president cottage cheese fara lactoza
President cottage cheese fara lactoza
Persoanele cu intoleranta la lactoza se pot bucura degustul dulceag, fara lactoza al granulelor de branzaproaspata si textura fina a smantanii cremoase.Condiții de păstrare: +2°C...+6°C. A se consuma de preferință înainte de: vezi data scrisă pe ambalaj.
Descoperă similar cu President cottage cheese fara lactoza
President Cottage cheese original
President Cottage cheese originalCondiții de păstrare: +2°C...+6°C
Descoperă similar cu President Cottage cheese original
Brimi Mozzarella fara lactoza din lapte de vaca
Brimi Mozzarella este o brânzetură italiană specifică, obținută din lapte de vacă și fără lactoză. Este recomandată persoanelor cu intoleranță la lactoză. Se poate consuma ca atare sau în diverse preparate culinare și trebuie păstrată între 0 și 5 grade Celsius.
- Fără lactoză, potrivită pentru intoleranță la lactoză
- Specialitate italiană autentică din lapte de vacă
- Versatilă pentru consum direct, salate, pizza și alte preparate
Descoperă similar cu Brimi Mozzarella fara lactoza din lapte de vaca
Vezi și acestea
lapte 3.5% grasime fără lactoză
lapte de lungă durată fără lactoză
paste fără lactoză și gluten
yogurt cremos fără lactoză
băutură de orez cu cocos fără lactoză
produs ecologic fără lactoză
băutură de nuci fără lactoză
nucet kefir fără lactoză
produs lactat fără lactoză
branzeturi ecologice fără lactoză
alimente bio fără lactoză
băutură vegetală fără lactoză
cafea latte fără lactoză și aditivi
înghețată Valsoia fără lactoză
desert vegan fără lactoză
alternativă la brânză fără lactoză
MIZO Iaurt fara lactoza 3.6 %
Iaurt natural obținut din lapte fără lactoză cu un conținut de grăsime de 3.6%. Produsul se păstrează la frigider și se consumă așa cum este.
- Produs din lapte fără lactoză
- Textură cremoasă și gust natural
- Potrivit pentru persoane cu intoleranță la lactoză
- Se păstrează la frigider
Descoperă similar cu MIZO Iaurt fara lactoza 3.6 %
XyliPOP Acadea afine fara zahar
XyliPOP Acadea afine este un produs fără zahăr, indulcit cu xilitol, care contribuie la menținerea mineralizării dinților. Conține pudră de afine și este lipsit de gluten, lactoză, aspartam și organisme modificate genetic. Este potrivită pentru consum de la vârsta de 3 ani și se recomandă o dietă echilibrată.
- Indulcite exclusiv cu xilitol, fără zahăr adăugat
- Fără gluten, lactoză, aspartam și organisme modificate genetic
- Produs vegan cu gust răcoritor de afine
- Potrivite pentru consum de la vârsta de 3 ani
Descoperă similar cu XyliPOP Acadea afine fara zahar
Benjamissimo ECO Ciocolata alba cu fistic si portocale fara zahar, fara gluten
Ciocolata albă Benjamissimo ECO este produsă din ingrediente ecologice, fără zahăr adăugat, gluten, lactoză și este vegană. Conține fistic prăjit, ulei de portocale și este îndulcită cu erythritol. Are un conținut minim de 35% cacao și este certificată bio.
- Fără zahăr adăugat, îndulcită cu erythritol
- Certificată bio și vegană, fără gluten și lactoză
- Conține fistic prăjit și ulei de portocale pentru un gust intens
- Produs din ingrediente ecologice, cu un conținut minim de 35% cacao
Descoperă similar cu Benjamissimo ECO Ciocolata alba cu fistic si portocale fara zahar, fara gluten
Nutracentis ECO Paste cu faina de sorg fara gluten
Pastele Nutracentis ECO sunt produse bio vegane fără gluten, fabricate în Italia. Sunt realizate din făină de sorg (75%) și făină de orez brun (25%), ambele din agricultură ecologică. Timpul de fierbere este de 5-6 minute.
- Fără gluten și lactoză, potrivite pentru diete restrictive
- Certificat bio și vegane, produse într-o cooperativă agricolă din Italia
- Timp scurt de fierbere (5-6 minute), ideal pentru preparare rapidă
- Fără zahăr adăugat, cu ingrediente naturale din agricultură ecologică
Descoperă similar cu Nutracentis ECO Paste cu faina de sorg fara gluten
Obio ECO Tahini pasta din susan inegral fara gluten, fara sare
Pasta Tahini Obio ECO este o pastă obținută prin macinarea fină a semințelor de susan integral, nedecorticat, din agricultură ecologică. Produsul este vegan, fără gluten și fără ingrediente adăugate precum zahăr sau sare. Se utilizează direct sau în preparate culinare precum hummus.
- Fără zahăr, gluten, lactoză sau sare adăugată
- Certificat bio și vegan, din agricultură ecologică
- Obținut din semințe de susan integral, nedecorticat și ușor prăjite
- Ingrediente 100% naturale, fabricat în Uniunea Europeană
Descoperă similar cu Obio ECO Tahini pasta din susan inegral fara gluten, fara sare
PHILADELPHIA Cottage cheese
Branza cottage Philadelphia reprezinta o gustare delicioasa, bogata in proteine.
Descoperă similar cu PHILADELPHIA Cottage cheese
Klarstein Phantasma Cottage Pillar, șemineu cu etanol, arzătoare din oțel inoxidabil, alb / negru, 2h
Șemineul Klarstein Phantasma Cottage Pillar funcționează cu etanol bio, oferind o ardere curată fără fum sau miros. Are o autonomie de aproximativ 2 ore cu un rezervor de 300 ml și poate fi montat pe perete sau într-o nișă. Construcția este din oțel inoxidabil și include un stingător încorporat.
- Funcționează fără fum, miros sau coș de fum datorită etanolului bio
- Se instalează ușor pe perete sau în nișă, economisind spațiu
- Arzător din oțel inoxidabil cu stingător încorporat pentru siguranță
- Design modern, cubist, disponibil în alb sau negru
Descoperă similar cu Klarstein Phantasma Cottage Pillar, șemineu cu etanol, arzătoare din oțel inoxidabil, alb / negru, 2h
Oală cu capac cu strecurătoare Tescoma President 7 l, 7 l
Oala Tescoma President 7 l este confecționată din oțel inoxidabil 18/10. Are un fund sandwich gros care asigură o distribuție uniformă a căldurii. Mânerele etanșe permit spălarea în mașină de vase.
- Fabricată din oțel inoxidabil premium 18/10 pentru durabilitate
- Fund sandwich gros pentru transfer termic uniform și fără arsuri
- Mânere goale etanșe, pot fi spălate în mașină de vase
Descoperă similar cu Oală cu capac cu strecurătoare Tescoma President 7 l, 7 l
NESTLE LAPTE PRAF NAN FARA LACTOZA 400G
Lapte de inceput. Produs premium sub forma de pudra. De la nastere. Neindicat pentru sugarii cu galactozemie. NAN FARA LACTOZA, o formula speciala pentru sugari, care poate fi folosit de la nastere. Prin combinatia sa unica de ingrediente, laptele NAN FARA LACTOZA ii asigura bebelusului tau toti nutrientii necesari pentru o buna dezvoltare fizica si mentala. NAN Fara Lactoza (neindicat pentru sugarii cu galactozemie) este o formula speciala de lapte de inceput pentru bebelusi care poate fi folosita de la nastere atunci cand acestia nu pot fi alaptati. Prin combinatia sa unica de ingrediente ii asigura bebelusului tau toti nutrientii necesari pentru o buna dezvoltare fizica si mentala. Laptele NAN Fara Lactoza contine L. reuteri, sunt culturi similare cu cele care se gasesc si in laptele matern si DHA, in conformitate cu legislatia pentru toate formulele de inceput (Regulamentul Delegat 2016/127). Intreaba medicul specialist despre laptele de inceput NAN FARALACTOZA., NAN Fara Lactoza (neindicat pentru sugarii cu galactozemie) este o formula speciala de lapte de inceput pentru bebelusi care poate fi folosita de la nastere atunci cand acestia nu pot fi alaptati. Prin combinatia sa unica de ingrediente ii asigura bebelusului tau toti nutrientii necesari pentru o buna dezvoltare fizica ... Unknown localization key: "more"
Descoperă similar cu NESTLE LAPTE PRAF NAN FARA LACTOZA 400G
Klarstein El Presidente 48, Humidor pentru trabucuri, 48L, 3 sertare, 1 compartiment din lemn de cedru
Humidorul Klarstein El Presidente 48 oferă un spațiu de depozitare de 48 de litri pentru trabucuri, cu trei sertare și un compartiment din lemn de cedru. Sistemul asigură control precis al umidității și temperaturii pentru menținerea calității trabucurilor. Ușile panoramice din sticlă cu iluminare albastră permit vizualizarea conținutului într-un ambient rafinat.
- Capacitate generoasă de 48 de litri cu 3 sertare și compartiment din lemn de cedru
- Control optim al umidității și temperaturii pentru păstrarea aromei
- Iluminare interioară albastră și uși panoramice din sticlă pentru vizualizare elegantă
- Funcționare silențioasă cu răcire optimizată
Descoperă similar cu Klarstein El Presidente 48, Humidor pentru trabucuri, 48L, 3 sertare, 1 compartiment din lemn de cedru
Klarstein El Presidente 48, Humidor pentru trabucuri, 48L, 3 sertare, 1 compartiment din lemn de cedru
Humidorul Klarstein El Presidente 48 oferă condiții optime de depozitare pentru trabucuri de lux. Dispunând de un spațiu interior de 48 litri cu trei sertare și un compartiment din lemn de cedru, asigură control precis al umidității și temperaturii. Sistemul de iluminare albastră și ușile din sticlă panoramice completează designul funcțional.
- Capacitate generoasă de 48 litri cu 3 sertare și compartiment din lemn de cedru
- Control optim al umidității și temperaturii pentru păstrarea aromelor
- Iluminare interioară albastră și uși panoramice din sticlă pentru vizualizare elegantă
- Funcționare silențioasă cu răcire eficientă
Descoperă similar cu Klarstein El Presidente 48, Humidor pentru trabucuri, 48L, 3 sertare, 1 compartiment din lemn de cedru
Tescoma Grilă pentru coacere PRESIDENT
Grilă Tescoma proiectată pentru aparatul de prăjit pâine PRESIDENT. Permite încălzirea chiflelor, pâinii și baghetelor, precum și reîncălzirea pâinii vechi sau a produselor congelate pentru o textură crocantă. Se utilizează prin plasarea în orificiile pentru toasturi și selectarea programului adecvat.
- Încălzește rapid chifle, pâine și baghete în aparatul President
- Reîncălzește perfect pâinea veche sau produsele congelate, oferind o textură crocantă
- Ușor de utilizat: se așează direct în orificiile pentru toasturi
- Compatibil cu programele de coacere sau prăjire a produselor de panificație congelate
Descoperă similar cu Tescoma Grilă pentru coacere PRESIDENT
LAC Lapte 3.5% UHT fara lactoza
Acest lapte UHT are un conținut de grăsime de 3.5% și este fără lactoză. Conține calciu și trebuie păstrat într-un loc uscat și răcoros.
- Conține calciu pentru sănătatea oaselor
- Fără lactoză, potrivit pentru intoleranțe
- UHT, se păstrează mult timp fără frigider
Descoperă similar cu LAC Lapte 3.5% UHT fara lactoza
Klarstein Phantasma Cottage, șemineu pe etanol, cameră de ardere cu un volum de 750 ml, 3h
Șemineul Klarstein Phantasma Cottage funcționează pe etanol și oferă flacără reală fără necesitatea unui sistem de ventilație. Camera de ardere de 750 ml asigură o durată de funcționare de până la 3 ore. Produsul este portabil și poate fi plasat în orice cameră, oferind o atmosferă plăcută fără risc de incendiu sau poluare.
- Funcționare simplă - turnați etanol și aprindeți
- Nu necesită ventilație sau coș - amplasare flexibilă
- Ardere curată fără miros sau funingine
- Durată lungă de ardere - până la 3 ore
Descoperă similar cu Klarstein Phantasma Cottage, șemineu pe etanol, cameră de ardere cu un volum de 750 ml, 3h
Klarstein El Presidente 37, Humidor pentru trabucuri, 37L, 2 sertare, 1 compartiment din lemn de cedru
Humidorul Klarstein El Presidente 37 oferă un spațiu de depozitare de 37 litri cu două sertare și un compartiment din lemn de cedru. Asigură condiții optime de umiditate și temperatură pentru păstrarea aromei trabucurilor de lux. Este echipat cu iluminare albastră interioară și uși panoramice din sticlă.
- Capacitate generoasă de 37 litri cu două sertare pentru depozitare organizată.
- Compartiment din lemn de cedru natural pentru menținerea aromei și umidității optime.
- Iluminare albastră interioară și uși panoramice din sticlă pentru vizualizare elegantă.
- Control precis al umidității și răcire silențioasă pentru conservarea pe termen lung.
Descoperă similar cu Klarstein El Presidente 37, Humidor pentru trabucuri, 37L, 2 sertare, 1 compartiment din lemn de cedru
Klarstein El Presidente 37, Humidor pentru trabucuri, 37L, 2 sertare, 1 compartiment din lemn de cedru
Humidorul Klarstein El Presidente 37 oferă un spațiu de depozitare de 37 de litri cu două sertare și un compartiment din lemn de cedru. Asigură condiții optime de umiditate și temperatură pentru păstrarea pe termen lung a trabucurilor. Este echipat cu iluminare interioară albastră și uși panoramice din sticlă.
- Capacitate generoasă de 37 de litri cu două sertare pentru depozitare organizată.
- Compartiment din lemn de cedru natural pentru menținerea aromii și umidității optime.
- Iluminare interioară albastră și uși panoramice din sticlă pentru vizualizare elegantă.
- Control precis al umidității și temperaturii pentru conservarea pe termen lung a trabucurilor.
Descoperă similar cu Klarstein El Presidente 37, Humidor pentru trabucuri, 37L, 2 sertare, 1 compartiment din lemn de cedru
Klarstein El Presidente 23, umidor, 45 W, tactil, lemn de fag, 23L, LED
Umidorul Klarstein El Presidente 23 oferă condiții ideale de depozitare pentru trabucuri, cu un spațiu de 23 litri și sertar din lemn de cedru. Designul său elegant, cu uși termopan și iluminare LED, îl face potrivit pentru uz casnic sau în baruri. Sistemul de control asigură umiditate și temperatură constante pentru păstrarea gustului.
- Capacitate mare de 23 litri cu două zone de depozitare
- Sertar din lemn de cedru pentru menținerea umidității optimale
- Design elegant cu uși din geam termopan și iluminare LED
- Control tactil pentru reglarea precisă a umidității și temperaturii
Descoperă similar cu Klarstein El Presidente 23, umidor, 45 W, tactil, lemn de fag, 23L, LED
Klarstein El Presidente 23, umidor, 45 W, tactil, lemn de fag, 23L, LED
Umidorul Klarstein El Presidente 23 oferă condiții ideale de depozitare pentru trabucuri, cu umiditate și temperatură constante. Dispune de un spațiu generos de 23 litri, organizat în două zone și un sertar din lemn de cedru. Designul său elegant cu uși termopan îl face potrivit atât pentru casă, cât și pentru spații comerciale.
- Capacitate mare de 23 litri cu două zone de depozitare
- Sertar din lemn de cedru pentru menținerea umidității optimale
- Design elegant cu uși din geam termopan și finisaj din lemn de fag
- Dimensiuni compacte, potrivit pentru uz acasă sau în baruri
Descoperă similar cu Klarstein El Presidente 23, umidor, 45 W, tactil, lemn de fag, 23L, LED
Tescoma President tigaie 26 cm, diam. 26 cm
Tigaia Tescoma President de 26 cm este confecționată din fontă turnată cu o suprafață anti-aderentă special structurată, asemănătoare piatră naturală. Are un mâner din oțel inoxidabil fixat cu nituri și este compatibilă cu toate tipurile de plite și cuptoare. Produsul beneficiază de o garanție de 3 ani.
- Suprafață specială cu textură de piatră naturală pentru prăjire intensă cu ulei minim
- Strat anti-aderent extrem de durabil, compatibil chiar și cu ustensile metalice
- Mâner masiv din oțel inoxidabil fixat cu nituri, fără părți din plastic
- Utilizabilă pe toate tipurile de plite (inclusiv inducție) și în cuptoare
Descoperă similar cu Tescoma President tigaie 26 cm, diam. 26 cm
Tigaie adâncă cu capac Tescoma PRESIDENT Stone, 26 cm , 26 cm
Tigaia adâncă Tescoma PRESIDENT Stone, cu diametrul de 26 cm, este un vas cu capac și strat non-aderent rezistent. Este compatibilă cu aragaze și cuptoare, iar pelicula sa permite curățarea ușoară și utilizarea cu ustensile metalice necontondente. Produsul este acoperit de o garanție de 5 ani.
- Strat non-aderent cu aspect de piatră naturală, care previne arderea și păstrează gustul și suculența alimentelor.
- Construită fără componente din plastic, fiind potrivită pentru utilizare atât pe aragaz, cât și în cuptor.
- Mânere din oțel inoxidabil de înaltă calitate, atașate cu nituri și complet impermeabile pentru o manipulare sigură.
Descoperă similar cu Tigaie adâncă cu capac Tescoma PRESIDENT Stone, 26 cm , 26 cm
Răzuitoare cu lamă transversală Tescoma PRESIDENT
Răzuitoarea cu lamă transversală Tescoma PRESIDENT este proiectată pentru răzuire eficientă a legumelor precum castraveții. Este confecționată predominant din metal, asigurând durabilitate și o întreținere facilă. Produsul beneficiază de o garanție de 5 ani.
- Lama transversală pentru răzuire rapidă și ușoară
- Construcție din metal, cu utilizare minimă de plastic
- Întreținere simplă și garanție de 5 ani
Descoperă similar cu Răzuitoare cu lamă transversală Tescoma PRESIDENT
Tigaie adâncă cu capac Tescoma PRESIDENT Stone, 28 cm, 28 cm
Tigaia Tescoma PRESIDENT Stone este o tigaie adâncă de 28 cm cu capac, proiectată pentru aragaze și cuptoare. Are un strat non-aderent rezistent, cu aspect de piatră naturală, care permite gătitul cu cantități reduse de grăsime și curățarea ușoară. Este fabricată fără plastic, cu mânere din oțel inoxidabil etanșe și beneficiază de o garanție de 5 ani.
- Strat non-aderent cu aspect de piatră naturală, care previne arderea și păstrează gustul alimentelor.
- Construită fără plastic, rezistă la temperaturi înalte și este potrivită pentru aragaze și cuptoare.
- Mânere din oțel inoxidabil de calitate, etanșe și atașate cu nituri, asigurând durabilitate și siguranță.
Descoperă similar cu Tigaie adâncă cu capac Tescoma PRESIDENT Stone, 28 cm, 28 cm
Oală Tescoma President cu capac pentru stoarcere 4 l, 4 l
Oala Tescoma President de 4 litri este confecționată din inoxidabil și este dotată cu mânere etanșe, potrivite pentru spălarea în mașină de vase. Include două capace: unul din sticlă cu pâlnie și unul special pentru strecurat cu găuri de dimensiuni diferite. În interior, oala are o scară de măsurare pentru ușurință în preparare.
- Mânere din inoxidabil masive, etanșe și rezistente la spălarea în mașină de vase
- Capac dublu: unul din sticlă cu pâlnie și unul pentru strecurat cu găuri mici și mari
- Scară de măsurare pe interior pentru dozare precisă a ingredientelor
Descoperă similar cu Oală Tescoma President cu capac pentru stoarcere 4 l, 4 l
Aptamil Lapte praf fara lactoza, + 0 luni
Inspirati de peste 40 de ani de cercetare in nutritia primilor ani de viata, am dezvoltat formula noastra de lapte de inceput Aptamil Fara Lactoza, potrivita pentru sugarii cu intoleranta la lactoza, de la 0-6 luni.Intoleranta la lactoza se numara printre cele mai raspandite tipuri de intolerante alimentare.Aceasta afectiune este data de incapacitatea de a digera si absorbi lactoza si se manifesta prin disconfort digestiv ca urmare a consumului de lapte. Lactoza este un compus care se absoarbe la nivelul intestinului dupa ce este scindata de catre lactaza proprie organismului. Cand aceasta enzima lipseste, procesul de scindare nu poate avea loc si, dupa un timp (maxim cateva ore) de la consumul de alimente care contin lactoza, apar semnele intolerantei.
Descoperă similar cu Aptamil Lapte praf fara lactoza, + 0 luni
MIZO Lapte UHT fara lactoza 1.5%
Lapte de vaca semidegresat, omogenizat, ultrapasteurizat (UHT), fara lactoza. Ingrediente: lapte de vaca, lactaza. Nu contine lapte praf. Uita de intoleranta la lactoza si bucura-te de gustul laptelui. Laptele fără lactoză nu se face prin eliminarea vreunei componente, ci prin adăugarea uneia. Lactaza este o enzimă care separă glucoza și galactoza, iar astfel organismul nu mai trebuie să apeleze la propriile resurse de lactază pentru a digera laptele. Laptele are un gust usor dulceag, iar din puct de vedere nutritional isi pastreaza toate mineralele, vitaminele, proteinele si grasimile precum laptele cu lactoză. Despre producator: Sole Mizo Romania SRL a fost infiintata in data de 23 octombrie 2008 si este firma fiica a Sole Mizo Zrt Ungaria parte din grupul Bonafarm. Cu 2 centre logistice in Timisoara si Bucuresti produsele Sole sunt distribuite la nivel national in toate orasele importante ale tarii. Sole Mizo Romania este din 2008 unicul distribuitor in Romania al produselor lactate Sole, produse fabricate de catre firma mama Sole Mizo ZRT - cel mai mare procesator de produse lactate din Ungaria,apartinand grupului de firme BONAFARM. Compania acorda o atentie deosebita realizarii si mentinerii celei mai bune calitati a produselor, urmarind in permanenta factorii care o influenteaza : ... Unknown localization key: "more"
Descoperă similar cu MIZO Lapte UHT fara lactoza 1.5%
Miil Lapte semidegresat UHT fara lactoza 1,5% grasime
Încercați laptele nostru semi-degresat UHT fără lactoză Miil, cu 1,5% grăsime. Acest lapte are un conținut redus de lactoză și, prin urmare, este potrivit pentru persoanele care au intoleranță la lactoză. Conținut de lactoză max. 0,01 g/100 ml. Recomandare de consum Laptele UHT este perfect pentru a savura un pahar răcoritor de lapte rece. Turnați lapte peste cerealele preferate sau adăugați-l la smoothie-uri și shake-uri. Despre MIIL Nivel ridicat de gust și prețuri mici, aceasta este marca noastră privată MIIL! Cumpărarea de produse lactate de înaltă calitate nu înseamnă neapărat că vă va perturba bugetul. Marca MIIL este un exemplu de succes. Nu este orice marcă de jurnal. Farmecul său constă într-o combinație de preț excelent, calitate și durabilitate pe care pur și simplu o vei iubi. Ați auzit despre celelalte mărci private ale noastre Ubomi, Dacello, Moddia, Pappudia, Kitchin, Yutto și Pauu? Toți sunt membri ai unei familii cu un raport calitate-preț. Alegând aceste mărci, cumpărați produse de calitate la prețuri avantajoase! Economisiți bugetul familiei dvs. cu mărcile noastre private! Despre producator Agro Tami, a.s. procesează lapte de vacă și produce produse lactate de mai bine de 50 de ani. Laptele pe care îl prelucrează provine din surse de ... Unknown localization key: "more"
Descoperă similar cu Miil Lapte semidegresat UHT fara lactoza 1,5% grasime
Tescoma President tigaie 24 cm, diam. 24 cm
Tigaia President Tescoma de 24 cm este confecționată din material turnat masiv cu o suprafață antiaderentă foarte rezistentă, structurată similar cu piatra naturală. Este compatibilă cu toate tipurile de plite, inclusiv inducție, și poate fi utilizată în cuptor, având mâner din oțel inoxidabil fixat ferm. Produsul beneficiază de o garanție de 3 ani.
- Suprafață special structurată asemănătoare cu piatra naturală, ideală pentru prăjit cu cantități minime de ulei
- Construcție masivă turnată fără părți din plastic, rezistentă la cuptor și la toate tipurile de plite (inclusiv inducție)
- Mâner din oțel inoxidabil fixat cu nituri, ergonomic și ușor de curățat
Descoperă similar cu Tescoma President tigaie 24 cm, diam. 24 cm
Cratiță cu capac Tescoma PRESIDENT Stone 4,5 l, 4,5 l
Cratița Tescoma PRESIDENT Stone 4,5 l este un vas multifuncțional cu suprafață non-aderentă interior-exterior inspirată de piatră naturală. Este proiectată pentru gătit sănătos cu minim de grăsime și oferă versatilitate în bucătărie, funcționând ca oală, tigaie sau tavă de copt. Construcția include mânere din oțel inoxidabil fixate cu nituri, capac pentru cuptor și compatibilitate cu toate tipurile de aragaze.
- Suprafață non-aderentă cu aspect de piatră naturală pe ambele fețe, ideală pentru prăjire uniformă și curățare ușoară
- Versatilitate maximă: funcționează ca oală, tigaie și tavă de copt (cu capac din oțel inoxidabil rezistent la cuptor)
- Construcție robustă cu mânere din oțel inoxidabil fixate permanent și fund sandviș pentru încălzire uniformă pe inducție
- Compatibilitate completă cu toate sursele de căldură, ustensile metalice și mașina de spălat vase
Descoperă similar cu Cratiță cu capac Tescoma PRESIDENT Stone 4,5 l, 4,5 l
Presă pentru usturoi Tescoma PRESIDENT
Presă pentru usturoi Tescoma PRESIDENT facilitează presarea usturoiului și include un curățător multifuncțional. Este confecționată din materiale de calitate și poate fi spălată în mașina de vase. Produsul beneficiază de o garanție de 5 ani.
- Curățător multifuncțional inclus pentru pregătirea usturoiului
- Realizată din materiale de calitate și rezistentă la spălatul în mașina de vase
- Garanție extinsă de 5 ani pentru siguranță și durabilitate
Descoperă similar cu Presă pentru usturoi Tescoma PRESIDENT
Paletă spirală Tescoma PRESIDENT
Paleta spirală Tescoma PRESIDENT este un ustensil de patiserie fabricat din oțel inoxidabil de calitate superioară. Produsul este proiectat pentru a rezista la spălarea în mașina de spălat vase, oferind practicitate în utilizare. Acesta beneficiază de o garanție de 5 ani, confirmând fiabilitatea sa pe termen lung.
- Fabricată din oțel inoxidabil de înaltă calitate
- Rezistentă și sigură pentru spălare în mașina de spălat vase
- Garanție extinsă de 5 ani pentru durabilitate
Descoperă similar cu Paletă spirală Tescoma PRESIDENT
President Unt Tendre semisarat 80%
President Beurre Tendre este un unt semisărat cu un conținut de 80% grăsime. Produsul se păstrează la temperaturi între +2°C și +8°C. Data de consum preferențial este indicată pe ambalaj.
- Textură fină și cremoasă
- Aroma bogată și autentică
- Ideal pentru patiserie și gătit
- Conținut echilibrat de grăsime (80%)
Descoperă similar cu President Unt Tendre semisarat 80%
Miil Iaurt fara lactoza 3,5% grasime
Incercați Miil iaurt simplu fără lactoză. Are un conținut redus de lactoză și, prin urmare, este potrivit pentru persoanele care au intoleranță la lactoză. Au trecut peste 7.000 de ani de cand oamenii au gustat pentru prima data iaurt, asa ca a fost suficient timp pentru ca aromele iaurtului Miil sa fie reglate pana la ultimul detaliu. Si de aceea Miil iaurt cremos alb 3,7% cu cultura BiFi este aici pentru tine.Si daca exista un lucru care te va interesa fara indoiala iaurtul Miil, acesta este gustul sau, textura cremoasa Si utilizarea versatila. Conditii de pastrare A se pastra la frigider la +2 °C pana la +8 °C. Recomandare de consum Este potrivit pentru toate categoriile de consumatori (copii, tineri, adulti). Poate fi utilizat ca atare sau ca ingredient in multiple retete. Dupa deschidere se consuma imediat. Despre Miil Consumul de alimente bune nu înseamnă neapărat că vă va face o gaură în bugetul dvs. Un exemplu strălucit este marca noastră proprie Miil, care nu este doar o marcă de produse lactate. Farmecul său este ascuns într-o combinație de preț și mare gust pe care le veti iubi pur și simplu. Despre producător Hollandia Karlovy Vary este un producător tradițional ... Unknown localization key: "more"
Descoperă similar cu Miil Iaurt fara lactoza 3,5% grasime
Trusă chei filtru de ulei Sixtol Mechanic Oil Wrench 23, 1/2"
Setul Sixtol Mechanic Oil Wrench conține 23 de chei pentru filtre de ulei, realizate din aluminiu ușor și proiectate pentru o gamă largă de mărci de mașini și camioane. Include un clichet de 1/2" și o cheie de 27 mm, oferind versatilitate în utilizare. Toate piesele sunt depozitate într-o cutie din plastic rezistentă, facilitând transportul și stocarea.
- Set complet de 23 de chei pentru filtre de ulei, acoperind cele mai comune mărci de autovehicule.
- Construcție din aluminiu ușor, asigurând durabilitate și manevrabilitate.
- Include clichet de 1/2" și cheie de 27 mm pentru versatilitate maximă.
- Depozitat într-o cutie din plastic robustă, ideală pentru transport și organizare.
Descoperă similar cu Trusă chei filtru de ulei Sixtol Mechanic Oil Wrench 23, 1/2"
Miil Branza Cottage 4.2%
Miil Cottage cheeseA se păstra la frigider la o temperatură cuprinsă între +2°C și +8°C. A se utiliza imediat după deschidere.
Descoperă similar cu Miil Branza Cottage 4.2%
Dulap de chei din oțel cu închidere cu codTS.48.AM negru, 37 x 28 x 10 cm
Dulapul de chei din otel are dimensiunile de 37 x 28 x 10 cm si este echipat cu o incuietoare cu combinatie. Dispozitivul ofera 48 de carlige pentru agatarea cheilor si include placuite de identificare colorate. Pachetul contine si inele pentru chei si material necesar montarii.
- Incuietoare cu combinatie cu 1000 de variante posibile
- Capacitate mare de depozitare cu 48 de carlige
- Include accesorii complete: placuite colorate, inele si material de montare
- Constructie robusta din otel pentru durabilitate
Descoperă similar cu Dulap de chei din oțel cu închidere cu codTS.48.AM negru, 37 x 28 x 10 cm
Suport de chei din lemn Twigs, 29 x 7 x 3,5 cm
Suportul de chei Twigs din lemn oferă o soluție practică și decorativă pentru depozitarea cheilor. Cu o placă decorată cu ramuri de frunze și o cutie suspendată, asigură accesibilitate și adaugă un caracter confortabil interiorului. Este potrivit pentru agățare în hol și poate fi folosit și pentru alte obiecte datorită cârligelor sale.
- Design elegant din lemn cu decor delicat de ramuri de frunze
- Cutie suspendată pentru păstrarea vizibilă și accesibilă a cheilor
- Cârlige multifuncționale pentru organizare versatilă în casă
Descoperă similar cu Suport de chei din lemn Twigs, 29 x 7 x 3,5 cm
Nucet Kefir fara lactoza
Nucet Kefir fără lactoză este un produs obținut din lapte de vacă pasteurizat, omogenizat și standardizat. Fermentarea are loc cu ajutorul culturilor lactice, rezultând un produs cu un conținut de alcool între 2-6 grade. Înainte de consum, produsul trebuie agitat.
- Produs fără lactoză, potrivit pentru persoane cu intoleranțe
- Proces de fermentare controlată cu culturi lactice specifice
- Textură omogenizată și consistentă standardizată
- Instrucțiuni clare de utilizare (se agită înainte de consum)
Descoperă similar cu Nucet Kefir fara lactoza
Laptaria cu caimac Kefir gingas fara lactoza
Kefir gingas fara lactoza ,completam gama de kefir cu un produs nou : Kefir gingas. Acelasi Kefir , cu drojdii si dubla fermentatie dar fara lactoza.Produs obtinut in urma fermentatiei duble (lactica si alcoolica).Produsele NU contin alcool. Kefirul obtinut prin aceasta dubla fermentatie asigura beneficii importante pentru sanatatea tractului intestinal, actionand ca un probiotic natural.
Descoperă similar cu Laptaria cu caimac Kefir gingas fara lactoza
Grikios ardei galbeni umpluit cu branza proaspata fara lactoza
Grikios ardei galbeni umpluit cu branza proaspata fara lactoza Ardeii galbeni sunt crocanți si umpluți pana la refuz cu crema de branza fara lactoza. Aceasta combinație neobisnuita stimuleaza prin nota sa dulce, iar apoi intr-o clipa este acoperita cu o aroma de crema catifelata. Aceasta gustare sofisticata inspira calatoriile culinare, incurajeaza varietatea sanatoasa si face ca prepararea delicateselor de casa sa fie usoara si placuta. Cu o singura muscatura, vei fi dus pe ținuturile mediteraneene, unde fiecare masa este o oportunitate unica de a te bucura de viața si de a sarbatori prezența celor dragi in jurul mesei. Produsele marca Grikios te vor ajuta sa descoperi adevaratul gust al Greciei, iar fiecare muscatura te va face sa vezi privelisti pitoresti cu cele mai frumoase peisaje ale arhipelagului.Grikios este o calatorie intr-o lume culinara plina de arome, inspirata de o bucatarie mediteraneana diversificata si energica. Este o calatorie cu un brand de produse care este renumit si recunoscut la nivel internațional. Cand vorbim despre brandul Grikios, imaginația noastra ne duce pe plajele insorite ale Mediteranei. Ne amintim de gustul bucatariei locale si de placerea de a manca.+2°C - +7°CMediterranean snacks are a great choice for almost every meal, while the crunchy ... Unknown localization key: "more"
Descoperă similar cu Grikios ardei galbeni umpluit cu branza proaspata fara lactoza
Dulap de chei din oțel cu închidere cu codTS.28.AM negru, 26 x 22,5 x 10,5 cm
Dulapul de chei este fabricat din otel si are dimensiunile de 26 x 22,5 x 10,5 cm. Este echipat cu o incuietoare cu combinație care oferă 1000 de variante de cod. Pachetul include plăcuțe de identificare colorate, inele pentru chei și materialul necesar montării.
- Incuietoare cu cod cu 1000 de combinatii posibile pentru securitate sporita
- Capacitate mare cu 28 de carlige pentru organizarea multiplelor seturi de chei
- Include accesorii complete: placuite de identificare colorate, inele pentru chei si material de montare
Descoperă similar cu Dulap de chei din oțel cu închidere cu codTS.28.AM negru, 26 x 22,5 x 10,5 cm
Suport de chei din lemn Heart of home, 35 x 14,5 x 3,5 cm
Suportul de chei Heart of home este un accesoriu din lemn cu dimensiuni de 35 x 14,5 x 3,5 cm. Acesta include o placă cu cârlige și o cutie suspendată pentru depozitarea vizibilă a cheilor. Produsul combină funcționalitatea practică cu un design decorativ potrivit pentru holuri și intrări.
- Design elegant din lemn care adaugă caracter interiorului
- Funcționalitate practică cu cutie suspendată pentru vizibilitate maximă
- Versatilitate - poate fi folosit pentru diverse obiecte mici
- Inscripția HOME creează o atmosferă confortabilă și personalizată
Descoperă similar cu Suport de chei din lemn Heart of home, 35 x 14,5 x 3,5 cm
Set de chei cu clichet Asist FR21-0303 cuarticulație, 5 buc.
Set profesional de 5 chei cu clichet și articulație, cu capete rotative la 180 de grade. Fiecare cheie are 72 de dinți pentru o prindere precisă. Sunt fabricate din oțel carbon cu duritate 42-48 HRC și au dimensiunile 8, 10, 13, 15 și 17 mm.
- Capete rotative la 180 de grade pentru acces în spații înguste
- 72 de dinți pentru o prindere precisă și fără joc
- Construcție robustă din oțel carbon cu duritate 42-48 HRC
- Set complet cu 5 dimensiuni (8, 10, 13, 15, 17 mm)
Descoperă similar cu Set de chei cu clichet Asist FR21-0303 cuarticulație, 5 buc.
PHILADELPHIA Crema de branza fara lactoza
Crema de branza fara lactoza Philadelphia (<0.01%), are o textura cremoasa si catifelata, ofera aceelasi gust unic si inconfundabil, dar mai usor de digerat pentru personale cu intoleranta la lactoza.A se pastra la temperatura de 1-8°C.Sugesti de servire : gustare, mic dejun.
Descoperă similar cu PHILADELPHIA Crema de branza fara lactoza
Trusa de Chei 108 Pcs
Trusa include 108 de piese cu capete tubulare în dimensiuni metrice și standard Torx. Setul conține capete lungi pentru 1/4" și 1/2", precum și capete speciale pentru bujii. Este potrivită pentru lucrări de mentenanță auto și nu numai.
- Set complet de 108 piese pentru diverse aplicații
- Include capete tubulare lungi pentru acces în spații înguste
- Capete speciale pentru bujii (16mm și 21mm)
- Gamă largă de dimensiuni metrice și tip Torx
Descoperă similar cu Trusa de Chei 108 Pcs
Set de 9 chei hexagonale cu brat extra-lung Cr-V 1,5/2/2,5/3/4/5/6/8/10 mm
Setul contine 9 chei hexagonale din otel crom-vanadiu cu brat extra-lung. Sunt tratate termic si cromate pentru protectie anticoroziva. Dimensiunile acoperita intervalul de la 1,5 la 10 mm.
- Set complet de 9 dimensiuni (1,5-10 mm) pentru multiple aplicatii
- Brat extra-lung pentru acces in spatii inguste si cuplu mare
- Material Cr-V tratat termic si cromat pentru rezistenta si durabilitate
Descoperă similar cu Set de 9 chei hexagonale cu brat extra-lung Cr-V 1,5/2/2,5/3/4/5/6/8/10 mm
Set 8 chei fixe - 6-22mm TOTAL (INDUSTRIAL)
Setul include 8 chei fixe cu dimensiuni de la 6 la 22mm. Este proiectat pentru aplicații industriale și profesionale. Materialele asigură durabilitate și rezistență la uzură.
- Set complet de 8 chei fixe pentru o gamă largă de dimensiuni (6-22mm).
- Realizate din otel rezistent, ideale pentru utilizare industrială și profesională.
- Dimensiunile standard (6x7mm, 8x9mm etc.) acoperă majoritatea nevoilor de strângere și desfacere.
Descoperă similar cu Set 8 chei fixe - 6-22mm TOTAL (INDUSTRIAL)
Set 8 chei combinate Stanley maxi-drive 8, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 22 mm
Setul include 8 chei combinate Stanley maxi-drive cu dimensiunile 8, 10, 11, 13, 14, 15, 17 și 22 mm. Este proiectat pentru aplicații profesionale, oferind o acoperire largă a dimensiunilor comune de piulițe și șuruburi. Materialele de calitate asigură rezistență la uzură și coroziune.
- Set complet de 8 chei combinate cu dimensiuni esențiale (8-22 mm).
- Construcție robustă din oțel crom-vanadiu pentru durabilitate ridicată.
- Capete maxi-drive pentru o prindere sigură și reducerea riscului de rotire.
Descoperă similar cu Set 8 chei combinate Stanley maxi-drive 8, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 22 mm