Conține vitamine A și E pentru hidratarea cuticulelor
Descoperă similar cu Liquid Polygel 2M Hema Free No Filing Light Baby Pink - 30g
Liquid Polygel 2M Hema Free No Filing - Glossy Bride 02 Light Rose - 30gr
Polygel-ul în nuanța roz deschis are o densitate medie și o textură autonivelantă care nu curge. Combină proprietățile gelului și acrilicului, oferind o suprafață netedă după polimerizare. Este recomandat să se utilizeze o bază de aderență pentru rezultate optime.
- Fără HEMA și TPO, reducând riscul de reacții alergice
- Textură autonivelantă, ideală pentru tehnica fără pilire
- Se întărește puternic și se pilează ușor după polimerizare
- Timp de polimerizare rapid (60-120 secunde în lampă UV/LED)
Descoperă similar cu Liquid Polygel 2M Hema Free No Filing - Glossy Bride 02 Light Rose - 30gr
Liquid Polygel 2M Hema Free No Filing - Glossy Bride 04 Light Purple - 30gr
Polygelul în nuanța mov deschis Glossy Bride 04 are o textură autonivelantă de densitate medie, care nu curge și se întinde uniform. Combină proprietățile gelului și acrilicului, fiind potrivit pentru tehnica fără pilire. Produsul este fără HEMA și TPO, iar timpul de polimerizare este de 60-120 de secunde în lampă UV/LED.
- Textură autonivelantă pentru aplicare rapidă și uniformă
- Compoziție fără HEMA și TPO, reducând riscul de alergii
- Ideal pentru tehnica fără pilire, economisind timp în salon
- Se întărește rezistent și se pilează ușor după polimerizare
Descoperă similar cu Liquid Polygel 2M Hema Free No Filing - Glossy Bride 04 Light Purple - 30gr
Liquid Polygel 2M Hema Free No Filing Baby Pink - 50g
Polygel-ul roz bebeluș de 50g este un produs autonivelant de densitate medie, ideal pentru tehnica fără pilire. Combină proprietățile gelului și acrilicului, având un timp de polimerizare de 60-120 secunde în lampă UV/LED. Este formulat fără HEMA și TPO pentru o utilizare sigură și conține vitaminele A și E pentru îngrijirea cuticulelor.
- Autonivelant și se întinde uniform, accelerând munca în salon
- Fără HEMA și TPO, reducând riscul de reacții alergice
- Se pilează ușor și se întărește tare, cu suprafață netedă după polimerizare
- Conține vitaminele A și E pentru hidratarea cuticulelor
Descoperă similar cu Liquid Polygel 2M Hema Free No Filing Baby Pink - 50g
Liquid Polygel 2M Hema Free No Filing Bossa Nova - 30g
Polygel-ul lichid roz lila de 30g are o densitate medie și este autonivelant, permițând o aplicare uniformă. Combină proprietățile gelului și acrilicului, oferind rezistență și o suprafață netedă după polimerizare. Produsul este fără HEMA și TPO, fiind potrivit pentru persoanele cu sensibilități.
- Compoziție fără HEMA și TPO, reducând riscul de reacții alergice
- Textură autonivelantă și medie densitate, ideală pentru tehnica fără pilire
- Se întărește rezistent și se pilește ușor, cu suprafață netedă după polimerizare
- Conține vitaminele A și E pentru hidratarea pielii din jurul unghiilor
Descoperă similar cu Liquid Polygel 2M Hema Free No Filing Bossa Nova - 30g
Liquid Polygel 2M Hema Free No Filing Skin Nude - 15g
Liquid Polygel 2M de culoarea pielii, este autonivelant, de densitate medie, nu curge, ci se întinde uniform, accelerând astfel munca în salon. Combină proprietățile gelului și acrylului – se pilește ușor, se întărește tare și suprafața sa nu este granulară după polimerizare. Datorită texturii, este ideal pentru tehnica FĂRĂ PILIRE! Fără HEMA & TPO, ceea ce reduce riscul apariției reacțiilor alergice! Pentru o aderență perfectă, recomandăm baza Bonding sealer sau HEMA&TPO Free 2MBEAUTY Gel Lack - All Base. Timp de polimerizare: 60–120 secunde în lampă UV/LED 120–180 secunde în lampă UV Se poate modela la 10-30 secunde, în lampă uv/led se poate simți o ușoară senzație de căldură. Respectați întotdeauna timpul de polimerizare adecvat puterii lămpii dvs. Înainte de a începe construcția unghiilor false, nu uitați de pregătire. Înainte de construcție, utilizați lichidele de pregătire. Când ați terminat lucrarea, utilizați unul dintre uleiurile noastre de îngrijire a cuticulelor. Conțin vitaminele A și E, astfel încât catifelează și hidratează pielea. Depozitați gelurile ferite de lumina soarelui și, în timpul lucrului, acordați atenție ca recipientul să nu fie expus la lumină UV, deoarece materialul se poate întări cu ușurință. Trebuie să fiți atenți și la lumina solară indirectă, deoarece aceasta poate declanșa procesul de polimerizare, ceea ce poate duce la întărirea gelului în recipient.
Descoperă similar cu Liquid Polygel 2M Hema Free No Filing Skin Nude - 15g
Liquid Polygel 2M Hema Free No Filing Baby Pink - 15g
Liquid Polygel 2M de culoare roz, este autonivelant, de densitate medie, nu curge, ci se întinde uniform, accelerând astfel munca în salon. Combină proprietățile gelului și acrylului – se pilește ușor, se întărește tare și suprafața sa nu este granulară după polimerizare. Datorită texturii, este ideal pentru tehnica FĂRĂ PILIRE! Fără HEMA & TPO, ceea ce reduce riscul apariției reacțiilor alergice! Pentru o aderență perfectă, recomandăm baza Bonding sealer sau HEMA&TPO Free 2MBEAUTY Gel Lack - All Base. Timp de polimerizare: 60–120 secunde în lampă UV/LED 120–180 secunde în lampă UV Se poate modela la 10-30 secunde, în lampă uv/led se poate simți o ușoară senzație de căldură. Respectați întotdeauna timpul de polimerizare adecvat puterii lămpii dvs. Înainte de a începe construcția unghiilor false, nu uitați de pregătire. Înainte de construcție, utilizați lichidele de pregătire. Când ați terminat lucrarea, utilizați unul dintre uleiurile noastre de îngrijire a cuticulelor. Conțin vitaminele A și E, astfel încât catifelează și hidratează pielea. Depozitați gelurile ferite de lumina soarelui și, în timpul lucrului, acordați atenție ca recipientul să nu fie expus la lumină UV, deoarece materialul se poate întări cu ușurință. Trebuie să fiți atenți și la lumina solară indirectă, deoarece aceasta poate declanșa procesul de polimerizare, ceea ce poate duce la întărirea gelului în recipient.
Descoperă similar cu Liquid Polygel 2M Hema Free No Filing Baby Pink - 15g
Liquid Polygel 2M Hema Free No Filing Just Married - 15g
Liquid Polygel 2M de culoare albicioasă, este autonivelant, de densitate medie, nu curge, ci se întinde uniform, accelerând astfel munca în salon. Combină proprietățile gelului și acrylului – se pilește ușor, se întărește tare și suprafața sa nu este granulară după polimerizare. Datorită texturii, este ideal pentru tehnica FĂRĂ PILIRE! Fără HEMA & TPO, ceea ce reduce riscul apariției reacțiilor alergice! Pentru o aderență perfectă, recomandăm baza Bonding sealer sau HEMA&TPO Free 2MBEAUTY Gel Lack - All Base. Timp de polimerizare: 60–120 secunde în lampă UV/LED 120–180 secunde în lampă UV Se poate modela la 10-30 secunde, în lampă uv/led se poate simți o ușoară senzație de căldură. Respectați întotdeauna timpul de polimerizare adecvat puterii lămpii dvs. Înainte de a începe construcția unghiilor false, nu uitați de pregătire. Înainte de construcție, utilizați lichidele de pregătire. Când ați terminat lucrarea, utilizați unul dintre uleiurile noastre de îngrijire a cuticulelor. Conțin vitaminele A și E, astfel încât catifelează și hidratează pielea. Depozitați gelurile ferite de lumina soarelui și, în timpul lucrului, acordați atenție ca recipientul să nu fie expus la lumină UV, deoarece materialul se poate întări cu ușurință. Trebuie să fiți atenți și la lumina solară indirectă, deoarece aceasta poate declanșa procesul de polimerizare, ceea ce poate duce la întărirea gelului în recipient.
Descoperă similar cu Liquid Polygel 2M Hema Free No Filing Just Married - 15g
Liquid Polygel 2M Hema Free No Filing Light Baby Pink - 15g
Liquid Polygel 2M de culoare roz deschis, este autonivelant, de densitate medie, nu curge, ci se întinde uniform, accelerând astfel munca în salon. Combină proprietățile gelului și acrylului – se pilește ușor, se întărește tare și suprafața sa nu este granulară după polimerizare. Datorită texturii, este ideal pentru tehnica FĂRĂ PILIRE! Fără HEMA & TPO, ceea ce reduce riscul apariției reacțiilor alergice! Pentru o aderență perfectă, recomandăm baza Bonding sealer sau HEMA&TPO Free 2MBEAUTY Gel Lack - All Base. Timp de polimerizare: 60–120 secunde în lampă UV/LED 120–180 secunde în lampă UV Se poate modela la 10-30 secunde, în lampă uv/led se poate simți o ușoară senzație de căldură. Respectați întotdeauna timpul de polimerizare adecvat puterii lămpii dvs. Înainte de a începe construcția unghiilor false, nu uitați de pregătire. Înainte de construcție, utilizați lichidele de pregătire. Când ați terminat lucrarea, utilizați unul dintre uleiurile noastre de îngrijire a cuticulelor. Conțin vitaminele A și E, astfel încât catifelează și hidratează pielea. Depozitați gelurile ferite de lumina soarelui și, în timpul lucrului, acordați atenție ca recipientul să nu fie expus la lumină UV, deoarece materialul se poate întări cu ușurință. Trebuie să fiți atenți și la lumina solară indirectă, deoarece aceasta poate declanșa procesul de polimerizare, ceea ce poate duce la întărirea gelului în recipient.
Descoperă similar cu Liquid Polygel 2M Hema Free No Filing Light Baby Pink - 15g
Liquid Polygel 2M Hema Free No Filing - Glossy Bride 01 Tiny Gold Shimmer - 15gr
Liquid Polygel 2M nuanta de roz lăptos, este autonivelant, de densitate medie, nu curge, se întinde uniform, accelerând astfel munca în salon. Combină proprietățile gelului și acrylului – se pilește ușor, se întărește tare și suprafața sa nu este granulară după polimerizare. Datorită texturii, este ideal pentru tehnica FĂRĂ PILIRE! Fără HEMA & TPO reduce riscul apariției reacțiilor alergice! Pentru o aderență perfectă, recomandăm baza Bonding sealer sau HEMA&TPO Free 2MBEAUTY Gel Lack - All Base. Timp de polimerizare: 60–120 secunde în lampă UV/LED 120–180 secunde în lampă UV Se poate modela la 10-30 secunde, în lampă uv/led se poate simți o ușoară senzație de căldură. Respectați întotdeauna timpul de polimerizare adecvat puterii lămpii dvs. Înainte de a începe construcția unghiilor false, nu uitați de pregătire. Înainte de construcție, utilizați lichidele de pregătire. Când ați terminat lucrarea, utilizați unul dintre uleiurile noastre de îngrijire a cuticulelor. Conțin vitaminele A și E, astfel încât catifelează și hidratează pielea. Depozitați gelurile ferite de lumina soarelui și, în timpul lucrului, acordați atenție ca recipientul să nu fie expus la lumină UV, deoarece materialul se poate întări cu ușurință. Trebuie să fiți atenți și la lumina solară indirectă, deoarece aceasta poate declanșa procesul de polimerizare, ceea ce poate duce la întărirea gelului în recipient.
Descoperă similar cu Liquid Polygel 2M Hema Free No Filing - Glossy Bride 01 Tiny Gold Shimmer - 15gr
Liquid Polygel 2M Hema Free No Filing - Glossy Bride 01 Tiny Gold Shimmer - 30gr
Liquid Polygel 2M nuanta de roz lăptos, este autonivelant, de densitate medie, nu curge, se întinde uniform, accelerând astfel munca în salon. Combină proprietățile gelului și acrylului – se pilește ușor, se întărește tare și suprafața sa nu este granulară după polimerizare. Datorită texturii, este ideal pentru tehnica FĂRĂ PILIRE! Fără HEMA & TPO reduce riscul apariției reacțiilor alergice! Pentru o aderență perfectă, recomandăm baza Bonding sealer sau HEMA&TPO Free 2MBEAUTY Gel Lack - All Base. Timp de polimerizare: 60–120 secunde în lampă UV/LED 120–180 secunde în lampă UV Se poate modela la 10-30 secunde, în lampă uv/led se poate simți o ușoară senzație de căldură. Respectați întotdeauna timpul de polimerizare adecvat puterii lămpii dvs. Înainte de a începe construcția unghiilor false, nu uitați de pregătire. Înainte de construcție, utilizați lichidele de pregătire. Când ați terminat lucrarea, utilizați unul dintre uleiurile noastre de îngrijire a cuticulelor. Conțin vitaminele A și E, astfel încât catifelează și hidratează pielea. Depozitați gelurile ferite de lumina soarelui și, în timpul lucrului, acordați atenție ca recipientul să nu fie expus la lumină UV, deoarece materialul se poate întări cu ușurință. Trebuie să fiți atenți și la lumina solară indirectă, deoarece aceasta poate declanșa procesul de polimerizare, ceea ce poate duce la întărirea gelului în recipient.
Descoperă similar cu Liquid Polygel 2M Hema Free No Filing - Glossy Bride 01 Tiny Gold Shimmer - 30gr
Liquid Polygel 2M Hema Free No Filing - Glossy Bride 01 Tiny Gold Shimmer - 50gr
Liquid Polygel 2M nuanta de roz lăptos, este autonivelant, de densitate medie, nu curge, se întinde uniform, accelerând astfel munca în salon. Combină proprietățile gelului și acrylului – se pilește ușor, se întărește tare și suprafața sa nu este granulară după polimerizare. Datorită texturii, este ideal pentru tehnica FĂRĂ PILIRE! Fără HEMA & TPO reduce riscul apariției reacțiilor alergice! Pentru o aderență perfectă, recomandăm baza Bonding sealer sau HEMA&TPO Free 2MBEAUTY Gel Lack - All Base. Timp de polimerizare: 60–120 secunde în lampă UV/LED 120–180 secunde în lampă UV Se poate modela la 10-30 secunde, în lampă uv/led se poate simți o ușoară senzație de căldură. Respectați întotdeauna timpul de polimerizare adecvat puterii lămpii dvs. Înainte de a începe construcția unghiilor false, nu uitați de pregătire. Înainte de construcție, utilizați lichidele de pregătire. Când ați terminat lucrarea, utilizați unul dintre uleiurile noastre de îngrijire a cuticulelor. Conțin vitaminele A și E, astfel încât catifelează și hidratează pielea. Depozitați gelurile ferite de lumina soarelui și, în timpul lucrului, acordați atenție ca recipientul să nu fie expus la lumină UV, deoarece materialul se poate întări cu ușurință. Trebuie să fiți atenți și la lumina solară indirectă, deoarece aceasta poate declanșa procesul de polimerizare, ceea ce poate duce la întărirea gelului în recipient.
Descoperă similar cu Liquid Polygel 2M Hema Free No Filing - Glossy Bride 01 Tiny Gold Shimmer - 50gr
Liquid Polygel 2M Hema Free No Filing - Glossy Bride 02 Light Rose - 15gr
Liquid Polygel 2M nuanta de roz deschis, este autonivelant, de densitate medie, nu curge, se întinde uniform, accelerând astfel munca în salon. Combină proprietățile gelului și acrylului – se pilește ușor, se întărește tare și suprafața sa nu este granulară după polimerizare. Datorită texturii, este ideal pentru tehnica FĂRĂ PILIRE! Fără HEMA & TPO reduce riscul apariției reacțiilor alergice! Pentru o aderență perfectă, recomandăm baza Bonding sealer sau HEMA&TPO Free 2MBEAUTY Gel Lack - All Base. Timp de polimerizare: 60–120 secunde în lampă UV/LED 120–180 secunde în lampă UV Se poate modela la 10-30 secunde, în lampă uv/led se poate simți o ușoară senzație de căldură. Respectați întotdeauna timpul de polimerizare adecvat puterii lămpii dvs. Înainte de a începe construcția unghiilor false, nu uitați de pregătire. Înainte de construcție, utilizați lichidele de pregătire. Când ați terminat lucrarea, utilizați unul dintre uleiurile noastre de îngrijire a cuticulelor. Conțin vitaminele A și E, astfel încât catifelează și hidratează pielea. Depozitați gelurile ferite de lumina soarelui și, în timpul lucrului, acordați atenție ca recipientul să nu fie expus la lumină UV, deoarece materialul se poate întări cu ușurință. Trebuie să fiți atenți și la lumina solară indirectă, deoarece aceasta poate declanșa procesul de polimerizare, ceea ce poate duce la întărirea gelului în recipient.
Descoperă similar cu Liquid Polygel 2M Hema Free No Filing - Glossy Bride 02 Light Rose - 15gr
Liquid Polygel 2M Hema Free No Filing - Glossy Bride 03 Rose - 15gr
Liquid Polygel 2M nuanta de roz, este autonivelant, de densitate medie, nu curge, se întinde uniform, accelerând astfel munca în salon. Combină proprietățile gelului și acrylului – se pilește ușor, se întărește tare și suprafața sa nu este granulară după polimerizare. Datorită texturii, este ideal pentru tehnica FĂRĂ PILIRE! Fără HEMA & TPO reduce riscul apariției reacțiilor alergice! Pentru o aderență perfectă, recomandăm baza Bonding sealer sau HEMA&TPO Free 2MBEAUTY Gel Lack - All Base. Timp de polimerizare: 60–120 secunde în lampă UV/LED 120–180 secunde în lampă UV Se poate modela la 10-30 secunde, în lampă uv/led se poate simți o ușoară senzație de căldură. Respectați întotdeauna timpul de polimerizare adecvat puterii lămpii dvs. Înainte de a începe construcția unghiilor false, nu uitați de pregătire. Înainte de construcție, utilizați lichidele de pregătire. Când ați terminat lucrarea, utilizați unul dintre uleiurile noastre de îngrijire a cuticulelor. Conțin vitaminele A și E, astfel încât catifelează și hidratează pielea. Depozitați gelurile ferite de lumina soarelui și, în timpul lucrului, acordați atenție ca recipientul să nu fie expus la lumină UV, deoarece materialul se poate întări cu ușurință. Trebuie să fiți atenți și la lumina solară indirectă, deoarece aceasta poate declanșa procesul de polimerizare, ceea ce poate duce la întărirea gelului în recipient.
Descoperă similar cu Liquid Polygel 2M Hema Free No Filing - Glossy Bride 03 Rose - 15gr
Liquid Polygel 2M Hema Free No Filing - Glossy Bride 04 Light Purple - 15gr
Liquid Polygel 2M nuanta de mov pal, este autonivelant, de densitate medie, nu curge, se întinde uniform, accelerând astfel munca în salon. Combină proprietățile gelului și acrylului – se pilește ușor, se întărește tare și suprafața sa nu este granulară după polimerizare. Datorită texturii, este ideal pentru tehnica FĂRĂ PILIRE! Fără HEMA & TPO reduce riscul apariției reacțiilor alergice! Pentru o aderență perfectă, recomandăm baza Bonding sealer sau HEMA&TPO Free 2MBEAUTY Gel Lack - All Base. Timp de polimerizare: 60–120 secunde în lampă UV/LED 120–180 secunde în lampă UV Se poate modela la 10-30 secunde, în lampă uv/led se poate simți o ușoară senzație de căldură. Respectați întotdeauna timpul de polimerizare adecvat puterii lămpii dvs. Înainte de a începe construcția unghiilor false, nu uitați de pregătire. Înainte de construcție, utilizați lichidele de pregătire. Când ați terminat lucrarea, utilizați unul dintre uleiurile noastre de îngrijire a cuticulelor. Conțin vitaminele A și E, astfel încât catifelează și hidratează pielea. Depozitați gelurile ferite de lumina soarelui și, în timpul lucrului, acordați atenție ca recipientul să nu fie expus la lumină UV, deoarece materialul se poate întări cu ușurință. Trebuie să fiți atenți și la lumina solară indirectă, deoarece aceasta poate declanșa procesul de polimerizare, ceea ce poate duce la întărirea gelului în recipient.
Descoperă similar cu Liquid Polygel 2M Hema Free No Filing - Glossy Bride 04 Light Purple - 15gr
Liquid Polygel 2M Hema Free No Filing - Glossy Bride 04 Light Purple - 50gr
Liquid Polygel 2M nuanta de mov pal, este autonivelant, de densitate medie, nu curge, se întinde uniform, accelerând astfel munca în salon. Combină proprietățile gelului și acrylului – se pilește ușor, se întărește tare și suprafața sa nu este granulară după polimerizare. Datorită texturii, este ideal pentru tehnica FĂRĂ PILIRE! Fără HEMA & TPO reduce riscul apariției reacțiilor alergice! Pentru o aderență perfectă, recomandăm baza Bonding sealer sau HEMA&TPO Free 2MBEAUTY Gel Lack - All Base. Timp de polimerizare: 60–120 secunde în lampă UV/LED 120–180 secunde în lampă UV Se poate modela la 10-30 secunde, în lampă uv/led se poate simți o ușoară senzație de căldură. Respectați întotdeauna timpul de polimerizare adecvat puterii lămpii dvs. Înainte de a începe construcția unghiilor false, nu uitați de pregătire. Înainte de construcție, utilizați lichidele de pregătire. Când ați terminat lucrarea, utilizați unul dintre uleiurile noastre de îngrijire a cuticulelor. Conțin vitaminele A și E, astfel încât catifelează și hidratează pielea. Depozitați gelurile ferite de lumina soarelui și, în timpul lucrului, acordați atenție ca recipientul să nu fie expus la lumină UV, deoarece materialul se poate întări cu ușurință. Trebuie să fiți atenți și la lumina solară indirectă, deoarece aceasta poate declanșa procesul de polimerizare, ceea ce poate duce la întărirea gelului în recipient.
Descoperă similar cu Liquid Polygel 2M Hema Free No Filing - Glossy Bride 04 Light Purple - 50gr
Liquid Polygel 2M Hema Free No Filing - Macaron 01 Rose - 15gr
Liquid Polygel 2M nuanta de roz pal, este autonivelant, de densitate medie, nu curge, se întinde uniform, accelerând astfel munca în salon. Combină proprietățile gelului și acrylului – se pilește ușor, se întărește tare și suprafața sa nu este granulară după polimerizare. Datorită texturii, este ideal pentru tehnica FĂRĂ PILIRE! Fără HEMA & TPO reduce riscul apariției reacțiilor alergice! Pentru o aderență perfectă, recomandăm baza Bonding sealer sau HEMA&TPO Free 2MBEAUTY Gel Lack - All Base. Timp de polimerizare: 60–120 secunde în lampă UV/LED 120–180 secunde în lampă UV Se poate modela la 10-30 secunde, în lampă uv/led se poate simți o ușoară senzație de căldură. Respectați întotdeauna timpul de polimerizare adecvat puterii lămpii dvs. Înainte de a începe construcția unghiilor false, nu uitați de pregătire. Înainte de construcție, utilizați lichidele de pregătire. Când ați terminat lucrarea, utilizați unul dintre uleiurile noastre de îngrijire a cuticulelor. Conțin vitaminele A și E, astfel încât catifelează și hidratează pielea. Depozitați gelurile ferite de lumina soarelui și, în timpul lucrului, acordați atenție ca recipientul să nu fie expus la lumină UV, deoarece materialul se poate întări cu ușurință. Trebuie să fiți atenți și la lumina solară indirectă, deoarece aceasta poate declanșa procesul de polimerizare, ceea ce poate duce la întărirea gelului în recipient.
Descoperă similar cu Liquid Polygel 2M Hema Free No Filing - Macaron 01 Rose - 15gr
Liquid Polygel 2M Hema Free No Filing - Macaron 01 Rose - 30gr
Liquid Polygel 2M nuanta de roz pal, este autonivelant, de densitate medie, nu curge, se întinde uniform, accelerând astfel munca în salon. Combină proprietățile gelului și acrylului – se pilește ușor, se întărește tare și suprafața sa nu este granulară după polimerizare. Datorită texturii, este ideal pentru tehnica FĂRĂ PILIRE! Fără HEMA & TPO reduce riscul apariției reacțiilor alergice! Pentru o aderență perfectă, recomandăm baza Bonding sealer sau HEMA&TPO Free 2MBEAUTY Gel Lack - All Base. Timp de polimerizare: 60–120 secunde în lampă UV/LED 120–180 secunde în lampă UV Se poate modela la 10-30 secunde, în lampă uv/led se poate simți o ușoară senzație de căldură. Respectați întotdeauna timpul de polimerizare adecvat puterii lămpii dvs. Înainte de a începe construcția unghiilor false, nu uitați de pregătire. Înainte de construcție, utilizați lichidele de pregătire. Când ați terminat lucrarea, utilizați unul dintre uleiurile noastre de îngrijire a cuticulelor. Conțin vitaminele A și E, astfel încât catifelează și hidratează pielea. Depozitați gelurile ferite de lumina soarelui și, în timpul lucrului, acordați atenție ca recipientul să nu fie expus la lumină UV, deoarece materialul se poate întări cu ușurință. Trebuie să fiți atenți și la lumina solară indirectă, deoarece aceasta poate declanșa procesul de polimerizare, ceea ce poate duce la întărirea gelului în recipient.
Descoperă similar cu Liquid Polygel 2M Hema Free No Filing - Macaron 01 Rose - 30gr
Liquid Polygel 2M Hema Free No Filing - Macaron 02 Vanilla - 15gr
Liquid Polygel 2M nuanta de galben vanilie, este autonivelant, de densitate medie, nu curge, se întinde uniform, accelerând astfel munca în salon. Combină proprietățile gelului și acrylului – se pilește ușor, se întărește tare și suprafața sa nu este granulară după polimerizare. Datorită texturii, este ideal pentru tehnica FĂRĂ PILIRE! Fără HEMA & TPO reduce riscul apariției reacțiilor alergice! Pentru o aderență perfectă, recomandăm baza Bonding sealer sau HEMA&TPO Free 2MBEAUTY Gel Lack - All Base. Timp de polimerizare: 60–120 secunde în lampă UV/LED 120–180 secunde în lampă UV Se poate modela la 10-30 secunde, în lampă uv/led se poate simți o ușoară senzație de căldură. Respectați întotdeauna timpul de polimerizare adecvat puterii lămpii dvs. Înainte de a începe construcția unghiilor false, nu uitați de pregătire. Înainte de construcție, utilizați lichidele de pregătire. Când ați terminat lucrarea, utilizați unul dintre uleiurile noastre de îngrijire a cuticulelor. Conțin vitaminele A și E, astfel încât catifelează și hidratează pielea. Depozitați gelurile ferite de lumina soarelui și, în timpul lucrului, acordați atenție ca recipientul să nu fie expus la lumină UV, deoarece materialul se poate întări cu ușurință. Trebuie să fiți atenți și la lumina solară indirectă, deoarece aceasta poate declanșa procesul de polimerizare, ceea ce poate duce la întărirea gelului în recipient.
Descoperă similar cu Liquid Polygel 2M Hema Free No Filing - Macaron 02 Vanilla - 15gr
Liquid Polygel 2M Hema Free No Filing - Macaron 02 Vanilla - 30gr
Liquid Polygel 2M nuanta de galben vanilie, este autonivelant, de densitate medie, nu curge, se întinde uniform, accelerând astfel munca în salon. Combină proprietățile gelului și acrylului – se pilește ușor, se întărește tare și suprafața sa nu este granulară după polimerizare. Datorită texturii, este ideal pentru tehnica FĂRĂ PILIRE! Fără HEMA & TPO reduce riscul apariției reacțiilor alergice! Pentru o aderență perfectă, recomandăm baza Bonding sealer sau HEMA&TPO Free 2MBEAUTY Gel Lack - All Base. Timp de polimerizare: 60–120 secunde în lampă UV/LED 120–180 secunde în lampă UV Se poate modela la 10-30 secunde, în lampă uv/led se poate simți o ușoară senzație de căldură. Respectați întotdeauna timpul de polimerizare adecvat puterii lămpii dvs. Înainte de a începe construcția unghiilor false, nu uitați de pregătire. Înainte de construcție, utilizați lichidele de pregătire. Când ați terminat lucrarea, utilizați unul dintre uleiurile noastre de îngrijire a cuticulelor. Conțin vitaminele A și E, astfel încât catifelează și hidratează pielea. Depozitați gelurile ferite de lumina soarelui și, în timpul lucrului, acordați atenție ca recipientul să nu fie expus la lumină UV, deoarece materialul se poate întări cu ușurință. Trebuie să fiți atenți și la lumina solară indirectă, deoarece aceasta poate declanșa procesul de polimerizare, ceea ce poate duce la întărirea gelului în recipient.
Descoperă similar cu Liquid Polygel 2M Hema Free No Filing - Macaron 02 Vanilla - 30gr
Liquid Polygel 2M Hema Free No Filing - Macaron 03 Soft Green - 15gr
Liquid Polygel 2M nuanta de verde deschis, este autonivelant, de densitate medie, nu curge, se întinde uniform, accelerând astfel munca în salon. Combină proprietățile gelului și acrylului – se pilește ușor, se întărește tare și suprafața sa nu este granulară după polimerizare. Datorită texturii, este ideal pentru tehnica FĂRĂ PILIRE! Fără HEMA & TPO reduce riscul apariției reacțiilor alergice! Pentru o aderență perfectă, recomandăm baza Bonding sealer sau HEMA&TPO Free 2MBEAUTY Gel Lack - All Base. Timp de polimerizare: 60–120 secunde în lampă UV/LED 120–180 secunde în lampă UV Se poate modela la 10-30 secunde, în lampă uv/led se poate simți o ușoară senzație de căldură. Respectați întotdeauna timpul de polimerizare adecvat puterii lămpii dvs. Înainte de a începe construcția unghiilor false, nu uitați de pregătire. Înainte de construcție, utilizați lichidele de pregătire. Când ați terminat lucrarea, utilizați unul dintre uleiurile noastre de îngrijire a cuticulelor. Conțin vitaminele A și E, astfel încât catifelează și hidratează pielea. Depozitați gelurile ferite de lumina soarelui și, în timpul lucrului, acordați atenție ca recipientul să nu fie expus la lumină UV, deoarece materialul se poate întări cu ușurință. Trebuie să fiți atenți și la lumina solară indirectă, deoarece aceasta poate declanșa procesul de polimerizare, ceea ce poate duce la întărirea gelului în recipient.
Descoperă similar cu Liquid Polygel 2M Hema Free No Filing - Macaron 03 Soft Green - 15gr
Liquid Polygel 2M Hema Free No Filing - Macaron 03 Soft Green - 30gr
Liquid Polygel 2M nuanta de verde deschis, este autonivelant, de densitate medie, nu curge, se întinde uniform, accelerând astfel munca în salon. Combină proprietățile gelului și acrylului – se pilește ușor, se întărește tare și suprafața sa nu este granulară după polimerizare. Datorită texturii, este ideal pentru tehnica FĂRĂ PILIRE! Fără HEMA & TPO reduce riscul apariției reacțiilor alergice! Pentru o aderență perfectă, recomandăm baza Bonding sealer sau HEMA&TPO Free 2MBEAUTY Gel Lack - All Base. Timp de polimerizare: 60–120 secunde în lampă UV/LED 120–180 secunde în lampă UV Se poate modela la 10-30 secunde, în lampă uv/led se poate simți o ușoară senzație de căldură. Respectați întotdeauna timpul de polimerizare adecvat puterii lămpii dvs. Înainte de a începe construcția unghiilor false, nu uitați de pregătire. Înainte de construcție, utilizați lichidele de pregătire. Când ați terminat lucrarea, utilizați unul dintre uleiurile noastre de îngrijire a cuticulelor. Conțin vitaminele A și E, astfel încât catifelează și hidratează pielea. Depozitați gelurile ferite de lumina soarelui și, în timpul lucrului, acordați atenție ca recipientul să nu fie expus la lumină UV, deoarece materialul se poate întări cu ușurință. Trebuie să fiți atenți și la lumina solară indirectă, deoarece aceasta poate declanșa procesul de polimerizare, ceea ce poate duce la întărirea gelului în recipient.
Descoperă similar cu Liquid Polygel 2M Hema Free No Filing - Macaron 03 Soft Green - 30gr
Liquid Polygel 2M Hema Free No Filing - Macaron 04 Soft Blue - 15gr
Liquid Polygel 2M nuanta de albastru deschis, este autonivelant, de densitate medie, nu curge, se întinde uniform, accelerând astfel munca în salon. Combină proprietățile gelului și acrylului – se pilește ușor, se întărește tare și suprafața sa nu este granulară după polimerizare. Datorită texturii, este ideal pentru tehnica FĂRĂ PILIRE! Fără HEMA & TPO reduce riscul apariției reacțiilor alergice! Pentru o aderență perfectă, recomandăm baza Bonding sealer sau HEMA&TPO Free 2MBEAUTY Gel Lack - All Base. Timp de polimerizare: 60–120 secunde în lampă UV/LED 120–180 secunde în lampă UV Se poate modela la 10-30 secunde, în lampă uv/led se poate simți o ușoară senzație de căldură. Respectați întotdeauna timpul de polimerizare adecvat puterii lămpii dvs. Înainte de a începe construcția unghiilor false, nu uitați de pregătire. Înainte de construcție, utilizați lichidele de pregătire. Când ați terminat lucrarea, utilizați unul dintre uleiurile noastre de îngrijire a cuticulelor. Conțin vitaminele A și E, astfel încât catifelează și hidratează pielea. Depozitați gelurile ferite de lumina soarelui și, în timpul lucrului, acordați atenție ca recipientul să nu fie expus la lumină UV, deoarece materialul se poate întări cu ușurință. Trebuie să fiți atenți și la lumina solară indirectă, deoarece aceasta poate declanșa procesul de polimerizare, ceea ce poate duce la întărirea gelului în recipient.
Descoperă similar cu Liquid Polygel 2M Hema Free No Filing - Macaron 04 Soft Blue - 15gr
Liquid Polygel 2M Hema Free No Filing - Macaron 05 Mint - 30gr
Liquid Polygel 2M nuanta de mentă, este autonivelant, de densitate medie, nu curge, se întinde uniform, accelerând astfel munca în salon. Combină proprietățile gelului și acrylului – se pilește ușor, se întărește tare și suprafața sa nu este granulară după polimerizare. Datorită texturii, este ideal pentru tehnica FĂRĂ PILIRE! Fără HEMA & TPO reduce riscul apariției reacțiilor alergice! Pentru o aderență perfectă, recomandăm baza Bonding sealer sau HEMA&TPO Free 2MBEAUTY Gel Lack - All Base. Timp de polimerizare: 60–120 secunde în lampă UV/LED 120–180 secunde în lampă UV Se poate modela la 10-30 secunde, în lampă uv/led se poate simți o ușoară senzație de căldură. Respectați întotdeauna timpul de polimerizare adecvat puterii lămpii dvs. Înainte de a începe construcția unghiilor false, nu uitați de pregătire. Înainte de construcție, utilizați lichidele de pregătire. Când ați terminat lucrarea, utilizați unul dintre uleiurile noastre de îngrijire a cuticulelor. Conțin vitaminele A și E, astfel încât catifelează și hidratează pielea. Depozitați gelurile ferite de lumina soarelui și, în timpul lucrului, acordați atenție ca recipientul să nu fie expus la lumină UV, deoarece materialul se poate întări cu ușurință. Trebuie să fiți atenți și la lumina solară indirectă, deoarece aceasta poate declanșa procesul de polimerizare, ceea ce poate duce la întărirea gelului în recipient.
Descoperă similar cu Liquid Polygel 2M Hema Free No Filing - Macaron 05 Mint - 30gr
Liquid Polygel 2M Hema Free No Filing Mauve - 30g
Liquid Polygel 2M de culoare naturala, este autonivelant, de densitate medie, nu curge, ci se întinde uniform, accelerând astfel munca în salon. Combină proprietățile gelului și acrylului – se pilește ușor, se întărește tare și suprafața sa nu este granulară după polimerizare. Datorită texturii, este ideal pentru tehnica FĂRĂ PILIRE! Fără HEMA & TPO, ceea ce reduce riscul apariției reacțiilor alergice! Pentru o aderență perfectă, recomandăm baza Bonding sealer sau HEMA&TPO Free 2MBEAUTY Gel Lack - All Base. Timp de polimerizare: 60–120 secunde în lampă UV/LED 120–180 secunde în lampă UV Se poate modela la 10-30 secunde, în lampă uv/led se poate simți o ușoară senzație de căldură. Respectați întotdeauna timpul de polimerizare adecvat puterii lămpii dvs. Înainte de a începe construcția unghiilor false, nu uitați de pregătire. Înainte de construcție, utilizați lichidele de pregătire. Când ați terminat lucrarea, utilizați unul dintre uleiurile noastre de îngrijire a cuticulelor. Conțin vitaminele A și E, astfel încât catifelează și hidratează pielea. Depozitați gelurile ferite de lumina soarelui și, în timpul lucrului, acordați atenție ca recipientul să nu fie expus la lumină UV, deoarece materialul se poate întări cu ușurință. Trebuie să fiți atenți și la lumina solară indirectă, deoarece aceasta poate declanșa procesul de polimerizare, ceea ce poate duce la întărirea gelului în recipient.
Descoperă similar cu Liquid Polygel 2M Hema Free No Filing Mauve - 30g
Liquid Polygel 2M Hema Free No Filing Skin Nude - 30g
Liquid Polygel 2M de culoarea pielii, este autonivelant, de densitate medie, nu curge, ci se întinde uniform, accelerând astfel munca în salon. Combină proprietățile gelului și acrylului – se pilește ușor, se întărește tare și suprafața sa nu este granulară după polimerizare. Datorită texturii, este ideal pentru tehnica FĂRĂ PILIRE! Fără HEMA & TPO, ceea ce reduce riscul apariției reacțiilor alergice! Pentru o aderență perfectă, recomandăm baza Bonding sealer sau HEMA&TPO Free 2MBEAUTY Gel Lack - All Base. Timp de polimerizare: 60–120 secunde în lampă UV/LED 120–180 secunde în lampă UV Se poate modela la 10-30 secunde, în lampă uv/led se poate simți o ușoară senzație de căldură. Respectați întotdeauna timpul de polimerizare adecvat puterii lămpii dvs. Înainte de a începe construcția unghiilor false, nu uitați de pregătire. Înainte de construcție, utilizați lichidele de pregătire. Când ați terminat lucrarea, utilizați unul dintre uleiurile noastre de îngrijire a cuticulelor. Conțin vitaminele A și E, astfel încât catifelează și hidratează pielea. Depozitați gelurile ferite de lumina soarelui și, în timpul lucrului, acordați atenție ca recipientul să nu fie expus la lumină UV, deoarece materialul se poate întări cu ușurință. Trebuie să fiți atenți și la lumina solară indirectă, deoarece aceasta poate declanșa procesul de polimerizare, ceea ce poate duce la întărirea gelului în recipient.
Descoperă similar cu Liquid Polygel 2M Hema Free No Filing Skin Nude - 30g
Liquid Polygel 2M Hema Free No Filing Baby Pink - 30g
Liquid Polygel 2M de culoare roz, este autonivelant, de densitate medie, nu curge, ci se întinde uniform, accelerând astfel munca în salon. Combină proprietățile gelului și acrylului – se pilește ușor, se întărește tare și suprafața sa nu este granulară după polimerizare. Datorită texturii, este ideal pentru tehnica FĂRĂ PILIRE! Fără HEMA & TPO, ceea ce reduce riscul apariției reacțiilor alergice! Pentru o aderență perfectă, recomandăm baza Bonding sealer sau HEMA&TPO Free 2MBEAUTY Gel Lack - All Base. Timp de polimerizare: 60–120 secunde în lampă UV/LED 120–180 secunde în lampă UV Se poate modela la 10-30 secunde, în lampă uv/led se poate simți o ușoară senzație de căldură. Respectați întotdeauna timpul de polimerizare adecvat puterii lămpii dvs. Înainte de a începe construcția unghiilor false, nu uitați de pregătire. Înainte de construcție, utilizați lichidele de pregătire. Când ați terminat lucrarea, utilizați unul dintre uleiurile noastre de îngrijire a cuticulelor. Conțin vitaminele A și E, astfel încât catifelează și hidratează pielea. Depozitați gelurile ferite de lumina soarelui și, în timpul lucrului, acordați atenție ca recipientul să nu fie expus la lumină UV, deoarece materialul se poate întări cu ușurință. Trebuie să fiți atenți și la lumina solară indirectă, deoarece aceasta poate declanșa procesul de polimerizare, ceea ce poate duce la întărirea gelului în recipient.
Descoperă similar cu Liquid Polygel 2M Hema Free No Filing Baby Pink - 30g
Gel UV 2M Hema Free - No Filing Aquamarine 15g
Gel de construcție de culoare albastru turcoaz, puternic pigmentat, cu textură autonivelantă care nu curge. Este ideal pentru tehnica fără pilire și nu conține HEMA, reducând riscul de alergii. Se polimerizează în 60-120 secunde în lampă UV/LED și se aplică în strat subțire.
- Textură autonivelantă care nu curge și accelerează lucrul în salon
- Excelent pentru tehnica fără pilire datorită densității medii
- Nu conține HEMA, reducând riscul de reacții alergice
- Material elastic care asigură durabilitate la umplere și construcție
Descoperă similar cu Gel UV 2M Hema Free - No Filing Aquamarine 15g
Gel UV 2M Hema Free - No Filing Flashback 15g
Gel de construcție de culoare mov, cu densitate medie și textură autonivelantă, care nu curge. Este ideal pentru tehnica fără pilire și oferă durabilitate atât la umplere, cât și la construcție. Nu conține HEMA și are timp de polimerizare de 60-120 secunde sub lampă UV/LED.
- Nu conține HEMA, reducând riscul de reacții alergice
- Textură autonivelantă, perfectă pentru tehnica fără pilire
- Polimerizare rapidă în 60-120 secunde sub lampă UV/LED
- Conține vitaminele A și E pentru hidratarea cuticulelor
Descoperă similar cu Gel UV 2M Hema Free - No Filing Flashback 15g
Gel UV 2M Hema Free - No Filing Hush 15g
Gel de constructie de culoare roz-piersica, cu densitate medie si textura autonivelanta care nu curge. Este formulat fara HEMA pentru a minimiza riscul de alergii si este ideal pentru tehnica fara pilire. Polimerizeaza in 60-180 secunde sub lampa UV/LED si contine vitamine A si E pentru hidratare.
- Textura autonivelanta care nu curge si accelereaza munca
- Formulare fara HEMA, reducand riscul de reactii alergice
- Potrivit pentru tehnica fara pilire datorita densitatii medii
- Polimerizare rapida in 60-120 secunde sub lampa UV/LED
Descoperă similar cu Gel UV 2M Hema Free - No Filing Hush 15g
Liquid Polygel 2M Hema Free Satin 04 Green Lagoon - 15g
Liquid Polygel 2M Satin 04 Green Lagoon este un produs de densitate medie, autonivelant, care combină proprietățile gelului și acrilicului. Se întărește rapid în lampă UV/LED și este formulat fără HEMA și TPO pentru minimizarea riscului alergiilor. Este potrivit pentru tehnica de construcție fără pilire și necesită depozitarea ferită de lumină.
- Autonivelant și nu curge – accelerează lucrul în salon
- Textură ideală pentru tehnica FĂRĂ PILIRE
- Fără HEMA și TPO – reduce riscul de reacții alergice
- Conține vitaminele A și E pentru hidratarea pielii
Descoperă similar cu Liquid Polygel 2M Hema Free Satin 04 Green Lagoon - 15g
Liquid Polygel 2M Hema Free Satin 01 Off-White - 15g
Polygel-ul de culoare alb murdar are o densitate medie și o textură autonivelantă care nu curge. Combină proprietățile gelului și acrilicului, oferind o suprafață netedă după polimerizare. Produsul este fără HEMA și TPO, fiind potrivit pentru tehnica fără pilire.
- Textură autonivelantă care accelerează lucrul în salon
- Compoziție fără HEMA și TPO, reducând riscul de alergii
- Se pilează ușor și oferă o suprafață netedă după polimerizare
- Conține vitaminele A și E pentru hidratarea cuticulelor
Descoperă similar cu Liquid Polygel 2M Hema Free Satin 01 Off-White - 15g
Liquid Polygel 2M Hema Free Satin 03 Purple Haze - 15g
Polygel-ul mov Purple Haze are o densitate medie și o textură autonivelantă care nu curge, ci se întinde uniform. Combină proprietățile gelului și acrilului, oferind o suprafață netedă după polimerizare și fiind ideal pentru tehnica fără pilire. Produsul este fără HEMA și TPO, iar timpul de polimerizare este de 60-120 de secunde în lampă UV/LED.
- Textură autonivelantă care accelerează lucrul în salon
- Compoziție fără HEMA și TPO, reducând riscul de alergii
- Se pilează ușor și oferă o suprafață netedă, neagranulară
- Conține vitaminele A și E pentru hidratarea pielii din jurul unghiilor
Descoperă similar cu Liquid Polygel 2M Hema Free Satin 03 Purple Haze - 15g
Liquid Polygel 2M Hema Free Satin 05 Sky Blue - 15g
Polygelul satin 05 Sky Blue este un produs de densitate medie, autonivelant, care combină proprietățile gelului și acrilicului. Este formulat fără HEMA și TPO pentru a minimiza riscul de alergii și este potrivit pentru tehnica de construcție fără pilire. Timpul de polimerizare variază între 60-180 de secunde în funcție de tipul de lampă UV/LED utilizată.
- Textură autonivelantă care nu curge și se întinde uniform
- Fără HEMA și TPO, reducând riscul de reacții alergice
- Se pilează ușor și se întărește tare fără suprafață granulară
- Ideal pentru tehnica de construcție fără pilire
Descoperă similar cu Liquid Polygel 2M Hema Free Satin 05 Sky Blue - 15g
Liquid Polygel 2M Hema Free Satin 02 Rosy - 15g
Liquid Polygel 2M de culoare rozalie este autonivelant, de densitate medie, nu curge, ci se întinde uniform, accelerând astfel munca în salon. Combină proprietățile gelului și acrylului – se pilește ușor, se întărește tare și suprafața sa nu este granulară după polimerizare. Datorită texturii, este ideal pentru tehnica FĂRĂ PILIRE! Fără HEMA & TPO, ceea ce reduce riscul apariției reacțiilor alergice! Pentru o aderență perfectă, recomandăm baza Bonding sealer sau HEMA&TPO Free 2MBEAUTY Gel Lack - All Base. Timp de polimerizare: 60–120 secunde în lampă UV/LED 120–180 secunde în lampă UV Se poate modela la 10-30 secunde, în lampă uv/led se poate simți o ușoară senzație de căldură. Respectați întotdeauna timpul de polimerizare adecvat puterii lămpii dvs. Înainte de a începe construcția unghiilor false, nu uitați de pregătire. Înainte de construcție, utilizați lichidele de pregătire. Când ați terminat lucrarea, utilizați unul dintre uleiurile noastre de îngrijire a cuticulelor. Conțin vitaminele A și E, astfel încât catifelează și hidratează pielea. Depozitați gelurile ferite de lumina soarelui și, în timpul lucrului, acordați atenție ca recipientul să nu fie expus la lumină UV, deoarece materialul se poate întări cu ușurință. Trebuie să fiți atenți și la lumina solară indirectă, deoarece aceasta poate declanșa procesul de polimerizare, ceea ce poate duce la întărirea gelului în recipient.
Descoperă similar cu Liquid Polygel 2M Hema Free Satin 02 Rosy - 15g
Gel UV 2M Hema Free - No Filing Soap Bubbles 15g
Gel de construcție de culoare verde-gălbuie, cu densitate medie și textură autonivelantă, ideal pentru tehnica fără pilire. Nu conține HEMA, reducând riscul de reacții alergice, și asigură unghii durabile atât la umplere, cât și la construcție. Se aplică în strat subțire și se polimerizează în 60-180 de secunde în funcție de tipul de lampă utilizat.
- Tehnologie fără pilire pentru aplicare rapidă și confortabilă
- Compoziție fără HEMA, reducând riscul de alergii
- Textură autonivelantă și elastică pentru rezistență maximă
- Polimerizare rapidă în lampă UV/LED (60-180 secunde)
Descoperă similar cu Gel UV 2M Hema Free - No Filing Soap Bubbles 15g
Liquid Polygel 2M Hema Free Mellow Mauve Sauvage - 15gr
Polygel-ul roz plamandru de densitate medie este autonivelant și nu curge, combinând proprietățile gelului și acrilului. Este ideal pentru tehnica fără pilire, se întărește tare și suprafața rămâne netedă după polimerizare. Produsul este fără HEMA și TPO, reducând riscul de alergii, și conține vitaminele A și E pentru hidratare.
- Autonivelant și nu curge - accelerează munca în salon
- Textură ideală pentru tehnica FĂRĂ PILIRE
- Fără HEMA și TPO - reduce riscul de reacții alergice
- Conține vitaminele A și E care hidratează pielea
Descoperă similar cu Liquid Polygel 2M Hema Free Mellow Mauve Sauvage - 15gr
Liquid Polygel 2M Hema Free Dreamy Prosecco - 50gr
Polygel-ul 2M Dreamy Prosecco este un produs de culoare light nude, cu densitate medie și proprietăți autonivelante. Combină caracteristicile gelului și acrilului, oferind o suprafață netedă după polimerizare și fiind potrivit pentru tehnica fără pilire. Produsul este fără HEMA și TPO, iar timpul de polimerizare este de 60–120 secunde în lampă UV/LED.
- Textură autonivelantă care accelerează munca în salon
- Compoziție fără HEMA și TPO, reducând riscul de alergii
- Ideal pentru tehnica de construcție fără pilire
- Conține vitaminele A și E pentru hidratarea pielii
Descoperă similar cu Liquid Polygel 2M Hema Free Dreamy Prosecco - 50gr
Liquid Polygel 2M Hema Free Satin 01 Off-White - 30g
Polygel-ul 2M de culoare off-white are o densitate medie și o textură autonivelantă care nu curge. Se întărește rezistent și se pilește ușor, iar suprafața rămâne netedă după polimerizare. Produsul este formulat fără HEMA și TPO pentru a minimiza riscul de reacții alergice.
- Textură autonivelantă care nu curge și accelerează lucrul
- Combină ușurința de pilire a gelului cu rezistența acrilicului
- Formulă fără HEMA și TPO, reducând riscul de alergii
- Ideal pentru tehnica de construcție fără pilire
Descoperă similar cu Liquid Polygel 2M Hema Free Satin 01 Off-White - 30g