set 2 tigai si oala cu maner detasabil gold ambition 20 24 16 cm aluminiu forjat invelis qualum stone

Set 2 tigai si oala cu maner detasabil Gold, Ambition, 20/24/16 cm, aluminiu forjat, invelis Qualum Stone

Set de 2 tigai cu diametrul de 20 cm, 24 cm si o oala cu diametrul de 16 cm, cu maner detasabil, Ambition Gold, maro. Oalele si tigaile cu maner detasabil din linia Gold sunt o solutie ideala pentru toti cei care nu au suficient spatiu in dulapurile de bucatarie si aleg solutii inteligente care faciliteaza treburile de zi cu zi. Vasele sunt din aluminiu. Linia Gold se mandreste cu oale si tigai de cea mai buna calitate, care sunt fiabile in utilizare, durabile si elegante. In interior, acestea sunt acoperite cu un strat Qualum Basic Stone Edition de inalta calitate, care este antiaderent si rezistent la abraziune. Au un maner detasabil, care garanteaza o economie maxima de spatiu in timpul depozitarii. Datorita sistemului de maner detasabil, acestea ocupa spatiu minim in bucatarie atunci cand un vas este depozitat in celalalt. Designul manerului asigura o tinere sigura in mana. Vasele cu maner detasabil sunt versatile in utilizare. Pot fi folosite pentru gatit, prajire si coacere in cuptor (manerul trebuie apoi indepartat), pastrarea la frigider si servirea preparatelor. Produsele din linia Gold sunt potrivite pentru a fi utilizate pe toate tipurile de aragaz, inclusiv masinile de gatit si cuptoarele cu inductie. ... Unknown localization key: "more"

Descoperă similar cu Set 2 tigai si oala cu maner detasabil Gold, Ambition, 20/24/16 cm, aluminiu forjat, invelis Qualum Stone

Set 3 oale cu maner detasabil Gold, Ambition, 16/18/20 cm, aluminiu forjat, invelis Qualum Stone

Set de 3 oale cu maner detasabil, Ambition Gold, cu diametrul de 16/18/20 cm, maro. Oalele si tigaile cu maner detasabil din linia Gold sunt o solutie ideala pentru toti cei care nu au suficient spatiu in dulapurile de bucatarie si aleg solutii inteligente care faciliteaza treburile de zi cu zi. Vasele sunt din aluminiu. Linia Gold se mandreste cu oale si tigai de cea mai buna calitate, care sunt fiabile in utilizare, durabile si elegante. In interior, acestea sunt acoperite cu un strat Qualum Basic Stone Edition de inalta calitate, care este antiaderent si rezistent la abraziune. Au un maner detasabil, care garanteaza o economie maxima de spatiu in timpul depozitarii. Datorita sistemului de maner detasabil, acestea ocupa spatiu minim in bucatarie atunci cand un vas este depozitat in celalalt. Designul manerului asigura o tinere sigura in mana. Vasele cu maner detasabil sunt versatile in utilizare. Pot fi folosite pentru gatit, prajire si coacere in cuptor (manerul trebuie apoi indepartat), pastrarea la frigider si servirea preparatelor. Produsele din linia Gold sunt potrivite pentru a fi utilizate pe toate tipurile de aragaz, inclusiv masinile de gatit si cuptoarele cu inductie. De asemenea, pot fi spalate in masina de spalat vase ... Unknown localization key: "more"

Descoperă similar cu Set 3 oale cu maner detasabil Gold, Ambition, 16/18/20 cm, aluminiu forjat, invelis Qualum Stone

Set 2 tigai si oala cu maner detasabil Jasper, Ambition, 20/24/16 cm, invelis Qualum Basic Stone, rosu

Set de 2 tigai cu diametrul de 20 cm, 24 cm si o oala cu diametrul de 16 cm, cu maner detasabil, Ambition Jasper, rosu. Oalele si tigaile cu maner detasabil din linia Jasper sunt o solutie ideala pentru toti cei care nu au suficient spatiu in dulapurile de bucatarie si aleg solutii inteligente care faciliteaza treburile de zi cu zi. Vasele sunt din aluminiu. Linia Jasper se mandreste cu oale si tigai de cea mai buna calitate, care sunt fiabile in utilizare, durabile si elegante. In interior, acestea sunt acoperite cu un strat Qualum Basic Stone Edition de inalta calitate, care este antiaderent si rezistent la abraziune.Au un maner detasabil, care garanteaza o economie maxima de spatiu in timpul depozitarii. Datorita sistemului de maner detasabil, acestea ocupa spatiu minim in bucatarie atunci cand un vas este depozitat in celalalt. Designul manerului asigura o tinere sigura in mana. Vasele cu maner detasabil sunt versatile in utilizare. Pot fi folosite pentru gatit, prajire si coacere in cuptor (manerul trebuie apoi indepartat), pastrarea la frigider si servirea preparatelor. Produsele din linia Jasper sunt potrivite pentru a fi utilizate pe toate tipurile de aragaz, inclusiv masinile de gatit si cuptoarele cu inductie. De ... Unknown localization key: "more"

Descoperă similar cu Set 2 tigai si oala cu maner detasabil Jasper, Ambition, 20/24/16 cm, invelis Qualum Basic Stone, rosu

Oala cu capac Loft, Ambition, 20 cm, 1.9 L, aluminiu forjat, invelis Qualum Stone

Vasele si tigaile din aluminiu forjat acumuleaza perfect caldura, ceea ce face gatitul mai eficient din punct de vedere energetic. Au un fund inductiv gros, rezistent la deformare. In interior, acestea sunt acoperite cu o acoperire antiaderenta Qualum Basic Stone Edition de inalta calitate, cu un aspect unic in forma de piatra. Vasele sunt adaptate pentru a fi utilizate pe toate tipurile de aragaz, inclusiv cu inductie.

Descoperă similar cu Oala cu capac Loft, Ambition, 20 cm, 1.9 L, aluminiu forjat, invelis Qualum Stone

Oala cu capac Loft, Ambition, 24 cm, 3.5 L, aluminiu forjat, invelis Qualum Stone

Vasele si tigaile din aluminiu forjat acumuleaza perfect caldura, ceea ce face gatitul mai eficient din punct de vedere energetic. Au un fund inductiv gros, rezistent la deformare. In interior, acestea sunt acoperite cu o acoperire antiaderenta Qualum Basic Stone Edition de inalta calitate, cu un aspect unic in forma de piatra. Vasele sunt adaptate pentru a fi utilizate pe toate tipurile de aragaz, inclusiv cu inductie.

Descoperă similar cu Oala cu capac Loft, Ambition, 24 cm, 3.5 L, aluminiu forjat, invelis Qualum Stone

Set 3 oale cu maner detasabil Jasper, Ambition, 16/18/20 cm, invelis Qualum Basic Stone, rosu

Set de 3 oale cu maner detasabil, Ambition Jasper, cu diametrul de 16/18/20 cm, rosu. Oalele si tigaile cu maner detasabil din linia Jasper sunt o solutie ideala pentru toti cei care nu au suficient spatiu in dulapurile de bucatarie si aleg solutii inteligente care faciliteaza treburile de zi cu zi. Vasele sunt din aluminiu. Linia Jasper se mandreste cu oale si tigai de cea mai buna calitate, care sunt fiabile in utilizare, durabile si elegante. In interior, acestea sunt acoperite cu un strat Qualum Basic Stone Edition de inalta calitate, care este antiaderent si rezistent la abraziune. Au un maner detasabil, care garanteaza o economie maxima de spatiu in timpul depozitarii. Datorita sistemului de maner detasabil, acestea ocupa spatiu minim in bucatarie atunci cand un vas este depozitat in celalalt. Designul manerului asigura o tinere sigura in mana. Vasele cu maner detasabil sunt versatile in utilizare. Pot fi folosite pentru gatit, prajire si coacere in cuptor (manerul trebuie apoi indepartat), pastrarea la frigider si servirea preparatelor. Produsele din linia Jasper sunt potrivite pentru a fi utilizate pe toate tipurile de aragaz, inclusiv masinile de gatit si cuptoarele cu inductie. De asemenea, pot fi spalate in masina de spalat vase ... Unknown localization key: "more"

Descoperă similar cu Set 3 oale cu maner detasabil Jasper, Ambition, 16/18/20 cm, invelis Qualum Basic Stone, rosu

Oala cu capac Royal Gold, Ambition, 20 cm, 2.8 L, aluminiu forjat, strat antiaderent Qualum Basic, gri/auriu

Colectia de vase pentru gatit Ambition Royal reprezinta o combinatie de eleganta, functionalitate si calitate superioara. Negrul clasic, elegant, o forma simpla, moderna si manerele aurii constituie o combinatie neobisnuita care introduce o nota de lux in bucatarie. Oalele si tigaile Royal sunt fabricate din aluminiu forjat, care este rezistent la incordare si deformare, asigurand o durata lunga de viata a produsului. In plus, aluminiul forjat se incalzeste uniform si acumuleaza perfect caldura, facand gatitul mai economic. Manerele confortabile din otel PVD auriu se potrivesc perfect in maini. La interior, oalele si tigaile sunt acoperite cu un strat antiaderent de inalta calitate Qualum Basic. Qualum Basic este un strat de acoperire cu proprietati antiaderente semnificative si rezistenta ridicata la abraziune. Vasele cu acoperire antiaderenta sunt foarte usor de curatat. Oalele si tigaile Royal includ un fund gros cu inductie si sunt potrivite pentru utilizare pe toate tipurile de aragaz, inclusiv pe cele cu inductie. Se pot folosi si la cuptor pana la 220°C. Capacitate totala: 2.8 L. Capacitate utila: 2.3 L.

Descoperă similar cu Oala cu capac Royal Gold, Ambition, 20 cm, 2.8 L, aluminiu forjat, strat antiaderent Qualum Basic, gri/auriu

SPORTNOW Set 2 Gantere de 5 kg, Pătrate și Antiderapante cu Plăci Detașabile, din Oțel și ABS, 32x9x9 cm, Roz | Aosom Romania

Setul de gantere SPORTNOW oferă o greutate reglabilă între 1 și 5 kg. Designul pătrat asigură stabilitate fără accesorii suplimentare, iar materialele din oțel și ABS protejează suprafețele. Mânerul antiderapant facilitează o prindere sigură în timpul exercițiilor.

  • Greutate reglabilă de la 1 la 5 kg pentru antrenamente personalizate
  • Design pătrat stabil care elimină necesitatea suporturilor suplimentare
  • Mâner antiderapant pentru o prindere sigură și confortabilă
  • Construcție din oțel și ABS care protejează podelele de zgârieturi

Descoperă similar cu SPORTNOW Set 2 Gantere de 5 kg, Pătrate și Antiderapante cu Plăci Detașabile, din Oțel și ABS, 32x9x9 cm, Roz | Aosom Romania

HOMCOM Set 2 Taburete de Bucătărie cu Spătar Detașabil și Reazem pentru Picioare, 44x49x116 cm, Roșu | Aosom Romania

Setul HOMCOM include 2 taburete înalte cu spătar detașabil și reazem pentru picioare, realizate din metal solid. Designul industrial este potrivit pentru spații interioare și exterioare, cum ar fi bucătăria, terasa sau barul. Dimensiunile fiecărui taburet sunt 44x49x116 cm.

  • Set de 2 taburete versatil pentru utilizare atât în interior, cât și în exterior.
  • Design industrial robust, realizat din metal solid pentru durabilitate.
  • Spătar detașabil și reazem pentru picioare pentru confort și sprijin postural.

Descoperă similar cu HOMCOM Set 2 Taburete de Bucătărie cu Spătar Detașabil și Reazem pentru Picioare, 44x49x116 cm, Roșu | Aosom Romania

Set veselă 10 piese Berlinger Haus Black Rose Collection

Setul este format din 10 piese, inclusiv tigăi și oale cu capace din sticlă durificată termorezistentă. Vasele sunt compatibile cu plitele de inducție și pot fi utilizate în cuptor până la 160°C. Materialele sunt ecofriendly, neconținând plumb, cadmiu sau PFOA.

  • Fabricat din aluminiu călit, rezistent la șocuri și deformare.
  • Strat non-aderent cu structură de marmură pentru gătit sănătos cu minim de grăsime.
  • Fund cu Turbo-inducție pentru distribuție uniformă a căldurii și economie de energie de până la 35%.

Descoperă similar cu Set veselă 10 piese Berlinger Haus Black Rose Collection

Oala cu capac Royal Gold, Ambition, 24 cm, 4.6 L, aluminiu forjat, strat antiaderent Qualum Basic, gri/auriu

Colectia de vase pentru gatit Ambition Royal reprezinta o combinatie de eleganta, functionalitate si calitate superioara. Negrul clasic, elegant, o forma simpla, moderna si manerele aurii constituie o combinatie neobisnuita care introduce o nota de lux in bucatarie. Oalele si tigaile Royal sunt fabricate din aluminiu forjat, care este rezistent la incordare si deformare, asigurand o durata lunga de viata a produsului. In plus, aluminiul forjat se incalzeste uniform si acumuleaza perfect caldura, facand gatitul mai economic. Manerele confortabile din otel PVD auriu se potrivesc perfect in maini. La interior, oalele si tigaile sunt acoperite cu un strat antiaderent de inalta calitate Qualum Basic. Qualum Basic este un strat de acoperire cu proprietati antiaderente semnificative si rezistenta ridicata la abraziune. Vasele cu acoperire antiaderenta sunt foarte usor de curatat. Oalele si tigaile Royal includ un fund gros cu inductie si sunt potrivite pentru utilizare pe toate tipurile de aragaz, inclusiv pe cele cu inductie. Se pot folosi si la cuptor pana la 220°C. Capacitate totala: 4.6 L. Capacitate utila: 4 L.

Descoperă similar cu Oala cu capac Royal Gold, Ambition, 24 cm, 4.6 L, aluminiu forjat, strat antiaderent Qualum Basic, gri/auriu

Oala cu capac Silverstone, Ambition, 2.3 L, 20 cm, aluminiu, invelis Qualum Stone

Oala cu capac, din aluminiu, cu invelis Qualum Basic Stone Edition. Vasele Silverstone au un aspect unic, care imita piatra, oferind o combinatie a rusticului cu modernul, pastrand insa eleganta prin nuanta neutra, potrivita in orice bucatarie. Aluminiul permite transmiterea caldurii in mod eficient, ceea ce face gatitul mult mai rapid, si deci mai economic. Invelisul in interiorul oalei o face foarte rezistenta la zgarieturi, iar manerele soft-touch si confortabile, asigurand o prindere usoara. Acestea pot fi folosite pe orice tip de aragaz, inclusiv cele cu inductie.

Descoperă similar cu Oala cu capac Silverstone, Ambition, 2.3 L, 20 cm, aluminiu, invelis Qualum Stone

Oala cu capac Silverstone, Ambition, 4.1 L, 24 cm, aluminiu, invelis Qualum Stone

Oala cu capac, din aluminiu, cu invelis Qualum Basic Stone Edition. Vasele Silverstone au un aspect unic, care imita piatra, oferind o combinatie a rusticului cu modernul, pastrand insa eleganta prin nuanta neutra, potrivita in orice bucatarie. Aluminiul permite transmiterea caldurii in mod eficient, ceea ce face gatitul mult mai rapid, si deci mai economic. Invelisul in interiorul oalei o face foarte rezistenta la zgarieturi, iar manerele soft-touch si confortabile, asigurand o prindere usoara. Acestea pot fi folosite pe orice tip de aragaz, inclusiv cele cu inductie. Capacitate totala: 4.1 L Capacitate utilizabila: 3.8 L

Descoperă similar cu Oala cu capac Silverstone, Ambition, 4.1 L, 24 cm, aluminiu, invelis Qualum Stone

Oala cu capac Silverstone, Ambition, 3.6 L, 20 cm, aluminiu, invelis Qualum Stone

Oala cu capac, din aluminiu, cu invelis Qualum Basic Stone Edition. Vasele Silverstone au un aspect unic, care imita piatra, oferind o combinatie a rusticului cu modernul, pastrand insa eleganta prin nuanta neutra, potrivita in orice bucatarie. Aluminiul permite transmiterea caldurii in mod eficient, ceea ce face gatitul mult mai rapid, si deci mai economic. Invelisul in interiorul oalei o face foarte rezistenta la zgarieturi, iar manerele soft-touch si confortabile, asigurand o prindere usoara. Acestea pot fi folosite pe orice tip de aragaz, inclusiv cele cu inductie.

Descoperă similar cu Oala cu capac Silverstone, Ambition, 3.6 L, 20 cm, aluminiu, invelis Qualum Stone

Oala cu capac Silverstone, Ambition, 6.4 L, 24 cm, aluminiu, invelis Qualum Stone

Oala cu capac, din aluminiu, cu invelis Qualum Basic Stone Edition. Vasele Silverstone au un aspect unic, care imita piatra, oferind o combinatie a rusticului cu modernul, pastrand insa eleganta prin nuanta neutra, potrivita in orice bucatarie. Aluminiul permite transmiterea caldurii in mod eficient, ceea ce face gatitul mult mai rapid, si deci mai economic. Invelisul in interiorul oalei o face foarte rezistenta la zgarieturi, iar manerele soft-touch si confortabile, asigurand o prindere usoara. Acestea pot fi folosite pe orice tip de aragaz, inclusiv cele cu inductie.

Descoperă similar cu Oala cu capac Silverstone, Ambition, 6.4 L, 24 cm, aluminiu, invelis Qualum Stone

Oala cu capac Diamond, Ambition, 20 cm, 1.5 L, aluminiu, invelis Qualum Basic Stone

Oala cu capac, din aluminiu, cu invelis Qualum Basic Stone Edition. Vasele Diamond au un aspect unic, care imita piatra, oferind o combinatie a rusticului cu modernul, pastrand insa eleganta prin nuanta neutra, potrivita in orice bucatarie. Aluminiul permite transmiterea caldurii in mod eficient, ceea ce face gatitul mult mai rapid, si deci mai economic. Invelisul in interiorul oalei o face foarte rezistenta la zgarieturi, iar manerele soft-touch si confortabile, asigurand o prindere usoara. Acestea pot fi folosite pe orice tip de aragaz, inclusiv cele cu inductie.

Descoperă similar cu Oala cu capac Diamond, Ambition, 20 cm, 1.5 L, aluminiu, invelis Qualum Basic Stone

Cratita cu maner si capac Royal Gold, Ambition, 16 cm, 1.4 L, aluminiu forjat, strat antiaderent Qualum Basic, gri/auriu

Colectia de vase pentru gatit Ambition Royal reprezinta o combinatie de eleganta, functionalitate si calitate superioara. Negrul clasic, elegant, o forma simpla, moderna si manerele aurii constituie o combinatie neobisnuita care introduce o nota de lux in bucatarie. Oalele si tigaile Royal sunt fabricate din aluminiu forjat, care este rezistent la incordare si deformare, asigurand o durata lunga de viata a produsului. In plus, aluminiul forjat se incalzeste uniform si acumuleaza perfect caldura, facand gatitul mai economic. Manerele confortabile din otel PVD auriu se potrivesc perfect in maini. La interior, oalele si tigaile sunt acoperite cu un strat antiaderent de inalta calitate Qualum Basic. Qualum Basic este un strat de acoperire cu proprietati antiaderente semnificative si rezistenta ridicata la abraziune. Vasele cu acoperire antiaderenta sunt foarte usor de curatat. Oalele si tigaile Royal includ un fund gros cu inductie si sunt potrivite pentru utilizare pe toate tipurile de aragaz, inclusiv pe cele cu inductie. Se pot folosi si la cuptor pana la 220°C. Capacitate totala: 1.4 L. Capacitate utila: 1 L.

Descoperă similar cu Cratita cu maner si capac Royal Gold, Ambition, 16 cm, 1.4 L, aluminiu forjat, strat antiaderent Qualum Basic, gri/auriu

Oala cu capac Royal Gold, Ambition, 28 cm, 7.5 L, aluminiu forjat, strat antiaderent Qualum Basic, gri/auriu

Colectia de vase pentru gatit Ambition Royal reprezinta o combinatie de eleganta, functionalitate si calitate superioara. Negrul clasic, elegant, o forma simpla, moderna si manerele aurii constituie o combinatie neobisnuita care introduce o nota de lux in bucatarie. Oalele si tigaile Royal sunt fabricate din aluminiu forjat, care este rezistent la incordare si deformare, asigurand o durata lunga de viata a produsului. In plus, aluminiul forjat se incalzeste uniform si acumuleaza perfect caldura, facand gatitul mai economic. Manerele confortabile din otel PVD auriu se potrivesc perfect in maini. La interior, oalele si tigaile sunt acoperite cu un strat antiaderent de inalta calitate Qualum Basic. Qualum Basic este un strat de acoperire cu proprietati antiaderente semnificative si rezistenta ridicata la abraziune. Vasele cu acoperire antiaderenta sunt foarte usor de curatat. Oalele si tigaile Royal includ un fund gros cu inductie si sunt potrivite pentru utilizare pe toate tipurile de aragaz, inclusiv pe cele cu inductie. Se pot folosi si la cuptor pana la 220°C. Capacitate totala: 7.5 L. Capacitate utila: 6.5 L.

Descoperă similar cu Oala cu capac Royal Gold, Ambition, 28 cm, 7.5 L, aluminiu forjat, strat antiaderent Qualum Basic, gri/auriu

Oala cu capac Gris, Ambition, 24 cm, 4.1 L, aluminiu forjat, strat antiaderent Qualum Basic, gri

Oalele si tigaile Ambition Gris sunt produse de inalta calitate intr-o culoare universala gri deschis. Culoarea gri uniforma se potriveste perfect in orice bucatarie. Oalele si tigaile Gris sunt fabricate din aluminiu forjat, care este rezistent la incordare si deformare, asigurand o durata lunga de viata a produsului. In plus, aluminiul forjat se incalzeste uniform si acumuleaza perfect caldura, facand gatitul mai economic. Manerele mari, ergonomice, acoperite cu un material special Soft Touch, se potrivesc perfect in maini. La interior, oalele si tigaile sunt acoperite cu un strat antiaderent de inalta calitate Qualum Basic. Qualum Basic este un strat de acoperire cu proprietati antiaderente semnificative si rezistenta ridicata la abraziune. Vasele cu acoperire antiaderenta sunt foarte usor de curatat. Oalele si tigaile Gris sunt potrivite pentru utilizare pe toate tipurile de aragaz, inclusiv pe cele cu inductie. Capacitate totala: 4.1 L. Capacitate utila: 3.5 L.

Descoperă similar cu Oala cu capac Gris, Ambition, 24 cm, 4.1 L, aluminiu forjat, strat antiaderent Qualum Basic, gri

Oala cu capac Silverstone, Ambition, 5.7 L, 28 cm, aluminiu, invelis Qualum Stone

Oala cu capac, din aluminiu, cu invelis Qualum Basic Stone Edition. Vasele Silverstone au un aspect unic, care imita piatra, oferind o combinatie a rusticului cu modernul, pastrand insa eleganta prin nuanta neutra, potrivita in orice bucatarie. Aluminiul permite transmiterea caldurii in mod eficient, ceea ce face gatitul mult mai rapid, si deci mai economic. Invelisul in interiorul oalei o face foarte rezistenta la zgarieturi, iar manerele soft-touch si confortabile, asigurand o prindere usoara. Acestea pot fi folosite pe orice tip de aragaz, inclusiv cele cu inductie.

Descoperă similar cu Oala cu capac Silverstone, Ambition, 5.7 L, 28 cm, aluminiu, invelis Qualum Stone

Oala cu capac Gris, Ambition, 28 cm, 6.5 L, aluminiu forjat, strat antiaderent Qualum Basic, gri

Oalele si tigaile Ambition Gris sunt produse de inalta calitate intr-o culoare universala gri deschis. Culoarea gri uniforma se potriveste perfect in orice bucatarie. Oalele si tigaile Gris sunt fabricate din aluminiu forjat, care este rezistent la incordare si deformare, asigurand o durata lunga de viata a produsului. In plus, aluminiul forjat se incalzeste uniform si acumuleaza perfect caldura, facand gatitul mai economic. Manerele mari, ergonomice, acoperite cu un material special Soft Touch, se potrivesc perfect in maini. La interior, oalele si tigaile sunt acoperite cu un strat antiaderent de inalta calitate Qualum Basic. Qualum Basic este un strat de acoperire cu proprietati antiaderente semnificative si rezistenta ridicata la abraziune. Vasele cu acoperire antiaderenta sunt foarte usor de curatat. Oalele si tigaile Gris sunt potrivite pentru utilizare pe toate tipurile de aragaz, inclusiv pe cele cu inductie. Capacitate totala: 6.5 L. Capacitate utila: 6 L.

Descoperă similar cu Oala cu capac Gris, Ambition, 28 cm, 6.5 L, aluminiu forjat, strat antiaderent Qualum Basic, gri

Oala cu capac Taurus, Ambition, 24 cm, 3.8 L, aluminiu turnat, invelis teflon

Oala din aluminiu turnat cu invelis Teflon Platinum Plus. Produsele fabricate din aluminiu turnat fac gatitul considerabil mai rapid si mai economic. Pe langa aceasta, este un material extraordinar de durabil, rezistent atat la deformare cat si la zgarieturi. Oala poate fi folosita in siguranta si la cuptor, rezistand la temperaturi de pana la 240 grade C. Baza din mai multe straturi o face sa fie utilizabila pe orice tip de aragazuri, inclusiv cele cu inductie. Nu in ultimul rand, aceasta se poate curata cu usurinta in masina de spalat vase.

Descoperă similar cu Oala cu capac Taurus, Ambition, 24 cm, 3.8 L, aluminiu turnat, invelis teflon

Tigaie Magnet, Ambition, 26 cm, aluminiu forjat, invelis non-stick

Tigaie din aluminiu forjat cu invelis non-stick. Aluminiul forjat este un material care asigura distributia egala a caldurii pe toata suprafata tigaii, fiind si un material extraordinar de durabil si de rezistent la deformare. Tigaia este de asemenea prevazuta in interior cu un strat ILAG deosebit rezistent la lipire, ceea ce o face totodata si foarte usor de curatat. Este potrivita pentru a gati pe toate tipurile de aragazuri, inclusiv cele cu inductie. Perfecta pentru oricine prefera inalta calitate.

Descoperă similar cu Tigaie Magnet, Ambition, 26 cm, aluminiu forjat, invelis non-stick

Oala cu capac Taurus, Ambition, 16 cm, 1.5 L, aluminiu turnat, invelis teflon

Oala din aluminiu cu invelis de teflon si capacitate de 1500 ml. Aluminiul turnat este un material care asigura distributia egala a caldurii pe toata suprafata tigaii, fiind si un material extraordinar de durabil si de rezistent la deformare. Datorita invelisului ceramic Ilag de foarte buna calitate, care asigura rezistenta la lipire, vasul este extrem de usor de curatat. Acesta are un capac termorezistent, si este perfect pentru utilizarea in cuptor, rezistand la temperaturi de pana la 240 grade C. Acesta poate fi utilizat pentru a gati pe toate tipurile de aragazuri, inclusiv cele cu inductie. Nu in ultimul rand, poate fi introdus in masina de spalat vase.

Descoperă similar cu Oala cu capac Taurus, Ambition, 16 cm, 1.5 L, aluminiu turnat, invelis teflon

Oala cu capac Taurus, Ambition, 20 cm, 2.3 L, aluminiu turnat, invelis teflon

Oala din aluminiu cu invelis de teflon si capacitate de 2300 ml. Aluminiul turnat este un material care asigura distributia egala a caldurii pe toata suprafata tigaii, fiind si un material extraordinar de durabil si de rezistent la deformare. Datorita invelisului ceramic Ilag de foarte buna calitate, care asigura rezistenta la lipire, vasul este extrem de usor de curatat. Acesta are un capac termorezistent, si este perfect pentru utilizarea in cuptor, rezistand la temperaturi de pana la 240 grade C. Acesta poate fi utilizat pentru a gati pe toate tipurile de aragazuri, inclusiv cele cu inductie. Nu in ultimul rand, poate fi introdus in masina de spalat vase.

Descoperă similar cu Oala cu capac Taurus, Ambition, 20 cm, 2.3 L, aluminiu turnat, invelis teflon

Set oale si tigai Royalty Line RL-ES1014M, Aluminiu turnat, 14 piese, Acoperire marmura, Argintiu

Setul Royalty Line RL-ES1014M cuprinde 14 piese din aluminiu turnat, cu acoperire marmurată antiaderentă și antibacteriană. Include cratițe, oale, o caserolă și o tigaie adâncă pentru grătar, toate compatibile cu plitele de inducție și rezistente în cuptor până la 230°C. Piesele sunt potrivite pentru spălarea în mașină și vin echipate cu mânere din bachelită și protecții siliconice.

  • Acoperire antiaderentă și antibacteriană cu efect marmură
  • Compatibilitate universală cu toate tipurile de plite, inclusiv inducție
  • Construcție din aluminiu turnat sub presiune pentru distribuție uniformă a căldurii
  • Manere din bachelită rezistente la căldură și protecții siliconice incluse

Descoperă similar cu Set oale si tigai Royalty Line RL-ES1014M, Aluminiu turnat, 14 piese, Acoperire marmura, Argintiu

Florina Oală din aluminiu Lava 2,4 l, 20 cm, diam. 20 cm

Oala Florina Lava are un volum de 2,4 litri și un diametru de 20 cm, fiind fabricată din aluminiu pentru încălzire rapidă și uniformă. Este echipată cu un capac din sticlă și sistem Air Cushion care previne arderea alimentelor. Produsul este potrivit pentru gătitul zilnic și întreținere ușoară.

  • Suprafață din piatră Lava Stone cu 5 straturi, extrem de rezistentă și antiaderentă
  • Mânere din bakelit cu finisaj Soft Touch care nu se încălzesc
  • Compatibilă cu toate tipurile de aragaze, inclusiv inducție
  • Compoziție sigură, fără PFOA, plumb sau cadmiu

Descoperă similar cu Florina Oală din aluminiu Lava 2,4 l, 20 cm, diam. 20 cm

Oala Oliver Voltz Siena OV51318J24, 24 cm, 4.7L, Finisaj marmura, Inductie, Manere moi, Gri/Maro

Oala Oliver Voltz Siena are o capacitate de 4,7 litri și este fabricată din aluminiu cu acoperire ceramică de marmură. Este potrivită pentru toate tipurile de plite, inclusiv inducție, și poate fi spălată în mașina de vase. Produsul este conceput pentru uz casnic și nu conține substanțe PFOA.

  • Acoperire ceramică de marmură, durabilă și ușor de curățat
  • Mânere moi pentru protecție și confort la manipulare
  • Compatibilă cu toate tipurile de plite, inclusiv inducție
  • Capac din sticlă cu orificiu pentru controlul aburului

Descoperă similar cu Oala Oliver Voltz Siena OV51318J24, 24 cm, 4.7L, Finisaj marmura, Inductie, Manere moi, Gri/Maro

Oala Oliver Voltz Siena OV51318J20D, 20 cm, 3.1L, Finisaj marmura, Inductie, Manere moi, Gri/Maro

Oala Oliver Voltz Siena OV51318J20D este o oală adâncă din aluminiu de 20 cm cu capacitate de 3,1 litri, finisată cu acoperire ceramică marmură. Este potrivită pentru toate tipurile de plite, inclusiv inducție, și poate fi spălată în mașina de spălat vase. Include un capac din sticlă cu orificiu pentru abur și mânere moi pentru protecție termică.

  • Acoperire ceramică marmură de înaltă calitate, rezistentă la temperaturi ridicate și ușor de curățat
  • Mânere cu înveliș moale pentru protecție termică și confort la manipulare
  • Compatibilă cu toate tipurile de plite (gaz, halogen, electrică, vitroceramică, inducție) și mașina de spălat vase
  • Construcție fără PFOA, garantând un gătit sănătos și sigur

Descoperă similar cu Oala Oliver Voltz Siena OV51318J20D, 20 cm, 3.1L, Finisaj marmura, Inductie, Manere moi, Gri/Maro

Oala Oliver Voltz Siena OV51318J24D, 24 cm, 5.6L, Finisaj marmura, Inductie, Manere moi, Gri/Maro

Oala Oliver Voltz Siena este o oală adâncă din aluminiu cu capacitate de 5,6 litri, acoperită cu strat ceramic de marmură. Este potrivită pentru toate tipurile de plite, inclusiv inducție, și poate fi utilizată în mașina de spălat vase. Include un capac din sticlă cu orificiu pentru abur și mânere moi pentru protecție.

  • Acoperire ceramică de marmură, durabilă și ușor de curățat
  • Mânere moi pentru protecție și confort la manipulare
  • Compatibilă cu toate tipurile de plite, inclusiv inducție
  • Fără substanțe PFOA, sigură pentru gătit sănătos

Descoperă similar cu Oala Oliver Voltz Siena OV51318J24D, 24 cm, 5.6L, Finisaj marmura, Inductie, Manere moi, Gri/Maro

Florina Oală din aluminiu Lava 1,5 l, 18 cm, diam. 18 cm

Oala Florina Lava din aluminiu are un volum de 1,5 litri și diametrul de 18 cm, fiind potrivită pentru gătitul zilnic. Este echipată cu un capac din sticlă și beneficiază de sistemul Air Cushion care preîntâmpină arderea alimentelor. Produsul este ușor de întreținut și se încălzește rapid și uniform.

  • Suprafață din piatră Lava Stone cu 5 straturi pentru rezistență și proprietăți antiaderente
  • Mânere din bakelit cu finisaj Soft Touch care nu se încălzesc
  • Compatibilă cu toate tipurile de aragaze, inclusiv inducție
  • Compoziție sigură, fără PFOA, plumb și cadmiu

Descoperă similar cu Florina Oală din aluminiu Lava 1,5 l, 18 cm, diam. 18 cm

Florina Oală din aluminiu Lava 7 l, 28 cm, diam. 28 cm

Oala Florina Lava din aluminiu are un volum de 7 litri și diametrul de 28 cm. Este echipată cu suprafață din piatră Lava Stone cu 5 straturi, sistem Air Cushion împotriva arderii și este lipsită de substanțe nocive. Este potrivită pentru gătitul zilnic pe toate tipurile de aragaze.

  • Suprafață din piatră Lava Stone cu 5 straturi, extrem de rezistentă și antiaderentă
  • Mânere ergonomice din bakelit cu finisaj Soft Touch care nu se încălzesc
  • Capac din sticlă pentru control vizual fără pierderi de căldură
  • Compatibilă cu toate tipurile de aragaze, inclusiv inducție

Descoperă similar cu Florina Oală din aluminiu Lava 7 l, 28 cm, diam. 28 cm

Set oale cu capac Oliver Voltz OV51210R20B, 20 piese, Fund multistrat, Inductie, Otel inoxidabil, Ustensile, Argintiu

Setul Oliver Voltz OV51210R20B cuprinde 20 de piese din oțel inoxidabil de înaltă calitate, inclusiv oale, cratiță, tigaie și ustensile. Vasele au fund multistrat pentru conductivitate termică eficientă și sunt compatibile cu toate tipurile de plite. Setul este potrivit pentru uz casnic și include capace din sticlă termorezistentă cu orificiu pentru abur.

  • Fund multistrat pentru conductivitate termică optimă și economie de energie
  • Capace din sticlă termorezistentă cu orificiu pentru controlul aburului
  • Compatibile cu toate tipurile de plite, inclusiv inducție
  • Mânere rezistente nituite și potrivite pentru spălarea în mașină de vase

Descoperă similar cu Set oale cu capac Oliver Voltz OV51210R20B, 20 piese, Fund multistrat, Inductie, Otel inoxidabil, Ustensile, Argintiu

Oală cu suprafață non-aderentă Banquet Granite,24 x 11 cm, 24 cm

Oala sub presiune Banquet Granite este fabricată din aluminiu și dispune de o suprafață interioară cu două straturi non-aderente și decor granite. Are mânere din silicon și un capac din sticlă, fiind compatibilă cu plitele de inducție. Grosimea pereților și a fundului este de 2,5 mm.

  • Suprafață non-aderentă cu două straturi și decor granite
  • Compatibilă cu plitele de inducție
  • Mânere din silicon rezistente la căldură și capac din sticlă
  • Construcție robustă din aluminiu cu grosime de 2,5 mm

Descoperă similar cu Oală cu suprafață non-aderentă Banquet Granite,24 x 11 cm, 24 cm

Oală cu capac Tescoma HOME PROFI, 24 cm, 24 cm

Oala Tescoma HOME PROFI cu diametrul de 24 cm este realizată din oțel inoxidabil de înaltă calitate. Are un fund sandwich rezistent și mânere largi pentru o manipulare sigură. Produsul este potrivit atât pentru uz casnic, cât și pentru medii profesionale și beneficiază de o garanție de 5 ani.

  • Fabricată din oțel inoxidabil de calitate superioară
  • Echipată cu fund de tip sandwich foarte rezistent
  • Dotată cu mânere largi și masive
  • Garanție extinsă de 5 ani

Descoperă similar cu Oală cu capac Tescoma HOME PROFI, 24 cm, 24 cm

Tigaie Grill cu capac si maner detasabil Kinghoff KH 1510, 24 cm, Acoperire Marmura, Inductie, Negru

Tigaia Grill Kinghoff KH 1510 are dimensiuni de 24 cm și o acoperire interioară marmură. Este potrivită pentru plite gaz, vitroceramice, halogen și inducție, iar manerul și capacul detașabile permit utilizarea în cuptor. Produsul este fără PFOA și se poate spăla în mașină de vase.

  • Acoperire interioară marmură pentru o utilizare ușoară și curățare simplă
  • Maner și capac detașabile, potrivită pentru cuptor și spălare în mașină
  • Compatibilă cu toate tipurile de plite, inclusiv inducție
  • Fără PFOA, ideală pentru gătit sănătos fără grăsime

Descoperă similar cu Tigaie Grill cu capac si maner detasabil Kinghoff KH 1510, 24 cm, Acoperire Marmura, Inductie, Negru

Oală cu suprafață antiaderentă Banquet Granite,20 x 9,5 cm, 20 cm

Oala este confecționată din aluminiu presat Granite, cu o suprafață antiaderentă cu două straturi. Are mânere din silicon gri, un capac din sticlă cu buton knob și un fund gros de 2,5 mm compatibil cu inducția. Este un ajutor practic pentru gătit, cu dimensiuni de 20 x 9,5 cm.

  • Suprafață antiaderentă cu două straturi în decor de granit pentru ușurință în curățare
  • Compatibilă cu plitele de inducție datorită fundului complet
  • Mânere din silicon gri și capac din sticlă pentru siguranță și vizibilitate

Descoperă similar cu Oală cu suprafață antiaderentă Banquet Granite,20 x 9,5 cm, 20 cm

Set oale Tescoma COMPACT, 6 buc.

Setul Tescoma COMPACT cuprinde 3 oale cu capace din sticlă, cu diametre de 18 cm (2,0 L), 20 cm (3,5 L) și 22 cm (5,0 L). Designul stivuibil și capacele cu mânere plate optimizează spațiul de depozitare. Vasele sunt fabricate din oțel inoxidabil de calitate și sunt potrivite pentru toate tipurile de aragaz, inclusiv inducție.

  • Design stivuibil pentru economie maximă de spațiu la depozitare
  • Capace din sticlă cu mânere plate care previn scurgerea lichidelor
  • Compatibile cu toate sursele de căldură, inclusiv inducție
  • Construcție din oțel inoxidabil de înaltă calitate cu garanție 5 ani

Descoperă similar cu Set oale Tescoma COMPACT, 6 buc.

Oala cu cos de prajit Rosberg R51213A, 24 cm, 4 litri, Negru

Oala cu coș de prăjit Rosberg R51213A are o capacitate de 4 litri și un diametru de 24 cm. Este fabricată din oțel carbon cu acoperire antiaderentă internă și exterioară rezistentă. Include un capac cu deschidere pentru abur și este potrivită pentru diverse tipuri de plite.

  • Acoperire antiaderentă internă pentru prăjire ușoară și curățare simplă
  • Construită din oțel carbon cu acoperire exterioară rezistentă la temperaturi ridicate și coroziune
  • Capac cu deschidere pentru abur pentru controlul temperaturii
  • Potrivită pentru toate tipurile de plite (gaz, halogen, electrice, vitroceramice) și fără PFOA

Descoperă similar cu Oala cu cos de prajit Rosberg R51213A, 24 cm, 4 litri, Negru

Oala cu capac Oliver Voltz OV51210M20, 20 cm, 3.9 L, Inductie, Inox

Oala Oliver Voltz OV51210M20 are o capacitate de 3,9 litri și un diametru de 20 cm, fiind confecționată din oțel inoxidabil. Este echipată cu un fund termic multistrat pentru conductivitate termică optimă și manere nituite din inox. Produsul este compatibil cu toate tipurile de aragaz, inclusiv inducție, și poate fi spălat în mașina de spălat vase.

  • Fabricată din oțel inoxidabil de înaltă calitate, durabilă și ușor de întreținut.
  • Fund termic multistrat pentru o distribuție uniformă a căldurii și economie de energie.
  • Compatibilă cu toate tipurile de aragaz, inclusiv inducție, și cu mașina de spălat vase.
  • Capac din sticlă rezistent cu orificiu pentru abur și scală de măsurare a volumului pentru precizie.

Descoperă similar cu Oala cu capac Oliver Voltz OV51210M20, 20 cm, 3.9 L, Inductie, Inox

Cutit pentru pizza Trebonn Willy 1523210, 22 cm, Maner moale, Lama detasabila, Negru/galben

Cutitul pentru pizza Trebonn Willy are o lama detasabila de 22 cm si un maner ergonomic. Este potrivit pentru feliatul pizzei si al placintei, fiind delicat cu straturile antiaderente. Produsul este spalabil in masina de spălat vase si are un orificiu de agatare.

  • Lama detasabila pentru curatare usoara si completa.
  • Maner ergonomic soft grip pentru prindere ferma si anti-alunecare.
  • Compatibil cu spalarea in masina de spălat vase.

Descoperă similar cu Cutit pentru pizza Trebonn Willy 1523210, 22 cm, Maner moale, Lama detasabila, Negru/galben

Placă de tăiere din lemn cu mâner Orion Mango,46,5 x 20 cm

Placa de tăiere din lemn de mango Orion are dimensiuni de 46,5 x 20 cm și este fabricată manual în India. Prezintă o adâncitură pentru colectarea sucurilor și un mâner cu șnur de iută care permite agățarea. Întreținerea se face prin ștergere cu o pânză umedă.

  • Design unic din lemn de mango cu nuanță naturală
  • Adâncitură practică pentru colectarea sucurilor
  • Mâner cu șnur de iută pentru agățare ușoară
  • Fabricare manuală care asigură originalitatea fiecărei piese

Descoperă similar cu Placă de tăiere din lemn cu mâner Orion Mango,46,5 x 20 cm

Tava pentru copt cu manere si gratar Kinghoff KH 1377, 36 cm, Gratar detasabil, Otel inoxidabil, Inox

Tavă dreptunghiulară pentru copt din oțel inoxidabil, cu raft detașabil pentru prăjire fără probleme. Are capacitate de 5 litri și dimensiuni de 35x27x5 cm. Este durabilă și ușor de manipulat datorită mânerelor din oțel.

  • Raft detașabil pentru prăjire fără ardere sau lipire
  • Fabricată din oțel inoxidabil de înaltă calitate
  • Compatibilă cu mașina de spălat vase
  • Mânere din oțel pentru transport ușor

Descoperă similar cu Tava pentru copt cu manere si gratar Kinghoff KH 1377, 36 cm, Gratar detasabil, Otel inoxidabil, Inox

Oala cu capac Rosberg R51211C55, 130,5 litri, 55x55 cm, Inox

Oala Rosberg R51211C55 este fabricată din oțel inoxidabil, cu o capacitate de 130,5 litri și dimensiuni de 55x55 cm. Are un fund cu grosimea de 1 mm și pereți de 0,6 mm. Este potrivită pentru gătitul preparatelor în volume mari.

  • Material durabil din oțel inoxidabil
  • Capacitate mare de 130,5 litri pentru preparate voluminoase
  • Grosimea fundului de 1 mm asigură o distribuție uniformă a căldurii

Descoperă similar cu Oala cu capac Rosberg R51211C55, 130,5 litri, 55x55 cm, Inox

Set de farfurii întinse din porțelan Orion Mona bordură 6 buc, 24,5 cm

Setul cuprinde șase farfurii întinse din porțelan alb, cu diametrul de 24,5 cm și margine ușor ondulată. Produsul este realizat din porțelan de înaltă calitate, rezistent și potrivit pentru utilizare zilnică. Face parte din colecția coordonată Mona, fiind compatibilă cu spălarea în mașină de vase și încălzirea la microunde.

  • Porțelan elegant cu relief subtil și margine ușor ondulată
  • Diametru spațios de 24,5 cm, ideal pentru feluri principale
  • Rezistentă la zgârieturi, se poate spăla în mașină de vase și încălzi la microunde
  • Producție cehă de calitate superioară cu tradiție îndelungată

Descoperă similar cu Set de farfurii întinse din porțelan Orion Mona bordură 6 buc, 24,5 cm

Oală din oțel inoxidabil cu capac Super Value, 22 cm, 3,8 l, diam. 22 cm

Oala din oțel inoxidabil Super Value, cu diametrul de 22 cm și capacitate de 3,8 litri, este potrivită pentru gătitul cartofilor, pastelor și sosurilor. Este echipată cu un capac din sticlă și mânere din bachelită, iar construcția sa permite utilizarea pe toate tipurile de plite, inclusiv inducție. Materialul este oțel inoxidabil 201, cu o grosime a fundului de 2,76 mm.

  • Compatibilă cu toate tipurile de plită, inclusiv inducție
  • Construcție robustă din oțel inoxidabil 201 cu strat inferior multicompozit
  • Capac din sticlă pentru monitorizarea preparatelor
  • Mânere din bachelită rezistente la căldură

Descoperă similar cu Oală din oțel inoxidabil cu capac Super Value, 22 cm, 3,8 l, diam. 22 cm

Oală cu capac Tescoma HOME PROFI, 28 cm, 28 cm

Oala modernă Home Profi cu capac, fabricată din oțel inoxidabil de calitate, are fund tip sandviș gros și mânere late. Este potrivită pentru toate tipurile de aragaze și are întreținere ușoară. Produsul beneficiază de o garanție de 5 ani.

  • Fabricată din oțel inoxidabil de înaltă calitate
  • Fund tip sandviș foarte gros pentru distribuție uniformă a căldurii
  • Mânere masive și late pentru un prindere sigură
  • Garanție de 5 ani

Descoperă similar cu Oală cu capac Tescoma HOME PROFI, 28 cm, 28 cm

Perie de masaj din lemn cu mâner detașabil

Peria de masaj din lemn cu peri naturali și proeminențe este concepută pentru periajul uscat și spălarea corpului. Mânerul detașabil și curela facilitează accesul la zonele greu de atins. Utilizarea regulată contribuie la îmbunătățirea circulației sanguine, eliminarea celulelor moarte și reducerea celulitei.

  • Mâner detașabil pentru o utilizare versatilă
  • Perii naturali și proeminențe pentru masaj eficient
  • Promovează circulația sanguină și fluxul limfatic
  • Elimină celulele moarte și impuritățile pielii

Descoperă similar cu Perie de masaj din lemn cu mâner detașabil

Coș de plastic cu mânere Elletipi 24 l, gri, 24 l

Acest coș de plastic cu mânere are o capacitate de 24 de litri și este disponibil în culoarea gri. Poate fi plasat pe podea sau integrat în sertare și dulapuri. Designul său permite separarea în două compartimente fără a necesita piese suplimentare.

  • Compartimentare simplă în două părți fără componente suplimentare
  • Versatil: poate fi plasat pe podea, în sertar sau dulap
  • Capacitate generoasă de 24 de litri pentru depozitare eficientă

Descoperă similar cu Coș de plastic cu mânere Elletipi 24 l, gri, 24 l

Oala cu capac din sticla Oliver Voltz OV54418N22D, 22 cm, 4.3 L, Finisaj marmura, Inductie, Negru

Oala Oliver Voltz este fabricată din aluminiu de calitate și are o capacitate de 4,3 litri cu diametrul de 22 cm. Este dotată cu o acoperire antiaderentă interioară din marmură și mânere din oțel inoxidabil fixate cu nituri. Se poate spăla în mașina de spălat vase și este potrivită pentru uz casnic.

  • Acoperire antiaderentă din marmură pentru gătit fără grăsime și curățare ușoară
  • Compatibilă cu toate tipurile de plite, inclusiv inducție
  • Capac din sticlă rezistent cu orificiu pentru controlul aburului

Descoperă similar cu Oala cu capac din sticla Oliver Voltz OV54418N22D, 22 cm, 4.3 L, Finisaj marmura, Inductie, Negru